Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 399, 400, 401 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2012 22:04:50 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Kui krüpteeringut ei kasuta, siis pole vahet, milline adapter millises riigis, füüsikaseadused kehtivad igal pool ühtemoodi.
+1
Nagu eelnevalt ka mainisin, siis igasugune vahepealne krüpteering muudab ühenduse aeglasemaks.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2012 23:48:14 vasta tsitaadiga

Elektrikilpi on põhimõtteliselt võimalik ju ka filter (või filtrid) paigaldada, siis signaal naabrimeheni ei levi ning polegi vaja mingit krüpteeringut kasutada. Ning naabrimees enda adapteriga ei saa sind terroriseerida.

http://www.tehnikamaailm.ee/est/tm/2011/12/?headerID=2386
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.04.2012 00:43:26 vasta tsitaadiga

see jutt kisub juba totaalselt teoreetiliseks. kui, aga.... jne.
camoon
pm kuna oleme kõik yhes võrgus nimega internet, siis samas kuulame ka VALGET MAJA pealt thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 30.04.2012 09:32:02 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
pm kuna oleme kõik yhes võrgus nimega internet, siis samas kuulame ka VALGET MAJA pealt thumbs_up.gif

Kui sa natuke võrgundusest jagaksid, siis sa nii ei ütleks.
Normaaltingimustel ei saa isegi suvalise ruuteri taga teise kliendi liiklust kuulata.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 30.04.2012 09:48:12 vasta tsitaadiga

Läbi elektijuhtme networkiga on alati see probleem, et kui asi naaberkorterisse levib, siis võib naaber su peale EE-sse kaevata, et tekitad temas elektrivõrgus häireid. Ja siis tuleb Kuri EE icon_smile.gif ja käsib sul seadmed välja lülitada. Ja kui ei lülita, siis on EE-l õigus trahvida või ka elekter välja lülitada.

Nii, et midagi pole teha, ühe jaoks on signaal, kellegi teise jaoks jälle müra.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.04.2012 10:08:58 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Läbi elektijuhtme networkiga on alati see probleem, et kui asi naaberkorterisse levib, siis võib naaber su peale EE-sse kaevata, et tekitad temas elektrivõrgus häireid. Ja siis tuleb Kuri EE icon_smile.gif ja käsib sul seadmed välja lülitada. Ja kui ei lülita, siis on EE-l õigus trahvida või ka elekter välja lülitada.

Nii, et midagi pole teha, ühe jaoks on signaal, kellegi teise jaoks jälle müra.

ma ei lase seda kurja EE-d yldse tuppagi, asja tal sinna pole, voolumõõtja koridoris.
pealegi ei tea kust see myra tuleb, sest see levib ju 400m ja majas on 72 korterit. hakkavad yhe kaupa läbi kammima neid?
kui seade vastab kõikidele ettenähtud standarditele, siis ma ei näe yldse probleemi.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.05.2012 13:27:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Samsung Electronics ja Elion kirjutasid möödunud nädalavahetusel Riias alla eelkokkuleppe, mille kohaselt töötab esimene välja Smart TV rakenduse, millega saab ilma digiboksita digitelevisiooni (IPTV) teenuseid ja sisu kasutada.


http://www.e24.ee/832398/samsung-ja-elion-allkirjastasid-kokkuleppe-digiboksita-telerirakenduse-loomiseks/

See on küll tore uudis, ja nüüd kõik Samsunge ostma..
Iseasi, kas loodav APP. on paigaldatav enamikele Samsungi teleritele tagantjärele, või saab see teatud uute 2013 aasta telerimudelite pärusmaaks.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2012 13:27:41 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif las tuleb enne ikka välja siis näha, mis mudelid üldse toetavad. Aga muidu suurepärane uudis tõesti, samsa lcd-d mulle meeldivad beer_yum.gif .
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2012 14:27:35 vasta tsitaadiga

Liiga vara ei maksa tõesti rõõmustama hakata, tegu ikkagi Elioniga, seega las tuleb jah see rakendus esmalt ikka välja. icon_razz1.gif
Muidu on nii, et kõik kangesti ootavad ja loodavad, lõpuks aga läheb samuti nagu eKoduga läks, et reaalselt muutus vaid teleri pilt lillaks.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2012 16:14:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:
kas Elioni nutirakendus saab olema kättesaadav ka vanematel mudelitel, vastas Samsung, et arenduses olev app jõuab üksnes uutesse Smart TV televiisoritesse.

