|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
qrime
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2007
|
10.03.2012 11:54:44
|
|
|
Xperia Ray´l hakkas kuular ragisema, kas aitab puhastamine või tuleb paigaldada uus ja kui keeruline ettevõtmine see on?
Ei oska keegi aidata?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
janar74
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2004
|
10.03.2012 16:13:27
|
|
|
| qrime kirjutas: |
Xperia Ray´l hakkas kuular ragisema, kas aitab puhastamine või tuleb paigaldada uus ja kui keeruline ettevõtmine see on?
Ei oska keegi aidata? |
Puhastamine ilmselt tulemust ei anna. Uus kuular ise on odav 4,9€ (1226-7255)
| ants300 kirjutas: |
| Samsung Galaxy ACE GT5830 pealmine klaas katki,et on kellelgi pakkuda doonorit või mis võiks maksta uus+selle vahetus? |
Uus puutepaneel, must originaal GH59-10422A 51,2€
| popcorn kirjutas: |
| Htc Wildfire pealmine klaas? |
61H00356-11M 46,8€
_________________ Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!
Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone! |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
12.03.2012 14:46:57
|
|
|
| sireq kirjutas: |
nokia e61i displaid saab rakverest ?  |
Kui copy sobib siis võid minuga ühendust võtta, tellime ära
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ketu111
HV vaatleja
liitunud: 14.03.2012
|
14.03.2012 13:02:14
|
|
|
| Tere!Kas katkise displeiga nokia 6610i telefonist (arvatavasti maha visatud) on võimalik kuidagi pildid, mis seal sees, kätte saada?Kas Tartus keegi tegeleb sellega?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
janar74
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2004
|
14.03.2012 13:41:38
|
|
|
| ketu111 kirjutas: |
| Tere!Kas katkise displeiga nokia 6610i telefonist (arvatavasti maha visatud) on võimalik kuidagi pildid, mis seal sees, kätte saada?Kas Tartus keegi tegeleb sellega? |
Tartus mina saaks aidata, arvesta 14€
_________________ Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!
Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone! |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ketu111
HV vaatleja
liitunud: 14.03.2012
|
14.03.2012 13:53:37
|
|
|
| tsitaat: |
Tartus mina saaks aidata, arvesta 14€
|
Selge.Aitäh praegu.Vähemalt lootust on .Kui oma laenuks antud lõhutud telefoni tagasi saan, saab edasi tegutseda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
IgorTS
HV vaatleja
liitunud: 30.08.2010
|
21.03.2012 21:58:59
|
|
|
Tere,
kas kellelgi on Nokia 6300 sisse/väljalülitamis nuppu pakkuda ja mis hinnaga.
PS vaja ikka trükkiplaadi nuppu.
viimati muutis IgorTS 21.03.2012 23:26:10, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janar74
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2004
|
21.03.2012 22:51:51
|
|
|
| IgorTS kirjutas: |
Tere,
kas kellelgi on Nokia 6300 sisse/väljalülitamis nuppu pakkuda ja mis hinnaga. |
Uus 5202005 1,9€
_________________ Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!
Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone! |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IgorTS
HV vaatleja
liitunud: 30.08.2010
|
22.03.2012 00:11:47
|
|
|
janar74
täpsustan, kas pakud trükkiplaadi nuppu?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janar74
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2004
|
22.03.2012 00:13:11
|
|
|
| IgorTS kirjutas: |
janar74
täpsustan, kas pakud trükkiplaadi nuppu? |
See konkreetne jah trükkplaadi nupu hind.
