|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millises serveris hakkad mängima ja miks? Põhjenda teemas ... |
| Far Shiverpeaks |
|
57% |
[ 73 ] |
| Desolation |
|
16% |
[ 21 ] |
| Midagi muud. Täpsustan ja põhjendan teemas. |
|
25% |
[ 33 ] |
|
| hääli kokku : 127 |
|
| autor |
|
xmaster
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004
|
08.06.2012 10:05:48
|
|
|
| lauri557 kirjutas: |
Mis serveris asute ka või kavatsette minna?
Ostsin ka mängu ära ja võiks mõne eestlasega betas samasse serverisse minna  |
meie foorumist www.kalevlased.ee/gw2 leiad serveri teemalise polli
täna kell 22 siis minek, eelmine kord sai kell 21 samas ligi juba nii et
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T6nu
HV vaatleja
liitunud: 31.08.2006
|
08.06.2012 10:21:58
|
|
|
Ärge siis patchimist viimasele hetkele jätke Umbes 5 GB vaja tirida kui peale Stress testi pole launcherit vahepeal käima pannud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri557
HV vaatleja
liitunud: 13.08.2011
|
08.06.2012 15:39:58
|
|
|
| Tundub et peab minema "Desolation" serverisse, sealt foorumist vaadates läheb sinna kõige rohkem inimesi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2jalga
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.05.2011
|
08.06.2012 20:35:10
|
|
|
ma sees
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4nder
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
08.06.2012 20:40:33
|
|
|
| Jep, serverid on üleval ja mäng jookseb eelmisest betast tunduvalt paremini. Varjud low, kõik muu high on mul fps 40-60, enne oli alla 20 suurema osa ajast.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikiki
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xmaster
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004
|
08.06.2012 21:47:33
|
|
|
Ma ei saa aru, äkki sa selgitad võhikutele mis selles halba on et tegija F2P kompanii osalust ostis?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
08.06.2012 21:49:33
|
|
|
Täna õhtul saab mängida, homme olen jälle (saatuse iroonia) arvutist eemal.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xmaster
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004
|
08.06.2012 22:46:58
|
|
|
Kes Desolationis guild invitet soovib siis whispige ühele nendest: Gelisob, loriels, firelady, lusikas, piupau, suhktuhkur
Mainin ära et chat bydefault on mitte kõige säravamat värvi ja spammi on palju kui pole eraldi guildchat tabi teinud nii et ei pruugi märgata, spammige siis rohkem kui vaikus vastas
Need on siis mainide nimed, neile whispides läheb tekst automaatselt ka alt charridele kui teise peal ollakse
ahjaa, see weekend sain on +10% pvp influence upgrade ka guildile peale pandud, eelmine kord researchis
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2jalga
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.05.2011
|
08.06.2012 23:00:52
|
|
|
mul tiksub gpu core clock 50% peal
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikiki
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006
|
08.06.2012 23:43:20
|
|
|
| xmaster kirjutas: |
Ma ei saa aru, äkki sa selgitad võhikutele mis selles halba on et tegija F2P kompanii osalust ostis? |
Nexon on tuntud igast MMORPG'de persse keeramise poolest. Samas (loodetavasti) neil ei ole vast väga suurt sõnaõigust Aneti tegemiste üle.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carbz
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2009
|
09.06.2012 17:35:36
|
|
|
Tahtsin Guild Wars 1-te sisse logida et kinke avada ja nime reserveerimine kinnitada, ütles et account on sissetungimise tõttu blokitud. Suppordi poole pöördumiseks on mingit NCSoft Master Account jama jms vaja, NCSofti accountil millel on sama e-mail minu GW1 ja GW2 kasutajatega pole ühtegi Guild Warsi...
