Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 294, 295, 296  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni?
Jah
52%
 52%  [ 171 ]
Ei
47%
 47%  [ 154 ]
hääli kokku : 325

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
un3v3n
HV Guru


liitunud: 27.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2012 08:28:28 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Oleks tore, kui vastu T ööseks 3se pundi kokku saaks. WD/Barb/DH näiteks. Ei läheks ükski hea item raisku icon_biggrin.gif .


Mina lendan 01:01 online DemonHunteriga.
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2012 08:30:04 vasta tsitaadiga

Iga party liikme lisandudes lähevad kollid tugevamaks.

un3v3n kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
Oleks tore, kui vastu T ööseks 3se pundi kokku saaks. WD/Barb/DH näiteks. Ei läheks ükski hea item raisku icon_biggrin.gif .


Mina lendan 01:01 online DemonHunteriga.


Ma siis WD´ga. Barbit meile veel vaja.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2012 09:33:07 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Pole kunagi Diablot mänginud (esimest ja teist), viitsib keegi kiirelt kokku võtta mõne lausega mismoodi see MP seal välja näeb (peale selle Arena vms). Et paned pundi kokku ja teed co-opi? Kas niimoodi kergeks ei lähe kuna olen aru saanud, et ka üksi võib story läbi teha?
Mida seal peale story läbimist teha on võimalik, ainult MP arena või midagi veel?

Thx


Arena ja üldse PvP tuleb hiljem patchiga, kuid MP näeb välja lihtsalt nii, et kui sinu mänguga liitub 1+ inimest, siis su merc 'kaob ära' seniks (kuni mitmekesi olete) ning kollid muutuvad tugevamaks. Max 4 inimest saab olla kokku ühes mängus.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Status0
HV kasutaja
Status0

liitunud: 14.09.2009




sõnum 09.05.2012 09:47:38 vasta tsitaadiga

Betas sai Deamon Hunterit mängitud, päris muhe tegelane. Kuid arvan, et nüüd alustan Võluriplikaga või siis WD (algajale, nagu mina, on need vast head starterid). Barb tundub kuidagi "igav" (warriorit pole ma üheski samalaadses, fantasy rpg-s mänginud).
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aap14
Kreisi kasutaja
aap14

liitunud: 20.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2012 09:48:35 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:
minu algus on selline

Spoiler Spoiler Spoiler


Ei tohiks olla kui Act I normali all pmts. tutorial mode Blizzi sõnul on. Täelik cakewalk.

_________________
Slow is smooth and smooth is fast
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2012 10:41:45 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Pole kunagi Diablot mänginud (esimest ja teist), viitsib keegi kiirelt kokku võtta mõne lausega mismoodi see MP seal välja näeb (peale selle Arena vms). Et paned pundi kokku ja teed co-opi? Kas niimoodi kergeks ei lähe kuna olen aru saanud, et ka üksi võib story läbi teha?
Mida seal peale story läbimist teha on võimalik, ainult MP arena või midagi veel?

Thx

Ma pole siiamaani aru saanud, miks seda rohkem kui üks kord mängida. Tundub üsna sarnane mingi World of Warcraftile ja teistele MMO'del, kus kõik koguvad pidevalt paremat gear'i, et siis saaks kasutada seda veel parema gear'i saamiseks. Repetitive.

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2012 10:59:41 vasta tsitaadiga

Kui kogu ettekujutus mängumaailmast piirdubki WoW'ga, siis pole ime, et sa aru ei saa.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2012 11:11:34 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Kui kogu ettekujutus mängumaailmast piirdubki WoW'ga, siis pole ime, et sa aru ei saa.

Mida ta siis nii valesti kirjutas? Äkki põhjendad, mispoolest on Diablo oluliselt parem kui Wow?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FatCat
HV kasutaja
FatCat

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2012 11:11:50 vasta tsitaadiga

Plaan oli võtta kas Monk või barbarian, otsustasin siiski barbariani kasuks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 09.05.2012 11:33:23 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:

Ma pole siiamaani aru saanud, miks seda rohkem kui üks kord mängida. Tundub üsna sarnane mingi World of Warcraftile ja teistele MMO'del, kus kõik koguvad pidevalt paremat gear'i, et siis saaks kasutada seda veel parema gear'i saamiseks. Repetitive.


