Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 48, 49, 50  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sandor
HV kasutaja
Sandor

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2012 22:51:43 vasta tsitaadiga

ShaoKahn kirjutas:
kas keegi lõpetas kompaaniad kõige tugeva keerulisuses?

Ma tegin veteraniga läbi..Puhtalt achievementide pärast.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2012 22:57:59 vasta tsitaadiga

Ei tea pole kampaaniat puutunud, nagu ikka MP on asja point thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 06.03.2012 23:33:01 vasta tsitaadiga

codi puhul on ka SP asja point thumbs_up.gif
it all started on an estonian ship. mõtlesingi kõik algusest peale läbi teha, et stoorist algusest lõpuni järjest läbi kogeda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 07.03.2012 16:48:11 vasta tsitaadiga

Sandor kirjutas:
ShaoKahn kirjutas:
kas keegi lõpetas kompaaniad kõige tugeva keerulisuses?

Ma tegin veteraniga läbi..Puhtalt achievementide pärast.


MW3 on selles mõttes lollidele tehtud, et Veteran ja Hardened lähevad ühe achievo alla.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bastard0
HV vaatleja

liitunud: 15.03.2012




sõnum 15.03.2012 16:43:41 vasta tsitaadiga

MW3 -s peaks olema 20 prestiget? Kas kellelgi on veel prestige 15 peal seisma jäänud, sest prestige 16 ei tule kuidagi ette. Prestige kopika saan kätte küll- aga edasi läheb jälle prestige 15.
_________________
Full Own
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karl14
HV vaatleja
karl14

liitunud: 16.11.2010




sõnum 15.03.2012 16:52:14 vasta tsitaadiga

Kas keegi on veel tähele pannud, et snipritega mängu lõpus enam 1 shot kille ei saa nii lihsalt kui mängu algul? Mängu algul lase kuhu tahad ( jalg , käsi ) 1 kill shot, aga 2 viimast minutit vms, siis headshot on alati 1 shot, aga kõhtu, jalga, kätte 1 lask ja elab veel. aga jah. icon_rolleyes.gif
_________________
Systeemid!
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2012 16:54:52 vasta tsitaadiga

Ei tea , kui ma üldse snipega mängin siis lasen rsass + ago scopega, jube elajas = recoil 0 ja üle kahe laksu ei vaja icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 15.03.2012 19:07:45 vasta tsitaadiga

Bastard0 kirjutas:
MW3 -s peaks olema 20 prestiget? Kas kellelgi on veel prestige 15 peal seisma jäänud, sest prestige 16 ei tule kuidagi ette. Prestige kopika saan kätte küll- aga edasi läheb jälle prestige 15.


15 prestige'i on.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bastard0
HV vaatleja

liitunud: 15.03.2012




sõnum 16.03.2012 16:49:55 vasta tsitaadiga

Ei tea, kas nad kunagi selle ESL promode confi bugi ka ära fixivad.. sest ilma selleta enam mängida ei tahaks (oskaks) icon_lol.gif Outpostist on saanud lemmikmap kuna seal pole enam tuisku ja muud prahti õhus WINWIN
_________________
Full Own
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 16.03.2012 22:15:23 vasta tsitaadiga

link


tsitaat:
Call of Duty Elite is still coming to PC, Eurogamer report. Activision Producer, Noah Heller has been talking to the website about the stat tracking service, which currently supports Modern Warfare 3 on consoles, but not PC: “We’re still working on it. We can’t date it yet. It’s a challenging piece of development.”