Paras supp on kokku keedetud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2jalga
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.05.2011
|
09.06.2012 18:40:12
|
|
|
| nuja, üle pika aja läheb WvW, structured pvp ja questimine kah igavaks ja üksluiseks ära :/
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri557
HV vaatleja
liitunud: 13.08.2011
|
09.06.2012 19:05:03
|
|
|
Siis oled quited natuke aega ja pärast jälle äge mängida
|
|
| tagasi üles |
|
 |
T6nu
HV vaatleja
liitunud: 31.08.2006
|
11.06.2012 09:03:49
|
|
|
| Mnjah, Desolationis ei saanudki eriti WvW see nädalavahetus. Enamus ajast olid 99% WvW objektidest vallutatud. Peab vist mingi lahjema serveri valima järgmiseks korraks, kui seda matchmakingut korda ei tehta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rasmer
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2005
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
23.06.2012 14:34:07
|
|
|
Tra võiks siis kõigile beta moodi asi kah olla. Hui ma hakkan seda ette ostma, kui mul pole õrna aimugi kuidas gameplay on..
_________________ 🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
24.06.2012 15:46:25
|
|
|
| DrZ kirjutas: |
Tra võiks siis kõigile beta moodi asi kah olla. Hui ma hakkan seda ette ostma, kui mul pole õrna aimugi kuidas gameplay on..  |
T*** täitsa p****** r**** v**** ma räägin noh m******** ikka see v********** mängutootja!
Mul on tegelikult nii kahju, et hetkel kui mäng on poolik veel public betat pole ja sina selle tõttu mängu ei osta. Sinu puudumine guild wars 2'est on suur löök tervele Eesti mmo kogukonnale ja ootamatu tagasilööks kõigile mänguhuvilistele üle terve maailma. Täna on kurb päev. TEen ettepaneku teha leinaminut.
Lisaks ei ole ju võimalik sõpradelt/ tuttavatelt/ kaas-hv kasutajatelt mängu kontot laenata ja proovida weekend betade ajal. Mina näiteks sain hoholt siit samast hvst proovimiseks konto, minu kaks sõpra said minult, minu kolmas sõber sai oma sõbralt, aga samas see ei ole ju võimalik nii et mis me asjast räägime. T*** noh!
Head jaani.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeMees
HV vaatleja
liitunud: 20.10.2009
|
24.06.2012 17:59:53
|
|
|
| DrZ kirjutas: |
Tra võiks siis kõigile beta moodi asi kah olla. Hui ma hakkan seda ette ostma, kui mul pole õrna aimugi kuidas gameplay on..  |
@ Timberg
Mina sain tsiteeritud kodaniku sissekandest aru, et ta on foorumiga totaalselt eksinud.
Tundub, et tegemist on lesbist naissoost isikuga, kes avaldab pahameelt, et tema unelmate dildost ei ole avalikku test aka beta versiooni saadaval.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
24.06.2012 19:25:59
|
|
|
Natuke kahju tõesti, et mingid matsid/ossid meie viisakasse foorumisse ära eksivad ning siin sigima hakkavad.
GW2 teemal: mul ikka üldse ei vea nende Beta Weekend Eventidega, jõuan ainult mingitele stress testidele. Loodetavasti on järgmine juba lähi-lähitulevikus ning kuupäevaga veab.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
25.06.2012 21:39:05
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| DrZ kirjutas: |
Tra võiks siis kõigile beta moodi asi kah olla. Hui ma hakkan seda ette ostma, kui mul pole õrna aimugi kuidas gameplay on..  |
T*** täitsa p****** r**** v**** ma räägin noh m******** ikka see v********** mängutootja!
Mul on tegelikult nii kahju, et hetkel kui mäng on poolik veel public betat pole ja sina selle tõttu mängu ei osta. Sinu puudumine guild wars 2'est on suur löök tervele Eesti mmo kogukonnale ja ootamatu tagasilööks kõigile mänguhuvilistele üle terve maailma. Täna on kurb päev. TEen ettepaneku teha leinaminut.
Lisaks ei ole ju võimalik sõpradelt/ tuttavatelt/ kaas-hv kasutajatelt mängu kontot laenata ja proovida weekend betade ajal. Mina näiteks sain hoholt siit samast hvst proovimiseks konto, minu kaks sõpra said minult, minu kolmas sõber sai oma sõbralt, aga samas see ei ole ju võimalik nii et mis me asjast räägime. T*** noh!
