|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
03.04.2012 14:20:35
Suur Roosta Puhkeküla Firmaliiga 2012 FK Keskuses! |
|
|
Teavitan kõiki kõvemaid kardisõitjaid värskest infost.
Roosta Puhkeküla Firmaliiga, millest on juba mõnda aega olnud juttu, saab toimuma FK Keskuses ja täies mahus!
Üritusel on ka teisi toetajaid ja loodame, et sellest tuleb üritus, millist ei ole tükk aega nähtud
Võistlus ise saab alguse 18.aprillil.
Oma olemuselt on Firmaliiga meeskondade omavaheline mõõduvõtt, kus siis igas tiimis on 3 võistlejat.
Keegi ei hakka kontrollima, et tiimiliikmed tõepoolest samas firmas töötavad, kuid Mika Häkkise palkamine oleks konkurentide suhtes ebaaus. Peale iroonia, me muid sanktsioone ei rakenda. Tulgu kohale
Iga võistleja sõidab kvalifikatsioone. Kvalifikatsioonides saadud võistlejate parimad ajad liidetakse ja selle tulemusena tekib võistkonna stardipositsioon finaalsõitu.
Kardid loositakse.
Finaal kestab 60 ringi (vihma korral ajalimiit 45min). Iga tiimillige peab käima vähemalt korra rajal ja läbima vähemalt 15 ringi. Parimad võidavad. 16 parimat tiimi saavad punkte punktitabelisse.
Võistlus saab toimuma praeguse plaaniga iga kolmapäeva õhtul orienteeruvalt kl 18 et kõik jõuaks peale tööd ilusasti starti.
Kokku peaks tomuma 10 osavõistlust, millest kõikidel osalenud tiimidel lähevad arvesse 8 parimat tulemust.
Üldvõitja kuulutatakse välja viimasel etapil enne Jaanipäeva.
Üldvõitjad saavad väga korralikud auhinnad!
Kõik osalejad ja toetajad saavad kokkuleppetingimustel kasutada välirajaäärseid reklaampindu.
Igal osavõistlusel parimatele medalid ja kui auhinnafond täieneb, siis ka auhinnad.
Õhtujuht, kohvik, saun ja loodetavasti veel rohkesti üllatusi.
Selline üritus keset nädalat võiks küll aidata pingeid maandada, vähemalt kui kunagi ise sellisel osalesin, siis oli mitu päeva tunne nagu oleks teine nädalavahetus olnud. Ja siis tuligi nädalavahetus. Ja siis varsti tuli uus võistlus peale.
Arvasime, et see oleks hea võimalus teha midagi erinavat koos oma kolleeegidega või veel parem kutsuda välja koostööpartnereid võistlema jne.
Raja kõrval peaks juttu jätkuma.
Vastan kõigile küsimustele ja annan ka edasist infot.
Samuti saab üritusele juba minu kaudu registreeruda.
Osalustasu on 75€ tiimi kohta ühel etapil, ehk siis 25 € nägu.
Seda saab maksta nii juriidilise isikuna kui ka eraisikutena.
Võistlejad, kes on tasunud osavõtutasu, saavad perioodi vältel käia FK Keskuses sooduhinnaga sõitmas.
Kes soovib ise seda üritust toetada võib vabalt FK Keskusega ühendust võtta.
Jooksvalt kirjutan siia ka üritusega seonduvat lisainfot!
Soovin kõikidele kordaminekuid algaval kardihooajal!
Ja loodame, et just see üritus võiks tuua kõigile uusi põnevaid elamusi ja ka kasulikke kontakte!
Ootan tagasisidet!
JA LOOMULIKULT REGISTREERIN SOOVIJAID VÕISTLEMA
Tahaks näha AHVikarja poodiumi vallutamas
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
The Stig
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2008
|
07.04.2012 11:48:39
|
|
|
Hinnavaatlus kui firma võiks vabalt mingi koosseisuga minna.
