|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
wertexe
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
09.01.2004 12:57:03
|
|
|
asjast siis veel niipalju, et kasutaja wertexe lubas täna rekordid üle teha, see peaks ka täiesti võimalik olema kui arvestada, et tal kõige kõrgemale minev barton hetkel siis jälle piir mille poole pürgida
damn, juba tegigi
btw ma saan kolmapäeval järgmine nädal oma vana prose tagasi, eks siis vaatab kui kõrgele läheb... lahtised kordajad, siit ma tulen
igaljuhul on tegu siis sama stepinguga prosega, mis wertexel. omalajal läks õhuga 2500 mhzi, voldiks 1.85 praegune lontrus, ehk siis sama mis nu'l läks õhuga vaevu 2400 mhzi, voldiks 1,9
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
09.01.2004 13:29:59
|
|
|
erkki rsk ära nüüd üle ka pinguta. oleks võinud siis paarikümmne punktiga üle teha
oleks meil voltciga veel põnev konkureerida.
ja tahaks ikka mem skoori ka näha.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
viimati muutis Nu 09.01.2004 17:31:25, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
09.01.2004 13:36:39
|
|
|
palju volte?
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
09.01.2004 13:41:59
|
|
|
| Nu kirjutas: |
erkki rsk ära nüüd üle ka pinguta. oleks võinud siis paarikümmne punktiga üle teha
oleks meil voltsiga veel põnev konkureerida.
ja tahaks ikka mem skoori ka näha. |
mida rohkem seda parem
tahaks samuti mem skoori näha.
eks ma oma vana prosega üritan konkureerida, senikaua lepin teise kohaga eeldusel, et keegi seda
kah üle ei tee
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
09.01.2004 13:45:31
|
|
|
aiai, 8.2k ... ise proovisin mem ka @460MHz @2.85v ja 2.2.2.5 ja mem skoor vähenes paarkümmend punni
tuleb see voltide asi korda saada ja siis oma prose piiri otsima!
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wertexe
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
09.01.2004 16:56:52
|
|
|
nutcase
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wertexe
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002
|
09.01.2004 16:58:26
|
|
|
| Kui Voltc oma vana prose tagasi saab, siis ma pean vist jälle rõdu peale külmetama minema, siis peaks 8400 ära tulema.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
09.01.2004 17:01:05
|
|
|
wertexe viitsid viska oma masina põhjalik konf profiili ka sisi parem vaadata
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wertexe
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002
|
09.01.2004 17:12:19
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
wertexe viitsid viska oma masina põhjalik konf profiili ka sisi parem vaadata  |
Tulime soovidele vastu
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
09.01.2004 17:29:47
|
|
|
rõõm näha, et ma mem skoorides teid jätkuvalt oman. Adata ruulz võib vist sellepeale öelda
Mingi kahe tunni pärast saan uuesti skoori üritada, kui selleksajaks veel tingimusi on. Praegu -12C igatahes
aknataga.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
09.01.2004 20:41:04
|
|
|
| Nu kirjutas: |
...Mingi kahe tunni pärast saan uuesti skoori üritada, kui selleksajaks veel tingimusi on. Praegu -12C igatahes
aknataga.  |
OT:
haigeks tegev foorumi teema on see
sõna otseses mõttes
Varsti tuleb skoorde parandamiseks investeerida alustuseks sooja jopesse..
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
09.01.2004 21:03:33
|
|
|
| heh, Nu, kuidas sul need fpsides arvestatavad asjad nii nõrgad on? mul küll kehvem videokaart ju sees... proovi seda parandada siis peaksid skoorid tõusma veidi.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
09.01.2004 21:20:13
|
|
|
11x237 sain 8106 aga siis pani pannge
reset ja uuesti käima aga ei leidnud kõvaketast. clear comos ja power on aga ikka ei leidnud.
Aken kinni ja soendasin masina üles aga ikka ei midagi.... fakk rsk mõtlesin et onngi piixus juba.
