|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni? |
| Jah |
|
52% |
[ 171 ] |
| Ei |
|
47% |
[ 154 ] |
|
| hääli kokku : 325 |
|
| autor |
|
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
13.06.2012 11:54:21
|
|
|
ootan 1.0.3, äkki see kõrgemate ilvl itemite kukkumine act1s aitab
lihtsalt see pidev jutt kuidas kõik hästi on, hakkab juba oksele ajama.
nii palju faile ühe mängu reliisil ja vahetult pärast reliisi pole ammu (või kunagi) näinud.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
viimati muutis londiste 13.06.2012 11:55:04, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
13.06.2012 11:54:31
|
|
|
Kas millalgi see update ka tuleb, et oleks võimalik NÄHA sell listis mida müüsid? ehk statse :S
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
13.06.2012 11:57:15
|
|
|
| Some kirjutas: |
Ma ise mängin siiani paralleelselt D2-te. Selle väljatulekust saati. Ja ei ole runewordidega itemeid Ei ole viitsinud kaubelda ka. Lihsalt käin ja nokin kolle kui tuju tuleb. Häiriv on et kirst saab jube kiirelt täis ja peab 20 muulaga majandama |
mul läks viimase mängitud ladderi (ehk siis nüüdseks vist 2-3 ladderit tagasi) d2 charide alla tunduvalt vähem kui 120h, ma võin pilte-statte näidata kui tahad...
asi ei olegi selles, et ei kuku "i win" asju. asi on selles, et ei kuku üldse mitte midagi, mis motiveeriks edasi mängima (või võimaldaks edasi mängida).
ah-st leiab midrange mõistlikku kräppi odavalt küll, aga selline on mul juba seljas ja sellega kaugemale ei saa.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
viimati muutis londiste 13.06.2012 11:59:59, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
greencow
HV kasutaja
liitunud: 21.12.2008
|
13.06.2012 11:57:24
|
|
|
Ma ise võtsin käsile paralleelis kolme alti(maag, munk ja barb) leveldamise, et kui midagi head kukub on kohe kellele kätte anda. 4h gameplayd lvl 40 mungaga, teised kaks on seal 30 alguses ja ei kukkunud ühtegi itemit, mis oleks sobinud ühelegi tegelasele. Munga randmekaitsmete level req on 17, craftimisega ka paremat midagi ei ole õnnestunud saada.... Mäng, mille suur osa on contenti uuesti läbi mängimine ja loothunting ei oma erilist replay väärtust ja loothunting ei anna rewarde....
Skillide idee on hea, on palju skille mille vahel valida ja siis saab neid spelle ruunidega natuke kohandada. Tegelikuses: Kõikide skillide seas on siiski parimad(kohustuslikud) skillid, endgame'is ei ole väga palju erinevaid builde, mis hästi toimiks.
Multiplayer võiks olla hea, aga klassid ei täienda üksteist, pigem on tavaks see, et igaüks lihtsalt peksab kolle. Meeskonnatöö ja taktika on olematud.
Ausalt, hetke mängumaastikul, kus kõik on nagunii pask, ei ole tegu halva mänguga, tegu on isegi hea mänguga, aga samas kui keegi küsib, kas on mõtet seda osta, siis minu vastus on ei, viimane päriselt hea mäng mida mängisin on endiselt Portal 2
viimati muutis greencow 13.06.2012 12:38:34, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
13.06.2012 11:58:43
|
|
|
| Kusjuures Blizzard saab oma käivet ise kenasti sättida, natuke drop rate "reguleerida" ja hinnad kohe tõusevad. Kui asi hakkab alla käima, siis lastakse lisapakk välja, mille asjad senise varustuse kahvatuma paneb ja otsast peale. RMAH puhul saab igal juhul veel palju kohtuskäimist olema.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Some
HV vaatleja
liitunud: 07.11.2001
|
13.06.2012 11:58:47
|
|
|
| londiste kirjutas: |
Some, 40h? neid on vähemalt ~3x rohkem ikka praeguseks. ja ma ei räägi win varustusest... act2, act3, act4 on kuuldavasti kõik parajad hüpped ja viimased ei ole lihtsad ka "win" varustusega.
