|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
peab meeldima.
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2005
|
20.03.2012 18:45:18
|
|
|
Kas sportsdirectis maksate otse kaardiga või läbi Paypali?
_________________ Arbeit macht frei. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
20.03.2012 18:59:28
|
|
|
Mina maksan otse, kus võimalik.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
20.03.2012 19:20:20
|
|
|
nothing important
viimati muutis mario20031 19.08.2012 02:07:41, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peab meeldima.
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2005
|
20.03.2012 19:24:42
|
|
|
Nja tegin virtuaalkaardi ja maksin otse. Ei viitsi Paypalile raha kinkida
mario20031, siis saad ju midagi asemele valida vast? Raha ikka kaduma ju ei lähe?
_________________ Arbeit macht frei. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
20.03.2012 19:42:29
|
|
|
| mario20031 kirjutas: |
| alati paypal'ga,ükskõik kust ma mida ostan.Sportsdirectis ostsin mõningaid asju nädalake tagasi vist.Peale tellimuse esitamist saadeti kiri,et seda pole ja seda pole ja seda jne.Ei saanudki nagu aru,et miks seal siis näitab et antud asju on,kui neid tegelikult pole. |
mul oli just sama asi, 3-st 1 jääb tulemata. pole veel nii kaugele jõudnud, et vaadata palju siis raha päriselt maha läks...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
20.03.2012 20:19:25
|
|
|
nothing important
viimati muutis mario20031 19.08.2012 02:07:28, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oksakoor
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2009
|
20.03.2012 20:32:15
|
|
|
| Kes tellinud sportsdirectis,vastake palun kas lisandub ka mingi tollimaks?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
20.03.2012 20:36:25
|
|
|
nothing important
viimati muutis mario20031 19.08.2012 02:06:19, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oksakoor
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2009
|
20.03.2012 20:39:01
|
|
|
| Aga kui sealt tellida nt 10 jopet ,kas siis tõesti post jääb samaks?Ostukorvis küll näitab et post ei suurene.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
20.03.2012 20:46:53
|
|
|
mingi teatud paki suuruse pealt ilmselt suureneb kulu, aga siis tuleb seda ka kohe näidata, mitte hiljem rohkem raha võtta.
PayPal-ist nii palju, et nad võtavad raha müüjalt, mitte ostjalt. krediitkaardiga otse makstes peaks just lisakulu tulema (seda peaks pank võtma).
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
20.03.2012 20:50:59
|
|
|
| oksakoor kirjutas: |
| Aga kui sealt tellida nt 10 jopet ,kas siis tõesti post jääb samaks?Ostukorvis küll näitab et post ei suurene. |
viimane tellimus oli mul paarkümmend eset ja saatmisraha oli sama.... rääkimata mingist tollist.
Ise kasutan ka paypal-i ja olen rahul.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oksakoor
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2009
|
20.03.2012 20:52:44
|
|
|
| Kaua kaup tavaliselt tuleb?Oot ja post oli mingi 18 euri?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
20.03.2012 21:13:51
|
|
|
| oksakoor kirjutas: |
| Kaua kaup tavaliselt tuleb?Oot ja post oli mingi 18 euri? |
Kaup nädal + 2-3 päeva (ca 10 päeva). Post on jahh kirves aga kokkuvõttes tuleb ikkagi sitaks odavam kui siit "perseaugust" ostes.
Kui saad võta mõned sõbrad kampa ja jaga postiraha ära.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oksakoor
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2009
|
20.03.2012 21:38:42
|
|
|
Seda loomulikult.
Paras mingi 100 euro eest kaupa valida.Eestis saad selle eest 3 asja,sealt 9 asja
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
20.03.2012 21:54:54
|
|
|
| oksakoor kirjutas: |
Seda loomulikult.
Paras mingi 100 euro eest kaupa valida.Eestis saad selle eest 3 asja,sealt 9 asja |
Viimas tellimuse tegime nelja peale ja siis oli post köömes. Nüüd on juba tahtjaid rohkem, ilmselt järgmine tellimus tuleb 6-7 peale.
Eks nats rahadega jebla on aga asi tasub ennast kõvasti ära.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
20.03.2012 22:21:06
|
|
|
Mul SD reedel tehtud tellimus (laupäeval hakkas liikuma) on Rootsis juba. Päris kiirelt tuleb siiamaale seekord.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hela
HV vaatleja