_________________ Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
07.04.2012 17:25:21
|
|
|
2 võistkonda on teatanud enda tulekust tänaseks.
Nendest ühes sõidavad ka HV sarja sõitjad.
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
09.04.2012 11:15:05
|
|
|
Registreerunud hetkel 3 võistkonda!
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
warwas
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
11.04.2012 22:12:05
|
|
|
Kahjuks ei suutnud ma enda kolleege pehmeks rääkida
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
13.04.2012 09:07:33
|
|
|
selline küsimus. Kas võistkonna liikmed võivad vahetuda või on alusest lõpuni kõik samad?
_________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
13.04.2012 09:34:25
|
|
|
Võivad vahetuda.
Mõistlik oleks hoida FK Keskuses infot võistlejatest, kelle eest on osalustasu makstud, sest neile kehtib tavasõitudel allahindlus. ( juhendis kirjas ).
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
17.04.2012 19:51:55
|
|
|
Viimastel andmetel on homme stardis 7 võistkonda!
Huvilised on oodatud jätkuvalt võtma kontakti!
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
The Stig
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2008
|
18.04.2012 00:12:38
|
|
|
Ehk jõuan perrä kaima.
Ebamugaval ajal veidi minu jaoks.
_________________ Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
19.04.2012 21:07:16
|
|
|
tulemusi - asju?
_________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ruslan
HV vaatleja

liitunud: 18.12.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ummi101
HV vaatleja
liitunud: 18.04.2010
|
21.04.2012 19:23:45
|
|
|
Panen siis lühikese kokkuvõtte ka võistlusest .Võistlus ise igati põnev ja ka korraldus oli igati ok,nureiseda küll selle poole pealt midagi pole.Eks järgmised on veel paremad.
Kvalid õnnestusid meil hästi,tasuks teine stardikoht.Marge sõit oli igati kiiduväärt,ühe kvali võitis ära kah,ja siis oli meeste pikki pilke ja kukla sügamist täitsa naljakas vaadata.
Võistlus ise 60 ringi pikk ja iga võistleja pidi minimaalselt 15 ringi sõitma.Vahetused võtsime rahulikult rabistamata ja tulimegi kolmandaks.Esimestel vedas kardiga pisut rohkem
aga tundub ,et tuleb jälle tihedamalt trennis käima hakata.Konkurents on igati tugev.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
23.04.2012 10:41:02
|
|
|
Uus võistlus juba 2 päeva pärast.
Hüpake Firmaliigasse
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
02.05.2012 10:28:27
|
|
|
Täna siis suurepärane ilm kardisõiduks ja õhtul toimumas FK Keskuses Firmaliiga III etapp!
Pange ükski arvestatav tiim kokku ja tulge peale! Näiteks Wabriku lipu all!
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
warwas
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
02.05.2012 11:37:07
|
|
|
| Andre kirjutas: |
Pange ükski arvestatav tiim kokku ja tulge peale! Näiteks Wabriku lipu all!  |
Kes või mis on Wabrik?
Ma siin enda tööandja juures tegin küll vahepeal kõva agitatsiooni, aga keegi nagu ei tahtnud kuidagi vedu võtta...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
02.05.2012 13:50:06
|
|
|
| warwas kirjutas: |
Kes või mis on Wabrik?
|
www.wabrik.ee
Ma arvan, et ma ei liialda kui ütlen, et ilma ideevabrikuta HV sarja ei eksisteeriks.
Vähemalt mitte tänasel kujul.
Nii et julgemini, härrased!
Keegi Riivo77 vist juhib seal vägesid...
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
warwas
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
02.05.2012 16:49:41
|
|
|
| Andre kirjutas: |
Nii et julgemini, härrased!
