|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Napsi
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2007
|
15.02.2012 10:56:35
|
|
|
Wave 1 ei ole raua poolest nõrk telefon.
Lihtsalt Bada on nats toores veel.
Mina hoian ekraanid puhtana widgetidest, võibolla sellepärast tundubki minule et ta ei ole väga aeglane.
Mõne tuttava telefoni näppides millel peal on android tundub mu telefon ülekiirendatuna.
Ja ärme unustame et wave seeria ei ole smartphone vaid smartphone võimalustega mobilltelefon.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vootele
HV vaatleja
liitunud: 30.11.2006
|
15.02.2012 19:36:04
|
|
|
| irw, mis nende kahe võiks küll olla?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
wave s8500
HV vaatleja
liitunud: 26.11.2011
|
17.02.2012 15:36:46
|
|
|
Ei tea kas aitas flashimine bada 2.0 pealt 1.2 peale ja siis tagasi 2.0 peale või mängis mõni muu näputav imevigur nüüd rolli kuid ma sain oma bada 2.0 versiooni peaaegu sama libedalt jooksma nagu 1.2 oli, vahest harva võtab nagu veel murdosa sekundiks hinge kinni aga see on juba tühine. isegi nn desktop ei lääga enam vaid nii kui sõrmega puutun nii see ka avaneb. Kusjuures ma olen tähendanud nagu 1.2 oli tundlikum kui 2.0 puudutuste suhtes vb on see mu enda ettekujutus kuid vahel on küll tunne, et 2.0 vajab siiski kerget survet puudutamisel mitte nagu oli 1.2 mis udusule puudutuse peale juba reageeris. Üks häriv asi on küll, et ma arvan tegu võib olla 2.0 buggiga või siis peabki nii olema aga teatud kohtades ei pööra ekraan kaasa st. hoides telfi otse käes ja keerate seda kuskil kus saab kirjutada siis ta ei pööra ennast ära ja nii debiilne on kirjutada kui klaviatuur on mega pisike.
Kas keegi teab kuidas ja kas saab sõnumeid vaadata nii et need ei oleks neis tobedas msni laadses mullis? 1.2 peal on võimalus olemas kus saab ise valida kuid 2.0 peal pole ma avastanud seda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
18.02.2012 00:15:33
|
|
|
BADA on juba sellepärast natuke crap OS kuna see ei toeta mitmetuumalisi CPU-sid. Ma ei tea kas see on BADA 2.0 BUG või lihtsalt nõrga riistvara süü aga näiteks peale Angry Birds-i mängimist on kõik Widgetid (2tk BADA enda originaalid, mis kaasas olid - kell ja ilmateade) ekraanilt kadunud, et siis pean nad ise käsitsi uuesti ekraanile lohistama. Angry Birds ei tohiks olla kohe mitte riistvara suhtes nii nõudlik mäng, et telefon peab ressursside kokkuhoiuks widgeteid sulgema. Tahes tahtmata on tunne, et oleks pidanud valima mõne Android-ga telefoni kuid Super AMOLED ekraan oli liiga suur ahvatlus pluss hind oli kah sobilik. Kui rahakott lubaks siis Samsung Galaxy S2 oleks kindel valik, mida peetakse praegusel hetkel maailma parimaks nutifoniks.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
18.02.2012 09:13:28
|
|
|
huvitav, üks mu post vahepealt kadunud nimelt see kus Galaxy S Advance oma S8500 järglaseks valisin, kui bada 2.0 lähikuudel küpseks ei saa.
samuti mainisin ses postis, et bada surnud niikuinii, Samsungi tähelepanu kolis Tizen-ile
igatahes minu päevad Samsungi eksperimenteerimisel lõppevad - proovitud nende oma soft, Symbian S60 3rd ja Bada, ning Tizen-it enam ei viitsi. Android ja GS A on igati sobiv - mitte kuigi palju suurem, samas ICS garanteeritud ja jõudlust minu vajadustele enam kui piisavalt! ning loomulikult SAMOLED
Galaxy S2 ei taha, sisuliselt kõigi labidate ema GS A on kui selle mini versioon, ainult igast aktiivse mürasummutus jmt kaladeta 5MP (HD) vs 8MP (FHD) ka ei morjenda.