Sama siin tegelikult. Minu jaoks jääb arusaamatuks siiski mille jaoks seda geari koguda. Selleks, et raskema raskusastmega uuesti sama story läbi teha?
Kui kogu MP piirdub Arenaga siis ei paku absoluutselt pinget. WoW's oli Arena viimane asi millega tegelesin.

Tõenäoliselt teen SP läbi (nagu Starcraft 2) ja siis kõik, paraku selle jaoks seda mängu ostma ei hakka.

Aga võimalik, et saan sellest mängust ka valesti aru.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Voyage
HV Guru

liitunud: 07.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2012 11:41:37 vasta tsitaadiga

Kui ma nüüd õigesti olen aru saanud, siis on sidequestid randomid (kõike ei saa esimese korraga ära teha), samuti ka dungeonid. Ehk avastamisrõõmu on ka teisel läbimängimisel icon_smile.gif
Kommentaarid: 826 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 655
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rogue
HV kasutaja
rogue

liitunud: 24.08.2002




sõnum 09.05.2012 11:47:42 vasta tsitaadiga

No samas võib küsida miks keegi mängib cod`i ja bf`i 500h+ kus sa mitte midagi juurde ei saa. D3 siiski lõpetad sa normali kuskil lvl30 seega jääb sul nii mõnigi skill saamata ja ka mobid lähevad vastavalt raskemaks ja saavad igasugu omadusi juurde. Kindlasti ei thoiks ära unustada Hardcore mängu ja mõnele lihtsalt meeldib kolle puruks taguda ja samalajal midagi natuke juurde saades
_________________
Life sucks sellega oleks nigu kõik öeldud
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2012 11:53:58 vasta tsitaadiga

Ma võin Barbarianiks tulla, kui kellelgi vaja ...
_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2012 11:54:10 vasta tsitaadiga

Pea iga mäng tiirleb paremaks-osavamaks muutumise ümber. Kui nii võtta, siis polegi nagu mõtet oma aega veeta nende seltsis. icon_smile.gif
Eks raskemad astmed annavad rohkem risk-rewardi, samuti sündmused, mis algtasemetel ei pruugi eksisteerida jne. Diablo (ja pea iga muu rollika) puhul pole asi niivõrd "uuesti läbi tegemises" vaid teise tegelasega muul moel mängimisel. Aastate jooksul olen ma D2's teinud 4-5 accoundi jagu tegelasi samas kui eri klasse oli 8, muidugi poleks multyplayerit olnud, siis oleks see mäng 80% vähemväärtuslik olnud.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2012 11:59:26 vasta tsitaadiga

Nagu Devid räägivad, siis 70% mängust on "past normal difficulty". Vot nii.
Kui piirdud normaliga siis:

1. Näed kuni 30% kogu gearist.
2. Palju spelle, taktikaid jääb kasutamata.
3. Bossid, eliidid, rare mobid kasvavad nii HPs, agressiivsuses, kui ka taktikaliselt, peale normal dif.
4. PVP lvl30 pealt ilmselt ei tee.
5. jne. icon_smile.gif Kõik, mis kohe meelde ei tule.

Ühesõnaga on see sisuliselt sama, mis mäng poole peal ära lõpetada.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 09.05.2012 12:17:52 vasta tsitaadiga

Kes ei taha, see ärgu mängigu, nii lihtne on. Diablosse küll mingeid 13a tiinekaid(ei ütle, et need kes siin ei taha mängida oleks 13a tiinekad) vaja pole kes nutavad et mäng sakib ja hakkama ei saa.
_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2012 12:23:14 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Killer85 kirjutas:
Kui kogu ettekujutus mängumaailmast piirdubki WoW'ga, siis pole ime, et sa aru ei saa.

