Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Võrdleme tulemusi! PCMark2002 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 21, 22, 23  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
wertexe
HV kasutaja
wertexe

liitunud: 12.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2004 12:56:08 vasta tsitaadiga

Panen siis ka oma tulemuse kirja siia.
8251
http://service.futuremark.com/compare?pcm=1671914
Prose 2668 fsb 232.
Ei viitsind täna rõdu peale ronida, sellepärast natuke madalam klokk, aga akna tegin küll lahti.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.01.2004 12:57:03 vasta tsitaadiga

asjast siis veel niipalju, et kasutaja wertexe lubas täna rekordid üle teha, see peaks ka täiesti võimalik olema kui arvestada, et tal kõige kõrgemale minev barton hetkel icon_razz1.gif siis jälle piir mille poole pürgida thumbs_up.gif

damn, juba tegigi icon_lol.gif

btw icon_biggrin.gif ma saan kolmapäeval järgmine nädal oma vana prose tagasi, eks siis vaatab kui kõrgele läheb... lahtised kordajad, siit ma tulen icon_lol.gif

igaljuhul on tegu siis sama stepinguga prosega, mis wertexel. omalajal läks õhuga 2500 mhzi, voldiks 1.85 praegune lontrus, ehk siis sama mis nu'l läks õhuga vaevu 2400 mhzi, voldiks 1,9 icon_rolleyes.gif beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2004 13:29:59 vasta tsitaadiga

erkki rsk icon_biggrin.gif ära nüüd üle ka pinguta. oleks võinud siis paarikümmne punktiga üle teha
oleks meil voltciga veel põnev konkureerida.
ja tahaks ikka mem skoori ka näha.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss


viimati muutis Nu 09.01.2004 17:31:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2004 13:36:39 vasta tsitaadiga

wertexe kirjutas:
Panen siis ka oma tulemuse kirja siia.
8251
http://service.futuremark.com/compare?pcm=1671914
Prose 2668 fsb 232.
Ei viitsind täna rõdu peale ronida, sellepärast natuke madalam klokk, aga akna tegin küll lahti.


palju volte?

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.01.2004 13:41:59 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
erkki rsk icon_biggrin.gif ära nüüd üle ka pinguta. oleks võinud siis paarikümmne punktiga üle teha
oleks meil voltsiga veel põnev konkureerida.
ja tahaks ikka mem skoori ka näha.

mida rohkem seda parem thumbs_up.gif
tahaks samuti mem skoori näha.

eks ma oma vana prosega üritan konkureerida, senikaua lepin teise kohaga eeldusel, et keegi seda
kah üle ei tee icon_razz.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2004 13:45:31 vasta tsitaadiga

aiai, 8.2k icon_biggrin.gif... ise proovisin mem ka @460MHz @2.85v ja 2.2.2.5 ja mem skoor vähenes paarkümmend punni icon_lol.gif
tuleb see voltide asi korda saada ja siis oma prose piiri otsima!
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wertexe
HV kasutaja
wertexe

liitunud: 12.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2004 16:50:38 vasta tsitaadiga

Nii, tegin siis uuesti, et mälu skoor ka saada
http://service.futuremark.com/compare?pcm=1672034
Prose 8259
Mälu 7027
Prosel volte 2.05
Mälu 3V (Samsung pc2700 2x512)
Nforce 1,7V
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2004 16:56:52 vasta tsitaadiga

nutcase beer_yum.gif thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wertexe
HV kasutaja
wertexe

liitunud: 12.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2004 16:58:26 vasta tsitaadiga

Kui Voltc oma vana prose tagasi saab, siis ma pean vist jälle rõdu peale külmetama minema, siis peaks 8400 ära tulema.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2004 17:01:05 vasta tsitaadiga

wertexe viitsid viska oma masina põhjalik konf profiili ka sisi parem vaadata icon_wink.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wertexe
HV kasutaja
wertexe

liitunud: 12.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2004 17:12:19 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
wertexe viitsid viska oma masina põhjalik konf profiili ka sisi parem vaadata icon_wink.gif

Tulime soovidele vastu
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2004 17:29:47 vasta tsitaadiga

rõõm näha, et ma mem skoorides teid jätkuvalt oman. Adata ruulz võib vist sellepeale öelda icon_razz1.gif
Mingi kahe tunni pärast saan uuesti skoori üritada, kui selleksajaks veel tingimusi on. Praegu -12C igatahes
aknataga. thumbs_up.gif

