|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
22.03.2012 15:42:19
|
|
|
Ise töötlesite mind seal - üks eest ja teine tagant - aru ma ei saa, kuidas mina terveks jäin
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
22.03.2012 15:50:16
|
|
|
| XD kirjutas: |
| Riivo77 kirjutas: |
| ... mitu korda tasakaal "kannatada saanud", kui väravas on "nõrgem vahetus" ... |
Ära solva siin teisi niimoodi..
Tore kuulda et heledad pidasid lõpuni vastu ilusti Ma kukkusin Riivo ja Aeroniga kokkupõrkes oma niigi vigase jala peale ja nüüd on kaks vasaku jala varvast parema jala analoogidest tunduvalt suuremad ja vähem liikumisvõimelised. Loodetavasti saab esmaspäeval taas rivis olla. |
Seda ma kartsin jah, et mõni võtab seda lauset isiklikult.
Aga jah, lausa 2 lolli olukorda juhtus eile - üks oli "võileib" Aeroni ja XD-ga, teine aga punast kaarti väärt jala ette panek spongerdanile.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spongerdan
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2007
|
22.03.2012 20:39:06
|
|
|
Riivo666 , mul nüüd mõlemad põlved paistes. Midu on OK, aga käsi ei saa põlvedele toetada.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XD
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2006
|
23.03.2012 12:40:49
|
|
|
Ei taha küll parmu ja vastiku aktivistina kõlada, aga kas mitte ei ole viimane aeg meeskondlikult mõned kerre kallata?
_________________ "Kui inimene ei ole rahul tarkvaraga, siis on probleem tõenäoliselt inimeses" M.J. |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
23.03.2012 12:44:51
|
|
|
Ma arvan, et siin on võimalus mõni kord jalgpalli koos vaadata kas mõnes pubis (kuigi sinna osasid ei lasta - nimesid ei maini) või kellegi muldonnis...
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
23.03.2012 12:48:02
|
|
|
| XD kirjutas: |
Ei taha küll parmu ja vastiku aktivistina kõlada, aga kas mitte ei ole viimane aeg meeskondlikult mõned kerre kallata? |
Jah, miks ka mitte, ootan konstruktiivseid ettepanekuid aja ja koha suhtes.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
23.03.2012 12:52:31
|
|
|
Mõni chempion's league mäng võiks olla puhuks.
Veeradfinaalide teised mängud hakkavad peagi [tulev nädal] ning sealt läheb ainult paremaks edasi.
http://www.uefa.com/uefachampionsleague/index.html
nt 28.03 kell 20:45 [mingi ajatsooni järgi] - Milan vs Barcelona
Kui see on liiga vara, siis võime ju finaale sihtida
Koha osas eks peame siis otsustama ühiselt...
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m4rtti
HV kasutaja
liitunud: 22.09.2010
|
23.03.2012 13:05:56
|
|
|
| See on meie aja järgi ca 21:40. Barca mängu võiks vaadata küll. Kui trenn 20:45 lõppeb, siis 45 minutiga võiksid kiiremad ennast küll kohale toimetada. Oota, XD juures siis jah?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XD
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2006
|
23.03.2012 13:15:47
|
|
|
Kuidas ühtäkki "kellegi muldonnist" minu muldonn sai. 28. kuupäev sobib päris hästi, nüüd on ainult vaja koht leida (mitte minu muldonn).
_________________ "Kui inimene ei ole rahul tarkvaraga, siis on probleem tõenäoliselt inimeses" M.J. |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spongerdan
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2007
|
26.03.2012 08:55:16
|
|
|
Kuna Riivo võtab kõvasti sõna /vaba mikrofoni/riiete teemas/ sporditarvete ostmise teemal, siis tekkis mul mõte, et ehk soovib keegi Riivoga kampa lüüa.
NB!
SP @ 08.45pm
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
26.03.2012 09:02:24
|
|
|
Pmt tahad sa siis, et keegi Riivoga selle ohejeldamatu ostlemise kihu osas juttu teeks või ... ?
NB!
Trenn @ 20.45
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaszpar
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2004
|
26.03.2012 17:25:33
|
|
|
8:45 algab mäng!
Kõik ikka varem kohale! Iga hilinenud minuti eest 10 kätekat
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
26.03.2012 17:57:56
|
|
|
| Võtan võõra palli ka muidugi kaasa, peab uurima, kas see on meile eelneva trenni oma.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
26.03.2012 20:00:47
|
|
|
| Alustage täna ilma minuta, justkui needus, aga jään oma pool tundi hiljaks.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
26.03.2012 23:53:33
|
|
|
Täna oli olukord selline, et meil oli tehniliselt/füüsiliselt tiba nõrgem meeskond ja me mängisime alguses väääga toredat jalgpalli.
