Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  Suur Roosta Puhkeküla Firmaliiga 2012 FK Keskuses! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2012 14:20:35 Suur Roosta Puhkeküla Firmaliiga 2012 FK Keskuses! vasta tsitaadiga



Teavitan kõiki kõvemaid kardisõitjaid värskest infost. icon_smile.gif
Roosta Puhkeküla Firmaliiga, millest on juba mõnda aega olnud juttu, saab toimuma FK Keskuses ja täies mahus!
Üritusel on ka teisi toetajaid ja loodame, et sellest tuleb üritus, millist ei ole tükk aega nähtud icon_exclaim.gif

Võistlus ise saab alguse 18.aprillil.
Oma olemuselt on Firmaliiga meeskondade omavaheline mõõduvõtt, kus siis igas tiimis on 3 võistlejat.
Keegi ei hakka kontrollima, et tiimiliikmed tõepoolest samas firmas töötavad, kuid Mika Häkkise palkamine oleks konkurentide suhtes ebaaus. Peale iroonia, me muid sanktsioone ei rakenda. Tulgu kohale icon_smile.gif

Iga võistleja sõidab kvalifikatsioone. Kvalifikatsioonides saadud võistlejate parimad ajad liidetakse ja selle tulemusena tekib võistkonna stardipositsioon finaalsõitu.

Kardid loositakse.

Finaal kestab 60 ringi (vihma korral ajalimiit 45min). Iga tiimillige peab käima vähemalt korra rajal ja läbima vähemalt 15 ringi. Parimad võidavad. 16 parimat tiimi saavad punkte punktitabelisse.

Võistlus saab toimuma praeguse plaaniga iga kolmapäeva õhtul orienteeruvalt kl 18 et kõik jõuaks peale tööd ilusasti starti.
Kokku peaks tomuma 10 osavõistlust, millest kõikidel osalenud tiimidel lähevad arvesse 8 parimat tulemust.
Üldvõitja kuulutatakse välja viimasel etapil enne Jaanipäeva.


Üldvõitjad saavad väga korralikud auhinnad!
Kõik osalejad ja toetajad saavad kokkuleppetingimustel kasutada välirajaäärseid reklaampindu.

Igal osavõistlusel parimatele medalid ja kui auhinnafond täieneb, siis ka auhinnad.

Õhtujuht, kohvik, saun ja loodetavasti veel rohkesti üllatusi.

Selline üritus keset nädalat võiks küll aidata pingeid maandada, vähemalt kui kunagi ise sellisel osalesin, siis oli mitu päeva tunne nagu oleks teine nädalavahetus olnud. Ja siis tuligi nädalavahetus. Ja siis varsti tuli uus võistlus peale. icon_smile.gif
Arvasime, et see oleks hea võimalus teha midagi erinavat koos oma kolleeegidega või veel parem kutsuda välja koostööpartnereid võistlema jne.
Raja kõrval peaks juttu jätkuma.

Vastan kõigile küsimustele ja annan ka edasist infot.
Samuti saab üritusele juba minu kaudu registreeruda.
Osalustasu on 75€ tiimi kohta ühel etapil, ehk siis 25 € nägu.
Seda saab maksta nii juriidilise isikuna kui ka eraisikutena.
Võistlejad, kes on tasunud osavõtutasu, saavad perioodi vältel käia FK Keskuses sooduhinnaga sõitmas.

Kes soovib ise seda üritust toetada võib vabalt FK Keskusega ühendust võtta.

Jooksvalt kirjutan siia ka üritusega seonduvat lisainfot!

Soovin kõikidele kordaminekuid algaval kardihooajal!
Ja loodame, et just see üritus võiks tuua kõigile uusi põnevaid elamusi ja ka kasulikke kontakte!
Ootan tagasisidet!

JA LOOMULIKULT REGISTREERIN SOOVIJAID VÕISTLEMA icon_exclaim.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

Tahaks näha AHVikarja poodiumi vallutamas icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 07.04.2012 11:48:39 vasta tsitaadiga

Hinnavaatlus kui firma võiks vabalt mingi koosseisuga minna.
_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2012 17:25:21 vasta tsitaadiga

2 võistkonda on teatanud enda tulekust tänaseks. thumbs_up.gif
Nendest ühes sõidavad ka HV sarja sõitjad.

