Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Riiete teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 118, 119, 120  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 20.03.2012 18:45:18 vasta tsitaadiga

Kas sportsdirectis maksate otse kaardiga või läbi Paypali?
_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 20.03.2012 18:59:28 vasta tsitaadiga

Mina maksan otse, kus võimalik.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 20.03.2012 19:20:20 vasta tsitaadiga

nothing important

viimati muutis mario20031 19.08.2012 02:07:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 20.03.2012 19:24:42 vasta tsitaadiga

Nja tegin virtuaalkaardi ja maksin otse. Ei viitsi Paypalile raha kinkida icon_rolleyes.gif

mario20031, siis saad ju midagi asemele valida vast? Raha ikka kaduma ju ei lähe?

_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2012 19:42:29 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
alati paypal'ga,ükskõik kust ma mida ostan.Sportsdirectis ostsin mõningaid asju nädalake tagasi vist.Peale tellimuse esitamist saadeti kiri,et seda pole ja seda pole ja seda jne.Ei saanudki nagu aru,et miks seal siis näitab et antud asju on,kui neid tegelikult pole.

mul oli just sama asi, 3-st 1 jääb tulemata. pole veel nii kaugele jõudnud, et vaadata palju siis raha päriselt maha läks...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 20.03.2012 20:19:25 vasta tsitaadiga

nothing important

viimati muutis mario20031 19.08.2012 02:07:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oksakoor
HV kasutaja
oksakoor

liitunud: 16.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2012 20:32:15 vasta tsitaadiga

Kes tellinud sportsdirectis,vastake palun kas lisandub ka mingi tollimaks?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 20.03.2012 20:36:25 vasta tsitaadiga

nothing important

viimati muutis mario20031 19.08.2012 02:06:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oksakoor
HV kasutaja
oksakoor

liitunud: 16.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2012 20:39:01 vasta tsitaadiga

Aga kui sealt tellida nt 10 jopet ,kas siis tõesti post jääb samaks?Ostukorvis küll näitab et post ei suurene.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2012 20:46:53 vasta tsitaadiga

mingi teatud paki suuruse pealt ilmselt suureneb kulu, aga siis tuleb seda ka kohe näidata, mitte hiljem rohkem raha võtta.

PayPal-ist nii palju, et nad võtavad raha müüjalt, mitte ostjalt. krediitkaardiga otse makstes peaks just lisakulu tulema (seda peaks pank võtma).

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2012 20:50:59 vasta tsitaadiga

oksakoor kirjutas:
Aga kui sealt tellida nt 10 jopet ,kas siis tõesti post jääb samaks?Ostukorvis küll näitab et post ei suurene.

viimane tellimus oli mul paarkümmend eset ja saatmisraha oli sama.... rääkimata mingist tollist.
Ise kasutan ka paypal-i ja olen rahul.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oksakoor
HV kasutaja
oksakoor

liitunud: 16.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2012 20:52:44 vasta tsitaadiga

Kaua kaup tavaliselt tuleb?Oot ja post oli mingi 18 euri?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2012 21:13:51 vasta tsitaadiga

oksakoor kirjutas:
Kaua kaup tavaliselt tuleb?Oot ja post oli mingi 18 euri?

Kaup nädal + 2-3 päeva (ca 10 päeva). Post on jahh kirves aga kokkuvõttes tuleb ikkagi sitaks odavam kui siit "perseaugust" ostes.
Kui saad võta mõned sõbrad kampa ja jaga postiraha ära. icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oksakoor
HV kasutaja
oksakoor

liitunud: 16.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2012 21:38:42 vasta tsitaadiga

Seda loomulikult.
Paras mingi 100 euro eest kaupa valida.Eestis saad selle eest 3 asja,sealt 9 asja
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2012 21:54:54 vasta tsitaadiga

oksakoor kirjutas:
Seda loomulikult.
Paras mingi 100 euro eest kaupa valida.Eestis saad selle eest 3 asja,sealt 9 asja

