Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung I9100 Galaxy S II märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 113, 114, 115 ... 284, 285, 286  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 15.03.2012 11:22:22 vasta tsitaadiga

kas on v6imalik et Keegi t6mbab marketist appi ja saadab mulle (pc kaudu)? Oleks vaja GS2 repair apk by Helroz Aga Kuna mu klots ei saa siin riigis apsull yhegi netiga yhendust siis pean kuidagi asja k2sitsi peale suruma. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lux
Kreisi kasutaja
lux

liitunud: 08.06.2005




sõnum 15.03.2012 11:39:25 vasta tsitaadiga

Kas official ICS puhul mingeid wow effektiga erinevusi ka on võrreldes gingerbreadiga? Keegi, kes viitsib, võiks väikse loetelu teha.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 15.03.2012 11:45:08 vasta tsitaadiga

Sammalhabe kirjutas:
ma kah kolin vana peale tagasi, sest kaks tähtsat asja on puudu.

1. Kontaktide leht on nüüd eraldi, ei saa kontaktide, logide ja telefoni valiku vahel korraga liikuda, see oli hea kiire lahendus. Klahvid - Logid - Lemmikud on kõrvuti ja kontaktid vahelt puudu.
2. Varem oli nii, et kui Logi lehel kellegi peale "klikkasid", siis nägis kogu selle inimesega räägitud ajalugu reas, seda enam pole.

Otsin ka võimalust kuidas saada vana 2.3 tagasi. Mingeid vajalikke uuendusi pole ICS puhul ühtegi.

Mulle see variant meeldib just rohkem, enne oli liiga palju tabe üleval reas ja nii mõnelgi(kaasaarvatud minul), oli mure, et klahvid on üldse kadunud, sest teised tabid olid selle nurga taha ära lükanud.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ailux
HV vaatleja

liitunud: 22.06.2002




sõnum 15.03.2012 11:47:56 vasta tsitaadiga

ivar80 kirjutas:
Modifitseeritud scandinavian keyboard programm, millele on lisatud eesti keel lahendaks selle probleemi. http://www.upload.ee/files/1209802/ScandinavianKeyboard_1.4.6.with.Estonian.apk.html

Kas peaks ka muret tundma et telefon hoiatab et see kalvatuur võib salvestada ja saata mu paroole kretiitkaarti nr jne ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar80
HV kasutaja
ivar80

liitunud: 25.10.2004




sõnum 15.03.2012 12:17:46 vasta tsitaadiga

Ma olen seda üle poole aasta kasutanud. Pole seni probleeme olnud.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammalhabe
HV vaatleja
Sammalhabe

liitunud: 05.11.2001




sõnum 15.03.2012 12:37:42 vasta tsitaadiga

ivar80 kirjutas:
Sammalhabe kirjutas:

2. Varem oli nii, et kui Logi lehel kellegi peale "klikkasid", siis nägis kogu selle inimesega räägitud ajalugu reas, seda enam pole.


Vaata uuesti. Logi leht on minu arust palju parem nüüd, kuna sama isikuga peetud vestlused ei kajastu erinevate ridadena. Klikid nimel ja siis on eraldi kuupöevade ja kellaaegadega logi olemas.



jah, vana tarkvaraga nimele klikates tuli kogu selle nimega seotud ajalugu, enam ei tule. Nüüd Logi nimekirjast nimele klikates tulevad selle nime pildi koht ja kolm klahve, helista, helista pildiga ja saada sõnum. Varem oli selle asemel selle inimese ajalugu. Võibolla ma ei oska kasutada, kuidas teistel on?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran
Six

liitunud: 28.09.2002




sõnum 15.03.2012 12:52:30 vasta tsitaadiga

Mingi arusaamatu süsteemi järgi on logis osad vanad kõned, mis tehtud enne ICSi uuendust, ilusti grupeeritud, osad aga mitte.
Peale uuendust tehtud kõned on kõik grupeeritud.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammalhabe
HV vaatleja
Sammalhabe

liitunud: 05.11.2001




sõnum 15.03.2012 12:56:36 vasta tsitaadiga

Huvitav, ma sain teateks, et: Teil on piirang antud teemale vastamisel! Ei saagi foorumis vabalt postitada?

