Elektrikilpi on põhimõtteliselt võimalik ju ka filter (või filtrid) paigaldada, siis signaal naabrimeheni ei levi ning polegi vaja mingit krüpteeringut kasutada. Ning naabrimees enda adapteriga ei saa sind terroriseerida.
see jutt kisub juba totaalselt teoreetiliseks. kui, aga.... jne.
camoon
pm kuna oleme kõik yhes võrgus nimega internet, siis samas kuulame ka VALGET MAJA pealt _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
pm kuna oleme kõik yhes võrgus nimega internet, siis samas kuulame ka VALGET MAJA pealt
Kui sa natuke võrgundusest jagaksid, siis sa nii ei ütleks.
Normaaltingimustel ei saa isegi suvalise ruuteri taga teise kliendi liiklust kuulata. _________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Läbi elektijuhtme networkiga on alati see probleem, et kui asi naaberkorterisse levib, siis võib naaber su peale EE-sse kaevata, et tekitad temas elektrivõrgus häireid. Ja siis tuleb Kuri EE ja käsib sul seadmed välja lülitada. Ja kui ei lülita, siis on EE-l õigus trahvida või ka elekter välja lülitada.
Nii, et midagi pole teha, ühe jaoks on signaal, kellegi teise jaoks jälle müra.
Läbi elektijuhtme networkiga on alati see probleem, et kui asi naaberkorterisse levib, siis võib naaber su peale EE-sse kaevata, et tekitad temas elektrivõrgus häireid. Ja siis tuleb Kuri EE ja käsib sul seadmed välja lülitada. Ja kui ei lülita, siis on EE-l õigus trahvida või ka elekter välja lülitada.
Nii, et midagi pole teha, ühe jaoks on signaal, kellegi teise jaoks jälle müra.
ma ei lase seda kurja EE-d yldse tuppagi, asja tal sinna pole, voolumõõtja koridoris.
pealegi ei tea kust see myra tuleb, sest see levib ju 400m ja majas on 72 korterit. hakkavad yhe kaupa läbi kammima neid?
kui seade vastab kõikidele ettenähtud standarditele, siis ma ei näe yldse probleemi. _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Samsung Electronics ja Elion kirjutasid möödunud nädalavahetusel Riias alla eelkokkuleppe, mille kohaselt töötab esimene välja Smart TV rakenduse, millega saab ilma digiboksita digitelevisiooni (IPTV) teenuseid ja sisu kasutada.
See on küll tore uudis, ja nüüd kõik Samsunge ostma..
Iseasi, kas loodav APP. on paigaldatav enamikele Samsungi teleritele tagantjärele, või saab see teatud uute 2013 aasta telerimudelite pärusmaaks. _________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
las tuleb enne ikka välja siis näha, mis mudelid üldse toetavad. Aga muidu suurepärane uudis tõesti, samsa lcd-d mulle meeldivad . _________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Liiga vara ei maksa tõesti rõõmustama hakata, tegu ikkagi Elioniga, seega las tuleb jah see rakendus esmalt ikka välja.
Muidu on nii, et kõik kangesti ootavad ja loodavad, lõpuks aga läheb samuti nagu eKoduga läks, et reaalselt muutus vaid teleri pilt lillaks.
kas Elioni nutirakendus saab olema kättesaadav ka vanematel mudelitel, vastas Samsung, et arenduses olev app jõuab üksnes uutesse Smart TV televiisoritesse.
Huvitav kui uus on uus _________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
kas Elioni nutirakendus saab olema kättesaadav ka vanematel mudelitel, vastas Samsung, et arenduses olev app jõuab üksnes uutesse Smart TV televiisoritesse.
Huvitav kui uus on uus
Uus on see mis tuleb alles välja. See mis juba tehase uksest välja läheb on vananenud
Ma arvan, et SmartTV mis on samsungil suht kinnitatud standard peaks seda toetama, iseasi kui võimekas on teleri protsessor, mida IPTV näitamiseks vaja on. Selle aasta mudelid millel dualcore protsessor saavad ilmselt väga hästi selle näitamisega hakkama, varasemate kohta veel infot ei ole.