Viimas tellimuse tegime nelja peale ja siis oli post köömes. Nüüd on juba tahtjaid rohkem, ilmselt järgmine tellimus tuleb 6-7 peale.
Eks nats rahadega jebla on aga asi tasub ennast kõvasti ära.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 20.03.2012 22:21:06 vasta tsitaadiga

Mul SD reedel tehtud tellimus (laupäeval hakkas liikuma) on Rootsis juba. Päris kiirelt tuleb siiamaale seekord.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hela
HV vaatleja
hela

liitunud: 01.02.2004




sõnum 21.03.2012 17:16:03 vasta tsitaadiga

Ega keegi SD'st lähiajal ostu ei plaani? Endal ühed papud silme ees, aga postikulu juba kallim kui papud ise. Teeme siis ühisostu, et kulusid vähendada. Ainuke tingimus on, et saaks Tartu kandis käest kätte üle anda, pole mahti siin eraldi posti veel organiseerida.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2012 20:16:51 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
oksakoor kirjutas:
Seda loomulikult.
Paras mingi 100 euro eest kaupa valida.Eestis saad selle eest 3 asja,sealt 9 asja

Viimas tellimuse tegime nelja peale ja siis oli post köömes. Nüüd on juba tahtjaid rohkem, ilmselt järgmine tellimus tuleb 6-7 peale.
Eks nats rahadega jebla on aga asi tasub ennast kõvasti ära.

ot:
mul tuli millegipärast kohe "viikingloto" hullus siin meelde icon_smile.gif , ei tea miks onju... Varsti võibolla hakkab ka päriselt seda mõõtu kellelgi välja andma, arvestades hindade vahet Eestis ja netipoes...
Ja siis lähemas tulevikus pannakse tolli/käibemaks ka juba EU sisesele "kaubaliikumisele"...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 21.03.2012 21:03:12 vasta tsitaadiga

ewur, ei panda midagi. Muidu pole ühisest kaubatsoonist enam kasu.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2012 14:48:45 vasta tsitaadiga

Panin ka ühe 160se tellimuse sportsdirectist. icon_razz.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2012 16:24:27 vasta tsitaadiga

sportsdirectis pühapäevani tasuta shipping icon_biggrin.gif

-e- valehäire. kehtib http://www.usc.co.uk puhul


viimati muutis heikis 23.03.2012 16:45:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2012 16:35:21 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
sportsdirectis pühapäevani tasuta shipping icon_biggrin.gif


Kas mitte USC-s pole see tasuta shipping?
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2012 16:44:18 vasta tsitaadiga

t2ring kirjutas:
heikis kirjutas:
sportsdirectis pühapäevani tasuta shipping icon_biggrin.gif


Kas mitte USC-s pole see tasuta shipping?


tundub nii, et ongi. newsletteris jäi silma ainult saatja meili aadress sportsdirect.com@.......
usc-st pole enne kuulnudki.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2012 17:02:02 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
t2ring kirjutas:
heikis kirjutas:
sportsdirectis pühapäevani tasuta shipping icon_biggrin.gif


Kas mitte USC-s pole see tasuta shipping?


tundub nii, et ongi. newsletteris jäi silma ainult saatja meili aadress sportsdirect.com@.......
usc-st pole enne kuulnudki.


