Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  2012 suve perspektiivis soodsaim pre paid internet? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

2012 suve perspektiivis soodsaim pre paid internet?
EMT
11%
 11%  [ 4 ]
Elisa
40%
 40%  [ 14 ]
Tele2
48%
 48%  [ 17 ]
hääli kokku : 35

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.05.2012 14:53:44 2012 suve perspektiivis soodsaim pre paid internet? vasta tsitaadiga

sai soetatud 3g kaart ja paneks sinna mingi ettemaksukaardi, millel mobiilse interneti tarbimise teenus küljes. mida siinsed kasutaks? smardil on see "kõmme tonni " teema aga teised? ma ise ei tarbi mobiilset internetti üldse ei ühel ega teisel kujul.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2012 16:42:38 vasta tsitaadiga

Smartile minu poolthääl thumbs_up.gif
Maksad mingi 12 või 14 EUR ja piiramatu nett käes.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.05.2012 17:43:35 vasta tsitaadiga

ma seda ilmselt igapäevaselt ja piiramata kujul tarbida ei viitsi. soe ilm, mootorratas n`shit.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2012 17:47:28 vasta tsitaadiga

Võta EMT. Hinna poolest pole kõige odavam, aga vähemalt on kõige rohkem lootust üle eesti saada kiiremat netti kui gprs pakub.

Tele2 on seal nimekirjast viimane, mida ma võtaks.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.05.2012 18:02:18 vasta tsitaadiga

diil või simpel?
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2012 18:03:45 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
diil või simpel?

Ma olen ainult EMT võrgus proovinud, aga vahet teoreetiliselt ei tohiks ju olla. Mõlemad kasutavad EMT võrku.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.05.2012 18:06:33 vasta tsitaadiga

seda küll. mõtlesin, kas kasutajana on mõneel mõni segav või just aitav tilin külge tehtud.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 19.05.2012 18:26:26 vasta tsitaadiga

laurx: Igaks juhuks mainin ära, et Simpelil on nii mahupiirangud kui ka kiirusepiirang.
https://www.emt.ee/web/simpel/internet/internetipaketid
---------------------------
Veel üks võimalus, Tele2 Like. 10 eurose laadmisega saab 40 päeva kasutada.
Kusagil Tele2 teemas selgitati see ära kah.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2012 19:11:05 vasta tsitaadiga

rahalises mõttes soodsaim hetkel tele2 prepaid. kasutusmugavuselt soodsaim... sõltub konkreetsest kohast. linnades vist pole eriti vahet.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevku
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2007




sõnum 19.05.2012 19:33:31 vasta tsitaadiga

smart 1€ kampaania hetkel odavam aga elisal on ka suht ok prepaid paketid http://elisa.ee/mint/#/kuumaksuvaba
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.05.2012 21:35:55 vasta tsitaadiga

kurja, ilmselt on vaja elisa mobile partnerit, et delli kaart sinna helistama panna aga ei leia kuskilt selle raipe allalaadimislinki.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 20.05.2012 21:38:15 vasta tsitaadiga

Ise Elisa klient ja teenusega suhteliselt rahul.
Lauri Kreutzwald

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2012 21:41:28 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ise Elisa klient ja teenusega suhteliselt rahul.

Millega täpsemalt ning millega mitte?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.05.2012 21:47:13 vasta tsitaadiga

Laurikre, ole nüüd hea mees ja paki mulle oma huivei pulgas see mobile partneri setup kokku ja pane uploadi , eks. eesti delli support ehk anab homme tagasiside kaartide ja tarkvara suhtes kah.
ahjaa, ostsin selle 3€ pre paid mindi komplekti ära aga delli see asi http://accessories.dell.com/sna/productdetail.aspx?c=ca&l=en&s=gen&sku=313-4189
esimese saadud tarkvaraga arvas, et mul pole üldse kaarti ees, teine saadud versioon teatas, et mul on kaart kummaline ja ma peaks takrvara reinstallima.

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 20.05.2012 22:30:58 vasta tsitaadiga

laurx, Pole mingeid pulkasid enamik minu seadmetel sisse ehitatud pesad või söövad netti 3G taskumodemist.

