Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Lihtsalt ilusad pildid vol.3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 126, 127, 128 ... 176, 177, 178  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Teemasse esitada lubatud pildi maksimaalne küljepikkus võiks olla
1600 px
25%
 25%  [ 7 ]
1400 px
11%
 11%  [ 3 ]
1200 px
62%
 62%  [ 17 ]
hääli kokku : 27

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2012 00:18:24 vasta tsitaadiga

Mario., kus see teine pilt tehtud on?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2012 08:18:48 vasta tsitaadiga

Kultuurikilomeetri ja -katla juures.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännu
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2009




sõnum 05.06.2012 22:23:57 vasta tsitaadiga

Kui te väga vastu pole, siis üritan kah ühe pildi siia sokutada aga probleem - kuidas ta sinna "spoilerisse" saada ? icon_smile.gif Lugesin siis õpetusi ja proovin. Laadisin pildi upload.ee-sse, kopeerisin sealt Pilt> BB-Kood, vajutasin siin "Spoiler", sisestasin siia sealt kopeeritud BB-Koodi Näis kas õnnestub icon_smile.gif
Pildi nimi võiks olla "kas petavad silmad või tõsi on see ..." Viljandi järvejooksul
Spoiler Spoiler Spoiler

Õnnestuski. Kui on miskit üleslaadimisel või pildil viga, andke teada, püüan end kohe parandada icon_smile.gif Panen siis juba ühe pildi veel juurde.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2012 22:31:59 vasta tsitaadiga

Teine on isegi mõneti huvitav.
Võibolla tahaks hästi kergelt saturatsiooni ja kontrasti juurde aga ka praegu näeb üsna huvitav välja.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännu
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2009




sõnum 05.06.2012 23:10:07 vasta tsitaadiga

saturatsiooni ja kontrasti on teistel piltidel


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fabulous
HV kasutaja
Fabulous

liitunud: 21.07.2007




sõnum 05.06.2012 23:58:18 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2012 01:26:05 vasta tsitaadiga

kännu, paljugi mis, kui õrnalt vajaks kontrasti ja saturatsiooni just see pilt, mitte ükski teistest.

See on loomulikult minu arvamus ja sinu enda valik kas võtad soovitust kuulda või mitte. Aga soovitus on olemas, sellegipoolest.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viperman
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2007




sõnum 06.06.2012 04:30:49 vasta tsitaadiga

Vahelduseks maastikufoto
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kunnar
Kreisi kasutaja
kunnar

liitunud: 16.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2012 08:34:14 vasta tsitaadiga

Fabulous kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Kolmandat pilti võiks croppida siis saaks päris ok
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2012 16:09:44 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2012 16:36:33 vasta tsitaadiga

Üleni valge taevas natuke häirib, saaks sinna mingid võimsad tumedad pilved oleks päris hea pilt thumbs_up.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2012 16:45:32 vasta tsitaadiga

Vasak osa kaadrist on jube tühi, selles osas.
Võibolla kui lõikaks taeva ära ja vasakult veidikene?

Teine võimalus oleks järeltöötlusega taevast tagasi tuua. Tüüpiliselt mõningal määral see ka tehtav, st. vähemalt mingisugusegi tekstuuri taevasse. Seda siis eeldusel, et RAW'is pildistasid.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2012 18:19:02 vasta tsitaadiga

Pildistan alati RAW-i, aga tõepoolest on taevas nii ära põlenud, et detailist sinna midagi järgi ei jäänud. Cropi peale mõtlesin isegi, aga see on igale ühele oma.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 07.06.2012 20:57:31 vasta tsitaadiga

Üleni valgele taevale lihtne teine taevas peale maskida mõne muu pildi pealt. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2012 22:20:13 vasta tsitaadiga

Mingi vana raudteetamm?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2012 22:42:55 vasta tsitaadiga

carlking, täpselt nii.
HighEnd, tahan siiski edasi anda pilti, manipulatsiooniga väga ei tegele. Kui originaal aitaha läks, siis jään paremaid aegu ootama.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2012 00:07:18 vasta tsitaadiga

Ollaz, kaamera manipuleerib nii või naa reaalsust, isegi kui RAWis pildistad, st. reaalsust sa kaameraga edasi anna nii või naa, küll aga manipuleerimine annab pildile juurde. Ehk siis pseudoteema see "reaalsuse manipuleerimine".
Fotograafiale laiemas mõistes pigem kahjuks kui kasuks tulenev hoiak selles osas, kahjuks.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2012 02:09:08 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:
Pildistan alati RAW-i, aga tõepoolest on taevas nii ära põlenud, et detailist sinna midagi järgi ei jäänud. Cropi peale mõtlesin isegi, aga see on igale ühele oma.


