Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 66, 67, 68  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2012 20:13:01 vasta tsitaadiga

sama arvasin ka mina, et pole mõtet neile rohkem maksta
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2012 20:17:56 vasta tsitaadiga

HotPop, palju lepingulisel kliendil siis kõneminut on? Minul on 4 senti.

Zeni koha pealt, ma ei saagi aru, miks nad seda enam reklaamivad. Kuigi mõlemad on Elisa omad, siis zeni kõneminuti tavahind on peaaegu 20 senti. Kui kõige selle mänguga kaasa minna (laadimine, plingimine ja zennimine), siis saad odavalt, aga see meenutab juba neid aegu, kui pidi boonuspunkte või -minuteid "koguma". icon_biggrin.gif

Mina räägin telefoniga üsna vähe ning kahe kuuga on läinud mingi kaks eurot. Sugulastega räägin peamiselt ja see tasuta. Üritasin ülemusele ka selle pähe määrida, aga ta liiga vanamoeline ja kasutab EMT-d, kuigi seal on EMT levi väga ebakvaliteetne ning tihtilugu ei saa teda kätte.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 17.04.2012 20:25:18 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
HotPop, palju lepingulisel kliendil siis kõneminut on? Minul on 4 senti...


No avaliku paketi järgi 0,0220 senti ja min.arve 2.99.
Eeldan, et sa ütlesid kõnekaardi minutihinna, võrgust välja...esimene minut 5sent (KAT) ja 4 (kõneminut) = 9 senti !?

Samas, kui helistamist vähe + mingi kasu on a-la võrgusisesed kõned (pmst) tasuta, on kõnekaart täitsa pro.
Muidugi peab lugema tingimusi, tavaliselt peab iga 30päeva tagant laadima.

_________________
LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj


viimati muutis Henry 17.04.2012 21:23:17, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2012 20:30:29 vasta tsitaadiga

HotPop, mmm, mis pakett sul on?

Mulle miinimumarved ei sobi, kuna ei räägi neid kunagi täis.

Esimene minut on 9 senti jah, järgmised minutid tiksuvad nelja sendiga. Kui veel kõnealustustasu ka maha läheks, oleks kõnekaardikasutajana priima. icon_razz.gif Samas on Elisa kliente päris palju (vist mingi 400 000) ja päris palju tuttavatel on see ning seetõttu läheb kõne neile kuni 5 senti.
Nüüdseks saab ka kõnekaarte lisada perepaketti ja seega on need tasuta ning see ongi kõige tähtsam. icon_smile.gif Positsioneerimine on tasuta, kuigi sellest maakohas eriti kasu ei ole, kuna näitab liiga ligikaudse asukoha, aga linnas on üsna täpne (+- 200 meetrit). Aga sellest teenusest muidugi erilist kasu pole.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 17.04.2012 20:39:30 vasta tsitaadiga

LiivaneLord, ma ei saa kahjuks öelda. Konfidentsiaalne diil.
_________________
LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2012 20:42:43 vasta tsitaadiga

HotPop, mesasja? Tahad öelda, et ikkagi pole sellist paketti, kus on kahesendine kõneminut? Kui sul on mingi eridiil, siis miks see võrdlusena välja tuua, kui lihtsurelik seda ei saa?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 17.04.2012 20:44:40 vasta tsitaadiga

Ei! Tele2 pakub täitsa avalikult, Hinnaliider22.
Enda paketist ei saa ma rääkida.

_________________
LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj


viimati muutis Henry 17.04.2012 21:22:40, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2012 20:46:13 vasta tsitaadiga

HotPop kirjutas:
LiivaneLord, ma ei saa kahjuks öelda. Konfidentsiaalne diil.

