Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 332, 333, 334  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jaagupk
HV kasutaja

liitunud: 10.01.2011




sõnum 12.06.2012 08:50:50 vasta tsitaadiga

Lumivalgeke ja Kütt
Snow White and the Huntsman (2012)
http://www.imdb.com/title/tt1735898/

Ma annaksin hindeks 2/10.

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis jaagupk 12.06.2012 12:31:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2012 10:44:17 vasta tsitaadiga

Vaatasin The Raid ära nagu siin soovitatud. Ei pea kahetsema thumbs_up.gif 9/10
Action ja nonstop action. Pulss 200 icon_biggrin.gif

Ka stoori oli 10x parem kui suva hollivuudikatel.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2012 14:11:58 vasta tsitaadiga

jaagupk kirjutas:
Lumivalgeke ja Kütt
Snow White and the Huntsman (2012)
http://www.imdb.com/title/tt1735898/

Ma annaksin hindeks 2/10.

Spoiler Spoiler Spoiler

Pole filmi nainud, kuid vaadates naitlejaid... kas Lumivalgeke ei peaks olema ilusam kui Kuninganna? Raamatus vahemalt oli nii. Vaadates naitlejaid, siis molemas Hollywoody Lumivalgekese filmis tundub olema vastupidi LOL.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Voyage
HV Guru

liitunud: 07.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.06.2012 14:19:03 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
jaagupk kirjutas:
Lumivalgeke ja Kütt
Snow White and the Huntsman (2012)
http://www.imdb.com/title/tt1735898/

Ma annaksin hindeks 2/10.

Spoiler Spoiler Spoiler

Pole filmi nainud, kuid vaadates naitlejaid... kas Lumivalgeke ei peaks olema ilusam kui Kuninganna? Raamatus vahemalt oli nii. Vaadates naitlejaid, siis molemas Hollywoody Lumivalgekese filmis tundub olema vastupidi LOL.


jup, endal tekkis sama küsimus icon_biggrin.gif
aga antud film on siiski parem kui peeglike peeglike
Kommentaarid: 826 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 655
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2012 14:28:57 vasta tsitaadiga

Voyage kirjutas:
SKG kirjutas:
jaagupk kirjutas:
Lumivalgeke ja Kütt
Snow White and the Huntsman (2012)
http://www.imdb.com/title/tt1735898/

Ma annaksin hindeks 2/10.

Spoiler Spoiler Spoiler

Pole filmi nainud, kuid vaadates naitlejaid... kas Lumivalgeke ei peaks olema ilusam kui Kuninganna? Raamatus vahemalt oli nii. Vaadates naitlejaid, siis molemas Hollywoody Lumivalgekese filmis tundub olema vastupidi LOL.


jup, endal tekkis sama küsimus icon_biggrin.gif
aga antud film on siiski parem kui peeglike peeglike

Ja üleüldse polnud Lumivalgeke mingi actionkangelane, kes vibu ja nooltega mööda metsi ning linnuseid ringi tuiskas icon_lol.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.06.2012 14:34:13 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:

Pole filmi nainud, kuid vaadates naitlejaid... kas Lumivalgeke ei peaks olema ilusam kui Kuninganna? Raamatus vahemalt oli nii. Vaadates naitlejaid, siis molemas Hollywoody Lumivalgekese filmis tundub olema vastupidi LOL.
See on üks levinumaid kommentaare selle filmi kohta. Ja kahtlemata ka õigusega icon_smile.gif
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2012 14:34:33 vasta tsitaadiga

Sai nalja pärast Dark Shadow-sit kinus vaatamas käidud. Jube film lihtsalt, mulle üldse ei läinud peale, kuigi tavaliselt just sellised meeldivadki.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.06.2012 18:00:18 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
SKG kirjutas:

Pole filmi nainud, kuid vaadates naitlejaid... kas Lumivalgeke ei peaks olema ilusam kui Kuninganna? Raamatus vahemalt oli nii. Vaadates naitlejaid, siis molemas Hollywoody Lumivalgekese filmis tundub olema vastupidi LOL.
See on üks levinumaid kommentaare selle filmi kohta. Ja kahtlemata ka õigusega icon_smile.gif
kahtlemata on see ka maitseasi, kuid paraku ujub selline kommentaar internetis pinnale nagu kärbsed vees
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2012 19:02:16 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Sai nalja pärast Dark Shadow-sit kinus vaatamas käidud. Jube film lihtsalt, mulle üldse ei läinud peale, kuigi tavaliselt just sellised meeldivadki.
Kusjuures mulle meeldis. :) Selline hea kerge meelelahutus, mis on silmale ilus vaadata ja ei hakka ajudele.

Rääkimata eriti keevalisest seksstseenist, mille sugust naljalt mujalt filmist ei leia.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaagupk
HV kasutaja

liitunud: 10.01.2011




sõnum 12.06.2012 23:04:45 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
gan3b kirjutas:
Sai nalja pärast Dark Shadow-sit kinus vaatamas käidud. Jube film lihtsalt, mulle üldse ei läinud peale, kuigi tavaliselt just sellised meeldivadki.
Kusjuures mulle meeldis. icon_smile.gif Selline hea kerge meelelahutus, mis on silmale ilus vaadata ja ei hakka ajudele.

Rääkimata eriti keevalisest seksstseenist, mille sugust naljalt mujalt filmist ei leia.


Pean ka mainima, et see film oli vägagi meeldiv ajaviide. J.Deppi esitus oli jälle meeldiv nagu ikka ning ka nalja sai kõvasti icon_smile.gif Kuigi see lõpu osa jäi natuke segaseks...
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2012 05:55:01 vasta tsitaadiga

Perfect Sense - Huvitav premise, üsna hea teostus.
Võibolla oleks võinud midagi rohkemat olla, aga ka praegusel kujul on väga huvitav film. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2012 07:05:57 vasta tsitaadiga

Detachment - ka siinne foorum muutub asjalikuks, kust märkmeid korjata ja teoseid üle vaadata. Melanhooliline pseudodokumentaal, mis särab südame raskeks.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2012 09:47:49 vasta tsitaadiga

jaagupk kirjutas:
Kuigi see lõpu osa jäi natuke segaseks...

Jäeti stoorisse auk sisse, et võimaliku edu korral teha filmile järg.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2012 10:12:49 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
jaagupk kirjutas:
Kuigi see lõpu osa jäi natuke segaseks...

Jäeti stoorisse auk sisse, et võimaliku edu korral teha filmile järg.

Kuuekümnendate seriaali järgi tehtud film. Kindlasti jäi päris palju selgitavat materjali välja.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2012 18:03:02 vasta tsitaadiga

Prometheus - super film., ei pidanud milleski pettuma. 10/10
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2012 21:30:47 vasta tsitaadiga

Käisin ka Prometheust vaatamas. Nii ja naa mulje jäi. Kuna mul naine on kõige suurem Alienide seeria fänn keda ma isiklikult tunnen, siis tema arvamus oli veidi parem, aga samuti kõhklev. Et äkki kui paar-kolm korda veel vaadata, siis hakkaks meeldima. thumbs_up.gif

Mind isiklikult häiris kõige rohkem see liigne sarnastamine Alieniga. Isegi naispeaosaline oli ilmselgelt valitud selle järgi, et Ripley't meenutaks. Kui nüüd muidugi viie järgneva osa pärast ei selgu, et on mingi esiema või mida iganes. icon_lol.gif

Ja noh plotis oli ka auke/tobedusi ikka üksjagu.