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 09.01.2004 20:41:04 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
...Mingi kahe tunni pärast saan uuesti skoori üritada, kui selleksajaks veel tingimusi on. Praegu -12C igatahes
aknataga. thumbs_up.gif


OT:

haigeks tegev foorumi teema on see icon_biggrin.gif
sõna otseses mõttes icon_lol.gif
Varsti tuleb skoorde parandamiseks investeerida alustuseks sooja jopesse..
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2004 20:45:47 vasta tsitaadiga

http://service.futuremark.com/compare?pcm=1672245
11x235
ega eriti paremat loota ei ole vist. damn kinnine kordaja icon_mad.gif

testimine jätkub......brrrrrrrrrrrrr

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002




sõnum 09.01.2004 21:03:33 vasta tsitaadiga

heh, Nu, kuidas sul need fpsides arvestatavad asjad nii nõrgad on? mul küll kehvem videokaart ju sees... proovi seda parandada siis peaksid skoorid tõusma veidi.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2004 21:20:13 vasta tsitaadiga

11x237 sain 8106 aga siis pani pannge icon_mad.gif
reset ja uuesti käima aga ei leidnud kõvaketast. clear comos ja power on aga ikka ei leidnud.
Aken kinni ja soendasin masina üles aga ikka ei midagi.... fakk rsk mõtlesin et onngi piixus juba.
A siis võtsin küljest ära ja soendasin veel nac (imeliku häält tegi igaljuhul kui loksutasin õrnalt)
ja tööle hakkas icon_smile.gif

Igatahes mina täna enam edasi ei testi.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.01.2004 21:23:19 vasta tsitaadiga

ohoh, nüüd on mingi klokkimismaania lahti läinud thumbs_up.gif
peaks kah veel proovima aga ei tea kas täna viitsib, peaks proovima kui kõrgele agressive-ga läheb icon_wink.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2004 21:25:45 vasta tsitaadiga

Anc kirjutas:
heh, Nu, kuidas sul need fpsides arvestatavad asjad nii nõrgad on?


sa mõtled neid:
Video - 1 line jne. need on ju memory all ja selles ma oman teid niigi icon_biggrin.gif

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002




sõnum 09.01.2004 21:36:05 vasta tsitaadiga

vadeva icon_razz.gif mul nii kunn prose et mul ei ole mingit vahet mis tulemused on. Prime95 ei jookse ühegi kloki peal icon_razz.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 09.01.2004 22:27:20 vasta tsitaadiga

kui mälul liiga kanged timingud, siis annab ka erroreid. eriti veel kui kaks sellist "imepulka" sees nagu sul icon_smile.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2004 04:25:15 vasta tsitaadiga

njah, volte annab see 8rdavcore valesti (cpu:1.9, tegelikult 1.95 ja mälu:2.9, tegelikult 2.84).. see ei ole üldse hea (mälu voldid), et mu hüvad corsairid saaksid headel taimingutel veerada on rohkem volte vaja icon_mad.gif, oskab keegi miskit soovitada, mis laseks kuni 3.2v anda...

CPU Score 8079
Memory Score 7349

cpu > http://service.futuremark.com/compare?pcm=1672674
mem > http://service.futuremark.com/compare?pcm=1672682

mis see mälu rekord hetkel meil siin on? amd'de seas...
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jupiter
Kreisi kasutaja
jupiter

liitunud: 02.04.2003




sõnum 10.01.2004 04:59:24 vasta tsitaadiga

Mälu värskendamiseks:
wertexe kirjutas:
http://service.futuremark.com/compare?pcm=1672034
Prose 8259
Mälu 7027
Prosel volte 2.05
Mälu 3V (Samsung pc2700 2x512)
Nforce 1,7V

_________________
head lugemist: http://vaher.blogspot.com
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2004 10:56:41 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:
njah, volte annab see 8rdavcore valesti


ma arvan see on sul toitekast tingitud mitte programmist.
Ja mälu voldid võid ju biosest 2,9 panna kui programi ei usalda.

mem rekord ka nüüd sinu käes rsk icon_mad.gif ja ilmselt ka jääb, sest kui ma üldse edasi testin, siis
ühe mäluga.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wend
HV Guru

liitunud: 18.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2004 21:34:17 vasta tsitaadiga