Head jaani. |
ma olen liigutatud
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
26.06.2012 15:59:34
|
|
|
| Kuidas selles mängus on dungeonid ja pvp. Kas serveri põhine või miskine serverwide nagu WoW's?
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikiki
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Status0
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2009
|
28.06.2012 17:17:47
|
|
|
Suurepärane uudis! Ja oodatust varem
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carbz
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
09.07.2012 18:15:35
|
|
|
Keegi mõnd Beta Key ära andmis lehte oskab soovitada. Cursel peaks homme tulema 20k keysi vist. Miskit veel?
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikiki
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sten260
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2009
|
10.07.2012 05:07:54
|
|
|
Millal see meie aja järgi toimub? Ma vist pime vms ,aga seal ütleb ainult kuupäeva ning ma tahaks minuti pealt platsis olla kui jagamiseks läheb, need 20k kaovad sealt nagunii tunniga
EDIT: PST, ehk meie aja järgi peaks olema kell 10 hommikul siis
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venturi
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2004
|
10.07.2012 08:53:34
|
|
|
Keegi oskab öelda, kus seal jagatavaid võtmeid peab sisestama, et võti aktiveerida?
PS. nagu ma aru saan siis - http://www.curse.com/betas/guild-wars-2-eu - selleks, et sealt võtit saada, peaks olema Curse premium member.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sten260
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2009
|
10.07.2012 09:32:54
|
|
|
| Venturi kirjutas: |
Keegi oskab öelda, kus seal jagatavaid võtmeid peab sisestama, et võti aktiveerida?
PS. nagu ma aru saan siis - http://www.curse.com/betas/guild-wars-2-eu - selleks, et sealt võtit saada, peaks olema Curse premium member. |
poole tunni pärast saavad kõik key võtta
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venturi
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2004
|
10.07.2012 09:35:40
|
|
|
| sten260 kirjutas: |
| Venturi kirjutas: |
Keegi oskab öelda, kus seal jagatavaid võtmeid peab sisestama, et võti aktiveerida?
PS. nagu ma aru saan siis - http://www.curse.com/betas/guild-wars-2-eu - selleks, et sealt võtit saada, peaks olema Curse premium member. |
poole tunni pärast saavad kõik key võtta |
Jah. Minu paha. Lugemisoskus tuleb kasuks. Samal lehel ju kirjas.
| tsitaat: |
Premium members will have access to the beta keys on July 9th. General members can get their keys on July 10th. Sign-up for Premium to ensure that you'll get a key!
5,000 keys will be given to Premium members and 20,000 keys will be given to General members. Claim your key now; they won't last long. |
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
greendef
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2004
|
10.07.2012 10:00:46
|
|
|
| Sain key kätte.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sten260
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2009
|
10.07.2012 10:22:32
|
|
|
| Kood on käes aga GW2 leht on nii koomas, et ei saa kasutajat teha <.<
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karm
HV vaatleja
liitunud: 23.09.2003
|
10.07.2012 20:17:01
|
|
|
Huvipärast, on kellelgi õnnestunud täna key ära ka regada?
Ise sain cursed.com-ist ühe ja regamisega on täiesti 0 seis
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZacXz
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2003
|
10.07.2012 21:16:53
|
|
|
| Sain, aga nagu aru saan, siis on kindlatel nädalavahetusel gameplay ainult.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Qso
HV vaatleja

liitunud: 13.02.2002
|
10.07.2012 22:09:07
|
|
|
Esimesed paar tundi oli koomas leht, kuid nüüdseks peaks kõik juba maha rahunenud olema.
_________________ Kill ALL audio and lights !!! |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nimetu112
HV kasutaja
liitunud: 06.08.2008
|
11.07.2012 22:45:36
|
|
|
| Ei joppa mul nende beta weekenditega, kipub alati hõivatud nv.-l olema ja pole 20-ki erand. Eks jääb 25 augustit ootama siis
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karm
HV vaatleja
liitunud: 23.09.2003
|
12.07.2012 11:20:35
|
|
|
This Beta Weekend Event begins Friday, July 20, at noon PDT (GMT -7) and ends Sunday, July 22, at 11:59 p.m. PDT (GMT -7).
