|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Teemasse esitada lubatud pildi maksimaalne küljepikkus võiks olla |
| 1600 px |
|
25% |
[ 7 ] |
| 1400 px |
|
11% |
[ 3 ] |
| 1200 px |
|
62% |
[ 17 ] |
|
| hääli kokku : 27 |
|
| autor |
|
Laurman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2007
|
05.06.2012 00:18:24
|
|
|
Mario., kus see teine pilt tehtud on?
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
05.06.2012 08:18:48
|
|
|
| Kultuurikilomeetri ja -katla juures.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännu
HV vaatleja
liitunud: 25.05.2009
|
05.06.2012 22:23:57
|
|
|
Kui te väga vastu pole, siis üritan kah ühe pildi siia sokutada aga probleem - kuidas ta sinna "spoilerisse" saada ? Lugesin siis õpetusi ja proovin. Laadisin pildi upload.ee-sse, kopeerisin sealt Pilt> BB-Kood, vajutasin siin "Spoiler", sisestasin siia sealt kopeeritud BB-Koodi Näis kas õnnestub
Pildi nimi võiks olla "kas petavad silmad või tõsi on see ..." Viljandi järvejooksul
Spoiler 
Õnnestuski. Kui on miskit üleslaadimisel või pildil viga, andke teada, püüan end kohe parandada Panen siis juba ühe pildi veel juurde.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
05.06.2012 22:31:59
|
|
|
Teine on isegi mõneti huvitav.
Võibolla tahaks hästi kergelt saturatsiooni ja kontrasti juurde aga ka praegu näeb üsna huvitav välja.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännu
HV vaatleja
liitunud: 25.05.2009
|
05.06.2012 23:10:07
|
|
|
saturatsiooni ja kontrasti on teistel piltidel
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fabulous
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
05.06.2012 23:58:18
|
|
|
Spoiler 
Spoiler 
Spoiler 
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
06.06.2012 01:26:05
|
|
|
kännu, paljugi mis, kui õrnalt vajaks kontrasti ja saturatsiooni just see pilt, mitte ükski teistest.
See on loomulikult minu arvamus ja sinu enda valik kas võtad soovitust kuulda või mitte. Aga soovitus on olemas, sellegipoolest.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viperman
HV vaatleja
liitunud: 11.07.2007
|
06.06.2012 04:30:49
|
|
|
Vahelduseks maastikufoto
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kunnar
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2003
|
06.06.2012 08:34:14
|
|
|
| Fabulous kirjutas: |
Spoiler 
Spoiler 
Spoiler 
Spoiler 
|
Kolmandat pilti võiks croppida siis saaks päris ok
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
06.06.2012 16:09:44
|
|
|
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
07.06.2012 16:36:33
|
|
|
Üleni valge taevas natuke häirib, saaks sinna mingid võimsad tumedad pilved oleks päris hea pilt
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
07.06.2012 16:45:32
|
|
|
Vasak osa kaadrist on jube tühi, selles osas.
Võibolla kui lõikaks taeva ära ja vasakult veidikene?
Teine võimalus oleks järeltöötlusega taevast tagasi tuua. Tüüpiliselt mõningal määral see ka tehtav, st. vähemalt mingisugusegi tekstuuri taevasse. Seda siis eeldusel, et RAW'is pildistasid.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
07.06.2012 18:19:02
|
|
|
| Pildistan alati RAW-i, aga tõepoolest on taevas nii ära põlenud, et detailist sinna midagi järgi ei jäänud. Cropi peale mõtlesin isegi, aga see on igale ühele oma.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
07.06.2012 20:57:31
|
|
|
Üleni valgele taevale lihtne teine taevas peale maskida mõne muu pildi pealt.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
07.06.2012 22:20:13
|
|
|
Mingi vana raudteetamm?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
07.06.2012 22:42:55
|
|
|
carlking, täpselt nii.
HighEnd, tahan siiski edasi anda pilti, manipulatsiooniga väga ei tegele. Kui originaal aitaha läks, siis jään paremaid aegu ootama.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
08.06.2012 00:07:18
|
|
|
Ollaz, kaamera manipuleerib nii või naa reaalsust, isegi kui RAWis pildistad, st. reaalsust sa kaameraga edasi anna nii või naa, küll aga manipuleerimine annab pildile juurde. Ehk siis pseudoteema see "reaalsuse manipuleerimine".
Fotograafiale laiemas mõistes pigem kahjuks kui kasuks tulenev hoiak selles osas, kahjuks.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
08.06.2012 02:09:08
|
|
|
| Ollaz kirjutas: |
| Pildistan alati RAW-i, aga tõepoolest on taevas nii ära põlenud, et detailist sinna midagi järgi ei jäänud. Cropi peale mõtlesin isegi, aga see on igale ühele oma. |
Kui pilvi ei saa siis v2 oleks mustvalge + natuke graini ja vignetti.
