Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 35, 36, 37  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris hakkad mängima ja miks? Põhjenda teemas ...
Far Shiverpeaks
57%
 57%  [ 73 ]
Desolation
16%
 16%  [ 21 ]
Midagi muud. Täpsustan ja põhjendan teemas.
25%
 25%  [ 33 ]
hääli kokku : 127

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 03.05.2012 14:55:28 vasta tsitaadiga

T6nu kirjutas:
Ei, reset jutt käis Rifti kohta. GW2's ei tohiks ilma eventideta midagi muutuda.
Mingis koopas kus tuli mobe tappa/goblinite ehitisi lammutada tuli teatud paljude kordade pärast uus event kus koopast tuli välja mobi hord üritades väljas olevaid NPC'sid tappa. Kui nood hordid suudeti ära hävitada läks tegevus tagasi koopas olnud mobide tapmise ning ehitiste lammutamise peale. Ehk siis sisuliselt lihtsalt pendeldas kahe questi vahet.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T6nu
HV vaatleja

liitunud: 31.08.2006




sõnum 03.05.2012 17:38:42 vasta tsitaadiga

Kui selliseid map'e uskuda, võiks need event chainid veidi pikemad olla.
Spoiler Spoiler Spoiler


Ho Ho kirjutas:
Mingis koopas kus tuli mobe /goblinite ehitisi lammutada tuli teatud paljude kordade pärast uus event kus koopast tuli välja mobi hord üritades väljas olevaid NPC'sid . Kui nood hordid suudeti ära hävitada läks tegevus tagasi koopas olnud mobide tapmise ning ehitiste lammutamise peale. Ehk siis sisuliselt lihtsalt pendeldas kahe questi vahet.

Julgen väita, et kui neid koopast välja tulnud horde poleks suudetud maha lüüa, oleks event teises suunas edasi arenenud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BDKIAF
HV vaatleja

liitunud: 02.05.2012




sõnum 04.05.2012 23:06:58 vasta tsitaadiga

Eventidest huvitav video, mis põhimõtteliselt seletab GW2 süsteemi.
Link

Võimalik, et mõned inimesed tegid ära ainult selle esimese osa - tapmine ja X asja korjamise. Pärast seda lahkusid ning jäid vahepealsetest eventidest/dialoogist ilma ning siis üllatuvad ega mõista täpselt, miks karud küla ründasid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1Endel
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2006




sõnum 05.05.2012 11:23:03 vasta tsitaadiga

Kas beta weekend värgid on igal nv-l?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ruks
HV vaatleja
Ruks

liitunud: 23.09.2007




sõnum 05.05.2012 12:24:05 vasta tsitaadiga

Pigem korra kuus.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
torumees0
HV vaatleja
torumees0

liitunud: 16.11.2011




sõnum 07.05.2012 21:35:07 vasta tsitaadiga

loodame et järgmises on grupiga questide tegemine korda tehtud, eelmises olid grupid aga kõik liikmed olid eraldi channelis icon_eek.gif
_________________
http://www.youtube.com/user/torumees
Estonian Gaming Club
http://www.eestiklann.com/
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 08.05.2012 07:19:43 vasta tsitaadiga

torumees0 kirjutas:
loodame et järgmises on grupiga questide tegemine korda tehtud, eelmises olid grupid aga kõik liikmed olid eraldi channelis icon_eek.gif

No siis vahetasid mingi 5 sekiga channeli samaks ja asi korras? Või mida sa silmas pead?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T6nu
HV vaatleja

liitunud: 31.08.2006




sõnum 08.05.2012 09:34:20 vasta tsitaadiga

Tegemist oli overflow serveriga (GW2 alternatiiv login queue'le), kust tihtipeale lühema mängu sessiooni puhul päris serverisse ei jõudnudki. Seda oli ka oodata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2012 15:47:44 vasta tsitaadiga

Kas mängus on võimalik oskuste ja nõiduste efekte kuidagi maha keerata ilma, et gameplay kannataks? st. "ilma, et midagi tähtsat 2 silma vahele ei jääks, sest spellide graafika maha keeratud". Mängust pilte ja videosid vaadates natuke häirivad need väga kirkad ja suured välgukesed ja tulepallikesed.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 09.05.2012 15:51:12 vasta tsitaadiga

Hetkeseisuga mitte kuid väidetavalt pidavat developerid asja kallal tegutsema.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2012 16:08:34 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Hetkeseisuga mitte kuid väidetavalt pidavat developerid asja kallal tegutsema.