Huvitav kui uus on uus icon_rolleyes.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2012 00:26:16 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
tsitaat:
kas Elioni nutirakendus saab olema kättesaadav ka vanematel mudelitel, vastas Samsung, et arenduses olev app jõuab üksnes uutesse Smart TV televiisoritesse.

Huvitav kui uus on uus icon_rolleyes.gif

Uus on see mis tuleb alles välja. See mis juba tehase uksest välja läheb on vananenud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2012 14:29:14 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et SmartTV mis on samsungil suht kinnitatud standard peaks seda toetama, iseasi kui võimekas on teleri protsessor, mida IPTV näitamiseks vaja on. Selle aasta mudelid millel dualcore protsessor saavad ilmselt väga hästi selle näitamisega hakkama, varasemate kohta veel infot ei ole.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2012 15:10:00 vasta tsitaadiga

Mis proset sul seal vaja on. Kui juba juutuubis suudab liikuda ja picasas terve hunniku albumeid probleemita ette laadida... (single core prosega).
MPEG2 video jaoks nüüd küll miskit jõudu vaja pole.


Kaugel motorola HD graafika on?

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2012 15:33:55 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Mis proset sul seal vaja on. Kui juba juutuubis suudab liikuda ja picasas terve hunniku albumeid probleemita ette laadida... (single core prosega). MPEG2 video jaoks nüüd küll miskit jõudu vaja pole.

Ilmselt peab teler hakkama saama ka teiste NutiTV app'idega kaasaarvatud HD mpeg4 striimidega.

salatoimik kirjutas:
Kaugel motorola HD graafika on?

Töö tagatubades käib, kuna tegemist ei ole ainult välise HD iluga vaid terve uue keskkonnaga+uute lisateenustega siis läheb kenakesti aega.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 09.05.2012 08:59:40 vasta tsitaadiga

Aga mis asi on see palju reklaamitud Elioni e-Kodu. Telerivaatamine ja internetivõimalus? icon_rolleyes.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2012 09:03:19 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Aga mis asi on see palju reklaamitud Elioni e-Kodu. Telerivaatamine ja internetivõimalus? :roll:


"eKodu on lihtne ja mugav lahendus, mis võimaldab sul endal otsustada, milliseid teenuseid soovid kasutama hakata.

Internet, nutiTV ja telefon – eKodu võimaldab kõiki neid teenuseid eraldi valida. Mugava võimalusena saad ise lihtsalt oma teenust muuta veebist ja ka nutiTV ekraanilt."
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 09.05.2012 11:37:07 vasta tsitaadiga

eKodu valikus käib TV kanalite valimine ilma internetipaketi valikuta/puudumiseta kuidas? helistades 165. Kui muidugi telefon on valiitud icon_rolleyes.gif.

Reklaam on hea, aga kui hakata asjasse süüvima, siis ei saa ju midagi valida. Noppekanaleid või teemapakette. Ka see ongi eKodu.
Lasen telefoninumbrit sisse-välja lülitada? Valin üle päeva internetipaketi 1. ja/või 2. kiiruseid, nii kuis hetkel vajadus on. doh.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2012 11:46:57 vasta tsitaadiga

Kui internetti ei taha, siis saab valikuid teha teleriekraanilt. Tähendab saaks kui seal midagi valida oleks.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2012 11:51:14 vasta tsitaadiga

jägaja, kas sul kodus internetiühendust üldse pole? Ma usun, et Elioni lehele pääsed ja e-Kodusse saad logida ka mõne muu teenusepakkuja internetiühenduse korral. Lisaks juba ka mainitud digiboksi vahendusel.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 09.05.2012 14:33:16 vasta tsitaadiga

