Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 703, 704, 705 ... 767, 768, 769  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris ja miks hakkad mängima?
PVP, sest ... (täpsustan teemas)
43%
 43%  [ 29 ]
PVE, sest ...
23%
 23%  [ 16 ]
RP, sest ...
2%
 2%  [ 2 ]
RP-PVP, sest ...
10%
 10%  [ 7 ]
Vahet pole, sest ...
19%
 19%  [ 13 ]
hääli kokku : 67

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 18.04.2012 09:42:11 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Ho Ho on selgelt selline mängur kes võimalkult kiiresti tõmbab max lvl ja siis meeldib instaisd joosta
Kaugeltki mitte. Olen wow'is ainult korra powerleveldanud ning seda peale 3 kuud cata betat kus normaalses tempos tegin 4 tegelast 80->85 ja ühe nullist maxi (tööl ei käinud tol ajal, aega lademes). Kuigi jah, max levelis mind igasugune daily questidede-heroicute grind absoluutselt ei tõmba ning pigem veetsin aega kas raidides progressides või järjekordset alti leveldades.

Mu peamine "probleem" vast on selles, et kuna tean nii mõndagi mängude disainimise tagamaadest siis näen kohe ära millised featurid on mängu pandud puhtalt timesink'idena ning millised reaalselt miskit paremaks teevad. Paljud tunduvad liigitavat noid timesinke millegi hea alla ehkki need on mängus puhtalt mänguaja kunstlikuks venitamiseks, et ikka rahvas liiga kiirelt oma tegevusi tehtud ei saaks ning püsivalt kuumaksu tasuks.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 18.04.2012 10:12:18 vasta tsitaadiga

Niiet ühesõnaga, sulle meeldiks kui kõik MMOd oleksidki nagu Pihv kirjeldas - logid sisse, on max level char, saad mingi NPC käest geari ja lähed vajutad ühte nuppu et queueda ning siis istudki terve päev queuedes ja instansse nühkides?

Immersion on MMO'de võti olnud... vähemalt kaua aega tagasi. Ühe hetkega maailma ühest otsast teise teleportimisel kaob immersion ära, kas on timesinke või mitte.

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 18.04.2012 10:19:14 vasta tsitaadiga

madedog kirjutas:
Niiet ühesõnaga, sulle meeldiks kui kõik MMOd oleksidki nagu Pihv kirjeldas - logid sisse, on max level char, saad mingi NPC käest geari ja lähed vajutad ühte nuppu et queueda ning siis istudki terve päev queuedes ja instansse nühkides?
Millest selle välja lugesid? Kas see, et enamuse ajast veetsin alte leveldades ei võiks olla piisav vihje, et see ei ole sedasi?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 18.04.2012 11:47:41 vasta tsitaadiga

madedog kirjutas:
Niiet ühesõnaga, sulle meeldiks kui kõik MMOd oleksidki nagu Pihv kirjeldas - logid sisse, on max level char, saad mingi NPC käest geari ja lähed vajutad ühte nuppu et queueda ning siis istudki terve päev queuedes ja instansse nühkides?

Immersion on MMO'de võti olnud... vähemalt kaua aega tagasi. Ühe hetkega maailma ühest otsast teise teleportimisel kaob immersion ära, kas on timesinke või mitte.


+ Ta mainis selgesõnaliselt, et igasugune HRC Grind teda üldse ei tõmba.. Loe vähemalt post läbi : O Kasvõi 2x.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morfea
HV kasutaja
morfea

liitunud: 26.09.2005




sõnum 18.04.2012 13:25:58 vasta tsitaadiga

Kas Tournament server tuli selle resetiga juba üles?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 19.04.2012 04:23:40 vasta tsitaadiga

Aga leveldamine on ju ka timesink kuna enne maxlevelit ei ole enne uut expansionit mingit uut contenti... ja selleks, et raidida, on tänapäeval tarvis instasi nühkida ennemalt. Ma ei taha hästi uskuda et su uut rohelistes alti läbi Dragon Soul HC tõmbama hakatakse. Enne ikka üks LFR kuhu on tarvis 372 ilevelit.
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.04.2012 09:29:13 vasta tsitaadiga

