|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
17.04.2012 20:13:01
|
|
|
| sama arvasin ka mina, et pole mõtet neile rohkem maksta
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
17.04.2012 20:17:56
|
|
|
HotPop, palju lepingulisel kliendil siis kõneminut on? Minul on 4 senti.
Zeni koha pealt, ma ei saagi aru, miks nad seda enam reklaamivad. Kuigi mõlemad on Elisa omad, siis zeni kõneminuti tavahind on peaaegu 20 senti. Kui kõige selle mänguga kaasa minna (laadimine, plingimine ja zennimine), siis saad odavalt, aga see meenutab juba neid aegu, kui pidi boonuspunkte või -minuteid "koguma".
Mina räägin telefoniga üsna vähe ning kahe kuuga on läinud mingi kaks eurot. Sugulastega räägin peamiselt ja see tasuta. Üritasin ülemusele ka selle pähe määrida, aga ta liiga vanamoeline ja kasutab EMT-d, kuigi seal on EMT levi väga ebakvaliteetne ning tihtilugu ei saa teda kätte.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henry
HV veteran
liitunud: 29.07.2004
|
17.04.2012 20:25:18
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
| HotPop, palju lepingulisel kliendil siis kõneminut on? Minul on 4 senti... |
No avaliku paketi järgi 0,0220 senti ja min.arve 2.99.
Eeldan, et sa ütlesid kõnekaardi minutihinna, võrgust välja...esimene minut 5sent (KAT) ja 4 (kõneminut) = 9 senti !?
Samas, kui helistamist vähe + mingi kasu on a-la võrgusisesed kõned (pmst) tasuta, on kõnekaart täitsa pro.
Muidugi peab lugema tingimusi, tavaliselt peab iga 30päeva tagant laadima.
_________________ LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj
viimati muutis Henry 17.04.2012 21:23:17, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
17.04.2012 20:30:29
|
|
|
HotPop, mmm, mis pakett sul on?
Mulle miinimumarved ei sobi, kuna ei räägi neid kunagi täis.
Esimene minut on 9 senti jah, järgmised minutid tiksuvad nelja sendiga. Kui veel kõnealustustasu ka maha läheks, oleks kõnekaardikasutajana priima. Samas on Elisa kliente päris palju (vist mingi 400 000) ja päris palju tuttavatel on see ning seetõttu läheb kõne neile kuni 5 senti.
Nüüdseks saab ka kõnekaarte lisada perepaketti ja seega on need tasuta ning see ongi kõige tähtsam. Positsioneerimine on tasuta, kuigi sellest maakohas eriti kasu ei ole, kuna näitab liiga ligikaudse asukoha, aga linnas on üsna täpne (+- 200 meetrit). Aga sellest teenusest muidugi erilist kasu pole.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henry
HV veteran
liitunud: 29.07.2004
|
17.04.2012 20:39:30
|
|
|
LiivaneLord, ma ei saa kahjuks öelda. Konfidentsiaalne diil.
_________________ LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
17.04.2012 20:42:43
|
|
|
| HotPop, mesasja? Tahad öelda, et ikkagi pole sellist paketti, kus on kahesendine kõneminut? Kui sul on mingi eridiil, siis miks see võrdlusena välja tuua, kui lihtsurelik seda ei saa?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henry
HV veteran
liitunud: 29.07.2004
|
17.04.2012 20:44:40
|
|
|
Ei! Tele2 pakub täitsa avalikult, Hinnaliider22.
Enda paketist ei saa ma rääkida.
_________________ LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj
viimati muutis Henry 17.04.2012 21:22:40, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
17.04.2012 20:50:05
|
|
|
Seda on hea kuulda, et on odavamaid. Ja eks igaüks valib oma paketi vastavalt oma vajadustele. Mõni vajab internetti, mõni ei vaja. Mul näiteks mobiilis on netist täiesti pohh (viimati mingi 3-aastat tagasi sai korraks kasutatud), aga kaasaegsete nutitelefonidega saab üsna normaalselt netis surfata.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henry
HV veteran
liitunud: 29.07.2004
|
17.04.2012 21:19:54
|
|
|
LiivaneLord, sry kui segadusse ajasin.