liitunud: 01.02.2004
|
21.03.2012 17:16:03
|
|
|
| Ega keegi SD'st lähiajal ostu ei plaani? Endal ühed papud silme ees, aga postikulu juba kallim kui papud ise. Teeme siis ühisostu, et kulusid vähendada. Ainuke tingimus on, et saaks Tartu kandis käest kätte üle anda, pole mahti siin eraldi posti veel organiseerida.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
21.03.2012 20:16:51
|
|
|
| võtas-uxu kirjutas: |
| oksakoor kirjutas: |
Seda loomulikult.
Paras mingi 100 euro eest kaupa valida.Eestis saad selle eest 3 asja,sealt 9 asja |
Viimas tellimuse tegime nelja peale ja siis oli post köömes. Nüüd on juba tahtjaid rohkem, ilmselt järgmine tellimus tuleb 6-7 peale.
Eks nats rahadega jebla on aga asi tasub ennast kõvasti ära. |
| ot: |
mul tuli millegipärast kohe "viikingloto" hullus siin meelde , ei tea miks onju... Varsti võibolla hakkab ka päriselt seda mõõtu kellelgi välja andma, arvestades hindade vahet Eestis ja netipoes...
Ja siis lähemas tulevikus pannakse tolli/käibemaks ka juba EU sisesele "kaubaliikumisele"... |
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
21.03.2012 21:03:12
|
|
|
ewur, ei panda midagi. Muidu pole ühisest kaubatsoonist enam kasu.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
23.03.2012 14:48:45
|
|
|
Panin ka ühe 160se tellimuse sportsdirectist.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
23.03.2012 16:24:27
|
|
|
sportsdirectis pühapäevani tasuta shipping
-e- valehäire. kehtib http://www.usc.co.uk puhul
viimati muutis heikis 23.03.2012 16:45:00, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
23.03.2012 16:35:21
|
|
|
| heikis kirjutas: |
sportsdirectis pühapäevani tasuta shipping  |
Kas mitte USC-s pole see tasuta shipping?
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
23.03.2012 16:44:18
|
|
|
| t2ring kirjutas: |
| heikis kirjutas: |
sportsdirectis pühapäevani tasuta shipping  |
Kas mitte USC-s pole see tasuta shipping? |
tundub nii, et ongi. newsletteris jäi silma ainult saatja meili aadress sportsdirect.com@.......
usc-st pole enne kuulnudki.
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
23.03.2012 17:02:02
|
|
|
| heikis kirjutas: |
| t2ring kirjutas: |
| heikis kirjutas: |
sportsdirectis pühapäevani tasuta shipping  |
Kas mitte USC-s pole see tasuta shipping? |
tundub nii, et ongi. newsletteris jäi silma ainult saatja meili aadress sportsdirect.com@.......
usc-st pole enne kuulnudki. |
Lootsin ka alguses, et sportsis tasuta shipping...
Ise pole ka sellest USC-st midagi enne kuulnud, aga tundub suhteliselt kallis koht (muidugi mitte Eesti poodide hindadega võrreldes) Eks ta mingi Sportsdirecti tütarettevõte ole jälle, tegeleb siis smart-casual riietega rohkem.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
24.03.2012 04:11:24
|
|
|
| võtsin sealt 8£ eest Gio Goi püksirihma just. saab näha kas ja kui kiiresti asi liigub (arvatavasti samasugune DHL-maapost kui SD-l)
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hela
HV vaatleja

liitunud: 01.02.2004
|
25.03.2012 14:50:53
|
|
|
Plaanis SportsDirectist ühistellimus teha lähiajal, ning oleks rohkem inimesi kampa vaja. Hetkel on meid 3, kuid eesmärk kokku saada 4-5 inimest, et saaks postikulu võimalikult väikseks kahandada.
Ühendust võib võtta minu või siis HV kasutaja EstBeastiga.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
25.03.2012 16:13:44
|
|
|
Mida SD's teksadel need R, S ja L tähendavad?
Näiteks 32L ja 32R 32S ?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
25.03.2012 17:13:13
|
|
|
| hela kirjutas: |
Plaanis SportsDirectist ühistellimus teha lähiajal, ning oleks rohkem inimesi kampa vaja. Hetkel on meid 3, kuid eesmärk kokku saada 4-5 inimest, et saaks postikulu võimalikult väikseks kahandada.
Ühendust võib võtta minu või siis HV kasutaja EstBeastiga. |
Kas Tallinna kasutaja võib ka olla?
Ja mis see lähiaeg endast kujutab? (kindlaid kuupäevi tahaks tegelt teada)
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hela
HV vaatleja

liitunud: 01.02.2004
|
25.03.2012 17:26:11
|
|
|
Lähiaeg tähendab, et niipea kui 4-5 inimest koos on, kuid kindlasti järgmise nädala alguses (26 - 28 märts), et vahepeal keegi kaubale käppa peale ei paneks.
Huvi korral võib pöörduda kasutaja EstBeast poole, kes on võtnud selle asja organiseerimise enda peale.
Kel kindel soov juba olemas, siis saata lihtsalt esemete lingid koos värvi ja suurusega.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RohelineHunt
HV vaatleja

