Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Minecraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 87, 88, 89  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2012 14:47:33 vasta tsitaadiga

päris palju fixe tuli. elu läks jälle raskemaks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2012 15:46:15 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
päris palju fixe tuli. elu läks jälle raskemaks icon_biggrin.gif


Mojangi meeskonnas on nüüd bukkiti programmeerija kes jagab asja icon_smile.gif
https://twitter.com/#!/dinnerbone

HV Server on 1.2.4 peal.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Myoldryn
HV kasutaja
Myoldryn

liitunud: 09.03.2004




sõnum 24.03.2012 21:03:35 vasta tsitaadiga

Mercury kirjutas:
äss kirjutas:
päris palju fixe tuli. elu läks jälle raskemaks icon_biggrin.gif


Mojangi meeskonnas on nüüd bukkiti programmeerija kes jagab asja icon_smile.gif
https://twitter.com/#!/dinnerbone

HV Server on 1.2.4 peal.


Jah... viimaste uudiste järgi on mojang palganud neli põhilist bukkiti arendajat, tundub, et vaikselt modimise api hakkab varsti looma ...

_________________
"Free Your Phone" -> OpenMoKo
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2012 21:53:31 vasta tsitaadiga

Myoldryn kirjutas:
Mercury kirjutas:
äss kirjutas:
päris palju fixe tuli. elu läks jälle raskemaks icon_biggrin.gif


Mojangi meeskonnas on nüüd bukkiti programmeerija kes jagab asja icon_smile.gif
https://twitter.com/#!/dinnerbone

HV Server on 1.2.4 peal.


Jah... viimaste uudiste järgi on mojang palganud neli põhilist bukkiti arendajat, tundub, et vaikselt modimise api hakkab varsti looma ...


Enne seda tuleb minecraft server API ja alles siis modding. Server API tuleb alles 2-3 kuu pärast.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 24.03.2012 21:57:41 vasta tsitaadiga

2-3 kuud? eriline optimist icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2012 22:39:51 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
2-3 kuud? eriline optimist icon_smile.gif

Healjuhul.

Bukkiti meeskonnas on kiired progrejad icon_smile.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Batukhan
HV vaatleja

liitunud: 06.02.2005




sõnum 26.03.2012 11:33:38 vasta tsitaadiga

Tere,
Mõtlesin ka siis HV serverit proovida, aga kahjuks ei saa õpetuse järgi tööle. SpoutCraft klient ei uuenda ennast. Originaal Minecraft kliendiga saan sisse, aga SpoutCraft ütleb "Outdated client version" vms.
Selline pildike ka, spoutcrafti About lehelt: http://dl.dropbox.com/u/17167855/spout.png
Kas see tähendab, et mäng on 1.1.0? Miks ta nii vana versiooni tõmbab?

EDIT: Sain korda. Tuli võtta options -> manual build selection -> 1.2.4
Aga seda te arvatavasti teate icon_wink.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2012 15:47:48 vasta tsitaadiga

Batukhan kirjutas:
Tere,
Mõtlesin ka siis HV serverit proovida, aga kahjuks ei saa õpetuse järgi tööle. SpoutCraft klient ei uuenda ennast. Originaal Minecraft kliendiga saan sisse, aga SpoutCraft ütleb "Outdated client version" vms.
Selline pildike ka, spoutcrafti About lehelt: http://dl.dropbox.com/u/17167855/spout.png
Kas see tähendab, et mäng on 1.1.0? Miks ta nii vana versiooni tõmbab?

EDIT: Sain korda. Tuli võtta options -> manual build selection -> 1.2.4
Aga seda te arvatavasti teate icon_wink.gif

Korrastan esimeses postitutes serveri kirjeldust lähiajal, et oleks arusaadavam.

Serveri Uuendused
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 31.03.2012 17:29:46 vasta tsitaadiga

Päris huvitavad uuendused. Aga pole jõudnud mõnda aega mängida.
Spoutcraftil mingid eelised ka?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2012 10:39:04 vasta tsitaadiga

SERVER CRASH
icon_neutral.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 01.04.2012 11:17:20 vasta tsitaadiga

Mercury kirjutas:
SERVER CRASH
icon_neutral.gif

kui pikk aeg kaotsi läheb?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2012 11:33:28 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Mercury kirjutas:
SERVER CRASH
icon_neutral.gif

kui pikk aeg kaotsi läheb?