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2012 11:15:05 vasta tsitaadiga

Registreerunud hetkel 3 võistkonda! thumbs_up.gif
_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2012 22:12:05 vasta tsitaadiga

Kahjuks ei suutnud ma enda kolleege pehmeks rääkida icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2012 09:07:33 vasta tsitaadiga

selline küsimus. Kas võistkonna liikmed võivad vahetuda või on alusest lõpuni kõik samad?
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2012 09:34:25 vasta tsitaadiga

Võivad vahetuda.
Mõistlik oleks hoida FK Keskuses infot võistlejatest, kelle eest on osalustasu makstud, sest neile kehtib tavasõitudel allahindlus. ( juhendis kirjas ).

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2012 16:25:17 vasta tsitaadiga

Starti registreerunud võistkonnad -> https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AlQsR_xVF_qmdFlNclJiV3hNbUhMVkRKaWhGdGlScUE#gid=0

Võistluse juhend! -> https://docs.google.com/document/d/1EGOahSCeMyJc7fHNrxvmRvOh1PPX-vJFXMTgG2YEKEM/edit?pli=1#

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2012 19:51:55 vasta tsitaadiga

Viimastel andmetel on homme stardis 7 võistkonda!

Huvilised on oodatud jätkuvalt võtma kontakti! thumbs_up.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 18.04.2012 00:12:38 vasta tsitaadiga

Ehk jõuan perrä kaima.
Ebamugaval ajal veidi minu jaoks.

_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2012 21:07:16 vasta tsitaadiga

tulemusi - asju?
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ruslan
HV vaatleja
Ruslan

liitunud: 18.12.2011




sõnum 20.04.2012 19:26:04 vasta tsitaadiga

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummi101
HV vaatleja

liitunud: 18.04.2010




sõnum 21.04.2012 19:23:45 vasta tsitaadiga

Panen siis lühikese kokkuvõtte ka võistlusest .Võistlus ise igati põnev ja ka korraldus oli igati ok,nureiseda küll selle poole pealt midagi pole.Eks järgmised on veel paremad.
Kvalid õnnestusid meil hästi,tasuks teine stardikoht.Marge sõit oli igati kiiduväärt,ühe kvali võitis ära kah,ja siis oli meeste pikki pilke ja kukla sügamist täitsa naljakas vaadata.
Võistlus ise 60 ringi pikk ja iga võistleja pidi minimaalselt 15 ringi sõitma.Vahetused võtsime rahulikult rabistamata ja tulimegi kolmandaks.Esimestel vedas kardiga pisut rohkem
aga tundub ,et tuleb jälle tihedamalt trennis käima hakata.Konkurents on igati tugev.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2012 10:41:02 vasta tsitaadiga

Uus võistlus juba 2 päeva pärast.

Hüpake Firmaliigasse icon_exclaim.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2012 21:35:08 vasta tsitaadiga

jkddp kirjutas:
kuulge spetsialistid! "Roosta Puhkeküla firmaliiga FK Keskuses 2012"-tabelis on kõik kuupäevad 2011
tekib "de ja vu" tunne....

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AjGtf9ZakjRbdFZiWTVWWm5kTEl3eUsyaFFDR2NQM2c#gid=0

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2012 10:28:27 vasta tsitaadiga

Täna siis suurepärane ilm kardisõiduks ja õhtul toimumas FK Keskuses Firmaliiga III etapp!

Pange ükski arvestatav tiim kokku ja tulge peale! Näiteks Wabriku lipu all! thumbs_up.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2012 11:37:07 vasta tsitaadiga

Andre kirjutas:
Pange ükski arvestatav tiim kokku ja tulge peale! Näiteks Wabriku lipu all! thumbs_up.gif

Kes või mis on Wabrik?
Ma siin enda tööandja juures tegin küll vahepeal kõva agitatsiooni, aga keegi nagu ei tahtnud kuidagi vedu võtta... icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2012 13:50:06 vasta tsitaadiga

warwas kirjutas:
Kes või mis on Wabrik?


www.wabrik.ee

Ma arvan, et ma ei liialda kui ütlen, et ilma ideevabrikuta HV sarja ei eksisteeriks. thumbs_up.gif
Vähemalt mitte tänasel kujul.

Nii et julgemini, härrased!
Keegi Riivo77 vist juhib seal vägesid... icon_smile.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2012 16:49:41 vasta tsitaadiga

Andre kirjutas:
Nii et julgemini, härrased!
Keegi Riivo77 vist juhib seal vägesid... icon_smile.gif

Mul pole küll mingeid säravaid tulemusi ette näidata, aga kui kolmandat liiget vaja on, siis oleksin küll käpp.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2012 17:46:24 vasta tsitaadiga

Täna ma ise ei jõua kahjuks mitte kuidagi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 02.05.2012 22:24:17 vasta tsitaadiga

Riivo kujundab karte hetkel?
_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2012 00:35:21 vasta tsitaadiga

The Stig kirjutas:
Riivo kujundab karte hetkel?


