|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
veldur
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2002
|
30.12.2003 20:38:32
|
|
|
| Jõulutroll kirjutas: |
Täna sain siis tunda ORDI "head" teenindust. Panin ühele kliendile teoreetilise komplekti kokku ORDI hinnakirjade põhjal ja ta tellis arvuti Viljandi Inforingist (ORDI diiler). Lubati täpselt selline kokku panna. Noh, tõi siis klient arvuti minu kätte, et ma selle seadistaksin ja mis selgus!? Tellitud PC3200 mälu asemel hoopis PC2700, ehkki tagakleepsul kirjas PC3200! Tellitus 350W toiteploki asemel 300W! Ja kõige naljakam, kaasa polnud pandud klaviatuuri! Niisuguse "tünga" eest peaks juba kahjutasu nõudma! |
See mälu värk paistab tootja (isik kes masina kokku kruvis) viga olevat. Kui taga kleepsu peal ikka PC3200, siis nii see ka telliti.
Ja müüjad ning ka diiler lähtusid sellest, et masinas on PC3200 mälud.
Kurb, kui nii juhtub.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harley
Piiratud kasutaja
liitunud: 25.12.2003
|
07.01.2004 04:23:09
|
|
|
Minu praaktika naitab et ORDIs tuleb osta ja tellima niimoodi et korval seista ja nappuga naitama kuhu mida panna ja topima. muidu koik laheb perse. Kogemus on kolm aastat suhtlemine ja mitu arvutid kokku panemine.
_________________ Liikluspolitsei sponsor |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
07.01.2004 10:12:19
|
|
|
| Harley kirjutas: |
| Minu praaktika naitab et ORDIs tuleb osta ja tellima niimoodi et korval seista ja nappuga naitama kuhu mida panna ja topima. muidu koik laheb <b>piix</b>. Kogemus on kolm aastat suhtlemine ja mitu arvutid kokku panemine. |
... ma ei tea, et kuskil mujal asi palju parem oleks, kui valid default komlekti või lased soovitada, saad ikka sellise, millest pood kõige rohkem kasu saab ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martn
HV kasutaja
liitunud: 16.12.2003
|
07.01.2004 23:20:23
|
|
|
| Harley kirjutas: |
| Minu praaktika naitab et ORDIs tuleb osta ja tellima niimoodi et korval seista ja nappuga naitama kuhu mida panna ja topima. muidu koik laheb <b>piix</b>. Kogemus on kolm aastat suhtlemine ja mitu arvutid kokku panemine. |
emm, ordi enda kommentaar sellisele käitumisele oli, et nad üritavad komplektid kiiresti komplekteerida ja kui neil parasjagu SEDA pole, pannakse samaväärne jupp sinna...
Mul endal ainult positiivsed kogemused, tellimused alati täidetud mulle korrektselt ja kiiresti, sageli kui kiire on tõstetakse kaup ja arve valmis juba. garantiis käinud mõned korrad,CT emaplaadi tootjaveaga ilmselt ja APC upsidega mis oli ka ilmselt partiiviga....midagi negatiivset pole öelda....arvestades, mis kogustes ma sealt olen ostnud, pole nagu garantiis käinudki...
martin
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jõmmu
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2004
|
14.01.2004 21:43:15
|
|
|
Arvuti nagu ikka
Mul omal ka Ordi olen rahul
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Gaits
HV kasutaja
liitunud: 06.01.2003
|
15.01.2004 00:05:05
|
|
|
Ordist ainult positiivsed kogemused.
Eriti viimasel ajal ja Jõe tänava kauplusest!!
Sai ostetud tiba vale asi (mõni aeg tagasi) ja vahetasid ilma küsimusteta ringi, kallima vastu, aga sain seejuures ka suht korraliku ale!
Peale seda tihti sealt ostnud ja alati meeldiv ja asjalik teenindus, mis on minuarust väga tähtis (võrreldes mõne K-venna mühatusega, et vist ei ole ja ei tea ja ei tahagi teada!).