Õnneks on tagavarakoopia alles 31 Märts 00:00. Hetkel jääb lahtine küsimus mis saab LogBlock logidest ja kirstude kaitsest.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2012 15:52:31 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
*snip*

Spoiler Spoiler Spoiler


PS! Hetke kaardil on TNT ja Fire Nerf maas ehk saab pommitada ja põletada. Creative mode on peal. Kõik on hetkel lubatud.



Keerake Tule animation OFF ja Particles: Minimal !

---------------------------
Ok, Server on tagasi üleval. Õnneks paistab kõik korras olema, MySQL andmebaasi saime korda, kuid siiski on üks väike probleem. Lähemalt juttu on siin:
http://minekraft.tumblr.com/post/20276194174/server-crash
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 01.04.2012 22:13:46 vasta tsitaadiga

Suur pilt! Kordinaatidega.
Spoiler Spoiler Spoiler

Ehk härrased saaksid mõne griifija ära bännida.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2012 22:38:36 vasta tsitaadiga

Scuall kirjutas:
Suur pilt! Kordinaatidega.
Spoiler Spoiler Spoiler

Ehk härrased saaksid mõne griifija ära bännida.

Scuall järgmine kord .PNG formaati palun icon_smile.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanavares
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2012 13:09:22 vasta tsitaadiga

Merc tegi mulle mingi aeg tagasi ettepaneku et ehk saaks ma aidata HVTowni ideele siiski elu sisse puhuda. Kuna ühisehitus läks esimesel (ja kahjuks küll ka viimasel) päeval väga hästi käima, siis ma arvan et katsetada tasub.

Reaalses HVMC maailmas ma tegudeni pole veel jõudnud, aga pakuks esialgu välja oma nägemuse. Vaatame kas see võiks olla midagi sellist, mis enamusele meeldib. Sisuliselt on tegu eelmise Dravestuse projekti kohendusega http://pastebin.com/UDhjuvGb. Erinevust on niipalju et peamaja sellises mahus ei tule. Praegu ei ole lihtsalt kedagi kes seda tegema hakkaks.

Olulisemad ehitised mida ma praegu oskan välja pakkuda

Turg. Omab sügavamat mõtet vaid siis kui Merc valib meile välja "kohtkindla turu" plug-in'i. Kunagi väljakäidud Bukkiti Showcase variant vist peaks täiesti ok olema(?) Kuna iga kodanik maailmas tahab mõistagi ise kaupmees olla, siis oma poe ülesehitamise jätaks igaühe enda teha. Majakrundid paigutaks mööda linnaplatsi/turuplatsi serva laiali ja huvilised märgivad ise endale meeldiva krundi ära. Kerkivad ehitised peaksid olema enamvähem linnale kokkusobivas stiilis. NB! Keskaja Euroopas näiteks klaas-metall komposiitmaju eriti ei ehitatud. Seega võib ultramoodne arhitektuur teistes linnaelanikes rahulolematust ja destruktiivseid mõtteid tekitada icon_smile.gif

Katedraal linnaplatsi servas. Nagu me teame vajab suur osa inimesi elus toimetulekuks usku millessegi. Meie karmis ja ebaõiglases maailmas on see veel eriti hädavajalik. Et creeperite vastu kuhugi küünalt oleks panna, tuleks üks tore suuremat sorti pühakoda püsti panna. See on suurem ehitus ja vajaks eraldi ehitusmeeskonda. Esialgu reserveeriks platsi ja kui keegi arvab et ta suudab katedraali valmis teha, siis võib ehitusega pihta hakata ja fantaasial lennata lasta.

