|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Sandor
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2011
|
06.03.2012 22:51:43
|
|
|
| ShaoKahn kirjutas: |
| kas keegi lõpetas kompaaniad kõige tugeva keerulisuses? |
Ma tegin veteraniga läbi..Puhtalt achievementide pärast.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
06.03.2012 22:57:59
|
|
|
Ei tea pole kampaaniat puutunud, nagu ikka MP on asja point
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
06.03.2012 23:33:01
|
|
|
codi puhul on ka SP asja point
it all started on an estonian ship. mõtlesingi kõik algusest peale läbi teha, et stoorist algusest lõpuni järjest läbi kogeda
|
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
07.03.2012 16:48:11
|
|
|
| Sandor kirjutas: |
| ShaoKahn kirjutas: |
| kas keegi lõpetas kompaaniad kõige tugeva keerulisuses? |
Ma tegin veteraniga läbi..Puhtalt achievementide pärast. |
MW3 on selles mõttes lollidele tehtud, et Veteran ja Hardened lähevad ühe achievo alla.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bastard0
HV vaatleja
liitunud: 15.03.2012
|
15.03.2012 16:43:41
|
|
|
MW3 -s peaks olema 20 prestiget? Kas kellelgi on veel prestige 15 peal seisma jäänud, sest prestige 16 ei tule kuidagi ette. Prestige kopika saan kätte küll- aga edasi läheb jälle prestige 15.
_________________ Full Own |
|
| tagasi üles |
|
 |
karl14
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2010
|
15.03.2012 16:52:14
|
|
|
Kas keegi on veel tähele pannud, et snipritega mängu lõpus enam 1 shot kille ei saa nii lihsalt kui mängu algul? Mängu algul lase kuhu tahad ( jalg , käsi ) 1 kill shot, aga 2 viimast minutit vms, siis headshot on alati 1 shot, aga kõhtu, jalga, kätte 1 lask ja elab veel. aga jah.
_________________ Systeemid! |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
15.03.2012 16:54:52
|
|
|
Ei tea , kui ma üldse snipega mängin siis lasen rsass + ago scopega, jube elajas = recoil 0 ja üle kahe laksu ei vaja
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
15.03.2012 19:07:45
|
|
|
| Bastard0 kirjutas: |
| MW3 -s peaks olema 20 prestiget? Kas kellelgi on veel prestige 15 peal seisma jäänud, sest prestige 16 ei tule kuidagi ette. Prestige kopika saan kätte küll- aga edasi läheb jälle prestige 15. |
15 prestige'i on.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bastard0
HV vaatleja
liitunud: 15.03.2012
|
16.03.2012 16:49:55
|
|
|
Ei tea, kas nad kunagi selle ESL promode confi bugi ka ära fixivad.. sest ilma selleta enam mängida ei tahaks (oskaks) Outpostist on saanud lemmikmap kuna seal pole enam tuisku ja muud prahti õhus WINWIN
_________________ Full Own |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
16.03.2012 22:15:23
|
|
|
link
| tsitaat: |
| Call of Duty Elite is still coming to PC, Eurogamer report. Activision Producer, Noah Heller has been talking to the website about the stat tracking service, which currently supports Modern Warfare 3 on consoles, but not PC: “We’re still working on it. We can’t date it yet. It’s a challenging piece of development.” |
Ma ei tea kas see Elite on ka vajalik asi ,aga tundub huvitav... võik ju ikkagi tulla,saaks ka siis ehk uued mapid kiiremini kätte
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sandor
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2011
|
16.03.2012 23:31:25
|
|
|
| Vb Black ops 2 ajaks jõuab PC peale..
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
19.03.2012 21:18:44
|
|
|
See Fmg9 ja Mp7 on ikka liiga owerpowered relvad seal mängus. Kui MW2 jooksid kõik ringi G18 akimbodega, siis nüüd on neid fmg-ga ringi jooksvaid noobe mäng täis Ausalt öeldes hakkab siiber sellest mängust saama..... uusi mappe ka ei tule Pole midagi muud ka mängida
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
20.03.2012 02:52:23
|
|
|
ma mängin AK47me PP90ne ja Spasiga, saan ilusti hakkama
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
20.03.2012 05:26:21
|
|
|
FAD on päris beast, saab mp7 vastu lihtsalt. umbes 4 kuuli 6 vastu ütleks
aga fmg9 vendi pole ma ise eriti näinudki, harva kuskil kitsastes mappides õnnega pooleks võtavad maha
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
20.03.2012 12:38:06
|
|
|
Peale eelviimast prestige minekut tegin ainult kaks kalssi ja täiesti piisav.