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohakaoskar
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2003
|
17.01.2004 19:56:53
|
|
|
| Ordiga on üldiselt läbi aegade positiivsed kogemused olnud. Tervet komplekti pole ostnud, ainult kvaliteetsemaid juppe ja mõned monitorid. Interneti kaudu tellimine töötab ka neil üsna hästi. Kõik asjad mis sai tellitud, tulid ka kohale. Töötavad kõik. Mu meelset on kolm asjalikumat arvutifirmat Gennet, Kernel ja Ordi.
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
187 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asdaf
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2003
|
19.01.2004 14:57:06
|
|
|
Ka positiivne kogemus Ordiga , unustasid küll natuke mu tellimuse ära , aga tegid heastamiseks alet
_________________ Back to Nvidia . |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
unknown1
HV vaatleja

liitunud: 04.02.2004
|
04.02.2004 16:50:18
|
|
|
| tsitaat: |
Jägermeister
Tellisin omal ajal profiilis nähtava arvuti Ordist. Kätte saades oli cd k9irjutaja aeglasem kui arvel näha, ka olin tellidels rõhutanud et tahan yhte 512 MB mälu, nemad olid ikka kaks 256 sisse toppinud.. aga arvel oli ka 2x256 MB nii et selle pärast ei viitsinud norima hakata.. Samas, 3 x on mul graafikakaarti vahetatud (Geforce, nvidia oma.. MX 440..) iga kord on olnud yks ja seesama probleem - TV out untsus. Ja kuigi ma olen neile iga kord öelnud et TV out ei tööta, kõik muu on OK.. et tehke palun äevaga korda, sii eiei.. ikka nädal aega peab remondis ilusasti kykitama arvuti.. Selline teenindus on Tartus.. seal Tartu Maja kandis..
|
Kusjuures mul sama asi oli..profiilis oleva arvutiga..cd kirjutaja pidi tulema LG aga pandi NEC ja kirjutaja tuli ka 4x aeglasem..ram tuli 2*256......ordi arvutite korpus ka suht si**..müriseb ja lõugab nagu hull...
_________________ DdddddddDa! |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
04.02.2004 16:59:28
|
|
|
| unknown1 kirjutas: |
Kusjuures mul sama asi oli..profiilis oleva arvutiga..cd kirjutaja pidi tulema LG aga pandi NEC ja kirjutaja tuli ka 4x aeglasem..ram tuli 2*256......ordi arvutite korpus ka suht si**..müriseb ja lõugab nagu hull... |
... kui oluline on Sulle firmamärk ja kui palju kasutad kirjutaja max. kiirust ? 2*256 mälu pandi ehk sellepärast, et arvuti emaplaadil on nForce2 kiibistik, mis töötab kahe pulgaga tiba kiiremini, kui ühega. Mürina suhtes oleks võinud mainida enne, et soovid vaikset kasti, oma kogemuste kohaselt, oskavad nad sellise kokku panna küll ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
05.02.2004 11:40:35
|
|
|
| Ohakaoskar kirjutas: |
| Ordiga on üldiselt läbi aegade positiivsed kogemused olnud. Tervet komplekti pole ostnud, ainult kvaliteetsemaid juppe ja mõned monitorid. Interneti kaudu tellimine töötab ka neil üsna hästi. Kõik asjad mis sai tellitud, tulid ka kohale. Töötavad kõik. Mu meelset on kolm asjalikumat arvutifirmat Gennet, Kernel ja Ordi. |
Jah nii see on...samas Kernel võtab ikka ropult vahelt
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
05.02.2004 17:17:08
|
|
|
Kusjuures, mind häirib väga Ordi puhul see, et hinnakirjas on tooted, mida hetkel laos pole ja lähemal ajal ka tulemas mitte. Kas tõepoolest pole nii suurel firmal raha, et oma kodulehekülje andmebaas siduda oma müügiandmebaasiga, et reaalajas näiteks laojääki kajastataks või kasvõi seda, et toode on olemas.
