|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas. |
| 12-10a |
|
42% |
[ 27 ] |
| 10-8a |
|
17% |
[ 11 ] |
| 8-6a |
|
11% |
[ 7 ] |
| 6-4a |
|
7% |
[ 5 ] |
| 4-2a |
|
4% |
[ 3 ] |
| Vähem kui 2a |
|
15% |
[ 10 ] |
|
| hääli kokku : 63 |
|
| autor |
|
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011

|
01.04.2012 20:14:40
|
|
|
| tõmbasin 2.5gb kraami alla installisin ära siis ütles et d3xd3 43.ddl vms puudu siis microsofti lehelt tõmbasin miskise directx i see lahendas mure, mängisin ühe lahingu, aga lag on kohutav, nüüd m2ng lampi crashib.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PVAliim
HV kasutaja
liitunud: 16.06.2009
|
01.04.2012 20:37:19
|
|
|
| Täna olid korralikud pelad.Hetkel ise olen T4 juures paari tankiga.Standard battleis sai nähtud T3(non-arty)-T5 vs T5-T7...See oli suhteliselt pingeline pela nagu võite arvata.Suht frustreeriv on mingi T3 või T4 HE kahuriga tankiga pelada, eriti veel kui topib mind kogu aeg 2 Tier'i kõrgemate vastu pelama...
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KaarelK
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
01.04.2012 20:49:35
|
|
|
tiger p ehk siis tier 7 on hetkem mul küll 22rmusest 22rmusesse, sellised vastas et s6ida niisama yle ja siis j2llegi kuskil p6hjas ja pooled tier 10.
_________________ life is a bitch with 12inch strapon |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
01.04.2012 21:40:31
|
|
|
| pwn13, worldoftanks.eu või worldoftanks.com?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011

|
01.04.2012 22:12:07
|
|
|
| eu
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
01.04.2012 23:41:42
|
|
|
| pwn13, siis peab sul netis asi olema, sest lagi kogus on olematu võrreldes sellega, kui USA serveris mängiksid.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
unioon
HV vaatleja
liitunud: 04.09.2004
|
02.04.2012 09:08:26
|
|
|
| Gil-Harris kirjutas: |
Tarbjakaitseamet
Krt nad lahingust väljumise menüüd ümber tegid ja back to garage nupu ülesse poole panid, koguaeg lõpetan setingutes  |
Ajab tigedaks jah.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011

|
02.04.2012 12:44:56
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| pwn13, siis peab sul netis asi olema, sest lagi kogus on olematu võrreldes sellega, kui USA serveris mängiksid. |
Vägaimelik, kodus 5/5 ühendus ja muud serveritega mängud nagu ei jama.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
georgots
HV kasutaja

liitunud: 08.02.2005
|
02.04.2012 12:52:36
|
|
|
| Ei tea, kas ainult mulle tundub nii, kuid Jgdpantheri torud on hakanud peale update palju rohkem mööda laskma.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Yankuonu
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2011
|
02.04.2012 13:55:12
|
|
|
| georgots kirjutas: |
| Ei tea, kas ainult mulle tundub nii, kuid Jgdpantheri torud on hakanud peale update palju rohkem mööda laskma. |
Ei, lihtsalt Vene tankid on väiksemad
_________________ "You cannot judge me. I am Justice itself!" |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
georgots
HV kasutaja

liitunud: 08.02.2005
|
02.04.2012 14:43:36
|
|
|
| Yankuonu kirjutas: |
| georgots kirjutas: |
| Ei tea, kas ainult mulle tundub nii, kuid Jgdpantheri torud on hakanud peale update palju rohkem mööda laskma. |
Ei, lihtsalt Vene tankid on väiksemad  |
vist jah
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gil-Harris
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
03.04.2012 10:03:19
|
|
|
| Gil-Harris, seal pole ju reload timerit?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
03.04.2012 13:51:05
|
|
|
| Mingil lehel oli inglisekeelne variant samas teemas. Mul töötab pisikeste mööndustega.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
03.04.2012 15:22:01
|
|
|
J1mb0's Crosshair mod'i koos reload timeriga on sul vaja.
Muide see eXtended Visualization Mod on kaalukas värk. Panin peale, nüüd näitab iga playeri kohta mängude arvu, võiduprotsenti ja efficiency't. Enamvähem saab ära näha, kas su vastased on midagi väärt või mitte.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qwerty007
HV veteran