Rasvane, mida sa veel ei taha. Inimesed peavad hakkama su arvates mõttega teiste postitusi lugema ning ei tohigi suvaliselt lahmida ainult peale avataripildi järgi ära tundmist?
madedog kirjutas:
Aga leveldamine on ju ka timesink kuna enne maxlevelit ei ole enne uut expansionit mingit uut contenti
Kuidas võtta. See on viis mille kaudu eesmärgipäraselt mööda ilma ringi lasta. Levelcapis olles just because seda teha ei ole eriti lõbus minu jaoks isiklikult.
madedog kirjutas:
ja selleks, et raidida, on tänapäeval tarvis instasi nühkida ennemalt.
Sõltub millal levelcapi jõuti. Nii wotlk kui cata puhul sai vist levelcapis umbes viiendik kuni kolmandik heroicuid tehtud enne esimest raidi ning tol hetkel polnud miskit LFR'i kus easymodes farmida saaks. Expansioni keskel liitudes tuleb neid jah paar tiiru teha et miski punktigear selga saada kuid parem ikka kui hakata pool aastat enne järgmist expansioni otsima gildi kes just-just raidimisega alustamas on.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Elitegamer
HV kasutaja
Elitegamer

liitunud: 24.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.04.2012 14:15:47 vasta tsitaadiga

Class/spec balance, itemization, raidi mehaanikad on üldiselt ikka iga expansioniga paremaks läinud. Esimesed 2 olid Vanillas täitsa katki tänapäevaga võrreldes. Raidimehaanikad olid küll väga lihtsakoelised, kuid raskusastet suurendas kõvasti see, et raidis oli 40 inimest, mis tähendas, et 'vähemvõimekaid' inimesi oli rohkem, kes progressi pidurdasid. Kalevlaste raididest mäletan selgelt, et igal ajahetkel oli vähemalt üks inimene afk + igasugused inimesed, kes ei viitsinud asjadest aru saada. Bossid, kus ühe inimese viga võis terve raidi wipeda, olid eriti piinarikkad. Kujutan ette, et kellel õnnestus mõnes tugevamas guildis raidida, sellele võisid raidid isegi lõbu pakkuda. 40->25m raididele üleminek on selgelt üks parimaid otsuseid Blizzardi poolt. Samuti võimaldas see teha huvitavamaid bossimehaanikaid.

Mis mulle Vanillas(ka TBC-s) meeldis, oli see, et mida rohkem aega sa oma tegelase arendamiseks kulutasid, seda väljapaistvamalt said selle eest tasustatud - tekkis tunne, et oled selle kulutatud ajaga ka midagi saavutanud, isegi kui see tähendas igavat grindimist. Kõvemad raidijad ja PvP tegelased olid serveris muust massist kõrgemal ning neid austati/imetleti. Epic mountid olid suht raskelt kättesaadavad, kuna kulda polnud nõnda lihtne teha (või enamus inimesi ei osanud teha) - kui sul oli epic mount, olid samuti paljude silmis tegija.

Praeguseks on mäng tehtud nõnda noobisõbralikuks, et kõigil mängijatel on minimaalse vaevaga võimalik näha kogu endgame contentit. Casual ja hardcore mängijaid eraldavad vaid mõned ilvl punktid gearil. X-realm LFG/BG/LFR süsteem on kaotanud täielikult igasuguse kogukonna tunde. Realmisisene suhtlus on kadunud/minimaalne ning piirdub enamasti vaid sinu guildiga, sest teisi realmikaaslasi kohtad vaid linnas 'afkides'. Realmifoorumid on välja surnud. Isegi general chati oli vanasti kohati lõbus lugeda. Kahju... kuid mõistan, miks Blizzard seda teed on läinud.

World PvP kadumine väga ei koti, kuna PvP pole kunagi huvitanud, kuid parimad mälestused on Isle of Quel'Danas aegadest TBC lõpus. Seal käis ikka pidev madistamine. Vanillas olid kokkupõrked üsna väiksed ja juhuslikud, va. World bosside ja insta sissepääsude juures. Aajah world bossid olid ka väga lahedad Vanillas. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanaisa
HV kasutaja

