|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| 2012 suve perspektiivis soodsaim pre paid internet? |
| EMT |
|
11% |
[ 4 ] |
| Elisa |
|
40% |
[ 14 ] |
| Tele2 |
|
48% |
[ 17 ] |
|
| hääli kokku : 35 |
|
| autor |
|
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
19.05.2012 14:53:44
2012 suve perspektiivis soodsaim pre paid internet? |
|
|
sai soetatud 3g kaart ja paneks sinna mingi ettemaksukaardi, millel mobiilse interneti tarbimise teenus küljes. mida siinsed kasutaks? smardil on see "kõmme tonni " teema aga teised? ma ise ei tarbi mobiilset internetti üldse ei ühel ega teisel kujul.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
19.05.2012 17:43:35
|
|
|
ma seda ilmselt igapäevaselt ja piiramata kujul tarbida ei viitsi. soe ilm, mootorratas n`shit.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
19.05.2012 17:47:28
|
|
|
Võta EMT. Hinna poolest pole kõige odavam, aga vähemalt on kõige rohkem lootust üle eesti saada kiiremat netti kui gprs pakub.
Tele2 on seal nimekirjast viimane, mida ma võtaks.
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
19.05.2012 18:02:18
|
|
|
diil või simpel?
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
19.05.2012 18:03:45
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| diil või simpel? |
Ma olen ainult EMT võrgus proovinud, aga vahet teoreetiliselt ei tohiks ju olla. Mõlemad kasutavad EMT võrku.
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
19.05.2012 18:06:33
|
|
|
seda küll. mõtlesin, kas kasutajana on mõneel mõni segav või just aitav tilin külge tehtud.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
19.05.2012 18:26:26
|
|
|
laurx: Igaks juhuks mainin ära, et Simpelil on nii mahupiirangud kui ka kiirusepiirang.
https://www.emt.ee/web/simpel/internet/internetipaketid
---------------------------
Veel üks võimalus, Tele2 Like. 10 eurose laadmisega saab 40 päeva kasutada.
Kusagil Tele2 teemas selgitati see ära kah.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuunar
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.02.2009
|
19.05.2012 19:11:05
|
|
|
| rahalises mõttes soodsaim hetkel tele2 prepaid. kasutusmugavuselt soodsaim... sõltub konkreetsest kohast. linnades vist pole eriti vahet.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kevku
HV kasutaja
liitunud: 05.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
20.05.2012 21:35:55
|
|
|
kurja, ilmselt on vaja elisa mobile partnerit, et delli kaart sinna helistama panna aga ei leia kuskilt selle raipe allalaadimislinki.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurikre
HV Guru

liitunud: 20.09.2003
|
20.05.2012 21:38:15
|
|
|
Ise Elisa klient ja teenusega suhteliselt rahul.
Lauri Kreutzwald
_________________ Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
20.05.2012 21:41:28
|
|
|
| tsitaat: |
Ise Elisa klient ja teenusega suhteliselt rahul.
|
Millega täpsemalt ning millega mitte?
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
20.05.2012 21:47:13
|
|
|
Laurikre, ole nüüd hea mees ja paki mulle oma huivei pulgas see mobile partneri setup kokku ja pane uploadi , eks. eesti delli support ehk anab homme tagasiside kaartide ja tarkvara suhtes kah.
ahjaa, ostsin selle 3€ pre paid mindi komplekti ära aga delli see asi http://accessories.dell.com/sna/productdetail.aspx?c=ca&l=en&s=gen&sku=313-4189
esimese saadud tarkvaraga arvas, et mul pole üldse kaarti ees, teine saadud versioon teatas, et mul on kaart kummaline ja ma peaks takrvara reinstallima.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurikre
HV Guru

liitunud: 20.09.2003
|
20.05.2012 22:30:58
|
|
|
laurx, Pole mingeid pulkasid enamik minu seadmetel sisse ehitatud pesad või söövad netti 3G taskumodemist.
Vahel on olnud teenuse kasutamisel probleeme nii 3 kuu tagant kui teenus on ära kadunud nii 10+ minutit ja siis tagasi tulnud.
