|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni? |
| Jah |
|
52% |
[ 171 ] |
| Ei |
|
47% |
[ 154 ] |
|
| hääli kokku : 325 |
|
| autor |
|
Clone^
HV kasutaja
liitunud: 15.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Villemk2
HV veteran

liitunud: 10.11.2010
|
12.03.2012 16:42:22
|
|
|
Alguses oli jutt, et healing potioneid ei tule ju
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4nder
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
12.03.2012 17:04:26
|
|
|
| Lordlesta kirjutas: |
| Samuti ka Guild Wars pole MMO, pigem mingi lobby stiilis mäng - kus saadakse linnas kokku stiilis "oh kle mängime koos" vms ja eraldutakse ühisest maailmast. Sellises stiilis mängimine toimub ka näiteks Starcraftis, kus otsitakse omale paarilisi kuskilt globaalsest jutukanalist, mis erineb ainult graafiliselt Guild Wars-i omast. |
Nii see on ja ArenaNet ka ise Guild Warsi MMO-ks ei nimeta. Nende antud nimetus on CORPG ehk competitive online role-playing game. Guild Wars 2 tuleb aga puhas MMORPG.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirAskAlot
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.03.2011
|
12.03.2012 17:30:18
|
|
|
| ObNixilis kirjutas: |
| Starcraft on ka MMO siis? |
male - Etturit suudab igamees liigutada. Etturiga millegi kasuliku ja mõistliku tegemine on palju raskem. Igamees juba sellega hakkama ei saa.
Starcraft 2 - Jalaväelast (marine) suudab igamees liigutada. Sellega millegi kasuliku ja mõistliku tegemine on palju raskem. Igamees juba sellega hakkama ei saa.
Järeldus
starcraft pole MMO , starcraft on MALE
Diablo 3 kvaliteedi pärast ma eriti ei muretse.
Järgmine on puhtalt minu isiklik arvamus. Siiamaani on Blizzard alati suutnud parema järje teha. Küll nad seekord ka parema teevad.
Kindasti peaks arvestama et mängu väljatulekul hakkab mingi seltskond diablo 3 kallal virisema. Foorumeid lugedes on jäänud mulje , et mõned on võtnud oma elu ülesandeks Blizzardi kritiseerimise. Lisage siia juurde veel kõik need pettunud lapsed kes ei saa diablo 3 piraatida ja valavad oma viha kuskil foorumis välja.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
12.03.2012 17:39:15
|
|
|
On patchidega WPsid lisatud või said need mingi trikiga lahti?
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clone^
HV kasutaja
liitunud: 15.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
12.03.2012 18:29:41
|
|
|
Kui keegi arvab et Diablo 3 ei ole Guild Wars 2 suurim konkurent, noh siis ta ei näe suurt pilti.
Torchlight 2 ja Diablo 3 ei ole konkurendid, sest üks on offline, modimis võimalustega, teine online only puhas MMO
Minu arvates Blizzard tehes Diablost ainult online mängu, mõtles konkreetselt Guild Wars 2le.
Hetkel ju on tulemas kaks suht sarnast mängu, mõlemad nõuvad online, actionrpgd, gear grinding, party
Ja nad ei ole MMOd???? jesus
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KaarelK
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
12.03.2012 18:33:21
|
|
|
uus p2ev ja juba j2lle jood esmasp2ev ka takkaotsa, sa peaks kuskile p88rduma, t6siselt paned muretsema juba...
_________________ life is a bitch with 12inch strapon |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
12.03.2012 18:34:46
|
|
|
| Jep aga juua on ju lahe, töö on lollidele ja hobustele
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
12.03.2012 19:00:39
|
|
|
| tsitaat: |
Minu arvates Blizzard tehes Diablost ainult online mängu, mõtles konkreetselt Guild Wars 2le.
|
Kle MMO, sa võiksid ise asja vähe laiemalt näha. Blizzard on juba ammu rääkinud, et nad nõuavad internetiühendust selleks, et takistada piraatlust ja cheatimist. Eriti veel kui nad lubavad pärisraha eest mängusiseseid asju müüa. Kui kõik andmed salvestatakse Blizzardi serverisse, siis ei saa ka cheatida omale asju juurde.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
12.03.2012 19:05:19
|
|
|
| tsitaat: |
| Minu arvates Blizzard tehes Diablost ainult online mängu, mõtles konkreetselt Guild Wars 2le. |
Millise loogika järgi? Sa ikka mõistad, et online-only nõudmine tähendab, et nii mõnelgi inimesel jääb see ostmata?
Tahaks näha tonti kes tuleb välja plaaniga, et oh, piirame potentsiaalset turu suurust. It's going to be awesome!
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
12.03.2012 19:06:22
|
|
|
guild wars 2 ei saavuta midagi, sama žanri call of duty on juba ees...
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
12.03.2012 19:22:23
|
|
|
| Ja kui rääkida konkurentsist, siis ma ei näe ühtegi konkurenti Blizzard'ile. Blizzard'il on lihtsalt NII PALJU suurem fanbase, ta võib ükskõik mida müüki paisata, seda lihtsalt ostetakse miljonite kaupa... Aga eks sellel ole ka oma põhjus, sest Blizzard'ilt on alati kvaliteetseid tooteid tulnud.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
12.03.2012 19:32:05
|
|
|
| Pole nii debiilset inimest kaua juba siin näinud, nagu seda on thargun. Muretsema paneb tõesti..