Kui pilvi ei saa siis v2 oleks mustvalge + natuke graini ja vignetti. thumbs_up.gif

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2012 07:38:07 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Ollaz, kaamera manipuleerib nii või naa reaalsust, isegi kui RAWis pildistad, st. reaalsust sa kaameraga edasi anna nii või naa, küll aga manipuleerimine annab pildile juurde. Ehk siis pseudoteema see "reaalsuse manipuleerimine".
Fotograafiale laiemas mõistes pigem kahjuks kui kasuks tulenev hoiak selles osas, kahjuks.

See on ikka igaühe enda teha, kui kaugele ta on nõus minema. Pilvede siirdamine on minu jaoks juba üle piiri. Ärme alusta seda teemat jälle, see ei vii kuhugi, nagu elu näidanud on.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2012 13:25:03 vasta tsitaadiga

Samas vaielda/arutleda on ikkagi lõbus. icon_biggrin.gif
Pilvede siirdamine oleks üsna kergelt perse keeratav, niiet saan aru miks nii kaugele ei taha minna. Samas proovida ju võib.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 08.06.2012 13:47:43 vasta tsitaadiga

Sitast saia ei tee. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2012 13:51:03 vasta tsitaadiga

Andykas kirjutas:
Sitast saia ei tee. icon_rolleyes.gif


Sitast saab heal juhul sepikut... ja sepik ei ole sai thumbs_down.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2012 17:13:46 vasta tsitaadiga

Andykas kirjutas:
Sitast saia ei tee. icon_rolleyes.gif

Oli see pildi kohta mõeldud?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 08.06.2012 17:52:18 vasta tsitaadiga

Ollaz, taeva kohta, jah.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännu
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2009




sõnum 08.06.2012 20:01:18 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Samas vaielda/arutleda on ikkagi lõbus. icon_biggrin.gif
Pilvede siirdamine oleks üsna kergelt <b>piix</b> keeratav, niiet saan aru miks nii kaugele ei taha minna. Samas proovida ju võib.

Kusmaal on sinujaoks piir? Võibolla siirdaks sinna taevasse veel mõne linnukese või lausa kotka jne. Sa vist ei süvenenud mu esimesse pilti (lootsin hullu kriitikat saada, et mõttetu pilt või ...) tegelikult lootsin kriitikat, et mutikesele ei sobi numbrit külge siirdada icon_smile.gif Kusmaal on piir, sombuse ilma pilt "ilusaks" värviliseks keerata on normull või ei ? Tegelikult jah, mõttetu teema, eks igal ole omad piirid.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2012 21:21:09 vasta tsitaadiga

Ma isiklikult ei viitsiks jebida, ega ka soovitaks sellist asja. Ja ma ei soovitanudki.
Samas mingisugu arbitraarseid piiranguid ma kellegi fotodele peale ei pane ja huvipärast võiks seda siirdamist keegi ikka proovida, isegi kui tulemus ei jää esitletav. Ja seda pilti see ka ei päästaks.
Aga puht huvi mõttes võiks ikkagi proovida ju, isegi kui tulemust kusagil esitleda pole mõtet.

Piiri polegi. Kui värvid on tuhmid ja ei anna pildile juurde siis keeran neid alati juurde. Kui reaalsus oli värviline, aga värvid ei anna pildile midagi juurde, siis keeran tuhmiks või üldse mustvalgeks, kuidas kunagi. Kui ka nö tegelikkus oli värviline ja värvid midagi juurde annavad, siis keeran värve juurde nii palju kui minu meelest vaja. See mis tegelikkuses oli, on täielikult teisejärguline minule. icon_smile.gif
St. piir on puhtalt kellegi iseenda peas. Kellegi teise piirid pole sinu enda piirid. Ja üleüldse, miks on neid piire niiväga vaja? Üldiselt kunsti arengut on kaasa toonud igasugstest eelnevatest piiridest ja reeglitest kõrvalekaldumine, niiet ma ei näe mitte ühtki põhjust, miks neid vaja oleks.

kännu, seda mutikesele siirdatud silti ma algselt tähele ei pannudki, st. et oleks siirdatud olnud - puhttehniliselt on selles osas siirdamine hästi välja tulnud(ja kui sa poleks seda eraldi välja toonud, siis olekski arvanud, et ka tema oli osalemas - ma ju ei tea mis üritus see täpsemalt oli ja kas olid seal mingisugused vanuse vms piirangud jne). Samas mõneti igav pilt on see minu jaoks nii või naa(kompositsioon on minu jaoks sisuliselt olematu) ja seetõttu ei kommenteerinud. Võibolla kellegi teise jaoks on see huvitav(ja ilmselt ongi - maitse asi). Iseenesest sellise siirdamise vastu pole mul midagi. Küll aga see pilt oma kompa poolest on minu jaoks liialt igav.