Ma ei tea kas see Elite on ka vajalik asi ,aga tundub huvitav... võik ju ikkagi tulla,saaks ka siis ehk uued mapid kiiremini kätte icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandor
HV kasutaja
Sandor

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2012 23:31:25 vasta tsitaadiga

Vb Black ops 2 ajaks jõuab PC peale..
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 19.03.2012 21:12:02 vasta tsitaadiga

tegin pildi relvade statistikast. klopsisin siit lehelt kõik üheks suureks kergemini loetavaks pildiks
https://docs.google.com/file/d/0B2zwS4dBgYgBSnI4MGJXQzhTcWVkNGs0OUtaYWFPQQ/edit?pli=1

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 19.03.2012 21:18:44 vasta tsitaadiga

See Fmg9 ja Mp7 on ikka liiga owerpowered relvad seal mängus. Kui MW2 jooksid kõik ringi G18 akimbodega, siis nüüd on neid fmg-ga ringi jooksvaid noobe mäng täis icon_confused.gif Ausalt öeldes hakkab siiber sellest mängust saama..... uusi mappe ka ei tule icon_neutral.gif Pole midagi muud ka mängida icon_sad.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 20.03.2012 02:52:23 vasta tsitaadiga

ma mängin AK47me PP90ne ja Spasiga, saan ilusti hakkama icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 20.03.2012 05:26:21 vasta tsitaadiga

FAD on päris beast, saab mp7 vastu lihtsalt. umbes 4 kuuli 6 vastu ütleks
aga fmg9 vendi pole ma ise eriti näinudki, harva kuskil kitsastes mappides õnnega pooleks võtavad maha
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2012 12:38:06 vasta tsitaadiga

Peale eelviimast prestige minekut tegin ainult kaks kalssi ja täiesti piisav.

AK47 ja Singer
Model 1887 ja RPG + viske nuga, sellega on hea DOM-is ajusid kottida rahval.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 20.03.2012 13:18:11 vasta tsitaadiga

Minu meelest see AK47 küll tugev relv ei ole .... FAD ja ACR on tugevad relvad, vähemalt minu käes icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2012 13:22:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

FAD ja ACR on tugevad relvad

neil pole recoili kui sellist, aga kui AK recoiliga ära harjud, jube killer icon_cool.gif
Damage kohta kaks vaksa üleval kena tabel.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
UnknowFunk

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2012 19:06:00 vasta tsitaadiga

Hei, äkki on keegi nii hea ja jagaks oma mw3 steami vms, jätaksite aktiveeritud ja emailid peale jne, lihtsalt, et ma saaks proovida paar päevakest, Cheers!

Mingit ülelaskmist ei toimu!

_________________
Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 20.03.2012 21:45:19 vasta tsitaadiga

lase teknogods pigem
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ShaoKahn
HV veteran
ShaoKahn

liitunud: 28.08.2009




sõnum 23.03.2012 15:58:37 vasta tsitaadiga

pakun mängu Steamis hea hinnaga
_________________
müün steam cdkeys.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 296
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xenomorph
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2005




sõnum 24.03.2012 03:14:28 vasta tsitaadiga

Sai ka mf3 ostetud ja üldse kohe ei taba:=)Mängin ainult ground war-i ja tüüpidel skoorid mingi 100+/1+
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 24.03.2012 03:26:35 vasta tsitaadiga

wallhack+aimbot = K/D 100:1
_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bastard0
HV vaatleja

liitunud: 15.03.2012




sõnum 24.03.2012 13:30:55 vasta tsitaadiga

Ma tean, et GroundWarsi pole mõtet minna üldjuhul, kuna seal on lontrusi täis kõik kohad. Mängin pigem Dominationi kus saab minumeelest üleüldse kõigerohkem punkte ning siis Dedicated serverites, seal hää. Pole välistatud, et sinna kooderid oma nägu ei näita, aga võimalus on väiksem neid kohata kindlasti.

Üks küsimus ka suuremale ringkonnale, et mis accuracy siin ausatel poistel on icon_question.gif Ma ise pole veel 23% kätte saanud, küll aga see kõigub 22,5% peal pidevalt icon_wink.gif

_________________
Full Own
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 24.03.2012 13:41:30 vasta tsitaadiga

Bastard0 kirjutas:
Ma tean, et GroundWarsi pole mõtet minna üldjuhul, kuna seal on lontrusi täis kõik kohad. Mängin pigem Dominationi kus saab minumeelest üleüldse kõigerohkem punkte ning siis Dedicated serverites, seal hää. Pole välistatud, et sinna kooderid oma nägu ei näita, aga võimalus on väiksem neid kohata kindlasti.