_________________ Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!
Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone! |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janno25
HV vaatleja
liitunud: 28.03.2012
|
28.03.2012 12:56:45
Samsung S5830 Galaxy Ace ekraan katki |
|
|
| Oleks abi vaja: Samsung S5830 Galaxy Ace kukkus maha ja ekraanil praod sees (telefon ise toimib ilusti). Mis võiks klaasi vahetamine maksma minna (võimalikult Pärnu lähedal)?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
janar74
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2004
|
28.03.2012 13:33:32
Re: Samsung S5830 Galaxy Ace ekraan katki |
|
|
| Janno25 kirjutas: |
| Oleks abi vaja: Samsung S5830 Galaxy Ace kukkus maha ja ekraanil praod sees (telefon ise toimib ilusti). Mis võiks klaasi vahetamine maksma minna (võimalikult Pärnu lähedal)? |
Uus touch GH59-10422A 53,62€
_________________ Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!
Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone! |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IgorTS
HV vaatleja
liitunud: 30.08.2010
|
30.03.2012 18:26:30
|
|
|
Tere,
kas kellelgi on pakkuda mini SD - micro SD adaptrit, või siis 2 gb mini sd, ja mis hinnaga?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dannu
HV vaatleja
liitunud: 29.11.2007
|
01.04.2012 13:01:15
|
|
|
6710i navigaatori kaardid valetavad. Olen Ovi poest viimased update ära teinud aga ikka soovitab navigaator mul Soome kiirteel vasakule keerata jms. Mis aitaks?- Kõik "abid" on peal- internet a-gps sisemine gps jne. Asukohta näitab õieti aga nagu kaardid oleks vanad.
Teine küsimus oleks, et ostsin e-bayst usb kaabli Nokiale aga see ei lae telefoni. Vooluväljund on vist vale vms. Kas seda ei saa kuidagi parandada? 5 sekundit laeb ja siis enam mitte.
kolmas: kes viitsiks Tallinnas mu e65 kokku lappida ooteajaga maksimum tund.. Kunagi sai lahti võetud aga nüüd ei ole viitsimist ega nuppu kuidas kõik jupid kenasti tagasi panna(kui tal isegi on kõik jupid alles...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
02.04.2012 07:36:05
|
|
|
Probleem Samsung S7230 wavega.
Omanik kukutas ta vette, kõlarid nagu ei tööta, kuid kui minna test modesse(*#0*#) , siis töötavad mõlemad kõlarid.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janar74
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2004
|
02.04.2012 08:24:56
|
|
|
| braien334 kirjutas: |
Probleem Samsung S7230 wavega.
Omanik kukutas ta vette, kõlarid nagu ei tööta, kuid kui minna test modesse(*#0*#) , siis töötavad mõlemad kõlarid. |
Alustaks keemilisest pesust + tarkvarast ~23€
_________________ Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!
Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone! |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
02.04.2012 09:00:23
|
|
|
janar74, Tarkvara vahetusega saan ise ka hakkama.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janar74
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2004
|
02.04.2012 09:01:34
|
|
|
| braien334 kirjutas: |
| janar74, Tarkvara vahetusega saan ise ka hakkama. |
Alustada võik siis sellest Keemiline pesu. Hetkel tundub nagu istuks HF resiimis.
_________________ Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!
Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone! |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
02.04.2012 09:22:19
|
|
|
tere, küsiks meistritelt,
palju mikker maksab nokia 3500c mobiilile, selline nööp kahe vedrukontaktidega?
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janar74
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2004
|
02.04.2012 09:32:24
|
|
|
| trip kirjutas: |
tere, küsiks meistritelt,
palju mikker maksab nokia 3500c mobiilile, selline nööp kahe vedrukontaktidega? |
5149041 2,6€
_________________ Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!
Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone! |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sputnik
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2003
|
02.04.2012 16:51:14
|
|
|
Sony Ericsson Live with Walkman - pealmine klaas koos vahetusega?
_________________ deviantART |
|
| tagasi üles |
|
 |
janar74
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2004
|
02.04.2012 18:02:37
|
|
|
| sputnik kirjutas: |
| Sony Ericsson Live with Walkman - pealmine klaas koos vahetusega? |
1253-7477
Front Cover Assy Black
82€
1253-7817
Front Cover Assy White
87,3€
_________________ Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!
Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone! |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sputnik
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2003
|
02.04.2012 18:14:49
|
|
|
Nojah ebayst saab 20-30ga ja ametlikust esindusest koos vahetusega 60 eest
_________________ deviantART |
|
| tagasi üles |
|
 |
janar74
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2004
|
02.04.2012 18:16:02
|
|
|
| sputnik kirjutas: |
Nojah ebayst saab 20-30ga ja ametlikust esindusest koos vahetusega 60 eest  |
60? Väga normaalne hind
_________________ Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!
Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone! |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dannu
HV vaatleja
liitunud: 29.11.2007
|
14.04.2012 10:31:25
|
|
|
Ostsin oksjoni korras ühelt isikult sony ericsson x10 mini pro.