(Masti viga või midagi sarnast, reeglina helpdesk nendes olukordades eriti palju targemat ei ole suuteline olnud ütlema.)
Dell kaardi osas kas sa APN: panid ikka "internet"
Teatud kaardid on samuti võrgulukkuga olnud sama moodi nagu USB seadmed.
Lauri Kreutzwald
_________________ Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
21.05.2012 08:53:29
|
|
|
laurx: Väikseks hoiatuseks, Huawei Mobile Partner tarkvara ei tööta väga paljude konkurentide 3G USB-pulkadega ja arvutikaartidega.
Näiteks viimati, kui sai katsetatud, siis saadeti igatahes Nokia 3G modem küll kuu peale, et vale värk...
PS: Kindlasti on selle kaarditootjal olemas ka enda õige Dial-Up tarkvara.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
21.05.2012 10:10:00
|
|
|
it shop vastas, uurinselle vastuse sisu edasi. kuidas tarkvara konfida, tean, lihtsalt delliga hiljem lisatava kaardi koha pealt esimene kogemus.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LongHorn
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2004
|
21.05.2012 19:14:57
|
|
|
laurx, ehk leiad siit midagi põnevat oma DataCardile.
Samas enda kogemus on selline, et Win7 tihtilugu oskab ise oma connection manageri abil võrguühenduse luua (pilt).
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
30.05.2012 11:15:48
|
|
|
sain delli kaardi pelama. jutud siia kirja kah:
aitäh kasutajale the_boss , kes mulle odavalt kaks 3g kaarti tellis.
kaardiks dell wireless 5500 3g (HDSPA)
tööle hakkab delli updatega R159538.exe milles sisaldub draiver ja tarkvara AGA algselt on seadistatud AT&T profiil, mis mind segadusse ajas.
seadistasin uue profiili
APN: internet username ja password rle ja hakkas toimima.
tunnipilet maksab 0.03€ pangaülekanded ja meilid jõuab sellega kenasti ära teha ja seda kaasas olnud kolme euri jagub vist kauaks.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
30.05.2012 11:18:22
|
|
|
Sigaaeglane ju.
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
30.05.2012 11:20:41
|
|
|
Mul ka läpakas Smart kõnekaart sees... 14 euro eest piiramatult netti, 3,5G ka seal kus Elisal vaid EDGE.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
30.05.2012 11:21:18
|
|
|
kakat juhtub. ega see kolmgee sitt muuks reaalselt kasutatav polegi kui meili lugemiseks ja vahel harva pangaülekannete tegemiseks. ma ei tea (ei viitsi uurida) mis tehnoloogiat see delli kaart evib. 3g on märgitud. teine asi mis võib piiratud olla on see mint i prepaid. mul läks kogu värgi tööle saamine 15€ kaart + sim.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
30.05.2012 11:25:51
|
|
|
No Kaberneeme külje all Haapses saan mina anderoid telefoniga ~2mbit alla ja 0.7 mbit üles, läpaka kaardiga hpun2400 tuleb ~3.4mbit alla ja 1.7 mbit üles... Elisa 0.1 mbit/s, Emt muidugi paugutab seal kõige paremini ~5-6mbit, olenevalt paketist.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
30.05.2012 11:30:44
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| kakat juhtub. ega see kolmgee sitt muuks reaalselt kasutatav polegi kui meili lugemiseks ja vahel harva pangaülekannete tegemiseks. ma ei tea (ei viitsi uurida) mis tehnoloogiat see delli kaart evib. 3g on märgitud. teine asi mis võib piiratud olla on see mint i prepaid. mul läks kogu värgi tööle saamine 15€ kaart + sim. |
proovi muid võrke ka kindlasti. Ma saan oma elisaga ka omale vajalikes kohtades 1mbit ja 2mbit netti nautida.