_________________ Rakvere parasiit |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
05.02.2004 23:52:22
|
|
|
| Theum kirjutas: |
| Kusjuures, mind häirib väga Ordi puhul see, et hinnakirjas on tooted, mida hetkel laos pole ja lähemal ajal ka tulemas mitte. Kas tõepoolest pole nii suurel firmal raha, et oma kodulehekülje andmebaas siduda oma müügiandmebaasiga, et reaalajas näiteks laojääki kajastataks või kasvõi seda, et toode on olemas. |
Aga on ju kirjas see, et kas toode on laos jne... näide
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
06.02.2004 10:55:55
|
|
|
Kirjas võib ju olla, aga tegelikkusele see ei vasta. Näide.
Info on, et toode on ettetellimisel, aga tegelikult on toode olemas. Tundub, et kodulehe haldamisga toodete osas tegeletakse müügisüsteemist eraldiseisvalt. Kui kellelgi aega on, siis viiakse parandused sisse.
_________________ Rakvere parasiit |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meediake
HV vaatleja
liitunud: 08.09.2003
|
09.02.2004 02:59:55
|
|
|
tjahh, ostsin Ordist:
Kõlarid -> tuksis
Kõvaketas -> aastaga tuksis
Arvuti -> võrgukaart tuksis, lisaks teeb arvuti äkkrestarte
2 hiirt -> mõlemad 2-kuuga tuksis
Klaviatuur -> tühik vigane
Seega, ka minul on kahjuks Ordiga enamjaolt halvad kogemused
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jjk
HV veteran
liitunud: 30.10.2003
|
09.02.2004 10:08:34
|
|
|
Kunagi käibis Tartumail kõlakas, et Ordi töötajad ei soovita osta Ordi emaplaate. Ma ei soovita isiklikult osta ka Ordi kõlareid, Ordi kõvakettaid, ja muid Ordi komponente, sest neid ei ole lihtsalt olemas. Millal küll inimestele kohale jõuab, et Ordi ise ei tee kõlareid ja emaplaate ja kõvakettaid.
_________________ www.sisters.ee: rinnamärgid, külmkapimagnetid, võtmehoidjad, käepaelad |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
09.02.2004 10:09:11
|
|
|
| meediake kirjutas: |
tjahh, ostsin Ordist:
Kõlarid -> tuksis
Kõvaketas -> aastaga tuksis
Arvuti -> võrgukaart tuksis, lisaks teeb arvuti äkkrestarte
2 hiirt -> mõlemad 2-kuuga tuksis
Klaviatuur -> tühik vigane
Seega, ka minul on kahjuks Ordiga enamjaolt halvad kogemused  |
Kui klaviatuuri tühik kohe vigane ei olnud, siis nähes ka kahte 2-kuuga surnuks piinatud hiirt, tundub rohkem viga kasutajas olevat
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_789
HV kasutaja
liitunud: 31.01.2004
|
09.02.2004 18:54:27
|
|
|
Mina olen Ordiga üldiselt rahul. Teenindusel ja kauba kvaliteedil pole viga, kuid ilma praagita ka kõik tooted ei ole. Praagi puhul torkab silma garantiiteenindus, mis on minu meelest ääretult korralik. Kui sul on kaasas vajalikud paberid ja räägid rahulikult oma asja ära, siis vähemalt minu puhul on oldud ääretult abivalmid ning toode on alati kas parandatud või asendatud samaväärse või paremaga. Loomulikult pole ükski firma kungla aed ja olen kindel, et on palju inimesi, kellel on kurvad mälestused seoses Ordiga.