Mis proset sul seal vaja on. Kui juba juutuubis suudab liikuda ja picasas terve hunniku albumeid probleemita ette laadida... (single core prosega).
MPEG2 video jaoks nüüd küll miskit jõudu vaja pole.
Kaugel motorola HD graafika on? _________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Mis proset sul seal vaja on. Kui juba juutuubis suudab liikuda ja picasas terve hunniku albumeid probleemita ette laadida... (single core prosega). MPEG2 video jaoks nüüd küll miskit jõudu vaja pole.
Ilmselt peab teler hakkama saama ka teiste NutiTV app'idega kaasaarvatud HD mpeg4 striimidega.
salatoimik kirjutas:
Kaugel motorola HD graafika on?
Töö tagatubades käib, kuna tegemist ei ole ainult välise HD iluga vaid terve uue keskkonnaga+uute lisateenustega siis läheb kenakesti aega.
Aga mis asi on see palju reklaamitud Elioni e-Kodu. Telerivaatamine ja internetivõimalus? _________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Aga mis asi on see palju reklaamitud Elioni e-Kodu. Telerivaatamine ja internetivõimalus? :roll:
"eKodu on lihtne ja mugav lahendus, mis võimaldab sul endal otsustada, milliseid teenuseid soovid kasutama hakata.
Internet, nutiTV ja telefon – eKodu võimaldab kõiki neid teenuseid eraldi valida. Mugava võimalusena saad ise lihtsalt oma teenust muuta veebist ja ka nutiTV ekraanilt."
eKodu valikus käib TV kanalite valimine ilma internetipaketi valikuta/puudumiseta kuidas? helistades 165. Kui muidugi telefon on valiitud .
Reklaam on hea, aga kui hakata asjasse süüvima, siis ei saa ju midagi valida. Noppekanaleid või teemapakette. Ka see ongi eKodu.
Lasen telefoninumbrit sisse-välja lülitada? Valin üle päeva internetipaketi 1. ja/või 2. kiiruseid, nii kuis hetkel vajadus on. _________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
jägaja, kas sul kodus internetiühendust üldse pole? Ma usun, et Elioni lehele pääsed ja e-Kodusse saad logida ka mõne muu teenusepakkuja internetiühenduse korral. Lisaks juba ka mainitud digiboksi vahendusel.
Küsimus pole mitte selles, milliseid Elioni teenuseid ma kodus taebin, vaid mida see reklaam "eKodu" enda al hõlmab.
Kas internetis käimine ja teleri vaatamine ongi Elioni mõistes eKodu. Või see, et saan teleriekraanil puldiga omale salvestusteenust tellida?
Mulle on meelde jäänud, et eKodu väljatulemise hetkel pidi hulganisti igasugu koduseadmete kaughaldust ka võimaldama.
Vastava tehnikapargi olemasolul muidugi. Seda võiks eKoduks nimetada.
Praegune teenus paistab mulle pigem Internetitelevisioonina.
Teleris jookseb aga pidevalt reklaam, mis räägib eKodust. Pane oma saated salvestama, ära ela telekava järgi. Muidugi saab salvestada üksikuid saateid ja Elioni kanalitemerest mõnda kanalit, mida reklaamis ei mainita. _________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
kõige toredam on muidugi see, et kui tahaksin eKodu ja kanaleid noppida, siis peaksin valima:
1)maksan iga kuu rohkem, et näha samu kanaleid mida seni
2)jätan mõned senised kanalid välja
ja veel toredam oleks, kui 90% ebavajalikest kanalitest saaksin väja noppida. sellise inimese peale vist polegi mõeldud, kes päevadläbi kõiki kanaleid punnispeas ei vahi :) sealt kohustuslikest kanalitest vaatan vist ainult etv'd.