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
08.06.2012 07:38:07
|
|
|
| Heineken kirjutas: |
Ollaz, kaamera manipuleerib nii või naa reaalsust, isegi kui RAWis pildistad, st. reaalsust sa kaameraga edasi anna nii või naa, küll aga manipuleerimine annab pildile juurde. Ehk siis pseudoteema see "reaalsuse manipuleerimine".
Fotograafiale laiemas mõistes pigem kahjuks kui kasuks tulenev hoiak selles osas, kahjuks. |
See on ikka igaühe enda teha, kui kaugele ta on nõus minema. Pilvede siirdamine on minu jaoks juba üle piiri. Ärme alusta seda teemat jälle, see ei vii kuhugi, nagu elu näidanud on.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
08.06.2012 13:25:03
|
|
|
Samas vaielda/arutleda on ikkagi lõbus.
Pilvede siirdamine oleks üsna kergelt perse keeratav, niiet saan aru miks nii kaugele ei taha minna. Samas proovida ju võib.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
08.06.2012 13:47:43
|
|
|
Sitast saia ei tee.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
08.06.2012 13:51:03
|
|
|
| Andykas kirjutas: |
Sitast saia ei tee.  |
Sitast saab heal juhul sepikut... ja sepik ei ole sai
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
08.06.2012 17:13:46
|
|
|
| Andykas kirjutas: |
Sitast saia ei tee.  |
Oli see pildi kohta mõeldud?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
08.06.2012 17:52:18
|
|
|
| Ollaz, taeva kohta, jah.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännu
HV vaatleja
liitunud: 25.05.2009
|
08.06.2012 20:01:18
|
|
|
| Heineken kirjutas: |
Samas vaielda/arutleda on ikkagi lõbus.
Pilvede siirdamine oleks üsna kergelt <b>piix</b> keeratav, niiet saan aru miks nii kaugele ei taha minna. Samas proovida ju võib. |
Kusmaal on sinujaoks piir? Võibolla siirdaks sinna taevasse veel mõne linnukese või lausa kotka jne. Sa vist ei süvenenud mu esimesse pilti (lootsin hullu kriitikat saada, et mõttetu pilt või ...) tegelikult lootsin kriitikat, et mutikesele ei sobi numbrit külge siirdada Kusmaal on piir, sombuse ilma pilt "ilusaks" värviliseks keerata on normull või ei ? Tegelikult jah, mõttetu teema, eks igal ole omad piirid.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
08.06.2012 21:21:09
|
|
|
Ma isiklikult ei viitsiks jebida, ega ka soovitaks sellist asja. Ja ma ei soovitanudki.
Samas mingisugu arbitraarseid piiranguid ma kellegi fotodele peale ei pane ja huvipärast võiks seda siirdamist keegi ikka proovida, isegi kui tulemus ei jää esitletav. Ja seda pilti see ka ei päästaks.
Aga puht huvi mõttes võiks ikkagi proovida ju, isegi kui tulemust kusagil esitleda pole mõtet.
Piiri polegi. Kui värvid on tuhmid ja ei anna pildile juurde siis keeran neid alati juurde. Kui reaalsus oli värviline, aga värvid ei anna pildile midagi juurde, siis keeran tuhmiks või üldse mustvalgeks, kuidas kunagi. Kui ka nö tegelikkus oli värviline ja värvid midagi juurde annavad, siis keeran värve juurde nii palju kui minu meelest vaja. See mis tegelikkuses oli, on täielikult teisejärguline minule.
St. piir on puhtalt kellegi iseenda peas. Kellegi teise piirid pole sinu enda piirid. Ja üleüldse, miks on neid piire niiväga vaja? Üldiselt kunsti arengut on kaasa toonud igasugstest eelnevatest piiridest ja reeglitest kõrvalekaldumine, niiet ma ei näe mitte ühtki põhjust, miks neid vaja oleks.
kännu, seda mutikesele siirdatud silti ma algselt tähele ei pannudki, st. et oleks siirdatud olnud - puhttehniliselt on selles osas siirdamine hästi välja tulnud(ja kui sa poleks seda eraldi välja toonud, siis olekski arvanud, et ka tema oli osalemas - ma ju ei tea mis üritus see täpsemalt oli ja kas olid seal mingisugused vanuse vms piirangud jne). Samas mõneti igav pilt on see minu jaoks nii või naa(kompositsioon on minu jaoks sisuliselt olematu) ja seetõttu ei kommenteerinud. Võibolla kellegi teise jaoks on see huvitav(ja ilmselt ongi - maitse asi). Iseenesest sellise siirdamise vastu pole mul midagi. Küll aga see pilt oma kompa poolest on minu jaoks liialt igav.