Lootsin ka alguses, et sportsis tasuta shipping...
Ise pole ka sellest USC-st midagi enne kuulnud, aga tundub suhteliselt kallis koht (muidugi mitte Eesti poodide hindadega võrreldes) Eks ta mingi Sportsdirecti tütarettevõte ole jälle, tegeleb siis smart-casual riietega rohkem.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2012 04:11:24 vasta tsitaadiga

võtsin sealt 8£ eest Gio Goi püksirihma just. saab näha kas ja kui kiiresti asi liigub (arvatavasti samasugune DHL-maapost kui SD-l)
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hela
HV vaatleja
hela

liitunud: 01.02.2004




sõnum 25.03.2012 14:50:53 vasta tsitaadiga

Plaanis SportsDirectist ühistellimus teha lähiajal, ning oleks rohkem inimesi kampa vaja. Hetkel on meid 3, kuid eesmärk kokku saada 4-5 inimest, et saaks postikulu võimalikult väikseks kahandada.
Ühendust võib võtta minu või siis HV kasutaja EstBeastiga.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 25.03.2012 16:13:44 vasta tsitaadiga

Mida SD's teksadel need R, S ja L tähendavad?

Näiteks 32L ja 32R 32S ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2012 17:13:13 vasta tsitaadiga

hela kirjutas:
Plaanis SportsDirectist ühistellimus teha lähiajal, ning oleks rohkem inimesi kampa vaja. Hetkel on meid 3, kuid eesmärk kokku saada 4-5 inimest, et saaks postikulu võimalikult väikseks kahandada.
Ühendust võib võtta minu või siis HV kasutaja EstBeastiga.


Kas Tallinna kasutaja võib ka olla?
Ja mis see lähiaeg endast kujutab? (kindlaid kuupäevi tahaks tegelt teada)
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hela
HV vaatleja
hela

liitunud: 01.02.2004




sõnum 25.03.2012 17:26:11 vasta tsitaadiga

Lähiaeg tähendab, et niipea kui 4-5 inimest koos on, kuid kindlasti järgmise nädala alguses (26 - 28 märts), et vahepeal keegi kaubale käppa peale ei paneks.
Huvi korral võib pöörduda kasutaja EstBeast poole, kes on võtnud selle asja organiseerimise enda peale.
Kel kindel soov juba olemas, siis saata lihtsalt esemete lingid koos värvi ja suurusega.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RohelineHunt
HV vaatleja
RohelineHunt

liitunud: 02.04.2009




sõnum 25.03.2012 17:48:33 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Mida SD's teksadel need R, S ja L tähendavad?

Näiteks 32L ja 32R 32S ?

Peaksid tähendama sääre pikkust. R peaks olema Regular, S Short ja L Long.
Ja netist leidsin veel:
R is usually 31" inside leg
S is 29" inside leg
L is 33" inside leg

_________________
www.ergovassiljev.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 25.03.2012 17:55:53 vasta tsitaadiga

Hmm, teises teemas väideti, et:

L - loose
S - slim
R - regular

Need peaks siis olema stiili järgi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2012 19:38:13 vasta tsitaadiga

Sportdirectist (kambaka-)tellijatele väike nipu icon_wink.gif .....
Mina tegin konto ja saatsin sõpradele kasutaajanime (email adre) ja parooli. Siis saab igaüks ise kaupa korvi tõsta oma äranägemise/suuruse järgi.... pole kellelgi kobisemist et, "sa tellisid vale numbri"
Igaüks jälgib ise mida tellib ja peaks vist pidama ka eraldi arvestust.... IMO. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 25.03.2012 21:14:21 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Hmm, teises teemas väideti, et:

L - loose
S - slim
R - regular

Need peaks siis olema stiili järgi icon_rolleyes.gif


Üldiselt on tänapäeval see õigem kui need short jms.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2012 21:51:47 vasta tsitaadiga

t2ring kirjutas:
hela kirjutas:
Plaanis SportsDirectist ühistellimus teha lähiajal, ning oleks rohkem inimesi kampa vaja. Hetkel on meid 3, kuid eesmärk kokku saada 4-5 inimest, et saaks postikulu võimalikult väikseks kahandada.
Ühendust võib võtta minu või siis HV kasutaja EstBeastiga.