täpselt nii ongi.
nopi palju tahad, aga kui discoveryt soovid vaadata, siis peab ikka suure paketi kaasa võtma
algul näitlikult noppisin neid ja arvutasin, aga kui discoveryt ei saanud noppida, siis jätsin kõik samaks. pm midagi peale taustavärvuse ei muutunud. _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Samsung Electronics ja Elion kirjutasid möödunud nädalavahetusel Riias alla eelkokkuleppe, mille kohaselt töötab esimene välja Smart TV rakenduse, millega saab ilma digiboksita digitelevisiooni (IPTV) teenuseid ja sisu kasutada.
See on küll tore uudis, ja nüüd kõik Samsunge ostma..
Iseasi, kas loodav APP. on paigaldatav enamikele Samsungi teleritele tagantjärele, või saab see teatud uute 2013 aasta telerimudelite pärusmaaks.
nu telekal on vajali võrguvõimalus, ehk ilma ethernetita võid uue teleri osta
A.S. kirjutas:
Liiga vara ei maksa tõesti rõõmustama hakata, tegu ikkagi Elioniga, seega las tuleb jah see rakendus esmalt ikka välja.
Muidu on nii, et kõik kangesti ootavad ja loodavad, lõpuks aga läheb samuti nagu eKoduga läks, et reaalselt muutus vaid teleri pilt lillaks.
minukodu rakendus telefonile on üks asjalikemaid Ei näe mingit põhjust, milleks kiruda
indrekp kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Mis proset sul seal vaja on. Kui juba juutuubis suudab liikuda ja picasas terve hunniku albumeid probleemita ette laadida... (single core prosega). MPEG2 video jaoks nüüd küll miskit jõudu vaja pole.
Ilmselt peab teler hakkama saama ka teiste NutiTV app'idega kaasaarvatud HD mpeg4 striimidega.
salatoimik kirjutas:
Kaugel motorola HD graafika on?
Töö tagatubades käib, kuna tegemist ei ole ainult välise HD iluga vaid terve uue keskkonnaga+uute lisateenustega siis läheb kenakesti aega.
nu eelmise aasta telekad lasevad puusalt fullHD'd h.264 high profiilis ja enamgi,
elioni iptv stream vajaks pigem kaasajastamist
samas pean tõdema, et eelmise põlvkonna samsungite smart TV lonkab mõlemat jalga - ikka jube uimane, hullem kui amino box
ja see uimasus ei ole kindlasti protsessori viga, pigem tarkvaraarendus on praktigantidele jäetud
targemad telekatootjad juba androidi rakendanud, samsung üritab aga oma kolooniat tarkvaraloomiseks kasutada _________________ ☠
Samsung Electronics ja Elion kirjutasid möödunud nädalavahetusel Riias alla eelkokkuleppe, mille kohaselt töötab esimene välja Smart TV rakenduse, millega saab ilma digiboksita digitelevisiooni (IPTV) teenuseid ja sisu kasutada.
See on küll tore uudis, ja nüüd kõik Samsunge ostma..
Iseasi, kas loodav APP. on paigaldatav enamikele Samsungi teleritele tagantjärele, või saab see teatud uute 2013 aasta telerimudelite pärusmaaks.
nu telekal on vajali võrguvõimalus, ehk ilma ethernetita võid uue teleri osta
A.S. kirjutas:
Liiga vara ei maksa tõesti rõõmustama hakata, tegu ikkagi Elioniga, seega las tuleb jah see rakendus esmalt ikka välja.
Muidu on nii, et kõik kangesti ootavad ja loodavad, lõpuks aga läheb samuti nagu eKoduga läks, et reaalselt muutus vaid teleri pilt lillaks.
minukodu rakendus telefonile on üks asjalikemaid Ei näe mingit põhjust, milleks kiruda
indrekp kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Mis proset sul seal vaja on. Kui juba juutuubis suudab liikuda ja picasas terve hunniku albumeid probleemita ette laadida... (single core prosega). MPEG2 video jaoks nüüd küll miskit jõudu vaja pole.