Küsimus pole mitte selles, milliseid Elioni teenuseid ma kodus taebin, vaid mida see reklaam "eKodu" enda al hõlmab.
Kas internetis käimine ja teleri vaatamine ongi Elioni mõistes eKodu. Või see, et saan teleriekraanil puldiga omale salvestusteenust tellida?
Mulle on meelde jäänud, et eKodu väljatulemise hetkel pidi hulganisti igasugu koduseadmete kaughaldust ka võimaldama.
Vastava tehnikapargi olemasolul muidugi. Seda võiks eKoduks nimetada.
Praegune teenus paistab mulle pigem Internetitelevisioonina.
Teleris jookseb aga pidevalt reklaam, mis räägib eKodust. Pane oma saated salvestama, ära ela telekava järgi. Muidugi saab salvestada üksikuid saateid ja Elioni kanalitemerest mõnda kanalit, mida reklaamis ei mainita.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 09.05.2012 16:48:31 vasta tsitaadiga

kõige toredam on muidugi see, et kui tahaksin eKodu ja kanaleid noppida, siis peaksin valima:
1)maksan iga kuu rohkem, et näha samu kanaleid mida seni
2)jätan mõned senised kanalid välja

ja veel toredam oleks, kui 90% ebavajalikest kanalitest saaksin väja noppida. sellise inimese peale vist polegi mõeldud, kes päevadläbi kõiki kanaleid punnispeas ei vahi :) sealt kohustuslikest kanalitest vaatan vist ainult etv'd.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.05.2012 17:24:06 vasta tsitaadiga

täpselt nii ongi.
nopi palju tahad, aga kui discoveryt soovid vaadata, siis peab ikka suure paketi kaasa võtma icon_lol.gif
algul näitlikult noppisin neid ja arvutasin, aga kui discoveryt ei saanud noppida, siis jätsin kõik samaks. pm midagi peale taustavärvuse ei muutunud.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 09.05.2012 20:46:11 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
pm midagi peale taustavärvuse ei muutunud.

Muutus ikka. Nimi. Nüüd on NutiTV.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.05.2012 20:49:38 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
pm midagi peale taustavärvuse ei muutunud.

Muutus ikka. Nimi. Nüüd on NutiTV.

thumbs_up.gif icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.05.2012 21:40:05 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
tsitaat:
Samsung Electronics ja Elion kirjutasid möödunud nädalavahetusel Riias alla eelkokkuleppe, mille kohaselt töötab esimene välja Smart TV rakenduse, millega saab ilma digiboksita digitelevisiooni (IPTV) teenuseid ja sisu kasutada.


http://www.e24.ee/832398/samsung-ja-elion-allkirjastasid-kokkuleppe-digiboksita-telerirakenduse-loomiseks/

See on küll tore uudis, ja nüüd kõik Samsunge ostma..
Iseasi, kas loodav APP. on paigaldatav enamikele Samsungi teleritele tagantjärele, või saab see teatud uute 2013 aasta telerimudelite pärusmaaks.
nu telekal on vajali võrguvõimalus, ehk ilma ethernetita võid uue teleri osta thumbs_up.gif
A.S. kirjutas:
Liiga vara ei maksa tõesti rõõmustama hakata, tegu ikkagi Elioniga, seega las tuleb jah see rakendus esmalt ikka välja. icon_razz1.gif
Muidu on nii, et kõik kangesti ootavad ja loodavad, lõpuks aga läheb samuti nagu eKoduga läks, et reaalselt muutus vaid teleri pilt lillaks.
minukodu rakendus telefonile on üks asjalikemaid icon_idea.gif thumbs_up.gif Ei näe mingit põhjust, milleks kiruda icon_rolleyes.gif
indrekp kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Mis proset sul seal vaja on. Kui juba juutuubis suudab liikuda ja picasas terve hunniku albumeid probleemita ette laadida... (single core prosega). MPEG2 video jaoks nüüd küll miskit jõudu vaja pole.

Ilmselt peab teler hakkama saama ka teiste NutiTV app'idega kaasaarvatud HD mpeg4 striimidega.

salatoimik kirjutas:
Kaugel motorola HD graafika on?