Sellest siis varem juttu olnud gw foorumis ja devid öelnud, et ehk selline võimalus tulevikus olemas?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 09.05.2012 16:18:00 vasta tsitaadiga

Häguselt meenub, et totalbisquit olevat sel teemal kõvasti virisenud ning kui dev'idega rääkis sellest olevat talle öeldud, et probleemiga tegeldakse.

Paraku ühtki linki hetkel pakkuda pole kus sellest täpsemalt lugeda saaks ning ei saa välistada, et millestki valesti aru saanud olen.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Status0
HV kasutaja
Status0

liitunud: 14.09.2009




sõnum 10.05.2012 09:50:26 vasta tsitaadiga

Esmasp. (14. mai) tuleb väike stresstest.

We’ll be conducting a stress test on Monday May 14 from 11 AM to 6:00 PM PDT (-7 GMT).

Spoiler Spoiler Spoiler


edit: peitsin pikema jutu


viimati muutis Status0 10.05.2012 09:51:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T6nu
HV vaatleja

liitunud: 31.08.2006




sõnum 10.05.2012 09:51:08 vasta tsitaadiga

Napilt enne D3 release icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Status0
HV kasutaja
Status0

liitunud: 14.09.2009




sõnum 10.05.2012 10:14:34 vasta tsitaadiga

Guild wars 2 database. Ülevaade craftimisest, skillidest jne..

http://www.gw2db.com/
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmaster
HV kasutaja
xmaster

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2012 09:35:30 vasta tsitaadiga

Meile on see testimise aken siis esmaspäeval kell 21 kuni hommikul 4
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2012 19:54:01 vasta tsitaadiga

TÄna siis stress test icon_smile.gif Üks väga helde kaa kaas-AHV laenasm ulle oma kontot proovimiseks!

Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Status0
HV kasutaja
Status0

liitunud: 14.09.2009




sõnum 14.05.2012 20:30:20 vasta tsitaadiga

icon_smile.gif Ka mina jagan kontot ühe tüübiga, kes ise veel mängu pole soetanud (teeme 50/50 mänguaega icon_smile.gif ). Kuid see stresstest võib väga stressirohke tulla, ei pruugi kohe sisse saada, kõrge lag mängus ja siis ootamault viskab mängust välja. Kuid eks selle kõige tuleb arvestada.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2012 22:23:34 vasta tsitaadiga

Build on sama ja seega ka fps endiselt naeruväärne. Jätan vahele ja ootan, kuni kas või miinimumseadetega on võimalik üle 30 fpsi näha.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2012 22:35:21 vasta tsitaadiga

s4nder kirjutas:
Build on sama ja seega ka fps endiselt naeruväärne. Jätan vahele ja ootan, kuni kas või miinimumseadetega on võimalik üle 30 fpsi näha.


FPS on 60, vsync peal. Äkki oleks aeg oma masinat veidi kaasajastada, mitte 4 põlvkonda vana videokaardiga siin kurta?
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2012 00:23:11 vasta tsitaadiga

Just seepärast ma arvutit uuendanud ei olegi, et neli põlvkonda vana kaart on siiani kõik ilusti ära jooksutanud. Ühe optimeerimata mängumootori pärast ei hakka kohe uut raali ostma, kuigi see on tegelikult plaanis küll. Witcher 2 jookseb 50+ fps ja märksa koledam GW2 15-20 fps, kaardi serval kalju otsas 35. Ei usu, et probleem on ainult arvutis.

Edit: gw2guru andmetel on mäng praegu piiratud kasutama ainult protsessorit ja seejuures ühte tuuma. Seletaks nii mõndagi, aga tuhanded esmamuljed on rikutud.


viimati muutis s4nder 15.05.2012 00:31:04, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2012 00:25:33 vasta tsitaadiga

geforce gt 440, fps kusagil 30-40 vahel. olen täitsa rahul.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2012 15:16:25 vasta tsitaadiga

Eile sai siis stress testil möllatud.