liitunud: 30.04.2007




sõnum 19.04.2012 16:10:55 vasta tsitaadiga

Elitegamer kirjutas:
Class/spec balance, itemization, raidi mehaanikad on üldiselt ikka iga expansioniga paremaks läinud. Esimesed 2 olid Vanillas täitsa katki tänapäevaga võrreldes. Raidimehaanikad olid küll väga lihtsakoelised, kuid raskusastet suurendas kõvasti see, et raidis oli 40 inimest, mis tähendas, et 'vähemvõimekaid' inimesi oli rohkem, kes progressi pidurdasid. Kalevlaste raididest mäletan selgelt, et igal ajahetkel oli vähemalt üks inimene afk + igasugused inimesed, kes ei viitsinud asjadest aru saada. Bossid, kus ühe inimese viga võis terve raidi wipeda, olid eriti piinarikkad. Kujutan ette, et kellel õnnestus mõnes tugevamas guildis raidida, sellele võisid raidid isegi lõbu pakkuda. 40->25m raididele üleminek on selgelt üks parimaid otsuseid Blizzardi poolt. Samuti võimaldas see teha huvitavamaid bossimehaanikaid.

Mis mulle Vanillas(ka TBC-s) meeldis, oli see, et mida rohkem aega sa oma tegelase arendamiseks kulutasid, seda väljapaistvamalt said selle eest tasustatud - tekkis tunne, et oled selle kulutatud ajaga ka midagi saavutanud, isegi kui see tähendas igavat grindimist. Kõvemad raidijad ja PvP tegelased olid serveris muust massist kõrgemal ning neid austati/imetleti. Epic mountid olid suht raskelt kättesaadavad, kuna kulda polnud nõnda lihtne teha (või enamus inimesi ei osanud teha) - kui sul oli epic mount, olid samuti paljude silmis tegija.

Praeguseks on mäng tehtud nõnda noobisõbralikuks, et kõigil mängijatel on minimaalse vaevaga võimalik näha kogu endgame contentit. Casual ja hardcore mängijaid eraldavad vaid mõned ilvl punktid gearil. X-realm LFG/BG/LFR süsteem on kaotanud täielikult igasuguse kogukonna tunde. Realmisisene suhtlus on kadunud/minimaalne ning piirdub enamasti vaid sinu guildiga, sest teisi realmikaaslasi kohtad vaid linnas 'afkides'. Realmifoorumid on välja surnud. Isegi general chati oli vanasti kohati lõbus lugeda. Kahju... kuid mõistan, miks Blizzard seda teed on läinud.

World PvP kadumine väga ei koti, kuna PvP pole kunagi huvitanud, kuid parimad mälestused on Isle of Quel'Danas aegadest TBC lõpus. Seal käis ikka pidev madistamine. Vanillas olid kokkupõrked üsna väiksed ja juhuslikud, va. World bosside ja insta sissepääsude juures. Aajah world bossid olid ka väga lahedad Vanillas. icon_smile.gif


Lichking ajast peaksid mäletama kuidas stormwindi või orgrimmari ees kõik hullult madistasid ja kui kellelgi oli low hp duellist siis tuli ei tea kust mingi horde välja ja tappis su ära . icon_biggrin.gif Tavaliselt rougeid. Või kui oled lvl 80 ja räemdalt gearinud ning hakkad noobe tga ajama ja eriti lahe veel kui eest ära jooksevad. icon_biggrin.gif. Siis saavad pahaseks ja toovad oma kõrgema aldi kuid selle tapad ka ära. icon_biggrin.gif. Rage quit after that. Mäletan , et olin boraen tundras oma arcane mage-iga ja mängisin lihtsal jobu. Castisin slow spelli horde noobidele nende lossi juures ja tegin nende lvldamise võimatuks. Kutid läksid nii närvi , et tegid 15 man raid groupi mu vastu healeri tangi ja dpsiga. -_- NII kahju , et screenshoti ei teinud. Vastavalt olid nad ka kõik lvl 72-76. Nii , et IMO world pvp kadumine on ikka suur LOSS. Ma mängin veel lichkingi ja vahest ikka kirud küll hordi üle ... lausa vihkad neid. icon_smile.gif see 2 leeri vastastik vihkamine on kõik parem funktsioon mille nad välja mõtlesid.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morfea
HV kasutaja
morfea

liitunud: 26.09.2005




sõnum 19.04.2012 16:19:11 vasta tsitaadiga

Keegi teab kuida MOP beeta servu seisund on ? Stabiilne või crashib pidevalt nagu paljud halavad?