Mida ta siis nii valesti kirjutas? Äkki põhjendad, mispoolest on Diablo oluliselt parem kui Wow?


Pole kuskil nimetet' mänge võrrelnud, sestap ei oska ka midagi põhjendada.

WoWi võrdlus on lihtsalt äärmiselt mööda - Diablo maailmas leveldati ning aeti repetitive mänguga head geari kokku aastaid enne seda, kui WoW välja kuulutati.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2012 14:12:48 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
Ma pole siiamaani aru saanud, miks seda rohkem kui üks kord mängida. Tundub üsna sarnane mingi World of Warcraftile ja teistele MMO'del, kus kõik koguvad pidevalt paremat gear'i, et siis saaks kasutada seda veel parema gear'i saamiseks. Repetitive.

Pigem oleks õige öelda, et wow sarnaneb diablole, sest diablo oli ikkagi tunduvalt enne olemas.

Olen ise diablo 1 + hellfire pooleks mänginud. Esiteks tegin mängu läbi stoori pärast. Väga põnev oli esmakordselt pimeduses kobada ja butcher nt hirmutas mu jubedalt lapsena ära + need teibasse aetud alasti laibad, mis diablo 1 olid. Hiljem läbisin d1 teiste klassidega, sest iga klassiga oli mängustiil väga erinev. Hellfire väljatulekul läbisin mängu veel selle pärast, et hellfire expansion content stoorit kogeda.

Diablo 2 umbes samal põhimõttel mitu korda läbitud.

Multiplayeris ei ole ma pvp mänguna diablot kunagi kõrgelt hinnanud, aga naisega koos olen mänginud diablo 2 multiplayerit väga palju. Miks? Sest lõbus on koos kolle tappa. Ei jõudnud me kunagi maksimaalsele tasemele, ei teinud kõigi raskustasemetega läbi, küll aga mängisime kahekesi ja erinevate klassidega.

Ma kusjuures nõustun sinuga, et nii diablo kui wow on tegelikult väga sarnased mängud ja neid saab samadel põhjustel mängida (nagu paljusid teisigi mänge). Minu jaoks on see kurb, et d3 puhul paistab pvp tulevik suhteliselt igav olema. Oleks olnud nii palju võimalusi, aga blizzard läks jälle lihtsama vastupanu teed, teeb oma areenid valmis ja vsjo.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2012 14:17:55 vasta tsitaadiga

Timberg, mida sa D3 PvPst ootasid siis? BG taolist asja? Muidu D3 BG võiks väga põnev olla. Ainult, et igasugune WoW mehaanilised abivahendid ja mountid on vaja asjast kõrvale jätta. Puhtalt jooksmise peale mingi medium suurusega BG mapid oleks üsna pull.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!


viimati muutis Kristoferr 09.05.2012 14:19:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Strom
HV vaatleja
Strom

liitunud: 11.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2012 14:19:22 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
Pihv kirjutas:
Pole kunagi Diablot mänginud (esimest ja teist), viitsib keegi kiirelt kokku võtta mõne lausega mismoodi see MP seal välja näeb (peale selle Arena vms). Et paned pundi kokku ja teed co-opi? Kas niimoodi kergeks ei lähe kuna olen aru saanud, et ka üksi võib story läbi teha?
Mida seal peale story läbimist teha on võimalik, ainult MP arena või midagi veel?

Thx

Ma pole siiamaani aru saanud, miks seda rohkem kui üks kord mängida. Tundub üsna sarnane mingi World of Warcraftile ja teistele MMO'del, kus kõik koguvad pidevalt paremat gear'i, et siis saaks kasutada seda veel parema gear'i saamiseks. Repetitive.

