Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... »  Üleskutse: Ei ACTA'le! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 05.03.2012 18:02:23 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Tanel kirjutas:
Natuke statistikat ka. Alates 17.jaanuar aktiivne olnud ACTA banner on saanud HV portaalis 5 766 398 näitamist ja 9 444 klikki.
Kuidas on see number võrreldav teiste banneritega? On huvi suurem/väiksem võrreldes kõiksugu reklaamidega?
nii nagu näitab minu kogemus käib kõik see mis on seotud ACTA ja muu sopaga tavainimeset kaugelt mööda! Kõik on harjunud et netist saab kõike ja keegi ei kujutagi ette, et miski saaks võiks muutuda! Ansip oli tubli poiss, et paljudele mütsi pähe pani nii hakkasid paljudki natu mõtlema selle asja sisu üle! Muidu igasugu infomüra piisavalt palju. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2012 18:31:13 vasta tsitaadiga

yxkala, Google alternatiivina https://startpage.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2012 17:19:09 vasta tsitaadiga

UK Internet providers lose copyright court battle
_________________
Geek it til it MHz
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2012 20:26:38 vasta tsitaadiga

ACTA Seminari ettekanded
http://www.tarand.ee/2012/03/acta-seminari-ettekanded/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2012 21:02:19 vasta tsitaadiga

Kahju, et saal nii tühi oli. Samas hea, et saab järelvaadata veebist thumbs_up.gif
_________________
Geek it til it MHz
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2012 20:38:30 vasta tsitaadiga

Soome valitsus otsustas täna, et võtab ACTA ehk võltsimisvastase kaubanduslepingu ratifitseerimisel aja maha, jäädes ära ootama ELi seisukohta.
http://www.ap3.ee/article/2012/3/9/soome-vottis-acta-osas-aja-maha
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2012 19:14:07 vasta tsitaadiga

ooda, võeti siis see acta vastu eestis või ei tehtud veel sittagi? icon_confused.gif
_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yxkala
HV kasutaja
yxkala

liitunud: 14.06.2011




sõnum 12.03.2012 00:22:47 vasta tsitaadiga

ainstain kirjutas:
ooda, võeti siis see acta vastu eestis või ei tehtud veel sittagi? icon_confused.gif


lolz, eelmine nädal võeti vastu, mul 11a naabripoiss viidi juba kinni ära kuna tal oli jääaeg 2 illegaalselt tõmmatud...
Proovi ise korra torrent käima tõmmata - 3-4 tundi ja knock, knock
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2012 00:41:55 vasta tsitaadiga

yxkala kirjutas:
ainstain kirjutas:
ooda, võeti siis see acta vastu eestis või ei tehtud veel sittagi? icon_confused.gif


lolz, eelmine nädal võeti vastu, mul 11a naabripoiss viidi juba kinni ära kuna tal oli jääaeg 2 illegaalselt tõmmatud...
Proovi ise korra torrent käima tõmmata - 3-4 tundi ja knock, knock


Ära ironiseeri icon_smile.gif.
Acta ei ole veel käima lükatud!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2012 13:55:21 vasta tsitaadiga

tore, paningi torujürid töötlema icon_biggrin.gif
_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2012 21:49:25 vasta tsitaadiga

European Commission Blames Social Networks For ACTA Failure; Worried About Its Imminent Directive On Copyright Enforcement
http://www.techdirt.com/articles/20120312/09321618075/european-commission-blames-social-networks-acta-failure-worried-about-its-imminent-directive-copyright-enforcement.shtml
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2012 19:41:58 vasta tsitaadiga

"Autorikaitse" parimad palad: http://thenextweb.com/media/2012/03/13/belgian-rightsholders-group-wants-to-charge-libraries-for-reading-books-to-kids/
tsitaat:
This morning, word got out in Belgian media that SABAM [the Belgian collecting society for music royalties] is spending time and resources to contact local libraries across the nation, warning them that they will start charging fees because the libraries engage volunteers to read books to kids.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2012 19:45:52 vasta tsitaadiga

fallout3, vastav uudis HV-s icon_arrow.gif https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=530303
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 15.03.2012 18:05:06 vasta tsitaadiga

TorrentFreak Censored in Denmark | TorrentFreak

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jupiter
Kreisi kasutaja
jupiter

liitunud: 02.04.2003




sõnum 15.03.2012 20:18:14 vasta tsitaadiga

Postimees Arvamuse rubriigis kulda väärt artikkel mis näitlikult selgitab miks ACTA seisab monopolide põlistamise nimel:
http://arvamus.postimees.ee/179218/guido-viik-piraatide-voi-autorite-erakond#.T2IiWjuccCs.facebook

_________________
head lugemist: http://vaher.blogspot.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 16.03.2012 11:14:05 vasta tsitaadiga

MPAA’s Bogus Piracy Statistics are Bogus | TorrentFreak kirjutas:
The title of the talk says it all: The $8 billion iPod.