Vahel on olnud teenuse kasutamisel probleeme nii 3 kuu tagant kui teenus on ära kadunud nii 10+ minutit ja siis tagasi tulnud.
(Masti viga või midagi sarnast, reeglina helpdesk nendes olukordades eriti palju targemat ei ole suuteline olnud ütlema.)

Dell kaardi osas kas sa APN: panid ikka "internet"

Teatud kaardid on samuti võrgulukkuga olnud sama moodi nagu USB seadmed.

Lauri Kreutzwald

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 21.05.2012 08:53:29 vasta tsitaadiga

laurx: Väikseks hoiatuseks, Huawei Mobile Partner tarkvara ei tööta väga paljude konkurentide 3G USB-pulkadega ja arvutikaartidega.
Näiteks viimati, kui sai katsetatud, siis saadeti igatahes Nokia 3G modem küll kuu peale, et vale värk...

PS: Kindlasti on selle kaarditootjal olemas ka enda õige Dial-Up tarkvara.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.05.2012 10:10:00 vasta tsitaadiga

it shop vastas, uurinselle vastuse sisu edasi. kuidas tarkvara konfida, tean, lihtsalt delliga hiljem lisatava kaardi koha pealt esimene kogemus.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 21.05.2012 19:14:57 vasta tsitaadiga

laurx, ehk leiad siit midagi põnevat oma DataCardile.
Samas enda kogemus on selline, et Win7 tihtilugu oskab ise oma connection manageri abil võrguühenduse luua (pilt). thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.05.2012 11:15:48 vasta tsitaadiga

sain delli kaardi pelama. jutud siia kirja kah:
aitäh kasutajale the_boss , kes mulle odavalt kaks 3g kaarti tellis.

kaardiks dell wireless 5500 3g (HDSPA)
tööle hakkab delli updatega R159538.exe milles sisaldub draiver ja tarkvara AGA algselt on seadistatud AT&T profiil, mis mind segadusse ajas.
seadistasin uue profiili
APN: internet username ja password rle ja hakkas toimima.
tunnipilet maksab 0.03€ pangaülekanded ja meilid jõuab sellega kenasti ära teha ja seda kaasas olnud kolme euri jagub vist kauaks.

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2012 11:18:22 vasta tsitaadiga

Sigaaeglane ju.
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2012 11:20:41 vasta tsitaadiga

Mul ka läpakas Smart kõnekaart sees... 14 euro eest piiramatult netti, 3,5G ka seal kus Elisal vaid EDGE.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.05.2012 11:21:18 vasta tsitaadiga

kakat juhtub. ega see kolmgee sitt muuks reaalselt kasutatav polegi kui meili lugemiseks ja vahel harva pangaülekannete tegemiseks. ma ei tea (ei viitsi uurida) mis tehnoloogiat see delli kaart evib. 3g on märgitud. teine asi mis võib piiratud olla on see mint i prepaid. mul läks kogu värgi tööle saamine 15€ kaart + sim.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2012 11:25:51 vasta tsitaadiga

No Kaberneeme külje all Haapses saan mina anderoid telefoniga ~2mbit alla ja 0.7 mbit üles, läpaka kaardiga hpun2400 tuleb ~3.4mbit alla ja 1.7 mbit üles... Elisa 0.1 mbit/s, Emt muidugi paugutab seal kõige paremini ~5-6mbit, olenevalt paketist.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2012 11:30:44 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
kakat juhtub. ega see kolmgee sitt muuks reaalselt kasutatav polegi kui meili lugemiseks ja vahel harva pangaülekannete tegemiseks. ma ei tea (ei viitsi uurida) mis tehnoloogiat see delli kaart evib. 3g on märgitud. teine asi mis võib piiratud olla on see mint i prepaid. mul läks kogu värgi tööle saamine 15€ kaart + sim.

proovi muid võrke ka kindlasti. Ma saan oma elisaga ka omale vajalikes kohtades 1mbit ja 2mbit netti nautida.

