Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 35, 36, 37  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris hakkad mängima ja miks? Põhjenda teemas ...
Far Shiverpeaks
57%
 57%  [ 73 ]
Desolation
16%
 16%  [ 21 ]
Midagi muud. Täpsustan ja põhjendan teemas.
25%
 25%  [ 33 ]
hääli kokku : 127

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
xmaster
HV kasutaja
xmaster

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2012 10:05:48 vasta tsitaadiga

lauri557 kirjutas:
Mis serveris asute ka või kavatsette minna?
Ostsin ka mängu ära ja võiks mõne eestlasega betas samasse serverisse minna beer_yum.gif


meie foorumist www.kalevlased.ee/gw2 leiad serveri teemalise polli icon_smile.gif

täna kell 22 siis minek, eelmine kord sai kell 21 samas ligi juba nii et
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T6nu
HV vaatleja

liitunud: 31.08.2006




sõnum 08.06.2012 10:21:58 vasta tsitaadiga

Ärge siis patchimist viimasele hetkele jätke icon_wink.gif Umbes 5 GB vaja tirida kui peale Stress testi pole launcherit vahepeal käima pannud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri557
HV vaatleja

liitunud: 13.08.2011




sõnum 08.06.2012 15:39:58 vasta tsitaadiga

Tundub et peab minema "Desolation" serverisse, sealt foorumist vaadates läheb sinna kõige rohkem inimesi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2012 20:35:10 vasta tsitaadiga

ma sees icon_smile.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2012 20:40:33 vasta tsitaadiga

Jep, serverid on üleval ja mäng jookseb eelmisest betast tunduvalt paremini. Varjud low, kõik muu high on mul fps 40-60, enne oli alla 20 suurema osa ajast.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 08.06.2012 21:21:39 vasta tsitaadiga

http://www.bizjournals.com/prnewswire/press_releases/2012/06/08/NY21443

Suht kaka lugu.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmaster
HV kasutaja
xmaster

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2012 21:47:33 vasta tsitaadiga

Mikiki kirjutas:
http://www.bizjournals.com/prnewswire/press_releases/2012/06/08/NY21443

Suht kaka lugu.


Ma ei saa aru, äkki sa selgitad võhikutele mis selles halba on et tegija F2P kompanii osalust ostis?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2012 21:49:33 vasta tsitaadiga

Täna õhtul saab mängida, homme olen jälle (saatuse iroonia) arvutist eemal. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmaster
HV kasutaja
xmaster

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2012 22:46:58 vasta tsitaadiga

Kes Desolationis guild invitet soovib siis whispige ühele nendest: Gelisob, loriels, firelady, lusikas, piupau, suhktuhkur
Mainin ära et chat bydefault on mitte kõige säravamat värvi ja spammi on palju kui pole eraldi guildchat tabi teinud nii et ei pruugi märgata, spammige siis rohkem kui vaikus vastas icon_smile.gif
Need on siis mainide nimed, neile whispides läheb tekst automaatselt ka alt charridele kui teise peal ollakse

ahjaa, see weekend sain on +10% pvp influence upgrade ka guildile peale pandud, eelmine kord researchis
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2012 23:00:52 vasta tsitaadiga

mul tiksub gpu core clock 50% peal icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 08.06.2012 23:43:20 vasta tsitaadiga

xmaster kirjutas:
Mikiki kirjutas:
http://www.bizjournals.com/prnewswire/press_releases/2012/06/08/NY21443

Suht kaka lugu.


Ma ei saa aru, äkki sa selgitad võhikutele mis selles halba on et tegija F2P kompanii osalust ostis?

Nexon on tuntud igast MMORPG'de persse keeramise poolest. Samas (loodetavasti) neil ei ole vast väga suurt sõnaõigust Aneti tegemiste üle.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 09.06.2012 17:35:36 vasta tsitaadiga

Tahtsin Guild Wars 1-te sisse logida et kinke avada ja nime reserveerimine kinnitada, ütles et account on sissetungimise tõttu blokitud. Suppordi poole pöördumiseks on mingit NCSoft Master Account jama jms vaja, NCSofti accountil millel on sama e-mail minu GW1 ja GW2 kasutajatega pole ühtegi Guild Warsi...