A siis võtsin küljest ära ja soendasin veel nac (imeliku häält tegi igaljuhul kui loksutasin õrnalt)
ja tööle hakkas
Igatahes mina täna enam edasi ei testi.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
09.01.2004 21:23:19
|
|
|
ohoh, nüüd on mingi klokkimismaania lahti läinud
peaks kah veel proovima aga ei tea kas täna viitsib, peaks proovima kui kõrgele agressive-ga läheb
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
09.01.2004 21:25:45
|
|
|
| Anc kirjutas: |
| heh, Nu, kuidas sul need fpsides arvestatavad asjad nii nõrgad on? |
sa mõtled neid:
Video - 1 line jne. need on ju memory all ja selles ma oman teid niigi
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
09.01.2004 21:36:05
|
|
|
vadeva mul nii kunn prose et mul ei ole mingit vahet mis tulemused on. Prime95 ei jookse ühegi kloki peal
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
09.01.2004 22:27:20
|
|
|
kui mälul liiga kanged timingud, siis annab ka erroreid. eriti veel kui kaks sellist "imepulka" sees nagu sul
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
10.01.2004 04:25:15
|
|
|
njah, volte annab see 8rdavcore valesti (cpu:1.9, tegelikult 1.95 ja mälu:2.9, tegelikult 2.84).. see ei ole üldse hea (mälu voldid), et mu hüvad corsairid saaksid headel taimingutel veerada on rohkem volte vaja , oskab keegi miskit soovitada, mis laseks kuni 3.2v anda...
CPU Score 8079
Memory Score 7349
cpu > http://service.futuremark.com/compare?pcm=1672674
mem > http://service.futuremark.com/compare?pcm=1672682
mis see mälu rekord hetkel meil siin on? amd'de seas...
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jupiter
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
10.01.2004 10:56:41
|
|
|
| tomz kirjutas: |
| njah, volte annab see 8rdavcore valesti |
ma arvan see on sul toitekast tingitud mitte programmist.
Ja mälu voldid võid ju biosest 2,9 panna kui programi ei usalda.
mem rekord ka nüüd sinu käes rsk ja ilmselt ka jääb, sest kui ma üldse edasi testin, siis
ühe mäluga.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wend
HV Guru
liitunud: 18.05.2002
|
11.01.2004 21:34:17
|
|
|
Huvitav mismoodi te need punktid saate??? Mul tuli 12x290 ja cpu 6974, mem 11748 ja hdd 1657.
_________________ küll on kerge olla ebanormaalne |
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
11.01.2004 22:19:52
|
|
|
nu sa siis vist võitsid memory teema ära. aga prosede all on amd endiselt kunn
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
energeetik
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2002
|
11.01.2004 22:30:48
|
|
|
Wend, sinu prose takti järgi peaks sul üle 8k olema.
Endal põhimõtteliselt sama sys@3,12GHz ja ~~7700.
Sul ilmselt midagi kusagil jookseb samaaegselt.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jupiter
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.04.2003
|
12.01.2004 03:16:26
|
|
|
| wend kirjutas: |
| Huvitav mismoodi te need punktid saate??? Mul tuli 12x290 ja cpu 6974, mem 11748 ja hdd 1657. |
Tore mu usk P4 taastus, kui ikka vähemalt 3,0GHz default HT 800FSB daul memory siis tuleb ilmselt CPU-l ka: 9K ära,
aga järjekordne tõestus et Adata memory rules
_________________ head lugemist: http://vaher.blogspot.com |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
123
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2001
|
12.01.2004 10:56:35
|
|
|
Kuidagi v2he on jah cpu-l punkte,mul 292 mhz siiniga tuli cpu ca. 8500 p. ja mem ca 12300 p.
Praegu pusin,et systeem korralikult 300 mhz peal t66le saada 1:1
Aga paistab,et ilma emaplaadi troop modita läheb asi keeruliseks.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jupiter
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.04.2003
|
12.01.2004 11:55:40
|
|
|
| 123 kirjutas: |
| mul 292 mhz siiniga tuli cpu ca. 8500 p. ja mem ca 12300 p. |
Kui see tõsi on siis Nu ja Voltc närivad õudusest küüsi, nende nightmare on reaalsuseks saanud
_________________ head lugemist: http://vaher.blogspot.com |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
12.01.2004 12:02:58
|
|
|
mina ei näri küll midagi
Me oleme algusest peale ainult AMD rekorditest rääkinud.