Ilmselt peab teler hakkama saama ka teiste NutiTV app'idega kaasaarvatud HD mpeg4 striimidega.
salatoimik kirjutas:
Kaugel motorola HD graafika on?
Töö tagatubades käib, kuna tegemist ei ole ainult välise HD iluga vaid terve uue keskkonnaga+uute lisateenustega siis läheb kenakesti aega.
nu eelmise aasta telekad lasevad puusalt fullHD'd h.264 high profiilis ja enamgi,
elioni iptv stream vajaks pigem kaasajastamist
samas pean tõdema, et eelmise põlvkonna samsungite smart TV lonkab mõlemat jalga - ikka jube uimane, hullem kui amino box
ja see uimasus ei ole kindlasti protsessori viga, pigem tarkvaraarendus on praktigantidele jäetud
targemad telekatootjad juba androidi rakendanud, samsung üritab aga oma kolooniat tarkvaraloomiseks kasutada
eks ja, ei näe mõtted et rahvas ostaks endale sellist saasta, kuna androidiga on ja skype sees ja salvestus tasuta ja youtube jne. see uudis tähendab väid üks asi - et klientid hakkavad tasuta asju eest maksma )))) õnneks mul ja hdmiga ja usb valmidus ja youtubiga jne digibox kodus üle 50tv-d ja vaid 4.5eur kuu )))) endale muidugi asi tasuta, aga rahvas ülerahul
Voh, siis sain lõpuks aru, tema ise ei maksa midagi aga ta müüb 4,5€ eest sedasamust kompotti. Eh, las siis tegutseb, vahva kui selliseid robin hood'e leidub.
eldorado, Kas me saime õigesti aru, et kasutad 4,5€ kuutasu eest 50kanalitandroidiltöötavattasutadigiboksikoosskypeyoutubehdmijausbvalmidusega.
Ahah, väga vahva siis
ikka ikka, playlisti juurde võin lisada ÜKSKÕIK mis kanaalid seal hulgas need mis jooksavad netist 1-3mbps striimiga
videlaenutus... ah makske edasi
muidugi endal on asi tasuta, aga inimeste jaoks väga kena asi. Veelgi vingem et inimesed OMAVAD tasuta VIDEOSALVESTUS(usb kettale või vaatamine usb pulgast) mis võiks lahti olema elionil, millelgi pärast kinni - miks?
Küsimus, kas on plaanis hinnalangus ja USB aktiveerimist elioni poolt?
ikka ikka, playlisti juurde võin lisada ÜKSKÕIK mis kanaalid seal hulgas need mis jooksavad netist 1-3mbps striimiga
videlaenutus... ah makske edasi
muidugi endal on asi tasuta, aga inimeste jaoks väga kena asi. Veelgi vingem et inimesed OMAVAD tasuta VIDEOSALVESTUS(usb kettale või vaatamine usb pulgast) mis võiks lahti olema elionil, millelgi pärast kinni - miks?
Küsimus, kas on plaanis hinnalangus ja USB aktiveerimist elioni poolt?
Kuskohast saab? See tähendab, kas see on avalikult kõigile pakutav teenus? Huvitav, kui see on nii suurepärane asi, miks keegi sellest midagi kuulnud ei ole.
Kui see nii suurepärane teenus, siis ma tahaks kah 4.50€ eest tahaks vist igaüks. Aga see nagunii mingi "omaküla teenus", ega kui ei pea oma teenust arendama, mingeid uusi võrke ehitama, ega ole mingeid muid väljaminekuid, siis võib ju olematu hinnaga pakkuda kah
Sellele küsimusele ehk eldorado vastab, aga ilmselt ei hakka ükski eesti suurem teenusepakkuja sellise hinnaga teenusega konkureerima. Elion äriettevõttena tasuta teenuseid ei paku.
