Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 145, 146, 147  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2012 00:42:04 vasta tsitaadiga

matu21 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:

Aga sa võrdled kullerteenust uksest ukseni ja paki teenusega, millele pead ise järgi minema icon_rolleyes.gif
Natuke võrreldamatud asjad


Natuke ei ole 3x kallim

Ja mis kullerisse puutub, siis alati pean MINA ootama teda, ehk et pakk tuuakse siis kui NEILE sobib, mitte mulle.

oot sa võrdled veel "saaja maksab" süsteemis?

mine kulleriks ja see NEILE ununeb ikka väga ruttu!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FatCat
HV kasutaja
FatCat

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2012 11:30:20 vasta tsitaadiga

ELS'ist rääkides, tellisin eile omale monitori arvutikeskusest, Täna tuli pakk, kuid pakis polnud monitor icon_biggrin.gif, nägin kohe ära et vale asi jne, helistasin tagasi kullerile ja ütlesin, et vale asi, tulge järgi. Kuller tuli tagasi, vaatas, et pole jah monitor.. ütles siis et tuleb kell 3 tagasi, otsib õige paki üles, samal ajal tegin igaks juhuks mingi väiksema pakendi lahti, seal olid emaplaadi ja videokaardi driverid, toiteka juhe, arvuti oli hoopis, i5 protessor ja HD6990 video, nüüd ei tea kas nutta või rõõmustada et tagasi kullerile helistasin icon_biggrin.gif

aga muidu järgmisel päeval pakk kätte saada on väga viis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 11.04.2012 12:22:54 vasta tsitaadiga

FatCat, pakk oli ikka sinu andmetega?
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2012 18:01:15 vasta tsitaadiga

FatCat, vist peaksid nutma.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FatCat
HV kasutaja
FatCat

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2012 21:40:00 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
FatCat, pakk oli ikka sinu andmetega?


pakil oli kleeps õige omanikuga, minu nimega kleeps oli tolle peal.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 27.04.2012 21:00:05 vasta tsitaadiga

Keegi neid postkontori kappe ka kasutab?
Mis üldse nende hinnaklass on? Enda maja postkasti väga usaldada ei saa, aga soodsa raha eest võiks endale kapikest rentida küll.

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zeppelin
Kreisi kasutaja
zeppelin

liitunud: 13.01.2002




sõnum 27.04.2012 21:18:12 vasta tsitaadiga

Eraisikule peaks olema 1.30€ kuu
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ojapoiss
Kreisi kasutaja
ojapoiss

liitunud: 09.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2012 21:37:42 vasta tsitaadiga

Hinda ei mäleta enam aga mul oli see kapp kuni masu pani postkontori, kus mul see oli, lahtioleku aegadeks E-N 8.30-13:00. Ei saanud enam kuidagi käidud seal sellises aja vahemikus ja sai asi ära lõpetada. Muidu oli igati hea teenus...
_________________
Vajad ruume sünnipäeva peoks!?
Sõbralikuma hinna jaoks PS!
www.kilplased.ee
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2012 10:42:59 vasta tsitaadiga

Kui kuhugi keskusesse saata, siis kõlbab postkontor SmartPosti pakenditeenuseks.
Pooleteise rubla eest lased viisakalt karpi panna.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Superglue
HV veteran
Superglue

liitunud: 20.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2012 22:19:01 vasta tsitaadiga

Elagu EP kullerid. Kuna mul ei olnud pakil telef nr peal, siis kuller viis paki automaatselt postkontorisse. Ikka tõsiselt raske on väikses linnas nagu Kuressaare tulla vaatama, kas inimene on kodus. Neti trackingu järgi olin kohe postkontoris kui pakk sinna jõudis ja tädid imestasid, et kust sa tead, et pakk siin juba on icon_lol.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2012 22:29:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Neti trackingu järgi olin kohe postkontoris kui pakk sinna jõudis ja tädid imestasid, et kust sa tead, et pakk siin juba on

ma saatsin päev hiljem naise sinna ja siis suht tuimalt sai sissejuhatuseks sõimata, et paberit pole thumbs_up.gif
kui ütles, et paberit pole veel tulnud, sai vastuseks, et mis te yldse siia siis tulite icon_lol.gif
na***i seda veel vaja on, idiootne systeem rsk icon_evil.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2012 22:31:09 vasta tsitaadiga