Karte hetkel ei kujunda, uutele kiivritele tulevad küll lähiajal kleebised peale:)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2012 10:50:46 vasta tsitaadiga

Meenutan, et homme taas Firmaliigas kõva andmine!

Pange paar tiimi kokku! thumbs_up.gif

Hetkel on tulemusi saanud 12 tiimi.
Juhib Angelar Garage väga napi eduga Kleenoli Eesti ees.

Praegu starti tulles on veel vabalt võimalik ka üldvõidu peale sõita, muudest auhindadest rääkimata. icon_idea.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stack
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2008




sõnum 09.05.2012 13:25:44 vasta tsitaadiga

Paneme ka ühe tiimi välja ja oleme täna kohal icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2012 13:34:51 vasta tsitaadiga

Enam-vähem mai lõpuni on firmaliiga etapid minu jaoks sisuliselt kõige ebamugavamal päeval-kellaajal üldse. icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2012 08:09:46 vasta tsitaadiga

Andre kirjutas:
Starti registreerunud võistkonnad -> https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AlQsR_xVF_qmdFlNclJiV3hNbUhMVkRKaWhGdGlScUE#gid=0
Kas kõik meeskonnad ei olegi siin tabelis?
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2012 12:43:45 vasta tsitaadiga

jkddp kirjutas:
Andre kirjutas:
Starti registreerunud võistkonnad -> https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AlQsR_xVF_qmdFlNclJiV3hNbUhMVkRKaWhGdGlScUE#gid=0
Kas kõik meeskonnad ei olegi siin tabelis?


Siin on parem tabel:
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AjGtf9ZakjRbdFZiWTVWWm5kTEl3eUsyaFFDR2NQM2c
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2012 08:58:32 vasta tsitaadiga

TÄNA ÕHTUL TAAS FIRMALIIGA ETAPP.

DON`T MISS icon_exclaim.gif thumbs_up.gif
thumbs_up.gif thumbs_up.gif


Võistlus on jõudnud keskfaasi. Veel täna on mõtet alustada ka kõigil uutel üritajatel.
Iga etapi parimatele on olemas ka eriauhinnad.

Tänased tingimused on pisut erinevad eelmistest: Rada on niiske ja boksikurv on saanud uue väljanägemise. thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif



_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2012 11:30:12 vasta tsitaadiga

Paneks saabuvaks kolmapäevaseks Firmaliiga etapiks HinnaVaatluse tiimi välja icon_question.gif icon_idea.gif

On sõitjaid icon_question.gif thumbs_up.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2012 12:08:00 vasta tsitaadiga

vast ikka oleks...
Kelle nime all siis pistrik, jkddp ja ummi sõidavad?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2012 16:41:12 vasta tsitaadiga

warwas kirjutas:

Kelle nime all siis pistrik, jkddp ja ummi sõidavad?

Nova & Zuum


AHV-e sõidab veel Kleenoili, Autolehe, Angelari ja Dreamcomi võistkondades.
Suht lõbus on.

warwas oleks siis üks sõitja. Veel soovijaid icon_question.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RudiTurbo
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2003




sõnum 04.06.2012 18:28:19 vasta tsitaadiga

Andre kirjutas:
Paneks saabuvaks kolmapäevaseks Firmaliiga etapiks HinnaVaatluse tiimi välja icon_question.gif icon_idea.gif

On sõitjaid icon_question.gif thumbs_up.gif


Kui ise ka sõidad, siis tulen sõitma icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2012 23:57:18 vasta tsitaadiga

RudiTurbo kirjutas:
Andre kirjutas:
Paneks saabuvaks kolmapäevaseks Firmaliiga etapiks HinnaVaatluse tiimi välja icon_question.gif icon_idea.gif

On sõitjaid icon_question.gif thumbs_up.gif


Kui ise ka sõidad, siis tulen sõitma icon_biggrin.gif


See oleks mõeldav väljaspool arvestust jokker - tiimina.
Korraldajate esindajana auhindadele pretendeerida oleks ebaaus. icon_smile.gif

Aga HV tiim võiks ülehomme kindlasti stardis ikkagi olla! thumbs_up.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mrkt
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2010




sõnum 05.06.2012 12:05:18 vasta tsitaadiga

Homme juba järjekorras 8 etapp Firmaliigas! Tulge kohale kellel ei ole tiimi.. vahest saame kohapeal komplekteerida!!!!!
Homme tõotab tulla väga huvitav seltskond kokku.. aga kes.. selle jätame juba saladuseks! icon_smile.gif

Palun siis kell 17:45 kohal olla FK s! icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2012 12:11:35 vasta tsitaadiga

Krt, mina ikkagi homme ei jõuaks. icon_sad.gif
Pean kella 20'ks juba mujal olema..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2012 13:11:40 vasta tsitaadiga

Tegelikult on praeguseks ka pooleteise tiimi jagu sõitjaid olemas.
Esialgu on lahtine, kas jokker - tiim stardib.