PS. kas kusagil on olemas ka moonnet.ee foorumiteema, saaks seal asja edasi arutada. Isegi sellisest soodsast lisateenuse lahendusest huvitatud.
See pole mingi imelik teenus, ma juba korduvalt olen kirjutanud et IPTV server mis katab kas või terve Eesti digitvga maksab masimumist 600eur linux süsteemiga.. See on puhtalt küsimus, kui palju omanik tahab röövida kliente. aga nagu kirjutati varem jah, see on "omaküla teenus", kuid teoreetiliselt on võimalik igas külas teenus lükata kus on televõrgu/tele2 alamjaam eesti energia baasil/fiibri võrk olemas
Tegelikult on ka võimalik enda IPTV osta mujal viisil, soovitan vaadata lähemale kartina.tv projektile - sarnased projektid on palju. Peaasi et oleks ühendus internettiga vähemalt 5mbps, võimalik sama moodi iptv boxi teleri külge panna.
p.s. ida-viirumaal on ka üks selline projekt olemas, hetkel on täesti tasuta test, aga ei tuleta meelde veebiaadress..
indrekp! Miks elion ei taha usb-d lahti teha, et rahvas saaks kasutada oma usb pulgad/kettad et videod vaadata/salvestada ? valmidus tehniliselt on - kuid blokeeritud..
viimati muutis eldorado 11.05.2012 12:17:16, muudetud 1 kord
eldorado, Kas me saime õigesti aru, et kasutad 4,5€ kuutasu eest 50kanalitandroidiltöötavattasutadigiboksikoosskypeyoutubehdmijausbvalmidusega.
Ahah, väga vahva siis
20 korda juba läbi lugenud ja hakkab mul ka midagi koitma. Aga android käis vist teleka, mitte boksi kohta?! Vähem järgmine kord. _________________ Battlelog: Aivar1988
indrekp! Miks elion ei taha usb-d lahti teha, et rahvas saaks kasutada oma usb pulgad/kettad et videod vaadata/salvestada ? valmidus tehniliselt on - kuid blokeeritud..
Elioni töötajalt on natuke raske sellele küsimusele head vastust saada.
USB storage toe "frontend" peaks olema meelega jäetud kirjutamata, kuna siis ei saa eljon oma pilvesalvestusteenuse eest pappi juurde küsida.
Siiski ma ei väida, et see on just peamine põhjus. _________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
mulle on natuke segaseks jäänud, et kuidas ma sinna hypersuper androidi kasti 50 kanali pildi saan tasuta? _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
jeesus188, viskad eldorado`le 4,5€ pappi ja ta toob sulle kaablijupi, kus on kanalid sees... _________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
jeesus188, viskad eldorado`le 4,5€ pappi ja ta toob sulle kaablijupi, kus on kanalid sees...
aga tõsisest, näidake mulle kanalite edastajat, kes mulle 5€ eest sellist valikut pakuks, suvalisse metsas olevasse kylasse. väga kahtlane laks _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kui kogu Elioni võrk vaid mingist iptv serverist koosneks oleks väga vahva, 600€ linux serveriga hakkaks isegi teenust üle eesti pakkuma.
Kuna aga Elionil on päris massiivne üleeestiline telekommunikatsiooni võrk mis neelab meeletult elektrit (Elion on nr.1 EE klient) lisaks vajab võrk hooldust ja uuendamist ning ka sisu mida klientidele pakutakse maksab siis 4.5€ kogu kompoti eest ei tule see kliendi kohta kuidagi välja.
Kordan veel, väga tore kui eestis on säästuoperaatoreid kes suudavad seda sellisena kliendile müüa või ka tasuta anda aga sooviks siiski moonnet.ee teemas seda asja edasi arutada. eldorado, kas teed ise uue teema või aitan?