_________________ "Audaces fortuna juvat!" (Julgeid kroonib edu!) |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
10.02.2004 16:02:46
|
|
|
Käisin seal pea aasta tagasi. Ostsin kribaja, nimeks _NEC 9300A OEM. 48x24x48. Siiani töötab, suppordib overburni, siiani suvalisi 800- sed ära kribanud, niiet- rahul.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
P2takac
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2003
|
11.02.2004 04:06:39
|
|
|
korralik firma ka ju
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kiil147
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
18.02.2004 09:26:49
|
|
|
OT: Võttes lahti ÕS-i ja proovides leida tähendusi järgmistele sõnadele:
1. maina
2. misma
3. näkin
4. venat
5. olit
6. veitse
7. purius
8. esmas
9. garantiisse
Ei tahaks nüüd küll solvata (kuigi niimoodi välja kukub), aga ühes lauses nii palju vigu teha, see on omaette oskus juba.
_________________ Rakvere parasiit |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kiil147
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2003
|
18.02.2004 13:09:07
|
|
|
| Theum kirjutas: |
OT: Võttes lahti ÕS-i ja proovides leida tähendusi järgmistele sõnadele:
1. maina
2. misma
3. näkin
4. venat
5. olit
6. veitse
7. purius
8. esmas
9. garantiisse
Ei tahaks nüüd küll solvata (kuigi niimoodi välja kukub), aga ühes lauses nii palju vigu teha, see on omaette oskus juba. |
provi ise ka nii paliu teha ja olet sama kõva kui mina
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
18.02.2004 18:44:08
|
|
|
| kiil147 kirjutas: |
| Theum kirjutas: |
OT: Võttes lahti ÕS-i ja proovides leida tähendusi järgmistele sõnadele:
1. maina
2. misma
3. näkin
4. venat
5. olit
6. veitse
7. purius
8. esmas
9. garantiisse
Ei tahaks nüüd küll solvata (kuigi niimoodi välja kukub), aga ühes lauses nii palju vigu teha, see on omaette oskus juba. |
provi ise ka nii paliu teha ja olet sama kõva kui mina |
Pean vajalikuks ühe heatahtliku HV-lase juhtimisel oma teguviisi vabandada ja proovin edaspidi mitte nii karm olla. HV-lase info järgi ilmnesid asjaolud, mida ma siin välja tuua ei saa, aga loogiliselt järeldades eeldan et kiil147 mõistab mind.
Niipalju võin oma teo õigustuseks öelda (kuigi see võib tunduda lapsik), et piisavalt palju näen foorumis kasutajaid, kes ei vaevu õigekirjale ja normaalsele lauseehitusele vähematki tähelepanu pöörama. Seega võtsin endale julguse kommenteerida. Minu vabandused veelkord.
_________________ Rakvere parasiit |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henrik
HV kasutaja
liitunud: 26.11.2003
|
19.02.2004 00:23:56
|
|
|
Mismõttes purjus? See paistab olema mingi paari aasta vanune chaintechi emaplaat. Osadel plaatidel sellise põhjasilla jahutuse korral oskasid need radikad tõesti kivi pealt maha vajuda (liim mis seal all on ei pea ilmselt soojusele vastu ja hakkab sulama) aja jooksul.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
reso
HV vaatleja

liitunud: 23.02.2004
|
26.02.2004 14:08:10
|
|
|
| kui komplekte vaadata, siis hind ei ole küll õigustatud. kindlasti saab odavamalt.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McFly
HV vaatleja
liitunud: 24.02.2004
|
26.02.2004 21:01:30
|
|
|
| reso kirjutas: |
| kui komplekte vaadata, siis hind ei ole küll õigustatud. kindlasti saab odavamalt. |
Ordist saab kah odavamalt, kui suumulk küljes on
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
386
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.11.2003
|
28.02.2004 03:00:38
|
|
|
S 101 korpus ilma toiteta sai ostetud. ELS tõi kohale. Oh üllatust. Toiteplokk sees. Ise poleks poest osanud ostagi vastavat toitekat (2*400). Siiani ei ole helistanud ja raha juurde kysitud. Flex tegi seda küll. mingi 800.- pärast.
