|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni? |
| Jah |
|
52% |
[ 171 ] |
| Ei |
|
47% |
[ 154 ] |
|
| hääli kokku : 325 |
|
| autor |
|
IceWeasy
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004
|
30.05.2012 21:30:54
|
|
|
| Paistab, et nüüd saab sisse. Esimese korrapeale logis.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
30.05.2012 21:34:15
|
|
|
nope, endiselt sama seis...
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
30.05.2012 21:54:24
|
|
|
lol mul makro logib juba tunnike ja pealegi. : D ei lasta sisse.
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
30.05.2012 22:05:56
|
|
|
Veel häkkimisest. Väga hea postitaja poolt.
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5575469543
Kõige haigem on ikka see, et tänapäeval polegi muud teha vaja, kui mine Delfisse ja mingi suvaline Ad võib sulle lihtsalt viiruse saata, ilma et sa kuskile klikiksid või midagi muud kahtlast teeksid, piisab vaid oma Java jms updatemata jätta, ja isegi update ei päästa alati. Lihtsalt surfad delfis ja viirus ronib arvutisse ja oledki compromised.
Mnjaa. Digi-ajastu on ikka karm.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
30.05.2012 22:07:13
|
|
|
ot:
antiviirus on selle jaoks.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flashix
HV vaatleja
liitunud: 27.09.2010
|
30.05.2012 22:12:39
|
|
|
| Huvitav enne oli ka error 37 sain sisse aga kui tahtsin start game panna siis tuli uus error. General chat on ka suht lollus nagu milleks on vaja sellist asja single player games, pm sealt tuleb kolme asja kas siis mingeid vene tähti, müügi kuulutust või siis kulla spamm. Tänan bliz järjest rohkem tuleb wowi tunne.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IceWeasy
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004
|
30.05.2012 22:17:33
|
|
|
| Mul jah vedas ma sain esimese korraga sisse nii 20min tagasi. Vaatasin AH üle ja hakkasin tegelasega sisse minema aga siis viskas Error 1 ette proovisin uuesti ja sain. Chat on ka kuidas kunagi, üks vend spammis oma kullamüüki aga ignoor peale ja peale teda pole enam kedagi kohanud sellise teemaga. Hetkel tundub suht tavaline chat olevat, venekeelset värki pole ka veel kohanud.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
30.05.2012 22:20:00
|
|
|
| flashix kirjutas: |
| General chat on ka suht lollus nagu milleks on vaja sellist asja single player games, pm sealt tuleb kolme asja kas siis mingeid vene tähti, müügi kuulutust või siis kulla spamm. Tänan bliz järjest rohkem tuleb wowi tunne. |
Ei tea, minul küll täitsa viisakas. Enne sai nalja tehtud, vahepeal abipalujaid abistatud ning mõni vahel linkis mingit itemit müügiks või küsis palju see väärt võib olla.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
30.05.2012 22:26:29
|
|
|
Sain lõpuks teise legendary dropi aga noo krt... Infernos ikka tundub ulme raske olema. Ma ei mõista, mis mul valesti on.. kuid siiani koguaeg saan oneshotte pm eliit mobidelt samal ajal kui DH ja isegi Barb ei kaota pea üldse elusi veits närvi ajab selline asi gear on ka enamvähem.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
30.05.2012 22:27:40
|
|
|
Ega siis general Chatis ei pea sees olema. Ma võtsin maha niipea kui hommikul sisse logisin. Pole minu huvi.
Ma ei näe kunagi mõtet vingude featurite üle, mis on Optional. PoE-s on ka muidu General Chat täitsa olemas.
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Sain lõpuks teise legendary dropi aga noo krt... Infernos ikka tundub ulme raske olema. Ma ei mõista, mis mul valesti on.. kuid siiani koguaeg saan oneshotte pm eliit mobidelt samal ajal kui DH ja isegi Barb ei kaota pea üldse elusi veits närvi ajab selline asi gear on ka enamvähem. |
Kaugel oled? Mis tegelane, mis statid?
Kui ikka one-shot nii kergelt kukub siis laksa vit'i, armorit ja resistanceid juurde. Ega muud varianti pole.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
30.05.2012 22:28:52
|
|
|
Huvitav, mõni minut tagasi nägin just esmakordselt kedagi general chati kasutamas. Mänguaega on suurusjärku 50h kanti vist
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
30.05.2012 22:37:40
|
|
|
Archangel, Võtsin päeval SK maha, nüüd olen seal veevärkide juures. Wizard, statsid
Ma ei tahaks uskuda nüüd, et need resistanced niipalju ka mõjutavad..