liitunud: 02.04.2009
|
25.03.2012 17:48:33
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
Mida SD's teksadel need R, S ja L tähendavad?
Näiteks 32L ja 32R 32S ? |
Peaksid tähendama sääre pikkust. R peaks olema Regular, S Short ja L Long.
Ja netist leidsin veel:
R is usually 31" inside leg
S is 29" inside leg
L is 33" inside leg
_________________ www.ergovassiljev.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
25.03.2012 17:55:53
|
|
|
Hmm, teises teemas väideti, et:
L - loose
S - slim
R - regular
Need peaks siis olema stiili järgi
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
25.03.2012 19:38:13
|
|
|
Sportdirectist (kambaka-)tellijatele väike nipu .....
Mina tegin konto ja saatsin sõpradele kasutaajanime (email adre) ja parooli. Siis saab igaüks ise kaupa korvi tõsta oma äranägemise/suuruse järgi.... pole kellelgi kobisemist et, "sa tellisid vale numbri"
Igaüks jälgib ise mida tellib ja peaks vist pidama ka eraldi arvestust.... IMO.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
25.03.2012 21:14:21
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
Hmm, teises teemas väideti, et:
L - loose
S - slim
R - regular
Need peaks siis olema stiili järgi  |
Üldiselt on tänapäeval see õigem kui need short jms.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
25.03.2012 21:51:47
|
|
|
| t2ring kirjutas: |
| hela kirjutas: |
Plaanis SportsDirectist ühistellimus teha lähiajal, ning oleks rohkem inimesi kampa vaja. Hetkel on meid 3, kuid eesmärk kokku saada 4-5 inimest, et saaks postikulu võimalikult väikseks kahandada.
Ühendust võib võtta minu või siis HV kasutaja EstBeastiga. |
Kas Tallinna kasutaja võib ka olla?
Ja mis see lähiaeg endast kujutab? (kindlaid kuupäevi tahaks tegelt teada) |
Aga teeks Tallinnna peale eraldi ühistellimuse? 2 juba olemas, andke märku, kes veel osalised oleks.
Lisandus ka kolmas inimene. Viis võiks olla miinimum, siis peaks postikulu tulema 3 naela tellija kohta.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PriitL
HV kasutaja
liitunud: 26.04.2004
|
25.03.2012 22:11:10
|
|
|
| Riivo77 kirjutas: |
Aga teeks Tallinnna peale eraldi ühistellimuse? 2 juba olemas, andke märku, kes veel osalised oleks.
Lisandus ka kolmas inimene. Viis võiks olla miinimum, siis peaks postikulu tulema 3 naela tellija kohta. |
Mina oleks ka Tallinnas käpp.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haigo
HV veteran

liitunud: 05.07.2002
|
25.03.2012 22:34:37
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
Hmm, teises teemas väideti, et:
L - loose
S - slim
R - regular
Need peaks siis olema stiili järgi  |
Kui seal on püksid, mille kirjelduses on relaxed fit ja neid on saada nii S, R, kui L-i, siis mina annan oma hääle short, regular ja long variandile.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
25.03.2012 22:54:29
|
|
|
| haigo kirjutas: |
| Valvejoodik kirjutas: |
Hmm, teises teemas väideti, et:
L - loose
S - slim
R - regular
Need peaks siis olema stiili järgi  |
Kui seal on püksid, mille kirjelduses on relaxed fit ja neid on saada nii S, R, kui L-i, siis mina annan oma hääle short, regular ja long variandile. |
kõlab kaunis totralt
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haigo
HV veteran