Huvitav mismoodi te need punktid saate??? Mul tuli 12x290 ja cpu 6974, mem 11748 ja hdd 1657.
_________________
küll on kerge olla ebanormaalne
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002




sõnum 11.01.2004 22:19:52 vasta tsitaadiga

nu sa siis vist võitsid memory teema ära. aga prosede all on amd endiselt kunn icon_razz.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
energeetik
HV vaatleja


liitunud: 26.02.2002




sõnum 11.01.2004 22:30:48 vasta tsitaadiga

Wend, sinu prose takti järgi peaks sul üle 8k olema.
Endal põhimõtteliselt sama sys@3,12GHz ja ~~7700.
Sul ilmselt midagi kusagil jookseb samaaegselt.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jupiter
Kreisi kasutaja
jupiter

liitunud: 02.04.2003




sõnum 12.01.2004 03:16:26 vasta tsitaadiga

wend kirjutas:
Huvitav mismoodi te need punktid saate??? Mul tuli 12x290 ja cpu 6974, mem 11748 ja hdd 1657.

Tore mu usk P4 taastus, kui ikka vähemalt 3,0GHz default HT 800FSB daul memory siis tuleb ilmselt CPU-l ka: 9K ära,
aga järjekordne tõestus et Adata memory rules icon_biggrin.gif

_________________
head lugemist: http://vaher.blogspot.com
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
123
Kreisi kasutaja
123

liitunud: 07.11.2001




sõnum 12.01.2004 10:56:35 vasta tsitaadiga

Kuidagi v2he on jah cpu-l punkte,mul 292 mhz siiniga tuli cpu ca. 8500 p. ja mem ca 12300 p.
Praegu pusin,et systeem korralikult 300 mhz peal t66le saada 1:1 icon_wink.gif
Aga paistab,et ilma emaplaadi troop modita läheb asi keeruliseks.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jupiter
Kreisi kasutaja
jupiter

liitunud: 02.04.2003




sõnum 12.01.2004 11:55:40 vasta tsitaadiga

123 kirjutas:
mul 292 mhz siiniga tuli cpu ca. 8500 p. ja mem ca 12300 p.

Kui see tõsi on siis Nu ja Voltc närivad õudusest küüsi, nende nightmare on reaalsuseks saanud icon_wink.gif

_________________
head lugemist: http://vaher.blogspot.com
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2004 12:02:58 vasta tsitaadiga

mina ei näri küll midagi icon_smile.gif
Me oleme algusest peale ainult AMD rekorditest rääkinud.
On ju teada, et 1+GHz kiiremad piv´id skoorivad rohkem

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeTzZz
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003




sõnum 12.01.2004 13:12:08 vasta tsitaadiga

CPU score: 5662
Memory score: 5003
HDD score: N/A <--mul registreerimata versioon, kuid kas ta peaks siiski selle testi ära tegema?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2004 13:17:25 vasta tsitaadiga

PeTzZz kirjutas:
CPU score: 5662
Memory score: 5003
HDD score: N/A <--mul registreerimata versioon, kuid kas ta peaks siiski selle testi ära tegema?


ikke
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.01.2004 13:48:07 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
mina ei näri küll midagi icon_smile.gif
Me oleme algusest peale ainult AMD rekorditest rääkinud.
On ju teada, et 1+GHz kiiremad piv´id skoorivad rohkem

jap, ega kitse ja eeslit võrrelda ei saa icon_lol.gif
pigem närivad p4-ja omanikud küüsi sest 123 teeb varsti ka super pi rekordid üle icon_wink.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 12.01.2004 14:03:27 vasta tsitaadiga

123 kirjutas:
Kuidagi v2he on jah cpu-l punkte,mul 292 mhz siiniga tuli cpu ca. 8500 p. ja mem ca 12300 p.
Praegu pusin,et systeem korralikult 300 mhz peal t66le saada 1:1 icon_wink.gif
Aga paistab,et ilma emaplaadi troop modita läheb asi keeruliseks.
Kas P4 siis laseb selliseid bus kiirusi mingi norm pci kiiruse juures või laseb asünkroonselt kõike panna.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 12.01.2004 14:06:56 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
123 kirjutas:
Kuidagi v2he on jah cpu-l punkte,mul 292 mhz siiniga tuli cpu ca. 8500 p. ja mem ca 12300 p.
Praegu pusin,et systeem korralikult 300 mhz peal t66le saada 1:1 icon_wink.gif
Aga paistab,et ilma emaplaadi troop modita läheb asi keeruliseks.
Kas P4 siis laseb selliseid bus kiirusi mingi norm pci kiiruse juures või laseb asünkroonselt kõike panna.