Kui nüüd meelde tuletada siis käisin seda kasti mitu korda Ordis uurimas. Kord seda polnud. Olid ainult koos toiteplokiga, mis teeb hinnale kuskil 1800.- juurde. Siis üritasin nänni läbi veebi tellida. Seal aga tellimuse tühistasin, kui sain teada et asi on poodi ikkagi ilmunud.
Veel üks tähelepanek. Huvitav oli müüja reaktsiooni näha kui ta taipas, et soovin serveri kasti tellida aga mitte 400.- kasti.
viimati muutis 386 06.03.2004 01:48:50, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veldur
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2002
|
29.02.2004 05:18:25
|
|
|
| 386 kirjutas: |
Veel üks tähelepanek. Väga huvitav oli müüja reaktsiooni näha kui ta taipas, et soovin serveri kasti tellida. Kahjuks oli ebameeldiv näha müüja suhtumise muutumist kui kusagil 400.- kroonise kasti asemel tunti huvi 2000.- kasti vastu. |
Selgita palun!
Kus? Mis?
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
29.02.2004 13:08:48
|
|
|
| McFly kirjutas: |
| reso kirjutas: |
| kui komplekte vaadata, siis hind ei ole küll õigustatud. kindlasti saab odavamalt. |
Ordist saab kah odavamalt, kui suumulk küljes on |
Küljes olemisest üksi ei aita.
Liigutada ja häälitseda peab ka oskama.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pro7
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2004
|
03.03.2004 22:10:23
ordi |
|
|
minu arust on ordi hea koht. Ostsin seal 2a tagasi p4 2.0 kirutaja läks p... läksin garantiisse ja sain uue ja parem ilma probleemideta. nüüd tellisin uue pc ostsin Jõe Ordist sama mehe käest ja sain veel 700eeq soodust kah + tasuta kallim korpus. Pole veel kätte saanud aga arvan et probleeme ei tule
viimati muutis Pro7 27.12.2005 20:11:44, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
04.03.2004 01:12:38
|
|
|
ordi täitsa hea koht
klassivend ainult sealt asju ostab ja kiidab taevani ordit
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
386
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.11.2003
|
06.03.2004 01:54:35
|
|
|
| veldur kirjutas: |
| 386 kirjutas: |
Veel üks tähelepanek. Väga huvitav oli müüja reaktsiooni näha kui ta taipas, et soovin serveri kasti tellida. Kahjuks oli ebameeldiv näha müüja suhtumise muutumist kui kusagil 400.- kroonise kasti asemel tunti huvi 2000.- kasti vastu. |
Selgita palun!
Kus? Mis? |
Ordis Tondi Ärikeskuses. Esialgu tundsin huvi, et kas kasti on võimalik koju ka tellida. Selle peale tehti vingus nägu ja öeldi, et põhimõtteliselt saab aga lisatasu eest. Selle peale kostsin mina, et eks nemad peavad selle mulle ära tooma, kuna kast selline suur. Noh, see serveri kast. Siis noormehe jutt ja olemus muutus kohe...
Kokkuvõtteks: Ordi on päris hää koht. Päris palju kraami on sealt ostetud. Nänni valikut on ja kui probleeme esineb, siis need lahendatakse ära kiirest. Näiteks soovisin paar nädalat vana temperatuuri systeemi moodsama (just ilmunud) ja kallima vastu ümber vahetada. Ning tegitki vahetuse ära...