Kas Tallinna kasutaja võib ka olla?
Ja mis see lähiaeg endast kujutab? (kindlaid kuupäevi tahaks tegelt teada)


Aga teeks Tallinnna peale eraldi ühistellimuse? 2 juba olemas, andke märku, kes veel osalised oleks.
Lisandus ka kolmas inimene. Viis võiks olla miinimum, siis peaks postikulu tulema 3 naela tellija kohta.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PriitL
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2012 22:11:10 vasta tsitaadiga

Riivo77 kirjutas:
Aga teeks Tallinnna peale eraldi ühistellimuse? 2 juba olemas, andke märku, kes veel osalised oleks.
Lisandus ka kolmas inimene. Viis võiks olla miinimum, siis peaks postikulu tulema 3 naela tellija kohta.


Mina oleks ka Tallinnas käpp.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haigo
HV veteran
haigo

liitunud: 05.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2012 22:34:37 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Hmm, teises teemas väideti, et:

L - loose
S - slim
R - regular

Need peaks siis olema stiili järgi icon_rolleyes.gif

Kui seal on püksid, mille kirjelduses on relaxed fit ja neid on saada nii S, R, kui L-i, siis mina annan oma hääle short, regular ja long variandile.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.03.2012 22:54:29 vasta tsitaadiga

haigo kirjutas:
Valvejoodik kirjutas:
Hmm, teises teemas väideti, et:

L - loose
S - slim
R - regular

Need peaks siis olema stiili järgi icon_rolleyes.gif

Kui seal on püksid, mille kirjelduses on relaxed fit ja neid on saada nii S, R, kui L-i, siis mina annan oma hääle short, regular ja long variandile.
kõlab kaunis totralt icon_rolleyes.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haigo
HV veteran
haigo

liitunud: 05.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2012 23:50:18 vasta tsitaadiga

Mis mõttes icon_smile.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2012 01:14:00 vasta tsitaadiga

No ma oleks ka Tartust käpp.
Homme võiks ää teha.
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2012 09:57:15 vasta tsitaadiga

Sai ka üleeelmine nädal umbes 150€ eest tellitud sealt.
Näitena - Puma tossud, seal 41€, sportlandis 82.
Miski Nike kott, 20€, sportlandis 39.-
+Vend võttis mingid pükse, tosse, sokke jne asju.
Maksis SEB U-kaardiga, kolmapäeval.
Ning järgmise nädala kolmapäevaks oli pakk Tallinna DHLis.
Ehk siis päris täpselt nädal aega(Eelmine tellimus sama kiiresti.)
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 26.03.2012 10:37:47 vasta tsitaadiga

Viimased tellimused tegin SD'st ja ühe M&M'ist.
Mõlemad 150+ euri ja kokku säästsin Eestiga võrreldes mingi 200 euri.
SD jõudis kohale neljapäeval. MM läheb aega, kuna esmakordse tellimusega läks veidi aega (kaardikontroll).

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2012 17:22:46 vasta tsitaadiga

Laekus ettepanek Tallinna pundiga täna-homme tellimus ära teha (reaalselt olukord hinnates pigem homme:). Mulle see sobib. Tellijaid on hetke seisuga 4, on veel huvilisi?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2012 20:38:16 vasta tsitaadiga

Kuidas te jalanõusid netist ostate? icon_smile.gif Sai just kohapeal (Rademar, Sportland) ostetud Adidas ja Timberland jalanõud. Enne ostu tükk aega proovitud erinevaid suurusi. Lõpliku ostu puhul oli Timberland suurusega 42 ja Adidas 44. Point siis see, et ostate nagu "põrsast kotis"? Liistud, suurused on erinevatel firmadel üsna suures osas varieeruvad. Ok, netist võib osta sokke, t-särke, ka teksaseid. Pole väga tähtis, kuidas t-särk selga istub, teksade puhul pole raske vajadusel näiteks sääreosa lühemaks teha. Aga jällegi joped/mantlid istuvad üsna erinevalt selga (varuka pikkused jmt, mida muuta ei saa), nii et netist ostmine on üsna problemaatiline.
Muidu Adidase jalanõud sai kohapealt tiba odavamalt kätte kui SD-st hetkel oleks saanud. Kambapeale ostes muidugi oleks tulnud SD puhul natuke odavam (transa arvelt).
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 26.03.2012 20:49:56 vasta tsitaadiga

