|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
11.04.2012 21:52:00
|
|
|
Maagi olen ka mänginud, eriti umbes oli asi crit ajastul (hetkel legacy). Atm ta ka kindlasti väga heade ehitusvõimalustega, sellele vihjab juba ladder.
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
11.04.2012 21:54:44
|
|
|
Eriti ei imestaks kui ladderist pooled või enamgi abusevad gemide buge ning lasevad ringi korraga 3+ zombie set'iga
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Loorits
HV vaatleja

liitunud: 07.04.2011
|
12.04.2012 08:07:44
|
|
|
| Metsjeesus kirjutas: |
Ma olin leveli poolest top (1-2 dualwield sword cleaver) dualist.
Asi on soolona A väga kiire, B päris safe (elud + 50-70% armor + block) ja suht kesisena ka päris hea. Samas väga hea varustusega ta oluliselt paremaks ei muutu (mul oli 2 suht ideaalset mõõka maksimaalse dami/iasega ja identsete statsidega peaaegu ning 20% quality cleave koos muu nodiga).
Eiteagi mida proovida kui uuesti peaks, võibolla mõned uued skillid ka on head hetkel. Frenzy ranger multihitiga oli varem hea ja kiire, aga viimane mood oli AoF templarid vibuga kui toksisin. |
Soovitan proovida mingeid innovaatilisemaid builde. Ise pole juba väga ammu pähe andnud, vist enne reliissi ei võta käsile ka.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
16.04.2012 11:11:09
|
|
|
Atm innovaatilisi mängitakse, sest nad on etemad ja senikaua kuni on tugevad. Niisama for fun vast väga ei proovita. Staff AoF oli okei ja sellega asi piirdus, tegin 1h - shield peale ümber passive resetiga ja etem - turvalisem ja sama killspeed, kuigi melee crit powercharge oli päris hea lisa sooloks staffiga.
Keegi neid 9.6-9.8 skille on proovinud? Mis build hetkel hot on? Eri lvliga miniongemmide bug on endiselt olemas? Summon buildi tahaks proovida iseenesest.
E:
Tegin prooviks bow aof templari burning arrowga.
Kelegi aktiivne ka on?
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
18.04.2012 05:49:38
|
|
|
Keegi ise väikest tutvustavat videot ei viitsi teha?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
18.04.2012 09:42:47
|
|
|
Mis youtubes olevast lademest puudu on?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
18.04.2012 11:22:08
|
|
|
Tegelikult on esimesed reviewd ajast ja arust, hilisemad on juba mingite buildide videod. Seega jah, hetkeolukorrast ülevaadet ei saa.
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Status0
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2009
|
03.05.2012 19:24:23
|
|
|
| Keegi veel mängib? Nagu gameplay videotest ja siinsetest muljetest olen aru saanud, tegemist on hea mänguga ja 10 dollarit pole proovimiseks ju palju ka?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
04.05.2012 16:19:33
|
|
|
Mängin vaikselt lvl 67 ranger ja 63 bõkk, hetkel hardcores pushin rangerit. Popim build hetkel tundub olevat AOF(converdib kogu dämmi fireiks), ice witchid on kah suht popid.
Tundub et kuni chaoseni on lihtne , craftimine on üks pain of ass, saada vajalike lingitud socketitega, heade modidega itemit on üks paras loterii.
Aga soovitan kõigile asi tekitab ikka tõelist sõltuvust
Ahjaa kohe, kohe on tulemas uus patch(8 mai kui ei eksi), pärast seda veel üks patch ja siis juba open beta(juunis)
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miki-Hiir
HV veteran
liitunud: 04.03.2004
|
04.05.2012 16:34:28
|
|
|
| thargun kirjutas: |
| Ahjaa kohe, kohe on tulemas uus patch(8 mai kui ei eksi), pärast seda veel üks patch ja siis juba open beta(juunis) |
Livest pole kuulda midagi? Ei viitsi seda betat tampida.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
05.05.2012 01:05:25
|
|
|
9 mai 9.9 ja aof eemaldamine, beta lõpp juunis.