lihtsalt ma ei näe mängimisel mõtet enam. sõna kõige otsemas mõttes on variante täpselt 2: sadu tunde lootusetult grindida või ah. |
Kui tahad, et kollid sureks sama lihtsalt kui Hellis, siis tulebki Helli mängida ja teha nägu et Infernot ei eksisteeri Storys ju erinevust pole Inferno põhilõbu on ju see, et krdi raske on! Kui sa suudad selle eq-ga lihtsalt läbitavaks ja hangeldamine lõbu ei paku, siis ju mäng läbi sellega? Aga praegu on nina Infernosse toppimine veel challenge
PS, Blizzard teenib minu pealt raha ainult sel juhul kui ka mina teenin. Ma ei kavatse RMAH-i oma raha sentigi panna, müüa võin küll. Nii et RMAH-i käivitumisest vähemalt mina ei kaota midagi.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
13.06.2012 12:05:06
|
|
|
Some, kaugel sa ise mänguga oled?
oneshot ei ole challenge.
aga edu raha grindijatele ka, blizzard juba hotfixis popimates kohtades raha droppimise ära.
botte see muidugi väga ei takista, aga inimestele edu.
hangeldamine eeldab, et on midagi hangeldada... ehk siis droppe. neid ei ole.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
13.06.2012 12:05:30
|
|
|
| Suurim viga diablo 3 loot tabeliga on see, et sulle kukub 99% ajast geari, mis on sinu levelist/raskustasemest allpool. Ehk siis ongi loodud keskkond, kus progressimiseks pead AH/RMAH kasutama.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
13.06.2012 12:05:58
|
|
|
Kui õnnestuks läbi RMAH -i mängu enda hind tagasi teenida olen rahul. Muidu mitte
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
13.06.2012 12:07:17
|
|
|
eShelobik, kõik lootused 1.0.3 ja 2% ilvl63 kräpi peal act1s?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Some
HV vaatleja
liitunud: 07.11.2001
|
13.06.2012 12:07:43
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| Some kirjutas: |
Ma ise mängin siiani paralleelselt D2-te. Selle väljatulekust saati. Ja ei ole runewordidega itemeid Ei ole viitsinud kaubelda ka. Lihsalt käin ja nokin kolle kui tuju tuleb. Häiriv on et kirst saab jube kiirelt täis ja peab 20 muulaga majandama |
mul läks viimase mängitud ladderi (ehk siis nüüdseks vist 2-3 ladderit tagasi) d2 charide alla tunduvalt vähem kui 120h, ma võin pilte-statte näidata kui tahad... |
Ma ise alustan lihtsalt uue chariga ja katsetan uut buildi tavaliselt, kui üks juba üles mängitud. Erinevalt D3-st peab uue buildi ju uuesti üles mängima. Paar korda on mänguvahe liig suureks ka läinud ja kõigist charidest ilma jäänud Aga et ma tõesti mängin lihtsalt lõbuks, siis mind siuksed asjad ei häiri. IRL ju niigi palju stressi, miks peaks mingi mänguga seda endale juurde tekitama???
Kui mäng osutub tähtsamaks kui muu elu, siis maksab pisut aeg maha võtta ja sügavalt järele mõelda. Kusjuures sellepärast ei mängi ma ka ühtki kuumaksulist mängu. Guild War, WoT, Diablo on sellised mängud kus saad täiesti rahulikult pausi teha kui isu parasjagu täis on.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
13.06.2012 12:08:30
|
|
|
| londiste kirjutas: |
eShelobik, kõik lootused 1.0.3 ja 2% ilvl63 kräpi peal act1s?  |
eile farmisin act2'te ... enamus ajast kukkus 52-57 siniseid... fun fun
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
13.06.2012 12:14:54
|
|
|
| tsitaat: |
Thousands of Accounts Banned
Just a day after Blizzard made their statement about cheating in Diablo III, they have banned thousands of accounts in violation of the ToS. |
Esimene banwave siis olnud.