See on siis meie ajajärgi kell 21:00 reede õhtu?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kikaskilla
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2008
|
12.07.2012 13:07:01
|
|
|
Ei saanud võtit
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4nder
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
12.07.2012 14:22:34
|
|
|
| karm kirjutas: |
This Beta Weekend Event begins Friday, July 20, at noon PDT (GMT -7) and ends Sunday, July 22, at 11:59 p.m. PDT (GMT -7).
See on siis meie ajajärgi kell 21:00 reede õhtu?  |
Meie aja järgi 22:00, suvel oleme GMT+3. Eelmised betad on ka kell 22 alanud, kuigi serverid on tavaliselt juba tund aega varem püsti.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2jalga
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.05.2011
|
12.07.2012 19:33:01
|
|
|
| kust ma näen kinnitust, et mul mäng on accountil olemas ?
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karm
HV vaatleja
liitunud: 23.09.2003
|
13.07.2012 16:18:51
|
|
|
Oskab keegi aidata, mul ei ole kuskil mitte mingit märki sellest, et GW2 oleks installitud (Üheski kaustas ei ole, samuti ei saa seda uninstallida control paneli kaudu).
Samas kui ma panen uuesti selle install faili tööle, mis ma alla laadisin, annab ta sealt võimaluse mängida, st ei hakka uuesti contenti alla laadima, samuti saan ma mängu nn "tööle" panna, st kuni login screenini.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rosper'
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2010
|
13.07.2012 16:42:30
|
|
|
| karm kirjutas: |
Oskab keegi aidata, mul ei ole kuskil mitte mingit märki sellest, et GW2 oleks installitud (Üheski kaustas ei ole, samuti ei saa seda uninstallida control paneli kaudu).
Samas kui ma panen uuesti selle install faili tööle, mis ma alla laadisin, annab ta sealt võimaluse mängida, st ei hakka uuesti contenti alla laadima, samuti saan ma mängu nn "tööle" panna, st kuni login screenini. |
Kellelgi pole, kogu hetkene mäng koosneb kolmest failist, Gw2.exe; Gw2.dat ja Gw2.tmp
Tõenäoliselt tehakse ikka täismänguks installer nagu kõigil mängudel.
Tulevasel ja viimasel Beta Eventil käivitad Gw2.exe ning saad mängida, peale seda ma ei usu et vaja läheb enam.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kriiks
HV kasutaja
liitunud: 24.01.2003
|
15.07.2012 01:51:08
|
|
|
| GW1 kaust on ka vaid gw.exe ja gw.dat ja uninstaller põhimõtteliselt, nii et see võibki nii jääda.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t-force
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
15.07.2012 16:53:25
|
|
|
Kui kellelgi kes soovib proovda betat ei ole võtit siis mul peaks üks olema. Võtke ühendust kui tahtmist on.
EDIT: Läinud
viimati muutis t-force 15.07.2012 20:15:22, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
15.07.2012 19:36:21
|
|
|
| t-force kirjutas: |
| Kui kellelgi kes soovib proovda betat ei ole võtit siis mul peaks üks olema. Võtke ühendust kui tahtmist on. |
Se lännu kindlasti aga äkki on kellelgil veel pakkuda, seda asja tahks küll proovida : p
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Qso
HV vaatleja

liitunud: 13.02.2002
|
15.07.2012 23:10:06
|
|
|
Curse tehtud jagamise ajal oli mõttes, et võtaks rohkem võtmeid, kuid arvasin, et soovijad nii kui nii kiirelt organiseerivad end järjekorda. Ilmselgelt eksisin...
_________________ Kill ALL audio and lights !!! |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kikaskilla
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2008
|
16.07.2012 20:31:53
|
|
|
Kui kellelgil on ühte võtit üle, siis võtaks
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vants...
HV vaatleja

liitunud: 25.10.2011
|
20.07.2012 13:30:45
|
|
|
| Täna siis kell 23.00 hakkab beta. Kestab pühapäevani.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|