Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Järelmaksu toetavad firmad. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2012 09:37:04 Järelmaksu toetavad firmad. vasta tsitaadiga

Tegin siis taotluse sellisele firmale nagu "Kaupmehe järelmaks" uue arvuti soetamiseks kuna muid firmasid ei olnud kes seda oleks pakkunud, välja arvatud siis " Liisi" kuid nemad tahtsid käendajat ja ei usu, et oleks asi ka sealt odavam tulnud. Jõudis siis leping minuni ja olin suhtelist rahul asjaga, seni kuni silm jäi peatuma lõppsummal mis oleks tulnud maksta 5 aasta jooksul ja see summa oleks kokkuvõttes tulnud sama ja natuke rohkemgi mis taodeldav summa oli. Soetatav asi oleks läinud 1400.- eurot kopikatega ja tagasi makstav summa oli minu suureks ehmatuseks 2758.- eur-i. Eufooria uue asja soetamise üle oli hetkega kadunud. icon_smile.gif
Nüüd kaalun muid võimalusi kuid sisemiselt mõtlen kas mul seda ikka on nii hädasti vaja. Selle summa eest saaks palju muudki tehtud ja tarvilikemaid asju. Kui uus arvuti

Sai siis pangas käidud ja asja uuritud, tuli välja, et kui ma sealt võtaks väikelaenu siis tuleks laenu tagasimakse summaks kokku 2100 eurot , kopikatega
Muidugi oli see, et nemad said maksimum ajaks 4 aastat anda. Kuid vahe on ikkagi katastroofiline.


viimati muutis Muhekas 02.06.2012 11:20:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2012 10:56:28 vasta tsitaadiga

Sa Elioni klient pole?
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skulmars
HV Guru

liitunud: 13.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2012 11:11:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Soetatav asi oleks läinud 1400.- eurot kopikatega ja tagasi makstav summa oli minu suureks ehmatuseks 2758.- eur-i


banana_dance.gif thumbs_up.gif

Järelmaksuga tehnika ost on minu arvates ülim thumbs_down.gif
pigem kannata ja kogu raha
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 177
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2012 11:19:05 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Sa Elioni klient pole?


olen küll icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2012 11:38:29 vasta tsitaadiga

No vot. Oledki nüüd saanud hea elu õppetunni. Tere tulemast! Eks selline see lugu ongi, et näiliselt soodne järelmaks (sissemaksu pole vaja ja saad kohe hakata asja kasutama jne-jne) on tegelikult üsna kallis finantsteenus ja seda isegi suurpankadel. Kui tõesti on võimalik raha eelnevalt ette koguda, siis see oleks mõistlik ja raha säästev viis.
_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2012 11:47:26 vasta tsitaadiga

Kaupmehe järelmaks pole firma, vaid järelmaksu võimalus, mida pakub pood/firma ise ilma panga vahenduseta. Vähemalt nii olen aru saanud.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2012 12:07:43 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
No vot. Oledki nüüd saanud hea elu õppetunni. Tere tulemast! Eks selline see lugu ongi, et näiliselt soodne järelmaks (sissemaksu pole vaja ja saad kohe hakata asja kasutama jne-jne) on tegelikult üsna kallis finantsteenus ja seda isegi suurpankadel. Kui tõesti on võimalik raha eelnevalt ette koguda, siis see oleks mõistlik ja raha säästev viis.


Ei ma ei ole midagi soetanud veel , lihtsalt tõin võrdluse.
Peaks udujoobes olema kui võtaks neilt selle järelmaksu. Targematki selle rahaga teha icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 02.06.2012 12:22:46 vasta tsitaadiga

Arvutikeskuse koduleheküljel kirjutavad küll et
tsitaat:
Ühe soodsaima intressi Eestis – 10,9%
?