Samas see teine pilt on vägagi huvitav ja vajaks lihtsalt väikest tagantlükkamist kerge lisasaturatsiooni ja -kontrastiga, et veelgi visuaalselt huvitavamaks seda teha.
Saturatsiooni, et see veidike vähemtuhm oleks koloriidi poolest ja kontrasti, et tumedamaid ja heledamaid laike vees selgemini eristada.
Edit:
| kännu kirjutas: |
Panen siis juba ühe pildi veel juurde.
Spoiler 
|
Loodan et ei pahanda, üritasin enamvähem seda teha mis mõttes oli - muidugi jpeg fail hakkab palju varem purunema, kui RAW fail, aga miskit aimu peaks andma sellest mis mul mõttes on, st. mida ma soovitaksin.
Spoiler 
Edit2: Ja ka üks uus pilt minult.
Spoiler 
viimati muutis Heineken 08.06.2012 22:38:49, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
08.06.2012 22:21:11
|
|
|
Heineken, Pilt tugevas alasäris. Horisont viltu. Keskmine puu häirib. Taevas liiga tugeva koloraažiga. Kompositsioon minu jaoks natuke veider, liiga taevasse kadreeritud, mida ma siin täpselt vaatama pean?
Vot sellised mõtted siis seekord.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
08.06.2012 22:39:11
|
|
|
Ei, taevas on just õige koloraažiga. Ülejäänud pilt on igav.
Aga krt viltu oli küll, ise tähele ei pannudki.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännu
HV vaatleja
liitunud: 25.05.2009
|
09.06.2012 00:18:57
|
|
|
| Heinekenile: See mulle meeldib, et sa oma tõde "püha tõena" peale ei suru. Mina isiklikult olen üpris vastandlikul seisukohal - peale pintsli-pliiatsiga foto kallal mudimist pole see enam foto (BW, HDR jne. on teine teema). Kunst ehk küll aga mitte fotograafia. Las jääda igale omad tõed ja maitse-eelistused, mis siiski ajapikku muutuvad ja täienevad.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
09.06.2012 12:59:08
|
|
|
Natuke emotsioonipilte Tele2 perepäevalt:
Capoeira:
Spoiler 
Tantsustuudio Zahira:
Spoiler 
Vahur Lauri:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fabulous
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
09.06.2012 14:52:18
|
|
|
Spoiler 
Spoiler 
Spoiler 
Spoiler 
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
09.06.2012 20:29:15
|
|
|
| ot: |
Ei mõista miks paljud siin on piltide mudimise vastu. Olen siin vähe uurinud ja rääkinud vanakooli fotograafidega kes tegid pilti ajal kus mingist digist polnud juttugi. Siis käis pimikus selline piltide modimine, et anna olla, lihtsalt oli asju keerulisem ja aeganõudvam teha, aga tehti täpselt sama moodi nagu hetkel seda PS-ga teeksid.
Loomulikult ei olnud võimalik kõik see mis praegu. Aga arengu vastu ei saa  |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
09.06.2012 23:11:04
|
|
|
| eltso, aga kes selle vastu on? See on iga ühe enda teha ju, kuhu maani ta on nõus manipuleerimist viima. Pole õiget ega valet. Minu seisukoht on küllaltki sarnane National Geographicu omale, et kontrasti mudimine jms normaalses ulatuses on lubatud, aga kui minnakse brushidega pildi kallale, siis pole see enam "päris" fotograafia.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
09.06.2012 23:45:47
|
|
|
| Ollaz kirjutas: |
| eltso, aga kes selle vastu on? See on iga ühe enda teha ju, kuhu maani ta on nõus manipuleerimist viima. Pole õiget ega valet. Minu seisukoht on küllaltki sarnane National Geographicu omale, et kontrasti mudimine jms normaalses ulatuses on lubatud, aga kui minnakse brushidega pildi kallale, siis pole see enam "päris" fotograafia. |
Ise üritan ka saada pildi üldjuhul otse kaamerast, aga vahel on vaja natuke midagi juurde lisada, et anda pildile see asi, mis puudu jääb Lihtsalt ütlus oli selle kohta, et paljud räägivad sellest, et õige fotograafia on sellest ajast kui pidid filmile pildistama ja kõik oli ainult selline nagu sa seda pildistasid. Enamus lihtsalt ei tea, et ka siis muditi pilte
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
greencow
HV kasutaja
liitunud: 21.12.2008
|
10.06.2012 12:46:40
|
|
|
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fabulous
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
10.06.2012 13:42:20
|
|
|
| väga ilus :O suurelt ei saa?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
10.06.2012 13:46:36
|
|
|
Ilus jah
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
greencow