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
30.05.2012 22:38:30
|
|
|
PlatoonSgtElias, advanced tooltipid enabletud? siis seisa korra kursoriga resistance peal...
elemental dämmi saad eriti infernos omajagu.
oma buildi ja statse võiks ka näidata.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
viimati muutis londiste 30.05.2012 22:38:50, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vasques
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2006
|
30.05.2012 22:38:45
|
|
|
| Archangel kirjutas: |
Ega siis general Chatis ei pea sees olema. Ma võtsin maha niipea kui hommikul sisse logisin. Pole minu huvi.
Ma ei näe kunagi mõtet vingude featurite üle, mis on Optional. PoE-s on ka muidu General Chat täitsa olemas.
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Sain lõpuks teise legendary dropi aga noo krt... Infernos ikka tundub ulme raske olema. Ma ei mõista, mis mul valesti on.. kuid siiani koguaeg saan oneshotte pm eliit mobidelt samal ajal kui DH ja isegi Barb ei kaota pea üldse elusi veits närvi ajab selline asi gear on ka enamvähem. |
Kaugel oled? Mis tegelane, mis statid?
Kui ikka one-shot nii kergelt kukub siis laksa vit'i, armorit ja resistanceid juurde. Ega muud varianti pole.  |
Platoon oli vist wizard viimati, ehk force armor ja max burst dps, archon + 2 spell buffi. vahepeal jahus ka barbarianist - selle puhul aitab ainult res ja armor stack. hp 40k on suht ok, kui ikka res 500+ ja armor 8-9k pole siis ei maksa hpd stackida rohkem.
edit:// nägin ka pildi ära, ma ei saa aru miks ükski wizard ei kasuta archonit :S see lõikab nagu kuum nuga võid. aga jah seda vitalityt on sul liiga palju, stacki INT 1500 vähemalt nii kiirelt kui possible läheb asi libedamalt, defensive spelliks soovitaks kas frost nova või force wave. http://us.battle.net/d3/en/calculator/wizard#UiOYSm!Ubg!aZYcZZ - minu defensive wiz build.. ja offensive coopi jaoks http://us.battle.net/d3/en/calculator/wizard#UiOjSm!ebY!aZYaZc
_________________ Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda.
viimati muutis vasques 30.05.2012 22:47:31, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
30.05.2012 22:39:38
|
|
|
lahe wiz video:
Spoiler 
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
30.05.2012 22:41:41
|
|
|
Armor tundub ka suht madal olevat, enda L42 monk laseb ringi ~1.5k'ga ning kannab seejuures koormat low-level kraami seljas
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vutt
HV kasutaja
liitunud: 14.11.2003
|
30.05.2012 22:41:53
|
|
|
37, hm...
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
30.05.2012 22:43:22
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Archangel, Võtsin päeval SK maha, nüüd olen seal veevärkide juures. Wizard, statsid
Ma ei tahaks uskuda nüüd, et need resistanced niipalju ka mõjutavad..
 |
ei saa ju mängu sisse, et statse näidata
Aga leidsin videost:
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celos
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.08.2005
|
30.05.2012 22:43:34
|
|
|
| Ho Ho, kas mitte ei muudetud chat süsteemi täna öösel opt-in asemel opt-out peale?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
30.05.2012 22:47:32
|
|
|
| londiste kirjutas: |
lahe wiz video:
Spoiler 
|
Inferno on kergeks tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
30.05.2012 22:48:27
|
|
|
| Celos kirjutas: |
| Ho Ho, kas mitte ei muudetud chat süsteemi täna öösel opt-in asemel opt-out peale? |
Pole patchnotesid jälginud, võimatu pole, et selles asi
Platoon, video screenshotil on sul praktiliselt kaks korda enam armorit, kui eelmisel pildil ning resistance'd suht olematud
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vasques
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2006
|
30.05.2012 22:51:39
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Celos kirjutas: |
| Ho Ho, kas mitte ei muudetud chat süsteemi täna öösel opt-in asemel opt-out peale? |
Pole patchnotesid jälginud, võimatu pole, et selles asi
Platoon, video screenshotil on sul praktiliselt kaks korda enam armorit, kui eelmisel pildil ning resistance'd suht olematud |
ühel on energy armor aktiveeritud teisel mitte.... ja teise pildi dps boost tuleb magic wep buffist prolly.... wizardi act1 max hp oleks 10-15k normal
_________________ Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda.
viimati muutis vasques 30.05.2012 22:53:35, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
30.05.2012 22:52:19
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
Platoon, video screenshotil on sul praktiliselt kaks korda enam armorit, kui eelmisel pildil ning resistance'd suht olematud |
Täpselt.
