Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 377, 378, 379 ... 522, 523, 524  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 01.06.2012 16:42:17 vasta tsitaadiga

Saab veel tervelt kolm peva m26'ga lõbutseda thumbs_up.gif see komperseerib ideaalselt seda ülearust supresionit.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pauljj
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2007




sõnum 01.06.2012 18:35:59 vasta tsitaadiga

Mängu?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2012 20:53:01 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2012 21:27:24 vasta tsitaadiga

Sellega tuleb meelde kohe need jobud, kes kopterist või lennukist ilma jäädes selle alla lasevad
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rallih007
Kreisi kasutaja
Rallih007

liitunud: 01.06.2009




sõnum 02.06.2012 05:21:29 vasta tsitaadiga

WATCH THE EA E3 PRESS CONFERENCE,
tsitaat:
live stream launches at 1PM PT/8PM UTC on Monday, June 4, 2012

http://www.ea.com/e3
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2012 10:32:54 vasta tsitaadiga

Kuidas te jet-ga lendate? hiir-klaviatuur, pult, joystick? olen proovinud kõiki variante ja no ei saa ühtegi asja maha lastud. Kopteriga on lihtne, aga no jet-iga ei saa kuidagi hakkama.. võib-olla kellelgi mõned näpunäited või soovitused?
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kromosoom
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2012 11:33:29 vasta tsitaadiga

Mina lendan hiir+klaviatuur. Enne ei saanud ka kedagi alla, aga keegi siin foorumis soovitas pitch up - space ja pitch down - ctrl ja kohe läks paremaks.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2012 11:33:58 vasta tsitaadiga

striker13, mul tuleb välja näiteks joystickiga, jettidega kokku pea 600 killi. Viimasel ajal olen uuesti jetid üles võtnud ja lendama hakanud. Saan päris palju tabeli üles otsa, MVP medalid kukuvad suht tihti. Ma tean ka tüüpe, kes lendavad klava+hiir ja väga osavalt. Kuidas sa ise ära harjud. Klava ja hiirega ma ei oska väga midagi teha. Kopteri puhul sama asi.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 02.06.2012 11:54:21 vasta tsitaadiga

Hiir+klaver jeti ja kopteri jaoks,joystickiga ei suutnud nii täpselt lennata ja lasta kui vaja oli.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2012 12:07:49 vasta tsitaadiga

kui sa oskad joosta ja hiirega relva sihikut liigutada siis hiir+kb lendamine on ju täpselt sama icon_rolleyes.gif
mul mingi 500+ killi aga see on kopterite ja maa sihtmärkide vastu rohkem.


tulirelvadega juhtub seda pidevalt aga noaga esimest korda:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2012 13:31:27 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
kui sa oskad joosta ja hiirega relva sihikut liigutada siis hiir+kb lendamine on ju täpselt sama icon_rolleyes.gif
mul mingi 500+ killi aga see on kopterite ja maa sihtmärkide vastu rohkem.


tulirelvadega juhtub seda pidevalt aga noaga esimest korda:
Spoiler Spoiler Spoiler


Mida sul mis nupud ja hiir tegema on pandud?

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2012 13:34:51 vasta tsitaadiga

kõik default ainult invert up-down kui see oli on maha võetud.
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2012 16:26:07 vasta tsitaadiga

kokku poolteist tundi lendamist ja tuli lõpuks esimene kill jetis icon_biggrin.gif ise olen rahul
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 02.06.2012 18:06:33 vasta tsitaadiga

krdi laps adminnid kiusasin kopteriga tanke ja bänn 4 medalit perses
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2012 18:07:10 vasta tsitaadiga

Pole mitu kuud nüüd mänginud, mis muutunud on? icon_biggrin.gif panin 2 gb mingeid updaite ka tegema.
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 02.06.2012 18:19:05 vasta tsitaadiga

Mis küsimus see on icon_biggrin.gif Jah selle kahe gigase uptadega... bikiinides naised jooksevad automaatidega ringi icon_razz.gif Proovi järgi saad teada icon_razz.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2012 18:34:06 vasta tsitaadiga

Selline jama et mul jääb C ketta peal puudu kettamahust, kuidas ma saan ümber muuta et teisele kettale update tõmbaks või midagi sarnast?
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Degwees
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2012 19:11:19 vasta tsitaadiga

Uninstall ja installi mujale
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2012 19:28:22 vasta tsitaadiga

hentz kirjutas:
Selline jama et mul jääb C ketta peal puudu kettamahust, kuidas ma saan ümber muuta et teisele kettale update tõmbaks või midagi sarnast?