Tore... Mul mitte nii väga konfidentsiaalne Tele2-s
2.2 senti minut
2.99€ miinimumarve
4.95€ Internet (1Mbit/s nii alla, kui üles)

Pigem maksan 0.2 senti minutis ning Interneti eest 0.45€ rohkem ja saan 0.384kbit/s üles laadimise asemel 1Mbit/s.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2012 20:50:05 vasta tsitaadiga

Seda on hea kuulda, et on odavamaid. icon_smile.gif Ja eks igaüks valib oma paketi vastavalt oma vajadustele. Mõni vajab internetti, mõni ei vaja. Mul näiteks mobiilis on netist täiesti pohh (viimati mingi 3-aastat tagasi sai korraks kasutatud), aga kaasaegsete nutitelefonidega saab üsna normaalselt netis surfata. icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 17.04.2012 21:19:54 vasta tsitaadiga

LiivaneLord, sry kui segadusse ajasin.
_________________
LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2012 22:29:59 vasta tsitaadiga

LiivaneLord, Lugesin, et sul tel arvet ka praktiliselt pole ja seda ka nagu eriti ei kasuta
milleks üldse kembelda 2€ eest 2 kuupeale.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2012 22:43:19 vasta tsitaadiga

puna kirjutas:
LiivaneLord, Lugesin, et sul tel arvet ka praktiliselt pole ja seda ka nagu eriti ei kasuta
milleks üldse kembelda 2€ eest 2 kuupeale.

Millest sa räägid? Kuna Zen kõneminut on 20 senti ilma arvega mängimiseta ja Elisa kõnekaardil on 4 senti ja selle saamiseks ei pea arvega mängima, kas see pole siis soodsam? Või millele sa tahtsid viidata?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2012 23:00:57 vasta tsitaadiga

on on ma ei pidanud seda silmas.
mina lahkusin elisast mitte raha ja levi tõttu, aga pigem suhtumise pärast.
Nüüd vaatan, et arved on vähenenud paarkümmend eurot.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2012 23:05:04 vasta tsitaadiga

puna, nojah, kuna numbri saab kaasa võtta, siis tuleb ikka vaadata paketti, mis endale soodsam on. Pole selles midagi uut. icon_smile.gif Suhtumisega on kah-noh-jah. Suures majadustõusus võiks eeldada, et iga kliendivihkajast inimene saab tööd, aga masu peaks puhta töö tegema. Mida pole seda pole. icon_sad.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2012 23:45:30 vasta tsitaadiga

Mulle helistati Elisast juba täna, uuriti, palju ma kasutan. Tegelikult arvasin, et helistatakse hiljem, aga samas: väga huvitav, et kellelgi kestab tööpäev umbes kella üheksani õhtul (nagu näiteks Elisa müügimehel icon_smile.gif
Eks jään ootama, kas saan siis soodsama pakkumise...
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2012 01:02:45 vasta tsitaadiga

jako07 kirjutas:
Mulle helistati Elisast juba täna, uuriti, palju ma kasutan. Tegelikult arvasin, et helistatakse hiljem, aga samas: väga huvitav, et kellelgi kestab tööpäev umbes kella üheksani õhtul (nagu näiteks Elisa müügimehel icon_smile.gif
Eks jään ootama, kas saan siis soodsama pakkumise...

Mind avastati ka täna. Pakuti 5 euro eest kuus 5h tasuta kõneaega ja kui see täis saab, siis 1 sent kõneminuti eest igasse võrku. Kõnealustustasu pole.
Väidetavalt pidi see pakkumine kehtima ainult telefoni teel ning esindusest seda ei saavat. Kuigi mu olemasolev konkureeriva operaatori pakett on kallim, saatsin Elisa tegelase pikalt - nad oleks võinud mulle ammu juba midagi pakkuda, kui neilt ise küsimas käisin.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
visalik
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2012 22:16:12 vasta tsitaadiga

Ei tea kas elisa enam ineti püsiühendust pakub eraklientidele?
Kodulehel nagu ainult mint, tahaks kaabliga ühendust , aga koduleht suht mõttetu midagi ei leia
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2012 01:15:46 vasta tsitaadiga

visalik, Ajad Elioniga segamini?
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 03.05.2012 08:33:07 vasta tsitaadiga

psydeblo kirjutas:
visalik, Ajad Elioniga segamini?