AK47 ja Singer
Model 1887 ja RPG + viske nuga, sellega on hea DOM-is ajusid kottida rahval.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
20.03.2012 13:18:11
|
|
|
Minu meelest see AK47 küll tugev relv ei ole .... FAD ja ACR on tugevad relvad, vähemalt minu käes
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
20.03.2012 13:22:32
|
|
|
| tsitaat: |
FAD ja ACR on tugevad relvad
|
neil pole recoili kui sellist, aga kui AK recoiliga ära harjud, jube killer
Damage kohta kaks vaksa üleval kena tabel.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UnknowFunk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2009
|
20.03.2012 19:06:00
|
|
|
Hei, äkki on keegi nii hea ja jagaks oma mw3 steami vms, jätaksite aktiveeritud ja emailid peale jne, lihtsalt, et ma saaks proovida paar päevakest, Cheers!
Mingit ülelaskmist ei toimu!
_________________ Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
20.03.2012 21:45:19
|
|
|
| lase teknogods pigem
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ShaoKahn
HV veteran

liitunud: 28.08.2009
|
23.03.2012 15:58:37
|
|
|
pakun mängu Steamis hea hinnaga
_________________ müün steam cdkeys. |
|
| Kommentaarid: 347 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
296 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xenomorph
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.07.2005
|
24.03.2012 03:14:28
|
|
|
| Sai ka mf3 ostetud ja üldse kohe ei taba:=)Mängin ainult ground war-i ja tüüpidel skoorid mingi 100+/1+
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Trwind55
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2003
|
24.03.2012 03:26:35
|
|
|
wallhack+aimbot = K/D 100:1
_________________ möhhh.. |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bastard0
HV vaatleja
liitunud: 15.03.2012
|
24.03.2012 13:30:55
|
|
|
Ma tean, et GroundWarsi pole mõtet minna üldjuhul, kuna seal on lontrusi täis kõik kohad. Mängin pigem Dominationi kus saab minumeelest üleüldse kõigerohkem punkte ning siis Dedicated serverites, seal hää. Pole välistatud, et sinna kooderid oma nägu ei näita, aga võimalus on väiksem neid kohata kindlasti.
Üks küsimus ka suuremale ringkonnale, et mis accuracy siin ausatel poistel on Ma ise pole veel 23% kätte saanud, küll aga see kõigub 22,5% peal pidevalt
_________________ Full Own |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
24.03.2012 13:41:30
|
|
|
| Bastard0 kirjutas: |
Ma tean, et GroundWarsi pole mõtet minna üldjuhul, kuna seal on lontrusi täis kõik kohad. Mängin pigem Dominationi kus saab minumeelest üleüldse kõigerohkem punkte ning siis Dedicated serverites, seal hää. Pole välistatud, et sinna kooderid oma nägu ei näita, aga võimalus on väiksem neid kohata kindlasti.
Üks küsimus ka suuremale ringkonnale, et mis accuracy siin ausatel poistel on Ma ise pole veel 23% kätte saanud, küll aga see kõigub 22,5% peal pidevalt  |
sa ei saa acc vaadata, sest vahepeal sa spammid ju niisama kuule läbi seina, et vastaseid prefireda
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
24.03.2012 14:52:07
|
|
|
| acc 19, k:d 2.7
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kurask
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2003
|
24.03.2012 18:01:21
|
|
|
kuule kd 2,7 poiss mis su steam on, tahaks näha kas sa oled mingi farmboy või oskad päriselt ka mängida
räägite ikka tdmi kdst ma loodan.
_________________ IT haldus | IT hooldus | CarrotArrow.com |
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
24.03.2012 20:56:05
|
|
|
ei mängi steamis ja ainult dominationi lasen
tdm on igav mõttetus
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
24.03.2012 21:01:12
|
|
|
| tsitaat: |
| ei mängi steamis |
rohkem pole vaja teada
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Khaark
Piiratud kasutaja

liitunud: 19.08.2011
|
24.03.2012 23:27:18
|
|
|
| rastaman kirjutas: |
 |
ühesõnaga arvatakse et sa ei räägi tõtt kuna ei tõesta seda
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
25.03.2012 02:50:48
|
|
|
wtf. mis kuradi pärast peaksin ma sellist asja valetama. et teile muljet avaldada ?
kui tahad näha kuidas ma mängin tõmba teknogods ja teeme kuskil serveris. küll siis usk tuleb.
ainus asi, et need andmed on alteriw ajast, 48h mänguaega oli vist. kui seal pood kinni pandi läksin teknogods, ja seal on hetkel seis selline -
olen pmst ainult ühes hardcore serveris mänginud kus health regen on maha võetud, seega ka kehvem skoor.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Khaark
Piiratud kasutaja

liitunud: 19.08.2011
|
25.03.2012 03:10:13
|
|
|
| rastaman kirjutas: |
wtf. mis kuradi pärast peaksin ma sellist asja valetama. et teile muljet avaldada ?
kui tahad näha kuidas ma mängin tõmba teknogods ja teeme kuskil serveris. küll siis usk tuleb.
ainus asi, et need andmed on alteriw ajast, 48h mänguaega oli vist. kui seal pood kinni pandi läksin teknogods, ja seal on hetkel seis selline -
olen pmst ainult ühes hardcore serveris mänginud kus health regen on maha võetud, seega ka kehvem skoor.