Olevat väga heas korras ning ainult karbis seisnud.
Hiljem kasutusse võttes aga avanesid järgmised vead:
füüsiline lisaklaviatuur qwerty ei tööta ning samuti kui tuleb kõne sisse/välja, siis läheb ekraan mustaks, ükski nupp ei tööta, ning aitab ainult aku eemaldamine.
Milles võib asi olla?- update on tehtud.
Kas saab koduste vahenditega parandada või on emaplaat vms katki?- kui on konkreetseid soovitusi, siis sooviks konkreetseid linke mille abil proovida
Politseisse tegin avalduse ära kuid kui sellest asja ei saa siis tuleb remont ette võtta, et natukenegi asja saaks...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
janar74
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2004
|
14.04.2012 10:50:50
|
|
|
| Dannu kirjutas: |
Ostsin oksjoni korras ühelt isikult sony ericsson x10 mini pro.
Olevat väga heas korras ning ainult karbis seisnud.
Hiljem kasutusse võttes aga avanesid järgmised vead:
füüsiline lisaklaviatuur qwerty ei tööta ning samuti kui tuleb kõne sisse/välja, siis läheb ekraan mustaks, ükski nupp ei tööta, ning aitab ainult aku eemaldamine.
Milles võib asi olla?- update on tehtud.
Kas saab koduste vahenditega parandada või on emaplaat vms katki?- kui on konkreetseid soovitusi, siis sooviks konkreetseid linke mille abil proovida
Politseisse tegin avalduse ära kuid kui sellest asja ei saa siis tuleb remont ette võtta, et natukenegi asja saaks... |
Sümtomid viitavad lintkaabli veale. Ligi kaudu 32€ remont.
_________________ Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!
Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone! |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristo69
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2008
|
15.04.2012 00:12:05
|
|
|
Nokia E7
Kõnede ajal aeg-ajalt teine osapool ei kuule muud kui raginat ja enda kõlaris on ka kuulda kerget krabinat samadel hetkedel.
Muid vigu ei ole täheldanud.
Mikrofon katki või miskit muud viga? Palju parandamine maksta võib?
E: nüüd mõtlema hakates, meenus, et telefonil peaks garantii olema. Otsisin tseki üles ja avastasin, et telefon on ostetud Soomest (ma ei ole telefoni esimene omanik). Nokia kodulehele seerianumbri sisestades ütles, et garantii kehtib. Nüüd on küsimus, et kuhu ma telefoni Tallinnas viia võin, et garantii korras toode üle vaadatakse/ära parandatakse/ vahetatakse ?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janar74
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2004
|
15.04.2012 05:34:47
|
|
|
| Kristo69 kirjutas: |
Nokia E7
Kõnede ajal aeg-ajalt teine osapool ei kuule muud kui raginat ja enda kõlaris on ka kuulda kerget krabinat samadel hetkedel.
Muid vigu ei ole täheldanud.
Mikrofon katki või miskit muud viga? Palju parandamine maksta võib?
E: nüüd mõtlema hakates, meenus, et telefonil peaks garantii olema. Otsisin tseki üles ja avastasin, et telefon on ostetud Soomest (ma ei ole telefoni esimene omanik). Nokia kodulehele seerianumbri sisestades ütles, et garantii kehtib. Nüüd on küsimus, et kuhu ma telefoni Tallinnas viia võin, et garantii korras toode üle vaadatakse/ära parandatakse/ vahetatakse ? |
Mikrofoni vahetus 23€
_________________ Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!
Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone! |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IgorTS
HV vaatleja
liitunud: 30.08.2010
|
23.04.2012 17:27:04
|
|
|
Tere,
probleem Nokia N80 -ga ekraan on valge, varem esines harva nüüd on põhimõtteliselt kogu aeg. Kas probleem on lintkaablis (kas kellelgi on pakkuda ja mis hinnaga?) või millegis muus?