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
06.03.2004 20:55:18
|
|
|
| woozy kirjutas: |
ordi täitsa hea koht
klassivend ainult sealt asju ostab ja kiidab taevani ordit  |
Nu ega siis ei olegi kellelgi tavaliselt pretentsioone,kui raha annavad ja kauba saavad.Probleemid on tavaliselt alati klienditoega.Loomulikult ajab inimese kurjaks,kui ta viib kauba poodi tagasi ja seal enamvähem üritatakse alguses inimene ise süüdlaseks tembeldada miski naeruväärse teooriaga.Teiseks üldlevind probleemiks on jokutamine,inimene läheb garantiisse miski väikse probleemiga mida saaks kiirelt kohapeal kontrollida või vähemalt paari päeva jooksul aga miski tugitoolis lösutav ja internetis surfav garantiimehike ütleb,et on ikka hirmus kiire ,et anna kast ja miski nädala pärast järsku helistame ja anname teada mis saab.Ise ordist tohhuijaa ostnud kola ja olen ka iseenesest rahul,sest midagi pole peale alguses ostetud kasti(mis miski kuu aega garantiis istus) per*e läinud.Asi vist selles ,et ordis asi niimuudi ,et kauba ostad müüja käest,aga probleemidega lähed garantiisse.Ehk siis olukord kus müüja ütleb ,et "mina ainult müün,mina ei tegele probleemidega" ja garantii vend teeb ka hapu näo a'la "kas mina selle sulle müüsin ve,nuh eks ma millalgi vaata asja üle?".Selles suhtes on mõnes teises kohas hea,sest müüja tunneb ennast natuke rohkem vastutavamana.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
finch
HV Guru

liitunud: 13.12.2002
|
10.03.2004 01:48:24
|
|
|
hih, sain täna väikse üllatuse osaliseks tõin siis ordi garantiist ära monitori. kodus seda kastist välja koukides avastasin monitori kastist ühe valge karbikese.
vaatasin siis sinna sisse - GeForceFX5200/5600 manuaal ja mingi juhe (tv-out nähtavasti) kuidas need sinna sattusid
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
klOun
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2002
|
10.03.2004 02:54:46
|
|
|
mulle lubati logitechi läpaka layoutiga klaverit, müüsin loomulikult oma vana klaveri kursavennale maha ja läksin rahaga kohale.. (enne olin maili ka saatnud, et hoidke homseni alles).. läksin kohale.. öeldi et jah klaver on.. näppida saad.. aga me sulle müüa ei saa, kuna mingi sepp olevat enne mind kinni pannud. Oleks siis mailile vastata võinud, et sry hiljax jäid vms
_________________ 🥫 Experience is one thing you can't get for nothing. |
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
10.03.2004 08:38:59
|
|
|
klOun, äkki nad hoidsid seda kinni tänu su enda emailile, ja ei teadnud et sa sama kutt oled?
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aX
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2003
|
10.03.2004 08:45:31
|
|
|
Iseenesest poega on mul ainult positiivsed kogemused.
Aga need garantiiremondi omad on kll ühed parajad susserdised (7 päeva läks aega et mul emaplaat ära vahetada) jne.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aX
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2003
|
10.03.2004 08:46:50
|
|
|
| McFly kirjutas: |
| reso kirjutas: |
| kui komplekte vaadata, siis hind ei ole küll õigustatud. kindlasti saab odavamalt. |
Ordist saab kah odavamalt, kui suumulk küljes on |
Nõustun - ma olen siiani kõik "soodusega" saand
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
klOun
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2002
|
10.03.2004 08:53:44
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| klOun, äkki nad hoidsid seda kinni tänu su enda emailile, ja ei teadnud et sa sama kutt oled? |
Ei seda ei olnud, ta sai aru küll, kes ma olen (ma küsisin enne coolermasteri keyboardi.. ja me rääkisime sellest mailist enne kui jutt ostmisele läks)
aga no pohlad... toxin oma SIEMENS'i kiiboordi niikaua, kui uus laadung tuleb Muidu on igati norm pood.. ja "soodust" olen pea alati suutnud välja rääkida.. vähemalt natukenegi Ükskord läksin sünnipäeval sinna ja ostsin NEC'i 12x kirjutaja.. oh siis oli fun
Muidu pood - eriti Tondi oma
_________________ 🥫 Experience is one thing you can't get for nothing. |
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
10.03.2004 13:21:15
|
|
|
| aX... Tartus küll säärast probleemi ei ole... max 2-3 päeva ja garantii korras...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
finch
HV Guru

liitunud: 13.12.2002
|
10.03.2004 13:31:52
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| aX... Tartus küll säärast probleemi ei ole... max 2-3 päeva ja garantii korras... |
oleneb mida sa sinna garantiisse viid.. mina viisin monitori ja näed - läks ~ kuu aega
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sahib
HV veteran

liitunud: 25.08.2003
|
10.03.2004 14:02:55
|
|
|
Hinnakirjas on neil palju korpusi, mis ainult ettetellimisel. 1-3 päeva ja käes. On kellelgi kogemusi, kui kaua tegelikult läheb? Kodukal on kirjas, et kui kaup üle 1000- , siis postiga saadetakse tasuta koju.