Õnneks kuna käisin 2D pärast seda Kosmoses vaatamas, siis 2x3,2€ kahju ka polnud. icon_smile.gif

6,5/10 annan.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 13.06.2012 23:33:00 vasta tsitaadiga

Serbuan maut The Raid Redemption thumbs_up.gif thumbs_up.gif http://www.imdb.com/title/tt1899353/
hull andmine käis
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2012 05:13:53 vasta tsitaadiga

Drive - Ka hilisemal taasvaatamisel on endiselt väga väga hea film. Endiselt üks 2011 aasta parimatest minu meelest. icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2012 09:44:16 vasta tsitaadiga

ma jäin ka Prometheus'ega igati rahule. 3D oli muidugi suhtkoht mõttetu, oleks võinud ikka 2D minna vaatama.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2012 12:11:29 vasta tsitaadiga

Sattusin puhtjuhuslikult selle peale: http://www.imdb.com/title/tt0450259/
Korralik 8/10 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2012 15:36:37 vasta tsitaadiga

Iron Sky. wtf. 6/10 naljade eest.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2012 15:00:38 vasta tsitaadiga

26. juuni kl 21.30 @ ETV - Drive http://www.imdb.com/title/tt0780504/ thumbs_up.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2012 15:03:20 vasta tsitaadiga

Normaalne.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2012 15:06:08 vasta tsitaadiga

Juba icon_eek.gif thumbs_up.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2012 07:42:18 vasta tsitaadiga

Vaatasin, siis Prometheuse ära. Pean tunnistama, et oli parem kui ma arvasin. Peamiselt tänu sellele, et ootused olid madalad. Nõustun sellega, et film oleks pidanud pikem olema. <2 tunni puhul jäi liiga pealiskaudseks.
6,5/10
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2012 10:38:19 vasta tsitaadiga

The Darjeeling Limited ja Hotel Chevalier (lühifilm) - Endiselt võrratu. Hotel Chevalier'i soovitaks ka enne või pärast The Darjeeling Limited'i vaatamist vaadata.
Wes Anderson. thumbs_up.gif thumbs_up.gif

Ilmselt üks lemmikutest vilmidirektoritest.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2012 17:08:39 vasta tsitaadiga

JFK Director's Cut Oliver Stone kommentaariga. 3,5h maiuspala.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2012 20:39:23 vasta tsitaadiga

link :: Contraband

Väga mõnus vaatamine thumbs_up.gif

Ja muidugi God Bless America
thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2012 21:24:43 vasta tsitaadiga

The Expendables 2 Trailer: Made in America Fan Video thumbs_up.gif

http://www.youtube.com/watch?v=W1RUH7DHFMk&feature=player_embedded

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 19.06.2012 22:34:59 vasta tsitaadiga

TDKR Trailer #4: http://www.youtube.com/watch?v=3xWcN2qgK5c
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2012 22:53:47 vasta tsitaadiga

softis, thumbs_up.gif
lisaks neid 3 ei jõua ära oodata
The Bourne Legacy
http://www.youtube.com/watch?v=cdtUdEoE-Q4
Skyfall
http://www.youtube.com/watch?v=A82nMyFLdtQ
Total Recall 2012
http://www.youtube.com/watch?v=sWMhADqlPYg
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 19.06.2012 22:57:37 vasta tsitaadiga

Bourne Legacy osas olen veits äraootaval seisukohal.
Skyfall ja Total Recall on kindlalt huviorbiidis thumbs_up.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2012 23:00:26 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Bourne Legacy osas olen veits äraootaval seisukohal.
Skyfall ja Total Recall on kindlalt huviorbiidis thumbs_up.gif

Bourne Legacy suhtes ei meeldi mulle, et peaosatäitjat vahetatakse, see pole enam see thumbs_down.gif
samas trailer polnud kõige hullem thumbs_up.gif
Bond, James Bond ei lähe hetkel yldse arvesse

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 19.06.2012 23:09:35 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
softis kirjutas:
Bourne Legacy osas olen veits äraootaval seisukohal.
Skyfall ja Total Recall on kindlalt huviorbiidis thumbs_up.gif

Bourne Legacy suhtes ei meeldi mulle, et peaosatäitjat vahetatakse, see pole enam see thumbs_down.gif