Ise olen ka enda praeguse arvuti ostnud AK-st. seda muidugi mingi 4-5 aastat tagasi ... Sai võetud 2 aasta peale (muidugi siis oli veel eesti krooni aeg ja masu veel polnud icon_biggrin.gif) aga jah sai ilusti ära makstud ja 2 aastat oli suht normaalne aeg ja intress ei tulnud ka väga suur ...
Igatahes on ehk endal ka tahtmine uus arvuti võtta ja järelmaksuga,kuigi jah eks nüüd selle euroga hinnad tõusid ka mingil määral ja palgad ei tõusnud icon_biggrin.gif aga kuidas see Liisi järelmaks on see peaks ju ok olema ? see peaks läbi Swedbangi olema ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2012 12:26:50 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Arvutikeskuse koduleheküljel kirjutavad küll et
tsitaat:
Ühe soodsaima intressi Eestis – 10,9%
?

Ise olen ka enda praeguse arvuti ostnud AK-st. seda muidugi mingi 4-5 aastat tagasi ... Sai võetud 2 aasta peale (muidugi siis oli veel eesti krooni aeg ja masu veel polnud icon_biggrin.gif) aga jah sai ilusti ära makstud ja 2 aastat oli suht normaalne aeg ja intress ei tulnud ka väga suur ...
Igatahes on ehk endal ka tahtmine uus arvuti võtta ja järelmaksuga,kuigi jah eks nüüd selle euroga hinnad tõusid ka mingil määral ja palgad ei tõusnud icon_biggrin.gif aga kuidas see Liisi järelmaks on see peaks ju ok olema ? see peaks läbi Swedbangi olema ?


" Liisi " on veel kallim
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2012 12:30:50 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
ivokas kirjutas:
Sa Elioni klient pole?


olen küll icon_smile.gif

Siis pole ju probleemi. Krediit nende poolt olemas, midagi taotlema/tõestama/sisse maksma ei pea.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2012 12:39:23 vasta tsitaadiga

Suhteliselt hea intressiga järelmaksu pakub Anttila, aga ainult ühe aasta peale icon_cool.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2012 13:29:36 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
ivokas kirjutas:
Sa Elioni klient pole?


olen küll icon_smile.gif

Siis pole ju probleemi. Krediit nende poolt olemas, midagi taotlema/tõestama/sisse maksma ei pea.


Nad vaevalt komplekteerivad ja paneks minu soovitud asjadest selle kokku.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avr
HV vaatleja

liitunud: 21.03.2012




sõnum 02.06.2012 13:36:09 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
aga kuidas see Liisi järelmaks on see peaks ju ok olema ? see peaks läbi Swedbangi olema ?

Swedbankiga on pistmist niipalju, et arveldada saab sedakaudu.
Tegu on väikese liisingfirmaga, mis kasvas välja omaaegsest Kodukauba poeketist.
http://liisi.ee/koduliising
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2012 12:58:27 vasta tsitaadiga

masterx kirjutas:
Suhteliselt hea intressiga järelmaksu pakub Anttila, aga ainult ühe aasta peale icon_cool.gif

See vist ainuke jah aga valik on kesisevõitu. Teised on kõik "röövlid".
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2012 14:28:08 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kaupmehe järelmaks pole firma, vaid järelmaksu võimalus, mida pakub pood/firma ise ilma panga vahenduseta. Vähemalt nii olen aru saanud.

Sorry nope.
Järjekordne kõrilõikajate firma.
http://www.kaupmehejarelmaks.ee/
tsitaat:
Krediidisaaja on
kohustatud tasuma väljastatud krediidisummalt krediidiintressi
27% aastas.

Kui iga normaalne(pangaga seotud) liisingu ettevõte küsib intressi jäägilt, siis kaupmehejärelmaks ja Liisi küsib intressi algsummalt kuni viimase makseni.
Peab üsna lugemisvõimetu olema, kes nende teenuseid kasutab. Intressi protsent on Liisi puhul jah väiksem, aga kuna intressi maksad kuni viimse hetkeni täissummalt maksad kordades rohkem....