Väga kinnist, korraliku kaitset ja lihtsalt teiste mängu lõhkudes. Väravad mis saime olid puhtalt keskvälja/ründe töö ja just tahtmine palli saada - sellistes pusimise olukordads me lihtsalt tahtsime rohkem palli ja saime ka.
Mängisime pikka, sest vastased oli meeste osas ülekaalus ja meie rünne/keskväli töötas hästi.
See valem töötas.
Mingi hetk, ei oska öelda, miks vb sest head vahetused said otsa, pidime natuke asju ringi mängima ja siis hakkasime tegema vigu.
Esimene viga oli surve all lühikese mängimine.
Teine viga oli meestega mitte püsimine ja seda just keskväljast saati,sest vastased said enamuses rünnata ning seeläbi oma mängu käima.
Ofc juurde andsid ka paar lambi väravat...
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m4rtti
HV kasutaja
liitunud: 22.09.2010
|
27.03.2012 10:32:34
|
|
|
9:5 tumedatele.
Algul ei suutnud meie mängu tööle saada ja normaalselt rünnata. Ainult mingi ette tagumine oli. Pärast oli vastupidi. Kuigi plats oli jälle natuke kitsas, siis nende lühikeste söötude otsimine lõpuks töötas siiski. Tekitas löögivõimalusi vabadele meestele.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Khaark
Piiratud kasutaja

liitunud: 19.08.2011
|
27.03.2012 22:07:49
|
|
|
| Kaszpar kirjutas: |
8:45 algab mäng!
Kõik ikka varem kohale! Iga hilinenud minuti eest 10 kätekat  |
| Riivo77 kirjutas: |
| Alustage täna ilma minuta, justkui needus, aga jään oma pool tundi hiljaks. |
tegid 300 kätekat ära siis ilusti ikka?
_________________ müün 15,6" ekraani - LP156WH1 |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
27.03.2012 22:40:54
|
|
|
| Khaark kirjutas: |
| Kaszpar kirjutas: |
8:45 algab mäng!
Kõik ikka varem kohale! Iga hilinenud minuti eest 10 kätekat  |
| Riivo77 kirjutas: |
| Alustage täna ilma minuta, justkui needus, aga jään oma pool tundi hiljaks. |
tegid 300 kätekat ära siis ilusti ikka?  |
Ma oleksin pidanud neid umbes 600 tegema
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
28.03.2012 18:07:09
|
|
|
| Täna ma hiljaks ei jää. Kõigi eelduste kohaselt:)
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaszpar
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2004
|
28.03.2012 18:11:30
|
|
|
Jõuad varem, hakkad eelmise korra eest tegema?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spongerdan
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2007
|
28.03.2012 18:46:55
|
|
|
| ma hakkan kohe liikuma...
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XD
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2006
|
28.03.2012 21:14:50
|
|
|
Päris vigastusterohke mäng oli trenni kohta.
_________________ "Kui inimene ei ole rahul tarkvaraga, siis on probleem tõenäoliselt inimeses" M.J. |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m4rtti
HV kasutaja
liitunud: 22.09.2010
|
28.03.2012 21:25:39
|
|
|
7:3 heledatele. Vastased mängisid lihtsalt paremini ja kõik. Eriti kaitses, sest meil oli löögikohti ikka nullilähedaselt. Iga kord kui palli sain oli kaks meest ümber.
Täna oli jah mitu vigastujat.. johha, Žan, Aeron, Taavi niikuinii..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
spongerdan
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2007
|
28.03.2012 22:12:44
|
|
|
| m4rtti kirjutas: |
7:3 heledatele. Vastased mängisid lihtsalt paremini ja kõik. Eriti kaitses, sest meil oli löögikohti ikka nullilähedaselt. Iga kord kui palli sain oli kaks meest ümber.
Täna oli jah mitu vigastujat.. johha, Žan, Aeron, Taavi niikuinii.. |
Mulle meeldis täna, et mehed julgesid sööta (ja tuli ka välja) vastase surve all paari kolme lühikese sööduga pressi alt välja. Lisaks ei antud kaitses olles vastasele grammigi vaba ruumi. Täna oli meil algusest lõpuni kindel mängujoonis ning kuna me suutsime kvaliteeti hoida lõpuni välja, siis selle pealt tuli ka teenitud võit.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaszpar
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2004
|
02.04.2012 16:41:09
|
|
|
| Täna 20:45 grupiviisiline jalgpalli tagaajamine. 10mintsa varem kohale!