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2012 15:15:27 vasta tsitaadiga

EIK Skype vestlusest:
tsitaat:


[14:00:03 | Muudetud - 14:02:50] Olev Vaher: Kas teate et täna kui TLU peab 7ndat sünnipäeva on TLU senati korrusel Ameerika Kaubanduskoda tutvustamas meie Kohtu Kolleegiumile ACTA headust?
[14:00:41] Elver Loho: ????
[14:00:42] Olev Vaher: Konverentsi Keskus ja Kommunikatsiooni osak polnud omavahel kooskõlastanud ja
[14:00:43] Elver Loho: Kus ja millal?
[14:01:05] Olev Vaher: suur jama oli kuna mingi ullikesed Aatriumis täisvõimsusel lõõritasid icon_wink.gif
[14:01:31] Elver Loho: Sellele jamale tuleb koheselt kriips tõmmata.
[14:01:38] Olev Vaher: TLU audikas 648, see on ümarlaua audikas kohal oli ca 25
[14:01:44] Elver Loho: Oli ära juba?
[14:01:59] Olev Vaher: ma sain tehniku kaudu pool tundi pealt kuulata
[14:02:03] Olev Vaher: kestab
[14:02:04] Elver Loho: WTF?

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Markon
HV vaatleja

liitunud: 16.06.2011




sõnum 16.03.2012 18:21:49 vasta tsitaadiga

Seda jama on raske kommenteerida...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yxkala
HV kasutaja
yxkala

liitunud: 14.06.2011




sõnum 17.03.2012 15:15:59 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
yxkala, Google alternatiivina https://startpage.com



Google https sert viskab punast täna (not valid)
WTF nagu?? icon_biggrin.gif


tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2012 15:31:26 vasta tsitaadiga

viga on sinupoolne icon_cool.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
nooope!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yxkala
HV kasutaja
yxkala

liitunud: 14.06.2011




sõnum 17.03.2012 15:47:48 vasta tsitaadiga

Irw, KaPo teeb mulle "man in the middle" rünnakut? lol
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2012 16:00:24 vasta tsitaadiga

Sert peaks kõik OK olema icon_rolleyes.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yxkala
HV kasutaja
yxkala

liitunud: 14.06.2011




sõnum 17.03.2012 17:22:22 vasta tsitaadiga

Ma hakkan natukene murelikuks muutuma icon_biggrin.gif Elioni ühenduse taga viskab https serdi punaseks + dropbox ütleb, et ei suuda turvalist ühendust luua, proovisin korra elisa m-internetiga ja kõik on nagu peab...
Ma ei saa nüüd aru kas võtsin eile liiga palju või milles asi?? WTF?? icon_biggrin.gif

Elioni taga:

Elisa m-internet:
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2012 17:24:07 vasta tsitaadiga

yxkala, ja mis sul serdi andmeteks näitab?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yxkala
HV kasutaja
yxkala

liitunud: 14.06.2011




sõnum 17.03.2012 17:42:06 vasta tsitaadiga

Not valid näitab :S:S


EDIT: Tegin kõne elioni, küsiti kes olen, suunati edasi, öeldi "meil oli korraks probleeme" ja nüüd kõik jälle töötab icon_question.gif
EDIT2: viga arvutis polnud kuna mul tüdruku läpparis oli täpselt sama seis...


viimati muutis yxkala 17.03.2012 17:43:41, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2012 17:42:36 vasta tsitaadiga

Abstraktne soovitus, aga proovi järgmist:

a) Tühjenda kõik Chrome vahemälu/ajutised failid
b) Kontrolli et värskeim versioon on peal
c) Tee restart arvutile

Lase vajadusel arvuti ka viirusskanneriga üle.
Samast võrgust proovi ka mõne teise arvutiga netti pääseda ja vaata mida ütleb.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yxkala
HV kasutaja
yxkala

liitunud: 14.06.2011




sõnum 17.03.2012 17:50:24 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Abstraktne soovitus, aga proovi järgmist:

a) Tühjenda kõik Chrome vahemälu/ajutised failid
b) Kontrolli et värskeim versioon on peal
c) Tee restart arvutile

Lase vajadusel arvuti ka viirusskanneriga üle.
Samast võrgust proovi ka mõne teise arvutiga netti pääseda ja vaata mida ütleb.