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Status0
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2009
|
07.05.2012 15:55:06
|
|
|
| Nüüd siis ka kaua oodatud kuues tegelane väljas: the Shadow (dexterity/intelligence tüüp).
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
07.05.2012 16:18:56
|
|
|
See nädalavahetus peaks tulema järjekordne open beta/stresstest
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Status0
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2009
|
09.05.2012 15:21:57
|
|
|
Pisut mängimist Shadowga ning mõned uuendused.
Exclusive Shadow Class Footage & Update
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
09.05.2012 19:46:44
|
|
|
Huh see uus patch on raske, isegi normalis on tükk tegemist et 1 actist läbi saada.
Uued kollid aka necrod on tõeline pain of ass, kohtab neid prisonis, seal on niigi pime ja ei näe nurga taha, a no need tõprad äratavad ellu kogu selle undeadide massi kellest just läbi ennast hekseldasid, arvad et kõik on maas jooksed rõõmsalt ja äkki ups, nurga taga ootab sind eriti tige skeletonide kamp.
Drop rate on kah ära nerfitud, Brutus mölakas on kah uusi nippe õppinud
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
10.05.2012 11:41:24
|
|
|
Olen nüüd mängu gameplay videosid veidi vaadanud ja kui aus olla, siis path of exile minule suur üllatus. Poleks uskunud, et mingi "teine" firma peale blizzardi suudab luua mängu, mis meenutab rohkem diablo ühte ja kahte (võrreldes diablo 3ga).
Ps. kas kellelgi beta kutset pole?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Status0
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2009
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
10.05.2012 12:15:19
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
Ps. kas kellelgi beta kutset pole?  |
Ühe key võin mõne euriga ära anda kuid soovitan pigem sul endal asi osta. Toetad tegijaid + saad näiteks lisa tab'e stashis nodi talletamiseks mis kanduvad ka release'sse üle
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
10.05.2012 12:51:30
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Timberg kirjutas: |
Ps. kas kellelgi beta kutset pole?  |
Ühe key võin mõne euriga ära anda kuid soovitan pigem sul endal asi osta. Toetad tegijaid + saad näiteks lisa tab'e stashis nodi talletamiseks mis kanduvad ka release'sse üle  |
Hei. Keyd ma osta ei taha.
Sooviksingi enne mängu proovida. Nägin jah, et neil on kodukal väga asjalikud pakkumised neile, kes mängu varakult toetavad. Plaan oli see, et katsetan betat (kas siis keyga või open weekendil) ja otsustan, kas mäng väärib mu paypali või ei.
PS. Kas on võimalik ka peale beta keyga konto loomist osta juurde see supporter pack vms?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
10.05.2012 12:54:21
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Kas on võimalik ka peale beta keyga konto loomist osta juurde see supporter pack vms? |
Jah, on küll. Afaik oli ka võimalik noid pakke jupi kaupa osta ning seeläbi järjest suurema paki peale "upgradeda" kui piisav summa neile üle kantud
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
10.05.2012 13:41:12
|
|
|
| Kui te beta võtit tahate, siis soovitan mängu ametlikus foorumis sõna võtta. Enamus kogukonnast on väga sõbralikud ja sain ise alla 20 sisuka postitusega oma beta v õtme kätte.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Minttunator
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2007
|
15.05.2012 21:07:45
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Jah, on küll. Afaik oli ka võimalik noid pakke jupi kaupa osta ning seeläbi järjest suurema paki peale "upgradeda" kui piisav summa neile üle kantud |
Confirmed, neil on supporter packide upgrademise tugi otse veebiküljel olemas ja täitsa töötab.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
17.05.2012 13:34:59
|
|
|
Kas selles mängus kaaslased tulevad ja kas neile saab ka varustust anda nagu D2?