Spoiler 
|
Siis küll, kena skoor muidu
_________________ müün 15,6" ekraani - LP156WH1 |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bastard0
HV vaatleja
liitunud: 15.03.2012
|
26.03.2012 15:56:39
|
|
|
Mul kõigest kd 1,93... /quit mw3, ei saa hakkama.
_________________ Full Own |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
26.03.2012 20:39:04
|
|
|
Astusin siis täna 5 prestige ja tekkis küsimus huvi pärast,et mis see hardened package juurde annab või muudab ? Ma olen seal prestige shopist võtnud kas lisa klassi või mõne lemmik relva edasi viinud aga neid package pole proovinud,on seal midagi kasuliku siis muidu ?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bastard0
HV vaatleja
liitunud: 15.03.2012
|
26.03.2012 20:42:35
|
|
|
Saad uusi igavaid embleeme ja tiitleid (paar tükki), ma ise tegin selle vea ning enam ma ei taha neid packagesi võtta.
_________________ Full Own |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
26.03.2012 20:47:10
|
|
|
aa..tänud sulle... mõttetu siis ju Ma ei saa miks siukest jama on siis vaja üldse sinna panna ? Oleks ju huvitavam mingeid lisarelvasi või killstreake sinna panna ... või siis kuidagi relvade täpsust ja võimekust suurendada
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Khaark
Piiratud kasutaja

liitunud: 19.08.2011
|
26.03.2012 20:50:04
|
|
|
| Gap kirjutas: |
aa..tänud sulle... mõttetu siis ju Ma ei saa miks siukest jama on siis vaja üldse sinna panna ? Oleks ju huvitavam mingeid lisarelvasi või killstreake sinna panna ... või siis kuidagi relvade täpsust ja võimekust suurendada  |
siis oleks ju eriti kerge seal nottida kui täpsust ja võimekust see suurendaks
_________________ müün 15,6" ekraani - LP156WH1 |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
27.03.2012 12:29:31
|
|
|
Robert Bowling lahkus Infinity Wardist!
| tsitaat: |
FourZeroTwo
“Today, I resign from my position as Creative Strategist of Call of Duty, as a lead of Infinity Ward, and as an employee of Activision.” |
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
27.03.2012 12:39:11
|
|
|
mees kas ainult lubas
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
27.03.2012 12:54:49
|
|
|
| DefXtreme kirjutas: |
Robert Bowling lahkus Infinity Wardist!
| tsitaat: |
FourZeroTwo
“Today, I resign from my position as Creative Strategist of Call of Duty, as a lead of Infinity Ward, and as an employee of Activision.” |
|
The hell?
MW seeria siis ilmseltläbi ka. Ei pea enam hämama inimestele
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
27.03.2012 12:55:53
|
|
|
Arvate ? Tulevad uued näod ja lüpsavad seda lehma edasi
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
27.03.2012 14:22:21
|
|
|
Ei juhtu seal midagi erilist!
2010 aastal lahkus suurem hulk töötajaid ja üks IW asutajast ning ka midagi ei muutunud. Järgmine aasta näeme MW4!
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eints
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2003
|
28.03.2012 10:51:02
|
|
|
Paljud siit ka FOV-changeri pärast bännitud nüüdseks on? Sõber just kurtis, et banhammer kukkus
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
28.03.2012 12:06:48
|
|
|
ei tea ei näe kasutamiseks mingit vajadust
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
28.03.2012 12:28:11
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
ei tea ei näe kasutamiseks mingit vajadust  |
16:9 resuga on 60 räme tunnelvision ju
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
28.03.2012 12:38:55
|
|
|
| ertr2 kirjutas: |
| WäntWõll kirjutas: |
ei tea ei näe kasutamiseks mingit vajadust  |
16:9 resuga on 60 räme tunnelvision ju  |
Nu vot, ei tea asjast midagi, kuna mängin jätkuvalt ennast aasatid õigustanud monitoriga: 1600x1200 4:3
Suvel sai konded ära vahetatud ja nüüd on parem kui algselt (kontrast ja valgus siis), asendused olid võib olla teise tootja omad ja sellest vahe.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
28.03.2012 22:04:40
|
|
|
| Mitu kuud fov changer olnud ja pole mingit bänni
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
28.03.2012 23:15:47
|
|
|
| Minuteada configu muutmise eest VAC ei liiguta lillegi?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kurask
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|