Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 189, 190, 191  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kasutad rattakiivrit?
Kasutan.
44%
 44%  [ 88 ]
Plaanin kasutama hakata, kui ... (täpsistan teemas)
8%
 8%  [ 16 ]
Ei kasuta, sest kiivriga pole enam lahe
21%
 21%  [ 42 ]
Ei kasuta, sest ... (täpsustan teemas)
25%
 25%  [ 50 ]
hääli kokku : 196

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 12.03.2012 16:30:24 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
või on sinu meelest kütuseaktsiis veel vähe?
Loomulikult vähe kui vaadata teede olukorda icon_rolleyes.gif

Pealegi ega ikka ei trügi küll autode vahele rattaga eriti vabatahtlikult. Kerge liikluse hõrendamine maksu näol halba ei teeks.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2012 16:35:23 vasta tsitaadiga

Raha kogutakse ohtralt, lihtsalt kogu kogutud raha ei lähe teekatesse ja liiklusohutusse.

Need igipõlised jalgratturid võiks lõpuks ometi hakata aru saama, et autodega seotud maksude tõstmine, tõstab kõikide teenuste ja kaupade hindu.

Pigem nõudke korralikke jalgrattateid.

edit: ma ise sõidan nii auto, ühistranspordi kui jalgrattaga.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2012 16:51:38 vasta tsitaadiga

Tulles tagasi jalgratta värvimise juurde, siis millised on võimalused ise korralik värvimine teha? Kas see võiks suht võhikule ülejõu käiv või mis oleks kruntimise/värvimise/lakkimise juures need, millele peaks erilist tähelepanu pöörama? Millised oleksid kokkusobivad krundid/värvid/lakid?

Küsimus pole selles, et värvimine kallis oleks, aga uuriks ennem maad, et kui keeruline see endal teha oleks. Aerosoolipudeliga sain kenasti hakkama, aga viga oli värvis ja tehnikas. icon_biggrin.gif

Millise firma toodangut eelistada/välistada -> http://www.autopaint.ee/tooted/ ? Kõvendi kasutamine oleks mõttekas?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 12.03.2012 16:54:20 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
indrek27 kirjutas:

mingi automaks võiks tulla, näiteks 50 eurot kuus.

kuss icon_mad.gif tänu autojuhtidele saadki asfalti pealt sõita. või on sinu meelest kütuseaktsiis veel vähe?


minuteada kütuseaktsiisist ei lähe kõik raha teedele, samamoodi alkoholi- ja tubakaaktsiis ei lähe kopsuhaigete ja joodikute raviks.
raha läheb riigikassasse, seal eraldatakse vist mingi osa ja osa kaubeldakse EL juurde. nagu meediast vist läbijooksis, siis teede kvaliteet on halb kuna korruptsioon on suur.

LiivaneLord: kui sul kuumakambrit ja tolmuvaba ruumi pole, kuidas sa värvid seda. lihtsam on see raha maksta ja saada prof. tulemus kui ise võõpama hakata, nässu läheb, siis pead ju jälle ära puhastama icon_smile.gif
aerosooli värv peaks palju õhem olema kui see värv mis värvikojas on. aerosoolis värv segatakse gaasiga, ta peab ülivedel olema ja kiht jääb ka õhuke.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 12.03.2012 19:41:42 vasta tsitaadiga

Kergliiklusteed võiks maksustada,siis saaks rohkem neid teha selle rahaga ja oleks igast enesetapjaid vähem.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2012 23:07:02 vasta tsitaadiga

Kust jalgrattale gpsi saaks? Mõistliku hinnaga
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2012 23:23:13 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Kergliiklusteed võiks maksustada,siis saaks rohkem neid teha selle rahaga ja oleks igast enesetapjaid vähem.
Kes to loll sul seal sõidaks, kui tasuline oleks?

Pigem võiks talvel lahti ajada.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 13.03.2012 00:02:10 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Kust jalgrattale gpsi saaks? Mõistliku hinnaga

Ise kasutan tavalist mobiilis leiduvat gepsu icon_wink.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2012 21:42:49 vasta tsitaadiga

Küsiks sellise küsimuse, et mida arvata Authori ratastest üleüldiselt?