edit: t-tähega üra küll, selle bada 2.0 oleks võinud reliisimata jätta! kõigele muule lisaks on ka muusikapleier mannetum kui mu kunagisel D500-l! pannes misiganes loo käima (ses mõttes, et kas listi algusest, lõpust või keskelt), ning siis tagasi listi minnes alustab alati listi algusest, mitte sealt kus pooleli jäi bada 1.2 suutis vägagi kenasti meeles pidada kus kerimine pooleli jäi...
see bada 2.0 on kui mingi beeta, lõpp-produktist asi ikka väga kaugel ja sinna ilmselt ei jõuagi
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M@rten
HV kasutaja
liitunud: 08.06.2007
|
18.02.2012 13:26:19
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
edit: t-tähega üra küll, selle bada 2.0 oleks võinud reliisimata jätta! kõigele muule lisaks on ka muusikapleier mannetum kui mu kunagisel D500-l! pannes misiganes loo käima (ses mõttes, et kas listi algusest, lõpust või keskelt), ning siis tagasi listi minnes alustab alati listi algusest, mitte sealt kus pooleli jäi bada 1.2 suutis vägagi kenasti meeles pidada kus kerimine pooleli jäi...
see bada 2.0 on kui mingi beeta, lõpp-produktist asi ikka väga kaugel ja sinna ilmselt ei jõuagi  |
arm2004, anna andeks, aga mis jura sa ajad!? Mul küll neid probleeme ei esine. Muusikapleieris on üleval vasakul nurgas üks nupp, millele vajutades saab listi tagasi minna, nii ei hakka list uuesti algusest mängima. Bada 2 tõelised beta ajad jäävad juba varsti pea aasta taha, siis esines kohati päris palju vigasid, kuid olles nüüd eelmisest suvest saati bada 2-e kasutanud julgen väita, et bada 2 on oluliselt parem ja bugivaesem kui bada 1.2
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
18.02.2012 14:21:31
|
|
|
tunnistan oma viga: ajasin uniselt pleieri ja failihalduri segi. ja seda ainult sellepärast, et pleier on nii mannetu, sorteerimine puudub!
sa võid ju lõvisid unes näinud olla ja väita, et 2.0 on bugivaesem kui 1.2, aga nii see ikka pole. ilmselt oled siin kuude jooksul erinevaid pool-emaseid build-e kasutades unustanud mis oli tehase-1.2...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M@rten
HV kasutaja
liitunud: 08.06.2007
|
18.02.2012 17:30:15
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| sa võid ju lõvisid unes näinud olla ja väita, et 2.0 on bugivaesem kui 1.2, aga nii see ikka pole. ilmselt oled siin kuude jooksul erinevaid pool-emaseid build-e kasutades unustanud mis oli tehase-1.2... |
Võib-olla tõesti. Igatahes praegu vastab 2.0 minu vajadustele. 2.0 kasuks on minu puhul ka see, et pildistada saab ka ilma vastava nuputa, mis mul juba pikka aega ei tööta.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vootele
HV vaatleja
liitunud: 30.11.2006
|
23.02.2012 20:34:56
|
|
|
Tõsi ta on, et enamik vanasid buge on ikka alles. Brauser kisab päris tihti, et veebileht on liiga suur, widgetid kaovad võluväel, GPS-i võibki ootama jääda jne.
Tänane nali on selline, et Samsungapps.com sisse logides oli minu päritolumaa Ungariks muutunud ja sellega koos kõik ungarikeelne. Otsisin siis valikute seast üles seadistuste lehe, kus maa oli Ungari. Seadistuste muutmise lehel oli maa aga Eesti. Salvestan seadistused ära, ikka ees Ungari. Edasi alt servast valisin Eesti poe, mille peale samsungapps.com logis mind kenasti välja. Eesti lehel sisse logides olen aga tagasi vanal tuttaval Ungari lehel ja pood on ka Ungariks muutunud. Ajab ikka sita keema küll. Kõige hullem, et telefonist ei saa enam asju installida, kisab viga 3013 ("sellest riigist ei saa selle kontoga installida").