Üks küsimus ka suuremale ringkonnale, et mis accuracy siin ausatel poistel on icon_question.gif Ma ise pole veel 23% kätte saanud, küll aga see kõigub 22,5% peal pidevalt icon_wink.gif
sa ei saa acc vaadata, sest vahepeal sa spammid ju niisama kuule läbi seina, et vastaseid prefireda icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 24.03.2012 14:52:07 vasta tsitaadiga

acc 19, k:d 2.7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurask
Kreisi kasutaja


liitunud: 07.11.2003




sõnum 24.03.2012 18:01:21 vasta tsitaadiga

kuule kd 2,7 poiss mis su steam on, tahaks näha kas sa oled mingi farmboy või oskad päriselt ka mängida

räägite ikka tdmi kdst ma loodan.

_________________
IT haldus | IT hooldus | CarrotArrow.com
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 24.03.2012 20:56:05 vasta tsitaadiga

ei mängi steamis ja ainult dominationi lasen
tdm on igav mõttetus
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 24.03.2012 21:01:12 vasta tsitaadiga

tsitaat:
ei mängi steamis
rohkem pole vaja teada icon_lol.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 24.03.2012 21:10:25 vasta tsitaadiga

icon_question.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Khaark
Piiratud kasutaja
Khaark

liitunud: 19.08.2011




sõnum 24.03.2012 23:27:18 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
icon_question.gif


ühesõnaga arvatakse et sa ei räägi tõtt kuna ei tõesta seda icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 25.03.2012 02:50:48 vasta tsitaadiga

wtf. mis kuradi pärast peaksin ma sellist asja valetama. et teile muljet avaldada ?
kui tahad näha kuidas ma mängin tõmba teknogods ja teeme kuskil serveris. küll siis usk tuleb.

ainus asi, et need andmed on alteriw ajast, 48h mänguaega oli vist. kui seal pood kinni pandi läksin teknogods, ja seal on hetkel seis selline -
olen pmst ainult ühes hardcore serveris mänginud kus health regen on maha võetud, seega ka kehvem skoor.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Khaark
Piiratud kasutaja
Khaark

liitunud: 19.08.2011




sõnum 25.03.2012 03:10:13 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
wtf. mis kuradi pärast peaksin ma sellist asja valetama. et teile muljet avaldada ?
kui tahad näha kuidas ma mängin tõmba teknogods ja teeme kuskil serveris. küll siis usk tuleb.

ainus asi, et need andmed on alteriw ajast, 48h mänguaega oli vist. kui seal pood kinni pandi läksin teknogods, ja seal on hetkel seis selline -
olen pmst ainult ühes hardcore serveris mänginud kus health regen on maha võetud, seega ka kehvem skoor.
Spoiler Spoiler Spoiler


Siis küll, kena skoor muidu icon_wink.gif

_________________
müün 15,6" ekraani - LP156WH1
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bastard0
HV vaatleja

liitunud: 15.03.2012




sõnum 26.03.2012 15:56:39 vasta tsitaadiga

Mul kõigest kd 1,93... icon_cry.gif /quit mw3, ei saa hakkama.
_________________
Full Own
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 26.03.2012 20:39:04 vasta tsitaadiga

