Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.04.2012 20:14:40 vasta tsitaadiga

tõmbasin 2.5gb kraami alla installisin ära siis ütles et d3xd3 43.ddl vms puudu siis microsofti lehelt tõmbasin miskise directx i see lahendas mure, mängisin ühe lahingu, aga lag on kohutav, nüüd m2ng lampi crashib.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PVAliim
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2012 20:37:19 vasta tsitaadiga

Täna olid korralikud pelad.Hetkel ise olen T4 juures paari tankiga.Standard battleis sai nähtud T3(non-arty)-T5 vs T5-T7...See oli suhteliselt pingeline pela nagu võite arvata.Suht frustreeriv on mingi T3 või T4 HE kahuriga tankiga pelada, eriti veel kui topib mind kogu aeg 2 Tier'i kõrgemate vastu pelama...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 01.04.2012 20:49:35 vasta tsitaadiga

tiger p ehk siis tier 7 on hetkem mul küll 22rmusest 22rmusesse, sellised vastas et s6ida niisama yle ja siis j2llegi kuskil p6hjas ja pooled tier 10.
_________________
life is a bitch with 12inch strapon
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 01.04.2012 21:40:31 vasta tsitaadiga

pwn13, worldoftanks.eu või worldoftanks.com?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.04.2012 22:12:07 vasta tsitaadiga

eu
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 01.04.2012 23:41:42 vasta tsitaadiga

pwn13, siis peab sul netis asi olema, sest lagi kogus on olematu võrreldes sellega, kui USA serveris mängiksid.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
unioon
HV vaatleja

liitunud: 04.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2012 09:08:26 vasta tsitaadiga

Gil-Harris kirjutas:
Tarbjakaitseamet icon_biggrin.gif

Krt nad lahingust väljumise menüüd ümber tegid ja back to garage nupu ülesse poole panid, koguaeg lõpetan setingutes icon_sad.gif



Ajab tigedaks jah.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.04.2012 12:44:56 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
pwn13, siis peab sul netis asi olema, sest lagi kogus on olematu võrreldes sellega, kui USA serveris mängiksid.

Vägaimelik, kodus 5/5 ühendus ja muud serveritega mängud nagu ei jama.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
georgots
HV kasutaja
georgots

liitunud: 08.02.2005




sõnum 02.04.2012 12:52:36 vasta tsitaadiga

Ei tea, kas ainult mulle tundub nii, kuid Jgdpantheri torud on hakanud peale update palju rohkem mööda laskma.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2012 13:55:12 vasta tsitaadiga

georgots kirjutas:
Ei tea, kas ainult mulle tundub nii, kuid Jgdpantheri torud on hakanud peale update palju rohkem mööda laskma.


icon_lol.gif Ei, lihtsalt Vene tankid on väiksemad icon_lol.gif

_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
georgots
HV kasutaja
georgots

liitunud: 08.02.2005




sõnum 02.04.2012 14:43:36 vasta tsitaadiga

Yankuonu kirjutas:
georgots kirjutas:
Ei tea, kas ainult mulle tundub nii, kuid Jgdpantheri torud on hakanud peale update palju rohkem mööda laskma.


icon_lol.gif Ei, lihtsalt Vene tankid on väiksemad icon_lol.gif


icon_lol.gif vist jah
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gil-Harris
HV kasutaja
Gil-Harris

liitunud: 19.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2012 23:33:27 vasta tsitaadiga

Kas keegi selle modi reload timeri on tööle saand? Nagu ma aru saan võiks seal see veel sees olla.

http://forum.worldoftanks.com/index.php?/topic/74727-071-overtargetmarkers-and-crosshairs-with-timer-reloading/
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 03.04.2012 10:03:19 vasta tsitaadiga

Gil-Harris, seal pole ju reload timerit?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2012 13:51:05 vasta tsitaadiga

Mingil lehel oli inglisekeelne variant samas teemas. Mul töötab pisikeste mööndustega.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 03.04.2012 15:22:01 vasta tsitaadiga

Gil-Harris kirjutas:
Kas keegi selle modi reload timeri on tööle saand? Nagu ma aru saan võiks seal see veel sees olla.

http://forum.worldoftanks.com/index.php?/topic/74727-071-overtargetmarkers-and-crosshairs-with-timer-reloading/


J1mb0's Crosshair mod'i koos reload timeriga on sul vaja.