Või kui elad paneelmajade vahel, siis nagu mul korteris, summutab mobiililevi ära icon_biggrin.gif

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121


viimati muutis ranel 30.05.2012 11:31:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2012 11:31:26 vasta tsitaadiga

Ma smartiga sain isegi torrenti kakkuda keskpäeva kanti.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.05.2012 14:59:03 vasta tsitaadiga

ah, näis. hetkel on see, et "peaasi, et töötab".
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevku
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2007




sõnum 30.05.2012 17:13:28 vasta tsitaadiga

tõenäoliselt ei toeta see kaart 900Mhz
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2012 17:18:20 vasta tsitaadiga

enamus pulkasid ei toeta samuti.
Esialgse küsimuse juurde tagasi tulles, siis kõik sõltub asukohast ja ainult asukohast. Saadakse EMTi ELISA kui ka TELE2ga häid kiiruseid. Siin on paraku üks aga.
Hea on ainult seal, kus sind parasjagu ei ole icon_idea.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2012 17:23:21 vasta tsitaadiga

+1

Smart - üks nädal/1€ - Internet 5GB, aga see pole üldse nii halb. 1 kuu/20GB on päris normaalne.
Täpsemalt http://www.tele2.ee/smart/hinnad_soodusplaanid.html

Samas on võimalik Like kõnekaart osta ja laadida 10€ - saad kasutada 30 päeva tasuta netti ja pärast 10€ samuti Interneti alla panna (1€ päevas ehk 10 päeva). Keskmine siis tuleb 7.5€/kuus (10€/40 päeva). Sel puhul siis täiesti 100% piiramatu - ei mahu- ega kiirusepiirangut.
Täpsemalt http://www.tele2.ee/konekaart/like.html

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee


viimati muutis LKits 30.05.2012 17:34:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2012 17:25:49 vasta tsitaadiga

Ma laadisin smartiga 14 eur, siis tuli miskine Hinnaliider pakett + tasuta internet 30 päeva.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.05.2012 18:22:22 vasta tsitaadiga

mul 24/7 traat olemas. seda julka on vaja vahel siis, kui ei viitsi linna meili lugema minna. telefon on mul helistamseks ja operaatorile ütklesin ,et andmesidet ma ei taha sellele kaardile. eks ole näha, millal kaasa antud 3€ otsa saab.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2012 18:24:39 vasta tsitaadiga

Siis on sobivaim Smart 1€ (TASUTA7 - ehk nädal aega tasuta netti, sõnumeid ja helistamist T2 võrgus). 5GB andmesidemaht ei tohiks väga mõjuda - ~731.43MB päevas on piisavalt.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.05.2012 18:31:37 vasta tsitaadiga

no kui elisa 3e d otsa saab ja see smardi sim kuskil vedeleb, võib proovida. hetkel ei näe põhjust poodi joosta.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2012 18:32:01 vasta tsitaadiga

LKits, mõtesta oma viimane postitus lahti. Mitte Mmmigi ei saanud aru icon_redface.gif icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2012 18:36:56 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
LKits, mõtesta oma viimane postitus lahti. Mitte Mmmigi ei saanud aru icon_redface.gif icon_lol.gif
Tele2 Smart kõnekaardil on soodusplaanid.
Kui sul on kaardil vähemalt 1€ kõneaega, siis saad saata sõnumi "TASUTA7" (ilma jutumärkideta) numbrile 95002. Soodusplaaniga saad tasuta Tele2 numbritele helistada ja sõnumeid saata. Samuti saab tasuta Internetti (5GB andmemahu piirang). Soodusplaan kehtib üks nädal. Siis võid jälle uuesti sõnumi saata. Võid koheselt "TASUTA30" ka saata - siis kehtib 1 kuu, aga andmemahu piirang on ikkagi 5GB.
Täpsemalt http://www.tele2.ee/smart/hinnad_soodusplaanid.html

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2012 19:44:11 vasta tsitaadiga

Smardiga kehtivad ka need 12€ ja 14€ hinnaplaanid. Tele2 ütles, et plaanis neid pole kuskile kaotada, vähemalt sel aastal mitte icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 01.06.2012 16:46:32 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:

Samas on võimalik Like kõnekaart osta ja laadida 10€ - saad kasutada 30 päeva tasuta netti ja pärast 10€ samuti Interneti alla panna (1€ päevas ehk 10 päeva). Keskmine siis tuleb 7.5€/kuus (10€/40 päeva). Sel puhul siis täiesti 100% piiramatu - ei mahu- ega kiirusepiirangut.
Täpsemalt http://www.tele2.ee/konekaart/like.html


Käisin, siis Tele2 esinduses küsimas seda like paketti, ütlesid, et pidi ikkagi 3GB piirang olema, see selleks, kui küsisin, kas micro-simiga ka saaks öeldi, et ei aga võite kuskil mobiilipoes küsida, äkki saab lõigata. icon_eek.gif Ok, läksin kiiresti minema Elisa esindusse, kus öeldi, et micro-simiga kaarti pole, aga saame kohe lõigata valmis. Sai võetud, siis hoopis Elisa neti kõnekaart. icon_cool.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2012 16:50:30 vasta tsitaadiga

Motiv8 kirjutas:
LKits kirjutas:

Samas on võimalik Like kõnekaart osta ja laadida 10€ - saad kasutada 30 päeva tasuta netti ja pärast 10€ samuti Interneti alla panna (1€ päevas ehk 10 päeva). Keskmine siis tuleb 7.5€/kuus (10€/40 päeva). Sel puhul siis täiesti 100% piiramatu - ei mahu- ega kiirusepiirangut.
Täpsemalt http://www.tele2.ee/konekaart/like.html


Käisin, siis Tele2 esinduses küsimas seda like paketti, ütlesid, et pidi ikkagi 3GB piirang olema, see selleks, kui küsisin, kas micro-simiga ka saaks öeldi, et ei aga võite kuskil mobiilipoes küsida, äkki saab lõigata. icon_eek.gif Ok, läksin kiiresti minema Elisa esindusse, kus öeldi, et micro-simiga kaarti pole, aga saame kohe lõigata valmis. Sai võetud, siis hoopis Elisa neti kõnekaart. icon_cool.gif
Like kõnekaart ei ole Like kõnepakett

Kõnekaarti saab suvalisest esindusest või R-kioskist. Stardikas maksab 1€

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2012 17:25:58 vasta tsitaadiga

ViskeRelv kirjutas:
Smardiga kehtivad ka need 12€ ja 14€ hinnaplaanid. Tele2 ütles, et plaanis neid pole kuskile kaotada, vähemalt sel aastal mitte icon_biggrin.gif
Jah, krt laadimise juurest korjasid selle infi ära. Ma kh algul vaatasin et krt peab SMS-tama hakkama. Saatsin siis, teisel nädalal unustasin uuesti saata ja vaatan wtf, summa kaardil ei vähene icon_biggrin.gif Siis sain aru, et need vanad hinnaplaanid kh ikka alles icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 01.06.2012 19:16:39 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Motiv8 kirjutas:
LKits kirjutas:

Samas on võimalik Like kõnekaart osta ja laadida 10€ - saad kasutada 30 päeva tasuta netti ja pärast 10€ samuti Interneti alla panna (1€ päevas ehk 10 päeva). Keskmine siis tuleb 7.5€/kuus (10€/40 päeva). Sel puhul siis täiesti 100% piiramatu - ei mahu- ega kiirusepiirangut.
Täpsemalt http://www.tele2.ee/konekaart/like.html


Käisin, siis Tele2 esinduses küsimas seda like paketti, ütlesid, et pidi ikkagi 3GB piirang olema, see selleks, kui küsisin, kas micro-simiga ka saaks öeldi, et ei aga võite kuskil mobiilipoes küsida, äkki saab lõigata. icon_eek.gif Ok, läksin kiiresti minema Elisa esindusse, kus öeldi, et micro-simiga kaarti pole, aga saame kohe lõigata valmis. Sai võetud, siis hoopis Elisa neti kõnekaart. icon_cool.gif
Like kõnekaart ei ole Like kõnepakett

