Sellega tuleb meelde kohe need jobud, kes kopterist või lennukist ilma jäädes selle alla lasevad _________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kuidas te jet-ga lendate? hiir-klaviatuur, pult, joystick? olen proovinud kõiki variante ja no ei saa ühtegi asja maha lastud. Kopteriga on lihtne, aga no jet-iga ei saa kuidagi hakkama.. võib-olla kellelgi mõned näpunäited või soovitused? _________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Mina lendan hiir+klaviatuur. Enne ei saanud ka kedagi alla, aga keegi siin foorumis soovitas pitch up - space ja pitch down - ctrl ja kohe läks paremaks.
striker13, mul tuleb välja näiteks joystickiga, jettidega kokku pea 600 killi. Viimasel ajal olen uuesti jetid üles võtnud ja lendama hakanud. Saan päris palju tabeli üles otsa, MVP medalid kukuvad suht tihti. Ma tean ka tüüpe, kes lendavad klava+hiir ja väga osavalt. Kuidas sa ise ära harjud. Klava ja hiirega ma ei oska väga midagi teha. Kopteri puhul sama asi.
kui sa oskad joosta ja hiirega relva sihikut liigutada siis hiir+kb lendamine on ju täpselt sama
mul mingi 500+ killi aga see on kopterite ja maa sihtmärkide vastu rohkem.
tulirelvadega juhtub seda pidevalt aga noaga esimest korda:
Spoiler
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it... ss
kui sa oskad joosta ja hiirega relva sihikut liigutada siis hiir+kb lendamine on ju täpselt sama
mul mingi 500+ killi aga see on kopterite ja maa sihtmärkide vastu rohkem.
tulirelvadega juhtub seda pidevalt aga noaga esimest korda:
Spoiler
Mida sul mis nupud ja hiir tegema on pandud? _________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
kokku poolteist tundi lendamist ja tuli lõpuks esimene kill jetis ise olen rahul _________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Selline jama et mul jääb C ketta peal puudu kettamahust, kuidas ma saan ümber muuta et teisele kettale update tõmbaks või midagi sarnast?
Tõsta "Origin Games" kaust sinna kuhu vaja, mine Origin'i seadetesse ja muuda vana asukoht uueks. Sule Origin ja uuesti avades pane "Ready to install" või repair BF3 peal ja pärast installi peaks ilusti tööle hakkama!
ja mis sellise asja mõte on? mängitakse ikka ju selle jaoks, et endal oleks lõbus, kui lihtsalt seisad ühe koha peal ja vastased surevad, see viskab vist suht kiirelt üle. _________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
50dollarit hind..
Peaks isegi mõtlema selle peale, kuna DLC-d on nagunii kavas osta ja raudselt läheb iga DLC eraldi kallimaks kui Premium + igast nänni ja varasem juurdepääs uuele materjalile
50dollarit hind..
Peaks isegi mõtlema selle peale, kuna DLC-d on nagunii kavas osta ja raudselt läheb iga DLC eraldi kallimaks kui Premium + igast nänni ja varasem juurdepääs uuele materjalile
Mõte on sul õige, aga jah nats karm ikka 63.6132 eurot maksta premiumi eest. Samas mul juba karkand näiteks olemas. Miks ma peaks topelt selle eest maksma
nats karm ikka 63.6132 eurot maksta premiumi eest.
Midagi sassi läind? 50$ on ju 40.55 EUR. USD peaks ikka eurost odavam olema. Aga jah, EA tahab selle eest kas 50$ või 50 euri küsida. Arvan, et dollarite eest selle saamine pole mingi võlukunst.
nats karm ikka 63.6132 eurot maksta premiumi eest.
Midagi sassi läind? 50$ on ju 40.55 EUR. USD peaks ikka eurost odavam olema. Aga jah, EA tahab selle eest kas 50$ või 50 euri küsida. Arvan, et dollarite eest selle saamine pole mingi võlukunst.
Sry minu viga tegin covertimisel mingi näpuka kuskil 40 jah kopikatega
Kuid positiivne on see, et palju uut rasketehnikat tundub olevat
nats karm ikka 63.6132 eurot maksta premiumi eest.
Midagi sassi läind? 50$ on ju 40.55 EUR. USD peaks ikka eurost odavam olema. Aga jah, EA tahab selle eest kas 50$ või 50 euri küsida. Arvan, et dollarite eest selle saamine pole mingi võlukunst.
Sry minu viga tegin covertimisel mingi näpuka kuskil 40 jah kopikatega
Kuid positiivne on see, et palju uut rasketehnikat tundub olevat
Võid päris kindel olla, et 50 USD muutub meie jaoks automaagiliselt 50 euriks _________________ You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives
viimati muutis alec 04.06.2012 13:33:17, muudetud 1 kord
See on see kuradima client-side hitreg...
Mäletan, omast ajast, kui UT99 tuli ka zero ping (ehk samuti kliendi-poolne kontroll), siis koheselt seesama vend HelioS tegi täpselt sama häki.
põhimõtteliselt sellepärast enam ei mängigi eriti need 9/90 vennad viskavad vaikselt kopa ette
PS3 ja XBOX360 saavad juba uuendada (muidugi kisa, et ühtegi serverit pärast seda ei leia on suur) aga huvitav et PC peale pole võimalik ette ära tirida juba ...
Suuruseks ~2.8GB (vähemalt XBOX peal).
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.