Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 120, 121, 122 ... 294, 295, 296  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni?
Jah
52%
 52%  [ 171 ]
Ei
47%
 47%  [ 154 ]
hääli kokku : 325

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
IceWeasy
HV kasutaja
IceWeasy

liitunud: 15.10.2004




sõnum 30.05.2012 21:30:54 vasta tsitaadiga

Paistab, et nüüd saab sisse. Esimese korrapeale logis.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2012 21:34:15 vasta tsitaadiga

nope, endiselt sama seis... icon_evil.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2012 21:54:24 vasta tsitaadiga

lol mul makro logib juba tunnike ja pealegi. : D ei lasta sisse.
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2012 22:05:56 vasta tsitaadiga

Veel häkkimisest. Väga hea postitaja poolt.

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5575469543

Kõige haigem on ikka see, et tänapäeval polegi muud teha vaja, kui mine Delfisse ja mingi suvaline Ad võib sulle lihtsalt viiruse saata, ilma et sa kuskile klikiksid või midagi muud kahtlast teeksid, piisab vaid oma Java jms updatemata jätta, ja isegi update ei päästa alati. Lihtsalt surfad delfis ja viirus ronib arvutisse ja oledki compromised.

Mnjaa. Digi-ajastu on ikka karm. icon_eek.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2012 22:07:13 vasta tsitaadiga

ot:
antiviirus on selle jaoks.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flashix
HV vaatleja

liitunud: 27.09.2010




sõnum 30.05.2012 22:12:39 vasta tsitaadiga

Huvitav enne oli ka error 37 sain sisse aga kui tahtsin start game panna siis tuli uus error. General chat on ka suht lollus nagu milleks on vaja sellist asja single player games, pm sealt tuleb kolme asja kas siis mingeid vene tähti, müügi kuulutust või siis kulla spamm. Tänan bliz järjest rohkem tuleb wowi tunne.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceWeasy
HV kasutaja
IceWeasy

liitunud: 15.10.2004




sõnum 30.05.2012 22:17:33 vasta tsitaadiga

Mul jah vedas ma sain esimese korraga sisse nii 20min tagasi. Vaatasin AH üle ja hakkasin tegelasega sisse minema aga siis viskas Error 1 ette proovisin uuesti ja sain. Chat on ka kuidas kunagi, üks vend spammis oma kullamüüki aga ignoor peale ja peale teda pole enam kedagi kohanud sellise teemaga. Hetkel tundub suht tavaline chat olevat, venekeelset värki pole ka veel kohanud.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2012 22:20:00 vasta tsitaadiga

flashix kirjutas:
General chat on ka suht lollus nagu milleks on vaja sellist asja single player games, pm sealt tuleb kolme asja kas siis mingeid vene tähti, müügi kuulutust või siis kulla spamm. Tänan bliz järjest rohkem tuleb wowi tunne.

Ei tea, minul küll täitsa viisakas. Enne sai nalja tehtud, vahepeal abipalujaid abistatud ning mõni vahel linkis mingit itemit müügiks või küsis palju see väärt võib olla.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2012 22:26:29 vasta tsitaadiga

Sain lõpuks teise legendary dropi aga noo krt... Infernos ikka tundub ulme raske olema. Ma ei mõista, mis mul valesti on.. kuid siiani koguaeg saan oneshotte pm eliit mobidelt samal ajal kui DH ja isegi Barb ei kaota pea üldse elusi icon_lol.gif veits närvi ajab selline asi thumbs_down.gif gear on ka enamvähem.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2012 22:27:40 vasta tsitaadiga

Ega siis general Chatis ei pea sees olema. Ma võtsin maha niipea kui hommikul sisse logisin. Pole minu huvi.

Ma ei näe kunagi mõtet vingude featurite üle, mis on Optional. PoE-s on ka muidu General Chat täitsa olemas.

PlatoonSgtElias kirjutas:
Sain lõpuks teise legendary dropi aga noo krt... Infernos ikka tundub ulme raske olema. Ma ei mõista, mis mul valesti on.. kuid siiani koguaeg saan oneshotte pm eliit mobidelt samal ajal kui DH ja isegi Barb ei kaota pea üldse elusi icon_lol.gif veits närvi ajab selline asi thumbs_down.gif gear on ka enamvähem.


Kaugel oled? Mis tegelane, mis statid?