On ju teada, et 1+GHz kiiremad piv´id skoorivad rohkem
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeTzZz
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
12.01.2004 13:12:08
|
|
|
CPU score: 5662
Memory score: 5003
HDD score: N/A <--mul registreerimata versioon, kuid kas ta peaks siiski selle testi ära tegema?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
12.01.2004 13:17:25
|
|
|
| PeTzZz kirjutas: |
CPU score: 5662
Memory score: 5003
HDD score: N/A <--mul registreerimata versioon, kuid kas ta peaks siiski selle testi ära tegema? |
ikke
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
12.01.2004 13:48:07
|
|
|
| Nu kirjutas: |
mina ei näri küll midagi
Me oleme algusest peale ainult AMD rekorditest rääkinud.
On ju teada, et 1+GHz kiiremad piv´id skoorivad rohkem |
jap, ega kitse ja eeslit võrrelda ei saa
pigem närivad p4-ja omanikud küüsi sest 123 teeb varsti ka super pi rekordid üle
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
12.01.2004 14:03:27
|
|
|
| 123 kirjutas: |
Kuidagi v2he on jah cpu-l punkte,mul 292 mhz siiniga tuli cpu ca. 8500 p. ja mem ca 12300 p.
Praegu pusin,et systeem korralikult 300 mhz peal t66le saada 1:1
Aga paistab,et ilma emaplaadi troop modita läheb asi keeruliseks. |
Kas P4 siis laseb selliseid bus kiirusi mingi norm pci kiiruse juures või laseb asünkroonselt kõike panna.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
12.01.2004 14:06:56
|
|
|
| soodent kirjutas: |
| 123 kirjutas: |
Kuidagi v2he on jah cpu-l punkte,mul 292 mhz siiniga tuli cpu ca. 8500 p. ja mem ca 12300 p.
Praegu pusin,et systeem korralikult 300 mhz peal t66le saada 1:1
Aga paistab,et ilma emaplaadi troop modita läheb asi keeruliseks. |
Kas P4 siis laseb selliseid bus kiirusi mingi norm pci kiiruse juures või laseb asünkroonselt kõike panna. |
iga prose laseb, aga enamasti oleneb see chipsetist.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fedja
HV Guru

liitunud: 06.01.2002
|
12.01.2004 14:44:03
|
|
|
CPU-6841
Memory-6243
HDD-1418
barton2500+@3200+ fsb200 1.85V jahutus mingi 200rpm peal thermaltake suvaline sellepärast peab vist volte nii palju andma
mälu corsair pc3200@400mhz 7-3-3-2.0 default voldid
epox 8rda3+
radeon9600pro defaultis
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeTzZz
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
12.01.2004 14:45:28
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| PeTzZz kirjutas: |
CPU score: 5662
Memory score: 5003
HDD score: N/A <--mul registreerimata versioon, kuid kas ta peaks siiski selle testi ära tegema? |
ikke |
Kas siis midagi on puus, kui ei teinud või mis?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Denke
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
123
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2001
|
12.01.2004 15:05:59
|
|
|
| No kinnise kordajaga 3GHz ikka naljalt 300 MHz fsb-ga jooksma ei pane,selleks peab olema ES prose (et kordajaid allapoole lasta)aga 2.4GHz proset on küll 3.6GHz peal võimalik jooksutada isegi ilma prommyta.Huvitav on see,et pci oleks soovitav üle 300 MHz juures lukustada mitte 33/66 vaid 36/72 peal.On äkki keegi AMD omanikest proovinud sellist asja,äkki aitab teil ka?