liitunud: 16.04.2003
|
03.04.2012 15:58:16
|
|
|
| erick kirjutas: |
J1mb0's Crosshair mod'i koos reload timeriga on sul vaja.
Muide see eXtended Visualization Mod on kaalukas värk. Panin peale, nüüd näitab iga playeri kohta mängude arvu, võiduprotsenti ja efficiency't. Enamvähem saab ära näha, kas su vastased on midagi väärt või mitte. |
Kuidas sa võiduprotsendi näitamise tööle said? Kas sellel progel mingi ingame menüü olemas?
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaurrrr
HV kasutaja
liitunud: 06.03.2008
|
03.04.2012 16:07:49
|
|
|
| Kõmmutan marder || ga... nimi JewsMUSTdie.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
03.04.2012 16:13:01
|
|
|
| kaurrrr kirjutas: |
| Kõmmutan marder || ga... nimi JewsMUSTdie. |
Selle nimega sul küll pikka karjääri oodata ei ole. Soovitan millekski mõistlikumaks ära muuta, muidu saad WoT'i käest bänni varsti ja progress läheb kaotsi kõik, saad jälle loltraktoriga grindida.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
03.04.2012 16:13:13
|
|
|
| Esimene aprill on nagu möödas juba...
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Yankuonu
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2011
|
03.04.2012 16:21:29
|
|
|
| erick kirjutas: |
| kaurrrr kirjutas: |
| Kõmmutan marder || ga... nimi JewsMUSTdie. |
Selle nimega sul küll pikka karjääri oodata ei ole. Soovitan millekski mõistlikumaks ära muuta, muidu saad WoT'i käest bänni varsti ja progress läheb kaotsi kõik, saad jälle loltraktoriga grindida. |
They ban all the cool kid names.... they bstrds
Aga jah paraku nii see on.
_________________ "You cannot judge me. I am Justice itself!" |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
03.04.2012 16:26:04
|
|
|
Noh nimi on muidugi mingi tüüpiline saarepeedirullnoksi aju hiilgemomendil võõrkeeles välja nuputatud imetöö
Õppigu parem ajalugu, tankidega sakslased siiski sõdisid teiste rahvaste vastu.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qwerty007
HV veteran