Töö tagatubades käib, kuna tegemist ei ole ainult välise HD iluga vaid terve uue keskkonnaga+uute lisateenustega siis läheb kenakesti aega.
nu eelmise aasta telekad lasevad puusalt fullHD'd h.264 high profiilis ja enamgi,
elioni iptv stream vajaks pigem kaasajastamist icon_idea.gif

samas pean tõdema, et eelmise põlvkonna samsungite smart TV lonkab mõlemat jalga - ikka jube uimane, hullem kui amino box
ja see uimasus ei ole kindlasti protsessori viga, pigem tarkvaraarendus on praktigantidele jäetud thumbs_down.gif
targemad telekatootjad juba androidi rakendanud, samsung üritab aga oma kolooniat tarkvaraloomiseks kasutada icon_confused.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eldorado
HV veteran


liitunud: 11.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2012 22:26:30 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
jägaja kirjutas:
tsitaat:
Samsung Electronics ja Elion kirjutasid möödunud nädalavahetusel Riias alla eelkokkuleppe, mille kohaselt töötab esimene välja Smart TV rakenduse, millega saab ilma digiboksita digitelevisiooni (IPTV) teenuseid ja sisu kasutada.


http://www.e24.ee/832398/samsung-ja-elion-allkirjastasid-kokkuleppe-digiboksita-telerirakenduse-loomiseks/

See on küll tore uudis, ja nüüd kõik Samsunge ostma..
Iseasi, kas loodav APP. on paigaldatav enamikele Samsungi teleritele tagantjärele, või saab see teatud uute 2013 aasta telerimudelite pärusmaaks.
nu telekal on vajali võrguvõimalus, ehk ilma ethernetita võid uue teleri osta thumbs_up.gif
A.S. kirjutas:
Liiga vara ei maksa tõesti rõõmustama hakata, tegu ikkagi Elioniga, seega las tuleb jah see rakendus esmalt ikka välja. icon_razz1.gif
Muidu on nii, et kõik kangesti ootavad ja loodavad, lõpuks aga läheb samuti nagu eKoduga läks, et reaalselt muutus vaid teleri pilt lillaks.
minukodu rakendus telefonile on üks asjalikemaid icon_idea.gif thumbs_up.gif Ei näe mingit põhjust, milleks kiruda icon_rolleyes.gif
indrekp kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Mis proset sul seal vaja on. Kui juba juutuubis suudab liikuda ja picasas terve hunniku albumeid probleemita ette laadida... (single core prosega). MPEG2 video jaoks nüüd küll miskit jõudu vaja pole.

Ilmselt peab teler hakkama saama ka teiste NutiTV app'idega kaasaarvatud HD mpeg4 striimidega.

salatoimik kirjutas:
Kaugel motorola HD graafika on?

Töö tagatubades käib, kuna tegemist ei ole ainult välise HD iluga vaid terve uue keskkonnaga+uute lisateenustega siis läheb kenakesti aega.
nu eelmise aasta telekad lasevad puusalt fullHD'd h.264 high profiilis ja enamgi,
elioni iptv stream vajaks pigem kaasajastamist icon_idea.gif

samas pean tõdema, et eelmise põlvkonna samsungite smart TV lonkab mõlemat jalga - ikka jube uimane, hullem kui amino box
ja see uimasus ei ole kindlasti protsessori viga, pigem tarkvaraarendus on praktigantidele jäetud thumbs_down.gif
targemad telekatootjad juba androidi rakendanud, samsung üritab aga oma kolooniat tarkvaraloomiseks kasutada icon_confused.gif


eks ja, ei näe mõtted et rahvas ostaks endale sellist saasta, kuna androidiga on ja skype sees ja salvestus tasuta ja youtube jne. see uudis tähendab väid üks asi - et klientid hakkavad tasuta asju eest maksma )))) õnneks mul ja hdmiga ja usb valmidus ja youtubiga jne digibox kodus üle 50tv-d ja vaid 4.5eur kuu )))) endale muidugi asi tasuta, aga rahvas ülerahul
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2012 14:42:07 vasta tsitaadiga

eldorado, Kas me saime õigesti aru, et kasutad 4,5€ kuutasu eest 50kanalitandroidiltöötavattasutadigiboksikoosskypeyoutubehdmijausbvalmidusega.