Ei aja ta midagi segamini, Elisa ADSL 5 ja 15 Mbit/s on täitsa olemas eraisikutele ja firmadele ilmselt rohkemgi variante. Vähemalt neile kes selle on varem juba tellinud. Mobla perepakettide omanikud said selle traadiga kodu-ADSL'i veel tasuta kauba peale. Kas ka praegu veel uued tahtjad saavad seda, seda peaks jah täpsemalt uurima...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2012 08:33:49 vasta tsitaadiga

WAV kirjutas:
psydeblo kirjutas:
visalik, Ajad Elioniga segamini?

Ei aja ta midagi segamini, Elisa ADSL 5 ja 15 Mbit/s on täitsa olemas eraisikutele ja firmadele ilmselt rohkemgi variante. Vähemalt neile kes selle on varem juba tellinud. Mobla perepakettide omanikud said selle traadiga kodu-ADSL'i veel tasuta kauba peale. Kas ka praegu veel uued tahtjad saavad seda, seda peaks jah täpsemalt uurima...
IIRC lõpetas Elisa kaabliga neti pakkumise eraklientidele.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 03.05.2012 08:37:06 vasta tsitaadiga

Elisal omi kablasid pole ja nad ka ei vea minu meelest neid. Kõik sõltub seega sellest kas kliendi juures on elioni kablat võtta, mida elisa siis oma paketi jaoks rendib. Kummalisel kombel on lõpptulemus heal juhul sobilikum kui elioni enda poolt pakutav.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 03.05.2012 09:05:02 vasta tsitaadiga

Mnator: Pisike ääremärkus, Elisal on Unineti-võrk. Kuigi, jah, iseasi, et mis ulatusega. Aga nii mõnigi firma on vanadest aegadest siiamaani selle Unineti kaabli küljes.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 03.05.2012 09:34:49 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Mnator: Pisike ääremärkus, Elisal on Unineti-võrk. Kuigi, jah, iseasi, et mis ulatusega. Aga nii mõnigi firma on vanadest aegadest siiamaani selle Unineti kaabli küljes.

See Unineti võrk omakorda tekkis nõukogude-aegse KGB sidevõrgu koaksiaal- ja vask-kaablite baasil. Uue riigikorra Valitsusside nimelise asutusega kuidagi maid jagades. Esialgu olid need kuidagi väga seotud tegelased omavahel.
Kuid eraisikutele tuppajõudmiseks kasutab Elisa ikkagi Elionilt renditud vasepaare. Samas võrguseadmed (mis asuvad ka sageli Elioni keskjaamades, kuid mitte ainult) on neil täiesti omaette enda omad ikka.


viimati muutis WAV 03.05.2012 09:36:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 03.05.2012 09:35:39 vasta tsitaadiga

Selle võrgu sai vist tõesti kunagi ülevõtmisega kaasa. Aga päris ise nad pole pidanud vajalikuks traatvõrke rajada. Soodsad rendilepingud on ilmselt kasulikumad.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2012 16:17:42 vasta tsitaadiga

globostrat kirjutas:
Palusin ta siis korraks sisse lülitada et kontrollida ekraani - müüja kategooriliselt keeldus.

Elisa siseeeskirjad näevad ette, et mitte ühtegi seadet, olgu see siis telefon, sülearvuti või tahvelarvuti ei tohi sisse lülitada, kuna vastasel juhul, ei saa seda enam müüa uue pähe. Klient peale ostu on see kodanik, kes teeb esimese sisselülitamise.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2012 16:31:06 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
globostrat kirjutas:
Palusin ta siis korraks sisse lülitada et kontrollida ekraani - müüja kategooriliselt keeldus.