Eks neid tuleb veelgi. Soovitan igatahes igast kahtlastest asjadest eemale hoida...
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
13.06.2012 12:22:30
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| Kas millalgi see update ka tuleb, et oleks võimalik NÄHA sell listis mida müüsid? ehk statse :S |
See oleks tore jah, koos infoga, et mis hinnaga miski asi müümata jäi (kui jäi).
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Some
HV vaatleja
liitunud: 07.11.2001
|
13.06.2012 12:29:40
|
|
|
| Redikate kirjutas: |
| tsitaat: |
Thousands of Accounts Banned
Just a day after Blizzard made their statement about cheating in Diablo III, they have banned thousands of accounts in violation of the ToS. |
Esimene banwave siis olnud.
Eks neid tuleb veelgi. Soovitan igatahes igast kahtlastest asjadest eemale hoida... |
USA RMAH-is hetkel kullaga kaubitseda ei saa, pakun et Blizz tegeleb lööb enne suuremad farmerid mängust välja... Aga tont seda teab. Kusjuures paistab et nad muutsid Serice Agreemente täna, igatahes pidin täna kontot autentima ja kolm korda Agree uutele tingimustele vajutama.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cromaclear
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2007
|
13.06.2012 12:51:24
|
|
|
| Some kirjutas: |
| Redikate kirjutas: |
| tsitaat: |
Thousands of Accounts Banned
Just a day after Blizzard made their statement about cheating in Diablo III, they have banned thousands of accounts in violation of the ToS. |
Esimene banwave siis olnud.
Eks neid tuleb veelgi. Soovitan igatahes igast kahtlastest asjadest eemale hoida... |
USA RMAH-is hetkel kullaga kaubitseda ei saa, pakun et Blizz tegeleb lööb enne suuremad farmerid mängust välja... Aga tont seda teab. Kusjuures paistab et nad muutsid Serice Agreemente täna, igatahes pidin täna kontot autentima ja kolm korda Agree uutele tingimustele vajutama. |
See oli RMAH agreement
_________________ BF3 platoon : http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655240976803519/
BF3 nick : KrisRhazta |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
13.06.2012 13:00:09
|
|
|
Also, no kamooon, kui raske on teha lahtrit nii suureks, et saaks itemeid otsida üle 999 numbriga
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Teaq
HV vaatleja
liitunud: 20.09.2009
|
13.06.2012 13:23:27
|
|
|
| Miks EU-s RMAH hiljem tuleb ja kas tuleb täna?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Some
HV vaatleja
liitunud: 07.11.2001
|
13.06.2012 14:18:06
|
|
|
Irw, tunniajaline suppordikõne Inglismaale... Mul telefoninumber osutus liiga lühikeseks SMS Protecti jaoks, nõutud on kaheksa kohta aga minu number on seitsmekohaline iidsetest aegadest Võttis helpdeski toru otsas päris higistama, et sellisesest enneolematust probleemist jagu saada EU RMAH peaks ülehomme käivituma ja SMS Protect on selleks kohustuslik.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harald205
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2003
|
13.06.2012 14:33:18
|
|
|
| Some kirjutas: |
Irw, tunniajaline suppordikõne Inglismaale... Mul telefoninumber osutus liiga lühikeseks SMS Protecti jaoks, nõutud on kaheksa kohta aga minu number on seitsmekohaline iidsetest aegadest Võttis helpdeski toru otsas päris higistama, et sellisesest enneolematust probleemist jagu saada EU RMAH peaks ülehomme käivituma ja SMS Protect on selleks kohustuslik. |
Pead siis uue numbri võtma, et kasutada? Või saab ikka 7 kohalise numbriga ka?