Või kui elad paneelmajade vahel, siis nagu mul korteris, summutab mobiililevi ära
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
viimati muutis ranel 30.05.2012 11:31:41, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
30.05.2012 11:31:26
|
|
|
Ma smartiga sain isegi torrenti kakkuda keskpäeva kanti.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
30.05.2012 14:59:03
|
|
|
ah, näis. hetkel on see, et "peaasi, et töötab".
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kevku
HV kasutaja
liitunud: 05.10.2007
|
30.05.2012 17:13:28
|
|
|
| tõenäoliselt ei toeta see kaart 900Mhz
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
30.05.2012 17:18:20
|
|
|
enamus pulkasid ei toeta samuti.
Esialgse küsimuse juurde tagasi tulles, siis kõik sõltub asukohast ja ainult asukohast. Saadakse EMTi ELISA kui ka TELE2ga häid kiiruseid. Siin on paraku üks aga.
Hea on ainult seal, kus sind parasjagu ei ole
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
30.05.2012 17:25:49
|
|
|
Ma laadisin smartiga 14 eur, siis tuli miskine Hinnaliider pakett + tasuta internet 30 päeva.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
30.05.2012 18:22:22
|
|
|
mul 24/7 traat olemas. seda julka on vaja vahel siis, kui ei viitsi linna meili lugema minna. telefon on mul helistamseks ja operaatorile ütklesin ,et andmesidet ma ei taha sellele kaardile. eks ole näha, millal kaasa antud 3€ otsa saab.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
30.05.2012 18:31:37
|
|
|
no kui elisa 3e d otsa saab ja see smardi sim kuskil vedeleb, võib proovida. hetkel ei näe põhjust poodi joosta.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
30.05.2012 18:32:01
|
|
|
LKits, mõtesta oma viimane postitus lahti. Mitte Mmmigi ei saanud aru
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004
|
30.05.2012 19:44:11
|
|
|
Smardiga kehtivad ka need 12€ ja 14€ hinnaplaanid. Tele2 ütles, et plaanis neid pole kuskile kaotada, vähemalt sel aastal mitte
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Motiv8
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2003
|
01.06.2012 16:46:32
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Samas on võimalik Like kõnekaart osta ja laadida 10€ - saad kasutada 30 päeva tasuta netti ja pärast 10€ samuti Interneti alla panna (1€ päevas ehk 10 päeva). Keskmine siis tuleb 7.5€/kuus (10€/40 päeva). Sel puhul siis täiesti 100% piiramatu - ei mahu- ega kiirusepiirangut.
Täpsemalt http://www.tele2.ee/konekaart/like.html |
Käisin, siis Tele2 esinduses küsimas seda like paketti, ütlesid, et pidi ikkagi 3GB piirang olema, see selleks, kui küsisin, kas micro-simiga ka saaks öeldi, et ei aga võite kuskil mobiilipoes küsida, äkki saab lõigata. Ok, läksin kiiresti minema Elisa esindusse, kus öeldi, et micro-simiga kaarti pole, aga saame kohe lõigata valmis. Sai võetud, siis hoopis Elisa neti kõnekaart.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
01.06.2012 16:50:30
|
|
|
| Motiv8 kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
Samas on võimalik Like kõnekaart osta ja laadida 10€ - saad kasutada 30 päeva tasuta netti ja pärast 10€ samuti Interneti alla panna (1€ päevas ehk 10 päeva). Keskmine siis tuleb 7.5€/kuus (10€/40 päeva). Sel puhul siis täiesti 100% piiramatu - ei mahu- ega kiirusepiirangut.