Masendav...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
23.02.2012 22:37:53
|
|
|
endal oli kohe 2.0-le kolides jama, ei saanud vana kontoga enam sisse logitud telefoniga ja error 3013. lõpuks tegin lihtsalt uue konto...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enx
HV kasutaja
liitunud: 11.12.2003
|
25.02.2012 13:36:01
|
|
|
kas wave 2-le pole bada 2-te?
_________________ eGun ftw |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zafari
HV veteran

liitunud: 02.09.2002
|
25.02.2012 14:11:56
|
|
|
| Minu wave2 igatahes veel ametlikku uuendust ei paku kuigi poolakatele on ammu olemas.
|
|
| Kommentaarid: 246 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
198 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsihh
HV veteran
liitunud: 05.03.2003
|
01.03.2012 15:48:14
|
|
|
| Kuidas appidelt 3g õigusi ära võtta? Application Profiles alt vähemalt ei õnnestu (vbolla minu mõistus lihtsalt ei võta)
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
01.03.2012 17:48:32
|
|
|
mingu ikka perse see Samsung raisk jälle error 3013! krt iga kuu aja tagant uut kontot teha on ka jabur ja enne bada2-te oli elu rohkem kui aasta lill...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vootele
HV vaatleja
liitunud: 30.11.2006
|
02.03.2012 13:55:25
|
|
|
| Sama siin, juba teab mitmes konto on tehtud. Meiliaadressid hakkavad otsa lõppema...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Napsi
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2007
|
02.03.2012 18:27:45
|
|
|
| vootele kirjutas: |
| Sama siin, juba teab mitmes konto on tehtud. Meiliaadressid hakkavad otsa lõppema... |
10 min mail
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
02.03.2012 22:40:21
|
|
|
krt ma kustutasin vana konto ära (nii telefonist, kui Samsungist) ja siis tegin uue konto sama meiliga, ikka error 3013
jõuaks juba Galaxy S Advance müügile, jätaks aidaa selle porriga
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M@rten
HV kasutaja
liitunud: 08.06.2007
|
03.03.2012 22:06:30
|
|
|
| Mis see error 3013 on? Pole veel kohanud vist. Google ei anna ka mingeid vastuseid. Galaxy S Advance ei tundu andmeid vaadates eriline tegija olevat, lisaks mingi nagisev plastmaaskorpus. Sama hinna eest saab arvatavasti parema Androidiga telefoni. Järgmise telefoni ostan ise ka arvatavasti Androidi, aga praegusega olen ka üsna rahul (kui wifi levi välja arvata).
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
03.03.2012 22:25:25
|
|
|
see on error 3013:
Spoiler 
ja M@rten, näita see parem telefon ette!
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M@rten
HV kasutaja
liitunud: 08.06.2007
|
03.03.2012 22:44:24
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
see on error 3013:
Spoiler 
ja M@rten, näita see parem telefon ette! |
Ega Sa juhuslikult ei tee niimoodi, et kasutad näiteks Eestisse mõeldud firmwaret, aga üritad kontot registreerida kuskile mujale maale, kus on parem appide kättesaadavus? Siis tekivad suure tõenäosusega sellised probleemid.