Kui kunagine kursakaaslane tahtis järelmaksule "oma komplekteeritud" arvutit lasin selle kokku panna Ordis ning võttis sealt Elioni järelmaksu.
Ehk Ordi ja Euronicsi (Also ja muud laod ka) nänni saab vabalt Elioni järelmaksu peale.
Alsost sai töökaaslane Fujitsu lifebooki elioni järelmaksu peale.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2012 03:43:54 vasta tsitaadiga

skulmars kirjutas:
Järelmaksuga tehnika ost on minu arvates ülim thumbs_down.gif
pigem kannata ja kogu raha

Sõltub. Kui on kauaaegne toode nagu nt arvutikorpus või toiteplokk, siis tasub kaaluda. Ainult peab vaatama, et järelmaksu periood oleks lühem kui garantiiperiood. Väga mõnus on ju tasuda järelmaksu garantiita toote eest icon_lol.gif
El-Fuego kirjutas:
ivokas kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
ivokas kirjutas:
Sa Elioni klient pole?


olen küll icon_smile.gif

Siis pole ju probleemi. Krediit nende poolt olemas, midagi taotlema/tõestama/sisse maksma ei pea.


Nad vaevalt komplekteerivad ja paneks minu soovitud asjadest selle kokku.

See on miiinus jah, et saad valida ainult nende toodete vahel mis nad pakuvad. Endal oli viimati limiit miski 1500€ aga mul pole suurt võtta sealt e-poest icon_lol.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armin81
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2012 08:59:06 vasta tsitaadiga

Ega see mugavus asja kohesel kätte saamisel maksab kõvasti (intressis). Kinnisvara/auto tagatisel on protsendid mõistlikumad, samas ka summad reeglina suuremad. On keegi vaadanud mis rahad seal intressidena aastatega kokku korjatakse?
Minu arvates on parimad ostmisviisid järjekorras:
1. Kohe välja ostes
2. Pankade järelmaksud. Nende jaoks on oluline, protsent mida võib järelmaksude jaoks sissetulekutest kulutada. Kui oled oma protsendi juba millegi muu peale pannud siis saad Ei vastuseks, kuigi hakkama võiksid ju saada. Kunagi oli mingi protsent 33%. võimalik et on ka muutunud.
3. nn Kõrilõikajad. Liisi, Kaupmehe järelmaks, Cofi ja ilmselt veel mõni variant. Intress kõrgem kui pangal. Aga ka kontroll on veidi nõrgem.

Eks igal asjal on omad miinused ja omad plussid. Selle üle annab palju argumenteerida ja arutleda.
Seoses tööga tegin väikse võrdlustabeli liisingute võrdlemiseks.
Kõikidel pakkujatel on reeglina kalkulaator netis olemas ja sealt on ka kuumaksed pärit. Tabel tehtud veidi üle aasta tagasi. Võimalik, et vahepeal protsendid vms muutunud.

_________________
Otsid mööblit? Uuri Siit või Siit.
Soovid kolida? Vaata Siia.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2012 10:30:39 vasta tsitaadiga

armin81 kirjutas:
Ega see mugavus asja kohesel kätte saamisel maksab kõvasti (intressis). Kinnisvara/auto tagatisel on protsendid mõistlikumad, samas ka summad reeglina suuremad. On keegi vaadanud mis rahad seal intressidena aastatega kokku korjatakse?
Minu arvates on parimad ostmisviisid järjekorras:
1. Kohe välja ostes
2. Pankade järelmaksud. Nende jaoks on oluline, protsent mida võib järelmaksude jaoks sissetulekutest kulutada. Kui oled oma protsendi juba millegi muu peale pannud siis saad Ei vastuseks, kuigi hakkama võiksid ju saada. Kunagi oli mingi protsent 33%. võimalik et on ka muutunud.
3. nn Kõrilõikajad. Liisi, Kaupmehe järelmaks, Cofi ja ilmselt veel mõni variant. Intress kõrgem kui pangal. Aga ka kontroll on veidi nõrgem.

Eks igal asjal on omad miinused ja omad plussid. Selle üle annab palju argumenteerida ja arutleda.
Seoses tööga tegin väikse võrdlustabeli liisingute võrdlemiseks.
Kõikidel pakkujatel on reeglina kalkulaator netis olemas ja sealt on ka kuumaksed pärit. Tabel tehtud veidi üle aasta tagasi. Võimalik, et vahepeal protsendid vms muutunud.