Täpsemalt http://www.tele2.ee/konekaart/like.html |
Käisin, siis Tele2 esinduses küsimas seda like paketti, ütlesid, et pidi ikkagi 3GB piirang olema, see selleks, kui küsisin, kas micro-simiga ka saaks öeldi, et ei aga võite kuskil mobiilipoes küsida, äkki saab lõigata. Ok, läksin kiiresti minema Elisa esindusse, kus öeldi, et micro-simiga kaarti pole, aga saame kohe lõigata valmis. Sai võetud, siis hoopis Elisa neti kõnekaart.  |
Like kõnekaart ei ole Like kõnepakett
Kõnekaarti saab suvalisest esindusest või R-kioskist. Stardikas maksab 1€
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
01.06.2012 17:25:58
|
|
|
| ViskeRelv kirjutas: |
Smardiga kehtivad ka need 12€ ja 14€ hinnaplaanid. Tele2 ütles, et plaanis neid pole kuskile kaotada, vähemalt sel aastal mitte  |
Jah, krt laadimise juurest korjasid selle infi ära. Ma kh algul vaatasin et krt peab SMS-tama hakkama. Saatsin siis, teisel nädalal unustasin uuesti saata ja vaatan wtf, summa kaardil ei vähene Siis sain aru, et need vanad hinnaplaanid kh ikka alles
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Motiv8
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2003
|
01.06.2012 19:16:39
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| Motiv8 kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
Samas on võimalik Like kõnekaart osta ja laadida 10€ - saad kasutada 30 päeva tasuta netti ja pärast 10€ samuti Interneti alla panna (1€ päevas ehk 10 päeva). Keskmine siis tuleb 7.5€/kuus (10€/40 päeva). Sel puhul siis täiesti 100% piiramatu - ei mahu- ega kiirusepiirangut.
Täpsemalt http://www.tele2.ee/konekaart/like.html |
Käisin, siis Tele2 esinduses küsimas seda like paketti, ütlesid, et pidi ikkagi 3GB piirang olema, see selleks, kui küsisin, kas micro-simiga ka saaks öeldi, et ei aga võite kuskil mobiilipoes küsida, äkki saab lõigata. Ok, läksin kiiresti minema Elisa esindusse, kus öeldi, et micro-simiga kaarti pole, aga saame kohe lõigata valmis. Sai võetud, siis hoopis Elisa neti kõnekaart.  |
Like kõnekaart ei ole Like kõnepakett
Kõnekaarti saab suvalisest esindusest või R-kioskist. Stardikas maksab 1€ |
Tele2 esindus võiks neid asju ju teada, aga whatever micro-simi neil kohe pakkuda ju polnud ja tehingut ei tulnud ka.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
01.06.2012 19:24:15
|
|
|
Motiv8: Mul jookseb Like-kaart, 30 päeva sai täis, nüüd jooksevad need ülejäänud 10 päeva.
Ja Likel pole mitte ühtki piirangut, spetsiaalselt sai järgi katsetatud. 40GB kuumahuga ei hakanud veel keegi midagi piirama. Ning kiirus on samuti piiramatu, sõltub USB-modemi kiirusest ning samas piirkonnas olevate kasutajate poolt tarbitavast mahust.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
01.06.2012 20:44:51
|
|
|
| Motiv8 kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
| Motiv8 kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
Samas on võimalik Like kõnekaart osta ja laadida 10€ - saad kasutada 30 päeva tasuta netti ja pärast 10€ samuti Interneti alla panna (1€ päevas ehk 10 päeva). Keskmine siis tuleb 7.5€/kuus (10€/40 päeva). Sel puhul siis täiesti 100% piiramatu - ei mahu- ega kiirusepiirangut.
Täpsemalt http://www.tele2.ee/konekaart/like.html |
Käisin, siis Tele2 esinduses küsimas seda like paketti, ütlesid, et pidi ikkagi 3GB piirang olema, see selleks, kui küsisin, kas micro-simiga ka saaks öeldi, et ei aga võite kuskil mobiilipoes küsida, äkki saab lõigata. Ok, läksin kiiresti minema Elisa esindusse, kus öeldi, et micro-simiga kaarti pole, aga saame kohe lõigata valmis. Sai võetud, siis hoopis Elisa neti kõnekaart.  |
Like kõnekaart ei ole Like kõnepakett
Kõnekaarti saab suvalisest esindusest või R-kioskist. Stardikas maksab 1€ |
Tele2 esindus võiks neid asju ju teada, aga whatever micro-simi neil kohe pakkuda ju polnud ja tehingut ei tulnud ka. |
No kui sa küsid like paketti, siis saad loomulikult like paketi kohta infi. Kust teenindaja peab teadma, et sa paketi all kõnekaarti silmas pead
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
01.06.2012 21:50:10
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| Like... saab suvalisest esindusest või R-kioskist. Stardikas maksab 1€ |
mul 1 selline kuu u. kasutuseta varutelefonis, nüüd saatsin mingi sms-i 0,5€ väärtuses, SOODNE vms.
kokkuvõttes mul peaks nüüd 7p. ja 5GB jagu netti olema ...