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
17.05.2012 13:52:12
|
|
|
| Ei
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
17.05.2012 20:57:43
|
|
|
| mis värk sell beta keyga on? ma regasin ära ja ootan terve päeva juba mitte midagi, ei taha maksta ka lampi, võibolla mängi ei meeldigi
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
17.05.2012 21:04:48
|
|
|
| nolifer kirjutas: |
| mis värk sell beta keyga on? ma regasin ära ja ootan terve päeva juba mitte midagi, ei taha maksta ka lampi, võibolla mängi ei meeldigi |
Terve päeva lausa? - Mõni on aasta aega oodanud key-d, lol.
Kannata kuu või kaks ning siis on Open Beta, mängi või lolliks. Ei pea sentigi maksma. Selles suhtes, et mäng saab alles mitme kuu pärast valmis, kui sedagi. Nii et täit aimu ei saa anyway.
Ning kuna mäng midagi maksma ei hakka, siis ei olegi väga põhjust Beta-sse ronida, sest mnjah. D3 ju väljas ning milleks Exile sugust poolikut asja praegu taguda.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
17.05.2012 21:22:57
|
|
|
| jama värks siis, tahtisn midagi vahelduseks ddo-le, saavutanud kõik mis saavutada annab ja enne suve update pole mul seal midagi teha
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
17.05.2012 21:47:55
|
|
|
| nolifer kirjutas: |
| jama värks siis, tahtisn midagi vahelduseks ddo-le, saavutanud kõik mis saavutada annab ja enne suve update pole mul seal midagi teha |
Well...
Fine. Sinu lucky day. Saatsin sulle Beta-key. Mul üks üle ja kellelegi teisele anda pole. Võta siis juba endale.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Status0
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2009
|
20.05.2012 17:04:03
|
|
|
| Archangel kirjutas: |
| nolifer kirjutas: |
| jama värks siis, tahtisn midagi vahelduseks ddo-le, saavutanud kõik mis saavutada annab ja enne suve update pole mul seal midagi teha |
Well...
Fine. Sinu lucky day. Saatsin sulle Beta-key. Mul üks üle ja kellelegi teisele anda pole. Võta siis juba endale.  |
Deem, oleks ma seda teadnud, et teil võti sahtlipõhjas vedeleb . Kuid eks seisan rahulikult sabas edasi
Kuid kui kellelgi on juhuslikult võti üle, siis meeledi prooviks PoE mängida.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Franzuu
HV kasutaja
liitunud: 15.11.2008
|
20.05.2012 23:14:21
|
|
|
| Saatsin status'ele beta key, pole talle enam vaja saata. Juhul, kui enne mind oli keegi talle juba key andnud, siis usaldan et ta paiskab selle siia samasse.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Status0
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2009
|
21.05.2012 09:28:12
|
|
|
| Franzuu kirjutas: |
| Saatsin status'ele beta key, pole talle enam vaja saata. Juhul, kui enne mind oli keegi talle juba key andnud, siis usaldan et ta paiskab selle siia samasse. |
Olite esimene, suurimad tänud!
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DaeK
HV vaatleja
liitunud: 23.05.2012
|
23.05.2012 15:04:27
|
|
|
| Tere, kas kellelgi on üleliigset beta key-d?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikkvirk
HV vaatleja
liitunud: 13.01.2010
|
23.05.2012 20:01:01
|
|
|
| Tere, kas kellelgi üht beta key-d pole anda?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
23.05.2012 22:30:19
|
|
|
Teeme siis first come first serve, no offence.
FRU7H-FLGHM-MTBL4-7EEAJ
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DaeK
HV vaatleja
liitunud: 23.05.2012
|
23.05.2012 23:05:23
|
|
|
Tänud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
24.05.2012 03:20:00
|
|
|
Kui iga aasta tuleb uus act välja kas siis charid kustutatakse? Või kuidas see välja hakkab nägema kui mõni ajab oma charri lv90 läbi kõrgemate raskusastmete siis uus chapter on ju liiga kerge ta jaoks kuna level 30le?