Keegi Riivo77 vist juhib seal vägesid...  |
Mul pole küll mingeid säravaid tulemusi ette näidata, aga kui kolmandat liiget vaja on, siis oleksin küll käpp.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
02.05.2012 17:46:24
|
|
|
| Täna ma ise ei jõua kahjuks mitte kuidagi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The Stig
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2008
|
02.05.2012 22:24:17
|
|
|
Riivo kujundab karte hetkel?
_________________ Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
03.05.2012 00:35:21
|
|
|
| The Stig kirjutas: |
| Riivo kujundab karte hetkel? |
Karte hetkel ei kujunda, uutele kiivritele tulevad küll lähiajal kleebised peale:)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
08.05.2012 10:50:46
|
|
|
Meenutan, et homme taas Firmaliigas kõva andmine!
Pange paar tiimi kokku!
Hetkel on tulemusi saanud 12 tiimi.
Juhib Angelar Garage väga napi eduga Kleenoli Eesti ees.
Praegu starti tulles on veel vabalt võimalik ka üldvõidu peale sõita, muudest auhindadest rääkimata.
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
stack
HV vaatleja
liitunud: 16.11.2008
|
09.05.2012 13:25:44
|
|
|
Paneme ka ühe tiimi välja ja oleme täna kohal
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
09.05.2012 13:34:51
|
|
|
Enam-vähem mai lõpuni on firmaliiga etapid minu jaoks sisuliselt kõige ebamugavamal päeval-kellaajal üldse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
17.05.2012 08:09:46
|
|
|
Kas kõik meeskonnad ei olegi siin tabelis?
_________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
30.05.2012 08:58:32
|
|
|
TÄNA ÕHTUL TAAS FIRMALIIGA ETAPP.
DON`T MISS
Võistlus on jõudnud keskfaasi. Veel täna on mõtet alustada ka kõigil uutel üritajatel.
Iga etapi parimatele on olemas ka eriauhinnad.
Tänased tingimused on pisut erinevad eelmistest: Rada on niiske ja boksikurv on saanud uue väljanägemise.
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
warwas
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
04.06.2012 12:08:00
|
|
|
vast ikka oleks...
Kelle nime all siis pistrik, jkddp ja ummi sõidavad?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
04.06.2012 16:41:12
|
|
|
| warwas kirjutas: |
Kelle nime all siis pistrik, jkddp ja ummi sõidavad? |
Nova & Zuum
AHV-e sõidab veel Kleenoili, Autolehe, Angelari ja Dreamcomi võistkondades.
Suht lõbus on.
warwas oleks siis üks sõitja. Veel soovijaid
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
RudiTurbo
HV kasutaja
liitunud: 11.10.2003
|
04.06.2012 18:28:19
|
|
|
| Andre kirjutas: |
Paneks saabuvaks kolmapäevaseks Firmaliiga etapiks HinnaVaatluse tiimi välja
On sõitjaid  |
Kui ise ka sõidad, siis tulen sõitma
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
04.06.2012 23:57:18
|
|
|
| RudiTurbo kirjutas: |
| Andre kirjutas: |
Paneks saabuvaks kolmapäevaseks Firmaliiga etapiks HinnaVaatluse tiimi välja
On sõitjaid  |
Kui ise ka sõidad, siis tulen sõitma  |
See oleks mõeldav väljaspool arvestust jokker - tiimina.
Korraldajate esindajana auhindadele pretendeerida oleks ebaaus.
Aga HV tiim võiks ülehomme kindlasti stardis ikkagi olla!
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mrkt
HV vaatleja
liitunud: 10.10.2010
|
05.06.2012 12:05:18
|
|
|
Homme juba järjekorras 8 etapp Firmaliigas! Tulge kohale kellel ei ole tiimi.. vahest saame kohapeal komplekteerida!!!!!
Homme tõotab tulla väga huvitav seltskond kokku.. aga kes.. selle jätame juba saladuseks!
Palun siis kell 17:45 kohal olla FK s!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
warwas
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
05.06.2012 12:11:35
|
|
|
Krt, mina ikkagi homme ei jõuaks.