EDIT: Tegin kõne elioni, küsiti kes olen, suunati edasi, öeldi "meil oli korraks probleeme" ja nüüd kõik jälle töötab

Viga oli elioni poolne aga mulle jääb natukene arusaamatuks mismoodi selline "viga" võimalik on?
Proovisin ka tüdruku läppariga (win7 / IE) ja tulemus oli sama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 17.03.2012 22:57:38 vasta tsitaadiga

Elionipoolne puhverserver hoidis aegunud serti faili puhvris.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yxkala
HV kasutaja
yxkala

liitunud: 14.06.2011




sõnum 18.03.2012 00:18:45 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Elionipoolne puhverserver hoidis aegunud serti faili puhvris.


SSL sertifikaat ei saa kuidagi elioni puhvris paikneda icon_biggrin.gif SSL/HTTPS point on ju just selles, et tekitada krüpteeritud ja turvaline ühendus kahe konkreetse masina vahel, kui serdid ISP puhvris paikneksid siis oleks Elion maailmavalitseja icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 18.03.2012 18:22:49 vasta tsitaadiga

Megaupload Seizure Order “Null and Void” Says High Court | TorrentFreak kirjutas:
In another astonishing development in the Megaupload saga, a judge in New Zealand’s High Court has declared the order used to seize Kim Dotcom’s assets as “null and void”. The blunder, which occurred because the police applied for the wrong type of court order, means that the Megaupload founder could have his property returned.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 18.03.2012 19:08:46 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Megaupload Seizure Order “Null and Void” Says High Court | TorrentFreak kirjutas:
In another astonishing development in the Megaupload saga, a judge in New Zealand’s High Court has declared the order used to seize Kim Dotcom’s assets as “null and void”. The blunder, which occurred because the police applied for the wrong type of court order, means that the Megaupload founder could have his property returned.


Vaga positiivne uudis.

_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2012 01:26:28 vasta tsitaadiga

http://uudised.err.ee/index.php?06248575
_________________
---
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yxkala
HV kasutaja
yxkala

liitunud: 14.06.2011




sõnum 21.03.2012 02:02:38 vasta tsitaadiga

alliance kirjutas:
http://uudised.err.ee/index.php?06248575


Ei näe selles küll midagi ülekohtust...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2012 03:51:18 vasta tsitaadiga

yxkala kirjutas:
alliance kirjutas:
http://uudised.err.ee/index.php?06248575

Ei näe selles küll midagi ülekohtust...

Kui ma asjast õigesti aru sain, siis kas see peaks olema normaalne, et bänd sõlmib korraldajaga kokkuleppe, tuleb esitab oma lugusid, saab selle eest eeldatavalt ka tasu, ning siis ilmub kohale autorikaitseühing, kes tahab korraldajalt veel lugude avaliku esitamise eest täiendavat tasu saada? Keda see autorikaitse siis õigupoolest esindab? Seda bändi või?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2012 06:57:35 vasta tsitaadiga

Mida helli? Bänd tuleb ja esitab oma lugusi, nõustub selle tegelasega et neile asjad korda aetakse ning siis tuleb veel mingi autorikaitse? Äkki ei esitatud oma lugusi? Siis saab ju ka karistada bändi mitte korraldajat icon_rolleyes.gif Kuidagi jõle kummaline otsus igatahes icon_eek.gif
loogika piiridesse vähemalt minul ei mahu see küll kuidagi ära icon_confused.gif

_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2012 08:50:03 vasta tsitaadiga

Järjekordne näide, et tegelikke artiste see autorikaitse ei esinda.. Vaid oma rahanäljas ideedest on nad huvitatud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 21.03.2012 12:20:27 vasta tsitaadiga

Andium kirjutas:
mikk36 kirjutas:
Megaupload Seizure Order “Null and Void” Says High Court | TorrentFreak kirjutas:
In another astonishing development in the Megaupload saga, a judge in New Zealand’s High Court has declared the order used to seize Kim Dotcom’s assets as “null and void”. The blunder, which occurred because the police applied for the wrong type of court order, means that the Megaupload founder could have his property returned.