Tööstuse /tsunftide majad linnaservas. Uue Machinacraftiga on kaasas kolm isevärki masinat, mille abil saab toota toorainetest automaatselt keerulisemaid asju. Näiteks raamaturiiuli saamiseks saaks ehitada masina kuhu ühte otsa viskad sisse algmaterjali ja teisest otsast saab valmis raamaturiiulid chestist kätte. Selliseid toredaid masinaid võiks huvi korral päris palju ehitada. Siis on linnal ka mingi rakenduslik väärtus ja igaüks saab oma insenerioskusi üldsuse hüvanguks tööle rakendada.

Linnamüür. Et linnal oleks mingi selge piir ja kaardil see pisut rõhutatum välja näeks, võiks linna ümber rajada müüri. Vastavalt siis sellele stiilile milles linn tuleb. Juhul kui müüriga piiratud ala kunagi kasinaks jääb, võime rajada eraldi veel all- või ülalinna.

Linnaalused käigud. Igal auväärsel linnal on maa-all oma salakäigud, kambrid ja katakombid. Jätaks nende rajamise iga mängija fantaasia hooleks. Võibolla niipalju võiks kokku leppida et teise maja alla oma käike ei päris kaeva ja tüliküsimused lahendatakse rahumeelselt. Või kui kogemus ütleb et siin läheb alati kismaks, siis keegi peab olema kelle sõna maksma jääb. Näiteks võib ju kokku leppida et rajame käigustiku korruste kaupa mille põrandatasapind jääb tasemele n, m, .. Kui nüüd satud kaevates teise tunnelisse, siis on vähemalt põrand õiges tasapinnas.

Muu. Mõistagi võib linnas veel olla kõikvõimalikke ühiselt või mitte ühiselt kasutatavaid ehitisi. Farme, istandusi, laohooneid, ühiskondliku abi hooneid (public chestid, ühed panustavad, teised virutavad. teate küll icon_biggrin.gif ).

Tööde järjekord

Esmalt paneks paika teedevõrgustiku ja määraks ära ligikaudsed linna piirid. Plats on meil juba olemas. Jääme mõõtudega umbes selle ala sisse. Teedevõrgustiku kohta ma teen ettepanekuid. Esialgu kujutan ette tsentraalset plaani – keskel on suur plats ja sellest väljuvad kiirtena tänavad. Kaugemal on kontsentrilised tänavaringid. Selline klassikaline suurushullustusega arhitekti linnaplaan icon_wink.gif

Järgmisena võib igaüks oma majade kallal nokitsema asuda ja paralleelselt aidata teedevõrku sillutada.

Linnamüür tuleb hiljem. Ülejäänud ehitised tulevad siis kui ehitajatel huvi ja vaba aega tekib.

Kokku peaks leppima ehitiste stiili mida me kasutame. Ma ise pakuks välja Euroopa keskaja, aga miks ka mitte aasia, Art Deco või mingi segastiil.

Mis te arvate? Kas tuleme sellise linna ehitamise toime?

HVMC::Vihm

NB! Kui Dravestus tahab oma senise projektiga jätkata, siis tehku paari päeva jooksul kisa. Kes teda tunneb, öelge talle palun edasi et ta endast märku annaks ja teataks kas võib olemasolevad piirjooned maha võtta.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2012 13:21:28 vasta tsitaadiga

Mõte on hea ning samuti võtaks osa. linna kujundus ja stiil on suht kõige kriitilisemad osad, ülejäänu tekib ajaga. Ise pakkus siin kõige rohkem huvi see struktuuri ülesse ehitamine( algsed teed jms) ning tööstuse majade ehitamine(lihtsalt üelge, mis masinaid vaja ja olemas need on) icon_smile.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanavares
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2012 15:25:06 vasta tsitaadiga

Väga hea, juba on natuke tagasisidet. Alustame siis struktuuri ülesehitusest, ehk linnasisese teevõrgu planeerimisest.

