Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 45, 46, 47  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
qrime
HV vaatleja
qrime

liitunud: 10.07.2007




sõnum 10.03.2012 11:54:44 vasta tsitaadiga

Xperia Ray´l hakkas kuular ragisema, kas aitab puhastamine või tuleb paigaldada uus ja kui keeruline ettevõtmine see on?
Ei oska keegi aidata?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janar74
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2012 16:13:27 vasta tsitaadiga

qrime kirjutas:
Xperia Ray´l hakkas kuular ragisema, kas aitab puhastamine või tuleb paigaldada uus ja kui keeruline ettevõtmine see on?
Ei oska keegi aidata?


Puhastamine ilmselt tulemust ei anna. Uus kuular ise on odav 4,9€ (1226-7255)

ants300 kirjutas:
Samsung Galaxy ACE GT5830 pealmine klaas katki,et on kellelgi pakkuda doonorit või mis võiks maksta uus+selle vahetus?


Uus puutepaneel, must originaal GH59-10422A 51,2€

popcorn kirjutas:
Htc Wildfire pealmine klaas?


61H00356-11M 46,8€

_________________
Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!

Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone!
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2012 14:46:57 vasta tsitaadiga

sireq kirjutas:
nokia e61i displaid saab rakverest ? icon_sad.gif

Kui copy sobib siis võid minuga ühendust võtta, tellime ära icon_smile.gif

_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ketu111
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2012




sõnum 14.03.2012 13:02:14 vasta tsitaadiga

Tere!Kas katkise displeiga nokia 6610i telefonist (arvatavasti maha visatud) on võimalik kuidagi pildid, mis seal sees, kätte saada?Kas Tartus keegi tegeleb sellega?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janar74
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2012 13:41:38 vasta tsitaadiga

ketu111 kirjutas:
Tere!Kas katkise displeiga nokia 6610i telefonist (arvatavasti maha visatud) on võimalik kuidagi pildid, mis seal sees, kätte saada?Kas Tartus keegi tegeleb sellega?


Tartus mina saaks aidata, arvesta 14€

_________________
Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!

Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone!
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ketu111
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2012




sõnum 14.03.2012 13:53:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tartus mina saaks aidata, arvesta 14€

Selge.Aitäh praegu.Vähemalt lootust on icon_razz.gif .Kui oma laenuks antud lõhutud telefoni tagasi saan, saab edasi tegutseda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IgorTS
HV vaatleja

liitunud: 30.08.2010




sõnum 21.03.2012 21:58:59 vasta tsitaadiga

Tere,

kas kellelgi on Nokia 6300 sisse/väljalülitamis nuppu pakkuda ja mis hinnaga.
PS vaja ikka trükkiplaadi nuppu.


viimati muutis IgorTS 21.03.2012 23:26:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janar74
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2012 22:51:51 vasta tsitaadiga

IgorTS kirjutas:
Tere,

kas kellelgi on Nokia 6300 sisse/väljalülitamis nuppu pakkuda ja mis hinnaga.


Uus 5202005 1,9€

_________________
Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!

Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone!
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IgorTS
HV vaatleja

liitunud: 30.08.2010




sõnum 22.03.2012 00:11:47 vasta tsitaadiga

janar74

täpsustan, kas pakud trükkiplaadi nuppu?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janar74
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2012 00:13:11 vasta tsitaadiga

IgorTS kirjutas:
janar74

täpsustan, kas pakud trükkiplaadi nuppu?


See konkreetne jah trükkplaadi nupu hind.

_________________
Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!

Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone!
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janno25
HV vaatleja

liitunud: 28.03.2012




sõnum 28.03.2012 12:56:45 Samsung S5830 Galaxy Ace ekraan katki vasta tsitaadiga

Oleks abi vaja: Samsung S5830 Galaxy Ace kukkus maha ja ekraanil praod sees (telefon ise toimib ilusti). Mis võiks klaasi vahetamine maksma minna (võimalikult Pärnu lähedal)?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janar74
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2012 13:33:32 Re: Samsung S5830 Galaxy Ace ekraan katki vasta tsitaadiga

Janno25 kirjutas:
Oleks abi vaja: Samsung S5830 Galaxy Ace kukkus maha ja ekraanil praod sees (telefon ise toimib ilusti). Mis võiks klaasi vahetamine maksma minna (võimalikult Pärnu lähedal)?