Mis jama on, et ei saa digiboxe telefoniga ära ühendada? MinuTV app vms... Eile sidusin mõlemad kodus olevad boxid ära oma kasutajaga, aga telefonis ütleb, et sidumised puuduvad. _________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Mis jama on, et ei saa digiboxe telefoniga ära ühendada? MinuTV app vms... Eile sidusin mõlemad kodus olevad boxid ära oma kasutajaga, aga telefonis ütleb, et sidumised puuduvad.
mull sama asi juba tykk aega, loobusin selle yhendamisest. näitab registreeritud, aga yhendust ei saa
probleem hakkas juba pool aastat tagasi vähemalt. algul sain yhendust igalt pool, siis ainult enda kodusest wifist, nüüd ei saa yldse
kuna salvestamist ei kasuta, siis mul pole seda vaja, kanalit oskan ka puldist vahetada _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Selles suhtes, et teema läheb ikka puhta piraks ära. Ilmselgelt ei ole tasuta internetis levivad tasulised kanalid, torrent ja cardsharing tasulise teenusega võrreldavad, Elion pakub legaalselt telekanaleid ja videolaenutust mille eest kõik tegijad oma rahad kätte saavad ning klient võib puhta südametunnistusega kirikusse minna.
Eldorado võib sellist teenust promoda aga seda siis oma ettevõtte nimelises teemas.
Elion pakub legaalselt telekanaleid ja videolaenutust mille eest kõik tegijad oma rahad kätte saavad ning klient võib puhta südametunnistusega kirikusse minna..
tegijad saavad jah rahad kätte, ainuke, mida kätte ei saa - normaalset kaasaegset teenust. mitte ühtegi vaadatavat HD kanalit ja hunnik udupildiga slaavikeelset paska. klient tõesti võibki teleka aknast välja visata ja kirikusse minna. selles on sul tuline õigus! milleks aga elionile kirikusse minemise eest pappi loopida, hea küsimus..
Tegijate rahadega on nigu on... ma siin proovisin korra jälle ka netiraadioid kasutada - no lihtsalt erakordne teenus, mis 1/3 ulatuses üldse ei töötanud, 2/3 ulatuses katkes pidevalt, vaid ERR raadiokanalid olid no enamvähem. Otse netist samad jaamad arvutiga töötasid mühinal.
Telekanalite poolest oleme nagu mingi venemaa provints, kuid neil seal (venemaal) on samuti kvaliteet ületamas seda mis meile päris arvestatava igakuise panuse eest pakutakse. Neil on isegi juba eetrilevis DVB-T2 levimas, nagu Soomeski. Aga see-eest meil reklaamid vähemalt ajavad inimese ehmatusega üles, markeerimaks seda et nüüd jälle on tegijad rahadega ühel pool... ja meie teiega teisel pool.
Elion pakub legaalselt telekanaleid ja videolaenutust mille eest kõik tegijad oma rahad kätte saavad ning klient võib puhta südametunnistusega kirikusse minna..
tegijad saavad jah rahad kätte, ainuke, mida kätte ei saa - normaalset kaasaegset teenust. mitte ühtegi vaadatavat HD kanalit ja hunnik udupildiga slaavikeelset paska. klient tõesti võibki teleka aknast välja visata ja kirikusse minna. selles on sul tuline õigus! milleks aga elionile kirikusse minemise eest pappi loopida, hea küsimus..
Selles suhtes pole ju probleemi, kui pakutav sisu ei istu, võta see teine, "parem pakkumine" Elionil pole väga valida mida ta näitab, konkurents, turg, tootjad ja hind määrab.
Mina rääkisin sellest, kas on mõistlik tulla siia teemasse rääkima sellest, et tasuta on netist kõik saada ja miks Elion sisu eest raha küsib?