Idee on osta ratas eelkõige linnasõiduks ehk siis kõva kattega teedele. Aeg-ajalt satun kindlasti ka kruusale ja mullale, kuid seda siiski harva. Idee on hinnaga jääda ~400€ kanti.

Author jäi just küsimuse alla sp, et saaks tõenäoliselt pisut parema hinna aga tahaks teada, et kas asi ka seda väärt on. Firma ise on mulle senini tundmatu olnud - st kuidas kvaliteet, kas võib asja usaldada samamoodi või isegi ehk enam, kui nt trekki jne? Muidugi on oodatud ka alternatiivsed soovitused.

Kui nüüd mingi kindla mudeli peale vaadata valikust, siis vb nt http://www.author.ee/classic.htm
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2012 21:44:17 vasta tsitaadiga

Author on väga hea. Mul omal mingi 5+ aastat olnud maastikuratas. Tuuseldanud sellega nii linnas, metsas ja külavaheteel. Ja kui mõnd spordivõistlust jälgid nii amatöör- kui profitasemel, siis seal päris palju neid.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 18.03.2012 23:26:38 vasta tsitaadiga

kas need pole mitte raamifirmad ja muud asjad on teistelt firmadelt. mida odavam ratas, seda odavam komponendi valik nagunii.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2012 23:29:17 vasta tsitaadiga

Peab kah suveks hakkama uut kulgemise ratast otsima. Midagi, millel oleks rummusisene käiguvahetaja, korralik ketikaitse, kaks metallporilauda ja pakiraam. Let the search begin.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2012 23:36:23 vasta tsitaadiga

maatriks, http://www.rattad.ee/?main=17&productCat=184&productID=6503
Ma soetasin endale sellise. Jube mugav tallapress thumbs_up.gif

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2012 10:17:04 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6986759#6986759 - küsisin enda mure ära küll remondifoorumis aga äkki on ka siin ideid.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2012 10:46:36 vasta tsitaadiga

Mark0, selles foorumis sulle antud vastuses viidatud ankur peakski sulle sobima. Kuna sul betoonsein, peaks see seisma seal kui kalju.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2012 10:56:41 vasta tsitaadiga

Vaatasin jah just, aitäh.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2012 19:05:48 vasta tsitaadiga

Mark0, see hind peab olema seal sentides. Arvan, et see on 100 ankru hind. icon_wink.gif Vähemalt peab olema.

Ankruid veel -> http://www.uustarvik.ee/?id=2&cat_id=87&open=1

Edit: Kas keegi oskab kogemusi jagada seoses ketaspiduritega? Kui ruttu need kuluvad ning kui suur on nende hoolduskulud? Kas ketas on jooksuga koos või eraldi?

Ja teine küsimus on seoses amortidega - millised on kvaliteetsed, kaua amordid vastu peavad ning kui suured on hoolduskulud. Vaadates poes uute amortide hindu, siis võiks eeldada, et amordid võiksid pidada ikka 6-7 aastat vastu.

Mul on mõttes väike plaan hakata raha koguma uue ratta tarvis. Sõidud on suures osas kruusateedel ja aastaringselt.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 27.03.2012 15:06:50 vasta tsitaadiga

Kolasin veits hawaii expressi lehel, kuid kuna see pole suurem asi siis ei suutnud leida taolist ratast:
http://www.policebikestore.com/Merchant2/graphics/00000003/eldorado-cruiser-women.jpg
http://shiawaselife.files.wordpress.com/2010/08/pinkbikewithbasket.gif
http://media.merchantcircle.com/30153873/2010%20Schwinn%20Debutant%20(pink)%203%20Speed%20Aluminum%20Beach%20Cruiser_full.jpeg

Keegi teab kust otsida ja/või oskab öelda selle umbkaudset hinda? Naispool pole muusuguse rattaga eriti nõus, niiet nüüd ajan tikutulega taga

E: väidetavalt pidi ideaalne variant olema selline: http://images.canadianlisted.com/nlarge/pink-white-cruiser-bike-for-450_5921945.jpg

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 27.03.2012 15:09:42 vasta tsitaadiga

Midagi sarnast seal Hawaii Expressis on.