Eee.
Ütleks, et järjekorras on viga sees.
Iga ratsionaalse inimese järjekord peaks olema:
1. Kohe välja ostma.
2. Panga või müüja otsene järelmaks mis ei tohi olla suurem kui 20% aastas jäägilt (mitte täis summalt)
3. Koguda raha kuni saab teostada 1 või 2.

Kuna inimesed rahaga väga ratsionaalselt ei käitu, meil ongi "kõrilõikajate" asutusi siin nagu seeni peale vihma.

Edit: Soovitaks selle tekitatud graafiku üle kontrollida.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2012 10:40:12 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:

El-Fuego kirjutas:


Nad vaevalt komplekteerivad ja paneks minu soovitud asjadest selle kokku.

See on miiinus jah, et saad valida ainult nende toodete vahel mis nad pakuvad. Endal oli viimati limiit miski 1500€ aga mul pole suurt võtta sealt e-poest icon_lol.gif


loe hoolikamalt:

ThedEviL kirjutas:

Kui kunagine kursakaaslane tahtis järelmaksule "oma komplekteeritud" arvutit lasin selle kokku panna Ordis ning võttis sealt Elioni järelmaksu.
Ehk Ordi ja Euronicsi (Also ja muud laod ka) nänni saab vabalt Elioni järelmaksu peale.
Alsost sai töökaaslane Fujitsu lifebooki elioni järelmaksu peale.


Iseenesest on tõesti vabalt võimalik läbi Euronicsi mingi Ordi kast kokku panna ja siis Elioni liisingusse võtta.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2012 11:19:44 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:
Tomorrow kirjutas:

El-Fuego kirjutas:


Nad vaevalt komplekteerivad ja paneks minu soovitud asjadest selle kokku.

See on miiinus jah, et saad valida ainult nende toodete vahel mis nad pakuvad. Endal oli viimati limiit miski 1500€ aga mul pole suurt võtta sealt e-poest icon_lol.gif


loe hoolikamalt:

ThedEviL kirjutas:

Kui kunagine kursakaaslane tahtis järelmaksule "oma komplekteeritud" arvutit lasin selle kokku panna Ordis ning võttis sealt Elioni järelmaksu.
Ehk Ordi ja Euronicsi (Also ja muud laod ka) nänni saab vabalt Elioni järelmaksu peale.
Alsost sai töökaaslane Fujitsu lifebooki elioni järelmaksu peale.


Iseenesest on tõesti vabalt võimalik läbi Euronicsi mingi Ordi kast kokku panna ja siis Elioni liisingusse võtta.

Kuidas see siis välja näeb?
Panen x firmas asja kokku ja jalutan arvega elioni või?
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2012 11:24:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Panen x firmas asja kokku ja jalutan arvega elioni või?

doh.gif

Kust sa sellist skeemi välja lugesid?
Puust ja punaseks:
Euronicsist saab osta Elioni liisinguga.
Euronicsist saab osta Ordi asju.
Euronicsist saad tellida ka meelepärase Ordi kasti.

Kas nüüd tekib õige seos? icon_smile.gif
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2012 11:29:02 vasta tsitaadiga

oliver., Kummaline skeem.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2012 11:34:14 vasta tsitaadiga

"Tere, tahaks tellida sellise arvuti. Ostaks Elioni järelmaksuga". Jajah, jube kummaline ning keeruline.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2012 11:44:06 vasta tsitaadiga

Tomorrow, isiklikult tegin nii.
Astusin Ordisse.
Komplekteerisin kasti.
Ütlesin: Läheb läbi elioni järelmaksu.
Läks tootmisse.
Sain teate, et kast valmis.
Kes ostis, läks elioni. Ütles Ordis on see ja see kast mis ta tahab järelmaksupeale.
Ordi saatis elioni arve
Elion väljastas järelmakse lepingu.
Konks alla paber kätte.

Kust ta kasti kätte sai ma enam ei mäleta. Kas kast vahepeal jõudis elioni või sai paberitega ordist kätte.

Milles probleem?