liitunud: 05.07.2002
|
25.03.2012 23:50:18
|
|
|
Mis mõttes
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
26.03.2012 01:14:00
|
|
|
No ma oleks ka Tartust käpp.
Homme võiks ää teha.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaPTiLE
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2006
|
26.03.2012 09:57:15
|
|
|
Sai ka üleeelmine nädal umbes 150€ eest tellitud sealt.
Näitena - Puma tossud, seal 41€, sportlandis 82.
Miski Nike kott, 20€, sportlandis 39.-
+Vend võttis mingid pükse, tosse, sokke jne asju.
Maksis SEB U-kaardiga, kolmapäeval.
Ning järgmise nädala kolmapäevaks oli pakk Tallinna DHLis.
Ehk siis päris täpselt nädal aega(Eelmine tellimus sama kiiresti.)
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
26.03.2012 10:37:47
|
|
|
Viimased tellimused tegin SD'st ja ühe M&M'ist.
Mõlemad 150+ euri ja kokku säästsin Eestiga võrreldes mingi 200 euri.
SD jõudis kohale neljapäeval. MM läheb aega, kuna esmakordse tellimusega läks veidi aega (kaardikontroll).
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
26.03.2012 17:22:46
|
|
|
| Laekus ettepanek Tallinna pundiga täna-homme tellimus ära teha (reaalselt olukord hinnates pigem homme:). Mulle see sobib. Tellijaid on hetke seisuga 4, on veel huvilisi?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
26.03.2012 20:38:16
|
|
|
Kuidas te jalanõusid netist ostate? Sai just kohapeal (Rademar, Sportland) ostetud Adidas ja Timberland jalanõud. Enne ostu tükk aega proovitud erinevaid suurusi. Lõpliku ostu puhul oli Timberland suurusega 42 ja Adidas 44. Point siis see, et ostate nagu "põrsast kotis"? Liistud, suurused on erinevatel firmadel üsna suures osas varieeruvad. Ok, netist võib osta sokke, t-särke, ka teksaseid. Pole väga tähtis, kuidas t-särk selga istub, teksade puhul pole raske vajadusel näiteks sääreosa lühemaks teha. Aga jällegi joped/mantlid istuvad üsna erinevalt selga (varuka pikkused jmt, mida muuta ei saa), nii et netist ostmine on üsna problemaatiline.
Muidu Adidase jalanõud sai kohapealt tiba odavamalt kätte kui SD-st hetkel oleks saanud. Kambapeale ostes muidugi oleks tulnud SD puhul natuke odavam (transa arvelt).
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
26.03.2012 20:49:56
|
|
|
Paaril korral olen ise Eestist ära proovinud omale ja siis otsinud odavamalt lihtsalt Kuigi üldiselt mul jalg selline paras,et 99% katub number erinevatel tootjatel. Eks kellel jalg laiem siis ehk raskem asi vms
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marqs
HV veteran

liitunud: 06.12.2001
|
26.03.2012 21:21:13
|
|
|
| ewur kirjutas: |
| Kuidas te jalanõusid netist ostate? /../ |
Otsisin mina vähe sptetsiifilisemaid Inov-8 jalatseid. Ülevaadetes ja eriti e-poodide hallatavates on tihti infot numbri sobivuse kohta (regular size, size match, smaller/larger than expected, jms), ette jäid enamasti UK ja EU saidid, mõni US oma ka, läbi kõlas, et võiks olla .5 UK numbrit suurem. Kalkuleerisin natuke hapu ostu edasimüügi võimalikkusega ja ka oma kuludega tagastamisele, lappasin enda käimade silte ning klikkisin ketsid http://wiggle.co.uk ostukorvi, summa tuli piisav tasuta transpordiks. Paari päeva pärast hakkas silma jääma austraallaste infot, neil jälle samad käimad liiga suured ja paras oleks vähemalt .5 numbrit väiksemaid ...
Kokkuvõttes kipub siiski loterii olema, imho küll suht heade võimalustega, vähemalt minul uut ostjat ega tagasisaatmisvõimalust otsida vaja ei olnud ja peale esimest pikemat ringi olid rahulolunäitajad kenasti rohelises.
_________________ 0xDEAD
0xBEEF |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
26.03.2012 21:36:27
|
|
|
| omgwtf kirjutas: |
Paaril korral olen ise Eestist ära proovinud omale ja siis otsinud odavamalt lihtsalt Kuigi üldiselt mul jalg selline paras,et 99% katub number erinevatel tootjatel. Eks kellel jalg laiem siis ehk raskem asi vms  |
See on jah üks hea võimalus kohapeal enne ära proovida ja siis tellida. Aga 99% ei saaks sinu jalg kattuda minu praeguse juhtumi puhul , üks jalanõu oli 44, teine 42 (ja mul on kitsas jalg).
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimoo
HV vaatleja
liitunud: 15.12.2007
|
27.03.2012 10:53:43
|
|
|
| Riivo77, millal siis tellimiseks läheb ja kas üldse läheb?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaPTiLE
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2006
|
27.03.2012 10:57:30
|
|
|
| Mul läks küll jalanõudega täppi õnneks, eelmised Reebokid olid 44, sutsu väiksed, SD'st tellides võtsin igaksjuhuks 44,5 ja täpselt parajad.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
27.03.2012 11:05:26
|
|
|
| reimoo kirjutas: |
| Riivo77, millal siis tellimiseks läheb ja kas üldse läheb? |
Tellimiseks läheb kindlasti (olen ka paar PS-i saanud). Prooviks tänase päeva jooksul tellimuse ära teha. Saadan osalistele varsti oma pangaarve nr-i.
Seda ka, et vajadusel võin Tallinna piires kauba ära tuua.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
27.03.2012 11:55:38
|
|
|
No jalatsitega on see minul siiani olnud, et firma ja stiili järgi saab ikka valida küll. Näiteks Puma kitsa liistuga jalatsid on ikka üle euroopa ühesugused (ja seda saab pildi järgi aru).
Ehk siis tasub jälgida paari asja ja ei tohiks probleeme olla (kui eelnev päriseluline proovimiskogemus olemas).
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|