Maldur, Uus raadiote haldus on Elionil tegemisel, hetkel lastakse shoutcastis raadiot vaid ühe kindla ip pealt, kuigi raadiotel on striime mitmetel erinevatel ip'del. Tulevikus muutub asi pisut dünaamilisemaks ja töökindlamaks. (siiski raadioteenus on ja jääb tasuta, nii nagu internetiraadio ikka)
PS. Soome, Venemaa ja Eesti on suhteliselt erinevate turgudega ning suurustega riigid. Ei maksa loota, et meil ka kohe DVB-T2 HD levima hakkab kui Venemaal asi töösse läheb.
Maldur, Uus raadiote haldus on Elionil tegemisel, hetkel lastakse shoutcastis raadiot vaid ühe kindla ip pealt, kuigi raadiotel on striime mitmetel erinevatel ip'del. Tulevikus muutub asi pisut dünaamilisemaks ja töökindlamaks. (siiski raadioteenus on ja jääb tasuta, nii nagu internetiraadio ikka)
PS. Soome, Venemaa ja Eesti on suhteliselt erinevate turgudega ning suurustega riigid. Ei maksa loota, et meil ka kohe DVB-T2 HD levima hakkab kui Venemaal asi töösse läheb.
Siit jääb õhku järeldus et kuna raadioteenus on ja jääb tasuta ning teenus muutub PISUT töökindlamaks, siis tegelikkuses on parim tulemus kui ühe IP asemel lastakse striimi kahelt IP'lt...?
Et kui lisateenus on tasuta siis seda korda teha ei ole lootust, vaid pisut krutitakse, et oleks midagi tehtud. Et järgmisel aastal saaks jälle midagi kruttida... (umbes niipalju aega tagasi viitasin raadioteenuse mittetoimimisele ).
Ma pole nimetanud T2 HD mitte poole sõnagagi. T2 võimaldab edukalt ka SD pilti edastada, see (SD) on just see formaat mida te indrekp oma võrgus põhiliselt edastate. Ma aga hästi ei usuks et nii paljud kanalid tulevad tootjalt aastal 2012 veel monoheliga, et pilt on samamoodi udune nagu oleks kasutusel parema kvaliteediga VHS (mitte isegi S-VHS). Ma olen näinud paljusid teie edastatud kanaleid nn originaalis, neid ei anna võrrelda miskipärast.
Internetiraadio kvaliteeti on suhteliselt raske tagada, sa küll väidad, et osa raadiokanaleid mis ekraanil ei toiminud, töötasid netis. Sama kontrolli tegin ka ise eile õhtul. Need ip'd millelt Elion striime võtab, olid surnud. Raadio aga võib julgelt vahetada teenusepakkujat ning sellega ka IP aadressi. Kvaliteedi all pidasingi silmas, et tekitatakse süsteem mis võimaldab nutitv raadios kergemini striime lisada, muuta ja vajadusel kustutada. Samuti võiks tõesti mitme striimi lisamise võimalus olla ning raadio käivitamisel võetakse töötav striim.
NutiTV Raadio iseenesest töötab, osa kanaleid ei tööta, pole vaja üldistada.
Mis SD pilti puutub, siis MINUL oma võrku pole millel kanaleid edastada. Elion teeb seda küll jah, ma võiks pea panti panna, et Elionil pole mono striimereidki, miks peaks ta siseneva stereoheliga kanali monoks keerama? Pilti pakivad ilmselt kõik operaatorid, kes teab miks seda vaja on, see teab. Mina seda põhjendada ei oska, pole selle ala spetsialist. Kindlasti on seal andmemahud mängus jms. Isegi kui kanali tootjad HD pilti edastaks, ka seda pakitakse, keegi ei suuda puhast striimi a'la 270Mbit/s või 35-40Mbit/s otse kliendile saata. Igatahes, mis vahet on sellel kas SD striimi edastatakse DVB-C DVB-T, DVB-T2 või IPTV võrgus. SD reso on SD reso, pigem on pakkimisviis tähtis.
Nõus, et tänapäeva televisioon võiks edastada vähemalt paremat pilti kui youtube HD aga väga ei morjenda ka, Orsent TV kvaliteediga kanalid jäävad minu lemmikutest välja.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.