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
12.01.2004 15:44:21
|
|
|
| 123 kirjutas: |
| No kinnise kordajaga 3GHz ikka naljalt 300 MHz fsb-ga jooksma ei pane,selleks peab olema ES prose (et kordajaid allapoole lasta)aga 2.4GHz proset on küll 3.6GHz peal võimalik jooksutada isegi ilma prommyta.Huvitav on see,et pci oleks soovitav üle 300 MHz juures lukustada mitte 33/66 vaid 36/72 peal.On äkki keegi AMD omanikest proovinud sellist asja,äkki aitab teil ka? |
Olen. HD-ga suhtlemine läheb nats kiiremaks näiteks. Teatud piirini, mudugi
Aga fsb max clock nagu ei sõltunud selllest.
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jupiter
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
energeetik
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2002
|
12.01.2004 23:02:40
|
|
|
Mis siin AMD foorum või mis...
P4 2,6@3,12 (CPU7656, MEM8043)=15699
Ja seda sys@24/7 ja ilma sinist ilmutamata.
Seda juba ~~60ööd/päeva
Jõudu!
MUUDETUD 22.08
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
13.01.2004 00:09:12
|
|
|
| energeetik kirjutas: |
Mis siin AMD foorum või mis...
P4 2,6@3,12 (CPU7656, MEM8043)=15699
Ja seda sys@24/7 ja ilma sinist ilmutamata.
Seda juba ~~60ööd/päeva
Jõudu!
MUUDETUD 22.08 |
pennu vennad tehke oma top
siis seal lamp oleks esimene ja 123 teine vast, siis ülejäänud tuleks järgi
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
13.01.2004 00:33:54
|
|
|
| energeetik kirjutas: |
Mis siin AMD foorum või mis...
P4 2,6@3,12 (CPU7656, MEM8043)=15699
Ja seda sys@24/7 ja ilma sinist ilmutamata.
Seda juba ~~60ööd/päeva
Jõudu!
MUUDETUD 22.08 |
lahja tulemus pennu kohta , cpu'ga saad isegi meilt, amd tegelinskitelt pähe...
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
energeetik
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2002
|
13.01.2004 08:11:37
|
|
|
| tomz kirjutas: |
| energeetik kirjutas: |
Mis siin AMD foorum või mis...
P4 2,6@3,12 (CPU7656, MEM8043)=15699
Ja seda sys@24/7 ja ilma sinist ilmutamata.
Seda juba ~~60ööd/päeva
Jõudu!
MUUDETUD 22.08 |
lahja tulemus pennu kohta , cpu'ga saad isegi meilt, amd tegelinskitelt pähe... |
Eesmärgiks polnudki skoor... eesmärgiks raal mis võimeline
töötama stabiilselt 24/7 full load ja seda iga ilmaga....sellepärast
nõnda tagasihoidlik tulemus... varuks on veel kõvasti.
Aga muidu jõudu kõigile!
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
13.01.2004 09:30:23
|
|
|
| see uptime ei näita stabiilsuse kohta tegelt eriti midagi. mul ka üks klokitud P4 mitu nädalat üleval olnud, aga prime leiab ikkagi erroreid. ja kui prose enamuse ajast idle peal, siis ei saagi masin kotti joosta eriti. mul muidugi seti ka jookseb koguaeg, aga see ei koorma ka kottigi proset.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeTzZz
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
13.01.2004 09:39:54
|
|
|
| Küsimus, et kui HDD score on N/A, et milles siis probleem võib olla?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cent
HV vaatleja

liitunud: 10.01.2004
|
13.01.2004 15:53:44
|
|
|
CPU: 5542
MEM: 3943
HDD: 521
(sys[os Windows2000 Professional, Service Pack 4 5.0 2195]
[cpu 1-AMD][mhz 1837][cache 512KB (0% Load)]) > xp 2500
(ram[total 223.49mb][free 82.91mb:37% |||||||||] > pc2700 kingston
(disk[free: 23.68gb/total: 75.39gb!used: 51.71gb]) > maxtor
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wend
HV Guru
liitunud: 18.05.2002
|
14.01.2004 19:49:41
|
|
|
P4 tuleb see üle 20K
_________________ küll on kerge olla ebanormaalne |
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|