http://www.hawaii.ee/index.php?id=86649&product=1420
http://www.hawaii.ee/index.php?id=86649&product=1643
http://www.hawaii.ee/index.php?id=86649&product=1647

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 27.03.2012 15:20:09 vasta tsitaadiga

http://www.electrabike.ee/

Valik peaks olema piisav =)

_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 27.03.2012 15:35:35 vasta tsitaadiga

Valik on piisav küll...rahakott ainult mitte. icon_rolleyes.gif

Tänud igatahes, see hawaii oma oli täpselt kümpi, mõtlen ja vaatan. thumbs_up.gif

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 27.03.2012 19:49:06 vasta tsitaadiga

StarLight kirjutas:
http://www.electrabike.ee/

Valik peaks olema piisav =)


issand kui tilluke veeb, nad võiks teksti ühe punni võrra veel väiksemaks teha, saaks joone icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 27.03.2012 23:45:13 vasta tsitaadiga

Lenksu pole kellelgi vaja? Vahin kapipealt üks Stylo Race TruVativ vastu [täitsa uus]. 190g; 580mm, up sweep 0 , Back sweep 5. Peaks olema 25.4mm
_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.03.2012 17:46:32 vasta tsitaadiga

pumpasin oma vokil ka täna rehvid täis ja käisin tööl thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2012 16:59:05 vasta tsitaadiga

Kus teostada jalgrattale hooldus ning uusi vidinaid osta? Kett õlitada, pidurid välja vahetada ning üleüldse sõiduvalmis panna suveks.
Kas Rademari rattamaailm kannatab kriitikat (ratta ostukoht)?

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2012 17:08:15 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Kus teostada jalgrattale hooldus ning uusi vidinaid osta? Kett õlitada, pidurid välja vahetada ning üleüldse sõiduvalmis panna suveks.
Kas Rademari rattamaailm kannatab kriitikat (ratta ostukoht)?

Teed ise. Pool tundi tööd.

Võidad nii ajas kui ka rahas.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121


viimati muutis ranel 09.04.2012 17:08:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 09.04.2012 17:08:26 vasta tsitaadiga

Ise olen viimased mõned aastad kõiksugu hooldust-remonti teinud at-spordis ning ei saa sugugi kurta. Paraku küll võrdlusmoment teistega puudub.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2012 17:09:28 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
gan3b kirjutas:
Kus teostada jalgrattale hooldus ning uusi vidinaid osta? Kett õlitada, pidurid välja vahetada ning üleüldse sõiduvalmis panna suveks.
Kas Rademari rattamaailm kannatab kriitikat (ratta ostukoht)?

Teed ise. Pool tundi tööd.

Võidad nii ajas kui ka rahas.

Mulle ei meeldi mustad käed, pirts olen.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 09.04.2012 17:11:18 vasta tsitaadiga

Surfhouses ise teinud korduvalt kevadist hooldust thumbs_up.gif Enamus asju võiks küll ise teha,kuid lihtsalt ei ole viitsinud icon_lol.gif Kodaraid ise ei pinguta ka,seega las teevad siis juba kõik nemad thumbs_up.gif Erinevate sõlmede puhasus ja määrimine jne jne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.04.2012 17:24:52 vasta tsitaadiga

mul plaanis hawaiisse hooldusse viia, see 10€ sinna tänna, mis erinevates kohtades hinnavahe on, ei ole määrav
sitem lugu, kui miskit vahetama peab, siis tuleb vaadata, kas sobilikku tavaari vastavas rattapoes on üldse - nt ketaspiduritega, kui ikka mingeid juppe pole ning täit süsteemi seetõttu vahetama ka ei hakka
muidugi käiguvahetite ja muu huinjaa ostmine kuskilt rademarist või muust rattapoest on ikka 100% kattega, seega pigem tellida netist icon_confused.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
explode
Kreisi kasutaja
explode

liitunud: 13.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2012 18:03:06 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Kus teostada jalgrattale hooldus ning uusi vidinaid osta? Kett õlitada, pidurid välja vahetada ning üleüldse sõiduvalmis panna suveks.
Kas Rademari rattamaailm kannatab kriitikat (ratta ostukoht)?