Elisa siseeeskirjad näevad ette, et mitte ühtegi seadet, olgu see siis telefon, sülearvuti või tahvelarvuti ei tohi sisse lülitada, kuna vastasel juhul, ei saa seda enam müüa uue pähe. Klient peale ostu on see kodanik, kes teeb esimese sisselülitamise.
Kust otsast see kliendisõbralik on?
Sideoperaator võiks ikka "näidistelefonid" kuludesse kanda ja pärast kasvõi kasutatud telefonide pähe müüa vms.

Lisaks - telefon väsib ju füüsiliselt palju kiiremini ära, kui tarkvaraliselt.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2012 16:50:29 vasta tsitaadiga

LKits, ära minukäest seda küsi. Sõbranna töötas kunagi Elisas klienditeenindajana, sealt ka teadmine.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2012 17:01:27 vasta tsitaadiga

Kaupmees on siin nagu kits kahe heinakuhja vahel.
Foorumis ju korduvalt kasutajad hädas olnud ja hädaldanud, et poes anti seade, mis oli "kasutamise tunnustega". Teisest küljest tahavad kõik aga seda, et saaksid telefoni sellisel kujul ja sellises seisus nagu Aasia tehaste toimekad pilusilmsed need pakendanud on.
Näidisseadmeid kõikidel pole ja neid nõuda pole ka just kõige õiglasem - mõnikord on ühe poe peale 3 ülikallist telefoni. Kui üks nendest on käperdamiseks-näperdamiseks väljas, siis seda enam uue hinnaga müüa ei saa (tegelikult saaks, aga see on juba eetilisuse teema) ning juba kantakse kahjumit. Veel hullem, kui telefonilt juppe varastatakse või seda retsitakse (selliseidki telefone nähtud). Sellist seadet ei taha keegi enam osta ja garantiid ka sellele anda ei saa.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 03.05.2012 20:09:31 vasta tsitaadiga

Kui töötasin Klickis ja küsiti, kas käima saaks panna, siis sõltus minu vastus sellest, kas mul oli aega, kas poes oli palju kliente ja kas klient tundus mulle sõbralik või lihtsalt niisama noriv ja nalja pärast asja uurida tahtev.
Elisas on Tartu esindustes aga väljas nt. Eedenis ja Lõunakeskuses mingid igivanad ja mõttetud mudelid. Ju siis need on võetud kuidagi endale arvele ja passivadki seal aegade lõpuni.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2012 23:45:20 vasta tsitaadiga

Juhtusin ka just mööda jalutama esindusest ja märkasin, et kõige uuem mudel väljas oli Samsa see Badaga Wave icon_biggrin.gif

Elioni/EMTi pakutud n-ö esinduse telefonide valikuga ei anna võrreldagi- seal ikka iPhoned, Samsa S2, tabletid- kõik väljas kasutamiseks, väga mugav minu meelest. Loodetavast siis suunab Elisa klienditeenindaja inimesed EMTi boksi, kui keegi lähemalt telefoni uurida tahab.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2012 16:42:59 vasta tsitaadiga

jako07 kirjutas:
Juhtusin ka just mööda jalutama esindusest ja märkasin, et kõige uuem mudel väljas oli Samsa see Badaga Wave icon_biggrin.gif

Elioni/EMTi pakutud n-ö esinduse telefonide valikuga ei anna võrreldagi- seal ikka iPhoned, Samsa S2, tabletid- kõik väljas kasutamiseks, väga mugav minu meelest. Loodetavast siis suunab Elisa klienditeenindaja inimesed EMTi boksi, kui keegi lähemalt telefoni uurida tahab.