Julgemini härrased. Tiimide arv ei ole piiratud.

Mrkt, mis homsed auhinnad on icon_question.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
akw
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2011




sõnum 05.06.2012 15:44:49 vasta tsitaadiga

Lgp Firmaliiga korraldajad! Kas võtate äkki vaevaks paigutada juurde teine monitor, sest praegune millegipärast pandud kuhugi räästa serva alla nii, et ainult kaelkirjak seda näeks aga et ka see oleks välistatud, siis on sinna ette veel mitu pinki ja lauda nihutatud – murra või jalaluud, et tulemusi näha. Ja ega ühe väikse monitori pealt 10-15 inimest korraga tulemusi näe, keegi jääb ikka ette. Ühe võimaliku kohana soovitaks kohvikut...edasi mõelge ise. Edu IT-alase mõtlemise arendamisel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2012 16:13:02 vasta tsitaadiga

akw kirjutas:
Lgp Firmaliiga korraldajad! Kas võtate äkki vaevaks paigutada juurde teine monitor, sest praegune millegipärast pandud kuhugi räästa serva alla nii, et ainult kaelkirjak seda näeks aga et ka see oleks välistatud, siis on sinna ette veel mitu pinki ja lauda nihutatud – murra või jalaluud, et tulemusi näha. Ja ega ühe väikse monitori pealt 10-15 inimest korraga tulemusi näe, keegi jääb ikka ette. Ühe võimaliku kohana soovitaks kohvikut...edasi mõelge ise. Edu IT-alase mõtlemise arendamisel.


Tänud vihje eest, vaatame mis annab teha. Probleemidest ja puudustest võib alati kirjutada ka otse fkkeskus@fkkeskus.ee ja kindlasti ka reageeritakse.
Kindlasti ei saa kõike kohe heaks, kuid üritame asju jõudumööda paremaks teha.
Tänud, et te nüüd seda monitoriprobleemi ja IT-alase mõtlemise puudujääke elu24 kaudu ei kajastanud. icon_smile.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2012 15:12:51 vasta tsitaadiga

Hetkeseisuga on HV esindatud tänasel võistlusel 1 tiimiga.

Kas on veel soovijaid lisandumas icon_question.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2012 09:45:54 vasta tsitaadiga

Eilsel Firmaliiga etapil saavutas HV tiim koosseisus ewerk7, RudiTurbo ja Ahto igati korraliku II koha.
Võitis Angelar Garage. Kolmas oli Forss.

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2012 11:17:24 vasta tsitaadiga

Kes tänasel etapil HinnaVaatlust esindavad icon_question.gif
_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2012 18:10:43 vasta tsitaadiga

Kes kolmapäevasel viimasel Firmaliiga etapil HV-d esindavad icon_question.gif
Äkki lausa mitu tiimi saaks kokku icon_question.gif

Teadaolevalt Tanel kavatses starti tulla.
Veel huvilisi icon_question.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 19.06.2012 22:31:03 vasta tsitaadiga

Meibi.
_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahto
Kreisi kasutaja
Ahto

liitunud: 10.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2012 09:10:21 vasta tsitaadiga

Sõitma kahjuks eile ei jõudnud aga vähemalt põneva võistluse lõpu nägin ära ning osalesin autasustamisel.

everk7 õnnelik käsi napsas loosirattast HV tiimile 3h Rannarantso ratsamatka thumbs_up.gif
RudiTurbo, pane ratsapüksid valmis icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RudiTurbo
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2003




sõnum 21.06.2012 15:53:40 vasta tsitaadiga

lol, what? icon_biggrin.gif kas me peame kolmekesi nüüd ratsutama minema vms? icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewerk7
HV vaatleja

liitunud: 01.09.2009




sõnum 21.06.2012 22:23:12 vasta tsitaadiga

Nii peaks olema jah! icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  Suur Roosta Puhkeküla Firmaliiga 2012 FK Keskuses!
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.