Rademar suhteliselt kallis.
Ise olen Veloplusis enamasti käinud.
Kuid ka Rocca Hawaii ja Extreme sport jätsid hea mulje.

_________________
E30
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.04.2012 18:14:56 vasta tsitaadiga

rocca extremest ostsin voki - 10km jooksul läks kett puruks - peale kordategemist kulus veel mõnikümmend kilomeetrit, kui taas puruks läks thumbs_down.gif
peale esimest hooldust enam amordi rõhukruvik ei töötanud

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 09.04.2012 22:36:57 vasta tsitaadiga

nothing important

viimati muutis mario20031 19.08.2012 01:27:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2012 22:38:48 vasta tsitaadiga

Tõin ratta Tallinna ära, saab sõitmas käima hakata. Slikkidega on isegi 26" ratta veeremine üllatavalt mõnus.

Balti jaamast Mustamäele sõit oli mööda kiilasjääd muidugi omaette trikitamine.

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis


viimati muutis sakinaga 09.04.2012 22:41:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2012 22:39:31 vasta tsitaadiga

Vahet pole, mis hinnaklass. 10km on ilmselgelt liiga vähe või siis mees rattal on liiga raske.
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 09.04.2012 22:52:43 vasta tsitaadiga

nothing important

viimati muutis mario20031 19.08.2012 01:26:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2012 23:00:02 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
kui on mingi maximast ostetud ratas,siis nt ma üle paari km ei ootaksgi selliselt rattalt.Kui sitt kett ja jõudu/massi palju,siis tasuks kallimasse ketti investeerida.

Kallimad hammakad, paremad laagrid jne jne. Parem juba suurematele inimestele korralikum ratas.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 09.04.2012 23:02:07 vasta tsitaadiga

Olen ma rattaid aastate jooksul igasuguse ilmaga päis korralikult vägistanud aga pooleks pole ühtki suutnud veel tõmmata, ka mitte peale 3k+ km läbimist. Tõsi küll, päris kõige odavamat juustu pole kasutanud aga ka mitte tippsõna. Mida imet te teete, et neid pooleks suudate ajada?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2012 23:09:04 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Olen ma rattaid aastate jooksul igasuguse ilmaga päis korralikult vägistanud aga pooleks pole ühtki suutnud veel tõmmata, ka mitte peale 3k+ km läbimist. Tõsi küll, päris kõige odavamat juustu pole kasutanud aga ka mitte tippsõna. Mida imet te teete, et neid pooleks suudate ajada?
Ketile tuleb jõudu rakendada, siis läheb pooleks.

Kunagi olin väga lähedal munapiixule, kiirendasin täis jõuga ja kett kenasti pooleks, pole just väga meeldiv kogemus.

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.04.2012 23:09:08 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
mis hinnaklassi ratas?

http://www.extreme.ee/index.php?lang=est&main_id=550&p_id=505 too vokk

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2012 23:09:51 vasta tsitaadiga

Mul on kurikaval plaan uus jalgratas soetada mingi aeg. icon_razz.gif Seoses sellega väike küsimus, mul on talve jaoks esiratas, millel rummu sees dünamo. Kui ostan ketaspiduritega ratta, kas esirattaks on võimalik panna ka eelmise ratta esiratas? Kuna esipidureid niikuinii väga harva tarvis läheb, siis teoreetiliselt võiks talvel olla esiratas v-piduritega ning tagumine ketaspidur. Kas seda saab?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.04.2012 23:13:38 vasta tsitaadiga

esipidurit läheb harva tarvis WTF icon_question.gif
aga pmst saab ikka, kui kahvlilvastav kinnitus olemas
ega suurt vahet ka pidurdamisel pole

_________________
☠


viimati muutis libe 09.04.2012 23:15:06, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2012 23:14:00 vasta tsitaadiga

Sõltub konkreetsest esikahvlist juba .. kas on emma-kumma või mõlemat tüüpi pidurite jaoks kinnitused olemas.