One-shot pole just väga imestav. Duubelda armor ja resistid ning hakkab looma.
Sa pole Barbarian, et naturaalselt suurem Dämm reduction kaitseks ja HP kõrge oleks. Pead rohkem resiste lükkama, mis tänu kõrgele intelligencile on lihtsam. Sul niigi juba mingi +130 to all olemas intelligencist endast juba.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Voro
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.05.2003
|
30.05.2012 22:54:00
|
|
|
| Kas keegi saab praegu sisse logida? Hetkel veateade: The Servers Are Busy At This Time. (Error 37)
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
160 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
30.05.2012 22:55:05
|
|
|
vasques, et siis võin 20k veel elus sacrificeda? Et teha resistanced suureks ja intelligence ehk dps või mis?
Krt sisse logimine ajab ikka ÜLI närvi krt maksin SP mängu eest ja see ei lase mind mängima... võiks olla friggin option kas tahad MP-sse minna või mitte.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
viimati muutis HDTanel 30.05.2012 22:56:01, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vasques
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2006
|
30.05.2012 22:56:01
|
|
|
| Archangel kirjutas: |
| Ho Ho kirjutas: |
Platoon, video screenshotil on sul praktiliselt kaks korda enam armorit, kui eelmisel pildil ning resistance'd suht olematud |
Täpselt.
One-shot pole just väga imestav. Duubelda armor ja resistid ning hakkab looma.
Sa pole Barbarian, et naturaalselt suurem Dämm reduction kaitseks ja HP kõrge oleks. Pead rohkem resiste lükkama, mis tänu kõrgele intelligencile on lihtsam. Sul niigi juba mingi +130 to all olemas intelligencist endast juba. |
no palun, res + armor + int geari hindasi olete uurinud ? läheks ala 20 milli et act 2 geari kokku saada. kutt act 1 niiet seal lihtsalt force armor ja max dps burst, las farmib act1hte kõigepealt, nädal ära jagada et act2 läbi "roomata" on ka mage
_________________ Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
30.05.2012 22:56:59
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
vasques, et siis võin 20k veel elus sacrificeda? Et teha resistanced suureks ja intelligence ehk dps või mis?
Krt sisse logimine ajab ikka ÜLI närvi krt maksin SP mängu eest ja see ei lase mind mängima... võiks olla friggin option kas tahad MP-sse minna või mitte. |
Sul on 2 võimalust, kas DPS naeruväärselt kõrgeks ja elu 15k kanti, või siis resistanced üles ja dps märkimisväärselt madalamaks...
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
30.05.2012 23:01:06
|
|
|
Njah, igasugustel Demon Hunteritel ja Wizarditel muutubki Inferno 'lihtsaks' kui sul DPS mingi 100k+.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
30.05.2012 23:02:37
|
|
|
Psych0 ja barb ja monk 100k DPSiga sinu arvates higistavad mobe tappes?
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elitegamer
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2002
|
30.05.2012 23:04:37
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
Huvitav, mõni minut tagasi nägin just esmakordselt kedagi general chati kasutamas. Mänguaega on suurusjärku 50h kanti vist  |
Enne oli General chat vaikimisi kinni keeratud. Viimase patchiga on see vaikimisi lahti... eriti tüütu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
30.05.2012 23:06:16
|
|
|
| eShelobik kirjutas: |
Psych0 ja barb ja monk 100k DPSiga sinu arvates higistavad mobe tappes? |
Eeldan lihtsalt, et neil raskem melee tõttu. Kuid mine sa tea...Tahaks näha küll tegelt mida nad 100k depsuga teevad, teisi näinud juba.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
30.05.2012 23:07:25
|
|
|
| Psych0, raskem? Mismoodi erineb vibust lastud nool, mis oneshotib, barbariani x löögiga, mis oneshotib?