HV kasutaja
liitunud: 21.12.2008
|
10.06.2012 14:30:51
|
|
|
| Kui soov suuremalt näha, siis klõps pildil viib Snäpi keskkonda, seal on nupp vaata suurelt, või ka vaata roiginaali. Täisresoga pilti ei tahtnud foorumisse panna.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fabulous
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
10.06.2012 15:51:19
|
|
|
tänud püsti on ka päris huvitav pilt. Ämblik saab nüüd vähemalt kõhu täis mõneks ajaks. Koduloom?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
10.06.2012 17:26:01
|
|
|
| eltso kirjutas: |
| Ollaz kirjutas: |
| eltso, aga kes selle vastu on? See on iga ühe enda teha ju, kuhu maani ta on nõus manipuleerimist viima. Pole õiget ega valet. Minu seisukoht on küllaltki sarnane National Geographicu omale, et kontrasti mudimine jms normaalses ulatuses on lubatud, aga kui minnakse brushidega pildi kallale, siis pole see enam "päris" fotograafia. |
Ise üritan ka saada pildi üldjuhul otse kaamerast, aga vahel on vaja natuke midagi juurde lisada, et anda pildile see asi, mis puudu jääb Lihtsalt ütlus oli selle kohta, et paljud räägivad sellest, et õige fotograafia on sellest ajast kui pidid filmile pildistama ja kõik oli ainult selline nagu sa seda pildistasid. Enamus lihtsalt ei tea, et ka siis muditi pilte  |
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
12.06.2012 19:26:52
|
|
|
Treppoja:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sults
HV veteran
liitunud: 06.09.2004
|
12.06.2012 21:44:35
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
Treppoja:
|
Kuidagi väga karbis tundub see oja olevat. Kuidagi ei meeldi mulle see kadreering. Silm ei leia miskit pidepunkti.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
12.06.2012 23:22:14
|
|
|
Rähnipere:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
13.06.2012 01:07:13
|
|
|
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fabulous
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
13.06.2012 11:53:05
|
|
|
| Mark0 kas sääsed sidn ära ei söönud? sai ise eelmien aasta käidud ja oli selline tunne, et oled seal sääskedele lõunaks.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
13.06.2012 11:58:23
|
|
|
| Fabulous kirjutas: |
| Mark0 kas sääsed sidn ära ei söönud? sai ise eelmien aasta käidud ja oli selline tunne, et oled seal sääskedele lõunaks. |
Viimasel ajal on üldiselt nii jahe olnud, et pikad riided ja õhukesed kindad on pildistamisel abiks, eriti kui on paigal passimist. Läbi sellise riide ei näri sääsed nii hullusti
Või siis tuleb leida koht kus kerge tuul puhub. Siis sääsed ei sega.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kruvi
HV kasutaja
liitunud: 12.09.2003
|
13.06.2012 12:48:10
|
|
|
Sääskedega seoses selline OT komment, et sai Horvaatias hunnik pildistamist tehtud nii metsades kui mägedes.
Tükk aega oli selline maru imelik tunne ja kahtlane olla nagu midagi oleks maha jäänud.
Hiljem mõtlesin välja, et krt ühtki sääske ei olnud söömas. Vaat kui harjunud võib üks inimene olla sellega, et keegi pidevalt terroriseerib.
Mõni pilt kah möla juurde.
Mägedes:
Spoiler 
Panoraam (lisasin väiksema versiooni, kuna suurem on natuke liiga suur), vaade oli mõnus.
Spoiler 
Üks miljonist kosest, kahjuks ei antud aega statiivi püstitada ja aeglasema säriga pildistada, seega vett päris selliselt ei saanud nagu oleks tahtnud.
Spoiler 
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalluka
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2009
|
13.06.2012 14:00:57
|
|
|
| Kruvi, Panoraam täitsa kihvt aga see esimene pilt on selline emotsioonita.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1234567
HV vaatleja
liitunud: 05.11.2003
|
13.06.2012 15:05:14
|
|
|
Minu poolt ka üks Treppoja pilt
Spoiler 
Ja kaks lisaks
Spoiler 
Spoiler 
PS. Selline tunne, et upload.ee sööb teravuse ära. Kas peaks ise õigesse mõõtu enne üles laadimist tõstma?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kruvi
HV kasutaja
liitunud: 12.09.2003
|
13.06.2012 16:28:36
|
|
|
| kalluka kirjutas: |
| Kruvi, Panoraam täitsa kihvt aga see esimene pilt on selline emotsioonita. |
Tänud.
Kas esimesel äkki värvides asi? (veits soojemaks?)
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|