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
02.04.2012 17:06:05
|
|
|
| Kaszpar kirjutas: |
| Täna 20:45 grupiviisiline jalgpalli tagaajamine. 10mintsa varem kohale! |
Täna ma vist hiljaks ei jää.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
02.04.2012 23:18:04
|
|
|
Täna oli mõlemalt poolelt üldjoontes väga hea mäng. Mängu pildilt ütleks isegi, vist meie üks kõigi aegade parimaid. Surve all mängiti isegi kenasti maast sööduga ning ründed olid koordineeritud ja kenad.
Kui kellelegi midagi etteheita, siis meie poolele seda, et vastastel lasti kenasti söötu mängida - st meil oli poolemehelise enamusega tegelikult võimalus seda mitte lasta teha, aga täna surve nii hea ei olnud.
Üldjoontes tubli mäng, võime rõõmu tunda.
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m4rtti
HV kasutaja
liitunud: 22.09.2010
|
03.04.2012 10:48:35
|
|
|
| 16:12 (4:3) heledatele. Hea mäng. Homme jälle.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
XD
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2006
|
04.04.2012 14:21:19
|
|
|
Kauaveel.ee andmetel on jalkani jäänud 4h ja 53 minutit.
http://goo.gl/ermTF
_________________ "Kui inimene ei ole rahul tarkvaraga, siis on probleem tõenäoliselt inimeses" M.J. |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
04.04.2012 14:44:15
|
|
|
Putsad juba jalas?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m4rtti
HV kasutaja
liitunud: 22.09.2010
|
04.04.2012 21:18:13
|
|
|
12:4 tumedatele. Jälle üsna korralik mäng meie poolt vähemalt. Vastastel oli korraldusega, kes kaitses kes keskel, natuke vist segadus, sest saime vasturünnakuid üsna vabalt teha.
Kiiret paranemist elkurile.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
04.04.2012 21:43:57
|
|
|
| Jah, liiga palju liiga kergeid väravaid lasime teil lüüa, lisaks lõime vist 2 omaväravat, kui mälu ei peta. Algus ja lõpp kuulusid teile, vahepeal oli täitsa võrdne mäng.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
04.04.2012 23:03:16
|
|
|
Minu meelest oli taaskord tore see millise rahuga söötu mängiti ning palli liinide vahel liigutati.
Meie meeskonnal oli väike tehniline eelis ja seda kasutati täitsa ära. Samas ei saa öelda, et ka vastased kohati väga kenast ei kombineerinud.
Alguses oli jah, vb isegi 3 väravat, mis te meie eest endale ära lõite.
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m4rtti
HV kasutaja
liitunud: 22.09.2010
|
05.04.2012 12:28:38
|
|
|
Tundus jällegi, et edu võtmeks oli see, mida siin ka korduvalt varem öeldud - otsida lihtsamaid sööte rohkem kõrvale ja tahapoole. Pall käis tagaliinist ja väravahist korduvalt läbi. Sama kaitses - kui pall kätte saadakse, siis võiks anda selle võimalusel lähimale vabale mehele mööda maad, kes saab selle paremini edasi või tagasi toimetada ning ei jää kohe pressingu alla. FC Barcelona on muidugi selle taktika lagi. Iga kord palli maha võttes käib see kohe 2-3 mehe käest läbi enne kui midagi edasi toimub. Lisaks on efektiivsem palli ette anda kui ründaja alustab liikumist a'la keskjoonelt ja jookseb vastaste kaitse taha vs seisab ühe koha peal ees, kus kaitsel on lihtne kõrval olla. Jätkame sellist mängu
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elkur
HV kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
06.04.2012 19:11:33
|
|
|
Tänasest kannatab jalg juba kõndida. Usun, et esmaspäeval saan väravas istuda küll ja kätekõverdusi teha
See on see kui hakatakse vanas eas jalkaga tegelema, tahtmine väljakul on suur, aga keha ei jõua alati järele...
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
06.04.2012 19:52:15
|
|
|
Niimoodi jalapeale kukkudes lähevad ka noorte meeste jalad. Ebaõnn lihtsalt...
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaszpar
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2004
|
09.04.2012 09:59:14
|
|
|
Ärge unustage, et täna ajame jälle nahkkera taga Makske trenniraha ära
Õhtuni
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m4rtti
HV kasutaja
liitunud: 22.09.2010
|
09.04.2012 10:39:19
|
|
|
Täna kohal, aga võib-olla hilinemisega.