Vaga positiivne uudis.
Kül nuhkijad (asja algatajad) peagi uue idiootsusega lagedale tulevad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2012 15:40:11 vasta tsitaadiga

Ansip: tohutud IT-gurud võinuks emotsionaalse purskumise asemel ACTA lepingu läbi lugeda!

tsitaat:
Andrus Ansip : "Kui ACTA-st rääkida, siis ma arvan, et kõik inimesed oleksid võinud juba 2010. aasta aprillist lepingu terviktekstiga tutvuda ja hulk küsimusi oleks olemata olnud. Sealhulgas ka väga rumalaid hirmutamisi ei oleks olnud siis, kui need inimesed, kes ennast tohututeks IT-gurudeks peavad, oleks näinud natuke vaeva ja selle lepingu teksti ka läbi lugenud, enne kui nad emotsionaalselt kõik purskusid."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Villemk2
HV veteran
Villemk2

liitunud: 10.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2012 15:49:45 vasta tsitaadiga

Pigem ongi asi selles, et inimesed seda lugesid, aga Ansip ise mitte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2012 15:52:00 vasta tsitaadiga

Kuradi koopaorav võiks ennast IT-ga kurssi viia ja vähem seemneid süüa.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 21.03.2012 16:56:48 vasta tsitaadiga

Ennast tohutuks peaministriks pidaja võiks "uttu tõmmata". Parim enne juba kaugelt möödas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 21.03.2012 17:27:16 vasta tsitaadiga

Aga ehk luges Hr. peaminister hoopis seda ACTA-versiooni, mille Jaapan sai ja mis pidi olema erinev muu maailma ACTA-versioonist. icon_razz1.gif

Aga aastal 2010 oli väga raske lõppversiooni lugeda, kuna lõppversioon valmis ikkagi aastal 2011 ning millele siis ka usinasti alla kirjutati. S.h. ka Eesti poolt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2012 17:58:00 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Aga ehk luges Hr. peaminister hoopis seda ACTA-versiooni, mille Jaapan sai ja mis pidi olema erinev muu maailma ACTA-versioonist. icon_razz1.gif

Linki?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2012 18:49:54 vasta tsitaadiga

Villemk2 kirjutas:
Pigem ongi asi selles, et inimesed seda lugesid, aga Ansip ise mitte.


No Borroso ju ka kirus ACTA vastupanus tekkinud aruteluseid thumbs_up.gif Eks truu kutsu kisa ikka mida peremees ees öelnud on icon_idea.gif

_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2012 21:43:57 vasta tsitaadiga

Mees nagu orkester, nüüd on Ansip veel it guru ka.
_________________
---
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 21.03.2012 22:06:05 vasta tsitaadiga

alliance kirjutas:
Mees nagu orkester, nüüd --- .


Lennuk. Andke talle lennuk - las lendab ka icon_smile.gif .
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2012 01:21:59 vasta tsitaadiga

Kas kuskilt on tulnud mingeid uudiseid ka et tänu igasugu torrentide ja upload saitide sulgemisega on nende müüginumbrid suurenenud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yxkala
HV kasutaja
yxkala

liitunud: 14.06.2011




sõnum 22.03.2012 02:04:01 vasta tsitaadiga

Aah kirjutas:
Kas kuskilt on tulnud mingeid uudiseid ka et tänu igasugu torrentide ja upload saitide sulgemisega on nende müüginumbrid suurenenud?


Mulle jäi hiljuti silma mingi USA artikkel kus mainiti, et megaupload'i sulgemine ei mõjutanud failivahetust/piraatlust absuluutselt mitte. icon_biggrin.gif
http://www.bgr.com/2012/02/09/megaupload-shutdown-did-nothing-to-slow-piracy-study-finds/
Muud ei oska selle artikli peale öelda kui et "Päriselt ka väääää?" icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HacaX
HV Guru
HacaX

liitunud: 22.01.2004




sõnum 22.03.2012 03:34:55 vasta tsitaadiga

Küll ACTA eelne ja mitte otse sulgemiste kohta, aga Prantsusmaa kohta oli aasta alguses uudis, et iTunesi müüginumbrid olevat veerandi võrra kasvanud seoses kolme-vahelejäämise-poliitikaga. Samas kui tõsiseltvõetav see info on on iseküsimus (tõus oli küll, aga kaasas aega mil HADOPIt veel rakendatud polnud, lisaks oli samal ajal muid trende tänu millele see tõus teoorias suurem on kui praktikas).
_________________
IMO & GPLed
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
keegi-Hannes
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2012 01:36:53 vasta tsitaadiga

Oleks uue pealkirjaga teema teinud, kuid õigustest jäi väheseks ehk (Ehk Moded aitavad teema eraldipealkirjastud peatükki alla tõsta):
Tööstusdisaini autoriõigustega vastuolud.
Nimelt uudis sellest, kuidas Mercedes võitis kohtus 50 aastat tagasi tootmisest mahavaõtud auto keredetailide kopeerimise. PS! ei kopeeritud autot, isegi mitte keret vaid ainult kere kuju! uudis ise siin: http://autonet.delfi.ee/uudised/mercedes-benz/51295
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... »  Üleskutse: Ei ACTA'le! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.