Uus touch GH59-10422A 53,62€

_________________
Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!

Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone!
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IgorTS
HV vaatleja

liitunud: 30.08.2010




sõnum 30.03.2012 18:26:30 vasta tsitaadiga

Tere,

kas kellelgi on pakkuda mini SD - micro SD adaptrit, või siis 2 gb mini sd, ja mis hinnaga?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dannu
HV vaatleja

liitunud: 29.11.2007




sõnum 01.04.2012 13:01:15 vasta tsitaadiga

6710i navigaatori kaardid valetavad. Olen Ovi poest viimased update ära teinud aga ikka soovitab navigaator mul Soome kiirteel vasakule keerata jms. Mis aitaks?- Kõik "abid" on peal- internet a-gps sisemine gps jne. Asukohta näitab õieti aga nagu kaardid oleks vanad.

Teine küsimus oleks, et ostsin e-bayst usb kaabli Nokiale aga see ei lae telefoni. Vooluväljund on vist vale vms. Kas seda ei saa kuidagi parandada? 5 sekundit laeb ja siis enam mitte.


kolmas: kes viitsiks Tallinnas mu e65 kokku lappida ooteajaga maksimum tund.. Kunagi sai lahti võetud aga nüüd ei ole viitsimist ega nuppu kuidas kõik jupid kenasti tagasi panna(kui tal isegi on kõik jupid alles... icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2012 07:36:05 vasta tsitaadiga

Probleem Samsung S7230 wavega.
Omanik kukutas ta vette, kõlarid nagu ei tööta, kuid kui minna test modesse(*#0*#) , siis töötavad mõlemad kõlarid.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
janar74
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2012 08:24:56 vasta tsitaadiga

braien334 kirjutas:
Probleem Samsung S7230 wavega.
Omanik kukutas ta vette, kõlarid nagu ei tööta, kuid kui minna test modesse(*#0*#) , siis töötavad mõlemad kõlarid.


Alustaks keemilisest pesust + tarkvarast ~23€

_________________
Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!

Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone!
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2012 09:00:23 vasta tsitaadiga

janar74, Tarkvara vahetusega saan ise ka hakkama.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
janar74
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2012 09:01:34 vasta tsitaadiga

braien334 kirjutas:
janar74, Tarkvara vahetusega saan ise ka hakkama.


Alustada võik siis sellest Keemiline pesu. Hetkel tundub nagu istuks HF resiimis.

_________________
Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!

Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone!
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2012 09:22:19 vasta tsitaadiga

tere, küsiks meistritelt,
palju mikker maksab nokia 3500c mobiilile, selline nööp kahe vedrukontaktidega?
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
janar74
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2012 09:32:24 vasta tsitaadiga

trip kirjutas:
tere, küsiks meistritelt,
palju mikker maksab nokia 3500c mobiilile, selline nööp kahe vedrukontaktidega?


5149041 2,6€

_________________
Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!

Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone!
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sputnik
HV kasutaja
sputnik

liitunud: 31.07.2003




sõnum 02.04.2012 16:51:14 vasta tsitaadiga

Sony Ericsson Live with Walkman - pealmine klaas koos vahetusega?
_________________
deviantART
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janar74
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2012 18:02:37 vasta tsitaadiga

sputnik kirjutas:
Sony Ericsson Live with Walkman - pealmine klaas koos vahetusega?



1253-7477

Front Cover Assy Black

82€


1253-7817

Front Cover Assy White

87,3€

_________________
Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!

Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone!
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sputnik
HV kasutaja
sputnik

liitunud: 31.07.2003




sõnum 02.04.2012 18:14:49 vasta tsitaadiga

Nojah ebayst saab 20-30ga ja ametlikust esindusest koos vahetusega 60 eest icon_biggrin.gif
_________________
deviantART
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janar74
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2012 18:16:02 vasta tsitaadiga

sputnik kirjutas:
Nojah ebayst saab 20-30ga ja ametlikust esindusest koos vahetusega 60 eest icon_biggrin.gif


60? Väga normaalne hind icon_smile.gif

_________________
Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!

Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone!
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dannu
HV vaatleja

liitunud: 29.11.2007




sõnum 14.04.2012 10:31:25 vasta tsitaadiga

Ostsin oksjoni korras ühelt isikult sony ericsson x10 mini pro.