liitunud: 16.04.2003
|
03.04.2012 16:29:05
|
|
|
| erick kirjutas: |
Noh nimi on muidugi mingi tüüpiline saarepeedirullnoksi aju hiilgemomendil võõrkeeles välja nuputatud imetöö
Õppigu parem ajalugu, tankidega sakslased siiski sõdisid teiste rahvaste vastu. |
paistab, et see millega ta sõidab, ei omanudki tähtsust, vaid toimus pigem nime esitlus, tuleb tõdeda, et "natukene" puusse
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
03.04.2012 17:00:13
|
|
|
| erick kirjutas: |
J1mb0's Crosshair mod'i koos reload timeriga on sul vaja.
Muide see eXtended Visualization Mod on kaalukas värk. Panin peale, nüüd näitab iga playeri kohta mängude arvu, võiduprotsenti ja efficiency't. Enamvähem saab ära näha, kas su vastased on midagi väärt või mitte. |
Pole see J1mb0 ainuke, kes reload timereid teinud on.
Valikuid on palju, ise kasutan varianti, kus on originaalile lihtsalt külge lükatud timer ning eludeprotsent ja rohkem muutust pole.
http://forum.worldoftanks.ru/index.php?/topic/333270-%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%BD%D1%8B%D0%B5-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%86%D0%B5%D0%BB%D1%8B-72/
Ja et kellelgi segadust ei tekiks: reload timer ja muu paneel ümber sihiku on eraldi sihikust endast. Seetõttu saad kombineerida endale sobiva sihiku infopaneeli endale sobiva sihikuga.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
03.04.2012 18:00:42
|
|
|
| qwerty007 kirjutas: |
| erick kirjutas: |
J1mb0's Crosshair mod'i koos reload timeriga on sul vaja.
Muide see eXtended Visualization Mod on kaalukas värk. Panin peale, nüüd näitab iga playeri kohta mängude arvu, võiduprotsenti ja efficiency't. Enamvähem saab ära näha, kas su vastased on midagi väärt või mitte. |
Kuidas sa võiduprotsendi näitamise tööle said? Kas sellel progel mingi ingame menüü olemas? |
Tuleb lugeda "install ENG" faili, seal on juhised. Lühidalt:
1. Installi sealviidatud 3rd party soft.
2. Liiguta "Full configuration" fail juhendis ette näidatud kausta.
3. Mängimisel kasuta mod'i poolt tekitatud shortcuti.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gil-Harris
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2002
|
03.04.2012 19:36:05
|
|
|
| Thnx, leidsin endale ka sobiva uue reload timeri, arvasin millegi pärast et on selles full modis sees aga siiski mitte.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PVAliim
HV kasutaja
liitunud: 16.06.2009
|
03.04.2012 22:10:29
|
|
|
Endal hetkel default pela.Oskab keegi soovitada mingisugust UI modi ,mis muudaks ära vaatadava koha ja kahuri suuna ümber oleva punktiiri millegi vähe mõistlikumaga(nt pidev joon)ilma ,et reticlet muudaks.
Taimeri kavatsen hiljem ilmselt ise muretseda.
Edit:Kui kohe pähe ei tule midagi head ,siis oleks tänulik kui lingiksite mõne korraliku modi saidi.
viimati muutis PVAliim 03.04.2012 22:33:18, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gil-Harris
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2002
|
03.04.2012 22:30:55
|
|
|
Aru ma ei mõista mis täna jälle toimub, nagu mingi kari lambaid sõidaks koguaeg mööda mapi ringi või cambiks, mitte kui üks mängida ei mõista
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
03.04.2012 23:12:30
|
|
|
| Gil-Harris kirjutas: |
Aru ma ei mõista mis täna jälle toimub, nagu mingi kari lambaid sõidaks koguaeg mööda mapi ringi või cambiks, mitte kui üks mängida ei mõista  |
Sai EES4-jas 3-se platooniga natuke mängitud Tier6 ringis ja enamus võitsime
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
03.04.2012 23:17:04
|
|
|
Normaalse platooniga ongi enamus mänge võidud
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Roomik
HV vaatleja
liitunud: 02.02.2010
|
03.04.2012 23:46:19
|
|
|
Kahjuks peab ka mainima, et tainapeade kogus on ületanud kriitilise massi. Sõites tier 8-9 tankidega on lihtsalt masendav vaadata kuidas tier 10 vennad lihtsalt surevad kui kärnased koerad.
Seoses sellega võtsin garaazist Mausi ja lasin päevakese randomit.
Tulemus selline nagu oodata oli: linnas sai kõik kiirelt "Suure Vaimu" juurde saadetud, avatud kaartidel olenes spawnist: kas käsi kullas või p....e mullas.
Mausiga mürades tulid kauged beeta-ajad meelde, "nostalgiapisar"
|
|
| tagasi üles |
|
 |
qwerty007
HV veteran

liitunud: 16.04.2003
|
03.04.2012 23:50:16
|
|
|
Huvitav ongi see, et mõned kihutavad otsejoones nö. vaenlase suunas, kirjutad veel sõnumi a la " tahad surma saada", siis kobiseb midagi vastu ja juba mõne ajapärast näed punast kirja
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lukksepp
HV veteran