Pean kella 20'ks juba mujal olema..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
05.06.2012 13:11:40
|
|
|
Tegelikult on praeguseks ka pooleteise tiimi jagu sõitjaid olemas.
Esialgu on lahtine, kas jokker - tiim stardib.
Julgemini härrased. Tiimide arv ei ole piiratud.
Mrkt, mis homsed auhinnad on
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
akw
HV vaatleja
liitunud: 20.03.2011
|
05.06.2012 15:44:49
|
|
|
| Lgp Firmaliiga korraldajad! Kas võtate äkki vaevaks paigutada juurde teine monitor, sest praegune millegipärast pandud kuhugi räästa serva alla nii, et ainult kaelkirjak seda näeks aga et ka see oleks välistatud, siis on sinna ette veel mitu pinki ja lauda nihutatud – murra või jalaluud, et tulemusi näha. Ja ega ühe väikse monitori pealt 10-15 inimest korraga tulemusi näe, keegi jääb ikka ette. Ühe võimaliku kohana soovitaks kohvikut...edasi mõelge ise. Edu IT-alase mõtlemise arendamisel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
05.06.2012 16:13:02
|
|
|
| akw kirjutas: |
| Lgp Firmaliiga korraldajad! Kas võtate äkki vaevaks paigutada juurde teine monitor, sest praegune millegipärast pandud kuhugi räästa serva alla nii, et ainult kaelkirjak seda näeks aga et ka see oleks välistatud, siis on sinna ette veel mitu pinki ja lauda nihutatud – murra või jalaluud, et tulemusi näha. Ja ega ühe väikse monitori pealt 10-15 inimest korraga tulemusi näe, keegi jääb ikka ette. Ühe võimaliku kohana soovitaks kohvikut...edasi mõelge ise. Edu IT-alase mõtlemise arendamisel. |
Tänud vihje eest, vaatame mis annab teha. Probleemidest ja puudustest võib alati kirjutada ka otse fkkeskus@fkkeskus.ee ja kindlasti ka reageeritakse.
Kindlasti ei saa kõike kohe heaks, kuid üritame asju jõudumööda paremaks teha.
Tänud, et te nüüd seda monitoriprobleemi ja IT-alase mõtlemise puudujääke elu24 kaudu ei kajastanud.
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
06.06.2012 15:12:51
|
|
|
Hetkeseisuga on HV esindatud tänasel võistlusel 1 tiimiga.
Kas on veel soovijaid lisandumas
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
07.06.2012 09:45:54
|
|
|
Eilsel Firmaliiga etapil saavutas HV tiim koosseisus ewerk7, RudiTurbo ja Ahto igati korraliku II koha.
Võitis Angelar Garage. Kolmas oli Forss.
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
18.06.2012 18:10:43
|
|
|
Kes kolmapäevasel viimasel Firmaliiga etapil HV-d esindavad
Äkki lausa mitu tiimi saaks kokku
Teadaolevalt Tanel kavatses starti tulla.
Veel huvilisi
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
The Stig
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2008
|
19.06.2012 22:31:03
|
|
|
Meibi.
_________________ Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ahto
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.09.2002
|
21.06.2012 09:10:21
|
|
|
Sõitma kahjuks eile ei jõudnud aga vähemalt põneva võistluse lõpu nägin ära ning osalesin autasustamisel.
everk7 õnnelik käsi napsas loosirattast HV tiimile 3h Rannarantso ratsamatka
RudiTurbo, pane ratsapüksid valmis
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RudiTurbo
HV kasutaja
liitunud: 11.10.2003
|
21.06.2012 15:53:40
|
|
|
lol, what? kas me peame kolmekesi nüüd ratsutama minema vms?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ewerk7
HV vaatleja
liitunud: 01.09.2009
|
21.06.2012 22:23:12
|
|
|
Nii peaks olema jah!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|