Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 35, 36, 37  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2012 12:24:06 vasta tsitaadiga

Väike spekulatsioon: http://www.favbrowser.com/why-facebook-might-buy-opera/
Kui nüüd päris aus olla, siis see isegi tundub loogiline. Loodan, et siiski asi piirdub koostööga, mitte äraostuga. Antud situatsioon võiks tähendada desktop browseri surma ja arenduse suunamist ainult opera mini/mobile toodetele ning võib-olla ka opera for devices toodetele.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maakas1
HV kasutaja
maakas1

liitunud: 18.03.2004




sõnum 29.05.2012 15:58:06 vasta tsitaadiga

Kindel, et see mingi opera lehel 1 päev üleval olnud aprilliuudis pole?
Ma saan aru, kui nad finantseeriks mobiilsele brauserile fb (parema) toe saavutamiseks Operat.
Ostmist.. not gonna happen.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2012 16:35:00 vasta tsitaadiga

Opera mini 7

http://my.opera.com/chooseopera/blog/2012/05/31/meet-the-new-opera-mini-7-smart-page
http://my.opera.com/mobile/blog/2012/05/31/opera-mini-7

Võimalik, et kogu spekulatsioon tuli lihtsalt opera mini uuest smart page'ist, mis võimaldab sotsvõrkudega ühendada end.

Väheke "huumorit" ka icon_razz.gif
http://www.favbrowser.com/facebook-drops-google-chrome-support-replaces-it-with-opera/

EDIT: http://www.favbrowser.com/another-proof-that-opera-is-for-sale/
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maakas1
HV kasutaja
maakas1

liitunud: 18.03.2004




sõnum 05.06.2012 12:07:03 vasta tsitaadiga

Facialbook tegeleb oma "googlekiller" otsingumootori ja tõenäoliselt hiljem ka teiste teenustega. Googlel on kroom ja fb-l oleks konkurentsiks ka brauserit vaja. Eks töötav asi adopteerida oleks lihtsam, kui hakata uut välja mõtlema. Sealt hulgast muud valikut ei olekski. Samas kohutav pahameel tõuseks kindlasti, kui nad sellega Opera persikusse keeraks.
Samas töötatakse järjest enam selle nimel, et kõigil oleks more fucked up internet experience. Kõigi oma sanktsioonidega riiklikul (USA puhul maailma) tasemel, kui ka rõvesuurte sotsiaalvõrgustike näol. Informatsioon on kuradi tähtis.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2012 22:15:53 vasta tsitaadiga

Kas Operal on mingi plugin või lisa, millega saaks kontrollida, kas olemasolevad bookmarkid viivad veel kusagile või mitte? Ei viitsi neid kõiki ükshaaval klikkima hakata icon_rolleyes.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2012 23:43:40 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kas Operal on mingi plugin või lisa, millega saaks kontrollida, kas olemasolevad bookmarkid viivad veel kusagile või mitte? Ei viitsi neid kõiki ükshaaval klikkima hakata icon_rolleyes.gif

Google'i esimene vaste oli taoline
http://www.ghacks.net/2008/05/31/check-dead-bookmarks-in-firefox-opera-and-internet-explorer/

Ehk siis antud toode:
http://www.aignes.com/deadlink.htm

Proovisin huvipärast ja toimib ka.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2012 11:43:19 vasta tsitaadiga

Tänud. Töötabki thumbs_up.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2012 22:09:58 vasta tsitaadiga

opera 12 final väljas (ametlik leht pole veel uuendatud)

http://www.nsanedown.com/?request=1205226

hetkel väga ilusti toiminud, hardware acceleration ja stuff..crashi pannud pole. tux.gif

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 13.06.2012 22:37:19 vasta tsitaadiga

64-bit versioon tundub ilusti töötavat. thumbs_up.gif
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
revo1
HV kasutaja
revo1

liitunud: 22.06.2009




sõnum 14.06.2012 00:03:20 vasta tsitaadiga

kas see peabki olema, et opera märgi juures kohe facebooki märk selline tabina ainult icon sees. püüan pildi ka teha.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2012 01:05:58 vasta tsitaadiga

revo1 kirjutas:
kas see peabki olema, et opera märgi juures kohe facebooki märk selline tabina ainult icon sees. püüan pildi ka teha.


