Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV Jalgpallisõprade 1x nädalas. Tulge jalkat mängima! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 81, 82, 83  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2012 15:42:19 vasta tsitaadiga

Ise töötlesite mind seal - üks eest ja teine tagant - aru ma ei saa, kuidas mina terveks jäin icon_biggrin.gif
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2012 15:50:16 vasta tsitaadiga

XD kirjutas:
Riivo77 kirjutas:
... mitu korda tasakaal "kannatada saanud", kui väravas on "nõrgem vahetus" ...


Ära solva siin teisi niimoodi..

Tore kuulda et heledad pidasid lõpuni vastu ilusti thumbs_up.gif Ma kukkusin Riivo ja Aeroniga kokkupõrkes oma niigi vigase jala peale ja nüüd on kaks vasaku jala varvast parema jala analoogidest tunduvalt suuremad ja vähem liikumisvõimelised. Loodetavasti saab esmaspäeval taas rivis olla.


Seda ma kartsin jah, et mõni võtab seda lauset isiklikult. icon_cool.gif
Aga jah, lausa 2 lolli olukorda juhtus eile - üks oli "võileib" Aeroni ja XD-ga, teine aga punast kaarti väärt jala ette panek spongerdanile.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spongerdan
HV kasutaja
spongerdan

liitunud: 27.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2012 20:39:06 vasta tsitaadiga

Riivo666 icon_evil.gif, mul nüüd mõlemad põlved paistes. Midu on OK, aga käsi ei saa põlvedele toetada.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XD
HV kasutaja
XD

liitunud: 12.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2012 12:40:49 vasta tsitaadiga

Ei taha küll parmu ja vastiku aktivistina kõlada, aga kas mitte ei ole viimane aeg meeskondlikult mõned beer_yum.gif kerre kallata?
_________________
"Kui inimene ei ole rahul tarkvaraga, siis on probleem tõenäoliselt inimeses" M.J.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2012 12:44:51 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et siin on võimalus mõni kord jalgpalli koos vaadata kas mõnes pubis (kuigi sinna osasid ei lasta - nimesid ei maini) või kellegi muldonnis...
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2012 12:48:02 vasta tsitaadiga

XD kirjutas:
Ei taha küll parmu ja vastiku aktivistina kõlada, aga kas mitte ei ole viimane aeg meeskondlikult mõned beer_yum.gif kerre kallata?


Jah, miks ka mitte, ootan konstruktiivseid ettepanekuid aja ja koha suhtes. icon_cool.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2012 12:52:31 vasta tsitaadiga

Mõni chempion's league mäng võiks olla puhuks.
Veeradfinaalide teised mängud hakkavad peagi [tulev nädal] ning sealt läheb ainult paremaks edasi.

http://www.uefa.com/uefachampionsleague/index.html
nt 28.03 kell 20:45 [mingi ajatsooni järgi] - Milan vs Barcelona
Kui see on liiga vara, siis võime ju finaale sihtida icon_smile.gif

Koha osas eks peame siis otsustama ühiselt...

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m4rtti
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2010




sõnum 23.03.2012 13:05:56 vasta tsitaadiga

See on meie aja järgi ca 21:40. Barca mängu võiks vaadata küll. Kui trenn 20:45 lõppeb, siis 45 minutiga võiksid kiiremad ennast küll kohale toimetada. Oota, XD juures siis jah?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2012 13:08:58 vasta tsitaadiga

Sobib:)
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XD
HV kasutaja
XD

liitunud: 12.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2012 13:15:47 vasta tsitaadiga

Kuidas ühtäkki "kellegi muldonnist" minu muldonn sai. 28. kuupäev sobib päris hästi, nüüd on ainult vaja koht leida (mitte minu muldonn).
_________________
"Kui inimene ei ole rahul tarkvaraga, siis on probleem tõenäoliselt inimeses" M.J.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spongerdan
HV kasutaja
spongerdan

liitunud: 27.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2012 08:55:16 vasta tsitaadiga

Kuna Riivo võtab kõvasti sõna /vaba mikrofoni/riiete teemas/ sporditarvete ostmise teemal, siis tekkis mul mõte, et ehk soovib keegi Riivoga kampa lüüa.