Minu jaoks on Sinu poolt nimetatud telefonist ikka mitmed ja mitmed telefonid paremad: esiteks tahaks paremat kaamerat (samsungi 5mp on suht niru võrreldes mitmete teiste telefonidega), resolutsioon võiks parem olla, plastmasskorpust samuti ei soovi, Android versioon on tollel vana jne - tegu on nuditud Galaxy SII-ga. Ma vaataks uuemaid HTC või Sony mudeleid... Qwerty füüsiline klaviatuur on minujaoks samuti kõva pluss. (kui panna gsmarena phone finderisse vastavad näitajad sisse, siis ikka üht-teist leitakse ) Aga eks inimeste ootused telefonide kohta on erinevad.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
04.03.2012 00:13:41
|
|
|
ainult ametlikud FW uuendused.
resolutsioon? 5MP ongi resolutsioon. mu vana INNOV8 on 8MPix ja näe, Wave teeb paremaid pilte. ning GS A jõuab meile ilmselt ICS-ga.
ning ilmselt olid sel ajal üsna laps: Tbred-i mäletad? too 1,7GHz madala otsa prose klokkus "isadest" kõrgemale ka ja outperformis neid. sama ka GS A-ga, läheb vähemalt samal kellal tööle kui GS2...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M@rten
HV kasutaja
liitunud: 08.06.2007
|
04.03.2012 05:46:09
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
ainult ametlikud FW uuendused.
resolutsioon? 5MP ongi resolutsioon. mu vana INNOV8 on 8MPix ja näe, Wave teeb paremaid pilte. ning GS A jõuab meile ilmselt ICS-ga.
ning ilmselt olid sel ajal üsna laps: Tbred-i mäletad? too 1,7GHz madala otsa prose klokkus "isadest" kõrgemale ka ja outperformis neid. sama ka GS A-ga, läheb vähemalt samal kellal tööle kui GS2... |
Eestist ostetud telefon? Registreerid konto ikka Eestisse eksole?
GS A koha pealt ei nõustu, tundub, et tegu on kesklassi telefoniga (Nagu näiteks Galaxy Ace mõnda aega tagasi) ja jääb isegi GS2-le alla, mis on praegu juba üsna vana mudel...
Kaamera koha pealt nii palju, et GSM Arenas on kaamerapiltide testkeskkond üleval: Wave 5Mpix kaamera pildid on reeglina kehvemad kui uuemate telefonide 8Mpix pildid
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
04.03.2012 11:31:36
|
|
|
Wave'i ekraan on tugev, peab ütlema. Lausa nõnda, et kui eile maha kukkus, läks amoled-displei kildudeks, aga klaas jäi terveks...
On varem igasuguseid õhulende üle elanud, seetõttu tundus üsna uskumatu, et lihtsalt taskukõrguselt põrandale kukkudes nüüd nõnda purunes. Ju leidis vale nurga.
Aga tuleb tunnistada, et uue telefoni leidmine selle asemele on eriti keeruline. Otsida telefon amoled-ekraani, led-lambi ja mõistliku suurusega tundub võimatu olevat. Korpusest ei hakka rääkimagi, metall
on telefonitootjatele utoopiline materjal.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vootele
HV vaatleja
liitunud: 30.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
04.03.2012 14:26:50
|
|
|
4.3"? Ei, tänan.
Praegu olen pilgu suunanud SE Xperia Ray poole. Kaotan ekraanitehnoloogias, aga vähemalt on kompaktne nutikas. Ma olen liiga suur kobakäpp telefon-labidate jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TT
HV Guru
liitunud: 30.11.2001
|
04.03.2012 14:40:03
|
|
|
| oliver. kirjutas: |
4.3"? Ei, tänan.
Praegu olen pilgu suunanud SE Xperia Ray poole. Kaotan ekraanitehnoloogias, aga vähemalt on kompaktne nutikas. Ma olen liiga suur kobakäpp telefon-labidate jaoks. |
See vist lähim föön Wave 1.hele jah. Sony tugi tundub hetkel päris viisakalt uuendusi ka lubavat.
_________________ Things ThaT You own end up Owning you! |
|
| Kommentaarid: 312 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
274 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
04.03.2012 15:16:18
|
|
|
Kui teatud SE kiiksud välja arvata, siis on jah täitsa asjalik.
Samas oleneb kasutajast, kas need kiiksud üldse välja tulevad.