liitunud: 12.03.2006
|
03.04.2012 23:58:23
|
|
|
no kust muidu skoor tuleb
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HaXoR
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2009
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PVAliim
HV kasutaja
liitunud: 16.06.2009
|
04.04.2012 17:09:19
|
|
|
Tänud.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HaXoR
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2009
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pliasiid
HV vaatleja
liitunud: 20.07.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
georgots
HV kasutaja

liitunud: 08.02.2005
|
05.04.2012 13:12:39
|
|
|
vot on mahlane jutt, ainult tolbajoobalid ei oska 19-lt tankiga sõita
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
05.04.2012 18:11:13
|
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=2kh2KUrbjbk
Palju teist siin vene kroonus käinud on
See on real ja vastuvõetav ega muidu pubekatest inimest ei saa Mitte nagu Eesti sõjaväes ninni nänni aljaa uluu noor sõduritega suheldakse
Mis aga 7.2 patchi puutub siis see on Seda võib uurida ka foorumites kus on väga palju vihaseid vastukajasid.
Video aga 5+
_________________ CH341A EEPROM Flash BIOS teenus. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
05.04.2012 18:52:39
|
|
|
Panen siis täna oma mängule ka patchi peale ja ajan tankidest ämblikud välja
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
05.04.2012 19:47:51
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
Panen siis täna oma mängule ka patchi peale ja ajan tankidest ämblikud välja  |
Mehe jutt
_________________ CH341A EEPROM Flash BIOS teenus. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sandra
HV Guru

liitunud: 30.08.2006
|
05.04.2012 22:27:48
|
|
|
| gemini kirjutas: |
Sai EES4-jas 3-se platooniga natuke mängitud Tier6 ringis ja enamus võitsime  |
Mis nime all mängid?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
06.04.2012 12:55:34
|
|
|
Ühel sõbral on peale patchi probleem:
| tsitaat: |
| Nimelt tõmbasin selle kõige uuema variandi nüüd, laadis ära, installisin ära ja värki, panen käima, vajutan "mängi", nagu hakkaks minema kuhugi, hiire kõrval on liivakell alguses ja puha, aga pilti ette ei tule lihtsalt |
Üritas ka ilma viirusetõrje ja tulemüürita, aga midagi ei toimunud. Lasi ikka vähemalt 10min sellel oodata...
Viirusetõrjeks on Avast.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sandra
HV Guru

liitunud: 30.08.2006
|
06.04.2012 13:28:13
|
|
|
| Mängule uus install? Mingeid lisasid tal pole seal peal?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
07.04.2012 00:38:17
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
Ühel sõbral on peale patchi probleem:
| tsitaat: |
| Nimelt tõmbasin selle kõige uuema variandi nüüd, laadis ära, installisin ära ja värki, panen käima, vajutan "mängi", nagu hakkaks minema kuhugi, hiire kõrval on liivakell alguses ja puha, aga pilti ette ei tule lihtsalt |
Üritas ka ilma viirusetõrje ja tulemüürita, aga midagi ei toimunud. Lasi ikka vähemalt 10min sellel oodata...
Viirusetõrjeks on Avast. |
Endal ka Avast ning kõik töötab ilusasti, seega viirusetõrje probleemi võib vist kõrvale jätta. Pigem mängu endaga mingi kala
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
07.04.2012 01:10:51
|
|
|
Jah, reinstall aitas tema puhul
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
07.04.2012 12:07:11
|
|
|
| Noh tankistid, kellel on löwe ja sõidab ilma premmita sellega. Palju löwe sisse toob nii ?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HaXoR
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2009
|
07.04.2012 12:52:20
|
|
|
Woops
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
07.04.2012 13:17:42
|
|
|
| Mingi ikaldus selle WOT-iga, ei saa kuidagi mängu sisse. Peale reinstall sain kolme kordse proovimisega ikka sisse. Nüüd on täiesti lootusetu.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
07.04.2012 13:26:52
|
|
|
hõbe polegi nii oluline, sest vastavalt masina klassile vist saad seda nagunii niipalju kui sul vaja on. kallima masina moon ja remont maksab ka rohkem.
aga vot kogemused, need tulevad visalt ja 15k kogemust annab juba kokku korjata.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|