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
30.05.2012 23:09:01
|
|
|
| eShelobik kirjutas: |
| Psych0, raskem? Mismoodi erineb vibust lastud nool, mis oneshotib, barbariani x löögiga, mis oneshotib? |
Vast nii palju, et barbaril kulub löögi andmiseks mobi nina alla jalutamiseks sutsukene aega ning selle jooksul võib ise hoopis noolt saada
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
30.05.2012 23:09:44
|
|
|
Serverid maas või mis värk on praegu? Kolmap pidi ju see iga nädalane maas olek olema, nagu need servud koguaeg maas juba poleks aga enam ei ole üldse võimalik sisse logida, 1h vist klõbistan siin loginni..
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IceWeasy
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004
|
30.05.2012 23:11:40
|
|
|
Mnjah lendasin ka välja. Jõudsin Butcheri infernos 5 stackiga kasti panna ja loodi ülevaadata ja siis lendasin. Ja enam ei taha sisse lasta... paistab, et koomas jälle see värk.
viimati muutis IceWeasy 30.05.2012 23:12:34, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
30.05.2012 23:11:44
|
|
|
minake, kasutajad lollikesed jah, Blizzardil kõik hästi, rull tuleb, kasutajatest pohhui.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
30.05.2012 23:11:54
|
|
|
oot mis, kuidas ma mungale 100k dpsi saan?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vasques
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2006
|
30.05.2012 23:15:59
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| oot mis, kuidas ma mungale 100k dpsi saan? |
mission immposibru
lisaks: INT annab ressi - no limit, STR annab armorit - no limit, dex = dodge.... limited.....
edit:// foorumites mehed väidavad et said 60% dodge, aga ikkagi mul läks see 50.5 % peal lukku,....
_________________ Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda.
viimati muutis vasques 30.05.2012 23:19:05, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
30.05.2012 23:18:01
|
|
|
| tsitaat: |
Me - I want to play the game please
37 - You may not!
Me - Ok Ill try again later no prob
*10 hours passed*
Me - I want to play the game please
37 - You may not!
Me - What tha hell!!!!11!
37 - No!
Me - cmon let me just have a look at my char!
37 - No can do
Me - ok just log me in and I promise I will not play..
37 - LIAR!!!
Me - trust me
37 - hum... you did gave me 59€... I dunno...
Me - yes! yes cmon bro
37 - Iv better call 74....
74 - Hello how can I be of service?
Me - Hi 47 could you let me log in pls? 37 does not let me but im sure ur alright
37 - Yea this guy wants to play the damn game what should I do?
74 - just let him trough <.<
Me - OMG AWESOMEZ!!!
37 - alright -.-
30007 - HEY YOU GET OUT OF HERE!!!!
Me - *.* |
ametlikust foorumist, kus teema on juba 67 leheküljeni jõudnud...
edit: lugesin usa oma, euroopa foorumis on topic juba pea 400 LK-d pikka
http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/4211087337?page=401
viimati muutis minake 30.05.2012 23:26:42, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
30.05.2012 23:23:54
|
|
|
... täna ikaldab ikka mehemoodi, isegi vähe aega mängida ja selle vähesegi oskab Blizzard lausa nagu valitult ära soperdada
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Meat
HV vaatleja
liitunud: 21.05.2012
|
30.05.2012 23:29:28
|
|
|
Aru ma ei saa kuida te seal infernos 100 residega ringi lammutate. Mul barbarianil mingi 300-400 vahel resid ja no pmst Start game = DEAD 
Tegelt range classidest saab nagu aru ,et kited ja timmid ei lase neid lähedalegi aga kradi ma ei saa ilma dpssi teha kui ma neile vastu ei jookse pmst.
Mingi siesmic slammiga ei viitsi ka timmida 10 aastat seal
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
30.05.2012 23:34:55
|
|
|
| Meat kirjutas: |
Aru ma ei saa kuida te seal infernos 100 residega ringi lammutate. Mul barbarianil mingi 300-400 vahel resid ja no pmst Start game = DEAD 
Tegelt range classidest saab nagu aru ,et kited ja timmid ei lase neid lähedalegi aga kradi ma ei saa ilma dpssi teha kui ma neile vastu ei jookse pmst.
Mingi siesmic slammiga ei viitsi ka timmida 10 aastat seal  |
Mul resistid pm. nullis. Niipalju, kui intelligencist tiksub mingi kõiki +40 vbl. + veidi physical resisti ja +arcane. Need vist 100.