Mäng jooksis minu ca vist 4a vanuse konfiga korralikult. Märkasin, et kõige rohkem mõjutas mängu jõudlust shadow seade maha/peale keeramine.

Stress testi ajal suurema aja veetsin erinevate rasside algusalasid uurides ja klasse proovides.

Mis meeldis: tegelasel on mingi oma stoori, mis nähtavasti mängu käigus areneb.
mäng töötab ilusti ka vanemal arvutil. see on loomulikult individuaalne, siis siin mõnel ahvil kohe üldse ei taha see mäng väidetavalt joosta.
mitmed npc'd paistsid silma, kes ajasid tõesti rohkem oma asju (võrreldes teiste mmodega, mida olen mänginud). kolavad ringi, pomisevad omaette jne. see andis mängu süvenemisele palju juurde.
see on mängus super, et korraga ei ole võitluses mingi miljon triljon spelli nagu wowis. nagu ma aru saan, siis neid saab hiljem valida. igatahes see oli väga lahe, et vastavalt kasutatud relvadele, tulevad ka erinevad nõidused. eriti lahe oli nt püstoli ja mõõgaga korraga ringi möllata.
kogesin omal nahal ka seda, et seni proovitud mmpdest, omab gw2 ainsana dodge süsteemi, millest kasu on. võitlesin endast mitu levelit suurema elukaga. tõbras hakkas mdiagi sülgama, kukerpallitasin ennast eest ära ja lajatasin talle püstoliga laksu molusse.
meeldis veel maailma disain ja "massiivsus".
lisaks on teatud questidel dialoogi kohad lahendatud nii, et kaks tegelast on korraga kaadris ja räägivad. teineteisele nad silma ei vaata, aga mind see ei seganud. pigem lisas see mängu süvenemisele juurde.
eventide teatud kohtades näidatakse ka vaheklippe. nt. charide algusalal ronisin mignisse koopasse, kus lõime mättasse suure kummituskuju vms. väga lahedalt oli tehtud see, kuidas tüüp ellu ärkas. massiivne.
VÄGA meeldis tegelaste sujuv liikumine.
tegelase loomisel oli ka piisavalt valikuvõimalusi.

mis ei meeldinud.
charide algusala algus icon_razz.gif
kohati võivad nõidused väga säravaks minna. tahaks saada neid maha keerata.

kokkuvõtteks... ma usun, et selle raha eest on tegemist suurima replay väärtusega ja contenti hulgaga mänguga, mis on tänapäeval võimalik osta.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 15.05.2012 15:26:56 vasta tsitaadiga

Timbergi mark of approval thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BDKIAF
HV vaatleja

liitunud: 02.05.2012




sõnum 15.05.2012 16:08:38 vasta tsitaadiga

Uskuge või mitte, aga mäng jooksis ka normaalselt igivana Geforce 8800GT peal. Kõik medium peal ja varjud maas. (Kahjuks FPS'i ei uurinud)
Probleemid tekkisid muidugi siis, kui 20 inimest korraga oma spelle loopisid, mis katsid kogu ekraani. Muidu jooksis normaalselt.
Võrreldes eelmiste kordadega, siis PvE töötas palju paremini kui eelmine kord. PvP'd oli võimalik efektiivselt mängida juba eelmistel kordadel.

Muidugi peaks uuendama ka enda arvutit, kuid ootab kuni GW2 valmis saab, siis ehk saab GW2 jaoks arvuti kokkupanna nii, et oleks püsiv fps.

Eks see ole suhteline - kes on harjunud rohkemaga, see oskab ka paremini vinguda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2012 17:18:14 vasta tsitaadiga

Hetkel peaks klient olema 100% CPU taga kinni, seega ilmselt sealt need vahed tulevadki.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.05.2012 17:24:44 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Hetkel peaks klient olema 100% CPU taga kinni, seega ilmselt sealt need vahed tulevadki.
ürgne q6600 @2.4GHz jooksutas asja vägagi ladusalt gtx 560'ga
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tossupomm
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2011




sõnum 15.05.2012 18:04:28 vasta tsitaadiga

Kas on mingid (arvestatavad) süs requirements juba väljas ka?