Ära nüüd hirmuta varahommikul selliste asjadega. icon_eek.gif

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2012 06:20:26 vasta tsitaadiga

revo1 kirjutas:
kas see peabki olema, et opera märgi juures kohe facebooki märk selline tabina ainult icon sees. püüan pildi ka teha.

mis asja... mul küll pole

edit: esimene bug kah siis 12'ga. youtubes ringi mässates (mul html5 kasutusel) järsku enam ühelgi lehel linkidele vajutamine ei toiminud. uusi tabe sai avada aga linkid ei toiminud kusagil. browseri restart aitas.

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 14.06.2012 08:17:31 vasta tsitaadiga

xpander kirjutas:
revo1 kirjutas:
kas see peabki olema, et opera märgi juures kohe facebooki märk selline tabina ainult icon sees. püüan pildi ka teha.

mis asja... mul küll pole

Ka mul pole.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2012 13:25:17 vasta tsitaadiga

revo1 kirjutas:
kas see peabki olema, et opera märgi juures kohe facebooki märk selline tabina ainult icon sees. püüan pildi ka teha.

1. aprill on läbi icon_biggrin.gif kui sul seal facebooki märk on, siis sa oled selle ise sinna paigutanud - veebilehti saab tekitada ikoonidena suht lihtsalt.

EDIT: praeguseks pakub opera koduleht ka juba 12.00 downloadimist. Miskil põhjusel download link ei tööta aga vajadusel leiab selle desktop teami blogist.

2 asja mida ei reklaamita aga mis võivad kasulikud olla:
http://my.opera.com/desktopteam/blog/2012/06/14/twelve-under-the-hood-improvements-in-opera-12
3. Experimental Hardware Acceleration and WebGL
3. opera:cpu
11. Do Not Track
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2012 17:00:33 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:

1. aprill on läbi icon_biggrin.gif kui sul seal facebooki märk on, siis sa oled selle ise sinna paigutanud - veebilehti saab tekitada ikoonidena suht lihtsalt.

EDIT: praeguseks pakub opera koduleht ka juba 12.00 downloadimist. Miskil põhjusel download link ei tööta aga vajadusel leiab selle desktop teami blogist.

2 asja mida ei reklaamita aga mis võivad kasulikud olla:
http://my.opera.com/desktopteam/blog/2012/06/14/twelve-under-the-hood-improvements-in-opera-12
3. Experimental Hardware Acceleration and WebGL
3. opera:cpu
11. Do Not Track


mõtlesid ehk ikka opera:gpu
opera:cpu all pole midagi peale, pause, faster ja slower valiku ja miskit see muutvat ei paista

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2012 17:20:02 vasta tsitaadiga

xpander kirjutas:
KillerXP kirjutas:

1. aprill on läbi icon_biggrin.gif kui sul seal facebooki märk on, siis sa oled selle ise sinna paigutanud - veebilehti saab tekitada ikoonidena suht lihtsalt.

EDIT: praeguseks pakub opera koduleht ka juba 12.00 downloadimist. Miskil põhjusel download link ei tööta aga vajadusel leiab selle desktop teami blogist.

2 asja mida ei reklaamita aga mis võivad kasulikud olla:
http://my.opera.com/desktopteam/blog/2012/06/14/twelve-under-the-hood-improvements-in-opera-12
3. Experimental Hardware Acceleration and WebGL
3. opera:cpu
11. Do Not Track


mõtlesid ehk ikka opera:gpu
opera:cpu all pole midagi peale, pause, faster ja slower valiku ja miskit see muutvat ei paista

See lihtsalt tähendab, et su pole tabe lahti ja widgeteid peal.. või siis on mingi bugiga tegu

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2012 17:52:23 vasta tsitaadiga

aa oops...toimib jah
mul 60+ tabi kogu aeg lahti icon_smile.gif

miski bug oli vist korra..browserile restarti vahepeal ei teinud hakkas lihtsalt toimima..ei tea mis kala.

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
revo1
HV kasutaja
revo1

liitunud: 22.06.2009




sõnum 14.06.2012 23:08:21 vasta tsitaadiga

Väike tõestus.

http://www.upload.ee/files/2432519/Capture.JPG.html
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2012 23:54:58 vasta tsitaadiga