Paras supp on kokku keedetud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2012 18:40:12 vasta tsitaadiga

nuja, üle pika aja läheb WvW, structured pvp ja questimine kah igavaks ja üksluiseks ära :/
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri557
HV vaatleja

liitunud: 13.08.2011




sõnum 09.06.2012 19:05:03 vasta tsitaadiga

Siis oled quited natuke aega ja pärast jälle äge mängida beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T6nu
HV vaatleja

liitunud: 31.08.2006




sõnum 11.06.2012 09:03:49 vasta tsitaadiga

Mnjah, Desolationis ei saanudki eriti WvW see nädalavahetus. Enamus ajast olid 99% WvW objektidest vallutatud. Peab vist mingi lahjema serveri valima järgmiseks korraks, kui seda matchmakingut korda ei tehta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rasmer
HV kasutaja
rasmer

liitunud: 10.07.2005




sõnum 21.06.2012 20:15:56 vasta tsitaadiga

Stress test kolmapäeval.

http://www.arena.net/blog/help-us-stress-our-servers-on-june-27
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2012 14:34:07 vasta tsitaadiga

Tra võiks siis kõigile beta moodi asi kah olla. Hui ma hakkan seda ette ostma, kui mul pole õrna aimugi kuidas gameplay on.. icon_confused.gif icon_confused.gif
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2012 15:46:25 vasta tsitaadiga

DrZ kirjutas:
Tra võiks siis kõigile beta moodi asi kah olla. Hui ma hakkan seda ette ostma, kui mul pole õrna aimugi kuidas gameplay on.. icon_confused.gif icon_confused.gif

T*** täitsa p****** r**** v**** ma räägin noh m******** ikka see v********** mängutootja!

Mul on tegelikult nii kahju, et hetkel kui mäng on poolik veel public betat pole ja sina selle tõttu mängu ei osta. Sinu puudumine guild wars 2'est on suur löök tervele Eesti mmo kogukonnale ja ootamatu tagasilööks kõigile mänguhuvilistele üle terve maailma. Täna on kurb päev. TEen ettepaneku teha leinaminut.

Lisaks ei ole ju võimalik sõpradelt/ tuttavatelt/ kaas-hv kasutajatelt mängu kontot laenata ja proovida weekend betade ajal. Mina näiteks sain hoholt siit samast hvst proovimiseks konto, minu kaks sõpra said minult, minu kolmas sõber sai oma sõbralt, aga samas see ei ole ju võimalik nii et mis me asjast räägime. T*** noh!

Head jaani.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeMees
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 24.06.2012 17:59:53 vasta tsitaadiga

DrZ kirjutas:
Tra võiks siis kõigile beta moodi asi kah olla. Hui ma hakkan seda ette ostma, kui mul pole õrna aimugi kuidas gameplay on.. icon_confused.gif icon_confused.gif


icon_lol.gif @ Timberg

Mina sain tsiteeritud kodaniku sissekandest aru, et ta on foorumiga totaalselt eksinud.
Tundub, et tegemist on lesbist naissoost isikuga, kes avaldab pahameelt, et tema unelmate dildost ei ole avalikku test aka beta versiooni saadaval. icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2012 19:25:59 vasta tsitaadiga

Natuke kahju tõesti, et mingid matsid/ossid meie viisakasse foorumisse ära eksivad ning siin sigima hakkavad. icon_sad.gif
GW2 teemal: mul ikka üldse ei vea nende Beta Weekend Eventidega, jõuan ainult mingitele stress testidele. Loodetavasti on järgmine juba lähi-lähitulevikus ning kuupäevaga veab. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2012 21:39:05 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
DrZ kirjutas:
Tra võiks siis kõigile beta moodi asi kah olla. Hui ma hakkan seda ette ostma, kui mul pole õrna aimugi kuidas gameplay on.. icon_confused.gif icon_confused.gif

T*** täitsa p****** r**** v**** ma räägin noh m******** ikka see v********** mängutootja!

Mul on tegelikult nii kahju, et hetkel kui mäng on poolik veel public betat pole ja sina selle tõttu mängu ei osta. Sinu puudumine guild wars 2'est on suur löök tervele Eesti mmo kogukonnale ja ootamatu tagasilööks kõigile mänguhuvilistele üle terve maailma. Täna on kurb päev. TEen ettepaneku teha leinaminut.

Lisaks ei ole ju võimalik sõpradelt/ tuttavatelt/ kaas-hv kasutajatelt mängu kontot laenata ja proovida weekend betade ajal. Mina näiteks sain hoholt siit samast hvst proovimiseks konto, minu kaks sõpra said minult, minu kolmas sõber sai oma sõbralt, aga samas see ei ole ju võimalik nii et mis me asjast räägime. T*** noh!

Head jaani.


icon_biggrin.gif ma olen liigutatud
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 26.06.2012 15:59:34 vasta tsitaadiga

Kuidas selles mängus on dungeonid ja pvp. Kas serveri põhine või miskine serverwide nagu WoW's?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 26.06.2012 20:22:20 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Kuidas selles mängus on dungeonid ja pvp. Kas serveri põhine või miskine serverwide nagu WoW's?