PS. viimati mõned ülemise osa nupud ka ei töötanud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janar74
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2004
|
23.04.2012 20:15:17
|
|
|
| IgorTS kirjutas: |
Tere,
probleem Nokia N80 -ga ekraan on valge, varem esines harva nüüd on põhimõtteliselt kogu aeg. Kas probleem on lintkaablis (kas kellelgi on pakkuda ja mis hinnaga?) või millegis muus?
PS. viimati mõned ülemise osa nupud ka ei töötanud. |
90% flexi viga. Uut originaal linti oleks kohe pakkuda 13,2€
_________________ Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!
Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone! |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IgorTS
HV vaatleja
liitunud: 30.08.2010
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janar74
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2004
|
24.04.2012 20:23:26
|
|
|
Tegemist mitteoriginaal varuosaga, sellest ka hinnavahe.
_________________ Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!
Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone! |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friikity77
HV vaatleja
liitunud: 14.05.2011
|
25.04.2012 20:11:27
|
|
|
tervist,probleem siis IPhone 2g-ga et kukkus voodi pealt maha ja nüüd on ekraani all tint laiali ja miskit ei ole võimalik näha oskab keegi äkki abi pakkuda kus seda korda saada ja kust oleks võimalik uut korpust hankkida?
ja teine mure mul lg gs290 et siis kui teen kaamera lahti kiilub telefon kinni ja siis kui helistada siis keegi ei kuule mis räägin jamida teine telfis räägib ei kuule ka mina,kukkus mul porilompi aga sai sealt kiirelt välja võetud ja aku tagant ära võetud ja kuivama pandud muidu kõik muu tal toimib aga just need kaks viga on peale seda külge haakind et oskab keegi öelda kus korda saab teha soodsalt?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Pandabeer
HV Guru

liitunud: 16.12.2006
|
29.04.2012 17:01:13
|
|
|
Sony Ericsson Cedar sai vett, väljast midagi katki ei saa olla, aga pilti ette ei võta enam.
Laadija järgi pannes ei mõika ka midagi.
Sony Ericsson W888 kuuleri probleem.
Kuhu Tartus viia võiks ja palju maksma võib minna?
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
2 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janar74
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2004
|
01.05.2012 09:35:09
|
|
|
| friikity77 kirjutas: |
tervist,probleem siis IPhone 2g-ga et kukkus voodi pealt maha ja nüüd on ekraani all tint laiali ja miskit ei ole võimalik näha oskab keegi äkki abi pakkuda kus seda korda saada ja kust oleks võimalik uut korpust hankkida?
ja teine mure mul lg gs290 et siis kui teen kaamera lahti kiilub telefon kinni ja siis kui helistada siis keegi ei kuule mis räägin jamida teine telfis räägib ei kuule ka mina,kukkus mul porilompi aga sai sealt kiirelt välja võetud ja aku tagant ära võetud ja kuivama pandud muidu kõik muu tal toimib aga just need kaks viga on peale seda külge haakind et oskab keegi öelda kus korda saab teha soodsalt? |
Iphone 2g Display Uniti vahetus 110€
GS290 Keemiline pesu + mikrofon + kuular ~32€
_________________ Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!
Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone! |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friikity77
HV vaatleja
liitunud: 14.05.2011
|
01.05.2012 23:35:44
|
|
|
| janar74 kirjutas: |
| friikity77 kirjutas: |
tervist,probleem siis IPhone 2g-ga et kukkus voodi pealt maha ja nüüd on ekraani all tint laiali ja miskit ei ole võimalik näha oskab keegi äkki abi pakkuda kus seda korda saada ja kust oleks võimalik uut korpust hankkida?