Sa ütled repetitive nagu see oleks halb asi. See gameplay, mis kordub, on nauditav. Lisaks, mapid, kollid ja itemid on suures osas randomized.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2012 14:25:44 vasta tsitaadiga

No oleme ausad, D2, mitmekesi - NORMAL peal - on ikka ajusurm täielik... selliseid mänge saab mängida ainult kõrge raskusastmega või pvp, siis pinge kompenseerib muid puudujääke ...
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 09.05.2012 14:38:05 vasta tsitaadiga

D3 on ilmselt normali peal ka ajusurm, kuid see annabki võimaluse storyt nautida, ülejäänud raskusastetes on vaja pühenduda juba mängule.
_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2012 14:49:13 vasta tsitaadiga

Huvitav oleks teada palju normali läbimiseks aega kulub. Ma ilmselt kuhugi grindima küll ei jää. Nii otse, kui oskan lõpuni välja.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2012 14:54:25 vasta tsitaadiga

Redikate, ma ei ole kunagi aru saanud sellisel kujul story'ist. 0 interaction. Parem loen juba raamatut või kuulan audio booki siis icon_smile.gif
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lyth
HV kasutaja
Lyth

liitunud: 29.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2012 14:55:08 vasta tsitaadiga

Keda igasugune tilu-lilu huvitab, siis hetkel on üheksaks päevaks kõikide classide sigilid uuesti unlockitud nn. halastusperioodi käigus.

http://reveal.diablo3.com/en_US/
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2012 15:05:12 vasta tsitaadiga

Lyth, mida selleks konkreetselt teha tuleb? Ma isiklikult ei soovi midagi kuskil likeda või shareda vastu tahtmist.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 09.05.2012 15:05:48 vasta tsitaadiga

Ei pea midagi likema ega sheerima, teed seal omale soovitud banneri valmis ja panen oma battlneti emaili ja ongi.
_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2012 15:07:52 vasta tsitaadiga

huvitav kas peaks tegema uue teema Diablo3 battletag'idega, et siis kes tahab lisab teised ja saab vahel HV rahvaga koos mängida.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2012 15:34:05 vasta tsitaadiga

Kas hiljem on võimalik default sigilile tagasi ka muuta?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2012 15:36:56 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Timberg, mida sa D3 PvPst ootasid siis? BG taolist asja? Muidu D3 BG võiks väga põnev olla. Ainult, et igasugune WoW mehaanilised abivahendid ja mountid on vaja asjast kõrvale jätta. Puhtalt jooksmise peale mingi medium suurusega BG mapid oleks üsna pull.

Näiteks siege oleks väga põnev multiplayeris.

Kujuta ette mitmete platvormidega kaarti, kus meeskond 1 peab kaitsma ja 2 ründama. Läbimiseks tuleb uksi maha peksma, redeleid ehitama, üksikuid objekte saab parandada, hävitada jne. Aga nagu näha, siis lbizzardil ei ole vaja midagi uut diablole juurde pookida, lastakse sama pvpga edas, võetakse areenid kasutusele ja korras.

See loomulikult minu isiklik kiiks, et pean igasuguseid 1vs1 ja 2vs2 ja 3vs3 areene igavateks. Mulle lihtsalt meeldib madin natuke suuremal skaalal ja suurema rõhuga taktikale (nt wowi altarec valley oli väga lahe, samamoodi meeldis mulle return to castle of wolefensteinis see map jubedalt, kus tuli rannast allidel peale joosta, seinu segi lasta ja dokumendid lõpuks varastada - üks parimaid multiplayer kogemusi, lastakse airstrike pähe, vastad samaga, pillud granaate üle seina, annad tuld kuulipildujast jne). Neid asju saaks diablosse üle kanda, aga nagu öeldud, blizzil pole mõtet, diablo müüb niigi ja kindlasti on tegemist väga hea tootega. Lihtsalt... oleksin tahtnud rohkemat.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lyth
HV kasutaja
Lyth

liitunud: 29.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2012 15:43:46 vasta tsitaadiga

ArchMage kirjutas:
Kas hiljem on võimalik default sigilile tagasi ka muuta?