Ma ei viitsi ise hakata baasküsimusi üle käima, aga kui mängu vastu huvi, siis vastused:
http://wiki.guildwars2.com/wiki/Player_versus_player
http://wiki.guildwars2.com/wiki/Dungeon
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2012 16:08:27 vasta tsitaadiga


Link


Release date, lõpuks ometi. icon_biggrin.gif

tsitaat:
Guild Wars 2 will officially launch on Tuesday, August 28th.

tsitaat:
To this end, I’m excited to announce that our next and final Beta Weekend Event is planned for July 20-22.

http://www.arena.net/blog/announcing-the-guild-wars-2-launch-date
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Status0
HV kasutaja
Status0

liitunud: 14.09.2009




sõnum 28.06.2012 17:17:47 vasta tsitaadiga

Suurepärane uudis! Ja oodatust varem thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 28.06.2012 21:18:09 vasta tsitaadiga

Head startiga peaks juba 25. lahti saama. Täpselt enne kooli kahjuks ikkagi thumbs_down.gif

E: Kinnitatud, https://twitter.com/GuildWars2/status/218344207369244672
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2012 18:15:35 vasta tsitaadiga

Keegi mõnd Beta Key ära andmis lehte oskab soovitada. Cursel peaks homme tulema 20k keysi vist. Miskit veel?
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 09.07.2012 19:18:53 vasta tsitaadiga

Peale selle Curse oma ( http://www.curse.com/betas/guild-wars-2-eu ) pole praegu küll kuulnud.

Igatahes 20-22 juuli BWE's on asura ja sylvari ka mängitavad. jee
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 10.07.2012 05:07:54 vasta tsitaadiga

Mikiki kirjutas:
Peale selle Curse oma ( http://www.curse.com/betas/guild-wars-2-eu ) pole praegu küll kuulnud.

Igatahes 20-22 juuli BWE's on asura ja sylvari ka mängitavad. jee

Millal see meie aja järgi toimub? Ma vist pime vms ,aga seal ütleb ainult kuupäeva ning ma tahaks minuti pealt platsis olla kui jagamiseks läheb, need 20k kaovad sealt nagunii tunniga
EDIT: PST, ehk meie aja järgi peaks olema kell 10 hommikul siis
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venturi
HV kasutaja
Venturi

liitunud: 06.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2012 08:53:34 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda, kus seal jagatavaid võtmeid peab sisestama, et võti aktiveerida?

PS. nagu ma aru saan siis - http://www.curse.com/betas/guild-wars-2-eu - selleks, et sealt võtit saada, peaks olema Curse premium member.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 10.07.2012 09:32:54 vasta tsitaadiga

Venturi kirjutas:
Keegi oskab öelda, kus seal jagatavaid võtmeid peab sisestama, et võti aktiveerida?

PS. nagu ma aru saan siis - http://www.curse.com/betas/guild-wars-2-eu - selleks, et sealt võtit saada, peaks olema Curse premium member.

poole tunni pärast saavad kõik key võtta
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venturi
HV kasutaja
Venturi

liitunud: 06.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2012 09:35:40 vasta tsitaadiga

sten260 kirjutas:
Venturi kirjutas:
Keegi oskab öelda, kus seal jagatavaid võtmeid peab sisestama, et võti aktiveerida?

PS. nagu ma aru saan siis - http://www.curse.com/betas/guild-wars-2-eu - selleks, et sealt võtit saada, peaks olema Curse premium member.

poole tunni pärast saavad kõik key võtta


Jah. Minu paha. Lugemisoskus tuleb kasuks. Samal lehel ju kirjas.

tsitaat:
Premium members will have access to the beta keys on July 9th. General members can get their keys on July 10th. Sign-up for Premium to ensure that you'll get a key!

5,000 keys will be given to Premium members and 20,000 keys will be given to General members. Claim your key now; they won't last long.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greendef
HV kasutaja
greendef

liitunud: 05.08.2004




sõnum 10.07.2012 10:00:46 vasta tsitaadiga

Sain key kätte.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 10.07.2012 10:22:32 vasta tsitaadiga

Kood on käes aga GW2 leht on nii koomas, et ei saa kasutajat teha <.<
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karm
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2012 20:17:01 vasta tsitaadiga

Huvipärast, on kellelgi õnnestunud täna key ära ka regada?
Ise sain cursed.com-ist ühe ja regamisega on täiesti 0 seis
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZacXz
HV kasutaja
ZacXz

liitunud: 13.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2012 21:16:53 vasta tsitaadiga