Profiilimasinas jookseks mängitavalt ära?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Status0
HV kasutaja
Status0

liitunud: 14.09.2009




sõnum 15.05.2012 18:25:28 vasta tsitaadiga

https://buy.guildwars2.com/collectors-edition

Kui lehe alla kerite, siis vasakul nurgas on süs requirements.

Kuid eks need võivad veel muutuda, kui mäng lõpuks valmis on.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2012 00:32:35 vasta tsitaadiga

Tossupomm kirjutas:
Kas on mingid (arvestatavad) süs requirements juba väljas ka?

Profiilimasinas jookseks mängitavalt ära?

tead siin praegulsel kujul ei saa ennustada

Leia sõber või tuttav, kellel mäng on tellitud ja palu järgmise beta testi ajal tema kontot.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2012 07:28:10 vasta tsitaadiga

mul endal fx-8120 ja gtx 560 ning pvps tuli 20-40fps ära. arvestades sellega, et gw2 kasutab aint ühte tuuma ja on CPU taga kinni, siis minuarust väga hea icon_razz.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2012 12:48:19 vasta tsitaadiga

Olenevalt huvist võin orgunnida guild wars 2 kollektiivse tellimise. hinnaks tuleb 43€ mängu kohta HV kasutajale.
43€'ga saab Guild Wars 2 Standard Pre-Purchase Edition (MMO) koodi, mille saadan kasutaja emailile.
kogu summa tuleb ette maksta. Tartu inimestele võin ka karbi anda, kui järgi tulete.

Palju huvilisi on?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2012 12:52:42 vasta tsitaadiga

gamestarist, sooduskoodiga, mille saad kasutaja tegemisel, hinnaks 38.6€ icon_smile.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2012 13:08:08 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
gamestarist, sooduskoodiga, mille saad kasutaja tegemisel, hinnaks 38.6€ icon_smile.gif

Guild Wars 2 Standard Pre-Purchase Edition gamestarist (49.99 €)

Gamestari sooduskood teeb 11,39€ soodukat? Kust seda koodi saab? HUvitaks ka icon_smile.gif


viimati muutis Timberg 17.05.2012 13:22:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2012 13:16:28 vasta tsitaadiga

Hinnad muutunud, varem oli 44.99€ Standard Pre-Purchase Edition. icon_smile.gif Nüüd on see füüsiline vaid 44.99€.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2012 14:12:33 vasta tsitaadiga

Timberg,
http://www.gamestar.ee/pood/konsool/pc/rollimang/guildwars2standardpc

Registreeri kasutaja, saad emailile koodi, ostukorvis kasuta koodi, hind 38.6€
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2012 00:25:32 vasta tsitaadiga

Shlob sa räägid Guild Wars 2 Standard Edition nimelisest tootest. Ma räägin 5€ kallimast tootest. Erinevad asjad.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmaster
HV kasutaja
xmaster

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2012 09:08:56 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Shlob sa räägid Guild Wars 2 Standard Edition nimelisest tootest. Ma räägin 5€ kallimast tootest. Erinevad asjad.


Mis on erinevus peale hinna ja miks sa seda kallimat soovid?
Mina ei leia erinevust. Mõlemal on nimes kirjas "standard" seega mingeid bonuseid ei ole ka lisaks oodata.
Osta odavam ja kanna 5€ heategevusse, kõik võidavad.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2012 10:25:50 vasta tsitaadiga

ühega saab mängu proovida enne launchi, ühega saab preorder boonused, teisega ei saa.

... ja mina pakun sellelle kollektiivset tellimust, sest ma selle tellin ka ise ja ei viitsi hakata jurama teiste versioonidega. kel huvi, võtku psiga ühendust. kes tahab mõnda teist editionit (collectors) või odavamat (tavaline), siis on alati võimalik iseseisvalt tellida.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Status0
HV kasutaja
Status0

liitunud: 14.09.2009




sõnum 18.05.2012 11:37:52 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
ühega saab mängu proovida enne launchi, ühega saab preorder boonused, teisega ei saa.



Mängu sisesed boonused tulevad kõigi "kome variandiga": pre-order, pre purchase ja CE.