NB!
SP @ 08.45pm
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2012 09:02:24 vasta tsitaadiga

Pmt tahad sa siis, et keegi Riivoga selle ohejeldamatu ostlemise kihu osas juttu teeks või ... ?

NB!
Trenn @ 20.45

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kaszpar
HV kasutaja
Kaszpar

liitunud: 18.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2012 17:25:33 vasta tsitaadiga

8:45 algab mäng!
Kõik ikka varem kohale! Iga hilinenud minuti eest 10 kätekat icon_cool.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2012 17:57:56 vasta tsitaadiga

Võtan võõra palli ka muidugi kaasa, peab uurima, kas see on meile eelneva trenni oma.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2012 20:00:47 vasta tsitaadiga

Alustage täna ilma minuta, justkui needus, aga jään oma pool tundi hiljaks.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2012 23:53:33 vasta tsitaadiga

Täna oli olukord selline, et meil oli tehniliselt/füüsiliselt tiba nõrgem meeskond ja me mängisime alguses väääga toredat jalgpalli.
Väga kinnist, korraliku kaitset ja lihtsalt teiste mängu lõhkudes. Väravad mis saime olid puhtalt keskvälja/ründe töö ja just tahtmine palli saada - sellistes pusimise olukordads me lihtsalt tahtsime rohkem palli ja saime ka.

Mängisime pikka, sest vastased oli meeste osas ülekaalus ja meie rünne/keskväli töötas hästi.
See valem töötas.

Mingi hetk, ei oska öelda, miks vb sest head vahetused said otsa, pidime natuke asju ringi mängima ja siis hakkasime tegema vigu.
Esimene viga oli surve all lühikese mängimine.
Teine viga oli meestega mitte püsimine ja seda just keskväljast saati,sest vastased said enamuses rünnata ning seeläbi oma mängu käima.

Ofc juurde andsid ka paar lambi väravat...

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m4rtti
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2010




sõnum 27.03.2012 10:32:34 vasta tsitaadiga

9:5 tumedatele.

Algul ei suutnud meie mängu tööle saada ja normaalselt rünnata. Ainult mingi ette tagumine oli. Pärast oli vastupidi. Kuigi plats oli jälle natuke kitsas, siis nende lühikeste söötude otsimine lõpuks töötas siiski. Tekitas löögivõimalusi vabadele meestele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Khaark
Piiratud kasutaja
Khaark

liitunud: 19.08.2011




sõnum 27.03.2012 22:07:49 vasta tsitaadiga

Kaszpar kirjutas:
8:45 algab mäng!
Kõik ikka varem kohale! Iga hilinenud minuti eest 10 kätekat icon_cool.gif


Riivo77 kirjutas:
Alustage täna ilma minuta, justkui needus, aga jään oma pool tundi hiljaks.


tegid 300 kätekat ära siis ilusti ikka? icon_biggrin.gif

_________________
müün 15,6" ekraani - LP156WH1
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2012 22:40:54 vasta tsitaadiga

Khaark kirjutas:
Kaszpar kirjutas:
8:45 algab mäng!
Kõik ikka varem kohale! Iga hilinenud minuti eest 10 kätekat icon_cool.gif


Riivo77 kirjutas:
Alustage täna ilma minuta, justkui needus, aga jään oma pool tundi hiljaks.


tegid 300 kätekat ära siis ilusti ikka? icon_biggrin.gif


Ma oleksin pidanud neid umbes 600 tegema icon_cool.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2012 18:07:09 vasta tsitaadiga

Täna ma hiljaks ei jää. Kõigi eelduste kohaselt:)
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaszpar
HV kasutaja
Kaszpar

liitunud: 18.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2012 18:11:30 vasta tsitaadiga