Mis veel hullem, Paul Greengrass on läinud.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.06.2012 23:18:57 vasta tsitaadiga

pacho kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
softis kirjutas:
Bourne Legacy osas olen veits äraootaval seisukohal.
Skyfall ja Total Recall on kindlalt huviorbiidis thumbs_up.gif

Bourne Legacy suhtes ei meeldi mulle, et peaosatäitjat vahetatakse, see pole enam see thumbs_down.gif

Mis veel hullem, Paul Greengrass on läinud.
esimest osa juhtis ju ka keegi teine ning too oli küll vaat, et parim osa
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 19.06.2012 23:24:30 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
pacho kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
softis kirjutas:
Bourne Legacy osas olen veits äraootaval seisukohal.
Skyfall ja Total Recall on kindlalt huviorbiidis thumbs_up.gif

Bourne Legacy suhtes ei meeldi mulle, et peaosatäitjat vahetatakse, see pole enam see thumbs_down.gif

Mis veel hullem, Paul Greengrass on läinud.
esimest osa juhtis ju ka keegi teine ning too oli küll vaat, et parim osa

Lahja õlu on su vaimse tervisega midagi teinud icon_lol.gif Kähku belglaste peale tagasi.
Esimene osa on kõige nõrgem. Palju sentimentalset jura ja sisutühja ajatäidet. Kaugel sellest, et see halb film oleks. Kõvasti üle keskmise. Järgnevad on lihtsalt paremad.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.06.2012 23:39:01 vasta tsitaadiga

pacho kirjutas:
libe kirjutas:
pacho kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
softis kirjutas:
Bourne Legacy osas olen veits äraootaval seisukohal.
Skyfall ja Total Recall on kindlalt huviorbiidis thumbs_up.gif

Bourne Legacy suhtes ei meeldi mulle, et peaosatäitjat vahetatakse, see pole enam see thumbs_down.gif

Mis veel hullem, Paul Greengrass on läinud.
esimest osa juhtis ju ka keegi teine ning too oli küll vaat, et parim osa

Lahja õlu on su vaimse tervisega midagi teinud icon_lol.gif Kähku belglaste peale tagasi.
Esimene osa on kõige nõrgem. Palju sentimentalset jura ja sisutühja ajatäidet. Kaugel sellest, et see halb film oleks. Kõvasti üle keskmise. Järgnevad on lihtsalt paremad.
esimene on raamatule kõige truum, teine osa lasi poole pealt juba raamatust lahti ja kolmas pole raamatuga üldse seotud
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2012 23:39:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Bourne Legacy suhtes ei meeldi mulle, et peaosatäitjat vahetatakse, see pole enam see

Polegi ju Jasonit enam, ega Matt ei saa tesit tegelaskuju endale võtta eusa_think.gif
See oleks vist kõige ajuvabam lüke üldse.
Teema filmis on teise nurga alt.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 19.06.2012 23:42:32 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
pacho kirjutas:
libe kirjutas:
pacho kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
softis kirjutas:
Bourne Legacy osas olen veits äraootaval seisukohal.
Skyfall ja Total Recall on kindlalt huviorbiidis thumbs_up.gif

Bourne Legacy suhtes ei meeldi mulle, et peaosatäitjat vahetatakse, see pole enam see thumbs_down.gif

Mis veel hullem, Paul Greengrass on läinud.
esimest osa juhtis ju ka keegi teine ning too oli küll vaat, et parim osa

Lahja õlu on su vaimse tervisega midagi teinud icon_lol.gif Kähku belglaste peale tagasi.
Esimene osa on kõige nõrgem. Palju sentimentalset jura ja sisutühja ajatäidet. Kaugel sellest, et see halb film oleks. Kõvasti üle keskmise. Järgnevad on lihtsalt paremad.
esimene on raamatule kõige truum, teine osa lasi poole pealt juba raamatust lahti ja kolmas pole raamatuga üldse seotud