_________________ LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
17.04.2012 22:29:59
|
|
|
LiivaneLord, Lugesin, et sul tel arvet ka praktiliselt pole ja seda ka nagu eriti ei kasuta
milleks üldse kembelda 2€ eest 2 kuupeale.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
17.04.2012 22:43:19
|
|
|
| puna kirjutas: |
LiivaneLord, Lugesin, et sul tel arvet ka praktiliselt pole ja seda ka nagu eriti ei kasuta
milleks üldse kembelda 2€ eest 2 kuupeale. |
Millest sa räägid? Kuna Zen kõneminut on 20 senti ilma arvega mängimiseta ja Elisa kõnekaardil on 4 senti ja selle saamiseks ei pea arvega mängima, kas see pole siis soodsam? Või millele sa tahtsid viidata?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
17.04.2012 23:00:57
|
|
|
on on ma ei pidanud seda silmas.
mina lahkusin elisast mitte raha ja levi tõttu, aga pigem suhtumise pärast.
Nüüd vaatan, et arved on vähenenud paarkümmend eurot.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
17.04.2012 23:05:04
|
|
|
puna, nojah, kuna numbri saab kaasa võtta, siis tuleb ikka vaadata paketti, mis endale soodsam on. Pole selles midagi uut. Suhtumisega on kah-noh-jah. Suures majadustõusus võiks eeldada, et iga kliendivihkajast inimene saab tööd, aga masu peaks puhta töö tegema. Mida pole seda pole.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jako07
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2006
|
17.04.2012 23:45:30
|
|
|
Mulle helistati Elisast juba täna, uuriti, palju ma kasutan. Tegelikult arvasin, et helistatakse hiljem, aga samas: väga huvitav, et kellelgi kestab tööpäev umbes kella üheksani õhtul (nagu näiteks Elisa müügimehel
Eks jään ootama, kas saan siis soodsama pakkumise...
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
18.04.2012 01:02:45
|
|
|
| jako07 kirjutas: |
Mulle helistati Elisast juba täna, uuriti, palju ma kasutan. Tegelikult arvasin, et helistatakse hiljem, aga samas: väga huvitav, et kellelgi kestab tööpäev umbes kella üheksani õhtul (nagu näiteks Elisa müügimehel
Eks jään ootama, kas saan siis soodsama pakkumise... |
Mind avastati ka täna. Pakuti 5 euro eest kuus 5h tasuta kõneaega ja kui see täis saab, siis 1 sent kõneminuti eest igasse võrku. Kõnealustustasu pole.
Väidetavalt pidi see pakkumine kehtima ainult telefoni teel ning esindusest seda ei saavat. Kuigi mu olemasolev konkureeriva operaatori pakett on kallim, saatsin Elisa tegelase pikalt - nad oleks võinud mulle ammu juba midagi pakkuda, kui neilt ise küsimas käisin.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
visalik
HV kasutaja
liitunud: 10.11.2009
|
02.05.2012 22:16:12
|
|
|
Ei tea kas elisa enam ineti püsiühendust pakub eraklientidele?
Kodulehel nagu ainult mint, tahaks kaabliga ühendust , aga koduleht suht mõttetu midagi ei leia
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
psydeblo
HV Guru

liitunud: 08.11.2005
|
03.05.2012 01:15:46
|
|
|
| visalik, Ajad Elioniga segamini?
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WAV
HV veteran
liitunud: 02.03.2010
|
03.05.2012 08:33:07
|
|
|
| psydeblo kirjutas: |
| visalik, Ajad Elioniga segamini? |
Ei aja ta midagi segamini, Elisa ADSL 5 ja 15 Mbit/s on täitsa olemas eraisikutele ja firmadele ilmselt rohkemgi variante. Vähemalt neile kes selle on varem juba tellinud. Mobla perepakettide omanikud said selle traadiga kodu-ADSL'i veel tasuta kauba peale. Kas ka praegu veel uued tahtjad saavad seda, seda peaks jah täpsemalt uurima...