Lisaks on elioni järelmaksu saanud ka nii...
Tahan konkreetset sülearvutit mis on also laos....
Elion paneb oma paar protsendikest ja järelmaksu intressi ning olemas.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2012 11:59:45 vasta tsitaadiga

Arvan, et asi on tegelikult selles, et Elion ei reklaami oma järelmaksu. Nt Ordi lehel pole üldse mingit järelmaksuvõimalust kirjaski.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2012 12:04:34 vasta tsitaadiga

Tomorrow, elion reklaamib järelmaksu igas kliendilehes.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 09.06.2012 13:02:52 vasta tsitaadiga

Kas mitte nii ei ole et mida väiksema aja peale võtad järelmaksuga mingi asja seda väiksem on intress ? Ise võtsin enda praeguse arvuti kunagi 2 aasta peale AK-st ja ei olnud see intress nii väga et oleks ahhetama panev.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2012 13:12:05 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Kas mitte nii ei ole et mida väiksema aja peale võtad järelmaksuga mingi asja seda väiksem on intress ? Ise võtsin enda praeguse arvuti kunagi 2 aasta peale AK-st ja ei olnud see intress nii väga et oleks ahhetama panev.

icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
Ikka jah.

Aga mis sa nüüd arvad. Kui mitu protsenti järelmaksu võtjatest teab kumb läheb kallimaks:
Intress 20% aastas jäägilt
Intress 15% aastas summalt

Jah see on õel, silmakirjalik ja mis kõik veel, aga kui ma tahan näha lolli inimest ma võtan ette Liisi, kaupmehejärelmaksu ja muude selliste ettevõtete kliendinimekirja.
Kas tõesti inimesed ei tee vahet intressi protsendil jäägilt ja intressi protsendilt algsummalt?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2012 13:34:35 vasta tsitaadiga

Kas järelmaksugraafik on jäik? Et näiteks, kui võtan 12 kuuks järelmaksu, aga soovin maksta ära 6 kuuga, siis see pole võimalik?
Sellisel juhul oleks krediitkaart palju parem variant.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2012 13:36:34 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Kas järelmaksugraafik on jäik? Et näiteks, kui võtan 12 kuuks järelmaksu, aga soovin maksta ära 6 kuuga, siis see pole võimalik?
Sellisel juhul oleks krediitkaart palju parem variant.

Lepingutingimused on lugemiseks, mitte ilupärast.
Kõrvale võta võlaõigusseadus, siis tead, mis kehtib ja mis ei kehti.

Kui kahtled, kogu parem raha.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2012 13:43:06 vasta tsitaadiga

ot:
Ega jah - siiamaani olen hakkama saanud kõik 100% välja ostes. Kohe üldse ei meeldi orjalepingud või muud võlaorjused...

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2012 13:44:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Jah see on õel, silmakirjalik ja mis kõik veel, aga kui ma tahan näha lolli inimest ma võtan ette Liisi, kaupmehejärelmaksu ja muude selliste ettevõtete kliendinimekirja.
Kas tõesti inimesed ei tee vahet intressi protsendil jäägilt ja intressi protsendilt algsummalt?

Mine kõnni suvalisel ajahetkel näiteks Ülemiste Euronicsist mööda ja näed nurgalauas istuvat inimest kes järjekordset järelmaksulepingut allkirjastab thumbs_up.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 09.06.2012 13:55:24 vasta tsitaadiga

ThedEviL kirjutas:
Gap kirjutas:
Kas mitte nii ei ole et mida väiksema aja peale võtad järelmaksuga mingi asja seda väiksem on intress ? Ise võtsin enda praeguse arvuti kunagi 2 aasta peale AK-st ja ei olnud see intress nii väga et oleks ahhetama panev.

icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
Ikka jah.

Aga mis sa nüüd arvad. Kui mitu protsenti järelmaksu võtjatest teab kumb läheb kallimaks:
Intress 20% aastas jäägilt
Intress 15% aastas summalt

Jah see on õel, silmakirjalik ja mis kõik veel, aga kui ma tahan näha lolli inimest ma võtan ette Liisi, kaupmehejärelmaksu ja muude selliste ettevõtete kliendinimekirja.
Kas tõesti inimesed ei tee vahet intressi protsendil jäägilt ja intressi protsendilt algsummalt?