Minu puhul siis häirib ebastandardne helisisendi toimimine programmide jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsihh
HV veteran
liitunud: 05.03.2003
|
15.03.2012 13:12:48
|
|
|
Kas kellelgi Navigation ka töötab? Minul teeb telefon rõõmsalt restardi kui üritan aktiveerimist teha
Btw on üldse töötavat offline navigation softi 2.0'le?
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vootele
HV vaatleja
liitunud: 30.11.2006
|
15.03.2012 21:39:25
|
|
|
| siin töötab
|
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
20.03.2012 18:19:35
|
|
|
huvitav, eile hakkas telefon ise restartima ja SIM-i ära kaotama. on kellelgi muidu SIM selles telefonis vanaks jäänud, et kuidas tel käitus?
iseenesest SIM-il vanust natuke on, 7a 8k eile kukkus telefon ka korra laualt maha, aga loodaks, et see ja restardid on kokkusattumus
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Napsi
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2007
|
20.03.2012 20:47:30
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
huvitav, eile hakkas telefon ise restartima ja SIM-i ära kaotama. on kellelgi muidu SIM selles telefonis vanaks jäänud, et kuidas tel käitus?
iseenesest SIM-il vanust natuke on, 7a 8k eile kukkus telefon ka korra laualt maha, aga loodaks, et see ja restardid on kokkusattumus  |
Minul ZEN kaart olnud selles telefoonis nats üle aasta.
Kaart ise umbes 7-9 aastat.
Kas telefoon teeb taskus restartri või niisama laua peal ?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
20.03.2012 22:36:26
|
|
|
on teinud nii taskus kui laual, ja siis ärgates enam SIM-i pole. kui siis manuaalselt restart teha, siis leiab SIM-i aga nagu esimest korda paneks telefoni tööle (küsib keelt, kuupäeva, tutvustab ekraanide mudimist jne).
nüüd viimati lülisin välja, puhastasin SIM-i ja esialgu paistab nagu OK. aga eks tõstan jälle kisa kui uuesti näkku hakkab panema
huvi pärast vaatasin EMT-i iseteenindusest uue SIM-i tellimist ja puhta müstika: justkui tuleks uuesti liitumisleping sõlmida ja tahavad 6,x € liitumistasu saada eks seda peab siis 123-st üle küsima kui asi nii kaugele läheb...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
23.03.2012 19:37:24
|
|
|
Minu Wave 1 kukkus õnnetult ekraaniga betoonpõrandale. Gorilla Glass my ass Lootsin sellest klaasist midagi enamat. Puhta habras on see ikka. Eks telefon ise kah ikka suht raske ja kurat kuidas ma vihkan seda, et see metall korpus on nii libe. TELE2-st öeldi, et ekraani vahetus maksab 60-100€. Eks ootan sellega natuke, sest muidu telefon töötab kenasti - puutetundlikus pole kadunud ja need mõrad momendil mind ei häirigi eriti. Angry Birds-i saan lõuna ajal ikka mängida .
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
23.03.2012 20:26:15
|
|
|
| mul vedeleb riiulis terve klaasi, kuid katkise ekraaniga isend. Ehk annab klaasi eraldi vahetada?
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
23.03.2012 20:47:36
|
|
|
| oliver. kirjutas: |
| mul vedeleb riiulis terve klaasi, kuid katkise ekraaniga isend. Ehk annab klaasi eraldi vahetada? |
Super AMOLED-il vist ei saa ekraani niisama vahetada. See klaas on vist ekraani küljes kinni. Youtubes vaatasin Wave 1 disassembly videot ja seal pisteti ekraan kuhugi spets ahju ja alles siis sai ekraani kätte. Krt oli siis vaja Super AMOLED-ga telfut osta. Remont on kallis
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
23.03.2012 23:19:34
|
|
|
samas, oleksid sa ikka tahtnud mingit koledat LCD-d jõllitada, mida päikese käes ei näegi? IMO on SAMOLED igat oma senti väärt
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
24.03.2012 00:43:13
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
samas, oleksid sa ikka tahtnud mingit koledat LCD-d jõllitada, mida päikese käes ei näegi? IMO on SAMOLED igat oma senti väärt  |
On väärt jah ja oleks väärt ka paremat korpust kui seda on Wave 1 oma.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
24.03.2012 00:47:35
|
|
|
pead silmas seda libeduse teemat?