Kõnekaarti saab suvalisest esindusest või R-kioskist. Stardikas maksab 1€


Tele2 esindus võiks neid asju ju teada, aga whatever micro-simi neil kohe pakkuda ju polnud ja tehingut ei tulnud ka.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 01.06.2012 19:24:15 vasta tsitaadiga

Motiv8: Mul jookseb Like-kaart, 30 päeva sai täis, nüüd jooksevad need ülejäänud 10 päeva. beer_yum.gif

Ja Likel pole mitte ühtki piirangut, spetsiaalselt sai järgi katsetatud. 40GB kuumahuga ei hakanud veel keegi midagi piirama. Ning kiirus on samuti piiramatu, sõltub USB-modemi kiirusest ning samas piirkonnas olevate kasutajate poolt tarbitavast mahust.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2012 20:44:51 vasta tsitaadiga

Motiv8 kirjutas:
LKits kirjutas:
Motiv8 kirjutas:
LKits kirjutas:

Samas on võimalik Like kõnekaart osta ja laadida 10€ - saad kasutada 30 päeva tasuta netti ja pärast 10€ samuti Interneti alla panna (1€ päevas ehk 10 päeva). Keskmine siis tuleb 7.5€/kuus (10€/40 päeva). Sel puhul siis täiesti 100% piiramatu - ei mahu- ega kiirusepiirangut.
Täpsemalt http://www.tele2.ee/konekaart/like.html


Käisin, siis Tele2 esinduses küsimas seda like paketti, ütlesid, et pidi ikkagi 3GB piirang olema, see selleks, kui küsisin, kas micro-simiga ka saaks öeldi, et ei aga võite kuskil mobiilipoes küsida, äkki saab lõigata. icon_eek.gif Ok, läksin kiiresti minema Elisa esindusse, kus öeldi, et micro-simiga kaarti pole, aga saame kohe lõigata valmis. Sai võetud, siis hoopis Elisa neti kõnekaart. icon_cool.gif
Like kõnekaart ei ole Like kõnepakett

Kõnekaarti saab suvalisest esindusest või R-kioskist. Stardikas maksab 1€


Tele2 esindus võiks neid asju ju teada, aga whatever micro-simi neil kohe pakkuda ju polnud ja tehingut ei tulnud ka.
No kui sa küsid like paketti, siis saad loomulikult like paketi kohta infi. Kust teenindaja peab teadma, et sa paketi all kõnekaarti silmas pead icon_eek.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 01.06.2012 21:50:10 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Like... saab suvalisest esindusest või R-kioskist. Stardikas maksab 1€
mul 1 selline kuu u. kasutuseta varutelefonis, nüüd saatsin mingi sms-i 0,5€ väärtuses, SOODNE vms.
kokkuvõttes mul peaks nüüd 7p. ja 5GB jagu netti olema ...

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 01.06.2012 23:13:15 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Motiv8 kirjutas:
LKits kirjutas:
Motiv8 kirjutas:
LKits kirjutas:

Samas on võimalik Like kõnekaart osta ja laadida 10€ - saad kasutada 30 päeva tasuta netti ja pärast 10€ samuti Interneti alla panna (1€ päevas ehk 10 päeva). Keskmine siis tuleb 7.5€/kuus (10€/40 päeva). Sel puhul siis täiesti 100% piiramatu - ei mahu- ega kiirusepiirangut.
Täpsemalt http://www.tele2.ee/konekaart/like.html


Käisin, siis Tele2 esinduses küsimas seda like paketti, ütlesid, et pidi ikkagi 3GB piirang olema, see selleks, kui küsisin, kas micro-simiga ka saaks öeldi, et ei aga võite kuskil mobiilipoes küsida, äkki saab lõigata. icon_eek.gif Ok, läksin kiiresti minema Elisa esindusse, kus öeldi, et micro-simiga kaarti pole, aga saame kohe lõigata valmis. Sai võetud, siis hoopis Elisa neti kõnekaart. icon_cool.gif
Like kõnekaart ei ole Like kõnepakett