Logide kohta veel, logid on sassis ikkagi uuel tarkvaral. Täna ma ühe kodanikuga olen juba kolm korda vestelnud, nendest kaks kõnet on nüüd ühe rea peal logis ja nimele klikates tõesti need kaks logi on siis näha kellaaegadega. Hommikul varem sama inimsesega rääkides on see rida allpool ja seal nimele klikates tema nimega tänast logi ei näidata, seega peale tarkvara vahetust jääb logi ikkagi ebaühtlane ja ühe nimega seotud logi enam ühel lehel ei näe.
Muidugi kes neid logisid ei kasuta, siis pole vahet, mul on 20...50 kõnet päevas (enamus sissetulevad), oleneb päevast ja logidega töötamine on väga vajalik.

Tabidest.
Aga seda Tabi rida ülevalt põidlaga lohistada oli lihtsam, nüüd peab logist välja minema, et mingit kontakti otsida.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 15.03.2012 13:05:34 vasta tsitaadiga

Tegelikult ei pea minema välja logist, logis olles vajutad valiku klahvi ja valid kõik kontaktid icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 15.03.2012 13:11:17 vasta tsitaadiga

Sammalhabe kirjutas:
Huvitav, ma sain teateks, et: Teil on piirang antud teemale vastamisel! Ei saagi foorumis vabalt postitada?

Logide kohta veel, logid on sassis ikkagi uuel tarkvaral. Täna ma ühe kodanikuga olen juba kolm korda vestelnud, nendest kaks kõnet on nüüd ühe rea peal logis ja nimele klikates tõesti need kaks logi on siis näha kellaaegadega. Hommikul varem sama inimsesega rääkides on see rida allpool ja seal nimele klikates tema nimega tänast logi ei näidata, seega peale tarkvara vahetust jääb logi ikkagi ebaühtlane ja ühe nimega seotud logi enam ühel lehel ei näe.
Muidugi kes neid logisid ei kasuta, siis pole vahet, mul on 20...50 kõnet päevas (enamus sissetulevad), oleneb päevast ja logidega töötamine on väga vajalik.
Tabidest.
Aga seda Tabi rida ülevalt põidlaga lohistada oli lihtsam, nüüd peab logist välja minema, et mingit kontakti otsida.


Mulle tundub, et kõik väljuvad kõned ühele kontaktile on ühes logis, vastamata teises ning sisenenud kõned samalt numbrilt kolmandas. Ideaalne oleks muidugi nii, et kõik logid ühelt numbrilt on üheks reas, GOlauncher pidi seda nii näitama.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammalhabe
HV vaatleja
Sammalhabe

liitunud: 05.11.2001




sõnum 15.03.2012 14:17:53 vasta tsitaadiga

Mulle tundub, et kõik väljuvad kõned ühele kontaktile on ühes logis, vastamata teises ning sisenenud kõned samalt numbrilt kolmandas. Ideaalne oleks muidugi nii, et kõik logid ühelt numbrilt on üheks reas, GOlauncher pidi seda nii näitama.[/quote]

No just, midagi sellist jah, ma ei saa aru miks oli vaja seda kohta muuta, vana 2.3 tarkvaraga oli see koht ideaalne.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iz3
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2005




sõnum 15.03.2012 15:33:48 vasta tsitaadiga

Wow efekt: kõik appid näitavad mul, et tegu oleks justkui ühetuumalise seadmega, kuid linpack'i skoor tõuseb 70-90% kui multi-threaded testi teen.
"top", "/proc/cpuinfo", "quadrant", "elixir 2", "setcpu" näitavad et mul on 1 core icon_biggrin.gif wtf?