Olevat väga heas korras ning ainult karbis seisnud.

Hiljem kasutusse võttes aga avanesid järgmised vead:

füüsiline lisaklaviatuur qwerty ei tööta ning samuti kui tuleb kõne sisse/välja, siis läheb ekraan mustaks, ükski nupp ei tööta, ning aitab ainult aku eemaldamine.

Milles võib asi olla?- update on tehtud.



Kas saab koduste vahenditega parandada või on emaplaat vms katki?- kui on konkreetseid soovitusi, siis sooviks konkreetseid linke mille abil proovida icon_smile.gif

Politseisse tegin avalduse ära kuid kui sellest asja ei saa siis tuleb remont ette võtta, et natukenegi asja saaks...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janar74
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2012 10:50:50 vasta tsitaadiga

Dannu kirjutas:
Ostsin oksjoni korras ühelt isikult sony ericsson x10 mini pro.

Olevat väga heas korras ning ainult karbis seisnud.

Hiljem kasutusse võttes aga avanesid järgmised vead:

füüsiline lisaklaviatuur qwerty ei tööta ning samuti kui tuleb kõne sisse/välja, siis läheb ekraan mustaks, ükski nupp ei tööta, ning aitab ainult aku eemaldamine.

Milles võib asi olla?- update on tehtud.



Kas saab koduste vahenditega parandada või on emaplaat vms katki?- kui on konkreetseid soovitusi, siis sooviks konkreetseid linke mille abil proovida icon_smile.gif

Politseisse tegin avalduse ära kuid kui sellest asja ei saa siis tuleb remont ette võtta, et natukenegi asja saaks...


Sümtomid viitavad lintkaabli veale. Ligi kaudu 32€ remont.

_________________
Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!

Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone!
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristo69
HV kasutaja
Kristo69

liitunud: 04.12.2008




sõnum 15.04.2012 00:12:05 vasta tsitaadiga

Nokia E7
Kõnede ajal aeg-ajalt teine osapool ei kuule muud kui raginat ja enda kõlaris on ka kuulda kerget krabinat samadel hetkedel.
Muid vigu ei ole täheldanud.
Mikrofon katki või miskit muud viga? Palju parandamine maksta võib?

E: nüüd mõtlema hakates, meenus, et telefonil peaks garantii olema. Otsisin tseki üles ja avastasin, et telefon on ostetud Soomest (ma ei ole telefoni esimene omanik). Nokia kodulehele seerianumbri sisestades ütles, et garantii kehtib. Nüüd on küsimus, et kuhu ma telefoni Tallinnas viia võin, et garantii korras toode üle vaadatakse/ära parandatakse/ vahetatakse ?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janar74
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2012 05:34:47 vasta tsitaadiga

Kristo69 kirjutas:
Nokia E7
Kõnede ajal aeg-ajalt teine osapool ei kuule muud kui raginat ja enda kõlaris on ka kuulda kerget krabinat samadel hetkedel.
Muid vigu ei ole täheldanud.
Mikrofon katki või miskit muud viga? Palju parandamine maksta võib?

E: nüüd mõtlema hakates, meenus, et telefonil peaks garantii olema. Otsisin tseki üles ja avastasin, et telefon on ostetud Soomest (ma ei ole telefoni esimene omanik). Nokia kodulehele seerianumbri sisestades ütles, et garantii kehtib. Nüüd on küsimus, et kuhu ma telefoni Tallinnas viia võin, et garantii korras toode üle vaadatakse/ära parandatakse/ vahetatakse ?