Tegin dynmapilt paar ekraanipilti olemasolevast platsist:
http://dl.dropbox.com/u/70512387/scr_009.jpg
http://dl.dropbox.com/u/70512387/scr_011.jpg

Kellel aega ja tahtmist on võiks oma nägemuse sinna piltidele peale kritseldada ja pärast teistele tutvumiseks üles riputada.
Tõmmake lihtsalt oma ideede järgi mõnes pildiredigeerimisproges pisut tänavaid, platse ja linnamüüri peale. Kellele need aluspildid ei sobi tehke ise uued. Mingeid piiranguid ju ei ole, peaasi et ideed oleks teistele arusaadavad.
Joonistades arvesta et asi oleks pärast ka realiseeritav. Arvatavasti peab eduka linnaalala arhitektuurilahenduse looja ka ise pärast kalkulaatori kätte võtma ja maailma tulema oma platsiservasid ja ristmike paika panema icon_smile.gif
Plaan ei pea olema esialgu tööjoonis - koordinaate ei ole vaja välja tuua. Ainult visand.

Tähtaeg on 5. aprill! Kui ei jõua selleks ajaks, siis anna teada. Kiiret pole, aga igavesti ei taha jorutada.

Peale seda tähtaega loeme olemasoleva peamaja piirjooned mahakantuks ja alustame HVTown2 mahamärkimise ja ehitusega.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kazzka
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2010




sõnum 02.04.2012 15:38:47 vasta tsitaadiga


Link

_________________
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2012 16:04:56 vasta tsitaadiga

Tahan ka ehitada aidata, IGN jt234

-- Janz

_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2012 01:43:26 vasta tsitaadiga

jt234 kirjutas:
Tahan ka ehitada aidata, IGN jt234

-- Janz


http://pastebin.com/UDhjuvGb
Lisatud ehitajate hulka.

Vihm ehk sa teed enda pastebin faili, siis saad seda ise muuta? Või paned üles mujale kus sul mugav on.

-------------------
Niikaua kui keivo, dark ja hannz ehitavad uut spawni meie Metsalasega panime uusi masinaid proovile. Tulemus on hää. Murdsime mc füüsika seadusi ja nüüd saab luua farme mis korjavad asju sinu eest ning sorteerivad asju kirstudesse. Darki abil saime täiesti automaatse kaevandaja (Digger) tehtud mis sõidab siltide abil enda baasi, laob oma asjad kirstust maha, sõidab tagasi siltide abil kaevamiskohale. Samal ajal masin filtreerib saadud asjad kirstudesse. Oleneb kuidas mängija soovib, saab kõik saadud eraldi kirstudesse filtreerida või ühte.

Homme üritan ka video teha lihtsatest asjadest.


Siin on ka video 1. Aprillist kus väidetavalt server crashis ja kõik andmed olid kadunud, ajutine kaart oli peal ja tegime natukene nalja icon_biggrin.gif

Link


BEFORE
AFTER
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanavares
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2012 09:37:15 vasta tsitaadiga

HVMC serveris vastavatud spawni-turule võiks abistavat juttu veel pisut juurde panna.
Parem hiireklikk mõne kallima hinnaga kauba peal võib rahakotti automaatselt paraja augu teha.

Muidu on tundus asi päris hea olevat icon_smile.gif

--
Parandus. Nagu allpool Merc ütleb - juhendavad sildid peaks asuma spawni seina tagaküljel. Sry. ei vaadanud sinna.


viimati muutis vanavares 05.04.2012 13:48:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2012 10:31:43 vasta tsitaadiga

ma usun et kõik on juba märganud et minecraft 1.2.5 on väljas icon_smile.gif ja sellega saab sisse HV serverisse

viimati muutis cubedude 05.04.2012 13:43:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanavares
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2012 11:06:47 vasta tsitaadiga

Kolisin HVTowni jutu eraldi blogi moodi asja: http://tagahoov.co.cc/mcpress/?page_id=4
Muidu läbustab selle teema liiga kirjuks.

Sellel nädalavahetusel võiks siis ehitamisega pihta hakata. Kellel huvi on, minge vaatama kas tekib ideid. Koordinaadid on umbes -100, 2800. See on sama koht kuhu me hakkasime kunagi linna rajama ja maa tasaseks lükkasime. Vipid saavad sinna teleporteeruda: /warp hvtown

Vihm
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2012 16:17:08 vasta tsitaadiga

vanavares kirjutas:
HVMC serveris vastavatud spawni-turule võiks abistavat juttu veel pisut juurde panna.
Parem hiireklikk mõne kallima hinnaga kauba peal võib rahakotti automaatselt paraja augu teha.