ja teine mure mul lg gs290 et siis kui teen kaamera lahti kiilub telefon kinni ja siis kui helistada siis keegi ei kuule mis räägin jamida teine telfis räägib ei kuule ka mina,kukkus mul porilompi aga sai sealt kiirelt välja võetud ja aku tagant ära võetud ja kuivama pandud muidu kõik muu tal toimib aga just need kaks viga on peale seda külge haakind et oskab keegi öelda kus korda saab teha soodsalt? |
Iphone 2g Display Uniti vahetus 110€
GS290 Keemiline pesu + mikrofon + kuular ~32€ |
okey selge GS290 laseks isegi ära teha aga Iphone 2g display koos vahetusega läheb kalliks et äkki oskad soovitada kust odavamalt iphonile dp saada ja äkki leidub sul iphonile juhtmestiku?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
janar74
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2004
|
02.05.2012 09:43:52
|
|
|
| friikity77 kirjutas: |
| janar74 kirjutas: |
| friikity77 kirjutas: |
tervist,probleem siis IPhone 2g-ga et kukkus voodi pealt maha ja nüüd on ekraani all tint laiali ja miskit ei ole võimalik näha oskab keegi äkki abi pakkuda kus seda korda saada ja kust oleks võimalik uut korpust hankkida?
ja teine mure mul lg gs290 et siis kui teen kaamera lahti kiilub telefon kinni ja siis kui helistada siis keegi ei kuule mis räägin jamida teine telfis räägib ei kuule ka mina,kukkus mul porilompi aga sai sealt kiirelt välja võetud ja aku tagant ära võetud ja kuivama pandud muidu kõik muu tal toimib aga just need kaks viga on peale seda külge haakind et oskab keegi öelda kus korda saab teha soodsalt? |
Iphone 2g Display Uniti vahetus 110€
GS290 Keemiline pesu + mikrofon + kuular ~32€ |
okey selge GS290 laseks isegi ära teha aga Iphone 2g display koos vahetusega läheb kalliks et äkki oskad soovitada kust odavamalt iphonile dp saada ja äkki leidub sul iphonile juhtmestiku? |
Ebay oleks variant kust saab odavalt, aga kas toimib ei garanteeri keegi. Mis juhtmestiku konkreetselt vaja on? Datakaabel?
_________________ Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!
Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone! |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friikity77
HV vaatleja
liitunud: 14.05.2011
|
02.05.2012 15:42:26
|
|
|
| janar74 kirjutas: |
| friikity77 kirjutas: |
| janar74 kirjutas: |
| friikity77 kirjutas: |
tervist,probleem siis IPhone 2g-ga et kukkus voodi pealt maha ja nüüd on ekraani all tint laiali ja miskit ei ole võimalik näha oskab keegi äkki abi pakkuda kus seda korda saada ja kust oleks võimalik uut korpust hankkida?
ja teine mure mul lg gs290 et siis kui teen kaamera lahti kiilub telefon kinni ja siis kui helistada siis keegi ei kuule mis räägin jamida teine telfis räägib ei kuule ka mina,kukkus mul porilompi aga sai sealt kiirelt välja võetud ja aku tagant ära võetud ja kuivama pandud muidu kõik muu tal toimib aga just need kaks viga on peale seda külge haakind et oskab keegi öelda kus korda saab teha soodsalt? |
Iphone 2g Display Uniti vahetus 110€
GS290 Keemiline pesu + mikrofon + kuular ~32€ |
okey selge GS290 laseks isegi ära teha aga Iphone 2g display koos vahetusega läheb kalliks et äkki oskad soovitada kust odavamalt iphonile dp saada ja äkki leidub sul iphonile juhtmestiku? |
Ebay oleks <b>variant</b> kust saab odavalt, aga kas toimib ei garanteeri keegi. Mis juhtmestiku konkreetselt vaja on? Datakaabel? |
seda juhtmestiku mis läheb emaplaadi külge mingid kaks valget juhet on kus on pisikesed kinnitused küljes tulevad alt põhjast kus on see antenni vms koht?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
janar74
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2004
|
02.05.2012 16:16:45
|
|
|
| friikity77 kirjutas: |
| janar74 kirjutas: |
| friikity77 kirjutas: |
| janar74 kirjutas: |
| friikity77 kirjutas: |
tervist,probleem siis IPhone 2g-ga et kukkus voodi pealt maha ja nüüd on ekraani all tint laiali ja miskit ei ole võimalik näha oskab keegi äkki abi pakkuda kus seda korda saada ja kust oleks võimalik uut korpust hankkida?