_________________ www.tece.ee |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
13.06.2012 14:39:49
|
|
|
| jah võiksid lahendusest ka ikka rääkida, mul ka 7 kohaline... ei viitsi sellepärast küll hakata mingit krdi joogat tegema
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rolfvector
HV kasutaja
liitunud: 16.06.2003
|
13.06.2012 14:42:07
|
|
|
Suht valus on kuulata seda vingumist siin
See mäng ei ole mõeldudki et sa ühe kuuga ratsa rikkaks saad.. mõtle kui "vinge" kui kõigil kõige paremad asjad seljas on.. KOHE
Eks see asjade värk tehakse paremaks ja korda.. Kui mõelda siis hetkel jooksevad vennad Infernos ringi ja aint rare asjad seljas - pole ime et raske. (ma seda ei maini et legendaryd veel korras ei ole).
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Some
HV vaatleja
liitunud: 07.11.2001
|
13.06.2012 14:43:15
|
|
|
| Harald205 kirjutas: |
| Some kirjutas: |
Irw, tunniajaline suppordikõne Inglismaale... Mul telefoninumber osutus liiga lühikeseks SMS Protecti jaoks, nõutud on kaheksa kohta aga minu number on seitsmekohaline iidsetest aegadest Võttis helpdeski toru otsas päris higistama, et sellisesest enneolematust probleemist jagu saada EU RMAH peaks ülehomme käivituma ja SMS Protect on selleks kohustuslik. |
Pead siis uue numbri võtma, et kasutada? Või saab ikka 7 kohalise numbriga ka? |
Support pidi käsitsi selle kõigisse andmebaasidesse lisama ja veel leidma kohad mis enableda. Paistab, et varem polnud neil sellist probleemi juhtunud. Jama selles et verification koodi nad ei näe, siis support ticketist ei piisa, peab tegevuse ajal nendega suhtlema. Õnneks sai ta minust üllatavalt hästi aru ja mina temast. Nii et sain oma numbri lõpuks tööle küll.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
13.06.2012 14:43:42
|
|
|
Avastasin lvl 34 olles et gear pärineb lvl 18-21... yey. AH-sse läks 70k kulda... nüüd parem.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
13.06.2012 15:15:28
|
|
|
AH's veel miski bug vms, et ostetava võrdlus olemasolevaga pole alati teinekord korrektne, ehk ta ei vaata su varustust tervikuna.
Ostu hetkel vaatad et kasulik asi, aga pärast selga pannes selgub, et paras juust...
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
13.06.2012 15:25:32
|
|
|
..
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
viimati muutis HDTanel 13.06.2012 15:55:06, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
13.06.2012 15:38:44
|
|
|
Mu barbari physical dmg reduction kokku:
Armor -72%
superstition -20%
dodge 20%
physical resistance 1102, ehk -78,6%
Block 20% 3700dmg.
... Aga Brood Hatchling eliitidest act2 jagu ei saa. Löövad mu lihtsalt maha puhtal füüsilise dmg´ga + spell dmg, kui neil midagi on.
Ajuvaba...
Ei aita potid, wrath of berseker, ega ka muud vahendid...
Et normaalselt jagu saada, peaks mul igal geari jupil olema 40+% physical reduction., kõrge armor, -% dmg from elites jms... Sellist geari enne act3 ei kuku.
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
13.06.2012 15:50:55
|
|
|
Ma lvl 34 ja dps 512 vaid...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
13.06.2012 15:56:57
|
|
|
Täna keegi General chati ka jälgib? Iga 1-2 sekundi tagant spämm... NOO NII ULME... Kuda krt Blizzard laseb sellisel pasal toimuda?