_________________
Tyrou (XtremeSystems) kirjutas:
People here don't care about stability or things like that...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eeromees
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2005




sõnum 15.03.2012 16:16:29 vasta tsitaadiga

Kas keegi aitaks leida meie regiooni Samsungi ametlikku firmwaret Android 2.3.4-le. Neid nii palju, et ei oska õiget valida. Tänud ette.
_________________
PSN: eestimees
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran
Six

liitunud: 28.09.2002




sõnum 15.03.2012 16:44:54 vasta tsitaadiga

Siit võta XWKI4 OXX MultiCSC (otselink).
Kui viitsid sammobile.com kasutaja teha, siis leiad siit I9100XWKI4. (otselink)

EDIT: Multiuploadi link hetkel millegipärast maas...

eeromees kirjutas:
Kas keegi aitaks leida meie regiooni Samsungi ametlikku firmwaret Android 2.3.4-le. Neid nii palju, et ei oska õiget valida. Tänud ette.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Germo7
HV vaatleja

liitunud: 28.05.2003




sõnum 15.03.2012 17:27:41 vasta tsitaadiga

ailux kirjutas:
Tere. Mure seoses uue samsa ametliku android 4.0.3 ga S2-le, nimelt sööb akut kui loom ja söödikuks on swype klaver aga samsa enda kalveriga pole täpitähti icon_sad.gif, on kellelgi veel selliseid probleeme.


Sellest ,et see Swipe klaver akut imeb on Xda-s ka juttu.. Panin talle "sunnitud peatumise" selga ja ise ta end enam käima ei ole pannud aga erilist aku kestvust see küll juurde ei andnud..

_________________
Samsung Galaxy Spica, S2, S4, S5, S6 Edge, S8
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
isiklik
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2003




sõnum 15.03.2012 17:38:11 vasta tsitaadiga

Sammalhabe kirjutas:
ma kah kolin vana peale tagasi, sest kaks tähtsat asja on puudu.

1. Kontaktide leht on nüüd eraldi, ei saa kontaktide, logide ja telefoni valiku vahel korraga liikuda, see oli hea kiire lahendus. Klahvid - Logid - Lemmikud on kõrvuti ja kontaktid vahelt puudu.
2. Varem oli nii, et kui Logi lehel kellegi peale "klikkasid", siis nägis kogu selle inimesega räägitud ajalugu reas, seda enam pole.

Otsin ka võimalust kuidas saada vana 2.3 tagasi. Mingeid vajalikke uuendusi pole ICS puhul ühtegi.


Mulle ka see variant absoluutselt ei istu.

Lisaks veel üsna tihti telefon hangub mõneks ajaks. Näiteks täna hakkasin helistama ühele kontaktile, libistasin sõrme paremale ja... pimedus... vaikus... ühelegi klahvile ei reageeri, umbes poole minuti pärast tuli pilt ette tagasi ja hakkas numbrit valima.

Tööalaselt kirjutasin täna telefonis (weebikeskonnas), kui äkki avastasin, et "tark telefon" parandab ise sõnu. Kui sul on kiire ka hetkel ja siis ei leia üles ka seda kohta, kus ta ise sõnu muudab... Fakk, ma ikka täiega vihastasin.
Sygic tegelt töötab - ainult kaarti ei näita. Proovisin veel mapsi ka, see raibe jääbki logima... jne, jne.

Mina kindlasti ei soovi sellise jamaga enam kokku puutuda, vana soft töötas laitmatult, restarti tegin telefonile ka üliharva. Täna olen vist 2 korda restartinud.

Hangus täna telefon veel ka selle peale, et üldse julgesin wifi nuppu puutuda.

Ja mis ma nüüd veel avastasin - enamus programmidest, mis mul SD kaardi pealt töötavad - neil on kõigil samasugune ikoon SD kirjaga all paremas nurgas. Kusjuures ühel päeval oli ka säärane jama - jälle restart aitas, kurat küll, nagu mingi windows mida muudkui restardi!

Kusjuures aku sõi ka nii kiiresti tühjaks...

Igal juhul mina loobun ja edaspidi ka, ei torma uusi versioone enne katsetama, kui olen lugenud positiivset tagasisidet.