mul on siin EP kulleriga kogemus, et pole isegi viitsitud neljandale ronida, käsutati aga mind alla thumbs_down.gif kvaliteeti osas on EP ja DPD ikka nagu öö ja päev.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2012 23:29:11 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
kvaliteeti osas on EP ja DPD ikka nagu öö ja päev.
On jah. Kui EP viitsib väemalt trepikoja ukseni tulla, siis DPD kõrval asuva poe parklast kaugemale ei jõua icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 24.07.2012 23:55:31 vasta tsitaadiga

salatoimik, senini on kogemused positiivsed ja DPD tuli ilusasti trepikoja alla (korteriukseni päris ei saa, kuna alt uks kinni).
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2012 01:16:42 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal on sagenenud juhtumid, kus saame töö juurde tähitud kirjade teavitusi (kohtutäituritelt), aga keegi pole neid üritanudki kohalegi tuua. Helistasin siis EP klienditeenindusse, et küsida mis kamm on - ei viitsi mina keset tööpäeva kusagile Ehitajate teele seiklema minna. Esimese asjana pakuti kohe, et ma polnud kodus, kui üritati kohale tuua doh.gif Siis uuriti veidi jälgimiskoode ning tõdeti, et tõesti pole kohale üritatud toimetada, ja lubati postiljonile need uuesti kaasa anda. Ja nagu mainitud - see on viimase kahe kuu jooksul juba neljas kord.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
19Mart94
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2012 10:16:29 vasta tsitaadiga

Pakk pandi teele 27.07.2012 13:02.
28.07.2012 00:57 jõudis pakk Sorteerimiskeskusesse (pakid)

Kas on võimalik pakk täna kätte saada? Ma ei tea, mis teenusega saadeti, kuid vöötkood on kujul CCxxxxxxxxxEE
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2012 10:17:13 vasta tsitaadiga

19Mart94 kirjutas:
Pakk pandi teele 27.07.2012 13:02.
28.07.2012 00:57 jõudis pakk Sorteerimiskeskusesse (pakid)

Kas on võimalik pakk täna kätte saada? Ma ei tea, mis teenusega saadeti, kuid vöötkood on kujul CCxxxxxxxxxEE

väga kahtlen selles, aga võib jopata. helista

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2012 23:39:30 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
19Mart94 kirjutas:
Pakk pandi teele 27.07.2012 13:02.
28.07.2012 00:57 jõudis pakk Sorteerimiskeskusesse (pakid)

Kas on võimalik pakk täna kätte saada? Ma ei tea, mis teenusega saadeti, kuid vöötkood on kujul CCxxxxxxxxxEE

väga kahtlen selles, aga võib jopata. helista

Minu pakk võeti teisipäeva õhtul kell 7 DHLi poolt Saksamaal peale, ööseks jõudis DHLi sorteerimiskeskusesse ning neljapäeva varahommikul oli pakk juba Eestis. Praeguseni seisab see aga kusagil Harju EMS Sorteerimiskeskuses thumbs_up.gif Üks firma suudab vähem kui 3 päevaga paki Saksamaalt Eestisse tuua ning teine ei suuda seda sama ajaga "ära sorteerida". Normaalne
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2012 00:05:31 vasta tsitaadiga

Esimene DHL pakk, mis UK-st saadeti, seisis 3-4 päeva kuskil EP käes. Kohale jõudis täpselt sellele päeval kui puhkus lõppes :S
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 06.08.2012 09:07:08 vasta tsitaadiga

Eelmine esmaspäev (30. juuli) sai Inglismaalt tulnud pakk Tallinnas templi külge, neljapäevaks (2. august) jõudis Lasnamäele.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2012 21:53:48 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
WAV, sama trikki olen alates tööl käima hakkamisest harrastanud. Lisaks on Eesti Postil kombeks sellisel juhul ka pakid alati kohale tuua, kodus (Viimsi) harrastati ilma helistamiseta (number nähtavalt paki peal kirjas) päevase viitega lipiku jätmist postkasti.

sellisel juhul on sul õigus EP-d sõimata.
Kullerteenuste tüüptingimused:
Füüsilisest isikust Saajale teatab Post kullersaadetise saabumisest telefoni või SMSi teel ette.
9.2.1.
Kui füüsilisest isikust Saaja telefoni number ei vasta, puudub või on vale, siis teeb kuller sihtaadressil
ühe väljastuskatse saadetise sihtpostiasutusse saabumise päeval või hiljemalt järgmisel päeval.

Juriidilistel isikutel seda teavitus kohustust pole.