Samas see teine pilt on vägagi huvitav ja vajaks lihtsalt väikest tagantlükkamist kerge lisasaturatsiooni ja -kontrastiga, et veelgi visuaalselt huvitavamaks seda teha. thumbs_up.gif
Saturatsiooni, et see veidike vähemtuhm oleks koloriidi poolest ja kontrasti, et tumedamaid ja heledamaid laike vees selgemini eristada.

Edit:
kännu kirjutas:
Panen siis juba ühe pildi veel juurde.
Spoiler Spoiler Spoiler

Loodan et ei pahanda, üritasin enamvähem seda teha mis mõttes oli - muidugi jpeg fail hakkab palju varem purunema, kui RAW fail, aga miskit aimu peaks andma sellest mis mul mõttes on, st. mida ma soovitaksin.
Spoiler Spoiler Spoiler


Edit2: Ja ka üks uus pilt minult.
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis Heineken 08.06.2012 22:38:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 08.06.2012 22:21:11 vasta tsitaadiga

Heineken, Pilt tugevas alasäris. Horisont viltu. Keskmine puu häirib. Taevas liiga tugeva koloraažiga. Kompositsioon minu jaoks natuke veider, liiga taevasse kadreeritud, mida ma siin täpselt vaatama pean?
Vot sellised mõtted siis seekord. beer_yum.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2012 22:39:11 vasta tsitaadiga

Ei, taevas on just õige koloraažiga. Ülejäänud pilt on igav. icon_biggrin.gif
Aga krt viltu oli küll, ise tähele ei pannudki.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännu
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2009




sõnum 09.06.2012 00:18:57 vasta tsitaadiga

Heinekenile: See mulle meeldib, et sa oma tõde "püha tõena" peale ei suru. Mina isiklikult olen üpris vastandlikul seisukohal - peale pintsli-pliiatsiga foto kallal mudimist pole see enam foto (BW, HDR jne. on teine teema). Kunst ehk küll aga mitte fotograafia. Las jääda igale omad tõed ja maitse-eelistused, mis siiski ajapikku muutuvad ja täienevad.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2012 12:59:08 vasta tsitaadiga

Natuke emotsioonipilte Tele2 perepäevalt:

Capoeira:

Spoiler Spoiler Spoiler


Tantsustuudio Zahira:

Spoiler Spoiler Spoiler


Vahur Lauri:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fabulous
HV kasutaja
Fabulous

liitunud: 21.07.2007




sõnum 09.06.2012 14:52:18 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 09.06.2012 20:29:15 vasta tsitaadiga

ot:
Ei mõista miks paljud siin on piltide mudimise vastu. Olen siin vähe uurinud ja rääkinud vanakooli fotograafidega kes tegid pilti ajal kus mingist digist polnud juttugi. Siis käis pimikus selline piltide modimine, et anna olla, lihtsalt oli asju keerulisem ja aeganõudvam teha, aga tehti täpselt sama moodi nagu hetkel seda PS-ga teeksid.
Loomulikult ei olnud võimalik kõik see mis praegu. Aga arengu vastu ei saa icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2012 23:11:04 vasta tsitaadiga

eltso, aga kes selle vastu on? See on iga ühe enda teha ju, kuhu maani ta on nõus manipuleerimist viima. Pole õiget ega valet. Minu seisukoht on küllaltki sarnane National Geographicu omale, et kontrasti mudimine jms normaalses ulatuses on lubatud, aga kui minnakse brushidega pildi kallale, siis pole see enam "päris" fotograafia.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 09.06.2012 23:45:47 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:
eltso, aga kes selle vastu on? See on iga ühe enda teha ju, kuhu maani ta on nõus manipuleerimist viima. Pole õiget ega valet. Minu seisukoht on küllaltki sarnane National Geographicu omale, et kontrasti mudimine jms normaalses ulatuses on lubatud, aga kui minnakse brushidega pildi kallale, siis pole see enam "päris" fotograafia.