Mingid rikkurid jah saavad kohe oma rahahunniku lauale laduda,aga igaüks pole nii rikas ja kui jõuad järelmaksu ilusti maksta ja võlgu ei jää siis ma ei näe selles midagi halba ? Ma saan aru et kui sul raha pole siis pole vaja üle oma võimete ka elada... aga kui tõesti on vaja pesumasinat,külmkappi või mis iganes siis ei ole igaühel mingit 1000€ kohe lauale laduda.... Mingi maja/korteri laen pangalt või autoliising see on jah paras koormus kaelas,endal sellist asaja õnneks/kahjuks ei ole aga mingi tehnika peale järelmaks võtta ei ole ju teab mis häbiasi....
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2012 14:03:25 vasta tsitaadiga

Tegin just väikesed kalkulatsioonid.
Liisi järelmaksu intress 20% on sama mis panga järelmaksu intress 35 %

Tehke läbi kui keegi ei usu.
Erinevus ainult selles, kes millelt intressi arvutab.
Pangad arvutavad jäägilt.
Laenuputkad arvutavad algsummalt.

Ma olen isiklikult näinud kuidas mingi tibi statoilis SMS laenu ootab.
Perseall oli suht uus S klassi mersu. Võinoh... mingi 3-4 aastat vana.....
Gap kirjutas:

Mingid rikkurid jah saavad kohe oma rahahunniku lauale laduda,aga igaüks pole nii rikas ja kui jõuad järelmaksu ilusti maksta ja võlgu ei jää siis ma ei näe selles midagi halba ? Ma saan aru et kui sul raha pole siis pole vaja üle oma võimete ka elada... aga kui tõesti on vaja pesumasinat,külmkappi või mis iganes siis ei ole igaühel mingit 1000€ kohe lauale laduda.... Mingi maja/korteri laen pangalt või autoliising see on jah paras koormus kaelas,endal sellist asaja õnneks/kahjuks ei ole aga mingi tehnika peale järelmaks võtta ei ole ju teab mis häbiasi....


jah aga kui loll peab olema et järelmaks võtta liisist või kaupmehejärelmaksust?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2012 16:11:37 vasta tsitaadiga

ThedEviL kirjutas:
Tegin just väikesed kalkulatsioonid.
Liisi järelmaksu intress 20% on sama mis panga järelmaksu intress 35 %

Tehke läbi kui keegi ei usu.
Erinevus ainult selles, kes millelt intressi arvutab.
Pangad arvutavad jäägilt.
Laenuputkad arvutavad algsummalt.

Ma olen isiklikult näinud kuidas mingi tibi statoilis SMS laenu ootab.
Perseall oli suht uus S klassi mersu. Võinoh... mingi 3-4 aastat vana.....
Gap kirjutas:



Mingid rikkurid jah saavad kohe oma rahahunniku lauale laduda,aga igaüks pole nii rikas ja kui jõuad järelmaksu ilusti maksta ja võlgu ei jää siis ma ei näe selles midagi halba ? Ma saan aru et kui sul raha pole siis pole vaja üle oma võimete ka elada... aga kui tõesti on vaja pesumasinat,külmkappi või mis iganes siis ei ole igaühel mingit 1000€ kohe lauale laduda.... Mingi maja/korteri laen pangalt või autoliising see on jah paras koormus kaelas,endal sellist asaja õnneks/kahjuks ei ole aga mingi tehnika peale järelmaks võtta ei ole ju teab mis häbiasi....


jah aga kui loll peab olema et järelmaks võtta liisist või kaupmehejärelmaksust?