Loomulikult.

tsitaat:
Once your Mark of Valor submissions have been processed, your Battle.net account will be flagged and the sigils will automatically appear in your in-game banner customization options.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2012 16:05:56 vasta tsitaadiga

Kas oma tehtud sigileid saab praegu hetkel näha ka? icon_smile.gif
Oma nime järgi otsides annab 0 vastet.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lyth
HV kasutaja
Lyth

liitunud: 29.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2012 16:18:13 vasta tsitaadiga

ArchMage kirjutas:
Kas oma tehtud sigileid saab praegu hetkel näha ka? icon_smile.gif
Oma nime järgi otsides annab 0 vastet.


No sigili loomise hetkel nägid ju. icon_wink.gif Aga tundub, et enne launchi ei näe enam jah.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2012 16:18:54 vasta tsitaadiga

Ma ei ole kindel, kas ma suutsin kõik sama stiiliga teha. icon_biggrin.gif Tahtsin ühtset stiili üle karakterite, muutes ainult värvi ja paari elementi.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lyth
HV kasutaja
Lyth

liitunud: 29.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2012 16:25:13 vasta tsitaadiga

Mulle tundub, et need sigilid on sarnased "Dog Tagidega" BF3'st. Ehk siis tulevikus hakkad igasuguste promotional lehtede kaudu uusi unlockima jne. ja siis saab nende kaudu oma riista suurust näidata. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2012 16:29:34 vasta tsitaadiga

Lyth kirjutas:
Mulle tundub, et need sigilid on sarnased "Dog Tagidega" BF3'st. Ehk siis tulevikus hakkad igasuguste promotional lehtede kaudu uusi unlockima jne. ja siis saab nende kaudu oma riista suurust näidata. icon_razz1.gif

By RAZER NAGA ELITE EPIC DIABLO 3 EDITION only 399.99€!!!
AND RECEIVE YOUR FREE UNIQUE Razer mEga-pEENiz sigil of nocturnal-t3rror of the bo4r TODAY
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 09.05.2012 17:16:24 vasta tsitaadiga

paistab, et te kõik olete pool elu sellele mängule andnud icon_wink.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kupi_kloon
HV vaatleja
kupi_kloon

liitunud: 07.07.2005




sõnum 09.05.2012 18:13:35 vasta tsitaadiga

ArchMage kirjutas:
Ma ei ole kindel, kas ma suutsin kõik sama stiiliga teha. icon_biggrin.gif Tahtsin ühtset stiili üle karakterite, muutes ainult värvi ja paari elementi.


Ei pea sellepärast muretsema. Need classi sigilid on põhimõtteliselt ainult embleemid, mida saad hiljem mängus enda banneril kasutada. Saad ikkagi igal hetkel neid muuta: nii värvi, paigutust kui suurust.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2012 18:29:53 vasta tsitaadiga

Oota, aga mis point sellel eventil siis on?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2012 18:33:55 vasta tsitaadiga

pr
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2012 18:39:06 vasta tsitaadiga

Ei saa ainult PR olla ju. Kuidagi peaksid nad "unique" olema ju, ei?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2012 18:41:05 vasta tsitaadiga

kes pole seal vehkinud, ei saa neid sigileid kasutada teoorias
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2012 21:41:38 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mustakurmu
HV kasutaja
Mustakurmu

liitunud: 12.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2012 21:55:13 vasta tsitaadiga

Miks see mäng on nii kallis :S
Isegi CD keyd praegu on kallid....
http://cdkeyprices.com/product/Diablo-3-EU-CD-Key.html/

Zpsy peale pean vast lootma icon_smile.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 09.05.2012 22:04:39 vasta tsitaadiga

Mustakurmu kirjutas:
Miks see mäng on nii kallis :S
Isegi CD keyd praegu on kallid....
http://cdkeyprices.com/product/Diablo-3-EU-CD-Key.html/

Zpsy peale pean vast lootma icon_smile.gif


Vaevalt et keegi meist oskab seda ütelda miks mängu praegu suht kallilt müüakse.
Röövimises ei julgeks ma blizzardit süüdistada. Sisuliselt andsid nad miljon koopiat rahvale tasuta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2012 22:08:14 vasta tsitaadiga