Kui ikka one-shot nii kergelt kukub siis laksa vit'i, armorit ja resistanceid juurde. Ega muud varianti pole. icon_cool.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 30.05.2012 22:28:52 vasta tsitaadiga

Huvitav, mõni minut tagasi nägin just esmakordselt kedagi general chati kasutamas. Mänguaega on suurusjärku 50h kanti vist icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2012 22:37:40 vasta tsitaadiga

Archangel, Võtsin päeval SK maha, nüüd olen seal veevärkide juures. Wizard, statsid
Ma ei tahaks uskuda nüüd, et need resistanced niipalju ka mõjutavad..

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2012 22:38:30 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, advanced tooltipid enabletud? siis seisa korra kursoriga resistance peal...
elemental dämmi saad eriti infernos omajagu.

oma buildi ja statse võiks ka näidata.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 30.05.2012 22:38:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 30.05.2012 22:38:45 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:
Ega siis general Chatis ei pea sees olema. Ma võtsin maha niipea kui hommikul sisse logisin. Pole minu huvi.

Ma ei näe kunagi mõtet vingude featurite üle, mis on Optional. PoE-s on ka muidu General Chat täitsa olemas.

PlatoonSgtElias kirjutas:
Sain lõpuks teise legendary dropi aga noo krt... Infernos ikka tundub ulme raske olema. Ma ei mõista, mis mul valesti on.. kuid siiani koguaeg saan oneshotte pm eliit mobidelt samal ajal kui DH ja isegi Barb ei kaota pea üldse elusi icon_lol.gif veits närvi ajab selline asi thumbs_down.gif gear on ka enamvähem.


Kaugel oled? Mis tegelane, mis statid?

Kui ikka one-shot nii kergelt kukub siis laksa vit'i, armorit ja resistanceid juurde. Ega muud varianti pole. icon_cool.gif


Platoon oli vist wizard viimati, ehk force armor ja max burst dps, archon + 2 spell buffi. vahepeal jahus ka barbarianist - selle puhul aitab ainult res ja armor stack. hp 40k on suht ok, kui ikka res 500+ ja armor 8-9k pole siis ei maksa hpd stackida rohkem.

edit:// nägin ka pildi ära, ma ei saa aru miks ükski wizard ei kasuta archonit :S see lõikab nagu kuum nuga võid. aga jah seda vitalityt on sul liiga palju, stacki INT 1500 vähemalt nii kiirelt kui possible läheb asi libedamalt, defensive spelliks soovitaks kas frost nova või force wave. http://us.battle.net/d3/en/calculator/wizard#UiOYSm!Ubg!aZYcZZ - minu defensive wiz build.. ja offensive coopi jaoks http://us.battle.net/d3/en/calculator/wizard#UiOjSm!ebY!aZYaZc

_________________
Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda.


viimati muutis vasques 30.05.2012 22:47:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2012 22:39:38 vasta tsitaadiga

lahe wiz video:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2012 22:40:27 vasta tsitaadiga

Tra kaua v6ib rsk. 6h asemel 1.2 h j2rgi j22nud ja ikka sissei saa !FFS
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 30.05.2012 22:41:41 vasta tsitaadiga

Armor tundub ka suht madal olevat, enda L42 monk laseb ringi ~1.5k'ga ning kannab seejuures koormat low-level kraami seljas
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vutt
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2003




sõnum 30.05.2012 22:41:53 vasta tsitaadiga

37, hm... icon_cry.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2012 22:43:22 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Archangel, Võtsin päeval SK maha, nüüd olen seal veevärkide juures. Wizard, statsid
Ma ei tahaks uskuda nüüd, et need resistanced niipalju ka mõjutavad..


ei saa ju mängu sisse, et statse näidata icon_mad.gif
Aga leidsin videost:

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Celos
Kreisi kasutaja
Celos

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2012 22:43:34 vasta tsitaadiga

Ho Ho, kas mitte ei muudetud chat süsteemi täna öösel opt-in asemel opt-out peale?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2012 22:47:32 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
lahe wiz video:
Spoiler Spoiler Spoiler


Inferno on kergeks tehtud. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 30.05.2012 22:48:27 vasta tsitaadiga

Celos kirjutas:
Ho Ho, kas mitte ei muudetud chat süsteemi täna öösel opt-in asemel opt-out peale?
Pole patchnotesid jälginud, võimatu pole, et selles asi


Platoon, video screenshotil on sul praktiliselt kaks korda enam armorit, kui eelmisel pildil ning resistance'd suht olematud

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 30.05.2012 22:51:39 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Celos kirjutas:
Ho Ho, kas mitte ei muudetud chat süsteemi täna öösel opt-in asemel opt-out peale?
Pole patchnotesid jälginud, võimatu pole, et selles asi


Platoon, video screenshotil on sul praktiliselt kaks korda enam armorit, kui eelmisel pildil ning resistance'd suht olematud


ühel on energy armor aktiveeritud teisel mitte.... ja teise pildi dps boost tuleb magic wep buffist prolly.... wizardi act1 max hp oleks 10-15k normal

_________________
Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda.


viimati muutis vasques 30.05.2012 22:53:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2012 22:52:19 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:

Platoon, video screenshotil on sul praktiliselt kaks korda enam armorit, kui eelmisel pildil ning resistance'd suht olematud


Täpselt.