iga prose laseb, aga enamasti oleneb see chipsetist.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 12.01.2004 14:44:03 vasta tsitaadiga

CPU-6841
Memory-6243
HDD-1418

barton2500+@3200+ fsb200 1.85V jahutus mingi 200rpm peal thermaltake suvaline sellepärast peab vist volte nii palju andma
mälu corsair pc3200@400mhz 7-3-3-2.0 default voldid
epox 8rda3+
radeon9600pro defaultis
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeTzZz
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003




sõnum 12.01.2004 14:45:28 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
PeTzZz kirjutas:
CPU score: 5662
Memory score: 5003
HDD score: N/A <--mul registreerimata versioon, kuid kas ta peaks siiski selle testi ära tegema?


ikke

Kas siis midagi on puus, kui ei teinud või mis?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Denkeš
HV kasutaja
Denkeš

liitunud: 11.09.2002




sõnum 12.01.2004 15:04:47 vasta tsitaadiga

Tulemus selline:cpu7380
mem 6705
hdd1312
prose jooksis 10.5x225 1,725v ,mälu 2-3-3-8 2,9v dual-channel
http://service.futuremark.com/compare?pcm=1675411
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
123
Kreisi kasutaja
123

liitunud: 07.11.2001




sõnum 12.01.2004 15:05:59 vasta tsitaadiga

No kinnise kordajaga 3GHz ikka naljalt 300 MHz fsb-ga jooksma ei pane,selleks peab olema ES prose (et kordajaid allapoole lasta)aga 2.4GHz proset on küll 3.6GHz peal võimalik jooksutada isegi ilma prommyta.Huvitav on see,et pci oleks soovitav üle 300 MHz juures lukustada mitte 33/66 vaid 36/72 peal.On äkki keegi AMD omanikest proovinud sellist asja,äkki aitab teil ka?
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 12.01.2004 15:44:21 vasta tsitaadiga

123 kirjutas:
No kinnise kordajaga 3GHz ikka naljalt 300 MHz fsb-ga jooksma ei pane,selleks peab olema ES prose (et kordajaid allapoole lasta)aga 2.4GHz proset on küll 3.6GHz peal võimalik jooksutada isegi ilma prommyta.Huvitav on see,et pci oleks soovitav üle 300 MHz juures lukustada mitte 33/66 vaid 36/72 peal.On äkki keegi AMD omanikest proovinud sellist asja,äkki aitab teil ka?


Olen. HD-ga suhtlemine läheb nats kiiremaks näiteks. Teatud piirini, mudugi icon_smile.gif
Aga fsb max clock nagu ei sõltunud selllest.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2004 18:34:01 vasta tsitaadiga

Tegin siis väikese AMD'de top'i.

CPU
1. 8259 - wertexe ( http://service.futuremark.com/compare?pcm=1672034 )
2. 8106 - Nu [8058] ( http://service.futuremark.com/compare?pcm=1672245 )
3. 8079 - tomz ( http://service.futuremark.com/compare?pcm=1672674 )
4. 8063 - voltc ( http://service.futuremark.com/compare?pcm=1671293 )

MEM
1. 7349 - tomz ( http://service.futuremark.com/compare?pcm=1672682 )
2. 7278 - Nu ( http://service.futuremark.com/compare?pcm=1672245 )
3. 7091 - voltc ( http://service.futuremark.com/compare?pcm=1671293 )
4. 7027 - wertexe ( http://service.futuremark.com/compare?pcm=1672034 )