Teoreetiliselt peaks esimest pidurit justkui nagu rohkem kasutama .. on teine efektiivsem või nii.. icon_smile.gif Aga eks suuremad rattasõiduteoreetikud nagu maatriks ja Ho Ho kostavad täpsemalt. icon_smile.gif

_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 09.04.2012 23:17:35 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
Ketile tuleb jõudu rakendada, siis läheb pooleks.
Nuh, on saanud kõikvõimalikest järskudest kohtadest üles rallitatud toore jõuga (järsak piisavalt suur, et esiratas vastu maad ei püsinud ning kõrguste vahe ~10m kanti icon_razz1.gif) Sama mäge olen oma tavapärase igapäevase sõidu ajal võtnud juba päris mitu aastat järjest ning pole veel suutnud miskit asja puruks tõmmata. Tõsi küll, kaalu on mul ainult 65-68kg kanti kuid jalgade jõudu ei tohiks niiväga vähe ka olla, eriti kui lenksudest tirides veel kõvema jõuga petaale tallun icon_smile.gif
LiivaneLord kirjutas:
Kuna esipidureid niikuinii väga harva tarvis läheb
Eh? See ju peamine pidur mida kasutada. Tagumine suht-koht mõttetu ning ainult suurel kiirusel kurvide võtmisel keeramise abistamiseks icon_smile.gif

Aga muidu ei kujuta hästi ette kuidas tolle dünamoga ratta rumm välja võiks näha, võimatu pole et saab ka ketaspiduri sinna külge pookida. Kui ei saa siis v-pidurid peaks ikka saama kasutusse võtta kui just väga espetsiaalne esihark pole kuhu vastavaid kinnitusi üldse tehtud polegi.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2012 23:19:07 vasta tsitaadiga

Ee, sedasi võib jääda sisse loll harjumus esipidurit ka talvel kasutada. Viimasel juhul saab see tihti saatuslikuks ... icon_confused.gif Esipidurit kasutan tavaliselt ainult koos tagumise piduriga, kui tagumisega ei saa piisavalt kiiresti pidama.

Krt, aga tahaks hoopis ilma ketita jalgratast, umbes midagi säärast:


Link


Oskab keegi öelda, on selliseid asju Eestis kuskil nähtud?

Ma olen juba ammu mõelnud, et kett on mingi ajast ja arust ülekanne. Endal oli ettekujutuses rihmülekanne, aga antud videos on tegemist vist lausa käigukastiga. icon_razz.gif Kinnine lahendus on parim lahendus.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2012 23:22:15 vasta tsitaadiga

Fukiku kirjutas:
Teoreetiliselt peaks esimest pidurit justkui nagu rohkem kasutama .. on teine efektiivsem või nii.. :) Aga eks suuremad rattasõiduteoreetikud nagu maatriks ja Ho Ho kostavad täpsemalt. :)


Tagumisega saab ratast lohistada, esimesega saab pidurdada. Isiklikult kasutan tagumist pidurit ainult hädapidurduste korral või näiteks järsakust alla sõites, igal teisel momendil on esipidurit mõttekam kasutada.

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.04.2012 23:24:55 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:


Ma olen juba ammu mõelnud, et kett on mingi ajast ja arust ülekanne. Endal oli ettekujutuses rihmülekanne, aga antud videos on tegemist vist lausa käigukastiga. icon_razz.gif Kinnine lahendus on parim lahendus.

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 09.04.2012 23:25:20 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Ee, sedasi võib jääda sisse loll harjumus esipidurit ka talvel kasutada
Mu jutt kehtis ühtviisi kõigi aastaaegade kohta. Saatuslikuks saab siis, kui sul pole korralikku sõiduvarustust ja rehve ning kasutad valesid sõiduvõtteid.

Kett võib ju ajast-arust olla kuid säärane "kardaan" tundub omavat päris korralikku jõukadu ning kahtlen väga sügavalt kas see kannataks vähe tugevamat pedaalimist.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2012 23:39:15 vasta tsitaadiga

Ho Ho, see on hammasülekanne ning kasutegur on 100% lähendusse. Tahaks seda hirmsasti kunagi proovida. icon_razz.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 09.04.2012 23:43:58 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Ho Ho, see on hammasülekanne ning kasutegur on 100% lähendusse.
Linki?

Nood hambad on seal üsna kindlasti üsnagi pisikesed. Kui veel kerge lõtk ka süsteemis sees on siis üle viskamine ja/või korralik kulumine on garanteeritud.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 189, 190, 191  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.