One-shot pole just väga imestav. Duubelda armor ja resistid ning hakkab looma.

Sa pole Barbarian, et naturaalselt suurem Dämm reduction kaitseks ja HP kõrge oleks. Pead rohkem resiste lükkama, mis tänu kõrgele intelligencile on lihtsam. Sul niigi juba mingi +130 to all olemas intelligencist endast juba.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Voro
Kreisi kasutaja
Voro

liitunud: 16.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2012 22:54:00 vasta tsitaadiga

Kas keegi saab praegu sisse logida? Hetkel veateade: The Servers Are Busy At This Time. (Error 37)
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2012 22:55:05 vasta tsitaadiga

vasques, et siis võin 20k veel elus sacrificeda? Et teha resistanced suureks ja intelligence ehk dps või mis?

Krt sisse logimine ajab ikka ÜLI närvi icon_mad.gif krt maksin SP mängu eest ja see ei lase mind mängima... võiks olla friggin option kas tahad MP-sse minna või mitte.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel


viimati muutis HDTanel 30.05.2012 22:56:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 30.05.2012 22:56:01 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:
Ho Ho kirjutas:

Platoon, video screenshotil on sul praktiliselt kaks korda enam armorit, kui eelmisel pildil ning resistance'd suht olematud


Täpselt.

One-shot pole just väga imestav. Duubelda armor ja resistid ning hakkab looma.

Sa pole Barbarian, et naturaalselt suurem Dämm reduction kaitseks ja HP kõrge oleks. Pead rohkem resiste lükkama, mis tänu kõrgele intelligencile on lihtsam. Sul niigi juba mingi +130 to all olemas intelligencist endast juba.


no palun, res + armor + int geari hindasi olete uurinud ? läheks ala 20 milli et act 2 geari kokku saada. kutt act 1 niiet seal lihtsalt force armor ja max dps burst, las farmib act1hte kõigepealt, nädal ära jagada et act2 läbi "roomata" on ka mage

_________________
Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2012 22:56:59 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
vasques, et siis võin 20k veel elus sacrificeda? Et teha resistanced suureks ja intelligence ehk dps või mis?

Krt sisse logimine ajab ikka ÜLI närvi icon_mad.gif krt maksin SP mängu eest ja see ei lase mind mängima... võiks olla friggin option kas tahad MP-sse minna või mitte.


Sul on 2 võimalust, kas DPS naeruväärselt kõrgeks ja elu 15k kanti, või siis resistanced üles ja dps märkimisväärselt madalamaks...
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2012 23:01:06 vasta tsitaadiga

Njah, igasugustel Demon Hunteritel ja Wizarditel muutubki Inferno 'lihtsaks' kui sul DPS mingi 100k+. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2012 23:02:37 vasta tsitaadiga

Psych0 ja barb ja monk 100k DPSiga sinu arvates higistavad mobe tappes?icon_razz.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elitegamer
HV kasutaja
Elitegamer

liitunud: 24.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2012 23:04:37 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Huvitav, mõni minut tagasi nägin just esmakordselt kedagi general chati kasutamas. Mänguaega on suurusjärku 50h kanti vist icon_smile.gif


Enne oli General chat vaikimisi kinni keeratud. Viimase patchiga on see vaikimisi lahti... eriti tüütu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2012 23:06:16 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
Psych0 ja barb ja monk 100k DPSiga sinu arvates higistavad mobe tappes?icon_razz.gif

Eeldan lihtsalt, et neil raskem melee tõttu. Kuid mine sa tea...Tahaks näha küll tegelt mida nad 100k depsuga teevad, teisi näinud juba. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2012 23:07:25 vasta tsitaadiga

Psych0, raskem? Mismoodi erineb vibust lastud nool, mis oneshotib, barbariani x löögiga, mis oneshotib?
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 30.05.2012 23:09:01 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
Psych0, raskem? Mismoodi erineb vibust lastud nool, mis oneshotib, barbariani x löögiga, mis oneshotib?
Vast nii palju, et barbaril kulub löögi andmiseks mobi nina alla jalutamiseks sutsukene aega ning selle jooksul võib ise hoopis noolt saada icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2012 23:09:44 vasta tsitaadiga