_________________ Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100 |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Motiv8
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2003
|
01.06.2012 23:13:15
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Motiv8 kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
| Motiv8 kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
Samas on võimalik Like kõnekaart osta ja laadida 10€ - saad kasutada 30 päeva tasuta netti ja pärast 10€ samuti Interneti alla panna (1€ päevas ehk 10 päeva). Keskmine siis tuleb 7.5€/kuus (10€/40 päeva). Sel puhul siis täiesti 100% piiramatu - ei mahu- ega kiirusepiirangut.
Täpsemalt http://www.tele2.ee/konekaart/like.html |
Käisin, siis Tele2 esinduses küsimas seda like paketti, ütlesid, et pidi ikkagi 3GB piirang olema, see selleks, kui küsisin, kas micro-simiga ka saaks öeldi, et ei aga võite kuskil mobiilipoes küsida, äkki saab lõigata. Ok, läksin kiiresti minema Elisa esindusse, kus öeldi, et micro-simiga kaarti pole, aga saame kohe lõigata valmis. Sai võetud, siis hoopis Elisa neti kõnekaart.  |
Like kõnekaart ei ole Like kõnepakett
Kõnekaarti saab suvalisest esindusest või R-kioskist. Stardikas maksab 1€ |
Tele2 esindus võiks neid asju ju teada, aga whatever micro-simi neil kohe pakkuda ju polnud ja tehingut ei tulnud ka. |
No kui sa küsid like paketti, siis saad loomulikult like paketi kohta infi. Kust teenindaja peab teadma, et sa paketi all kõnekaarti silmas pead  |
Kui ikka küsin ainult neti jaoks Like paketti ja näitan internetist lehekülge, et seal nii kirjas ja öeldakse ikkagi, et on piirang, siis keda ma siis usun, ikka ametlikku Tele2 esinduse töötajat, ärge nüüd mind süüdistage, et Tele2 töötajad ei tunne omi asju, mida müüvad. Ma kirjutan vaid oma kogemusest.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurikre
HV Guru

liitunud: 20.09.2003
|
03.06.2012 02:27:18
|
|
|
Hetke seis Elisaga - Tallinna kesklinn
Lauri Kreutzwald
_________________ Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
03.06.2012 11:18:16
|
|
|
| Motiv8 kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
| Motiv8 kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
| Motiv8 kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
Samas on võimalik Like kõnekaart osta ja laadida 10€ - saad kasutada 30 päeva tasuta netti ja pärast 10€ samuti Interneti alla panna (1€ päevas ehk 10 päeva). Keskmine siis tuleb 7.5€/kuus (10€/40 päeva). Sel puhul siis täiesti 100% piiramatu - ei mahu- ega kiirusepiirangut.
Täpsemalt http://www.tele2.ee/konekaart/like.html |
Käisin, siis Tele2 esinduses küsimas seda like paketti, ütlesid, et pidi ikkagi 3GB piirang olema, see selleks, kui küsisin, kas micro-simiga ka saaks öeldi, et ei aga võite kuskil mobiilipoes küsida, äkki saab lõigata. Ok, läksin kiiresti minema Elisa esindusse, kus öeldi, et micro-simiga kaarti pole, aga saame kohe lõigata valmis. Sai võetud, siis hoopis Elisa neti kõnekaart.  |
Like kõnekaart ei ole Like kõnepakett
Kõnekaarti saab suvalisest esindusest või R-kioskist. Stardikas maksab 1€ |
Tele2 esindus võiks neid asju ju teada, aga whatever micro-simi neil kohe pakkuda ju polnud ja tehingut ei tulnud ka. |
No kui sa küsid like paketti, siis saad loomulikult like paketi kohta infi. Kust teenindaja peab teadma, et sa paketi all kõnekaarti silmas pead  |
Kui ikka küsin ainult neti jaoks Like paketti ja näitan internetist lehekülge, et seal nii kirjas ja öeldakse ikkagi, et on piirang, siis keda ma siis usun, ikka ametlikku Tele2 esinduse töötajat, ärge nüüd mind süüdistage, et Tele2 töötajad ei tunne omi asju, mida müüvad. Ma kirjutan vaid oma kogemusest.  |
Küsid Like paketti interneti jaoks - https://pood.tele2.ee/et/serviceplans/646 Päras 3 GB mahu täitumist interneti kiirus muutub 64 kbit/s
Küsid Like kõnekaarti http://www.tele2.ee/konekaart/like.html - 10 € laadimisel Mobiilne internet TÄIESTI TASUTA - PIIRAMATULT!