Mikrofoni vahetus 23€

_________________
Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!

Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone!
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IgorTS
HV vaatleja

liitunud: 30.08.2010




sõnum 23.04.2012 17:27:04 vasta tsitaadiga

Tere,
probleem Nokia N80 -ga ekraan on valge, varem esines harva nüüd on põhimõtteliselt kogu aeg. Kas probleem on lintkaablis (kas kellelgi on pakkuda ja mis hinnaga?) või millegis muus?
PS. viimati mõned ülemise osa nupud ka ei töötanud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janar74
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2012 20:15:17 vasta tsitaadiga

IgorTS kirjutas:
Tere,
probleem Nokia N80 -ga ekraan on valge, varem esines harva nüüd on põhimõtteliselt kogu aeg. Kas probleem on lintkaablis (kas kellelgi on pakkuda ja mis hinnaga?) või millegis muus?
PS. viimati mõned ülemise osa nupud ka ei töötanud.


90% flexi viga. Uut originaal linti oleks kohe pakkuda 13,2€

_________________
Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!

Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone!
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IgorTS
HV vaatleja

liitunud: 30.08.2010




sõnum 24.04.2012 19:53:20 vasta tsitaadiga

Selge, äitah. Aga leidsin odavamalt http://www.kauplus.ee/?t=7963
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janar74
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2012 20:23:26 vasta tsitaadiga

IgorTS kirjutas:
Selge, äitah. Aga leidsin odavamalt http://www.kauplus.ee/?t=7963


Tegemist mitteoriginaal varuosaga, sellest ka hinnavahe.

_________________
Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!

Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone!
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friikity77
HV vaatleja

liitunud: 14.05.2011




sõnum 25.04.2012 20:11:27 vasta tsitaadiga

tervist,probleem siis IPhone 2g-ga et kukkus voodi pealt maha ja nüüd on ekraani all tint laiali ja miskit ei ole võimalik näha oskab keegi äkki abi pakkuda kus seda korda saada ja kust oleks võimalik uut korpust hankkida?

ja teine mure mul lg gs290 et siis kui teen kaamera lahti kiilub telefon kinni ja siis kui helistada siis keegi ei kuule mis räägin jamida teine telfis räägib ei kuule ka mina,kukkus mul porilompi aga sai sealt kiirelt välja võetud ja aku tagant ära võetud ja kuivama pandud muidu kõik muu tal toimib aga just need kaks viga on peale seda külge haakind et oskab keegi öelda kus korda saab teha soodsalt?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pandabeer
HV Guru
Pandabeer

liitunud: 16.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2012 17:01:13 vasta tsitaadiga

Sony Ericsson Cedar sai vett, väljast midagi katki ei saa olla, aga pilti ette ei võta enam.
Laadija järgi pannes ei mõika ka midagi.
Sony Ericsson W888 kuuleri probleem.
Kuhu Tartus viia võiks ja palju maksma võib minna?
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 2 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
janar74
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2012 09:35:09 vasta tsitaadiga

friikity77 kirjutas:
tervist,probleem siis IPhone 2g-ga et kukkus voodi pealt maha ja nüüd on ekraani all tint laiali ja miskit ei ole võimalik näha oskab keegi äkki abi pakkuda kus seda korda saada ja kust oleks võimalik uut korpust hankkida?

ja teine mure mul lg gs290 et siis kui teen kaamera lahti kiilub telefon kinni ja siis kui helistada siis keegi ei kuule mis räägin jamida teine telfis räägib ei kuule ka mina,kukkus mul porilompi aga sai sealt kiirelt välja võetud ja aku tagant ära võetud ja kuivama pandud muidu kõik muu tal toimib aga just need kaks viga on peale seda külge haakind et oskab keegi öelda kus korda saab teha soodsalt?


Iphone 2g Display Uniti vahetus 110€
GS290 Keemiline pesu + mikrofon + kuular ~32€

_________________
Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!

Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone!
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friikity77
HV vaatleja

liitunud: 14.05.2011




sõnum 01.05.2012 23:35:44 vasta tsitaadiga

janar74 kirjutas:
friikity77 kirjutas:
tervist,probleem siis IPhone 2g-ga et kukkus voodi pealt maha ja nüüd on ekraani all tint laiali ja miskit ei ole võimalik näha oskab keegi äkki abi pakkuda kus seda korda saada ja kust oleks võimalik uut korpust hankkida?

ja teine mure mul lg gs290 et siis kui teen kaamera lahti kiilub telefon kinni ja siis kui helistada siis keegi ei kuule mis räägin jamida teine telfis räägib ei kuule ka mina,kukkus mul porilompi aga sai sealt kiirelt välja võetud ja aku tagant ära võetud ja kuivama pandud muidu kõik muu tal toimib aga just need kaks viga on peale seda külge haakind et oskab keegi öelda kus korda saab teha soodsalt?