Tänud Kaszpar, et aitad ka seda teist praktilist asja meelde tuletada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elkur
HV kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
09.04.2012 17:23:07
|
|
|
| Täna ma ikkagi ei osale, paar päeva tagasi olin liialt optimistlik.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
09.04.2012 23:44:29
|
|
|
Nja, mingi 10-11 heledatele jäi täna ning mäng oli selline huvitav.
Mõlemad meeskonnad mängisid vahepeal väga kena palli, aga meie jälle mingi hetk jäime kuidagi lodevaks ning lasime liiga palju mängida teil; samuti oli probleeme tagaliinis palli lahtimänguga - pehmed hooletud pallid, mis meile kokkuvõttes 4-5 väravat maksama läksid...
Üldiselt võib öelda, et meie mängupildis korraks tekkinud areng paistab, et on "kohale jõudnud" ning on toimunud väike hüpe. Tore
Vastased mängisid poole mehelises vähemuses, mis teeb 5 mehe korral 10 % vist (pool 1/5), ning lõpuseis jäi 10-11, mis tähendab et vastased said võrreldes meiega ca 90,1 % punkte, mis on 9,9 % vähem kui meie. Seega kui nad 10% vähemuses said 9,9% vähem punkte, siis nad vist tegelikult võitsid?
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
phrny
HV vaatleja
liitunud: 19.07.2011
|
10.04.2012 06:56:52
|
|
|
jep. vabandused, vabandused
|
|
| tagasi üles |
|
 |
spongerdan
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2007
|
10.04.2012 08:38:39
|
|
|
Ajalukku läheb vaid skoor...
Nüüdseks on selginenud halva mängu põhjus - olin palaviku rüpes.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m4rtti
HV kasutaja
liitunud: 22.09.2010
|
10.04.2012 11:37:22
|
|
|
Olen nõus, et mingi kasv kvaliteedis on toimunud ja mitte niivõrd individuaalselt, vaid meeskondlikus mänguplaanis. Jätkuvalt on just see teema, et eriti kaitses tuleb omavahel suhelda, kes keda katab. Eriti kui on selline olukord nagu meil seekord oli, kus on poolemeheline vähemus. Siis on selge, et kõiki mehi ei saa katta. Seega tuleb anda maksimum ja teha nii, et kõik kaitsjad markeerivad mõnda konkreetset meest ning kahe mehega üldiselt ühele peale ei lähe. Eriti kui vastased hakkavad seinasöötu mängima. Mõned sellised lasime endale mängu esimeses pooles väravaks lüüa. Oleks hea kui tagumine mees või väravavaht, kes rohkem näeb, aitab valjuhäälselt koordineerida. Muidu minu arvates mängisime hästi. See kuu ise kolmapäeviti kahjuks käia ei saa. Seega head mängu homseks ja näeme esmaspäeval.
Loodetavasti spongerdan paraneb kiirelt oma rambipalavikust.
Ja see ka, et flatout/FurattoShutsuryoku, Erts jm heldekäelised inimesed - trennitasu on terve kuu eest €39, mitte €40. Seega järgmine kuu tehke €1 vähem. Muidu tänud likviidsuse eest
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaszpar
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2004
|
11.04.2012 16:48:06
|
|
|
Ärge unustage palli taga ajama tulla! Kell:19:15, aga tulge ikka varem. Saab mängima hakata kohe
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
11.04.2012 17:20:24
|
|
|
| Kaszpar kirjutas: |
Ärge unustage palli taga ajama tulla! Kell:19:15, aga tulge ikka varem. Saab mängima hakata kohe  |
Jah, ideaalses maailmas võiksime kõik 19:15 kohal olla, saaks varem mänguga alustada.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
11.04.2012 23:31:26
|
|
|
Täna oli 3 vs 3 mäng ning Daniel mängis seal poolel, kes parasjagu kaotusseisus oli.
Lõppseis jäi 16-12 tumedustele...
Üldiselt oli selline lohakas mäng, rohkem meie poolt veidi ning mõlemal poolel jäi ära löömata paras posu väravaid.
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
11.04.2012 23:36:57
|
|
|
Jah, eks neid (löömata) võimalusi tekkis sellepärast nii palju, et mäng oli lohakavõitu. +2 jäi küll meile (16:14 äkki?).
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m4rtti
HV kasutaja
liitunud: 22.09.2010
|
12.04.2012 10:16:25
|
|
|
| Tuletan meelde, et aprilli trennirahad peaks nüüd juba kindlasti ära tasuma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaszpar
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|