ja teine mure mul lg gs290 et siis kui teen kaamera lahti kiilub telefon kinni ja siis kui helistada siis keegi ei kuule mis räägin jamida teine telfis räägib ei kuule ka mina,kukkus mul porilompi aga sai sealt kiirelt välja võetud ja aku tagant ära võetud ja kuivama pandud muidu kõik muu tal toimib aga just need kaks viga on peale seda külge haakind et oskab keegi öelda kus korda saab teha soodsalt? |
Iphone 2g Display Uniti vahetus 110€
GS290 Keemiline pesu + mikrofon + kuular ~32€ |
okey selge GS290 laseks isegi ära teha aga Iphone 2g display koos vahetusega läheb kalliks et äkki oskad soovitada kust odavamalt iphonile dp saada ja äkki leidub sul iphonile juhtmestiku? |
Ebay oleks <b>variant</b> kust saab odavalt, aga kas toimib ei garanteeri keegi. Mis juhtmestiku konkreetselt vaja on? Datakaabel? |
seda juhtmestiku mis läheb emaplaadi külge mingid kaks valget juhet on kus on pisikesed kinnitused küljes tulevad alt põhjast kus on see antenni vms koht? |
Antenni kaablid, leiab ikka 4,9€ Tükk.
_________________ Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!
Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone! |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
er
HV kasutaja
liitunud: 19.11.2002
|
02.05.2012 18:15:53
|
|
|
| Sony Ericsson Live with Walkman - pragu ekraanil - mis vahetus maksta võiks ?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janar74
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2004
|
02.05.2012 21:34:29
|
|
|
| er kirjutas: |
| Sony Ericsson Live with Walkman - pragu ekraanil - mis vahetus maksta võiks ? |
1253-7477
Front Cover Assy Black
82€
1253-7817
Front Cover Assy White
94€
_________________ Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!
Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone! |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friikity77
HV vaatleja
liitunud: 14.05.2011
|
03.05.2012 00:41:45
|
|
|
| janar74 kirjutas: |
| friikity77 kirjutas: |
| janar74 kirjutas: |
| friikity77 kirjutas: |
| janar74 kirjutas: |
| friikity77 kirjutas: |
tervist,probleem siis IPhone 2g-ga et kukkus voodi pealt maha ja nüüd on ekraani all tint laiali ja miskit ei ole võimalik näha oskab keegi äkki abi pakkuda kus seda korda saada ja kust oleks võimalik uut korpust hankkida?
ja teine mure mul lg gs290 et siis kui teen kaamera lahti kiilub telefon kinni ja siis kui helistada siis keegi ei kuule mis räägin jamida teine telfis räägib ei kuule ka mina,kukkus mul porilompi aga sai sealt kiirelt välja võetud ja aku tagant ära võetud ja kuivama pandud muidu kõik muu tal toimib aga just need kaks viga on peale seda külge haakind et oskab keegi öelda kus korda saab teha soodsalt? |
Iphone 2g Display Uniti vahetus 110€
GS290 Keemiline pesu + mikrofon + kuular ~32€ |
okey selge GS290 laseks isegi ära teha aga Iphone 2g display koos vahetusega läheb kalliks et äkki oskad soovitada kust odavamalt iphonile dp saada ja äkki leidub sul iphonile juhtmestiku? |
Ebay oleks <b>variant</b> kust saab odavalt, aga kas toimib ei garanteeri keegi. Mis juhtmestiku konkreetselt vaja on? Datakaabel? |
seda juhtmestiku mis läheb emaplaadi külge mingid kaks valget juhet on kus on pisikesed kinnitused küljes tulevad alt põhjast kus on see antenni vms koht? |
Antenni kaablid, leiab ikka 4,9€ Tükk. |
selge ex võtan teiega peagi ühendust ja saab äkki ka käest kätte diili teha ja siis ehk lasen teil ka lg korda teha gs290
|
|
| tagasi üles |
|
 |
janar74
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2004
|
03.05.2012 09:55:03
|
|
|
| friikity77 kirjutas: |
| janar74 kirjutas: |
| friikity77 kirjutas: |
| janar74 kirjutas: |
| friikity77 kirjutas: |
| janar74 kirjutas: |
| friikity77 kirjutas: |
tervist,probleem siis IPhone 2g-ga et kukkus voodi pealt maha ja nüüd on ekraani all tint laiali ja miskit ei ole võimalik näha oskab keegi äkki abi pakkuda kus seda korda saada ja kust oleks võimalik uut korpust hankkida?