Jõuad varem, hakkad eelmise korra eest tegema? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spongerdan
HV kasutaja
spongerdan

liitunud: 27.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2012 18:46:55 vasta tsitaadiga

ma hakkan kohe liikuma...
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XD
HV kasutaja
XD

liitunud: 12.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2012 21:14:50 vasta tsitaadiga

Päris vigastusterohke mäng oli trenni kohta.
_________________
"Kui inimene ei ole rahul tarkvaraga, siis on probleem tõenäoliselt inimeses" M.J.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m4rtti
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2010




sõnum 28.03.2012 21:25:39 vasta tsitaadiga

7:3 heledatele. Vastased mängisid lihtsalt paremini ja kõik. Eriti kaitses, sest meil oli löögikohti ikka nullilähedaselt. Iga kord kui palli sain oli kaks meest ümber.

Täna oli jah mitu vigastujat.. johha, Žan, Aeron, Taavi niikuinii..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spongerdan
HV kasutaja
spongerdan

liitunud: 27.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2012 22:12:44 vasta tsitaadiga

m4rtti kirjutas:
7:3 heledatele. Vastased mängisid lihtsalt paremini ja kõik. Eriti kaitses, sest meil oli löögikohti ikka nullilähedaselt. Iga kord kui palli sain oli kaks meest ümber.

Täna oli jah mitu vigastujat.. johha, Žan, Aeron, Taavi niikuinii..


Mulle meeldis täna, et mehed julgesid sööta (ja tuli ka välja) vastase surve all paari kolme lühikese sööduga pressi alt välja. Lisaks ei antud kaitses olles vastasele grammigi vaba ruumi. Täna oli meil algusest lõpuni kindel mängujoonis ning kuna me suutsime kvaliteeti hoida lõpuni välja, siis selle pealt tuli ka teenitud võit.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaszpar
HV kasutaja
Kaszpar

liitunud: 18.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2012 16:41:09 vasta tsitaadiga

Täna 20:45 grupiviisiline jalgpalli tagaajamine. 10mintsa varem kohale!
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2012 17:06:05 vasta tsitaadiga

Kaszpar kirjutas:
Täna 20:45 grupiviisiline jalgpalli tagaajamine. 10mintsa varem kohale!


Täna ma vist hiljaks ei jää. icon_cool.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2012 23:18:04 vasta tsitaadiga

Täna oli mõlemalt poolelt üldjoontes väga hea mäng. Mängu pildilt ütleks isegi, vist meie üks kõigi aegade parimaid. Surve all mängiti isegi kenasti maast sööduga ning ründed olid koordineeritud ja kenad.
Kui kellelegi midagi etteheita, siis meie poolele seda, et vastastel lasti kenasti söötu mängida - st meil oli poolemehelise enamusega tegelikult võimalus seda mitte lasta teha, aga täna surve nii hea ei olnud.

Üldjoontes tubli mäng, võime rõõmu tunda.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m4rtti
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2010




sõnum 03.04.2012 10:48:35 vasta tsitaadiga

16:12 (4:3) heledatele. Hea mäng. Homme jälle.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XD
HV kasutaja
XD

liitunud: 12.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2012 14:21:19 vasta tsitaadiga

Kauaveel.ee andmetel on jalkani jäänud 4h ja 53 minutit.
http://goo.gl/ermTF

_________________
"Kui inimene ei ole rahul tarkvaraga, siis on probleem tõenäoliselt inimeses" M.J.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2012 14:44:15 vasta tsitaadiga

XD kirjutas:
Kauaveel.ee andmetel on jalkani jäänud 4h ja 53 minutit.
http://goo.gl/ermTF


Putsad juba jalas? icon_cool.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m4rtti
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2010




sõnum 04.04.2012 21:18:13 vasta tsitaadiga

12:4 tumedatele. Jälle üsna korralik mäng meie poolt vähemalt. Vastastel oli korraldusega, kes kaitses kes keskel, natuke vist segadus, sest saime vasturünnakuid üsna vabalt teha.