Iphone 2g Display Uniti vahetus 110€
GS290 Keemiline pesu + mikrofon + kuular ~32€




okey selge GS290 laseks isegi ära teha aga Iphone 2g display koos vahetusega läheb kalliks et äkki oskad soovitada kust odavamalt iphonile dp saada ja äkki leidub sul iphonile juhtmestiku?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janar74
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2012 09:43:52 vasta tsitaadiga

friikity77 kirjutas:
janar74 kirjutas:
friikity77 kirjutas:
tervist,probleem siis IPhone 2g-ga et kukkus voodi pealt maha ja nüüd on ekraani all tint laiali ja miskit ei ole võimalik näha oskab keegi äkki abi pakkuda kus seda korda saada ja kust oleks võimalik uut korpust hankkida?

ja teine mure mul lg gs290 et siis kui teen kaamera lahti kiilub telefon kinni ja siis kui helistada siis keegi ei kuule mis räägin jamida teine telfis räägib ei kuule ka mina,kukkus mul porilompi aga sai sealt kiirelt välja võetud ja aku tagant ära võetud ja kuivama pandud muidu kõik muu tal toimib aga just need kaks viga on peale seda külge haakind et oskab keegi öelda kus korda saab teha soodsalt?


Iphone 2g Display Uniti vahetus 110€
GS290 Keemiline pesu + mikrofon + kuular ~32€




okey selge GS290 laseks isegi ära teha aga Iphone 2g display koos vahetusega läheb kalliks et äkki oskad soovitada kust odavamalt iphonile dp saada ja äkki leidub sul iphonile juhtmestiku?


Ebay oleks variant kust saab odavalt, aga kas toimib ei garanteeri keegi. Mis juhtmestiku konkreetselt vaja on? Datakaabel?

_________________
Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!

Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone!
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friikity77
HV vaatleja

liitunud: 14.05.2011




sõnum 02.05.2012 15:42:26 vasta tsitaadiga

janar74 kirjutas:
friikity77 kirjutas:
janar74 kirjutas:
friikity77 kirjutas:
tervist,probleem siis IPhone 2g-ga et kukkus voodi pealt maha ja nüüd on ekraani all tint laiali ja miskit ei ole võimalik näha oskab keegi äkki abi pakkuda kus seda korda saada ja kust oleks võimalik uut korpust hankkida?

ja teine mure mul lg gs290 et siis kui teen kaamera lahti kiilub telefon kinni ja siis kui helistada siis keegi ei kuule mis räägin jamida teine telfis räägib ei kuule ka mina,kukkus mul porilompi aga sai sealt kiirelt välja võetud ja aku tagant ära võetud ja kuivama pandud muidu kõik muu tal toimib aga just need kaks viga on peale seda külge haakind et oskab keegi öelda kus korda saab teha soodsalt?


Iphone 2g Display Uniti vahetus 110€
GS290 Keemiline pesu + mikrofon + kuular ~32€




okey selge GS290 laseks isegi ära teha aga Iphone 2g display koos vahetusega läheb kalliks et äkki oskad soovitada kust odavamalt iphonile dp saada ja äkki leidub sul iphonile juhtmestiku?


Ebay oleks <b>variant</b> kust saab odavalt, aga kas toimib ei garanteeri keegi. Mis juhtmestiku konkreetselt vaja on? Datakaabel?



seda juhtmestiku mis läheb emaplaadi külge mingid kaks valget juhet on kus on pisikesed kinnitused küljes tulevad alt põhjast kus on see antenni vms koht?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janar74
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2012 16:16:45 vasta tsitaadiga

friikity77 kirjutas:
janar74 kirjutas:
friikity77 kirjutas:
janar74 kirjutas:
friikity77 kirjutas:
tervist,probleem siis IPhone 2g-ga et kukkus voodi pealt maha ja nüüd on ekraani all tint laiali ja miskit ei ole võimalik näha oskab keegi äkki abi pakkuda kus seda korda saada ja kust oleks võimalik uut korpust hankkida?

ja teine mure mul lg gs290 et siis kui teen kaamera lahti kiilub telefon kinni ja siis kui helistada siis keegi ei kuule mis räägin jamida teine telfis räägib ei kuule ka mina,kukkus mul porilompi aga sai sealt kiirelt välja võetud ja aku tagant ära võetud ja kuivama pandud muidu kõik muu tal toimib aga just need kaks viga on peale seda külge haakind et oskab keegi öelda kus korda saab teha soodsalt?