Muide see eXtended Visualization Mod on kaalukas värk. Panin peale, nüüd näitab iga playeri kohta mängude arvu, võiduprotsenti ja efficiency't. Enamvähem saab ära näha, kas su vastased on midagi väärt või mitte.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qwerty007
HV veteran
qwerty007

liitunud: 16.04.2003




sõnum 03.04.2012 15:58:16 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Gil-Harris kirjutas:
Kas keegi selle modi reload timeri on tööle saand? Nagu ma aru saan võiks seal see veel sees olla.

http://forum.worldoftanks.com/index.php?/topic/74727-071-overtargetmarkers-and-crosshairs-with-timer-reloading/


J1mb0's Crosshair mod'i koos reload timeriga on sul vaja.

Muide see eXtended Visualization Mod on kaalukas värk. Panin peale, nüüd näitab iga playeri kohta mängude arvu, võiduprotsenti ja efficiency't. Enamvähem saab ära näha, kas su vastased on midagi väärt või mitte.
Kuidas sa võiduprotsendi näitamise tööle said? Kas sellel progel mingi ingame menüü olemas?
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaurrrr
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2008




sõnum 03.04.2012 16:07:49 vasta tsitaadiga

Kõmmutan marder || ga... nimi JewsMUSTdie.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 03.04.2012 16:13:01 vasta tsitaadiga

kaurrrr kirjutas:
Kõmmutan marder || ga... nimi JewsMUSTdie.


Selle nimega sul küll pikka karjääri oodata ei ole. Soovitan millekski mõistlikumaks ära muuta, muidu saad WoT'i käest bänni varsti ja progress läheb kaotsi kõik, saad jälle loltraktoriga grindida.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 03.04.2012 16:13:13 vasta tsitaadiga

Esimene aprill on nagu möödas juba...
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2012 16:21:29 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
kaurrrr kirjutas:
Kõmmutan marder || ga... nimi JewsMUSTdie.


Selle nimega sul küll pikka karjääri oodata ei ole. Soovitan millekski mõistlikumaks ära muuta, muidu saad WoT'i käest bänni varsti ja progress läheb kaotsi kõik, saad jälle loltraktoriga grindida.


They ban all the cool kid names.... they bstrds icon_biggrin.gif

Aga jah paraku nii see on.

_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 03.04.2012 16:26:04 vasta tsitaadiga

Noh nimi on muidugi mingi tüüpiline saarepeedirullnoksi aju hiilgemomendil võõrkeeles välja nuputatud imetöö icon_lol.gif

Õppigu parem ajalugu, tankidega sakslased siiski sõdisid teiste rahvaste vastu.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qwerty007
HV veteran
qwerty007

liitunud: 16.04.2003




sõnum 03.04.2012 16:29:05 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Noh nimi on muidugi mingi tüüpiline saarepeedirullnoksi aju hiilgemomendil võõrkeeles välja nuputatud imetöö icon_lol.gif

Õppigu parem ajalugu, tankidega sakslased siiski sõdisid teiste rahvaste vastu.
paistab, et see millega ta sõidab, ei omanudki tähtsust, vaid toimus pigem nime esitlus, tuleb tõdeda, et "natukene" puusse icon_lol.gif
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 03.04.2012 17:00:13 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Gil-Harris kirjutas:
Kas keegi selle modi reload timeri on tööle saand? Nagu ma aru saan võiks seal see veel sees olla.

http://forum.worldoftanks.com/index.php?/topic/74727-071-overtargetmarkers-and-crosshairs-with-timer-reloading/


J1mb0's Crosshair mod'i koos reload timeriga on sul vaja.

Muide see eXtended Visualization Mod on kaalukas värk. Panin peale, nüüd näitab iga playeri kohta mängude arvu, võiduprotsenti ja efficiency't. Enamvähem saab ära näha, kas su vastased on midagi väärt või mitte.
Pole see J1mb0 ainuke, kes reload timereid teinud on.

Valikuid on palju, ise kasutan varianti, kus on originaalile lihtsalt külge lükatud timer ning eludeprotsent ja rohkem muutust pole.
http://forum.worldoftanks.ru/index.php?/topic/333270-%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%BD%D1%8B%D0%B5-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%86%D0%B5%D0%BB%D1%8B-72/

Ja et kellelgi segadust ei tekiks: reload timer ja muu paneel ümber sihiku on eraldi sihikust endast. Seetõttu saad kombineerida endale sobiva sihiku infopaneeli endale sobiva sihikuga.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 03.04.2012 18:00:42 vasta tsitaadiga

qwerty007 kirjutas:
erick kirjutas:
Gil-Harris kirjutas:
Kas keegi selle modi reload timeri on tööle saand? Nagu ma aru saan võiks seal see veel sees olla.

http://forum.worldoftanks.com/index.php?/topic/74727-071-overtargetmarkers-and-crosshairs-with-timer-reloading/


J1mb0's Crosshair mod'i koos reload timeriga on sul vaja.