Tallinnas Kristiine EMT esinduses on juba viimased pool aastat ainult mõned üksikud (tihtipeale odavama otsa) telefonid välja pandud. Ülejäänud on klaasi taga. Praktiliselt kõik need hoidikud on tühjad.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2012 13:57:24 vasta tsitaadiga

Peab ka vist Elisast emt'sse kolima... kõik numbrid kuhu helistan on viimasel ajal emtis ja elisa arved viimasel ajal 140 euro kandis juba icon_lol.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2012 13:58:48 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Peab ka vist Elisast emt'sse kolima... kõik numbrid kuhu helistan on viimasel ajal emtis ja elisa arved viimasel ajal 140 euro kandis juba icon_lol.gif


https://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pakkumised/646/Elisas-saavad-kõik-piiramatult-suhelda!

icon_question.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silvermann
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2006




sõnum 08.05.2012 15:34:12 vasta tsitaadiga

Piiramatult my ass. Juba sellise eksitava reklaami pärast ei vaataks Elisa poolegi.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2012 17:53:54 vasta tsitaadiga

silvermann kirjutas:
Piiramatult my ass. Juba sellise eksitava reklaami pärast ei vaataks Elisa poolegi.

Neid lepingulisi pakette ei tea, aga ma Elisa kõnekaardiga saan küll tasuta Elisa võrgus rääkida. Tavaliselt pikalt ei räägi, aga ükskord sai pool tundi juttu vesteldud ning maksma läks ainult kõnealustustasu. Ja omadele on muidugi täiesti tasuta. icon_smile.gif

Elisa kõnedega olen 100% rahul. thumbs_up.gif Pakette ei ole kasutanud, kuna ei räägi neid täis.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2012 17:55:47 vasta tsitaadiga

_marek kirjutas:
carlking kirjutas:
Peab ka vist Elisast emt'sse kolima... kõik numbrid kuhu helistan on viimasel ajal emtis ja elisa arved viimasel ajal 140 euro kandis juba icon_lol.gif


https://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pakkumised/646/Elisas-saavad-kõik-piiramatult-suhelda!

icon_question.gif


tsitaat:
Elisa võrgust väljahelistamisel (nii hääl- kui ka videokõnedele) kehtib mõistliku kasutamise piir, mis on Piiramatu 22 paketis 600 minutit kalendrikuus


Miks peaks keegi nihukese paketi võtma? Mulle pakuti 5€ eest kuus 600 min tasuta kõnesid elisa poolt.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cancer
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2002




sõnum 08.05.2012 21:07:42 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
WAV kirjutas:
psydeblo kirjutas:
visalik, Ajad Elioniga segamini?

Ei aja ta midagi segamini, Elisa ADSL 5 ja 15 Mbit/s on täitsa olemas eraisikutele ja firmadele ilmselt rohkemgi variante. Vähemalt neile kes selle on varem juba tellinud. Mobla perepakettide omanikud said selle traadiga kodu-ADSL'i veel tasuta kauba peale. Kas ka praegu veel uued tahtjad saavad seda, seda peaks jah täpsemalt uurima...
IIRC lõpetas Elisa kaabliga neti pakkumise eraklientidele.
Elisa DSL 15Mbit/s täitsa olemas ja töötab. Liitusin 2007 aastal promo raames ning ei ole siiani leidnud sama hinna piires võrrldavat või paremat pakkumist. Küll aga lõpetas Elisa DSL ja Wimax teenuste pakkumise uutele klientidele alates selleaasta 1. veebruarist. Olemas olevate lepingutega ei juhtu midagi.
_________________
D I G I T A L L Y - I M P O R T E D ● Electronic Dance Music with Highly Addictive Elements
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2012 00:04:16 vasta tsitaadiga

kurat, neid kõnepakette on nii palju, et mitte ei suuda valida, mille vastu vahetada, igast lihtsad ja soodsad jne paketid + samal ajal koputab emt ukse taga, et teeme teile pakkumise, nende kodulehekült on aga eriti segane minu meelest icon_razz.gif
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 18.05.2012 06:34:05 vasta tsitaadiga

Telefoniteel tehtavad pakkumised on alati paremad kui need, mis sa esindusest saad.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2012 07:02:51 vasta tsitaadiga

ega keegi ei oska öelda kas zen numbriga mõne operaatoriga liituda ei saa? ei taha kuidagi kohe loobuda enda lihtsast numbrist.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2012 14:25:48 vasta tsitaadiga