Kõnekaarti saab suvalisest esindusest või R-kioskist. Stardikas maksab 1€


Tele2 esindus võiks neid asju ju teada, aga whatever micro-simi neil kohe pakkuda ju polnud ja tehingut ei tulnud ka.
No kui sa küsid like paketti, siis saad loomulikult like paketi kohta infi. Kust teenindaja peab teadma, et sa paketi all kõnekaarti silmas pead icon_eek.gif


Kui ikka küsin ainult neti jaoks Like paketti ja näitan internetist lehekülge, et seal nii kirjas ja öeldakse ikkagi, et on piirang, siis keda ma siis usun, ikka ametlikku Tele2 esinduse töötajat, ärge nüüd mind süüdistage, et Tele2 töötajad ei tunne omi asju, mida müüvad. Ma kirjutan vaid oma kogemusest. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 03.06.2012 02:27:18 vasta tsitaadiga

Hetke seis Elisaga - Tallinna kesklinn


Lauri Kreutzwald

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2012 11:18:16 vasta tsitaadiga

Motiv8 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Motiv8 kirjutas:
LKits kirjutas:
Motiv8 kirjutas:
LKits kirjutas:

Samas on võimalik Like kõnekaart osta ja laadida 10€ - saad kasutada 30 päeva tasuta netti ja pärast 10€ samuti Interneti alla panna (1€ päevas ehk 10 päeva). Keskmine siis tuleb 7.5€/kuus (10€/40 päeva). Sel puhul siis täiesti 100% piiramatu - ei mahu- ega kiirusepiirangut.
Täpsemalt http://www.tele2.ee/konekaart/like.html


Käisin, siis Tele2 esinduses küsimas seda like paketti, ütlesid, et pidi ikkagi 3GB piirang olema, see selleks, kui küsisin, kas micro-simiga ka saaks öeldi, et ei aga võite kuskil mobiilipoes küsida, äkki saab lõigata. icon_eek.gif Ok, läksin kiiresti minema Elisa esindusse, kus öeldi, et micro-simiga kaarti pole, aga saame kohe lõigata valmis. Sai võetud, siis hoopis Elisa neti kõnekaart. icon_cool.gif
Like kõnekaart ei ole Like kõnepakett

Kõnekaarti saab suvalisest esindusest või R-kioskist. Stardikas maksab 1€




Tele2 esindus võiks neid asju ju teada, aga whatever micro-simi neil kohe pakkuda ju polnud ja tehingut ei tulnud ka.
No kui sa küsid like paketti, siis saad loomulikult like paketi kohta infi. Kust teenindaja peab teadma, et sa paketi all kõnekaarti silmas pead icon_eek.gif


Kui ikka küsin ainult neti jaoks Like paketti ja näitan internetist lehekülge, et seal nii kirjas ja öeldakse ikkagi, et on piirang, siis keda ma siis usun, ikka ametlikku Tele2 esinduse töötajat, ärge nüüd mind süüdistage, et Tele2 töötajad ei tunne omi asju, mida müüvad. Ma kirjutan vaid oma kogemusest. icon_rolleyes.gif


Küsid Like paketti interneti jaoks - https://pood.tele2.ee/et/serviceplans/646 Päras 3 GB mahu täitumist interneti kiirus muutub 64 kbit/s

Küsid Like kõnekaarti http://www.tele2.ee/konekaart/like.html - 10 € laadimisel Mobiilne internet TÄIESTI TASUTA - PIIRAMATULT!

Küsisid Like paketti, aga näitasid Like kõnekaardi lehte?
Uskusid, mida letitaga olev isik räägib icon_eek.gif

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 03.06.2012 11:53:24 vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:
Motiv8 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Motiv8 kirjutas:
LKits kirjutas:
Motiv8 kirjutas:
LKits kirjutas:

Samas on võimalik Like kõnekaart osta ja laadida 10€ - saad kasutada 30 päeva tasuta netti ja pärast 10€ samuti Interneti alla panna (1€ päevas ehk 10 päeva). Keskmine siis tuleb 7.5€/kuus (10€/40 päeva). Sel puhul siis täiesti 100% piiramatu - ei mahu- ega kiirusepiirangut.
Täpsemalt http://www.tele2.ee/konekaart/like.html