Astusin siis täna 5 prestige ja tekkis küsimus huvi pärast,et mis see hardened package juurde annab või muudab ? Ma olen seal prestige shopist võtnud kas lisa klassi või mõne lemmik relva edasi viinud aga neid package pole proovinud,on seal midagi kasuliku siis muidu ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bastard0
HV vaatleja

liitunud: 15.03.2012




sõnum 26.03.2012 20:42:35 vasta tsitaadiga

Saad uusi igavaid embleeme ja tiitleid (paar tükki), ma ise tegin selle vea ning enam ma ei taha neid packagesi võtta.
_________________
Full Own
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 26.03.2012 20:47:10 vasta tsitaadiga

aa..tänud sulle... mõttetu siis ju icon_confused.gif Ma ei saa miks siukest jama on siis vaja üldse sinna panna ? Oleks ju huvitavam mingeid lisarelvasi või killstreake sinna panna ... või siis kuidagi relvade täpsust ja võimekust suurendada icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Khaark
Piiratud kasutaja
Khaark

liitunud: 19.08.2011




sõnum 26.03.2012 20:50:04 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
aa..tänud sulle... mõttetu siis ju icon_confused.gif Ma ei saa miks siukest jama on siis vaja üldse sinna panna ? Oleks ju huvitavam mingeid lisarelvasi või killstreake sinna panna ... või siis kuidagi relvade täpsust ja võimekust suurendada icon_rolleyes.gif


siis oleks ju eriti kerge seal nottida kui täpsust ja võimekust see suurendaks icon_biggrin.gif

_________________
müün 15,6" ekraani - LP156WH1
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2012 12:29:31 vasta tsitaadiga

Robert Bowling lahkus Infinity Wardist!
tsitaat:
FourZeroTwo
“Today, I resign from my position as Creative Strategist of Call of Duty, as a lead of Infinity Ward, and as an employee of Activision.”
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2012 12:39:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:

FourZeroTwo

mees kas ainult lubas icon_mad.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 27.03.2012 12:54:49 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
Robert Bowling lahkus Infinity Wardist!
tsitaat:
FourZeroTwo
“Today, I resign from my position as Creative Strategist of Call of Duty, as a lead of Infinity Ward, and as an employee of Activision.”


The hell? icon_eek.gif
MW seeria siis ilmseltläbi ka. Ei pea enam hämama inimestele icon_biggrin.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 27.03.2012 12:55:53 vasta tsitaadiga

Arvate ? Tulevad uued näod ja lüpsavad seda lehma edasi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2012 14:22:21 vasta tsitaadiga

Ei juhtu seal midagi erilist!

2010 aastal lahkus suurem hulk töötajaid ja üks IW asutajast ning ka midagi ei muutunud. Järgmine aasta näeme MW4! icon_lol.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eints
Kreisi kasutaja
Eints

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2012 10:51:02 vasta tsitaadiga

Paljud siit ka FOV-changeri pärast bännitud nüüdseks on? Sõber just kurtis, et banhammer kukkus icon_eek.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2012 12:06:48 vasta tsitaadiga

ei tea ei näe kasutamiseks mingit vajadust thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 28.03.2012 12:28:11 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
ei tea ei näe kasutamiseks mingit vajadust thumbs_up.gif
16:9 resuga on 60 räme tunnelvision ju icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2012 12:38:55 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
WäntWõll kirjutas:
ei tea ei näe kasutamiseks mingit vajadust thumbs_up.gif
16:9 resuga on 60 räme tunnelvision ju icon_rolleyes.gif

Nu vot, ei tea asjast midagi, kuna mängin jätkuvalt ennast aasatid õigustanud monitoriga: 1600x1200 4:3
Suvel sai konded ära vahetatud ja nüüd on parem kui algselt (kontrast ja valgus siis), asendused olid võib olla teise tootja omad ja sellest vahe. eusa_think.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 28.03.2012 22:04:40 vasta tsitaadiga

Mitu kuud fov changer olnud ja pole mingit bänni
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2012 23:15:47 vasta tsitaadiga

Minuteada configu muutmise eest VAC ei liiguta lillegi?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurask
Kreisi kasutaja


liitunud: 07.11.2003




sõnum 29.03.2012 02:29:10 vasta tsitaadiga

mul ka olnud kuid fov changer, võibolla su banhammer vend oli päris xiiter.
_________________
IT haldus | IT hooldus | CarrotArrow.com
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 48, 49, 50  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.