Muidu on tundus asi päris hea olevat icon_smile.gif

NB!
Poesüsteemi põhjalikku abi saab vaadata käsuga "/scs help".
Hindadega tutvumiseks kasuta vasakut hiireklahvi.


Minu meelest spawni teisel pool on tahvel või sein kuhu peale on kirjutatud inglise keeles vajalikud käsud ja hiirenupud.

Uus Spawn, pood
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andres5380
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2011




sõnum 05.04.2012 19:01:19 vasta tsitaadiga

Sooviksin ka aidata HVtowni ehitusega. Aga kuna alustasin alles täna mängimist siis sooviks ka serveri nime ja aadressi.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 05.04.2012 19:43:34 vasta tsitaadiga

Vaata esimest postitust....
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andres5380
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2011




sõnum 05.04.2012 21:53:35 vasta tsitaadiga

Minecraft kasutaja ander5380. Võib kirja panna
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2012 00:19:15 vasta tsitaadiga

andres5380 kirjutas:
Minecraft kasutaja ander5380. Võib kirja panna

Oled ehitajate listis. Rohkem infot saad siit linna ehitamise kohta:
http://194.204.22.140/mcpress/?page_id=4

Tutvu ka serveri reeglitega /rules
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlutikas
HV kasutaja
karlutikas

liitunud: 17.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2012 14:10:19 vasta tsitaadiga

Ma olen varem mänginud küll siin serveris, aga nüüd tuli ka isu miskit ehitada jälle. Võib mind ka lisada, karlutikas ikka kasutajanimi, aga lisaks et vb lähima kahe nädala jooksul ei jõua nii aktiivselt ehitamisel osaleda, et ärge mind sellepärast maha kandke. icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2012 14:18:41 vasta tsitaadiga

karlutikas kirjutas:
Ma olen varem mänginud küll siin serveris, aga nüüd tuli ka isu miskit ehitada jälle. Võib mind ka lisada, karlutikas ikka kasutajanimi, aga lisaks et vb lähima kahe nädala jooksul ei jõua nii aktiivselt ehitamisel osaleda, et ärge mind sellepärast maha kandke. icon_smile.gif


Serveris pole whitelisti.

Ainult kes soovib ehitada HV Linna saab ennast kirja panna. Rohkem infot ircus või siin http://bit.ly/hvlinn
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlutikas
HV kasutaja
karlutikas

liitunud: 17.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2012 14:19:41 vasta tsitaadiga

Ok ütleme nii siis, et soovin HVLinna ehitada.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2012 23:00:24 vasta tsitaadiga

karlutikas kirjutas:
Ok ütleme nii siis, et soovin HVLinna ehitada.

Lisatud.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 08.04.2012 19:01:01 vasta tsitaadiga

servu maas icon_smile.gif ?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2012 19:03:42 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
servu maas icon_smile.gif ?


Eile - Täna olid probleemid MC login serveritega.
Probleem peaks olema kõrvaldatud.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 08.04.2012 19:05:47 vasta tsitaadiga

Deem... olin juba selle unustanud. Vahepeal ju oli ka räme loto sisse saamisega.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sommer
Kreisi kasutaja
Sommer

liitunud: 01.09.2004




sõnum 08.04.2012 20:50:20 vasta tsitaadiga

Võin ka aidata ehitada.
Axel E. Rant
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 08.04.2012 20:53:19 vasta tsitaadiga

sicko


Link

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2012 20:57:01 vasta tsitaadiga

Sommer kirjutas:
Võin ka aidata ehitada.
Axel E. Rant


"Axel E. Rant" ei saa olla kuidagi MC nimi kuna see sisaldab tühikuid icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sommer
Kreisi kasutaja
Sommer

liitunud: 01.09.2004




sõnum 08.04.2012 20:59:59 vasta tsitaadiga

Mercury kirjutas:
Sommer kirjutas:
Võin ka aidata ehitada.
Axel E. Rant


"Axel E. Rant" ei saa olla kuidagi MC nimi kuna see sisaldab tühikuid icon_exclaim.gif