Käisin, siis Tele2 esinduses küsimas seda like paketti, ütlesid, et pidi ikkagi 3GB piirang olema, see selleks, kui küsisin, kas micro-simiga ka saaks öeldi, et ei aga võite kuskil mobiilipoes küsida, äkki saab lõigata. icon_eek.gif Ok, läksin kiiresti minema Elisa esindusse, kus öeldi, et micro-simiga kaarti pole, aga saame kohe lõigata valmis. Sai võetud, siis hoopis Elisa neti kõnekaart. icon_cool.gif
Like kõnekaart ei ole Like kõnepakett

Kõnekaarti saab suvalisest esindusest või R-kioskist. Stardikas maksab 1€




Tele2 esindus võiks neid asju ju teada, aga whatever micro-simi neil kohe pakkuda ju polnud ja tehingut ei tulnud ka.
No kui sa küsid like paketti, siis saad loomulikult like paketi kohta infi. Kust teenindaja peab teadma, et sa paketi all kõnekaarti silmas pead icon_eek.gif


Kui ikka küsin ainult neti jaoks Like paketti ja näitan internetist lehekülge, et seal nii kirjas ja öeldakse ikkagi, et on piirang, siis keda ma siis usun, ikka ametlikku Tele2 esinduse töötajat, ärge nüüd mind süüdistage, et Tele2 töötajad ei tunne omi asju, mida müüvad. Ma kirjutan vaid oma kogemusest. icon_rolleyes.gif


Küsid Like paketti interneti jaoks - https://pood.tele2.ee/et/serviceplans/646 Päras 3 GB mahu täitumist interneti kiirus muutub 64 kbit/s

Küsid Like kõnekaarti http://www.tele2.ee/konekaart/like.html - 10 € laadimisel Mobiilne internet TÄIESTI TASUTA - PIIRAMATULT!

Küsisid Like paketti, aga näitasid Like kõnekaardi lehte?
Uskusid, mida letitaga olev isik räägib icon_eek.gif


Seda teemat ei ole mõtet enam minu poolest pikemalt arutleda siin, näitasin talle õiget lehte, kus oli kirjas piiramatult ja tasuta, ei uskunud teda, aga kui esinduse müüja ei tea, mida müüb, pole minu asi, et seal ebapädevad inimesed tööl on. Läksin kõrvale Elisasse ja sain kohe lõigatud micro-simi ning kaardi kohe tööle thumbs_up.gif Lõpuks oli mulle siiski olulisem koheselt micro-simi saamine, mida Tele2 müüja soovitas kuskil telefonipoodi(mis nemad siis on? icon_eek.gif ) lõikama minna.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.06.2012 11:55:08 vasta tsitaadiga

minult elisa küsis üle, mida ma tahan, kas tavalist või mikrosimi. "lõikama" ei päde, sest ka klemmide asetus on mikrosimil teine.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2012 12:21:21 vasta tsitaadiga

Motiv8 kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Seda teemat ei ole mõtet enam minu poolest pikemalt arutleda siin, näitasin talle õiget lehte, kus oli kirjas piiramatult ja tasuta, ei uskunud teda, aga kui esinduse müüja ei tea, mida müüb, pole minu asi, et seal ebapädevad inimesed tööl on. Läksin kõrvale Elisasse ja sain kohe lõigatud micro-simi ning kaardi kohe tööle thumbs_up.gif Lõpuks oli mulle siiski olulisem koheselt micro-simi saamine, mida Tele2 müüja soovitas kuskil telefonipoodi(mis nemad siis on? icon_eek.gif ) lõikama minna.
Kõnekaarte vist ei müüda jah micro-sim kujul.
Aga see peakski olema ainult lõikamise vaev eksole? Pilt:
Spoiler Spoiler Spoiler


Aga selle Like kohapealt - müüja oli raudselt segaduses, sest nii kõnekaart, kui ka pakett on mõlemad sõnaga "Like". Mis tähendabki, et ta andis sulle Like kõnepaketi kohta infot.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.06.2012 09:01:47 vasta tsitaadiga

pärnu kesklinnas selline tulemus:

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  2012 suve perspektiivis soodsaim pre paid internet? mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.