General chatis ka VAID 40inimest 40-st miljonist dafuq? ja teistes chat roomides 2-3 inimest. Kõik ilmselt sellepärast, et inimesed ei taha seda spämmi paska näha. Way to go Blizz
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
13.06.2012 15:59:44
|
|
|
| Või siis on iga General chat eraldi "server" mis mahutab 100 inimest vms. Alati kui sisse login näitab 99 users vms... Osad lihtsalt lahkuvad nagu ma isegi ja jääbki 40 inimest alles.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
13.06.2012 16:00:37
|
|
|
Kui keegi siit midagi tahab, siis lisage: Konnarahe#2162
20% alla AH hinna annan ära.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
13.06.2012 16:04:04
|
|
|
general chat ei ole enam autojoiniga, thank god.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Floppy
HV vaatleja

liitunud: 31.01.2003
|
13.06.2012 16:06:13
|
|
|
See võib ju tobe tunduda, et infernot farmides kukub sulle iLvl 50 geari (mis on alumine piir siis infernos) aga kui sulle kukuks ainult max lvl geari siis oleks turg kiirelt itemitest üle uputatud. Tuleb see aeg kunagi niiehknaa kus tekib üleküllus aga küll siis blizz midagi välja mõtleb. Uus content võimisiganes.
SMS authiga on jah see lugu, et nad ei tunnista 7 kohalist numbrit Ise surusin sinna +372 ette kuigi oli öeldud, et ilma county koodita. Tuli sõnum kohale küll ja sain tehtud, siiani on tulnud kõik sõnumid ilusti telefoni. Targemad mehed rääkisid veel, et kui on 7 kohaline number siis võid 0i lõppu panna. Telefoni süsteem pidada nimelt nii toimima, et leitakse esimene vaste vms.
Ehk siis kui sul on number 5151001 siis ei ole olemas numbrit 5151001X vaid kõik lisanumbritega valitud asjad tulevad sinu numbrile. Eks võite katsetada kui ei usu (ise ma pole katsetanud.. jäin lihtsalt targa inimese juttu uskuma)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
13.06.2012 16:29:41
|
|
|
Kristoferr, oleks sul normaalsemad gemid siis oleks ma kindlalt huvitatud. Ostaks STAR gemme hea meelega hea hinnaga!
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
13.06.2012 16:54:06
|
|
|
Kristoferr, utoopiline? JC oli kõige odavam ja kiirem, 20k iga level ja 10x ehk 200k. Blacksmithile läks veidike rohkem
Keegi siit omale norme shouldereid ei soovi?
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirko27
HV veteran

liitunud: 29.06.2002
|
13.06.2012 17:03:08
|
|
|
| Peale patchi kõrgema leveli gemide combine jääb samasuguseks.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LaC3rtosus
HV kasutaja

liitunud: 11.05.2012
|
13.06.2012 17:07:16
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Kristoferr, utoopiline? JC oli kõige odavam ja kiirem, 20k iga level ja 10x ehk 200k. Blacksmithile läks veidike rohkem
Keegi siit omale norme shouldereid ei soovi?
 |
Lol, kust otsast need normid on? Int/dex.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
13.06.2012 17:11:19
|
|
|
| tsitaat: |
See võib ju tobe tunduda, et infernot farmides kukub sulle iLvl 50 geari (mis on alumine piir siis infernos) aga kui sulle kukuks ainult max lvl geari siis oleks turg kiirelt itemitest üle uputatud.
|
Inferno alumine piir on siiski 60. Ehk siis kui sulle level 50 geari pillutakse infernos, siis on see nõme disain. Samuti leveldades, kukkus ainult sinu levelist allapoole, erinevalt MMOdest näiteks, kus questides oma leveli areates saad siiski vastavalt oma levelile loot'i.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M3rcury
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2007
|
13.06.2012 17:16:51
|
|
|
Väga huvitav bug juhtus, kui just enne sisse logisin, jagati 4 achievementi tuimalt, Artisandid level 10-d ja Stash all upgraded, kuigi mul ainult mõlemad level 7 ja stashil ainult üks tab lahti ostetud... Väga müstiline.