Ahah, väga vahva siis icon_smile.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2012 16:09:49 vasta tsitaadiga

Mis 4,5 euro eest, tasuta oli talle ju. icon_smile.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2012 20:08:02 vasta tsitaadiga

Voh, siis sain lõpuks aru, tema ise ei maksa midagi aga ta müüb 4,5€ eest sedasamust kompotti. Eh, las siis tegutseb, vahva kui selliseid robin hood'e leidub.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eldorado
HV veteran


liitunud: 11.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2012 10:33:46 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
eldorado, Kas me saime õigesti aru, et kasutad 4,5€ kuutasu eest 50kanalitandroidiltöötavattasutadigiboksikoosskypeyoutubehdmijausbvalmidusega.

Ahah, väga vahva siis icon_smile.gif


ikka ikka, playlisti juurde võin lisada ÜKSKÕIK mis kanaalid seal hulgas need mis jooksavad netist 1-3mbps striimiga
videlaenutus... ah makske edasi icon_lol.gif icon_lol.gif
muidugi endal on asi tasuta, aga inimeste jaoks väga kena asi. Veelgi vingem et inimesed OMAVAD tasuta VIDEOSALVESTUS(usb kettale või vaatamine usb pulgast) mis võiks lahti olema elionil, millelgi pärast kinni - miks?

Küsimus, kas on plaanis hinnalangus ja USB aktiveerimist elioni poolt? icon_smile.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2012 11:34:24 vasta tsitaadiga

eldorado kirjutas:
ikka ikka, playlisti juurde võin lisada ÜKSKÕIK mis kanaalid seal hulgas need mis jooksavad netist 1-3mbps striimiga
videlaenutus... ah makske edasi icon_lol.gif icon_lol.gif
muidugi endal on asi tasuta, aga inimeste jaoks väga kena asi. Veelgi vingem et inimesed OMAVAD tasuta VIDEOSALVESTUS(usb kettale või vaatamine usb pulgast) mis võiks lahti olema elionil, millelgi pärast kinni - miks?

Küsimus, kas on plaanis hinnalangus ja USB aktiveerimist elioni poolt? icon_smile.gif

Kuskohast saab? See tähendab, kas see on avalikult kõigile pakutav teenus? Huvitav, kui see on nii suurepärane asi, miks keegi sellest midagi kuulnud ei ole. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2012 11:49:48 vasta tsitaadiga

Kui see nii suurepärane teenus, siis ma tahaks kah icon_biggrin.gif 4.50€ eest tahaks vist igaüks. Aga see nagunii mingi "omaküla teenus", ega kui ei pea oma teenust arendama, mingeid uusi võrke ehitama, ega ole mingeid muid väljaminekuid, siis võib ju olematu hinnaga pakkuda kah icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2012 11:52:21 vasta tsitaadiga

Sellele küsimusele ehk eldorado vastab, aga ilmselt ei hakka ükski eesti suurem teenusepakkuja sellise hinnaga teenusega konkureerima. Elion äriettevõttena tasuta teenuseid ei paku.
PS. kas kusagil on olemas ka moonnet.ee foorumiteema, saaks seal asja edasi arutada. Isegi sellisest soodsast lisateenuse lahendusest huvitatud.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eldorado
HV veteran


liitunud: 11.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2012 12:13:05 vasta tsitaadiga

See pole mingi imelik teenus, ma juba korduvalt olen kirjutanud et IPTV server mis katab kas või terve Eesti digitvga maksab masimumist 600eur linux süsteemiga.. See on puhtalt küsimus, kui palju omanik tahab röövida kliente. aga nagu kirjutati varem jah, see on "omaküla teenus", kuid teoreetiliselt on võimalik igas külas teenus lükata kus on televõrgu/tele2 alamjaam eesti energia baasil/fiibri võrk olemas icon_wink.gif

Tegelikult on ka võimalik enda IPTV osta mujal viisil, soovitan vaadata lähemale kartina.tv projektile - sarnased projektid on palju. Peaasi et oleks ühendus internettiga vähemalt 5mbps, võimalik sama moodi iptv boxi teleri külge panna.
p.s. ida-viirumaal on ka üks selline projekt olemas, hetkel on täesti tasuta test, aga ei tuleta meelde veebiaadress..

indrekp! Miks elion ei taha usb-d lahti teha, et rahvas saaks kasutada oma usb pulgad/kettad et videod vaadata/salvestada ? valmidus tehniliselt on - kuid blokeeritud..


viimati muutis eldorado 11.05.2012 12:17:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 11.05.2012 12:14:00 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
eldorado, Kas me saime õigesti aru, et kasutad 4,5€ kuutasu eest 50kanalitandroidiltöötavattasutadigiboksikoosskypeyoutubehdmijausbvalmidusega.