_________________ Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ... |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastix
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2001
|
10.03.2004 14:12:56
|
|
|
| tegelikult see tellimine võtabki neil täpselt nii palju aega kui lubatud.
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aixx
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2003
|
15.03.2004 17:54:15
|
|
|
mul käe all ca 10 ordist erinevatel aegadel välja lastud kasti alates tavapentiumitest kuni uuemate celeronideni. Asjad on arvutiklassis ja mitte midagi pole veel selle ajaga riistvaraga juhtunud ! Nüüd ostan juurde eks näis
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[m.o.b.o]
HV kasutaja
![[m.o.b.o] [m.o.b.o]](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/9b21870441b502b62c860cb33871a1d9.gif)
liitunud: 17.03.2004
|
23.03.2004 19:26:55
|
|
|
Ordi vähemalt minu kogemus on näidanud, midagi pole purunenud ja kõik on olnud nii nagu peab. teenindus ka heal tasemel isiklikult on juba välja kujunenud et käin alati rääkimas ühe kindla müüijaga
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kiil147
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2003
|
23.03.2004 21:50:00
|
|
|
ütleme et mul olit ka heat suhtet seni kuni masin vilast peksma haks käis sis karantiis nätalakese sis oli nätal aeka arvuti nor maalne ja nüt jäle ...... joksep siis koku kui ise heaks ar vab siis visin uuesti
viimati muutis kiil147 03.04.2004 20:28:14, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k2iguvahetaja
HV veteran
liitunud: 07.05.2003
|
23.03.2004 21:52:43
|
|
|
| Sõbral ordi arvuti. Video vent läks läbi, tglt alguses oli läbi. GPU temp oli 70c, a vend kellel arvuti oli, oli üsna dumbuser. Ühesõnaga viskas artifakte, viidi garantiisse. Tüübid vahetasid ainult vendi välja ilmselt, aga kust saada seda venti? Eraldi ju müügil pole. Nüüd kuumast sai vist kannatada, igatahes ükski mäng tööle ei lähe, ja enne windooza laadimist paneb juba artifakte. Enivei läheb garantiisse. Tegelt muidu norm firma. Kallis ainult.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
starfild
HV vaatleja

liitunud: 04.09.2002
|
24.03.2004 21:37:28
|
|
|
| Punkt ORDI kontosse. Sai 12 päeva tagasi slaidiskänner ostetud. Jäi nagu jutt ka, et kui ikka pill ei tööta nii, nagu mul vaja, siis võtavad tagasi. Ja tõepoolest ei vastanud ootustele. Täna viisin tagasi. Kuna olin ka hoidnud nagu silmatera, siis mingit probleemi polnud. Näitasin ka välja trykitud slaide ja nende kvaliteeti. Kõik käis väga kiiresti ja asjalikult. Positiivne.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|