Küsisid Like paketti, aga näitasid Like kõnekaardi lehte?
Uskusid, mida letitaga olev isik räägib
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Motiv8
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2003
|
03.06.2012 11:53:24
|
|
|
| radist87 kirjutas: |
| Motiv8 kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
| Motiv8 kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
| Motiv8 kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
Samas on võimalik Like kõnekaart osta ja laadida 10€ - saad kasutada 30 päeva tasuta netti ja pärast 10€ samuti Interneti alla panna (1€ päevas ehk 10 päeva). Keskmine siis tuleb 7.5€/kuus (10€/40 päeva). Sel puhul siis täiesti 100% piiramatu - ei mahu- ega kiirusepiirangut.
Täpsemalt http://www.tele2.ee/konekaart/like.html |
Käisin, siis Tele2 esinduses küsimas seda like paketti, ütlesid, et pidi ikkagi 3GB piirang olema, see selleks, kui küsisin, kas micro-simiga ka saaks öeldi, et ei aga võite kuskil mobiilipoes küsida, äkki saab lõigata. Ok, läksin kiiresti minema Elisa esindusse, kus öeldi, et micro-simiga kaarti pole, aga saame kohe lõigata valmis. Sai võetud, siis hoopis Elisa neti kõnekaart.  |
Like kõnekaart ei ole Like kõnepakett
Kõnekaarti saab suvalisest esindusest või R-kioskist. Stardikas maksab 1€ |
Tele2 esindus võiks neid asju ju teada, aga whatever micro-simi neil kohe pakkuda ju polnud ja tehingut ei tulnud ka. |
No kui sa küsid like paketti, siis saad loomulikult like paketi kohta infi. Kust teenindaja peab teadma, et sa paketi all kõnekaarti silmas pead  |
Kui ikka küsin ainult neti jaoks Like paketti ja näitan internetist lehekülge, et seal nii kirjas ja öeldakse ikkagi, et on piirang, siis keda ma siis usun, ikka ametlikku Tele2 esinduse töötajat, ärge nüüd mind süüdistage, et Tele2 töötajad ei tunne omi asju, mida müüvad. Ma kirjutan vaid oma kogemusest.  |
Küsid Like paketti interneti jaoks - https://pood.tele2.ee/et/serviceplans/646 Päras 3 GB mahu täitumist interneti kiirus muutub 64 kbit/s
Küsid Like kõnekaarti http://www.tele2.ee/konekaart/like.html - 10 € laadimisel Mobiilne internet TÄIESTI TASUTA - PIIRAMATULT!
Küsisid Like paketti, aga näitasid Like kõnekaardi lehte?