Paaril korral olen ise Eestist ära proovinud omale ja siis otsinud odavamalt lihtsalt icon_wink.gif Kuigi üldiselt mul jalg selline paras,et 99% katub number erinevatel tootjatel. Eks kellel jalg laiem siis ehk raskem asi vms icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marqs
HV veteran
marqs

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2012 21:21:13 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
Kuidas te jalanõusid netist ostate? /../

Otsisin mina vähe sptetsiifilisemaid Inov-8 jalatseid. Ülevaadetes ja eriti e-poodide hallatavates on tihti infot numbri sobivuse kohta (regular size, size match, smaller/larger than expected, jms), ette jäid enamasti UK ja EU saidid, mõni US oma ka, läbi kõlas, et võiks olla .5 UK numbrit suurem. Kalkuleerisin natuke hapu ostu edasimüügi võimalikkusega ja ka oma kuludega tagastamisele, lappasin enda käimade silte ning klikkisin ketsid http://wiggle.co.uk ostukorvi, summa tuli piisav tasuta transpordiks. Paari päeva pärast hakkas silma jääma austraallaste infot, neil jälle samad käimad liiga suured ja paras oleks vähemalt .5 numbrit väiksemaid ...
Kokkuvõttes kipub siiski loterii olema, imho küll suht heade võimalustega, vähemalt minul uut ostjat ega tagasisaatmisvõimalust otsida vaja ei olnud ja peale esimest pikemat ringi olid rahulolunäitajad kenasti rohelises.

_________________
0xDEAD
0xBEEF
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2012 21:36:27 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Paaril korral olen ise Eestist ära proovinud omale ja siis otsinud odavamalt lihtsalt icon_wink.gif Kuigi üldiselt mul jalg selline paras,et 99% katub number erinevatel tootjatel. Eks kellel jalg laiem siis ehk raskem asi vms icon_rolleyes.gif

See on jah üks hea võimalus kohapeal enne ära proovida ja siis tellida. Aga 99% ei saaks sinu jalg kattuda minu praeguse juhtumi puhul icon_smile.gif , üks jalanõu oli 44, teine 42 (ja mul on kitsas jalg).
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimoo
HV vaatleja

liitunud: 15.12.2007




sõnum 27.03.2012 10:53:43 vasta tsitaadiga

Riivo77, millal siis tellimiseks läheb ja kas üldse läheb?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2012 10:57:30 vasta tsitaadiga

Mul läks küll jalanõudega täppi õnneks, eelmised Reebokid olid 44, sutsu väiksed, SD'st tellides võtsin igaksjuhuks 44,5 ja täpselt parajad.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2012 11:05:26 vasta tsitaadiga

reimoo kirjutas:
Riivo77, millal siis tellimiseks läheb ja kas üldse läheb?


Tellimiseks läheb kindlasti (olen ka paar PS-i saanud). Prooviks tänase päeva jooksul tellimuse ära teha. Saadan osalistele varsti oma pangaarve nr-i.
Seda ka, et vajadusel võin Tallinna piires kauba ära tuua.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 27.03.2012 11:55:38 vasta tsitaadiga

No jalatsitega on see minul siiani olnud, et firma ja stiili järgi saab ikka valida küll. Näiteks Puma kitsa liistuga jalatsid on ikka üle euroopa ühesugused (ja seda saab pildi järgi aru).
Ehk siis tasub jälgida paari asja ja ei tohiks probleeme olla (kui eelnev päriseluline proovimiskogemus olemas).

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Riiete teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 118, 119, 120  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.