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
24.05.2012 08:30:42
|
|
|
Päris kindlasti ei kustutata chare enam peale launchi sõltumata contendi lisandumisest.
Samuti ei näe põhjust miks peaks olema liiga lihtne arvestades, et sa lihtsalt jooksed ühtesid ja samu alasid korduvalt läbi ning iga kord nood skaleeritakse su levelile vastavaks.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikkvirk
HV vaatleja
liitunud: 13.01.2010
|
25.05.2012 23:38:31
|
|
|
| Mul ei ole enam key vaja. Sain juba sõbra kasutaja.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaks228
HV vaatleja
liitunud: 11.12.2011
|
02.06.2012 14:37:05
|
|
|
oleks kah vaja beta key, kuna open beta tuleb alles augusti keskel
|
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
02.06.2012 16:10:34
|
|
|
Open beta augustis? WTF?? Kaua see neil veel aega võtab, kuni ükskord välja lasevad???
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaks228
HV vaatleja
liitunud: 11.12.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
karm
HV vaatleja
liitunud: 23.09.2003
|
14.06.2012 18:45:08
|
|
|
kellelgi keyd on jagada? // nvm
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaks228
HV vaatleja
liitunud: 11.12.2011
|
14.06.2012 22:16:38
|
|
|
endal oleks vaja endiselt
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
26.06.2012 09:50:23
|
|
|
PoE endgame üks variante saab siis olema random dropid, mis annavad sulle võimaluse mingeid special map'e teha:
http://www.pathofexile.com/news/2012-06-25/sewermap
Spoiler 
Pikem jutt tuleb väidetavalt mõne päeva jooksul.
[edit]
Dev-diary nonde kaartide kohta: http://www.pathofexile.com/news/2012-06-26/dev-diary-maps
| tsitaat: |
Players in high level areas can find Map items that allow them to travel to random end-game areas featuring bosses, awesome equipment and more Maps
...
Maps can drop as normal, magic, rare or unique with higher rarity Maps yielding more items. Using a Map item opens six portals to the area, which can each only be used once. Like most other items in Path of Exile, Maps have mods that change their risks and rewards. Map mods can affect the size or complexity of the level, monster packs, monster properties or even alter characters while in the level. Players can modify Maps themselves using their currency items. For example, you can use an Orb of Transmutation to turn a normal Map into a magic Map, or use an Orb of Alteration to reroll its mods.
...
All of our existing currency items work on Maps in obvious ways. If you get a normal Map and you’d like to make it more difficult, you can use an Orb of Transmutation to turn it into a magic Map. If you are unhappy with its mods, you can use an Orb of Alteration to reroll them. The same is true for creating rare Maps using Orb of Alchemy and other similar currency items |
Spoiler 
Awesomeness
Ühtlasi mainiti, et neljas raskusaste eemaldataks mängust ning nood random map'id saavad olema õigeks end-game'ks.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
26.06.2012 10:56:51
|
|
|
Jälle üks vähelevinud/originaalne idee, I like where this is going.
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shad
HV vaatleja
liitunud: 26.01.2012
|
04.07.2012 16:46:36
|
|
|
Kuradi Diablo II sarnane räigelt. Graafika parem muidugi. Samas tunnike vaid proovinud rangeriga.
Skill tree on insane peaks mainima.
Aga mm, mäng ise võiks ainulaadsem olla. Praegu ütles, et copy paste DII ja sinna aretatud lisad juurde. Vaatab, ootab, mis aeg edasi toob. Praegu peab veel uurima kuidas tegelikult asi on. Ei saa päris ränka arvamust välja kütta.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
05.07.2012 09:07:56
|
|
|
| Sain ka täna beta kutse ja dingisin level 10 (vist) ära...täitsa ok ajaviide vahelduseks (hint:d3).