Nüüd kergem jälgida ja siis vastavalt sellele tegutseda icon_biggrin.gif.
edetabelis vbl on vigu icon_exclaim.gif [/b]
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jupiter
Kreisi kasutaja
jupiter

liitunud: 02.04.2003




sõnum 12.01.2004 21:32:36 vasta tsitaadiga

AMD üldtop:
1. 15 428 (8079+7349) - tomz...... ( http://service.futuremark.com/compare?pcm=1672674 )
2. 15 384 (8106+7278) - Nu. . . . . ( http://service.futuremark.com/compare?pcm=1672245 )
3. 15 286 (8259+7027) - wertexe ( http://service.futuremark.com/compare?pcm=1672034 )
4. 15 154 (8063+7091) - voltc . . . ( http://service.futuremark.com/compare?pcm=1671293 )

_________________
head lugemist: http://vaher.blogspot.com
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
energeetik
HV vaatleja


liitunud: 26.02.2002




sõnum 12.01.2004 23:02:40 vasta tsitaadiga

Mis siin AMD foorum või mis...
P4 2,6@3,12 (CPU7656, MEM8043)=15699
Ja seda sys@24/7 ja ilma sinist ilmutamata.
Seda juba ~~60ööd/päeva

Jõudu!



MUUDETUD 22.08

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.01.2004 00:09:12 vasta tsitaadiga

energeetik kirjutas:
Mis siin AMD foorum või mis...
P4 2,6@3,12 (CPU7656, MEM8043)=15699
Ja seda sys@24/7 ja ilma sinist ilmutamata.
Seda juba ~~60ööd/päeva

Jõudu!



MUUDETUD 22.08

pennu vennad tehke oma top icon_razz1.gif
siis seal lamp oleks esimene ja 123 teine vast, siis ülejäänud tuleks järgi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2004 00:33:54 vasta tsitaadiga

energeetik kirjutas:
Mis siin AMD foorum või mis...
P4 2,6@3,12 (CPU7656, MEM8043)=15699
Ja seda sys@24/7 ja ilma sinist ilmutamata.
Seda juba ~~60ööd/päeva

Jõudu!



MUUDETUD 22.08

lahja tulemus pennu kohta icon_razz.gif, cpu'ga saad isegi meilt, amd tegelinskitelt pähe...
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
energeetik
HV vaatleja


liitunud: 26.02.2002




sõnum 13.01.2004 08:11:37 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:
energeetik kirjutas:
Mis siin AMD foorum või mis...
P4 2,6@3,12 (CPU7656, MEM8043)=15699
Ja seda sys@24/7 ja ilma sinist ilmutamata.
Seda juba ~~60ööd/päeva

Jõudu!



MUUDETUD 22.08



lahja tulemus pennu kohta icon_razz.gif, cpu'ga saad isegi meilt, amd tegelinskitelt pähe...


Eesmärgiks polnudki skoor... eesmärgiks raal mis võimeline
töötama stabiilselt 24/7 full load ja seda iga ilmaga....sellepärast
nõnda tagasihoidlik tulemus... varuks on veel kõvasti.

Aga muidu jõudu kõigile!

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 13.01.2004 09:30:23 vasta tsitaadiga

see uptime ei näita stabiilsuse kohta tegelt eriti midagi. mul ka üks klokitud P4 mitu nädalat üleval olnud, aga prime leiab ikkagi erroreid. ja kui prose enamuse ajast idle peal, siis ei saagi masin kotti joosta eriti. mul muidugi seti ka jookseb koguaeg, aga see ei koorma ka kottigi proset.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PeTzZz
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003




sõnum 13.01.2004 09:39:54 vasta tsitaadiga

Küsimus, et kui HDD score on N/A, et milles siis probleem võib olla?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cent
HV vaatleja


liitunud: 10.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2004 15:53:44 vasta tsitaadiga

CPU: 5542
MEM: 3943
HDD: 521

(sys[os Windows2000 Professional, Service Pack 4 5.0 2195]
[cpu 1-AMD][mhz 1837][cache 512KB (0% Load)]) > xp 2500
(ram[total 223.49mb][free 82.91mb:37%icon_neutral.gif|||||||||] > pc2700 kingston
(disk[free: 23.68gb/total: 75.39gb!used: 51.71gb]) > maxtor
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wend
HV Guru

liitunud: 18.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2004 19:49:41 vasta tsitaadiga

jupiter kirjutas:
AMD üldtop:
1. 15 428 (8079+7349) - tomz...... ( http://service.futuremark.com/compare?pcm=1672674 )


P4 tuleb see üle 20K

_________________
küll on kerge olla ebanormaalne
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Võrdleme tulemusi! PCMark2002 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 21, 22, 23  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.