Kiiret paranemist elkurile.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2012 21:43:57 vasta tsitaadiga

Jah, liiga palju liiga kergeid väravaid lasime teil lüüa, lisaks lõime vist 2 omaväravat, kui mälu ei peta. Algus ja lõpp kuulusid teile, vahepeal oli täitsa võrdne mäng.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2012 23:03:16 vasta tsitaadiga

Minu meelest oli taaskord tore see millise rahuga söötu mängiti ning palli liinide vahel liigutati.
Meie meeskonnal oli väike tehniline eelis ja seda kasutati täitsa ära. Samas ei saa öelda, et ka vastased kohati väga kenast ei kombineerinud.

Alguses oli jah, vb isegi 3 väravat, mis te meie eest endale ära lõite.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m4rtti
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2010




sõnum 05.04.2012 12:28:38 vasta tsitaadiga

Tundus jällegi, et edu võtmeks oli see, mida siin ka korduvalt varem öeldud - otsida lihtsamaid sööte rohkem kõrvale ja tahapoole. Pall käis tagaliinist ja väravahist korduvalt läbi. Sama kaitses - kui pall kätte saadakse, siis võiks anda selle võimalusel lähimale vabale mehele mööda maad, kes saab selle paremini edasi või tagasi toimetada ning ei jää kohe pressingu alla. FC Barcelona on muidugi selle taktika lagi. Iga kord palli maha võttes käib see kohe 2-3 mehe käest läbi enne kui midagi edasi toimub. Lisaks on efektiivsem palli ette anda kui ründaja alustab liikumist a'la keskjoonelt ja jookseb vastaste kaitse taha vs seisab ühe koha peal ees, kus kaitsel on lihtne kõrval olla. Jätkame sellist mängu icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elkur
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2012 19:11:33 vasta tsitaadiga

Tänasest kannatab jalg juba kõndida. Usun, et esmaspäeval saan väravas istuda küll ja kätekõverdusi teha icon_biggrin.gif
See on see kui hakatakse vanas eas jalkaga tegelema, tahtmine väljakul on suur, aga keha ei jõua alati järele...
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2012 19:52:15 vasta tsitaadiga

Niimoodi jalapeale kukkudes lähevad ka noorte meeste jalad. Ebaõnn lihtsalt...
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kaszpar
HV kasutaja
Kaszpar

liitunud: 18.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2012 09:59:14 vasta tsitaadiga

Ärge unustage, et täna ajame jälle nahkkera taga icon_wink.gif Makske trenniraha ära icon_exclaim.gif

Õhtuni thumbs_up.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m4rtti
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2010




sõnum 09.04.2012 10:39:19 vasta tsitaadiga

Täna kohal, aga võib-olla hilinemisega.

Tänud Kaszpar, et aitad ka seda teist praktilist asja meelde tuletada icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elkur
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2012 17:23:07 vasta tsitaadiga

Täna ma ikkagi ei osale, paar päeva tagasi olin liialt optimistlik.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2012 23:44:29 vasta tsitaadiga

Nja, mingi 10-11 heledatele jäi täna ning mäng oli selline huvitav.
Mõlemad meeskonnad mängisid vahepeal väga kena palli, aga meie jälle mingi hetk jäime kuidagi lodevaks ning lasime liiga palju mängida teil; samuti oli probleeme tagaliinis palli lahtimänguga - pehmed hooletud pallid, mis meile kokkuvõttes 4-5 väravat maksama läksid...

Üldiselt võib öelda, et meie mängupildis korraks tekkinud areng paistab, et on "kohale jõudnud" ning on toimunud väike hüpe. Tore icon_smile.gif
Vastased mängisid poole mehelises vähemuses, mis teeb 5 mehe korral 10 % vist (pool 1/5), ning lõpuseis jäi 10-11, mis tähendab et vastased said võrreldes meiega ca 90,1 % punkte, mis on 9,9 % vähem kui meie. Seega kui nad 10% vähemuses said 9,9% vähem punkte, siis nad vist tegelikult võitsid?