Iphone 2g Display Uniti vahetus 110€
GS290 Keemiline pesu + mikrofon + kuular ~32€




okey selge GS290 laseks isegi ära teha aga Iphone 2g display koos vahetusega läheb kalliks et äkki oskad soovitada kust odavamalt iphonile dp saada ja äkki leidub sul iphonile juhtmestiku?


Ebay oleks <b>variant</b> kust saab odavalt, aga kas toimib ei garanteeri keegi. Mis juhtmestiku konkreetselt vaja on? Datakaabel?



seda juhtmestiku mis läheb emaplaadi külge mingid kaks valget juhet on kus on pisikesed kinnitused küljes tulevad alt põhjast kus on see antenni vms koht?


Antenni kaablid, leiab ikka 4,9€ Tükk.

_________________
Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!

Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone!
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
er
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2002




sõnum 02.05.2012 18:15:53 vasta tsitaadiga

Sony Ericsson Live with Walkman - pragu ekraanil - mis vahetus maksta võiks ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janar74
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2012 21:34:29 vasta tsitaadiga

er kirjutas:
Sony Ericsson Live with Walkman - pragu ekraanil - mis vahetus maksta võiks ?




1253-7477

Front Cover Assy Black

82€



1253-7817

Front Cover Assy White

94€

_________________
Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!

Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone!
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friikity77
HV vaatleja

liitunud: 14.05.2011




sõnum 03.05.2012 00:41:45 vasta tsitaadiga

janar74 kirjutas:
friikity77 kirjutas:
janar74 kirjutas:
friikity77 kirjutas:
janar74 kirjutas:
friikity77 kirjutas:
tervist,probleem siis IPhone 2g-ga et kukkus voodi pealt maha ja nüüd on ekraani all tint laiali ja miskit ei ole võimalik näha oskab keegi äkki abi pakkuda kus seda korda saada ja kust oleks võimalik uut korpust hankkida?

ja teine mure mul lg gs290 et siis kui teen kaamera lahti kiilub telefon kinni ja siis kui helistada siis keegi ei kuule mis räägin jamida teine telfis räägib ei kuule ka mina,kukkus mul porilompi aga sai sealt kiirelt välja võetud ja aku tagant ära võetud ja kuivama pandud muidu kõik muu tal toimib aga just need kaks viga on peale seda külge haakind et oskab keegi öelda kus korda saab teha soodsalt?


Iphone 2g Display Uniti vahetus 110€
GS290 Keemiline pesu + mikrofon + kuular ~32€




okey selge GS290 laseks isegi ära teha aga Iphone 2g display koos vahetusega läheb kalliks et äkki oskad soovitada kust odavamalt iphonile dp saada ja äkki leidub sul iphonile juhtmestiku?


Ebay oleks <b>variant</b> kust saab odavalt, aga kas toimib ei garanteeri keegi. Mis juhtmestiku konkreetselt vaja on? Datakaabel?



seda juhtmestiku mis läheb emaplaadi külge mingid kaks valget juhet on kus on pisikesed kinnitused küljes tulevad alt põhjast kus on see antenni vms koht?