Tõsta "Origin Games" kaust sinna kuhu vaja, mine Origin'i seadetesse ja muuda vana asukoht uueks. Sule Origin ja uuesti avades pane "Ready to install" või repair BF3 peal ja pärast installi peaks ilusti tööle hakkama!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2012 09:57:23 vasta tsitaadiga

Aitäh, proovin seda lahendust.

EDIT: Mängu nagu sain tööle aga mul vene versioon ja nüüd venekeelne. Kuidas tagasi inglisekeelseks saab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meesmetsast
HV veteran
meesmetsast

liitunud: 22.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2012 13:16:31 vasta tsitaadiga

Päris huvitav mäng ju nii http://youtu.be/JX1E4wPBG0s
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2012 14:29:37 vasta tsitaadiga

meesmetsast kirjutas:
Päris huvitav mäng ju nii http://youtu.be/JX1E4wPBG0s
See on see kuradima client-side hitreg...
Mäletan, omast ajast, kui UT99 tuli ka zero ping (ehk samuti kliendi-poolne kontroll), siis koheselt seesama vend HelioS tegi täpselt sama häki.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2012 15:09:17 vasta tsitaadiga

ja mis sellise asja mõte on? mängitakse ikka ju selle jaoks, et endal oleks lõbus, kui lihtsalt seisad ühe koha peal ja vastased surevad, see viskab vist suht kiirelt üle.
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 03.06.2012 18:11:26 vasta tsitaadiga

Ma ka ei näe mitte mingit funi ... suht mõttetu ja igav ju niimoodi...
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2012 18:21:46 vasta tsitaadiga

http://battlelog.battlefield.com/bf3/news/view/2832654782804087981/2/
tsitaat:
Battlelog will be down for maintenance on the 4th of June during these hours:
7- 12 PDT
10-15 EST
15-20 GMT
16-21 CET

During the maintenance, you will not be able to access Battlelog.


Huvitav kes neid aegu valib, sel ajal tavaliselt kõige rohkem PC mängijaid onlines! icon_eek.gif Eh, vähemalt saab patchi!icon_razz1.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2012 21:27:21 vasta tsitaadiga

ameeriklastele sobiks
E: see BF3 premium on väga ahvatlev. Peaks ostma, siis saab edaspidi rahus kõik dlc-d kätte ja kokku tuleb odavam ka.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2012 01:05:22 vasta tsitaadiga


Link


Lekkinud Premium'i trailer!

"Armored kill" icon_eek.gif
"End Game", istub hobuse seljas icon_rolleyes.gif


viimati muutis KrisVr 04.06.2012 01:53:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2012 01:37:23 vasta tsitaadiga

Krossika seljas pigem.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2012 01:41:28 vasta tsitaadiga

Ah, ongi krossikas icon_eek.gif Vahi veel 360p videot...
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 04.06.2012 01:52:23 vasta tsitaadiga

Damn, maha magasin :S
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2012 01:58:14 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
Damn, maha magasin :S


Uuendasin linki!

Kui veel võetakse maha, siis Battlelogi foorumist kindlasti leiab selle video.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 04.06.2012 03:06:16 vasta tsitaadiga

EA autoriõiguse nõude tõttu eemaldatud icon_wink.gif
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2012 08:35:24 vasta tsitaadiga

Siit näeb hetkel trailerit thumbs_up.gif
http://mp1st.com/2012/06/03/battlefield-3-premium-announced-first-trailer/
HD versioon siin:
http://t.co/S33VfctT
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2012 08:56:02 vasta tsitaadiga

50dollarit hind..
Peaks isegi mõtlema selle peale, kuna DLC-d on nagunii kavas osta ja raudselt läheb iga DLC eraldi kallimaks kui Premium + igast nänni ja varasem juurdepääs uuele materjalile thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2012 08:58:38 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
50dollarit hind..
Peaks isegi mõtlema selle peale, kuna DLC-d on nagunii kavas osta ja raudselt läheb iga DLC eraldi kallimaks kui Premium + igast nänni ja varasem juurdepääs uuele materjalile thumbs_up.gif


Mõte on sul õige, aga jah nats karm ikka 63.6132 eurot maksta premiumi eest. Samas mul juba karkand näiteks olemas. Miks ma peaks topelt selle eest maksma
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2012 09:01:03 vasta tsitaadiga

seda küll.
Palju karkandi hind oli? 15€?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2012 09:05:54 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
seda küll.
Palju karkandi hind oli? 15€?