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
phrny
HV vaatleja

liitunud: 19.07.2011




sõnum 10.04.2012 06:56:52 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif jep. vabandused, vabandused
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spongerdan
HV kasutaja
spongerdan

liitunud: 27.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2012 08:38:39 vasta tsitaadiga

Ajalukku läheb vaid skoor... icon_razz.gif

Nüüdseks on selginenud halva mängu põhjus - olin palaviku rüpes.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m4rtti
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2010




sõnum 10.04.2012 11:37:22 vasta tsitaadiga

Olen nõus, et mingi kasv kvaliteedis on toimunud ja mitte niivõrd individuaalselt, vaid meeskondlikus mänguplaanis. Jätkuvalt on just see teema, et eriti kaitses tuleb omavahel suhelda, kes keda katab. Eriti kui on selline olukord nagu meil seekord oli, kus on poolemeheline vähemus. Siis on selge, et kõiki mehi ei saa katta. Seega tuleb anda maksimum ja teha nii, et kõik kaitsjad markeerivad mõnda konkreetset meest ning kahe mehega üldiselt ühele peale ei lähe. Eriti kui vastased hakkavad seinasöötu mängima. Mõned sellised lasime endale mängu esimeses pooles väravaks lüüa. Oleks hea kui tagumine mees või väravavaht, kes rohkem näeb, aitab valjuhäälselt koordineerida. Muidu minu arvates mängisime hästi. See kuu ise kolmapäeviti kahjuks käia ei saa. Seega head mängu homseks ja näeme esmaspäeval.

Loodetavasti spongerdan paraneb kiirelt oma rambipalavikust.

Ja see ka, et flatout/FurattoShutsuryoku, Erts jm heldekäelised inimesed - trennitasu on terve kuu eest €39, mitte €40. Seega järgmine kuu tehke €1 vähem. Muidu tänud likviidsuse eest icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaszpar
HV kasutaja
Kaszpar

liitunud: 18.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2012 16:48:06 vasta tsitaadiga

Ärge unustage palli taga ajama tulla! Kell:19:15, aga tulge ikka varem. Saab mängima hakata kohe icon_wink.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2012 17:20:24 vasta tsitaadiga

Kaszpar kirjutas:
Ärge unustage palli taga ajama tulla! Kell:19:15, aga tulge ikka varem. Saab mängima hakata kohe icon_wink.gif


Jah, ideaalses maailmas võiksime kõik 19:15 kohal olla, saaks varem mänguga alustada.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2012 23:31:26 vasta tsitaadiga

Täna oli 3 vs 3 mäng ning Daniel mängis seal poolel, kes parasjagu kaotusseisus oli.
Lõppseis jäi 16-12 tumedustele...

Üldiselt oli selline lohakas mäng, rohkem meie poolt veidi ning mõlemal poolel jäi ära löömata paras posu väravaid.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2012 23:36:57 vasta tsitaadiga

Jah, eks neid (löömata) võimalusi tekkis sellepärast nii palju, et mäng oli lohakavõitu. icon_cool.gif +2 jäi küll meile (16:14 äkki?).
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m4rtti
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2010




sõnum 12.04.2012 10:16:25 vasta tsitaadiga

Tuletan meelde, et aprilli trennirahad peaks nüüd juba kindlasti ära tasuma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaszpar
HV kasutaja
Kaszpar

liitunud: 18.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2012 23:49:23 vasta tsitaadiga

Norm mäng.
Ahja püstolreporteri video: http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/eesti/video-eesti-jalgpalliliigas-loodi-varav-peaaegu-keskjoonelt.d?id=64262137 beer_yum.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV Jalgpallisõprade 1x nädalas. Tulge jalkat mängima! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 81, 82, 83  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.