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
24.03.2012 00:48:29
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| pead silmas seda libeduse teemat? |
Libedus + raskus.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
24.03.2012 00:57:45
|
|
|
libeduse vastu aitab "kondoom". ise kasutan seda suvel kui taskuruumi puuduse tõttu tel kaelas on ja igalepoole pihta kõlgub.
raskuse üle küll ei kurda, Alu unibody IMO kena ja tahe. tänapäeva plastik-Samsungid on üsna vedelad võrreldes sellega mis nad vanasti olid (näiteks D500). kuluvad ka raisad tüki maad kiiremini kui Alu.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
24.03.2012 01:19:49
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
libeduse vastu aitab "kondoom". ise kasutan seda suvel kui taskuruumi puuduse tõttu tel kaelas on ja igalepoole pihta kõlgub.
raskuse üle küll ei kurda, Alu unibody IMO kena ja tahe. tänapäeva plastik-Samsungid on üsna vedelad võrreldes sellega mis nad vanasti olid (näiteks D500). kuluvad ka raisad tüki maad kiiremini kui Alu. |
Galaxy S 2 see eest on vastupidavam maha kukkumis testis kui nii mõnigi muu. (iPhone etc)
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
24.03.2012 01:48:06
|
|
|
essugi S2 parem on Wave-st selle koha pealt, täpselt sama Gorilla Glass. GG2 hakkab alles aprillis-mais seadmetele jõudma (S3 ehk saab selle, ning ehk ka osaliselt painduva paneeli) - http://blog.gsmarena.com/corning-gorilla-glass-2-officially-shipping-in-devices-this-april-may/
vahe teeb see sisse millises ulatuses telefoni esikülg GG-ga kaetud on. ja ses osas on Wave kõige lollikindlam, sul oli lihtsalt väga õnnetu maandumisnurk S2 oleks täpselt samamoodi kukkudes ilmselt ka digitizer-i kaotanud ja iP oma full-face GG-ga ainult valgust näidanud (kui sedagi)
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsihh
HV veteran
liitunud: 05.03.2003
|
24.03.2012 15:41:21
|
|
|
| Sammobile lehe andmetel on 8530 jaoks ja SEB firmware väljas: SEB = S8530XXLB1/S8530OXFLB2 (Bada 2.0)
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Napsi
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2007
|
28.03.2012 22:16:01
|
|
|
| No nii lõpuks ometi peale 2 aastat ootamist on Eestile avatud Samsung apps Bada platformi tasuline versioon.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
28.03.2012 23:34:26
|
|
|
tore vaadata küll, et appidel hinnad taga. aga sest on vähe kasu kui jätkuvalt pillub error 3013
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vootele
HV vaatleja
liitunud: 30.11.2006
|
29.03.2012 17:54:58
|
|
|
| Mine samsungapps.com, logi sisse ja kustuta sealt konto ära. Edasi tee endale uus konto ja naudi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
M@rten
HV kasutaja
liitunud: 08.06.2007
|
29.03.2012 17:58:08
|
|
|
| arm2004, sellele probleemile on ju lahendus olemas. Mul kõik Ok.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
29.03.2012 18:06:05
|
|
|
tegin jälle selle tralli ära, õhtul vaatab edasi.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zafari
HV veteran

liitunud: 02.09.2002
|
29.03.2012 18:33:32
|
|
|
Libedusest rääkides. Mul zagg invisbleshield tervel telefonil ümber ja enam ei ole miskit libe. lisaks ei pea kartma et midagi ära kriibib. Kallis kile aga igat senti väärt Eelmisel telefonil pidas isegi poolviltu ekraanile lennanud keevituspritsme kinni. Kile peal oli kole põlenud jälg aga kile all ekraan nagu uus
Ok kiskus juba nagu reklaamiks
|
|
| Kommentaarid: 246 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
198 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|