_________________ Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Floppy
HV vaatleja

liitunud: 31.01.2003
|
13.06.2012 17:17:38
|
|
|
| eShelobik kirjutas: |
| tsitaat: |
See võib ju tobe tunduda, et infernot farmides kukub sulle iLvl 50 geari (mis on alumine piir siis infernos) aga kui sulle kukuks ainult max lvl geari siis oleks turg kiirelt itemitest üle uputatud.
|
Inferno alumine piir on siiski 60. Ehk siis kui sulle level 50 geari pillutakse infernos, siis on see nõme disain. Samuti leveldades, kukkus ainult sinu levelist allapoole, erinevalt MMOdest näiteks, kus questides oma leveli areates saad siiski vastavalt oma levelile loot'i. |
Ma võiks otsida sulle 'blue' quote kus on kirjas, et inferno looti min iLvl on 50 aga ma ei viitsi. Kui disain on nõme siis uninstalli diablo ja uputa arvuti ojja, mure murtud. Mõne teise jaoks on nõme disain (nende teiste seas siis Blizzi devid) kui nädalaga on kõigil max gear seljas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
13.06.2012 17:18:07
|
|
|
LaC3rtosus, noo kellele on kellele mitte. Ega sa ju koguaeg osta milliseid asju, vaikselt krt arened. Alguses need ka head ja mitte vähe. Dodge chance tõuseb ja DPS ka.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
13.06.2012 17:18:51
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Kristoferr, utoopiline? JC oli kõige odavam ja kiirem, 20k iga level ja 10x ehk 200k. Blacksmithile läks veidike rohkem
Keegi siit omale norme shouldereid ei soovi?
 |
Need jah täiesti mõttetud shoulderid.. vendori laks for sure.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
13.06.2012 18:20:10
|
|
|
Floppy, vana hea... sina... et on olemas sinu arvamus ja vale arvamus..
Milleks kohe äärmusest äärmusesse minna, et max gear jne. Ma lihtsalt ütlesin, et inferno act1 läbimiseks peaks geari saama Hell IVst, inferno act1 peaks droppima looti, millega saaks act2'te minna... mitte helli alguse looti...
viimati muutis eShelobik 13.06.2012 18:24:30, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
13.06.2012 18:21:07
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Kristoferr, utoopiline? JC oli kõige odavam ja kiirem, 20k iga level ja 10x ehk 200k. Blacksmithile läks veidike rohkem  |
Loomulikult mõtlesin gemmide tegemist, mitte otseselt JC levelite ostmist.
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janek99
HV kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
13.06.2012 18:34:05
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
Mu barbari physical dmg reduction kokku:
Armor -72%
superstition -20%
dodge 20%
physical resistance 1102, ehk -78,6%
Block 20% 3700dmg.
... Aga Brood Hatchling eliitidest act2 jagu ei saa. Löövad mu lihtsalt maha puhtal füüsilise dmg´ga + spell dmg, kui neil midagi on.
Ajuvaba...
Ei aita potid, wrath of berseker, ega ka muud vahendid...
Et normaalselt jagu saada, peaks mul igal geari jupil olema 40+% physical reduction., kõrge armor, -% dmg from elites jms... Sellist geari enne act3 ei kuku. |
all resist 900-1k ja ei löö nad sind enam maha
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
13.06.2012 19:00:37
|
|
|
| Janek99 kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
Mu barbari physical dmg reduction kokku:
Armor -72%
superstition -20%
dodge 20%
physical resistance 1102, ehk -78,6%
Block 20% 3700dmg.
... Aga Brood Hatchling eliitidest act2 jagu ei saa. Löövad mu lihtsalt maha puhtal füüsilise dmg´ga + spell dmg, kui neil midagi on.
Ajuvaba...
Ei aita potid, wrath of berseker, ega ka muud vahendid...
Et normaalselt jagu saada, peaks mul igal geari jupil olema 40+% physical reduction., kõrge armor, -% dmg from elites jms... Sellist geari enne act3 ei kuku. |
all resist 900-1k ja ei löö nad sind enam maha  |
Sa vist ei lugenud hästi. Loe uuesti. Tegin punaseks.
Aga sain jagu neist lõpuks. Vaja läks paar õnnelikku revenge procci ja potte. Ikka ulme kõvasti löövad need eliit ämblikud.
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeanman
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2004
|
13.06.2012 19:50:03
|
|
|
| Hetkel olen inferno actI ja mul dropib küll level 57- 60 asju, siniseid, kollast pole veel näinud.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|