Ise üritan ka saada pildi üldjuhul otse kaamerast, aga vahel on vaja natuke midagi juurde lisada, et anda pildile see asi, mis puudu jääb icon_smile.gif Lihtsalt ütlus oli selle kohta, et paljud räägivad sellest, et õige fotograafia on sellest ajast kui pidid filmile pildistama ja kõik oli ainult selline nagu sa seda pildistasid. Enamus lihtsalt ei tea, et ka siis muditi pilte icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greencow
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2012 12:46:40 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fabulous
HV kasutaja
Fabulous

liitunud: 21.07.2007




sõnum 10.06.2012 13:42:20 vasta tsitaadiga

väga ilus :O suurelt ei saa?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2012 13:46:36 vasta tsitaadiga

Ilus jah
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greencow
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2012 14:30:51 vasta tsitaadiga

Kui soov suuremalt näha, siis klõps pildil viib Snäpi keskkonda, seal on nupp vaata suurelt, või ka vaata roiginaali. Täisresoga pilti ei tahtnud foorumisse panna.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fabulous
HV kasutaja
Fabulous

liitunud: 21.07.2007




sõnum 10.06.2012 15:51:19 vasta tsitaadiga

tänud icon_smile.gif püsti on ka päris huvitav pilt. Ämblik saab nüüd vähemalt kõhu täis mõneks ajaks. Koduloom?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2012 17:26:01 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
Ollaz kirjutas:
eltso, aga kes selle vastu on? See on iga ühe enda teha ju, kuhu maani ta on nõus manipuleerimist viima. Pole õiget ega valet. Minu seisukoht on küllaltki sarnane National Geographicu omale, et kontrasti mudimine jms normaalses ulatuses on lubatud, aga kui minnakse brushidega pildi kallale, siis pole see enam "päris" fotograafia.

Ise üritan ka saada pildi üldjuhul otse kaamerast, aga vahel on vaja natuke midagi juurde lisada, et anda pildile see asi, mis puudu jääb icon_smile.gif Lihtsalt ütlus oli selle kohta, et paljud räägivad sellest, et õige fotograafia on sellest ajast kui pidid filmile pildistama ja kõik oli ainult selline nagu sa seda pildistasid. Enamus lihtsalt ei tea, et ka siis muditi pilte icon_smile.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2012 19:26:52 vasta tsitaadiga

Treppoja:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 12.06.2012 21:44:35 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Treppoja:

Kuidagi väga karbis tundub see oja olevat. Kuidagi ei meeldi mulle see kadreering. Silm ei leia miskit pidepunkti.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2012 23:22:14 vasta tsitaadiga

Rähnipere:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 13.06.2012 01:07:13 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fabulous
HV kasutaja
Fabulous

liitunud: 21.07.2007




sõnum 13.06.2012 11:53:05 vasta tsitaadiga

Mark0 kas sääsed sidn ära ei söönud? sai ise eelmien aasta käidud ja oli selline tunne, et oled seal sääskedele lõunaks.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2012 11:58:23 vasta tsitaadiga

Fabulous kirjutas:
Mark0 kas sääsed sidn ära ei söönud? sai ise eelmien aasta käidud ja oli selline tunne, et oled seal sääskedele lõunaks.
Viimasel ajal on üldiselt nii jahe olnud, et pikad riided ja õhukesed kindad on pildistamisel abiks, eriti kui on paigal passimist. Läbi sellise riide ei näri sääsed nii hullusti

Või siis tuleb leida koht kus kerge tuul puhub. Siis sääsed ei sega.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kruvi
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2003




sõnum 13.06.2012 12:48:10 vasta tsitaadiga

Sääskedega seoses selline OT komment, et sai Horvaatias hunnik pildistamist tehtud nii metsades kui mägedes.
Tükk aega oli selline maru imelik tunne ja kahtlane olla nagu midagi oleks maha jäänud.
Hiljem mõtlesin välja, et krt ühtki sääske ei olnud söömas. Vaat kui harjunud võib üks inimene olla sellega, et keegi pidevalt terroriseerib.

Mõni pilt kah möla juurde.

Mägedes:
Spoiler Spoiler Spoiler

Panoraam (lisasin väiksema versiooni, kuna suurem on natuke liiga suur), vaade oli mõnus.
Spoiler Spoiler Spoiler

Üks miljonist kosest, kahjuks ei antud aega statiivi püstitada ja aeglasema säriga pildistada, seega vett päris selliselt ei saanud nagu oleks tahtnud.
Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2012 14:00:57 vasta tsitaadiga

Kruvi, Panoraam täitsa kihvt aga see esimene pilt on selline emotsioonita.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1234567
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2003




sõnum 13.06.2012 15:05:14 vasta tsitaadiga

Minu poolt ka üks Treppoja pilt
Spoiler Spoiler Spoiler


Ja kaks lisaks
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


PS. Selline tunne, et upload.ee sööb teravuse ära. Kas peaks ise õigesse mõõtu enne üles laadimist tõstma?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kruvi
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2003




sõnum 13.06.2012 16:28:36 vasta tsitaadiga

kalluka kirjutas:
Kruvi, Panoraam täitsa kihvt aga see esimene pilt on selline emotsioonita.


Tänud.
Kas esimesel äkki värvides asi? (veits soojemaks?)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Lihtsalt ilusad pildid vol.3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 126, 127, 128 ... 176, 177, 178  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.