Uskusid, mida letitaga olev isik räägib  |
Seda teemat ei ole mõtet enam minu poolest pikemalt arutleda siin, näitasin talle õiget lehte, kus oli kirjas piiramatult ja tasuta, ei uskunud teda, aga kui esinduse müüja ei tea, mida müüb, pole minu asi, et seal ebapädevad inimesed tööl on. Läksin kõrvale Elisasse ja sain kohe lõigatud micro-simi ning kaardi kohe tööle Lõpuks oli mulle siiski olulisem koheselt micro-simi saamine, mida Tele2 müüja soovitas kuskil telefonipoodi(mis nemad siis on? ) lõikama minna.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
03.06.2012 11:55:08
|
|
|
minult elisa küsis üle, mida ma tahan, kas tavalist või mikrosimi. "lõikama" ei päde, sest ka klemmide asetus on mikrosimil teine.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
03.06.2012 12:21:21
|
|
|
| Motiv8 kirjutas: |
Spoiler 
| radist87 kirjutas: |
| Motiv8 kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
| Motiv8 kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
| Motiv8 kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
Samas on võimalik Like kõnekaart osta ja laadida 10€ - saad kasutada 30 päeva tasuta netti ja pärast 10€ samuti Interneti alla panna (1€ päevas ehk 10 päeva). Keskmine siis tuleb 7.5€/kuus (10€/40 päeva). Sel puhul siis täiesti 100% piiramatu - ei mahu- ega kiirusepiirangut.
Täpsemalt http://www.tele2.ee/konekaart/like.html |
Käisin, siis Tele2 esinduses küsimas seda like paketti, ütlesid, et pidi ikkagi 3GB piirang olema, see selleks, kui küsisin, kas micro-simiga ka saaks öeldi, et ei aga võite kuskil mobiilipoes küsida, äkki saab lõigata. Ok, läksin kiiresti minema Elisa esindusse, kus öeldi, et micro-simiga kaarti pole, aga saame kohe lõigata valmis. Sai võetud, siis hoopis Elisa neti kõnekaart.  |
Like kõnekaart ei ole Like kõnepakett
Kõnekaarti saab suvalisest esindusest või R-kioskist. Stardikas maksab 1€ |
Tele2 esindus võiks neid asju ju teada, aga whatever micro-simi neil kohe pakkuda ju polnud ja tehingut ei tulnud ka. |
No kui sa küsid like paketti, siis saad loomulikult like paketi kohta infi. Kust teenindaja peab teadma, et sa paketi all kõnekaarti silmas pead  |
Kui ikka küsin ainult neti jaoks Like paketti ja näitan internetist lehekülge, et seal nii kirjas ja öeldakse ikkagi, et on piirang, siis keda ma siis usun, ikka ametlikku Tele2 esinduse töötajat, ärge nüüd mind süüdistage, et Tele2 töötajad ei tunne omi asju, mida müüvad. Ma kirjutan vaid oma kogemusest.  |
Küsid Like paketti interneti jaoks - https://pood.tele2.ee/et/serviceplans/646 Päras 3 GB mahu täitumist interneti kiirus muutub 64 kbit/s
Küsid Like kõnekaarti http://www.tele2.ee/konekaart/like.html - 10 € laadimisel Mobiilne internet TÄIESTI TASUTA - PIIRAMATULT!
Küsisid Like paketti, aga näitasid Like kõnekaardi lehte?
Uskusid, mida letitaga olev isik räägib  |
Seda teemat ei ole mõtet enam minu poolest pikemalt arutleda siin, näitasin talle õiget lehte, kus oli kirjas piiramatult ja tasuta, ei uskunud teda, aga kui esinduse müüja ei tea, mida müüb, pole minu asi, et seal ebapädevad inimesed tööl on. Läksin kõrvale Elisasse ja sain kohe lõigatud micro-simi ning kaardi kohe tööle Lõpuks oli mulle siiski olulisem koheselt micro-simi saamine, mida Tele2 müüja soovitas kuskil telefonipoodi(mis nemad siis on? ) lõikama minna. |
Kõnekaarte vist ei müüda jah micro-sim kujul.
Aga see peakski olema ainult lõikamise vaev eksole? Pilt:
Spoiler 
Aga selle Like kohapealt - müüja oli raudselt segaduses, sest nii kõnekaart, kui ka pakett on mõlemad sõnaga "Like". Mis tähendabki, et ta andis sulle Like kõnepaketi kohta infot.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
06.06.2012 09:01:47
|
|
|
pärnu kesklinnas selline tulemus:
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|