Selleks ei pea sugugi loll olema, näide elust endast. Tahtsin teise panka üle minna. Inimese kes minuga tegeles tegi pangale taotluse minu arvetele re. fin teha minu esialgses pangas. Muidugi oli soov väikest laenu juurde saada, kõik oli ok alguses. suhtumine jne. Lõpuks tuli vastus negatiivne, ja öeldi, a oma palga võite ikka meie panka kanda edaspidi kuid oma laenujääke maksate teises pangas ikka ise edasi. No andke andeks sellepärast ma ka vahetama ei hakka panka. Et ise saaksin siis asju edasi maksta teises pangas. Kui pangad ise vastu ei tule ja ei taha aidata ja vabatahtlikult loobuvad rahast siis loogiline, et valin koha kust saab paremini ja kergemalt laenu, olgugi , et % kõrgem
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2012 08:56:42 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Arvan, et asi on tegelikult selles, et Elion ei reklaami oma järelmaksu. Nt Ordi lehel pole üldse mingit järelmaksuvõimalust kirjaski.

Kodulehel suurte tähtedega: https://www.elion.ee/eraklient/makseviisid/jarelmaks

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2012 02:53:11 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Arvan, et asi on tegelikult selles, et Elion ei reklaami oma järelmaksu. Nt Ordi lehel pole üldse mingit järelmaksuvõimalust kirjaski.

Kodulehel suurte tähtedega: https://www.elion.ee/eraklient/makseviisid/jarelmaks

Tekst kodulehel ei kvalifitseeru reklaamiks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2012 11:43:03 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
valin koha kust saab paremini ja kergemalt laenu, olgugi , et % kõrgem

SMS laen thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Neil pohh, kas on töö, pole tööd, on võlgu või pole võlgu. Seda ikka saad thumbs_up.gif
Ja seda saab ka hulgi ja hulgi.
Noh aastane krediidikulukuse määr on kõigest kuni 4000% aga see väike mure kuna laenu saab niii lihtsalt icon_eek.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skulmars
HV Guru

liitunud: 13.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2012 22:08:09 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:

Mine kõnni suvalisel ajahetkel näiteks Ülemiste Euronicsist mööda ja näed nurgalauas istuvat inimest kes järjekordset järelmaksulepingut allkirjastab thumbs_up.gif


mina käin seal preemiapunkti kingituste järel icon_redface.gif
samuti tegeleb see laud garantiiteemadega, niiet ära üldista..
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 177
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KohviPaus
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2012 11:49:13 vasta tsitaadiga

Ise ostsin nt. iga palgapäev mingi 200-400 euri eest juppe ja seni kuni kõik käes mis vaja oli, usu lihtsam on nii osta ja oodata kui plekkida ulme summasid peale.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2012 09:30:37 vasta tsitaadiga

KohviPaus kirjutas:
Ise ostsin nt. iga palgapäev mingi 200-400 euri eest juppe ja seni kuni kõik käes mis vaja oli, usu lihtsam on nii osta ja oodata kui plekkida ulme summasid peale.


Siis oleks lihtsam olnud kohe see summa välja maksta, milleks neid oste igapäev veel teha???
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KohviPaus
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2012 09:35:14 vasta tsitaadiga

Iga palgapäev ikka - iga kuu tagant. Kuna ma teadsin, et vaba raha mul kaua ei püsi tavaliselt siis otsustasin pigem selle variandi kasuks. icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2012 10:12:53 vasta tsitaadiga

hakad vaikselt teist kasti kõrvale ehitama. korpus võib ka kasutatud olla, otsid siitsamast foorumist midagi või lähed ordi hulgisse, seal on defektsed korpused kilohinnaga olemas, vähemalt tondil on. ja vaatad, mis sa igal palgapäeval omale osta saad. seni kuni uus kast koos, raalid mingi paarikõmneeurise vana kastiga.
kui enesehinnang ei luba, kasutad elioni kliendina mainitud võimalust ordi kast euronicsist saada..