SirAskAlot kirjutas:
Mustakurmu kirjutas:
Miks see mäng on nii kallis :S
Isegi CD keyd praegu on kallid....
http://cdkeyprices.com/product/Diablo-3-EU-CD-Key.html/

Zpsy peale pean vast lootma icon_smile.gif


Vaevalt et keegi meist oskab seda ütelda miks mängu praegu suht kallilt müüakse.
Röövimises ei julgeks ma blizzardit süüdistada. Sisuliselt andsid nad miljon koopiat rahvale tasuta.

Miljon koopiat, tasuta kus?

Aga vastus, miks mängu hind on nii kirves.
1. Blizzard on ettevõte, mille eesmärk on teenida kasumit.
2. Mängu on tehtud väga pikka aega ja nt diablo 4 ei tule tõenäoliselt välja enne järgmist 10 või isegi 20 aastat icon_razz.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mustakurmu
HV kasutaja
Mustakurmu

liitunud: 12.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2012 22:14:22 vasta tsitaadiga

SirAskAlot kirjutas:
Mustakurmu kirjutas:
Miks see mäng on nii kallis :S
Isegi CD keyd praegu on kallid....
http://cdkeyprices.com/product/Diablo-3-EU-CD-Key.html/

Zpsy peale pean vast lootma icon_smile.gif


Vaevalt et keegi meist oskab seda ütelda miks mängu praegu suht kallilt müüakse.
Röövimises ei julgeks ma blizzardit süüdistada. Sisuliselt andsid nad miljon koopiat rahvale tasuta.


Täpselt sama küsimus icon_biggrin.gif.......mida nad andsid 1 miljon ja kas tegelikult andsid?!

Veel üks küsimus. Kui pikk on selle mängu story? Olen kuulnud, et see on väga pikk icon_smile.gif
Nojah, tuleb vist oma 50€ ära loovutada kopp.gif .
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 09.05.2012 22:16:11 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
SirAskAlot kirjutas:
Mustakurmu kirjutas:
Miks see mäng on nii kallis :S
Isegi CD keyd praegu on kallid....
http://cdkeyprices.com/product/Diablo-3-EU-CD-Key.html/

Zpsy peale pean vast lootma icon_smile.gif


Vaevalt et keegi meist oskab seda ütelda miks mängu praegu suht kallilt müüakse.
Röövimises ei julgeks ma blizzardit süüdistada. Sisuliselt andsid nad miljon koopiat rahvale tasuta.

Miljon koopiat, tasuta kus?

Aga vastus, miks mängu hind on nii kirves.
1. Blizzard on ettevõte, mille eesmärk on teenida kasumit.
2. Mängu on tehtud väga pikka aega ja nt diablo 4 ei tule tõenäoliselt välja enne järgmist 10 või isegi 20 aastat icon_razz.gif


Need kellel oli plaanis veel aasta WoW-i mängida said Annual passi kampaaniaga Diablo 3-e tasuta. Lugedes MoP beta uudiseid sain ma aru , et annual passiga saadud beta invitesid jagati välja üle miljoni. Sellest ka orienteeruv number.


viimati muutis SirAskAlot 09.05.2012 22:19:12, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mustakurmu
HV kasutaja
Mustakurmu

liitunud: 12.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2012 22:17:05 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
2. Mängu on tehtud väga pikka aega ja nt diablo 4 ei tule tõenäoliselt välja enne järgmist 10 või isegi 20 aastat icon_razz.gif


Vot seepärast ma ostangi selle mängu...järgmised 50€ matan vast GTA 5 peale.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noonius
HV kasutaja
noonius

liitunud: 20.08.2002




sõnum 09.05.2012 22:28:18 vasta tsitaadiga

kurask

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/4888689240

nerd rage, mis sellele järgneb, saab olema imeline

_________________
tsitaat:

Mingi paks pihv paugub siin
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 294, 295, 296  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.