Muide see eXtended Visualization Mod on kaalukas värk. Panin peale, nüüd näitab iga playeri kohta mängude arvu, võiduprotsenti ja efficiency't. Enamvähem saab ära näha, kas su vastased on midagi väärt või mitte.
Kuidas sa võiduprotsendi näitamise tööle said? Kas sellel progel mingi ingame menüü olemas?


Tuleb lugeda "install ENG" faili, seal on juhised. Lühidalt:

1. Installi sealviidatud 3rd party soft.
2. Liiguta "Full configuration" fail juhendis ette näidatud kausta.
3. Mängimisel kasuta mod'i poolt tekitatud shortcuti.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gil-Harris
HV kasutaja
Gil-Harris

liitunud: 19.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2012 19:36:05 vasta tsitaadiga

Thnx, leidsin endale ka sobiva uue reload timeri, arvasin millegi pärast et on selles full modis sees aga siiski mitte.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PVAliim
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2012 22:10:29 vasta tsitaadiga

Endal hetkel default pela.Oskab keegi soovitada mingisugust UI modi ,mis muudaks ära vaatadava koha ja kahuri suuna ümber oleva punktiiri millegi vähe mõistlikumaga(nt pidev joon)ilma ,et reticlet muudaks.
Taimeri kavatsen hiljem ilmselt ise muretseda.

Edit:Kui kohe pähe ei tule midagi head ,siis oleks tänulik kui lingiksite mõne korraliku modi saidi.


viimati muutis PVAliim 03.04.2012 22:33:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gil-Harris
HV kasutaja
Gil-Harris

liitunud: 19.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2012 22:30:55 vasta tsitaadiga

Aru ma ei mõista mis täna jälle toimub, nagu mingi kari lambaid sõidaks koguaeg mööda mapi ringi või cambiks, mitte kui üks mängida ei mõista icon_sad.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 03.04.2012 22:53:28 vasta tsitaadiga

PVAliim, http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/forum/41-general-creativity/

Siit olen siiani ise kõik vajaliku leidnud.

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 03.04.2012 23:12:30 vasta tsitaadiga

Gil-Harris kirjutas:
Aru ma ei mõista mis täna jälle toimub, nagu mingi kari lambaid sõidaks koguaeg mööda mapi ringi või cambiks, mitte kui üks mängida ei mõista icon_sad.gif

Sai EES4-jas 3-se platooniga natuke mängitud Tier6 ringis ja enamus võitsime icon_smile.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 03.04.2012 23:17:04 vasta tsitaadiga

Normaalse platooniga ongi enamus mänge võidud icon_wink.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roomik
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2010




sõnum 03.04.2012 23:46:19 vasta tsitaadiga

Kahjuks peab ka mainima, et tainapeade kogus on ületanud kriitilise massi. Sõites tier 8-9 tankidega on lihtsalt masendav vaadata kuidas tier 10 vennad lihtsalt surevad kui kärnased koerad. icon_sad.gif
Seoses sellega võtsin garaazist Mausi ja lasin päevakese randomit.
Tulemus selline nagu oodata oli: linnas sai kõik kiirelt "Suure Vaimu" juurde saadetud, avatud kaartidel olenes spawnist: kas käsi kullas või p....e mullas.

Mausiga mürades tulid kauged beeta-ajad meelde, "nostalgiapisar" icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qwerty007
HV veteran
qwerty007

liitunud: 16.04.2003




sõnum 03.04.2012 23:50:16 vasta tsitaadiga

Huvitav ongi see, et mõned kihutavad otsejoones nö. vaenlase suunas, kirjutad veel sõnumi a la " tahad surma saada", siis kobiseb midagi vastu ja juba mõne ajapärast näed punast kirja icon_lol.gif
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lukksepp
HV veteran
Lukksepp

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2012 23:58:23 vasta tsitaadiga

no kust muidu skoor tuleb icon_lol.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HaXoR
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2012 11:46:29 vasta tsitaadiga

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/102429-guess-what-5/
Keegi ehk oskab öelda mis tankiga tegu on? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PVAliim
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2012 17:09:19 vasta tsitaadiga

MorroW kirjutas:
PVAliim, http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/forum/41-general-creativity/

Siit olen siiani ise kõik vajaliku leidnud.