Näeb väga lukustatud tabi moodi välja, mis on Facebooki aadressil!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
revo1
HV kasutaja
revo1

liitunud: 22.06.2009




sõnum 15.06.2012 00:12:30 vasta tsitaadiga

Sorry minu viga. ei märganudki, et pin tab nupp ka olemas:)
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 17.06.2012 12:09:07 vasta tsitaadiga

viimasel ajal on nii, et operaga nt youtubeis muusikat kuulates ja samal ajal mõnes teises tab-is vähegi mahukamat lehte skrollides vms hakkab heli hakkima (prose kasutus 100%), muidu võiks ju lahjat arvutit süüdistada aga varem seda probleemi polnud või kui muusika panna ie-s hoopis mängima siis võib ka operaga kus iganes ja mida iganes teha ja ikka jääb asi sujuvaks icon_neutral.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2012 13:29:32 vasta tsitaadiga

kaspar00 kirjutas:
viimasel ajal on nii, et operaga nt youtubeis muusikat kuulates ja samal ajal mõnes teises tab-is vähegi mahukamat lehte skrollides vms hakkab heli hakkima (prose kasutus 100%), muidu võiks ju lahjat arvutit süüdistada aga varem seda probleemi polnud või kui muusika panna ie-s hoopis mängima siis võib ka operaga kus iganes ja mida iganes teha ja ikka jääb asi sujuvaks icon_neutral.gif


https://www.youtube.com/html5
proovi seda

või lülita flashil hardware accelration sisse (parem klõps ja settings flash video peal)

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vutt
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2003




sõnum 17.06.2012 15:43:53 vasta tsitaadiga

Lülitasin HW acceleration-i sisse. Muidu kõik ilus aga nagu arvata võis teeb GPU rohkem tööd mis paneb mu ühepropellerise AMD HD6790 nõks kiiremini tööle ka kõige tavalisemate Eesti portaalide peal. Kõige häirivam on selle juures see jahutuse kiiruse vahelduv pattern. On teist keegi midagi sarnast tähele pannud, või on see minu set-upi probleem.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 18.06.2012 02:07:51 vasta tsitaadiga

xpander kirjutas:
kaspar00 kirjutas:
viimasel ajal on nii, et operaga nt youtubeis muusikat kuulates ja samal ajal mõnes teises tab-is vähegi mahukamat lehte skrollides vms hakkab heli hakkima (prose kasutus 100%), muidu võiks ju lahjat arvutit süüdistada aga varem seda probleemi polnud või kui muusika panna ie-s hoopis mängima siis võib ka operaga kus iganes ja mida iganes teha ja ikka jääb asi sujuvaks icon_neutral.gif


https://www.youtube.com/html5
proovi seda

või lülita flashil hardware accelration sisse (parem klõps ja settings flash video peal)


see html5 iseenesest töötab kenasti aga probleem jääb samaks
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ainars
HV vaatleja
ainars

liitunud: 16.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2012 23:27:11 vasta tsitaadiga

Sai paigaldatud opera v12. Nüüd ei avane siin foorumis spoilerid ja Postimehe või Õhtulehe lehel laaditakse ainult need esimesed uudised, mis algselt ekraanile mahuvad... Ehk on hüva nõud välja pakkuda.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 19.06.2012 23:59:30 vasta tsitaadiga

läksin v11.64 peale tagasi ja kõik ok. ei oska öelda kas v12 peabki kordades ressursinõudlikum olema või läks lihtsalt mingid asjad konflikti ja hakkas rämedalt prosekasutust õgima.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2012 00:24:45 vasta tsitaadiga

Mul jookseb v12 tunduvalt kiiremini ja probleemivabamalt, kui 11.64. Mälud-värgid tühjendasid ära?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ainars
HV vaatleja
ainars

liitunud: 16.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2012 11:57:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Sai paigaldatud opera v12. Nüüd ei avane siin foorumis spoilerid ja Postimehe või Õhtulehe lehel laaditakse ainult need esimesed uudised, mis algselt ekraanile mahuvad... Ehk on hüva nõud välja pakkuda.

Läksin v11.64 peale tagasi ja see toimib ilma probleemideta. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2012 20:18:36 vasta tsitaadiga

mul toimis kõik ilusti 11.64'ga ja htkel nädala 12 kasutanud ja Samuti probleemi vabalt.
.opera (konfi kaust) on mul aastast 2006 ja pole kordai seepärast probleeme tekkinud.
12 tundub tiba väledam kui eelmised versioonid küll thumbs_up.gif

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 20.06.2012 21:11:21 vasta tsitaadiga

Ka siin v12 probleemi vaba. thumbs_up.gif
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 26.06.2012 00:49:39 vasta tsitaadiga

panin opera plugin wrapper.exe-le task manageris priority high peale ja operale endale above normal, siis saab normaalselt skrollida v12s ilma et hakkima hakkaks musa youtubeis icon_biggrin.gif aga ega win kahjuks meelde vist ei jäta selliseid seadeid? icon_lol.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2012 00:08:41 vasta tsitaadiga