Serverid maas või mis värk on praegu? Kolmap pidi ju see iga nädalane maas olek olema, nagu need servud koguaeg maas juba poleks aga enam ei ole üldse võimalik sisse logida, 1h vist klõbistan siin loginni..
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2012 23:10:57 vasta tsitaadiga

http://eu.battle.net/d3/en/status siit on näha samas, et serverid on üleval, a sisse ikka ei saa icon_lol.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceWeasy
HV kasutaja
IceWeasy

liitunud: 15.10.2004




sõnum 30.05.2012 23:11:40 vasta tsitaadiga

Mnjah lendasin ka välja. Jõudsin Butcheri infernos 5 stackiga kasti panna ja loodi ülevaadata ja siis lendasin. Ja enam ei taha sisse lasta... paistab, et koomas jälle see värk.

viimati muutis IceWeasy 30.05.2012 23:12:34, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2012 23:11:44 vasta tsitaadiga

minake, kasutajad lollikesed jah, Blizzardil kõik hästi, rull tuleb, kasutajatest pohhui.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2012 23:11:54 vasta tsitaadiga

oot mis, kuidas ma mungale 100k dpsi saan?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 30.05.2012 23:15:59 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
oot mis, kuidas ma mungale 100k dpsi saan?


mission immposibru

lisaks: INT annab ressi - no limit, STR annab armorit - no limit, dex = dodge.... limited.....

edit:// foorumites mehed väidavad et said 60% dodge, aga ikkagi mul läks see 50.5 % peal lukku,....

_________________
Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda.


viimati muutis vasques 30.05.2012 23:19:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2012 23:18:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Me - I want to play the game please
37 - You may not!
Me - Ok Ill try again later no prob icon_wink.gif
*10 hours passed*
Me - I want to play the game please
37 - You may not!
Me - What tha hell!!!!11!
37 - No!
Me - cmon let me just have a look at my char!
37 - No can do icon_wink.gif
Me - ok just log me in and I promise I will not play..
37 - LIAR!!!
Me - trust me icon_smile.gif
37 - hum... you did gave me 59€... I dunno...
Me - yes! yes cmon bro
37 - Iv better call 74....
74 - Hello how can I be of service?
Me - Hi 47 could you let me log in pls? 37 does not let me icon_wink.gif but im sure ur alright
37 - Yea this guy wants to play the damn game what should I do?
74 - just let him trough <.<
Me - OMG AWESOMEZ!!!
37 - alright -.-
30007 - HEY YOU GET OUT OF HERE!!!!
Me - *.*


icon_lol.gif ametlikust foorumist, kus teema on juba 67 leheküljeni jõudnud...

edit: lugesin usa oma, euroopa foorumis on topic juba pea 400 LK-d pikka icon_eek.gif
http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/4211087337?page=401


viimati muutis minake 30.05.2012 23:26:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2012 23:23:54 vasta tsitaadiga

... täna ikaldab ikka mehemoodi, isegi vähe aega mängida ja selle vähesegi oskab Blizzard lausa nagu valitult ära soperdada thumbs_down.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meat
HV vaatleja

liitunud: 21.05.2012




sõnum 30.05.2012 23:29:28 vasta tsitaadiga

Aru ma ei saa kuida te seal infernos 100 residega ringi lammutate. Mul barbarianil mingi 300-400 vahel resid ja no pmst Start game = DEAD icon_biggrin.gificon_biggrin.gif
Tegelt range classidest saab nagu aru ,et kited ja timmid ei lase neid lähedalegi aga kradi ma ei saa ilma dpssi teha kui ma neile vastu ei jookse pmst.
Mingi siesmic slammiga ei viitsi ka timmida 10 aastat seal icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2012 23:30:00 vasta tsitaadiga

how specific is monk gear?
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5150761899

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2012 23:34:55 vasta tsitaadiga

Meat kirjutas:
Aru ma ei saa kuida te seal infernos 100 residega ringi lammutate. Mul barbarianil mingi 300-400 vahel resid ja no pmst Start game = DEAD icon_biggrin.gificon_biggrin.gif
Tegelt range classidest saab nagu aru ,et kited ja timmid ei lase neid lähedalegi aga kradi ma ei saa ilma dpssi teha kui ma neile vastu ei jookse pmst.
Mingi siesmic slammiga ei viitsi ka timmida 10 aastat seal icon_biggrin.gif


Mul resistid pm. nullis. Niipalju, kui intelligencist tiksub mingi kõiki +40 vbl. + veidi physical resisti ja +arcane. Need vist 100.