Krt ma ei teagi, sest mul oli soetatud limited edition. Aga sealt pildi pealt vaadates oli 24 dollarit ehk 19, kopikatega eurot
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2012 09:25:38 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
nats karm ikka 63.6132 eurot maksta premiumi eest.

Midagi sassi läind? 50$ on ju 40.55 EUR. USD peaks ikka eurost odavam olema. Aga jah, EA tahab selle eest kas 50$ või 50 euri küsida. Arvan, et dollarite eest selle saamine pole mingi võlukunst.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2012 09:28:20 vasta tsitaadiga

no kui võtta DLC keskmiseks hinnaks 15€, siis 4 tuleva DLC hinnaks eraldi ostes ja kokku lüües on 60€, premiumiga 40€.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2012 09:57:40 vasta tsitaadiga

Markxy10 kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
nats karm ikka 63.6132 eurot maksta premiumi eest.

Midagi sassi läind? 50$ on ju 40.55 EUR. USD peaks ikka eurost odavam olema. Aga jah, EA tahab selle eest kas 50$ või 50 euri küsida. Arvan, et dollarite eest selle saamine pole mingi võlukunst.


Sry minu viga tegin covertimisel mingi näpuka kuskil 40 jah kopikatega
Kuid positiivne on see, et palju uut rasketehnikat tundub olevat icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alec
HV kasutaja
alec

liitunud: 26.02.2003




sõnum 04.06.2012 11:28:30 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Markxy10 kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
nats karm ikka 63.6132 eurot maksta premiumi eest.

Midagi sassi läind? 50$ on ju 40.55 EUR. USD peaks ikka eurost odavam olema. Aga jah, EA tahab selle eest kas 50$ või 50 euri küsida. Arvan, et dollarite eest selle saamine pole mingi võlukunst.


Sry minu viga tegin covertimisel mingi näpuka kuskil 40 jah kopikatega
Kuid positiivne on see, et palju uut rasketehnikat tundub olevat icon_smile.gif
Võid päris kindel olla, et 50 USD muutub meie jaoks automaagiliselt 50 euriks
_________________
You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives


viimati muutis alec 04.06.2012 13:33:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2012 12:21:15 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
seda küll.
Palju karkandi hind oli? 15€?


Hetkel tripi käest saab nt 6,5€-ga.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madest
Kreisi kasutaja
madest

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2012 12:29:20 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
meesmetsast kirjutas:
Päris huvitav mäng ju nii http://youtu.be/JX1E4wPBG0s
See on see kuradima client-side hitreg...
Mäletan, omast ajast, kui UT99 tuli ka zero ping (ehk samuti kliendi-poolne kontroll), siis koheselt seesama vend HelioS tegi täpselt sama häki.

põhimõtteliselt sellepärast enam ei mängigi eriti need 9/90 vennad viskavad vaikselt kopa ette
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2012 12:31:15 vasta tsitaadiga

Siim159, väljatulemise hetkel või mõni nädal peale seda. see mis praegu on, ei oma tähtsust. BF3 on ka raudselt 4 aasta pärast aint 10€
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2012 13:11:49 vasta tsitaadiga

Keegi juba teab kah, kuidas Premiumile näpud taha saab ja kuidas selle tööle panemine toimib?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2012 13:19:26 vasta tsitaadiga

Markxy10 kirjutas:
Keegi juba teab kah, kuidas Premiumile näpud taha saab ja kuidas selle tööle panemine toimib?


We cannot say, we're in lock down mode but full details and more info will be posted at http://Battlefield.com Stay tuned.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2012 13:19:58 vasta tsitaadiga

Markxy10 kirjutas:
Keegi juba teab kah, kuidas Premiumile näpud taha saab ja kuidas selle tööle panemine toimib?


Eks õhtul EA konverentsil saab teada, millal, mis ja kuidas!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2012 13:43:04 vasta tsitaadiga

PS3 ja XBOX360 saavad juba uuendada (muidugi kisa, et ühtegi serverit pärast seda ei leia on suur) aga huvitav et PC peale pole võimalik ette ära tirida juba ...
Suuruseks ~2.8GB (vähemalt XBOX peal).
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2012 13:45:48 vasta tsitaadiga

Huvitav kus update on?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2012 13:48:24 vasta tsitaadiga

Peagi tuleb EA/Dicelt sõnum, et PC-lased saavad update 2 nädala pärast icon_wink.gif Nagu ikka.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 377, 378, 379 ... 522, 523, 524  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.