Sain accessi ja mõtlen kas nii varases staadiumis tasub üldse seal jebida.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dzombe
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2003




sõnum 19.04.2012 17:39:53 vasta tsitaadiga

Tegelikult ei jookse need serverid midagi NII tihti kokku. Rohkem kui bugide otsimine käib pinda see talentide ringitegemine... Ja preestriga avastades, et Mass Dispel võtab 38k mana, oli hea üllatus esimest korda ilma addonideta healida instat, kui 2 castiga sai ennast oomi lasta ... Ehk mine parem Blizz foorimisse normaalsete talentide ja spellide eest võitlema icon_smile.gif
_________________
--
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriss2
HV vaatleja
kriss2

liitunud: 30.11.2009




sõnum 19.04.2012 18:05:03 vasta tsitaadiga

Hey, kust ma saaksin osta Battle.net Authenticator - Raynor Edition ?


Kui blizzard.com poest tahan osta ülteb ,et ei shipi minu juurde.

_________________
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.04.2012 22:13:28 vasta tsitaadiga

Mulle saatis omal ajal blizzi poest ostetud authenticatorid postiga gildikaaslasest rootslane.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Trinity
HV vaatleja

liitunud: 27.06.2003




sõnum 25.04.2012 00:23:38 vasta tsitaadiga

vanaisa kirjutas:
Nii , et IMO world pvp kadumine on ikka suur LOSS. Ma mängin veel lichkingi ja vahest ikka kirud küll hordi üle ... lausa vihkad neid. icon_smile.gif see 2 leeri vastastik vihkamine on kõik parem funktsioon mille nad välja mõtlesid.


Keskmine gänker ei tea misasi PvP on, et kui oma arena gearis PvP chari (kes ei pea isegi main olema) kohale tood, siis 99.99% mõtled, et see polnud nüüd küll seda logi väärt. selle wow 7 aasta jooksul pole vist kordagi ganker mu 'revenge' logi üle elanud, seega nüüdseks olen ma paratamatult veendunud, et see '2 leeri vastatsik vihkamine' on täiesti kasutu kõrval-häire. Ei mina vihka kedagi ja pigem tunnen neile noortele "best PvP hero"dele kaasa.

Meenub siin paarpäeva tagasi mingi areeni gearis 800 rated blood dk hero, kes L84 allysid kiusas. Tõin siis roogi platsi niisama igavusest. Pärast kuulsin L1 käest, et miks ma nii halb olen ja ei lase tal L84sid tagaajada. I rest my case.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vanaisa
HV kasutaja

liitunud: 30.04.2007




sõnum 25.04.2012 01:08:15 vasta tsitaadiga

Trinity kirjutas:
vanaisa kirjutas:
Nii , et IMO world pvp kadumine on ikka suur LOSS. Ma mängin veel lichkingi ja vahest ikka kirud küll hordi üle ... lausa vihkad neid. icon_smile.gif see 2 leeri vastastik vihkamine on kõik parem funktsioon mille nad välja mõtlesid.




. Pärast kuulsin L1 käest, et miks ma nii halb olen ja ei lase tal L84sid tagaajada. .


this made my day hahaha miks sa niii paha oled icon_biggrin.gif mingi 10 aastane oli imo
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trinity
HV vaatleja

liitunud: 27.06.2003




sõnum 25.04.2012 14:32:28 vasta tsitaadiga

vanaisa kirjutas:
this made my day hahaha miks sa niii paha oled icon_biggrin.gif mingi 10 aastane oli imo


Meil realmis on paar legendi. Mingiaeg igav oli, gripisin deathknigtina ühte gänk hero guardidesse. Kuskil 190 peal läks lugemine segi. Ma ei tea kumb meist nagu lootusetum oli, kas tema et tagasi tuli iga kord või mina, et viitsisin.

Point oli see, et lõpuks peale 3-4h madistamist logib oma alti ja ütleb : Sa <sõim> tule ära sealt. sa oled nii <suurem sõim> mängija et ma tapaks sinusuguseid mitu korraga."

No ma siis tulin ära sealt. Tapsin teda 4-5 korda veel. Võtsin screenshoti ja igakord kui ta realm foorumis ülbas, panin pildid üles.