Axel_E_Rant my bad
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2012 21:31:45 vasta tsitaadiga

Sommer kirjutas:
Mercury kirjutas:
Sommer kirjutas:
Võin ka aidata ehitada.
Axel E. Rant


"Axel E. Rant" ei saa olla kuidagi MC nimi kuna see sisaldab tühikuid icon_exclaim.gif


Axel_E_Rant my bad


Lisatud. Linna leiad dynmapi abiga ( http://minekraft.eu:40023/ )
Ehitus ülesandeid jagab kasutaja vihm.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2012 13:53:52 vasta tsitaadiga

1.2.5 juba ammu väljas...tehke pealkiri korda icon_idea.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2012 14:11:17 vasta tsitaadiga

vabu krunte on veel?
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2012 14:17:24 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
vabu krunte on veel?

Kasutaja vihm peaks juurde tegema mõni aeg.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanavares
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2012 01:13:45 vasta tsitaadiga

Vabu krunte tekib lähipäevil juurde. Kõik kes avaldavad ehitamissoovi enne linnamüüri lõplikku mahamärkimist saavad endale koha. Pärast seda läheb ehk kitsamaks, aga küll me midagi välja mõtleme. Ükski linn ei jää ju sellepärast kasvamata et müürid ette tulevad icon_wink.gif
Ehitustiiliks on peale mõningast ebakindlust jäänud keskaeg. Ilmselgelt tänapäevaste või muidu keskajast kaugele jäävate ehituslisade juures tulen ja virisen ma niikaua, kuni sa need eemaldad icon_smile.gif

Hetkel on mul kerge mure vaba ajaga, aga katsun valmis teha linna üldplaani ja siis linnaelanikele välja pakkuda arvustamiseks. Tahaks järgmistele kruntidele samuti huvitava ümbruse tekitada, niisama majaringid lähevad ehk igavaks.

Olin tõsiselt hämmastunud et HVMC nii aktiivne seltskond on ja nädalavahetusega tühja koha peale linna suutis rajada. Kui selline entusiasm jätkub, siis julgeks välja pakkuda et lisame linna ka mõne korraliku kindluse moodi rajatise(?)

HVMC::Vihm
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2012 16:00:00 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2012 05:27:40 vasta tsitaadiga

XATM092 kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


http://www.kickstarter.com/projects/winterkewlgames/yogventures
http://kristafer.blogspot.com/

Mängust võib asja saada kui minecraft lüngad ära täita.

-------------
14. Aprill - Uus HVCraft Tekkit Server (30 päeva testimise periood). Rohkem infot esimene post ja varsti kirjutan ka blogisse.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanavares
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2012 09:46:25 vasta tsitaadiga

Värskendasin natuke HVTowni ehitusjutte http://tagahoov.co.cc/mcpress/

Kui keegi veel soovib ehitama tulla, siis praegu oleks veel hea aeg tulla linna omale krunti märkima.

HVMC::Vihm
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2012 19:19:59 vasta tsitaadiga

HVCraft Tekkit Server on Avatud! IP on esimeses postis.
http://minekraft.tumblr.com/post/21079414580/hvcraft-tekkit-server

Inventory's
"R" on kuidas seda teha.
"U" on mida sellega teha saab.

Soovitan vaadata Tekkit õpetus videosi.
http://www.youtube.com/results?search_query=Tekkit&oq=Tekkit
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MrAndu
HV kasutaja
MrAndu

liitunud: 26.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2012 22:37:56 vasta tsitaadiga

Nii nunnu,



Notification codes:

(1, MALWARE, trojan, Domain reported and verified as serving malware. HTTP request directly to an IP address., BLOCK-MALWARE, 0x0187d75c, 1332828949.487, QAAAAQAAAAAAAAAAJP8ACP8AAAD/AAAAAAAAAAAAAAE=, http://206.217.207.1/files/TechnicLauncher.exe)

Kasutusel:
OpenDNS
MSSE

--
See on ilmselt mingi jura aga noh igaks juhuks infoks panen.

_________________
Ma pole mingi spetsialist kuigi võiks ju olla...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Minecraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 87, 88, 89  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.