Ahah, väga vahva siis icon_smile.gif

thumbs_up.gif 20 korda juba läbi lugenud ja hakkab mul ka midagi koitma. Aga android käis vist teleka, mitte boksi kohta?! Vähem beer_yum.gif järgmine kord.

_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 11.05.2012 12:17:36 vasta tsitaadiga

eldorado kirjutas:
indrekp! Miks elion ei taha usb-d lahti teha, et rahvas saaks kasutada oma usb pulgad/kettad et videod vaadata/salvestada ? valmidus tehniliselt on - kuid blokeeritud..

Elioni töötajalt on natuke raske sellele küsimusele head vastust saada.

USB storage toe "frontend" peaks olema meelega jäetud kirjutamata, kuna siis ei saa eljon oma pilvesalvestusteenuse eest pappi juurde küsida.
Siiski ma ei väida, et see on just peamine põhjus.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eldorado
HV veteran


liitunud: 11.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2012 12:19:42 vasta tsitaadiga

aivar1988 kirjutas:
indrekp kirjutas:
eldorado, Kas me saime õigesti aru, et kasutad 4,5€ kuutasu eest 50kanalitandroidiltöötavattasutadigiboksikoosskypeyoutubehdmijausbvalmidusega.

Ahah, väga vahva siis icon_smile.gif

thumbs_up.gif 20 korda juba läbi lugenud ja hakkab mul ka midagi koitma. Aga android käis vist teleka, mitte boksi kohta?! Vähem beer_yum.gif järgmine kord.



Link
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.05.2012 12:41:26 vasta tsitaadiga

mulle on natuke segaseks jäänud, et kuidas ma sinna hypersuper androidi kasti 50 kanali pildi saan tasuta?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2012 12:43:09 vasta tsitaadiga

jeesus188, viskad eldorado`le 4,5€ pappi ja ta toob sulle kaablijupi, kus on kanalid sees... icon_lol.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.05.2012 12:47:19 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
jeesus188, viskad eldorado`le 4,5€ pappi ja ta toob sulle kaablijupi, kus on kanalid sees... icon_lol.gif

icon_lol.gif thumbs_up.gif
aga tõsisest, näidake mulle kanalite edastajat, kes mulle 5€ eest sellist valikut pakuks, suvalisse metsas olevasse kylasse. väga kahtlane laks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2012 12:48:35 vasta tsitaadiga

Kui kogu Elioni võrk vaid mingist iptv serverist koosneks oleks väga vahva, 600€ linux serveriga hakkaks isegi teenust üle eesti pakkuma.
Kuna aga Elionil on päris massiivne üleeestiline telekommunikatsiooni võrk mis neelab meeletult elektrit (Elion on nr.1 EE klient) lisaks vajab võrk hooldust ja uuendamist ning ka sisu mida klientidele pakutakse maksab siis 4.5€ kogu kompoti eest ei tule see kliendi kohta kuidagi välja.

Kordan veel, väga tore kui eestis on säästuoperaatoreid kes suudavad seda sellisena kliendile müüa või ka tasuta anda aga sooviks siiski moonnet.ee teemas seda asja edasi arutada. eldorado, kas teed ise uue teema või aitan?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2012 16:14:58 vasta tsitaadiga

Mis jama on, et ei saa digiboxe telefoniga ära ühendada? MinuTV app vms... Eile sidusin mõlemad kodus olevad boxid ära oma kasutajaga, aga telefonis ütleb, et sidumised puuduvad.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.05.2012 16:57:57 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Mis jama on, et ei saa digiboxe telefoniga ära ühendada? MinuTV app vms... Eile sidusin mõlemad kodus olevad boxid ära oma kasutajaga, aga telefonis ütleb, et sidumised puuduvad.