Mingi jama on gmaili aknas videokõne tegemisega. Koguaeg on Plugin has crashed, või siis a la 10 sekki töötab. Exploreriga saab ise helistades hakkama , aga Operaga ei saa kumbagi pidi.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2012 11:44:45 vasta tsitaadiga

Chrome on parim.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 06.07.2012 12:11:14 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Chrome on parim.
Ei ole icon_cool.gif
_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2012 13:08:08 vasta tsitaadiga

Võta üks ja viska teist - kummalgi pole platvormist sõltumatut ID-kaardi tuge. Ainus universaalne brauser ja arvestatav töövahend on paraku endiselt vaid Firefox. icon_razz1.gif
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2012 13:42:40 vasta tsitaadiga

Dogbert, õhutad leeki? icon_lol.gif
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2012 13:49:17 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Võta üks ja viska teist - kummalgi pole platvormist sõltumatut ID-kaardi tuge. Ainus universaalne brauser ja arvestatav töövahend on paraku endiselt vaid Firefox. icon_razz1.gif


FF on saast thumbs_down.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2012 13:56:44 vasta tsitaadiga

Dogbertil on õigus-FF on ainus brauser, mis seni on, alates versioonist 3, laitmatult töötanud nii Windowsis kui ka Linuxis ning id-kaardiga toimetamine on thumbs_up.gif. Samas, Opera Mobile on jah selgelt parem kui FF Mobile. Paraku.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 06.07.2012 15:14:05 vasta tsitaadiga

Märt.: Samas on jällegi Opera Bookmarksidega manageerimine kordades lihtsam ja parem, kui see on FF-iga. Ja vähemalt on Bookmarkside riba vasakul ekraaniservas ja ei tolgenda keset ekraani, nagu FF-i korral. icon_cool.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2012 16:12:00 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Märt.: Samas on jällegi Opera Bookmarksidega manageerimine kordades lihtsam ja parem, kui see on FF-iga. Ja vähemalt on Bookmarkside riba vasakul ekraaniservas ja ei tolgenda keset ekraani, nagu FF-i korral. icon_cool.gif


Kui ma õigesti nüüd aru sain ja see peaks sulle probleem olema siis saad sa seda ka muuta.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2012 21:07:40 vasta tsitaadiga

Mobiilsetest brauseritest on Opera tõesti parim, kasutan aktiivselt. Kuna mobla peal ei ole ID-kaardi võimalust nagunii, siis ei oma see siin tähtsust, mujal aga küll.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2012 22:39:15 vasta tsitaadiga

M-id toimib operas kui ka mobiili variandis
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 06.07.2012 23:06:31 vasta tsitaadiga

Mõttetu vaidlus, nagu mul on suurem kui sul. icon_wink.gif
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2012 23:36:40 vasta tsitaadiga

ahto42 kirjutas:
M-id toimib operas kui ka mobiili variandis
Ja ma peaksin M-ID teenuse eest maksma hakkama sellepärast? Nalja teed? Pealegi ei toimi M-ID enamuses nendest keskkondadest, kus ma ID-kaardiga autentimist kasutan pea igapäevaselt. M-ID töötaks vaarema pastelde peal ka, kui need veebilehti näidata oskaks ja https-i tunneks.

Eks ta mõttetu trollimine ole muidugi - igaüks arvestab brauseri paremust mingi oma subjektiivse kriteeriumi järgi. Seega on mõttetud repliigid, et see on parem kui teine. Tuleks lisada - parem mille ja kelle jaoks.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2012 23:56:29 vasta tsitaadiga

Suht tulemusetu taidlemine.

mIDst niipalju ainult, et ka see pole kõikjal korralikult implementeeritud, nt OIS. Täiendavalt on mIDga sisselogimine tunduvalt aeglasem, sest tuleb oodata sõnumit, trükkida, kinnitada jne. Samas otsese ID kaardi puhul on vaheetapid tunduvalt kiiremad. Muidugi eks igal asjal ole omad kasutuseelised nagu nt võõras arvuti, kus pole ID lugejat.