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
03.05.2012 08:33:49
|
|
|
| WAV kirjutas: |
| psydeblo kirjutas: |
| visalik, Ajad Elioniga segamini? |
Ei aja ta midagi segamini, Elisa ADSL 5 ja 15 Mbit/s on täitsa olemas eraisikutele ja firmadele ilmselt rohkemgi variante. Vähemalt neile kes selle on varem juba tellinud. Mobla perepakettide omanikud said selle traadiga kodu-ADSL'i veel tasuta kauba peale. Kas ka praegu veel uued tahtjad saavad seda, seda peaks jah täpsemalt uurima... |
IIRC lõpetas Elisa kaabliga neti pakkumise eraklientidele.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
03.05.2012 08:37:06
|
|
|
| Elisal omi kablasid pole ja nad ka ei vea minu meelest neid. Kõik sõltub seega sellest kas kliendi juures on elioni kablat võtta, mida elisa siis oma paketi jaoks rendib. Kummalisel kombel on lõpptulemus heal juhul sobilikum kui elioni enda poolt pakutav.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
03.05.2012 09:05:02
|
|
|
| Mnator: Pisike ääremärkus, Elisal on Unineti-võrk. Kuigi, jah, iseasi, et mis ulatusega. Aga nii mõnigi firma on vanadest aegadest siiamaani selle Unineti kaabli küljes.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WAV
HV veteran
liitunud: 02.03.2010
|
03.05.2012 09:34:49
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
| Mnator: Pisike ääremärkus, Elisal on Unineti-võrk. Kuigi, jah, iseasi, et mis ulatusega. Aga nii mõnigi firma on vanadest aegadest siiamaani selle Unineti kaabli küljes. |
See Unineti võrk omakorda tekkis nõukogude-aegse KGB sidevõrgu koaksiaal- ja vask-kaablite baasil. Uue riigikorra Valitsusside nimelise asutusega kuidagi maid jagades. Esialgu olid need kuidagi väga seotud tegelased omavahel.
Kuid eraisikutele tuppajõudmiseks kasutab Elisa ikkagi Elionilt renditud vasepaare. Samas võrguseadmed (mis asuvad ka sageli Elioni keskjaamades, kuid mitte ainult) on neil täiesti omaette enda omad ikka.
viimati muutis WAV 03.05.2012 09:36:10, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
03.05.2012 09:35:39
|
|
|
| Selle võrgu sai vist tõesti kunagi ülevõtmisega kaasa. Aga päris ise nad pole pidanud vajalikuks traatvõrke rajada. Soodsad rendilepingud on ilmselt kasulikumad.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
03.05.2012 16:17:42
|
|
|
| globostrat kirjutas: |
| Palusin ta siis korraks sisse lülitada et kontrollida ekraani - müüja kategooriliselt keeldus. |
Elisa siseeeskirjad näevad ette, et mitte ühtegi seadet, olgu see siis telefon, sülearvuti või tahvelarvuti ei tohi sisse lülitada, kuna vastasel juhul, ei saa seda enam müüa uue pähe. Klient peale ostu on see kodanik, kes teeb esimese sisselülitamise.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
03.05.2012 16:31:06
|
|
|
| d3t kirjutas: |
| globostrat kirjutas: |
| Palusin ta siis korraks sisse lülitada et kontrollida ekraani - müüja kategooriliselt keeldus. |
Elisa siseeeskirjad näevad ette, et mitte ühtegi seadet, olgu see siis telefon, sülearvuti või tahvelarvuti ei tohi sisse lülitada, kuna vastasel juhul, ei saa seda enam müüa uue pähe. Klient peale ostu on see kodanik, kes teeb esimese sisselülitamise. |
Kust otsast see kliendisõbralik on?
Sideoperaator võiks ikka "näidistelefonid" kuludesse kanda ja pärast kasvõi kasutatud telefonide pähe müüa vms.
Lisaks - telefon väsib ju füüsiliselt palju kiiremini ära, kui tarkvaraliselt.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
03.05.2012 16:50:29
|
|
|
LKits, ära minukäest seda küsi. Sõbranna töötas kunagi Elisas klienditeenindajana, sealt ka teadmine.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
03.05.2012 17:01:27
|
|
|
Kaupmees on siin nagu kits kahe heinakuhja vahel.
Foorumis ju korduvalt kasutajad hädas olnud ja hädaldanud, et poes anti seade, mis oli "kasutamise tunnustega". Teisest küljest tahavad kõik aga seda, et saaksid telefoni sellisel kujul ja sellises seisus nagu Aasia tehaste toimekad pilusilmsed need pakendanud on.