ja teine mure mul lg gs290 et siis kui teen kaamera lahti kiilub telefon kinni ja siis kui helistada siis keegi ei kuule mis räägin jamida teine telfis räägib ei kuule ka mina,kukkus mul porilompi aga sai sealt kiirelt välja võetud ja aku tagant ära võetud ja kuivama pandud muidu kõik muu tal toimib aga just need kaks viga on peale seda külge haakind et oskab keegi öelda kus korda saab teha soodsalt? |
Iphone 2g Display Uniti vahetus 110€
GS290 Keemiline pesu + mikrofon + kuular ~32€ |
okey selge GS290 laseks isegi ära teha aga Iphone 2g display koos vahetusega läheb kalliks et äkki oskad soovitada kust odavamalt iphonile dp saada ja äkki leidub sul iphonile juhtmestiku? |
Ebay oleks <b>variant</b> kust saab odavalt, aga kas toimib ei garanteeri keegi. Mis juhtmestiku konkreetselt vaja on? Datakaabel? |
seda juhtmestiku mis läheb emaplaadi külge mingid kaks valget juhet on kus on pisikesed kinnitused küljes tulevad alt põhjast kus on see antenni vms koht? |
Antenni kaablid, leiab ikka 4,9€ Tükk. |
selge ex võtan teiega peagi ühendust ja saab äkki ka käest kätte diili teha ja siis ehk lasen teil ka lg korda teha gs290 |
Teeme nii
_________________ Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!
Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone! |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmac
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2007
|
06.05.2012 20:41:31
|
|
|
Palju võiks maksta Nokia 701 ekraani vahetus?
Puuteosa ja klaas on terved, kuid ekraanil on 2/3 hall ja ei toimi.
See juhtus õnnetu kukkumise tagajärjel.
Andke teada, asjaga suht kiire.
_________________ www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janar74
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2004
|
06.05.2012 22:30:15
|
|
|
| tarmac kirjutas: |
Palju võiks maksta Nokia 701 ekraani vahetus?
Puuteosa ja klaas on terved, kuid ekraanil on 2/3 hall ja ei toimi.
See juhtus õnnetu kukkumise tagajärjel.
Andke teada, asjaga suht kiire. |
59€
_________________ Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!
Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone! |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmac
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2007
|
06.05.2012 22:41:17
|
|
|
Homme uurin pealinnas ühte garantiiremonti. Moblal veel garantii, kuid ma tean, et selle juhtumi maksan ise kinni.
Kui need seal rohkem eurosid nõuavad, panen telefoni posti.
Sel juhul, saadan PS.
Tänud info eest.
_________________ www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
10.05.2012 08:22:28
|
|
|
janar74, Kui palju maksaks Nokia E51 korpus, võib nii hõbe kui must olla.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janar74
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2004
|
10.05.2012 09:07:57
|
|
|
| braien334 kirjutas: |
| janar74, Kui palju maksaks Nokia E51 korpus, võib nii hõbe kui must olla. |
Hõbedane esipaneel
Must ja hõbedane esipaneel 32,9€
Akukaas must 11,9€
Akukaas Hõbe, rose, metall, hall 4,9€
Vaheraam enam saada ei ole, ainult copyt 3,5€
Klahve ainult cyrillitsaga 4,9€ Ladina klahve ainult valgeid 4,9€
_________________ Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!
Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone! |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Adebisi
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2003
|
14.05.2012 20:34:59
|
|
|
Palju Huawei U8650 Sonic puuteekraan (digitizer?) maksta võiks?
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janar74
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2004
|
14.05.2012 22:53:19
|
|
|
| Adebisi kirjutas: |
Palju Huawei U8650 Sonic puuteekraan (digitizer?) maksta võiks?  |
39€
_________________ Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!
Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone! |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|