thumbs_up.gif
Tänud.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HaXoR
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2012 08:23:21 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=uD4t0uc4ztI&feature=player_embedded
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pliasiid
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2009




sõnum 05.04.2012 09:42:14 vasta tsitaadiga

Õpetussõnad Läti tankijuhile icon_razz1.gif http://www.youtube.com/watch?v=2kh2KUrbjbk
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
georgots
HV kasutaja
georgots

liitunud: 08.02.2005




sõnum 05.04.2012 13:12:39 vasta tsitaadiga

pliasiid kirjutas:
Õpetussõnad Läti tankijuhile icon_razz1.gif http://www.youtube.com/watch?v=2kh2KUrbjbk


vot on mahlane jutt, ainult tolbajoobalid ei oska 19-lt tankiga sõita icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2012 18:11:13 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=2kh2KUrbjbk
Palju teist siin vene kroonus käinud on icon_wink.gif
See on real ja vastuvõetav ega muidu pubekatest inimest ei saa icon_biggrin.gif Mitte nagu Eesti sõjaväes ninni nänni aljaa uluu noor sõduritega suheldakse beer_yum.gif
Mis aga 7.2 patchi puutub siis see on thumbs_down.gif Seda võib uurida ka foorumites kus on väga palju vihaseid vastukajasid.
Video aga 5+ icon_lol.gif

_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 05.04.2012 18:52:39 vasta tsitaadiga

Panen siis täna oma mängule ka patchi peale ja ajan tankidest ämblikud välja thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2012 19:47:51 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Panen siis täna oma mängule ka patchi peale ja ajan tankidest ämblikud välja thumbs_up.gif icon_biggrin.gif

Mehe jutt thumbs_up.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif

_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandra
HV Guru
Sandra

liitunud: 30.08.2006




sõnum 05.04.2012 22:27:48 vasta tsitaadiga

gemini kirjutas:

Sai EES4-jas 3-se platooniga natuke mängitud Tier6 ringis ja enamus võitsime icon_smile.gif


Mis nime all mängid? icon_smile.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 06.04.2012 12:55:34 vasta tsitaadiga

Ühel sõbral on peale patchi probleem:

tsitaat:
Nimelt tõmbasin selle kõige uuema variandi nüüd, laadis ära, installisin ära ja värki, panen käima, vajutan "mängi", nagu hakkaks minema kuhugi, hiire kõrval on liivakell alguses ja puha, aga pilti ette ei tule lihtsalt

Üritas ka ilma viirusetõrje ja tulemüürita, aga midagi ei toimunud. Lasi ikka vähemalt 10min sellel oodata...

Viirusetõrjeks on Avast.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandra
HV Guru
Sandra

liitunud: 30.08.2006




sõnum 06.04.2012 13:28:13 vasta tsitaadiga

Mängule uus install? Mingeid lisasid tal pole seal peal?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2012 00:38:17 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Ühel sõbral on peale patchi probleem:

tsitaat:
Nimelt tõmbasin selle kõige uuema variandi nüüd, laadis ära, installisin ära ja värki, panen käima, vajutan "mängi", nagu hakkaks minema kuhugi, hiire kõrval on liivakell alguses ja puha, aga pilti ette ei tule lihtsalt

Üritas ka ilma viirusetõrje ja tulemüürita, aga midagi ei toimunud. Lasi ikka vähemalt 10min sellel oodata...

Viirusetõrjeks on Avast.

Endal ka Avast ning kõik töötab ilusasti, seega viirusetõrje probleemi võib vist kõrvale jätta. Pigem mängu endaga mingi kala
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 07.04.2012 01:10:51 vasta tsitaadiga

Jah, reinstall aitas tema puhul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 07.04.2012 12:07:11 vasta tsitaadiga

Noh tankistid, kellel on löwe ja sõidab ilma premmita sellega. Palju löwe sisse toob nii ?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HaXoR
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2012 12:52:20 vasta tsitaadiga



Woops
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2012 13:17:42 vasta tsitaadiga

Mingi ikaldus selle WOT-iga, ei saa kuidagi mängu sisse. Peale reinstall sain kolme kordse proovimisega ikka sisse. Nüüd on täiesti lootusetu.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 07.04.2012 13:26:52 vasta tsitaadiga

hõbe polegi nii oluline, sest vastavalt masina klassile vist saad seda nagunii niipalju kui sul vaja on. kallima masina moon ja remont maksab ka rohkem.
aga vot kogemused, need tulevad visalt ja 15k kogemust annab juba kokku korjata.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.