Näidisseadmeid kõikidel pole ja neid nõuda pole ka just kõige õiglasem - mõnikord on ühe poe peale 3 ülikallist telefoni. Kui üks nendest on käperdamiseks-näperdamiseks väljas, siis seda enam uue hinnaga müüa ei saa (tegelikult saaks, aga see on juba eetilisuse teema) ning juba kantakse kahjumit. Veel hullem, kui telefonilt juppe varastatakse või seda retsitakse (selliseidki telefone nähtud). Sellist seadet ei taha keegi enam osta ja garantiid ka sellele anda ei saa.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewil-apple
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2011
|
03.05.2012 20:09:31
|
|
|
Kui töötasin Klickis ja küsiti, kas käima saaks panna, siis sõltus minu vastus sellest, kas mul oli aega, kas poes oli palju kliente ja kas klient tundus mulle sõbralik või lihtsalt niisama noriv ja nalja pärast asja uurida tahtev.
Elisas on Tartu esindustes aga väljas nt. Eedenis ja Lõunakeskuses mingid igivanad ja mõttetud mudelid. Ju siis need on võetud kuidagi endale arvele ja passivadki seal aegade lõpuni.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jako07
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2006
|
03.05.2012 23:45:20
|
|
|
Juhtusin ka just mööda jalutama esindusest ja märkasin, et kõige uuem mudel väljas oli Samsa see Badaga Wave
Elioni/EMTi pakutud n-ö esinduse telefonide valikuga ei anna võrreldagi- seal ikka iPhoned, Samsa S2, tabletid- kõik väljas kasutamiseks, väga mugav minu meelest. Loodetavast siis suunab Elisa klienditeenindaja inimesed EMTi boksi, kui keegi lähemalt telefoni uurida tahab.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
04.05.2012 16:42:59
|
|
|
| jako07 kirjutas: |
Juhtusin ka just mööda jalutama esindusest ja märkasin, et kõige uuem mudel väljas oli Samsa see Badaga Wave
Elioni/EMTi pakutud n-ö esinduse telefonide valikuga ei anna võrreldagi- seal ikka iPhoned, Samsa S2, tabletid- kõik väljas kasutamiseks, väga mugav minu meelest. Loodetavast siis suunab Elisa klienditeenindaja inimesed EMTi boksi, kui keegi lähemalt telefoni uurida tahab. |
Tallinnas Kristiine EMT esinduses on juba viimased pool aastat ainult mõned üksikud (tihtipeale odavama otsa) telefonid välja pandud. Ülejäänud on klaasi taga. Praktiliselt kõik need hoidikud on tühjad.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
08.05.2012 13:57:24
|
|
|
Peab ka vist Elisast emt'sse kolima... kõik numbrid kuhu helistan on viimasel ajal emtis ja elisa arved viimasel ajal 140 euro kandis juba
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silvermann
HV vaatleja
liitunud: 26.09.2006
|
08.05.2012 15:34:12
|
|
|
| Piiramatult my ass. Juba sellise eksitava reklaami pärast ei vaataks Elisa poolegi.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
08.05.2012 17:53:54
|
|
|
| silvermann kirjutas: |
| Piiramatult my ass. Juba sellise eksitava reklaami pärast ei vaataks Elisa poolegi. |
Neid lepingulisi pakette ei tea, aga ma Elisa kõnekaardiga saan küll tasuta Elisa võrgus rääkida. Tavaliselt pikalt ei räägi, aga ükskord sai pool tundi juttu vesteldud ning maksma läks ainult kõnealustustasu. Ja omadele on muidugi täiesti tasuta.
Elisa kõnedega olen 100% rahul. Pakette ei ole kasutanud, kuna ei räägi neid täis.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
08.05.2012 17:55:47
|
|
|
| tsitaat: |
| Elisa võrgust väljahelistamisel (nii hääl- kui ka videokõnedele) kehtib mõistliku kasutamise piir, mis on Piiramatu 22 paketis 600 minutit kalendrikuus |
Miks peaks keegi nihukese paketi võtma? Mulle pakuti 5€ eest kuus 600 min tasuta kõnesid elisa poolt.