mull sama asi juba tykk aega, loobusin selle yhendamisest. näitab registreeritud, aga yhendust ei saa
probleem hakkas juba pool aastat tagasi vähemalt. algul sain yhendust igalt pool, siis ainult enda kodusest wifist, nüüd ei saa yldse icon_lol.gif
kuna salvestamist ei kasuta, siis mul pole seda vaja, kanalit oskan ka puldist vahetada thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2012 21:15:32 vasta tsitaadiga

Selles suhtes, et teema läheb ikka puhta piraks ära. Ilmselgelt ei ole tasuta internetis levivad tasulised kanalid, torrent ja cardsharing tasulise teenusega võrreldavad, Elion pakub legaalselt telekanaleid ja videolaenutust mille eest kõik tegijad oma rahad kätte saavad ning klient võib puhta südametunnistusega kirikusse minna.

Eldorado võib sellist teenust promoda aga seda siis oma ettevõtte nimelises teemas.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2012 22:43:26 vasta tsitaadiga

Videolaenutus on küll krdi kokku kuivanud icon_neutral.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinnawaatluz
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002




sõnum 11.05.2012 23:40:00 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Elion pakub legaalselt telekanaleid ja videolaenutust mille eest kõik tegijad oma rahad kätte saavad ning klient võib puhta südametunnistusega kirikusse minna..

tegijad saavad jah rahad kätte, ainuke, mida kätte ei saa - normaalset kaasaegset teenust. mitte ühtegi vaadatavat HD kanalit ja hunnik udupildiga slaavikeelset paska. klient tõesti võibki teleka aknast välja visata ja kirikusse minna. selles on sul tuline õigus! icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif milleks aga elionile kirikusse minemise eest pappi loopida, hea küsimus.. kopp.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 12.05.2012 00:25:43 vasta tsitaadiga

Tegijate rahadega on nigu on... ma siin proovisin korra jälle ka netiraadioid kasutada - no lihtsalt erakordne teenus, mis 1/3 ulatuses üldse ei töötanud, 2/3 ulatuses katkes pidevalt, vaid ERR raadiokanalid olid no enamvähem. Otse netist samad jaamad arvutiga töötasid mühinal.
Telekanalite poolest oleme nagu mingi venemaa provints, kuid neil seal (venemaal) on samuti kvaliteet ületamas seda mis meile päris arvestatava igakuise panuse eest pakutakse. Neil on isegi juba eetrilevis DVB-T2 levimas, nagu Soomeski. Aga see-eest meil reklaamid vähemalt ajavad inimese ehmatusega üles, markeerimaks seda et nüüd jälle on tegijad rahadega ühel pool... ja meie teiega teisel pool.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2012 01:15:52 vasta tsitaadiga

pinnawaatluz kirjutas:
indrekp kirjutas:
Elion pakub legaalselt telekanaleid ja videolaenutust mille eest kõik tegijad oma rahad kätte saavad ning klient võib puhta südametunnistusega kirikusse minna..

tegijad saavad jah rahad kätte, ainuke, mida kätte ei saa - normaalset kaasaegset teenust. mitte ühtegi vaadatavat HD kanalit ja hunnik udupildiga slaavikeelset paska. klient tõesti võibki teleka aknast välja visata ja kirikusse minna. selles on sul tuline õigus! icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif milleks aga elionile kirikusse minemise eest pappi loopida, hea küsimus.. kopp.gif

Selles suhtes pole ju probleemi, kui pakutav sisu ei istu, võta see teine, "parem pakkumine" icon_smile.gif Elionil pole väga valida mida ta näitab, konkurents, turg, tootjad ja hind määrab.
Mina rääkisin sellest, kas on mõistlik tulla siia teemasse rääkima sellest, et tasuta on netist kõik saada ja miks Elion sisu eest raha küsib?