Ei, noh ma ise saan känki maailmapeal, aga need pole ka inimesed kes lowbisid jahtmas käivad. need on täiesti kaks eri tüüpi tegelasi. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vanaisa
HV kasutaja

liitunud: 30.04.2007




sõnum 25.04.2012 15:36:18 vasta tsitaadiga

Hhahaha 4-5 tundi madistamist icon_biggrin.gif . Ma varitsen outlandis tavalised lvl 80neid kes kaitsevad noobe. Oli siis üks kord hunter ja kaks dk-d. Ise olin arcane mage. Ootasin ja ootasin kuni dk-d hakkasid igavusest duelima. Üks kaotas ja jäi 1+ hp peale mille ma nottisin fire blastiga maha ja teisel dk-l oli ka minimaalselt hp-d mille niitsin ka kergelt maha. Tagant järgi tapisin hunteri ka veel ära. Hunter andis kohe alla aga dk-d hakkasid üks haaval spawnima ja mulle kallale tulema. Tapsin neid 7 korda sedasi ära kuni mul polnud enam aega et isegi eatida.

Kuid jah minu kogemused noobide harassimisega on ainult see , et castin slow-i nende peale kui nad lvlivad. VÄGA annoying ja midagi teha ka ei saa icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 25.04.2012 15:39:12 vasta tsitaadiga

vanaisa kirjutas:
dk-d hakkasid üks haaval spawnima ja mulle kallale tulema. Tapsin neid 7 korda sedasi ära kuni mul polnud enam aega et isegi eatida
Kas mul on luulud või mäletan valesti, et wowis mitu korda järjest surres respawn timer kasvas pidevalt pikemaks?


Anyway, mis lõbu see lowbiede nottimine annab? Omasugustest ei saa jagu seega on vaja otsida kedagi, kellest saab?

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 25.04.2012 15:52:53 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
vanaisa kirjutas:
dk-d hakkasid üks haaval spawnima ja mulle kallale tulema. Tapsin neid 7 korda sedasi ära kuni mul polnud enam aega et isegi eatida
Kas mul on luulud või mäletan valesti, et wowis mitu korda järjest surres respawn timer kasvas pidevalt pikemaks?


Anyway, mis lõbu see lowbiede nottimine annab? Omasugustest ei saa jagu seega on vaja otsida kedagi, kellest saab?
thumbs_up.gif
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 25.04.2012 15:54:14 vasta tsitaadiga

Vabandust , aga segan korraks mineviku heietusi unustamatutest kangelastegudest ,ajast kui muru oli veel roheline ja taevas oli sinine.

Neile kes betast ikka veel huvitatud on.
Beta serveritesse pandi eile uus suurem patch. Üle 500 mega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanaisa
HV kasutaja

liitunud: 30.04.2007




sõnum 25.04.2012 16:15:38 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
vanaisa kirjutas:
dk-d hakkasid üks haaval spawnima ja mulle kallale tulema. Tapsin neid 7 korda sedasi ära kuni mul polnud enam aega et isegi eatida
Kas mul on luulud või mäletan valesti, et wowis mitu korda järjest surres respawn timer kasvas pidevalt pikemaks?


Anyway, mis lõbu see lowbiede nottimine annab? Omasugustest ei saa jagu seega on vaja otsida kedagi, kellest saab?


Ei ole pidevalt , kuni 2 minutit on maksimum
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 25.04.2012 16:33:47 vasta tsitaadiga

Ning 2min jooksul ei jõua süüa-juua? Kõlab suts kahtlaselt.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vanaisa
HV kasutaja

liitunud: 30.04.2007




sõnum 25.04.2012 16:40:59 vasta tsitaadiga

Korda mööda tulid , ja maag suckib unholy dk vastu täiega. Tol hetkel tänasin jumalat et korraga ei tulnud. Mõlemad kuskil 6k GS-i ümber. Mul läks madistamisega ka natukene aeg ja teine kutt spawnis suht pärast seda kui esimene ära suri.
Igastahes outland on üks kõva koht.

Kas keegi oskab öelda , et kas peab ostma cata exp poest eraldi või saab seda kuskilt tasuta tõmmata ka , et global WOW-is mängida? Konto on subscribitud
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 25.04.2012 16:54:31 vasta tsitaadiga

Võid osta blizzi netipoest ning sealt kaudu alla tirida.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
morfea
HV kasutaja
morfea

liitunud: 26.09.2005




sõnum 25.04.2012 17:57:30 vasta tsitaadiga

Trinity kirjutas:

Meil realmis on paar legendi.


Mis eepilises realmis sa pelad ka ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 703, 704, 705 ... 767, 768, 769  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.