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cancer
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
18.05.2012 00:04:16
|
|
|
kurat, neid kõnepakette on nii palju, et mitte ei suuda valida, mille vastu vahetada, igast lihtsad ja soodsad jne paketid + samal ajal koputab emt ukse taga, et teeme teile pakkumise, nende kodulehekült on aga eriti segane minu meelest
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewil-apple
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2011
|
18.05.2012 06:34:05
|
|
|
| Telefoniteel tehtavad pakkumised on alati paremad kui need, mis sa esindusest saad.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
18.05.2012 07:02:51
|
|
|
| ega keegi ei oska öelda kas zen numbriga mõne operaatoriga liituda ei saa? ei taha kuidagi kohe loobuda enda lihtsast numbrist.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
18.05.2012 14:25:48
|
|
|
| Timo1337 kirjutas: |
| ega keegi ei oska öelda kas zen numbriga mõne operaatoriga liituda ei saa? ei taha kuidagi kohe loobuda enda lihtsast numbrist. |
ei saa
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
18.05.2012 16:31:56
|
|
|
Foorumis oli online intervjuu, kus keegi küsis, et millal saab. Vastus oli minu mäletamist mööda selline, et VEEL ei saa, aga tulevikus pidi vist saama.
Edit: Leidsin:
| Võrguspets kirjutas: |
| guardv kirjutas: |
Tere,
Kuna Elisa muudab oma jäärapäist seisukohta ja suudab areneda niikaugele, et oleks võimalik kõnekaarti muuta lepinguliseks ja vastupidi? Ootaks siis ka konkreetseid daatumeid.
Tänud! |
Lahenduse väljatöötamine on Elisa arendusprojetide nimekirjas ning loodame, et saab lähiajal senisest kõrgema prioriteedi. |
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6707281#6707281
Aga ma ei tea, kas jutt on Elisa kõnekaardist või Zenist või mõlemast.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
18.05.2012 16:54:25
|
|
|
väga hea, siis tuleb oodata lihtsalt. ma ei saa aru mis selles süsteemis nii teistmoodi on, et lihtsalt iga lambi kõnekaardiga liituda ei saa
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
18.05.2012 17:10:39
|
|
|
| Ei saa ka aru, operaatorile peaks see ju kasulik olema, kui klient muudab kõnekaardi lepinguliseks. Saaks aru, et lepingut ei taheta muuta kõnekaardiks ...
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
18.05.2012 20:44:14
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
| Ei saa ka aru, operaatorile peaks see ju kasulik olema, kui klient muudab kõnekaardi lepinguliseks. Saaks aru, et lepingut ei taheta muuta kõnekaardiks ... |
Kõnekaart on üldjuhul kasulikum, minuthind oluliselt kõrgem (vähemalt ZENi puhul)
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
18.05.2012 21:40:52
|
|
|
time123, ZEN ongi kliendi röövel. Elisa kõnekaart on palju odavam. Eks paketid võivad kliendile natuke kallimaks osutuda, kui klient räägib palju teiste operaatori numbritega või teeb palju lühikõnesid. Kuna see on kõnekaart, siis nett on muidugi kallis, aga rääkimiseks sobib.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
19.05.2012 22:23:00
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| LiivaneLord kirjutas: |
| Ei saa ka aru, operaatorile peaks see ju kasulik olema, kui klient muudab kõnekaardi lepinguliseks. Saaks aru, et lepingut ei taheta muuta kõnekaardiks ... |
Mitte siis, kui klient tahab teise operaatori juurde minna, mida antud juhul näiteks soovitaksegi teha. |
mul ei oleks tegelt vahet kellega liituksin, mind huvitab net ainult. näiteks laadisin poolteist kuud tagasi zen kõnekaadrile 10€ ja mul on 8 eur alles, ei ole eriline lobiseja. samas mulle ei meeldi need tähtajalised lepingud.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewil-apple
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2011
|
05.06.2012 13:59:40
|
|
|
| Kas Elisa klient saab omaga Minti mobiilis (nt. Mild) ja siis veel omada Minti arvutis? Et põhimõtteliselt, kas kliendil võib olla kaks Minti lepingut?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
05.06.2012 14:00:56
|
|
|
Võib ka viis lepingut olla
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|