See selleks. Asja oli ka. Vahepeal on kolmest erinevast seeriast nipet näpet välja tulnud. Kes tahab leiab desktop teamist nagu ikka
12.01 beta - sisaldab bugfixe
12.50 next- clipboard API (copy-paste text/html), keyboard event handling (DOM lvl 3), pisut webkiti CSSi suporti
Labs build - SPDY, Google'i loodud võrguprotokolli eksperimentaale tugi.

Paraku kiipkaardi toest pole endiselt miskit kuulda. Ilmselt avaldatakse vähe survet ka ja seega ei nähta probleemi.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2012 10:48:20 vasta tsitaadiga

Ei ole see midagi aeglane, ja pealegi mobiilne.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 07.07.2012 10:55:36 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:
Täiendavalt on mIDga sisselogimine tunduvalt aeglasem, sest tuleb oodata sõnumit, trükkida, kinnitada jne. Samas otsese ID kaardi puhul on vaheetapid tunduvalt kiiremad.


möh icon_rolleyes.gif

mID ei ole midagi tunduvalt aeglasem. Pigem kiirem isegi, oleneb sellest kus keegi oma ID kaarti hoiab. Telefon tavaliselt asub ligemal. Sõnumid tulevad ka praktiliselt kohe. Kinnitamine on lihtsalt ok nupu vajutamine, eelnevalt tuleb 4 kohalist numbrit võrrelda, mis ei tohiks ka enamikele inimestele väga keeruline ülesanne olla.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2012 12:26:32 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:
KillerXP kirjutas:
Täiendavalt on mIDga sisselogimine tunduvalt aeglasem, sest tuleb oodata sõnumit, trükkida, kinnitada jne. Samas otsese ID kaardi puhul on vaheetapid tunduvalt kiiremad.


möh icon_rolleyes.gif

mID ei ole midagi tunduvalt aeglasem. Pigem kiirem isegi, oleneb sellest kus keegi oma ID kaarti hoiab. Telefon tavaliselt asub ligemal. Sõnumid tulevad ka praktiliselt kohe. Kinnitamine on lihtsalt ok nupu vajutamine, eelnevalt tuleb 4 kohalist numbrit võrrelda, mis ei tohiks ka enamikele inimestele väga keeruline ülesanne olla.

Mul on reeglina mõlemad kohe käe kõrval. Oletame siis, et veebileht on lahti õigel lehel
a) login vajutamisest kuni telefoni koodi jõudmiseni võtab 5..7s keskmiselt, kogu autentimise protsess võtab veel omaette aja ja siis kinnituse saatmine telefonist veebilehele, kuniks see end värskendab võtab jälle 5...7s. Kogu ajakulu on mul tavaliselt olnud 15...25s olenevalt levist ja veebilehest. Siin ma veel ei arvesta seda, et mul telefon on turvakoodiga lukus ja ka see tuleb lahti teha. Selle ajakulu ma hajutan tavaliselt kuniks veebilehest telefonini jõuab päring aga vajab ikkagi täiendavat minupoolset toimetamist. Mainida võib ka erinevate operaatorite mID login protsessi erinevat pikkust. Elisal on nt see päris porno võrreldes EMTga, Tele2 pole näinud.
b) kaart sisse, login, pin ja sees. Umbes 5s...

Ma ütleks, et ajavahe ja toimingute arv on mID puhul vähemalt 2x pikem, kohati tahaks öelda 3x isegi. Argumendiks ei tule ka väljaspool kodu või kontorit ID kaardi kasutamine, sest see on mul integreeritud.

mIDd kasutan pmst siis, kui laiskus ei luba teist brauserit käivitada või telefoniga vaja kuskile sisse logida.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maakas1
HV kasutaja
maakas1

liitunud: 18.03.2004




sõnum 09.07.2012 13:09:48 vasta tsitaadiga

See pikkusemõõtmine selleks. Mina kasutan Operat sellel põhjusel, et ta pakub mulle rohkelt selliseid võimalusi ja kasutusmugavust, millega teiste brauserite taga juukseid peab kiskuma või lihtsalt ei ole olemas. ID-kaardi tugi tõepoolest on ainuke asi, mille tõttu mul üldse on vaja korraks IE lahti tõmmata. Vanasti oli selleks veel üks veebisait, aga see tehti peale kaebamist kiiresti ühilduvaks.
Pritsige tatti ja vaielge, aga mina kasutan ja olen rahul. Pigem on kahju inimestest, kes seda ei kasuta.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2012 15:27:04 vasta tsitaadiga

Mul siiski mõnikord aknaid vahetades jääb kõvaketast pikalt ketrama.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 35, 36, 37  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.