Ellu jään kuna 50k HP, 65% eest armorit, 27% block, 15% dodge, Ja 1300 health regenn.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marx112
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2006
|
30.05.2012 23:35:44
|
|
|
Ma siit Soomest mingit mõttetu netipulgaga ja mis veel sharib teisest läpparist saan küll kohe sisse, aga hero screenilt edasi ei sa
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
30.05.2012 23:40:01
|
|
|
| Archangel kirjutas: |
| Meat kirjutas: |
Aru ma ei saa kuida te seal infernos 100 residega ringi lammutate. Mul barbarianil mingi 300-400 vahel resid ja no pmst Start game = DEAD 
Tegelt range classidest saab nagu aru ,et kited ja timmid ei lase neid lähedalegi aga kradi ma ei saa ilma dpssi teha kui ma neile vastu ei jookse pmst.
Mingi siesmic slammiga ei viitsi ka timmida 10 aastat seal  |
Mul resistid pm. nullis. Niipalju, kui intelligencist tiksub mingi kõiki +40 vbl. + veidi physical resisti ja +arcane. Need vist 100.
Ellu jään kuna 50k HP, 65% eest armorit, 27% block, 15% dodge, Ja 1300 health regenn.  |
ilma resistita on infernot suht mõttetu üritada ju, as barb siis
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
30.05.2012 23:43:25
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Archangel kirjutas: |
| Meat kirjutas: |
Aru ma ei saa kuida te seal infernos 100 residega ringi lammutate. Mul barbarianil mingi 300-400 vahel resid ja no pmst Start game = DEAD 
Tegelt range classidest saab nagu aru ,et kited ja timmid ei lase neid lähedalegi aga kradi ma ei saa ilma dpssi teha kui ma neile vastu ei jookse pmst.
Mingi siesmic slammiga ei viitsi ka timmida 10 aastat seal  |
Mul resistid pm. nullis. Niipalju, kui intelligencist tiksub mingi kõiki +40 vbl. + veidi physical resisti ja +arcane. Need vist 100.
Ellu jään kuna 50k HP, 65% eest armorit, 27% block, 15% dodge, Ja 1300 health regenn.  |
ilma resistita on infernot suht mõttetu üritada ju, as barb siis |
Miks? SK lõin maha ja liigun vaikselt edasi. Vastu seina pole veel jooksnud. Mõni Elite-pack on ülbe aga peksan kuidagi ära.
Pole hetkel pappi, et muretseda tipp varustus. Proovin vaikselt Act. I läbi tiksutada ning loota, et midagi kukub + veidi Ah-st osta, et siis SK-d farmima hakata.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cromaclear
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2007
|
30.05.2012 23:44:27
|
|
|
| Archangel kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Archangel kirjutas: |
| Meat kirjutas: |
Aru ma ei saa kuida te seal infernos 100 residega ringi lammutate. Mul barbarianil mingi 300-400 vahel resid ja no pmst Start game = DEAD 
Tegelt range classidest saab nagu aru ,et kited ja timmid ei lase neid lähedalegi aga kradi ma ei saa ilma dpssi teha kui ma neile vastu ei jookse pmst.
Mingi siesmic slammiga ei viitsi ka timmida 10 aastat seal  |
Mul resistid pm. nullis. Niipalju, kui intelligencist tiksub mingi kõiki +40 vbl. + veidi physical resisti ja +arcane. Need vist 100.
Ellu jään kuna 50k HP, 65% eest armorit, 27% block, 15% dodge, Ja 1300 health regenn.  |
ilma resistita on infernot suht mõttetu üritada ju, as barb siis |
Miks? SK lõin maha ja liigun vaikselt edasi. Vastu seina pole veel jooksnud. Mõni Elite-pack on ülbe aga peksan kuidagi ära.
Pole hetkel pappi, et muretseda tipp varustus. Proovin vaikselt Act. I läbi tiksutada ning loota, et midagi kukub + veidi Ah-st osta, et siis SK-d farmima hakata.  |
SK jaoks pole sul mingit resistancit vajagi, pealegi ACT I nii lihtne.
_________________ BF3 platoon : http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655240976803519/
BF3 nick : KrisRhazta |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
30.05.2012 23:46:21
|
|
|
| act2 tundub liiga ajuvaba, resist 850 hp 50k ja surm saabub sekunditega ka suvaliste valgete mobidega, kõik skillid ja passivid defensive, võimalik et ei oska lihtsalt...
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|