Maldur, Uus raadiote haldus on Elionil tegemisel, hetkel lastakse shoutcastis raadiot vaid ühe kindla ip pealt, kuigi raadiotel on striime mitmetel erinevatel ip'del. Tulevikus muutub asi pisut dünaamilisemaks ja töökindlamaks. (siiski raadioteenus on ja jääb tasuta, nii nagu internetiraadio ikka)
PS. Soome, Venemaa ja Eesti on suhteliselt erinevate turgudega ning suurustega riigid. Ei maksa loota, et meil ka kohe DVB-T2 HD levima hakkab kui Venemaal asi töösse läheb.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 12.05.2012 11:23:27 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:

Maldur, Uus raadiote haldus on Elionil tegemisel, hetkel lastakse shoutcastis raadiot vaid ühe kindla ip pealt, kuigi raadiotel on striime mitmetel erinevatel ip'del. Tulevikus muutub asi pisut dünaamilisemaks ja töökindlamaks. (siiski raadioteenus on ja jääb tasuta, nii nagu internetiraadio ikka)
PS. Soome, Venemaa ja Eesti on suhteliselt erinevate turgudega ning suurustega riigid. Ei maksa loota, et meil ka kohe DVB-T2 HD levima hakkab kui Venemaal asi töösse läheb.


Siit jääb õhku järeldus et kuna raadioteenus on ja jääb tasuta ning teenus muutub PISUT töökindlamaks, siis tegelikkuses on parim tulemus kui ühe IP asemel lastakse striimi kahelt IP'lt...?
Et kui lisateenus on tasuta siis seda korda teha ei ole lootust, vaid pisut krutitakse, et oleks midagi tehtud. Et järgmisel aastal saaks jälle midagi kruttida... (umbes niipalju aega tagasi viitasin raadioteenuse mittetoimimisele yawn.gif ).

Ma pole nimetanud T2 HD mitte poole sõnagagi. T2 võimaldab edukalt ka SD pilti edastada, see (SD) on just see formaat mida te indrekp oma võrgus põhiliselt edastate. Ma aga hästi ei usuks et nii paljud kanalid tulevad tootjalt aastal 2012 veel monoheliga, et pilt on samamoodi udune nagu oleks kasutusel parema kvaliteediga VHS (mitte isegi S-VHS). Ma olen näinud paljusid teie edastatud kanaleid nn originaalis, neid ei anna võrrelda miskipärast.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2012 11:43:13 vasta tsitaadiga

Internetiraadio kvaliteeti on suhteliselt raske tagada, sa küll väidad, et osa raadiokanaleid mis ekraanil ei toiminud, töötasid netis. Sama kontrolli tegin ka ise eile õhtul. Need ip'd millelt Elion striime võtab, olid surnud. Raadio aga võib julgelt vahetada teenusepakkujat ning sellega ka IP aadressi. Kvaliteedi all pidasingi silmas, et tekitatakse süsteem mis võimaldab nutitv raadios kergemini striime lisada, muuta ja vajadusel kustutada. Samuti võiks tõesti mitme striimi lisamise võimalus olla ning raadio käivitamisel võetakse töötav striim.
NutiTV Raadio iseenesest töötab, osa kanaleid ei tööta, pole vaja üldistada.

Mis SD pilti puutub, siis MINUL oma võrku pole millel kanaleid edastada. Elion teeb seda küll jah, ma võiks pea panti panna, et Elionil pole mono striimereidki, miks peaks ta siseneva stereoheliga kanali monoks keerama? Pilti pakivad ilmselt kõik operaatorid, kes teab miks seda vaja on, see teab. Mina seda põhjendada ei oska, pole selle ala spetsialist. Kindlasti on seal andmemahud mängus jms. Isegi kui kanali tootjad HD pilti edastaks, ka seda pakitakse, keegi ei suuda puhast striimi a'la 270Mbit/s või 35-40Mbit/s otse kliendile saata. Igatahes, mis vahet on sellel kas SD striimi edastatakse DVB-C DVB-T, DVB-T2 või IPTV võrgus. SD reso on SD reso, pigem on pakkimisviis tähtis.
Nõus, et tänapäeva televisioon võiks edastada vähemalt paremat pilti kui youtube HD aga väga ei morjenda ka, Orsent TV kvaliteediga kanalid jäävad minu lemmikutest välja.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 399, 400, 401 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.