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
05.07.2012 14:11:09
|
|
|
sain seda paar päeva mängida, level 20 ranger.
ütlemata hea mäng on.
mõned puudused aga (minu arvamus) vaevavad:
*kaart on kehvasti nähtav, eriti just see transparent suur kaart. kui just pimedas dungeonis ei ole, siis halligi ei näe. keerasin transparendi lõpuni maha, aga ikka jätab soovida.
* liikumine on kohati uimane (või on see taotluslik), selline lase-liigu-lase-liigu rangerile väga oluline süsteem ei toimi, kiteda keeruline. ei reageeri lihtsalt, vahest tahaks hakata kuskile mujale liikuma, char pöörab ümber, aga hoopis laseb (shifti all mitte hoides). no ja nii muidugi seljaga vastase poole ja saab lakse sisse. no ja siis kui juba liigub, siis tahaks ümber pöörata ja paar lasku lasta, aga jällegi uimab. kahel arvutil sama jama. ka trape on seetõttu väga keeruline lasta, sest viide on jube suur.
* kaasas saab kanda liiga vähe asju, peab palju town portal scrolli kasutama. tüütu lihtsalt. või siis vähendagu itemite suurust, et max 4 kasti oleks. hulga rõõmsam oleks.
* kas kaardid võiksid olla väiksemad või waypointe rohkem. väga nõme on jälle sama levelit alustada, eriti kui mõnikord pole dungeonis üldse waypointi. liiga palju tühja traveldamist. kiiremini tahaks actionisse söösta. d3-s imho asjad palju etemalt lahendatud.
* eile madistasin mingite suvaliste vendadega ja väga käis pinda summoned minionide näitamine ekraanil. no mitte muhvigi ei saa aru, kas on oma või vaenlane või kuidas, eriti kui ekraan kõiki täis. proovi sa niiviisi vibuga sihtida.
* eelmisega seoses oleks väga abiks omade/vastaste health barid, et paremini identifitseerida omasid või võõraid.
* juba normal raskusastmes sama leveli juures leidsin solotades praktiliselt võitmatuid vastaseid. act 2 ühes koopas oli kõrvuti kaks kollast elite-ahvi, mõlemal fast/life regen/veel midagi peal. kiteda ei saa, sest liikumine on uimane ja nad regenisid (no ja nad ikka erikiired olid), Armor mul nagu okei, DPS ka tookord (level 18 midagi) 100 ringis, aga lihtsalt said mind mõlemad kätte ja tegid jube siva hakklihaks. polnud võimalustki. d3 inferno või eliite ei anna soolotada , saan aru, aga normali peal võiks ikka lasta elada. ainult mitmekesi sai maha võetud.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
05.07.2012 14:30:11
|
|
|
High-Q, mis skilgemide ja passiivsete talentide kasutamise juures nood ahvid meelehärmi tekitasid?
Mäng on loomulikult jupp maad raskem ning polegi ette nähtud niisama läbi jooksmiseks ka normali juures kuid päris võitmatuid vastaseid pole veel kohanud.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahvilõust
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
05.07.2012 19:15:20
|
|
|
High-Q,
kle mine mängi D3e seal k6ik nii pedemugavaks tehtud, et oksele ajab! Mäng peabki natuke perversust omama, et igaüks mängida ei saaks "casual gamers out". Pealegi ranger ja mage on lihtsamad tüüpi klassid selles mängus. Meleega 6iget vaenlast tabada on sitaks raskem ja kui valesti klikid saab päris kähku surma.
Ja miks k6ikki see kaart nii segab? Esiteks pole seda koguaeg vaja passida ja teiseks saab läbipaistvust muuta nii et näeb ka heledamates alades.
_________________ Gdesainer |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|