Antenni kaablid, leiab ikka 4,9€ Tükk.



selge ex võtan teiega peagi ühendust ja saab äkki ka käest kätte diili teha ja siis ehk lasen teil ka lg korda teha gs290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janar74
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2012 09:55:03 vasta tsitaadiga

friikity77 kirjutas:
janar74 kirjutas:
friikity77 kirjutas:
janar74 kirjutas:
friikity77 kirjutas:
janar74 kirjutas:
friikity77 kirjutas:
tervist,probleem siis IPhone 2g-ga et kukkus voodi pealt maha ja nüüd on ekraani all tint laiali ja miskit ei ole võimalik näha oskab keegi äkki abi pakkuda kus seda korda saada ja kust oleks võimalik uut korpust hankkida?

ja teine mure mul lg gs290 et siis kui teen kaamera lahti kiilub telefon kinni ja siis kui helistada siis keegi ei kuule mis räägin jamida teine telfis räägib ei kuule ka mina,kukkus mul porilompi aga sai sealt kiirelt välja võetud ja aku tagant ära võetud ja kuivama pandud muidu kõik muu tal toimib aga just need kaks viga on peale seda külge haakind et oskab keegi öelda kus korda saab teha soodsalt?


Iphone 2g Display Uniti vahetus 110€
GS290 Keemiline pesu + mikrofon + kuular ~32€




okey selge GS290 laseks isegi ära teha aga Iphone 2g display koos vahetusega läheb kalliks et äkki oskad soovitada kust odavamalt iphonile dp saada ja äkki leidub sul iphonile juhtmestiku?


Ebay oleks <b>variant</b> kust saab odavalt, aga kas toimib ei garanteeri keegi. Mis juhtmestiku konkreetselt vaja on? Datakaabel?



seda juhtmestiku mis läheb emaplaadi külge mingid kaks valget juhet on kus on pisikesed kinnitused küljes tulevad alt põhjast kus on see antenni vms koht?


Antenni kaablid, leiab ikka 4,9€ Tükk.



selge ex võtan teiega peagi ühendust ja saab äkki ka käest kätte diili teha ja siis ehk lasen teil ka lg korda teha gs290


Teeme nii icon_smile.gif

_________________
Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!

Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone!
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmac
HV kasutaja
tarmac

liitunud: 10.08.2007




sõnum 06.05.2012 20:41:31 vasta tsitaadiga

Palju võiks maksta Nokia 701 ekraani vahetus?
Puuteosa ja klaas on terved, kuid ekraanil on 2/3 hall ja ei toimi.
See juhtus õnnetu kukkumise tagajärjel.
Andke teada, asjaga suht kiire.

_________________
www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janar74
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2012 22:30:15 vasta tsitaadiga

tarmac kirjutas:
Palju võiks maksta Nokia 701 ekraani vahetus?
Puuteosa ja klaas on terved, kuid ekraanil on 2/3 hall ja ei toimi.
See juhtus õnnetu kukkumise tagajärjel.
Andke teada, asjaga suht kiire.


59€

_________________
Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!

Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone!
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmac
HV kasutaja
tarmac

liitunud: 10.08.2007




sõnum 06.05.2012 22:41:17 vasta tsitaadiga

Homme uurin pealinnas ühte garantiiremonti. Moblal veel garantii, kuid ma tean, et selle juhtumi maksan ise kinni.
Kui need seal rohkem eurosid nõuavad, panen telefoni posti.
Sel juhul, saadan PS.
Tänud info eest. thumbs_up.gif

_________________
www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2012 08:22:28 vasta tsitaadiga

janar74, Kui palju maksaks Nokia E51 korpus, võib nii hõbe kui must olla.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
janar74
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2012 09:07:57 vasta tsitaadiga

braien334 kirjutas:
janar74, Kui palju maksaks Nokia E51 korpus, võib nii hõbe kui must olla.


Hõbedane esipaneel
Must ja hõbedane esipaneel 32,9€
Akukaas must 11,9€
Akukaas Hõbe, rose, metall, hall 4,9€

Vaheraam enam saada ei ole, ainult copyt 3,5€
Klahve ainult cyrillitsaga 4,9€ Ladina klahve ainult valgeid 4,9€

_________________
Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!

Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone!
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Adebisi
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2012 20:34:59 vasta tsitaadiga

Palju Huawei U8650 Sonic puuteekraan (digitizer?) maksta võiks? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janar74
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2012 22:53:19 vasta tsitaadiga

Adebisi kirjutas:
Palju Huawei U8650 Sonic puuteekraan (digitizer?) maksta võiks? icon_rolleyes.gif



39€

_________________
Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!

Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone!
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 45, 46, 47  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.