Olen korra originaal softi installinud, enam hästi ei mäleta kuidas see käis ja millega? Keegi lahke ehk seletab pisut?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToTuMaN
HV kasutaja
ToTuMaN

liitunud: 30.11.2001




sõnum 15.03.2012 18:21:37 vasta tsitaadiga

Tavaliselt öeldakse selliste asjade puhul, et peale mingit upgrade v softiuuendust võiks enne ja pärast teha full wipe ja siis backupist asjad peale laduda. Iseenesest võiks aidata ka lihtsalt cache tühjendamine. Buutige recoverysse ja tehke puhtaks cache. Kui kasutad CWM recoveryt, siis ka dalvik ja peale buuti vaata, kas läägid ja muud anomaaliad on alles.
_________________
..::ToTuMaN::..
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Germo7
HV vaatleja

liitunud: 28.05.2003




sõnum 15.03.2012 19:26:27 vasta tsitaadiga

ToTuMaN kirjutas:
Tavaliselt öeldakse selliste asjade puhul, et peale mingit upgrade v softiuuendust võiks enne ja pärast teha full wipe ja siis backupist asjad peale laduda. Iseenesest võiks aidata ka lihtsalt cache tühjendamine. Buutige recoverysse ja tehke puhtaks cache. Kui kasutad CWM recoveryt, siis ka dalvik ja peale buuti vaata, kas läägid ja muud anomaaliad on alles.


Rootimata telefoniga on seda rakse teha! icon_smile.gif

_________________
Samsung Galaxy Spica, S2, S4, S5, S6 Edge, S8
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
isiklik
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2003




sõnum 15.03.2012 19:47:33 vasta tsitaadiga

Kas kõik need proged, mis mul installitud on, kas nad on kuskil telefonis või mälukaardil olemas?
Ei tahaks hakata jälle mööda marketeid kolama ja meenutama, mis mul oli installitud ja mis mitte.
Hea oleks kui saaks nad ühest kohast uuesti installida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 15.03.2012 19:49:55 vasta tsitaadiga

isiklik, rooti ära ja tee Titaniumiga backup. Pärast hea taastada.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
isiklik
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2003




sõnum 15.03.2012 20:03:17 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
isiklik, rooti ära ja tee Titaniumiga backup. Pärast hea taastada.


Ei rootinud. Vajutasin Volume UP+Power+Home. Seal factory reset. Ja nüüd proovin Kiesi abil varundust taastada.

Jäätise võileib jäi, eks paistab, kui varunduse ära teeb, saab sellest elulooma või mitte. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToTuMaN
HV kasutaja
ToTuMaN

liitunud: 30.11.2001




sõnum 15.03.2012 20:14:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Rootimata telefoniga on seda rakse teha!

Kui recoverysse oskad minna, siis stock versioonis lubatakse sul cache puhtaks teha ja sellest võiks ka abi juba olla

_________________
..::ToTuMaN::..
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
isiklik
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2003




sõnum 15.03.2012 20:28:59 vasta tsitaadiga

ToTuMaN kirjutas:
tsitaat:

Rootimata telefoniga on seda rakse teha!

Kui recoverysse oskad minna, siis stock versioonis lubatakse sul cache puhtaks teha ja sellest võiks ka abi juba olla


Tegin selle ka.
Kiesiga taastamise ajal tegi telefon 2 korda ise restardi, mulle tundub, et ebanormaalne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eeromees
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2005




sõnum 15.03.2012 21:47:14 vasta tsitaadiga

Oskab ehk keegi veel selle müsteeriumi lahti harutada, et kui panen oma messed-up IMEIga aparaadile 2.3.4 ametliku peale, siis telefon toimib igati ja kui panen ametliku ICS-i, siis SIM-kaarti ei tunnista ja telefoni tema põhieesmärgil kasutada ei saa. Miks nii?
_________________
PSN: eestimees
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 15.03.2012 21:52:56 vasta tsitaadiga

Panin ka eile ICS'i peale. Väga mõnus on hetkel. Telefon on kiirem kui ennem, paljud muudatused mis avastanud on väga positiivsed. Mingeid anomaaliaid ja mitte töötamisi pole kohanud.
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung I9100 Galaxy S II mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 113, 114, 115 ... 284, 285, 286  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.