Sain, aga nagu aru saan, siis on kindlatel nädalavahetusel gameplay ainult.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Qso
HV vaatleja
Qso

liitunud: 13.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2012 22:09:07 vasta tsitaadiga

Esimesed paar tundi oli koomas leht, kuid nüüdseks peaks kõik juba maha rahunenud olema.
_________________
Kill ALL audio and lights !!!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 11.07.2012 22:45:36 vasta tsitaadiga

Ei joppa mul nende beta weekenditega, kipub alati hõivatud nv.-l olema ja pole 20-ki erand. Eks jääb 25 augustit ootama siis
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karm
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2012 11:20:35 vasta tsitaadiga

This Beta Weekend Event begins Friday, July 20, at noon PDT (GMT -7) and ends Sunday, July 22, at 11:59 p.m. PDT (GMT -7).

See on siis meie ajajärgi kell 21:00 reede õhtu? icon_smile.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2012 13:07:01 vasta tsitaadiga

Ei saanud võtit icon_sad.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2012 14:22:34 vasta tsitaadiga

karm kirjutas:
This Beta Weekend Event begins Friday, July 20, at noon PDT (GMT -7) and ends Sunday, July 22, at 11:59 p.m. PDT (GMT -7).

See on siis meie ajajärgi kell 21:00 reede õhtu? icon_smile.gif

Meie aja järgi 22:00, suvel oleme GMT+3. Eelmised betad on ka kell 22 alanud, kuigi serverid on tavaliselt juba tund aega varem püsti.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2012 19:33:01 vasta tsitaadiga

kust ma näen kinnitust, et mul mäng on accountil olemas ?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karm
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2012 16:18:51 vasta tsitaadiga

Oskab keegi aidata, mul ei ole kuskil mitte mingit märki sellest, et GW2 oleks installitud (Üheski kaustas ei ole, samuti ei saa seda uninstallida control paneli kaudu).
Samas kui ma panen uuesti selle install faili tööle, mis ma alla laadisin, annab ta sealt võimaluse mängida, st ei hakka uuesti contenti alla laadima, samuti saan ma mängu nn "tööle" panna, st kuni login screenini.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rosper'
HV vaatleja
Rosper'

liitunud: 02.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2012 16:42:30 vasta tsitaadiga

karm kirjutas:
Oskab keegi aidata, mul ei ole kuskil mitte mingit märki sellest, et GW2 oleks installitud (Üheski kaustas ei ole, samuti ei saa seda uninstallida control paneli kaudu).
Samas kui ma panen uuesti selle install faili tööle, mis ma alla laadisin, annab ta sealt võimaluse mängida, st ei hakka uuesti contenti alla laadima, samuti saan ma mängu nn "tööle" panna, st kuni login screenini.



Kellelgi pole, kogu hetkene mäng koosneb kolmest failist, Gw2.exe; Gw2.dat ja Gw2.tmp
Tõenäoliselt tehakse ikka täismänguks installer nagu kõigil mängudel.
Tulevasel ja viimasel Beta Eventil käivitad Gw2.exe ning saad mängida, peale seda ma ei usu et vaja läheb enam.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kriiks
HV kasutaja

liitunud: 24.01.2003




sõnum 15.07.2012 01:51:08 vasta tsitaadiga

GW1 kaust on ka vaid gw.exe ja gw.dat ja uninstaller põhimõtteliselt, nii et see võibki nii jääda.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2012 16:53:25 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi kes soovib proovda betat ei ole võtit siis mul peaks üks olema. Võtke ühendust kui tahtmist on.

EDIT: Läinud


viimati muutis t-force 15.07.2012 20:15:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2012 19:36:21 vasta tsitaadiga

t-force kirjutas:
Kui kellelgi kes soovib proovda betat ei ole võtit siis mul peaks üks olema. Võtke ühendust kui tahtmist on.

Se lännu kindlasti aga äkki on kellelgil veel pakkuda, seda asja tahks küll proovida : p

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Qso
HV vaatleja
Qso

liitunud: 13.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2012 23:10:06 vasta tsitaadiga

Curse tehtud jagamise ajal oli mõttes, et võtaks rohkem võtmeid, kuid arvasin, et soovijad nii kui nii kiirelt organiseerivad end järjekorda. Ilmselgelt eksisin...
_________________
Kill ALL audio and lights !!!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2012 20:31:53 vasta tsitaadiga

Kui kellelgil on ühte võtit üle, siis võtaks icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vants...
HV vaatleja
Vants...

liitunud: 25.10.2011




sõnum 20.07.2012 13:30:45 vasta tsitaadiga

Täna siis kell 23.00 hakkab beta. Kestab pühapäevani.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 35, 36, 37  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.