Allikas. EP kullerteenuste tingimused: http://www.post.ee/index.php?id=1090

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2012 20:41:14 vasta tsitaadiga

Keegi teist USAst või üldse väljaspoolt EL tulnud saadetiste tollideklareid ise täita ka viitsinud on ? Krt EP'le 9 eur maksta pole palju, aga samas 10% asja hinnast icon_confused.gif Kuradid viivitavad ka teatisega - pühapäev oli pakk juba tollis, aga täna alles tuli teade, et arve vaja neile saata.

Ning kus kuradi kohas see Eesti Posti tolliagentuur/terminal üldse asuma peaks, kui ise sinna paberid viiks ja asjad täidaks ?

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2012 21:16:16 vasta tsitaadiga

Lotharius kirjutas:
Keegi teist USAst või üldse väljaspoolt EL tulnud saadetiste tollideklareid ise täita ka viitsinud on ? Krt EP'le 9 eur maksta pole palju, aga samas 10% asja hinnast icon_confused.gif Kuradid viivitavad ka teatisega - pühapäev oli pakk juba tollis, aga täna alles tuli teade, et arve vaja neile saata.

Ning kus kuradi kohas see Eesti Posti tolliagentuur/terminal üldse asuma peaks, kui ise sinna paberid viiks ja asjad täidaks ?

netis täidad, www.emta.ee lehel icon_rolleyes.gif

noe natuke. pisike samm, mis nõuab aega, samas hiljem säästab hulga raha ja aega thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maku.A
HV kasutaja
Maku.A

liitunud: 17.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2012 21:46:00 vasta tsitaadiga

On kah ennem Ep'ga jurgeldamist olnud, täna siis vaatasin kaugel mu pakike saksast on.. Tekib küsimus, mida tähendab '' Saaja ei olnud kätte saadav'' Helistanud pole keegi, ka ennem on olnud sama jura AK'st tulevate pakkidega, milleks mu number siis pakile pannakse ?

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Õud. Olen vist rahvavainlas. Ei ole mul iPotti, iPätti, iFööni egä iMäkki. Pole esiki “tavaperäst” nutitelehvuuni.


viimati muutis Maku.A 31.08.2012 21:48:45, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2012 21:46:02 vasta tsitaadiga

Seda, et sind ei saadud kätte. Mida muud ikka
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2012 21:47:52 vasta tsitaadiga

Helista EP-sse ja uuri, mis pulli nad korraldavad jälle. Võib ka nii olla, et kuller lihtsalt ei raatsinud helistada, tuli kohe sulle ukse taha, kuid kedagi sel aeg kodus polnud. Eks neid kullerei-elukaid töötab seal EP-s erinevaid.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maku.A
HV kasutaja
Maku.A

liitunud: 17.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2012 22:11:14 vasta tsitaadiga

Kui nad käisid mind postimaja õue pealt otsimas siis tõsi, mind polnud seal. Samuti on meie maja trepikodadel monolukud, osadel on telefoniga osadel mitte, nii ka minul - ukse telefon puudub. Posti vedajatel on ju olemas võtmed/magnetid, et panna lehed ja asjad trepikojas olevatesse postkastidesse, ükskord olin suisa üllatunud kui avastasin, et talveks tellitud müts oli postkasti pandud.. Hetkel tellitud pakk on kordades väiksem. Suurtõenäolsus on , et lastakse tuima jälle, miks ei võinud too kuller mulle helistada kui ta all oli ja trepikoja uksest sisse ei saanud icon_rolleyes.gif Õues ei ole veel nii külm ka, et oleks raske 8 kohalist numbrit telefonisse toksida.
_________________
Õud. Olen vist rahvavainlas. Ei ole mul iPotti, iPätti, iFööni egä iMäkki. Pole esiki “tavaperäst” nutitelehvuuni.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2012 22:24:05 vasta tsitaadiga

järelikult laisk kuller, kes vaevalt et kohalgi käis (ehk kogemusest teadis, et telefonita fonolukk). üsna tavaline EP praktika.
tsitaat:

Posti vedajatel on ju olemas võtmed/magnetid, et panna lehed ja asjad trepikojas olevatesse postkastidesse

need antakse ikkagi selle piirkonna postiljonide kätte (ilmselt ka mingi allkirja vastu, et vastutab selle eest?), mingit "üleandmist" kullerite ja postiljonide vahel küll ei saa olla.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2012 22:44:38 vasta tsitaadiga

Maku.A kirjutas:
On kah ennem Ep'ga jurgeldamist olnud, täna siis vaatasin kaugel mu pakike saksast on.. Tekib küsimus, mida tähendab '' Saaja ei olnud kätte saadav'' Helistanud pole keegi, ka ennem on olnud sama jura AK'st tulevate pakkidega, milleks mu number siis pakile pannakse ?