Sellele ma ei saa vastu vaielda. Side raamatuga on esimeselgi üsna nõrguke.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.06.2012 23:46:05 vasta tsitaadiga

ootaks kelleltki filmi Chancellori käsikirjast

lol, tulebki

http://www.imdb.com/title/tt0461652/

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2012 23:52:32 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
tsitaat:

Bourne Legacy suhtes ei meeldi mulle, et peaosatäitjat vahetatakse, see pole enam see

Polegi ju Jasonit enam, ega Matt ei saa tesit tegelaskuju endale võtta eusa_think.gif
See oleks vist kõige ajuvabam lüke üldse.
Teema filmis on teise nurga alt.

kujuta ette, et Bondi filmis pole bond enam peaosas eusa_think.gif
tuleb mingi suvaline tyyp, kellest pole keegi eales midagi kuulnud ja on best of the best icon_lol.gif
wtf
actionit ikka saab, aga see pole see

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2012 23:57:38 vasta tsitaadiga

Selle põhjal võiks siis juba
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Sigma_Protocol


edit:
Ohoh
http://www.imdb.com/title/tt2211077/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2012 04:24:38 vasta tsitaadiga

Eternal Sunshine of the Spotless Mind - Taasvaatamisel veelgi võrratum kui esimest korda vaadates. thumbs_up.gif
Võibolla üks läbi aegade nö suurteostest. icon_smile.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 20.06.2012 07:47:28 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
WäntWõll kirjutas:
tsitaat:

Bourne Legacy suhtes ei meeldi mulle, et peaosatäitjat vahetatakse, see pole enam see

Polegi ju Jasonit enam, ega Matt ei saa tesit tegelaskuju endale võtta eusa_think.gif
See oleks vist kõige ajuvabam lüke üldse.
Teema filmis on teise nurga alt.

kujuta ette, et Bondi filmis pole bond enam peaosas eusa_think.gif
tuleb mingi suvaline tyyp, kellest pole keegi eales midagi kuulnud ja on best of the best icon_lol.gif
wtf
actionit ikka saab, aga see pole see


Eesti keeles ilmus uus Bondi raamat ka mingilt uuelt autorilt. Pole lugenud, aga see on ka siis suht saast samas mõttekäigus?

Muidu ootan ikka ära. Värsked tuule uue pilguga sellele Bourne'ile. Äkki tuleb head.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2012 09:09:02 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
WäntWõll kirjutas:
tsitaat:

Bourne Legacy suhtes ei meeldi mulle, et peaosatäitjat vahetatakse, see pole enam see

Polegi ju Jasonit enam, ega Matt ei saa tesit tegelaskuju endale võtta eusa_think.gif
See oleks vist kõige ajuvabam lüke üldse.
Teema filmis on teise nurga alt.

kujuta ette, et Bondi filmis pole bond enam peaosas eusa_think.gif
tuleb mingi suvaline tyyp, kellest pole keegi eales midagi kuulnud ja on best of the best icon_lol.gif
wtf
actionit ikka saab, aga see pole see

Waht ?

Nagu filmi nimigi ütleb tegu on Bourne pärandiga, miks peaks üldse peamine tegelane olema Jason kui jutt käib tema pärandist icon_eek.gif
Närid konti valest otsast ?
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2012 22:17:03 vasta tsitaadiga


Link



Link
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 21.06.2012 22:17:09 vasta tsitaadiga

Dredd (2012): http://www.youtube.com/watch?&v=PifvRiHVSCY
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2012 22:21:37 vasta tsitaadiga

Mmm...
No Sly? icon_sad.gif

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2012 22:28:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Dredd

Tuundub, et odav The Raid holliwuudi 3dee ripoff saast thumbs_up.gif

Taken 2 see lubab päris korralikult thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 21.06.2012 22:32:42 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
ja mina ullike arvasin, et sellist saasta ei oel võimalik isegi IMDB-si üles pushida icon_eek.gif


See film oli kurb jah, viimased pool tundi kerisin edasi, sest ei suutnud enam keskenduda filmi olematule mõttele ega sündmustele okse.gif

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 332, 333, 334  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.