Timo1337 kirjutas:
ega keegi ei oska öelda kas zen numbriga mõne operaatoriga liituda ei saa? ei taha kuidagi kohe loobuda enda lihtsast numbrist.


ei saa
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2012 16:31:56 vasta tsitaadiga

Foorumis oli online intervjuu, kus keegi küsis, et millal saab. Vastus oli minu mäletamist mööda selline, et VEEL ei saa, aga tulevikus pidi vist saama.

Edit: Leidsin:
Võrguspets kirjutas:
guardv kirjutas:
Tere,

Kuna Elisa muudab oma jäärapäist seisukohta ja suudab areneda niikaugele, et oleks võimalik kõnekaarti muuta lepinguliseks ja vastupidi? Ootaks siis ka konkreetseid daatumeid.

Tänud!

Lahenduse väljatöötamine on Elisa arendusprojetide nimekirjas ning loodame, et saab lähiajal senisest kõrgema prioriteedi.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6707281#6707281

Aga ma ei tea, kas jutt on Elisa kõnekaardist või Zenist või mõlemast. icon_confused.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2012 16:54:25 vasta tsitaadiga

väga hea, siis tuleb oodata lihtsalt. ma ei saa aru mis selles süsteemis nii teistmoodi on, et lihtsalt iga lambi kõnekaardiga liituda ei saa icon_sad.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2012 17:10:39 vasta tsitaadiga

Ei saa ka aru, operaatorile peaks see ju kasulik olema, kui klient muudab kõnekaardi lepinguliseks. Saaks aru, et lepingut ei taheta muuta kõnekaardiks ...
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2012 20:44:14 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Ei saa ka aru, operaatorile peaks see ju kasulik olema, kui klient muudab kõnekaardi lepinguliseks. Saaks aru, et lepingut ei taheta muuta kõnekaardiks ...


Kõnekaart on üldjuhul kasulikum, minuthind oluliselt kõrgem (vähemalt ZENi puhul)
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2012 21:40:52 vasta tsitaadiga

time123, ZEN ongi kliendi röövel. Elisa kõnekaart on palju odavam. Eks paketid võivad kliendile natuke kallimaks osutuda, kui klient räägib palju teiste operaatori numbritega või teeb palju lühikõnesid. Kuna see on kõnekaart, siis nett on muidugi kallis, aga rääkimiseks sobib. icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2012 22:07:26 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Ei saa ka aru, operaatorile peaks see ju kasulik olema, kui klient muudab kõnekaardi lepinguliseks. Saaks aru, et lepingut ei taheta muuta kõnekaardiks ...

Mitte siis, kui klient tahab teise operaatori juurde minna, mida antud juhul näiteks soovitaksegi teha.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2012 22:23:00 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
LiivaneLord kirjutas:
Ei saa ka aru, operaatorile peaks see ju kasulik olema, kui klient muudab kõnekaardi lepinguliseks. Saaks aru, et lepingut ei taheta muuta kõnekaardiks ...

Mitte siis, kui klient tahab teise operaatori juurde minna, mida antud juhul näiteks soovitaksegi teha.

mul ei oleks tegelt vahet kellega liituksin, mind huvitab net ainult. näiteks laadisin poolteist kuud tagasi zen kõnekaadrile 10€ ja mul on 8 eur alles, ei ole eriline lobiseja. samas mulle ei meeldi need tähtajalised lepingud.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 05.06.2012 13:59:40 vasta tsitaadiga

Kas Elisa klient saab omaga Minti mobiilis (nt. Mild) ja siis veel omada Minti arvutis? Et põhimõtteliselt, kas kliendil võib olla kaks Minti lepingut?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2012 14:00:56 vasta tsitaadiga

Võib ka viis lepingut olla
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 66, 67, 68  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.