Ellu jään kuna 50k HP, 65% eest armorit, 27% block, 15% dodge, Ja 1300 health regenn. icon_cool.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 30.05.2012 23:35:44 vasta tsitaadiga

Ma siit Soomest mingit mõttetu netipulgaga ja mis veel sharib teisest läpparist saan küll kohe sisse, aga hero screenilt edasi ei sa icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2012 23:40:01 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:
Meat kirjutas:
Aru ma ei saa kuida te seal infernos 100 residega ringi lammutate. Mul barbarianil mingi 300-400 vahel resid ja no pmst Start game = DEAD icon_biggrin.gificon_biggrin.gif
Tegelt range classidest saab nagu aru ,et kited ja timmid ei lase neid lähedalegi aga kradi ma ei saa ilma dpssi teha kui ma neile vastu ei jookse pmst.
Mingi siesmic slammiga ei viitsi ka timmida 10 aastat seal icon_biggrin.gif


Mul resistid pm. nullis. Niipalju, kui intelligencist tiksub mingi kõiki +40 vbl. + veidi physical resisti ja +arcane. Need vist 100.

Ellu jään kuna 50k HP, 65% eest armorit, 27% block, 15% dodge, Ja 1300 health regenn. icon_cool.gif


ilma resistita on infernot suht mõttetu üritada ju, as barb siis
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2012 23:43:25 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Archangel kirjutas:
Meat kirjutas:
Aru ma ei saa kuida te seal infernos 100 residega ringi lammutate. Mul barbarianil mingi 300-400 vahel resid ja no pmst Start game = DEAD icon_biggrin.gificon_biggrin.gif
Tegelt range classidest saab nagu aru ,et kited ja timmid ei lase neid lähedalegi aga kradi ma ei saa ilma dpssi teha kui ma neile vastu ei jookse pmst.
Mingi siesmic slammiga ei viitsi ka timmida 10 aastat seal icon_biggrin.gif


Mul resistid pm. nullis. Niipalju, kui intelligencist tiksub mingi kõiki +40 vbl. + veidi physical resisti ja +arcane. Need vist 100.

Ellu jään kuna 50k HP, 65% eest armorit, 27% block, 15% dodge, Ja 1300 health regenn. icon_cool.gif


ilma resistita on infernot suht mõttetu üritada ju, as barb siis


Miks? SK lõin maha ja liigun vaikselt edasi. Vastu seina pole veel jooksnud. Mõni Elite-pack on ülbe aga peksan kuidagi ära.

Pole hetkel pappi, et muretseda tipp varustus. Proovin vaikselt Act. I läbi tiksutada ning loota, et midagi kukub + veidi Ah-st osta, et siis SK-d farmima hakata. icon_cool.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cromaclear
HV kasutaja
Cromaclear

liitunud: 02.04.2007




sõnum 30.05.2012 23:44:27 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
Archangel kirjutas:
Meat kirjutas:
Aru ma ei saa kuida te seal infernos 100 residega ringi lammutate. Mul barbarianil mingi 300-400 vahel resid ja no pmst Start game = DEAD icon_biggrin.gificon_biggrin.gif
Tegelt range classidest saab nagu aru ,et kited ja timmid ei lase neid lähedalegi aga kradi ma ei saa ilma dpssi teha kui ma neile vastu ei jookse pmst.
Mingi siesmic slammiga ei viitsi ka timmida 10 aastat seal icon_biggrin.gif


Mul resistid pm. nullis. Niipalju, kui intelligencist tiksub mingi kõiki +40 vbl. + veidi physical resisti ja +arcane. Need vist 100.

Ellu jään kuna 50k HP, 65% eest armorit, 27% block, 15% dodge, Ja 1300 health regenn. icon_cool.gif


ilma resistita on infernot suht mõttetu üritada ju, as barb siis


Miks? SK lõin maha ja liigun vaikselt edasi. Vastu seina pole veel jooksnud. Mõni Elite-pack on ülbe aga peksan kuidagi ära.

Pole hetkel pappi, et muretseda tipp varustus. Proovin vaikselt Act. I läbi tiksutada ning loota, et midagi kukub + veidi Ah-st osta, et siis SK-d farmima hakata. icon_cool.gif


SK jaoks pole sul mingit resistancit vajagi, pealegi ACT I nii lihtne.

_________________
BF3 platoon : http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655240976803519/
BF3 nick : KrisRhazta
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2012 23:46:21 vasta tsitaadiga

act2 tundub liiga ajuvaba, resist 850 hp 50k ja surm saabub sekunditega ka suvaliste valgete mobidega, kõik skillid ja passivid defensive, võimalik et ei oska lihtsalt...
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 120, 121, 122 ... 294, 295, 296  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.