Spoiler Spoiler Spoiler


ah, juhtub ikka. Mul oli täpselt sama jama vahepeal.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2012 22:41:30 vasta tsitaadiga

Kampaania - Hinnad all kuni -25%
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2012 13:51:50 vasta tsitaadiga

Tuli täna mingi pakiteade.

Tuleb välja, et mulle on Rahvusvaheline saadetis Tallinnast icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pokerjoker
Piiratud kasutaja
pokerjoker

liitunud: 29.08.2008




sõnum 02.10.2012 19:08:42 vasta tsitaadiga

Kas Eesti postil või mingil teisel kullerteenusepakkujal on pakkuda sellist teenust, mis suudaks L-Eestist hommiku teele pandud paki kohale toimetada Saaremaale juba sama päeva õhtuks?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 02.10.2012 19:13:14 vasta tsitaadiga

pokerjoker kirjutas:
Kas Eesti postil või mingil teisel kullerteenusepakkujal on pakkuda sellist teenust, mis suudaks L-Eestist hommiku teele pandud paki kohale toimetada Saaremaale juba sama päeva õhtuks?

Ei ole.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 02.10.2012 19:40:28 vasta tsitaadiga

pokerjoker kirjutas:
Kas Eesti postil või mingil teisel kullerteenusepakkujal on pakkuda sellist teenust, mis suudaks L-Eestist hommiku teele pandud paki kohale toimetada Saaremaale juba sama päeva õhtuks?

Falck kuller + lisateenus Eesti Extra
TNT peaks ka eriteenusena kohest vedu pakkuma
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amdfan
HV Guru

liitunud: 23.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2012 19:41:23 vasta tsitaadiga

pokerjoker kirjutas:
Kas Eesti postil või mingil teisel kullerteenusepakkujal on pakkuda sellist teenust, mis suudaks L-Eestist hommiku teele pandud paki kohale toimetada Saaremaale juba sama päeva õhtuks?


http://www.osc.ee/index.php/mod/site/act/nav/id/88/i/87

Üldiselt tasuks kullerfirmade käest küsida.
Kommentaarid: 362 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 330
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2012 19:51:42 vasta tsitaadiga

kuna hinda sa ei maininud, siis peaks sobima ka suvaline takso, saaks vast kõige kiiremini icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pokerjoker
Piiratud kasutaja
pokerjoker

liitunud: 29.08.2008




sõnum 02.10.2012 20:00:39 vasta tsitaadiga

Heh:D
Mõtlesingi, et saata oleks vaja saja eurist asja.. Aga igasugu special for you teenused läheks vast samapalju plekkima icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2012 21:19:01 vasta tsitaadiga

Mingi liinibuss ei liigu ?
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pokerjoker
Piiratud kasutaja
pokerjoker

liitunud: 29.08.2008




sõnum 02.10.2012 21:20:51 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Mingi liinibuss ei liigu ?


Võru-Saaremaa kindlasti mitte.
Tartu-Saaremaa ka samuti.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 02.10.2012 21:21:13 vasta tsitaadiga

Kõige Kiiremini ja taskukohasem peaks olema ELS.
http://www.post.ee/eraklient_kullerteenused
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2012 21:23:46 vasta tsitaadiga

pokerjoker kirjutas:
Dijital kirjutas:
Mingi liinibuss ei liigu ?


Võru-Saaremaa kindlasti mitte.
Tartu-Saaremaa ka samuti.

Tartu-Kuressaare on täitsa olemas, lausa 2 korda päevas. Iseasi kuhu sealt edasi vaja.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2012 22:00:12 vasta tsitaadiga

Cargobus'iga näiteks. Hommikul 7 sõidab Tartust pakk välja ja kell 13:15 jõuab Kuressaarde.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2012 08:35:19 vasta tsitaadiga

Arvestades, et esindus tehakse alles kell 8 lahti tuleb pakk ikkagi eelneval päeval ära viia, et see järgmisel hommikul teele läheks.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2012 00:31:16 vasta tsitaadiga

Sain ka ühe halva teeninduse/teenuse osaliseks:

Ootasin pakki saksamaalt ja teadsin, et see peaks jõudma reedeks kohale. Käisin pidevalt postkasti vaatamas ja telefon oli alati kaasas, et äkki helistab hoopis kuller. Igatahes kell 13:50 otsustasin helistada eesti posti infonumbrile ja küsida, kas on mulle mõni pakk üldse tulnud... äkki ootan üldse asjata. Vastati, et tuleb helistada oma elukohale vastavasse kandekeskusesse.
Olgu, otsisin eesti posti lehelt selle kandekeskuse üles, aga selle telefoni numbrit polnud kusagil. Natuke googeldamist ja 1182.ee lehelt leidsin vastava numbri. Okei, ma ei kirjuta, et kritiseerida post.ee usabilitit...
Igatahes kõne sinna kandekeskusesse oli juba häiriv - kõne võeti vastu enamvähem vihaselt karjudes "JAHHH?". Ei teinud sellest välja ja edastasin oma küsimuse, nime ja aadressi ning siis vastati, et pakk on kulleri käes ja kuller toob ta mulle uksetaha. Selge, teadsin, et järelikult enam kaua ootama ei pea ja pakk jõuabki plaanikohaselt täna ja saan õhtul ikkagi nädalavahetuseks tallinnast viljandisse sõita. Ootasin siis kulleri kõnet. Ootasin kuni 17:30-ni, käies vahepeal veel postkasti vaatamas, et äkki on kuller lihtsalt teatise jätnud. Teatist ei olnud ja otsustasin uuesti helistada kandekeskusesse. Nüüd võttis vastu uus tädike, vene murrakuga, suhtles sama ülbelt, stiilis "ärge helistage siia". Küsisin, et ootan oma pakki mille pidi kuller tooma ning, et kas kullerid veel sõidavad, või mis värk on. Küsiti telefoni numbrit, nime, aadressi ning lubati uurida ja tagasi helistada. Ootasin tagasi helistamist 20 minutit ja siis otsustasin ikkagi ise tagasi helistada. Öeldi, et minu telefon ei vastanud ja et minu pakk on kandekeskuses, võite järgi tulla. OK, f*ck it! Reedel kell 18 kesklinnas paki järele sõita on ju väga meeldiv, aga tegin seda, et ruttu paki kätte saaks ja kohe viljandi poole saaks startida. Ajas närvi, et polnud teatist, polnud kõnesi, kulleri teenus kadus lihtsalt järsku ära... tagasi helistamise kohta aeti lihtsalt s*tta. Kandekeskusesse kohale jõudes pidin järjekorras ootama rahulikud 15 minutit. Kui minu aeg oli kätte jõudnud, andsin oma ID kaardi ja ütlesin, et minu pakk pidi tulema kulleriga, aga oh üllatust? Teenindaja läks kohe nähtavalt närvi, ei öelnud sõnagi ja ruttas paki järele, viskas selle letile ja lasi kannapöördega kohe minekut uuesti. NULL sõnavahetust tema poolt.


viimati muutis Alan 06.10.2012 00:47:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2012 00:43:37 vasta tsitaadiga

Alan, peaksid EP-lt vabandust paluma. Paluma selle eest, et sa paki tellisid.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 06.10.2012 00:52:44 vasta tsitaadiga

Jube asi on see Eesti post.
Jube ja aeglane teenindus icon_neutral.gif
Hea et Smartpost tehti, kõva konkurent Eesti postile.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2012 01:09:47 vasta tsitaadiga

Alan, saada see lugu näiteks Õhtulehe, Ekspressi ja Postimehe toimetusse! ainult avaliku survega on lootust EP teenindust parandada! ja see peab algama juhtkonnast! Atonen oleks esimene kaan kes sealt kõrvaldada tuleks icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 06.10.2012 01:13:23 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
Alan, saada see lugu näiteks Õhtulehe, Ekspressi ja Postimehe toimetusse! ainult avaliku survega on lootust EP teenindust parandada! ja see peab algama juhtkonnast! Atonen oleks esimene kaan kes sealt kõrvaldada tuleks icon_exclaim.gif

Ei ole sellest kuidagi abi.
Eesti Postil koguaeg mingi jama inimestega, kaebusi palju aga ikkagi ei suudeta kord majja lüüa icon_neutral.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2012 01:17:46 vasta tsitaadiga

Ohjah, ma pean homme ühe maksikirja posti panema ...
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 06.10.2012 10:31:01 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Ohjah, ma pean homme ühe maksikirja posti panema ...
Vii parem ise kohale icon_cool.gif icon_lol.gif icon_cool.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 145, 146, 147  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.