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KohviPaus
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2012 10:53:19 vasta tsitaadiga

laurx, Mis kastid seal defektiga on? Mingid vanemat sorti või on uuemaid samuti?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2012 11:08:21 vasta tsitaadiga

transpordil viga saanud korpused. kaks või kolm tükki olen sealt neid ise ostnud. ühel oli mingi raskem ese kukkunud kasti peale ja kolm cm plekki sisse vajutanud ja haljaks kriiminud. teistel oli vist mingi tükk puudu. mul oli vaja mingeid serveriruumi kaste teha ja need puudused ei häirinud.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pruuli555
Kreisi kasutaja
pruuli555

liitunud: 26.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2015 14:00:21 tõstaks teema uuesti üles vasta tsitaadiga

viimane post siin oli ca 3 aastat tagasi, kuidas praegu nende järelmaksu pakkujatega on.

kelle käest on kõige soodsam 1000 euri järelmaksule võtta.

hetkel on taoutlus galadori antud ja ka positiivne vastus saadud. kuid kaaluks siiski veel enne otsustamist

praegu on Svea, Uno ja Liisi sellised suuremad kes silma on torganud ka ette jäänud.

ma ei ole ise nende kalkulatsioonidega väga pädev sellepärast siia ka postitan.

tänan ette.

_________________
BatRat
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2015 14:21:25 vasta tsitaadiga

Võiks jah arutlust isegi jätkata, seoses Liisi järelmaksuga poleks ise ka arvanud, et ma nende kliendiks saan, kuid nii läks kui ma mingi moment poes olles lihtsalt järelmaksu küsisin ilma firmasse süvenemata. Olen nende teenust kasutanud ja kõik OK. Nad ei soovi mingit detailset pangaväljavõtet (mis oleks mulle instant dealbraker) vaid üldandmeid töökoha ja palgavahemiku osas, seega mulle sobiv. Spammivad nad ka veits e-maili ja smsi, kuid redline minu jaoks nad pole veel ületanud, ehk klassikalisest SMS-ikast on nad ikka nõks kõrgem tase.
Mul pole suurt vahet kui suur see intress on ja mis summa pealt kui ma harilikult kasutan 3 kuist järemkasu koos viisaka 50% sissemaksuga ja kogukulu laenuteeninduseks jääb mingisuguse 15 euro peale ja seegi jaotatud 3 kuu peale osamaksete sisse. Ma saan selle raha eest vastava teenuse (kulude hajutamine). Mul ei ole väga suurt vahet kas kuus 3.5 või 5 eurot selle eest. Samas suurusjärgus kulud on olnud ka EMT enda järelmaksuga. Kindlasti on võimalik ka ajuvabasi diilse saada. Kui saaks kodupangast selliseid konkreetseid diile kindla asja ostuks mõnesaja eurost alates järelmaksuga, siis kasutaks ka.
Suuremad summad ja ostud on muidugi teine teema.
1000 euro kanti summa puhul oleks hea teada mis see kulu tuleb kui näiteks mingi 300 sissemaksuks läheks, sest suure lameda teleka ostmiseks tuleb see tee veel läbi käia icon_biggrin.gif

Ka uus Inbank peaks selliseid teenuseid pakkuma.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 04.09.2015 14:43:18 vasta tsitaadiga

Kunagi on paar korda võetud siit-sealt. Siiani pommitavad, et su laenulimiit on nii suur ja muudkui võta ja tarbi.
Samas ei meeldi mille see 40% alla küündiv krediidikulukuse määr.
Vaatad sa Liisi, Svea, LHVd, Cofi või mingit pangalaenu siis on enamjaolt sinnakanti kõik. Paar protsenti siia sinna.
No ei kutsu liisima/ laenama.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2015 19:18:04 vasta tsitaadiga

Ses mõttes on pankade oma klientidele pakutavad järelmaksutooted ilmselt kõige soodsamad.
Vaatasin just, SEB-i "Püsimaksega krediitkaart", vana nimega "Magnet", selle aastaintress mulle on 16%.
Mingitel tingimustel see isegi langes veel, kas 14 või 12 protsendini.
Avalikus hinnakirjas on 18%. Küllap teistel pankadel on miskid samalaadsed numbrid, arvan.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 04.09.2015 21:16:29 vasta tsitaadiga

Neid lahendusi on igasuguseid, samas ei ole krediitkaart päris järelmaksuga võrreldav asi.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Järelmaksu toetavad firmad. mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.