Lisaks siis veel, et pre-order - 1 päeva headstart. pre purchase - ligipääs kõidesse beeta weekendidesse + 3 päeva headstart.

edit: faktiviga.


viimati muutis Status0 18.05.2012 11:54:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 18.05.2012 11:43:04 vasta tsitaadiga

Status0 kirjutas:
pre-order - 3 päeva headstart
Siiski üks päev vs 3 pre-purchase puhul.

Kui nad just vahepeal miskit muutnud pole

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Status0
HV kasutaja
Status0

liitunud: 14.09.2009




sõnum 18.05.2012 11:54:02 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Status0 kirjutas:
pre-order - 3 päeva headstart
Siiski üks päev vs 3 pre-purchase puhul.

Kui nad just vahepeal miskit muutnud pole


Oh, snap! Minu viga. On ikka jätkuvalt 1 päev.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2012 13:59:00 vasta tsitaadiga

Status0 kirjutas:
Timberg kirjutas:
ühega saab mängu proovida enne launchi, ühega saab preorder boonused, teisega ei saa.



Mängu sisesed boonused tulevad kõigi "kome variandiga": pre-order, pre purchase ja CE.

Lisaks siis veel, et pre-order - 1 päeva headstart. pre purchase - ligipääs kõidesse beeta weekendidesse + 3 päeva headstart.

edit: faktiviga.

Kust sa seda välja loed, et "Hero’s Band " tuleb kaasa suvalise ettetellimisega?

GUIldwars 2 kodukal puust ja punaselt kirjas:
All Pre-Purchase editions include these exclusive bonuses:

* Access to all Guild Wars 2 Beta Weekend Events
* Three days of Headstart Access
* Hero’s Band


Shelob reklaamis standard versiooni ettetellimist, mitte pre-purchase versiooni. Erinevad tooted.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henryKI11
HV kasutaja
henryKI11

liitunud: 03.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2012 22:56:11 vasta tsitaadiga

video kah
http://zerolives.com/36/video-the-cities/
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 25.05.2012 20:39:06 vasta tsitaadiga

http://www.andrico.ee/pood/product_info.php/products_id/152165
Andricos pandud 29.06.2012. Kas see enamvähem usaldusväärne release'i aeg?

Juuni alguses peaks natuke raha tulema, siis peaks ära tellima. Suve keskpaigas ja lõpus täpselt natuke vaba aega GW2 jaoks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmaster
HV kasutaja
xmaster

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2012 12:26:19 vasta tsitaadiga

Mikiki kirjutas:
http://www.andrico.ee/pood/product_info.php/products_id/152165
Andricos pandud 29.06.2012. Kas see enamvähem usaldusväärne release'i aeg?

Juuni alguses peaks natuke raha tulema, siis peaks ära tellima. Suve keskpaigas ja lõpus täpselt natuke vaba aega GW2 jaoks icon_biggrin.gif


spekulatsioon spekulatsioon, arenanet on öelnud ainult 2012, muud midagi. ei, ei ole nad retaileritele ka midagi muud öelnud, ainult 2012.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2012 13:37:30 vasta tsitaadiga

Minu poolest võib see detsembris ka valmis saada, peaasi et väärt mäng valmis lihvitakse. Kui suvel mingi käkk välja lastaks, siis oleks suur pettumus. icon_smile.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BDKIAF
HV vaatleja

liitunud: 02.05.2012




sõnum 26.05.2012 20:09:35 vasta tsitaadiga

We anticipate that Guild Wars 2 will be released before the Thanksgiving holiday.
Source

Muidugi see ei tähenda, et nad varem ei tee seda. Seega 2012, enne 22. novembrit ehk.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2012 11:24:53 vasta tsitaadiga

Announcing the Next Guild Wars 2 Beta Weekend
tsitaat:
Beta Weekend Event 2 will begin on Friday, June 8th, at noon PDT (GMT-7) and will run until Sunday, June 10th, at 11:59 p.m. PDT (GMT-7).

http://www.arena.net/blog/announcing-the-next-guild-wars-2-beta-weekend
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri557
HV vaatleja

liitunud: 13.08.2011




sõnum 07.06.2012 19:19:30 vasta tsitaadiga

Mis serveris asute ka või kavatsette minna?
Ostsin ka mängu ära ja võiks mõne eestlasega betas samasse serverisse minna beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 35, 36, 37  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.