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
12.03.2012 19:34:02
|
|
|
| gloom kirjutas: |
| Pole nii debiilset inimest kaua juba siin näinud, nagu seda on thargun. Muretsema paneb tõesti.. |
Trolls are not people...
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
12.03.2012 19:37:11
|
|
|
| Vabanda väga aga see pole troll, vaid lihtsalt lammas.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
12.03.2012 19:42:45
|
|
|
Aga kui mõelda, et ei piraatlusele, no cheating(ooh im gonna misss that) siis ongi ju online only ainuke lahendus.
Online tähendab et meid(mina kah) püütakse konksu otsa, tulevaste patchidega ja muu juraga mis on võimalik siis välja anda, sest me oleme konksus niikuinii, kes see ikka tahab lõpetada oma hypersuper charriga mängimist, pärast uut patchi, expanonit ja iga kord pead sa jälle natuke pappi välja köhima
Äge argumendid said otsa ja sõimame debiilikuks, awsome, let it rock
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
12.03.2012 19:44:54
|
|
|
| thargun kirjutas: |
Kui keegi arvab et Diablo 3 ei ole Guild Wars 2 suurim konkurent, noh siis ta ei näe suurt pilti.
Torchlight 2 ja Diablo 3 ei ole konkurendid, sest üks on offline, modimis võimalustega, teine online only puhas MMO
Minu arvates Blizzard tehes Diablost ainult online mängu, mõtles konkreetselt Guild Wars 2le.
Hetkel ju on tulemas kaks suht sarnast mängu, mõlemad nõuvad online, actionrpgd, gear grinding, party
Ja nad ei ole MMOd???? jesus |
Sa ikka tead, et Torchlight 2 omab multiplayerit?
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
12.03.2012 19:52:04
|
|
|
| eShelobik kirjutas: |
| thargun kirjutas: |
Kui keegi arvab et Diablo 3 ei ole Guild Wars 2 suurim konkurent, noh siis ta ei näe suurt pilti.
Torchlight 2 ja Diablo 3 ei ole konkurendid, sest üks on offline, modimis võimalustega, teine online only puhas MMO
Minu arvates Blizzard tehes Diablost ainult online mängu, mõtles konkreetselt Guild Wars 2le.
Hetkel ju on tulemas kaks suht sarnast mängu, mõlemad nõuvad online, actionrpgd, gear grinding, party
Ja nad ei ole MMOd???? jesus |
Sa ikka tead, et Torchlight 2 omab multiplayerit?  |
Sellest võib siis küll aasta MMO kujuneda
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
12.03.2012 19:53:26
|
|
|
| Jah tean aga ma saan seal ka ilma offline mängida
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
12.03.2012 19:53:38
|
|
|
| eShelobik kirjutas: |
Sa ikka tead, et Torchlight 2 omab multiplayerit?  |
Varem juba sai selgeks, et kõik flashimängud on MMO'd kuna neid tuleb netis mängida.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
12.03.2012 19:54:05
|
|
|
| thargun kirjutas: |
Aga kui mõelda, et ei piraatlusele, no cheating(ooh im gonna misss that) siis ongi ju online only ainuke lahendus.
Online tähendab et meid(mina kah) püütakse konksu otsa, tulevaste patchidega ja muu juraga mis on võimalik siis välja anda, sest me oleme konksus niikuinii, kes see ikka tahab lõpetada oma hypersuper charriga mängimist, pärast uut patchi, expanonit ja iga kord pead sa jälle natuke pappi välja köhima
Äge argumendid said otsa ja sõimame debiilikuks, awsome, let it rock  |
Sinu ainuke järeldus on, et inimesel said argumendid otsa? Oeh sind...
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
12.03.2012 19:58:09
|
|
|
pmst on siin 2 lehekylge sitta ja hala kirjutatud, keegi v6ix selle saasta 2ra kustutada siit ja tore oleks rohkem infot D3 kohta n2ha kui see millega teda v6rrelda.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
12.03.2012 20:00:53
|
|
|
Ma arvan et meil siin kipub asi käest ära minema, minu väide on, et Diablo 3 on samasugune MMO nagu Guild Wars 2(ja nad ilmuvad enavähem ühel ajal kah ) kui keegi tahab väita miskit erinevat, olen alati avatud, aga jätame debiiliks sõimamise välja. OK?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
12.03.2012 20:03:15
|
|
|
| thargun kirjutas: |
Aga kui mõelda, et ei piraatlusele, no cheating(ooh im gonna misss that) siis ongi ju online only ainuke lahendus.
Online tähendab et meid(mina kah) püütakse konksu otsa, tulevaste patchidega ja muu juraga mis on võimalik siis välja anda, sest me oleme konksus niikuinii, kes see ikka tahab lõpetada oma hypersuper charriga mängimist, pärast uut patchi, expanonit ja iga kord pead sa jälle natuke pappi välja köhima
Äge argumendid said otsa ja sõimame debiilikuks, awsome, let it rock  |
Kõiki sinu väiteid on võimalik ümber lükata ja tõestada, et see ei ole nii. Aga iga kord kui sulle selgeks midagi tehakse, mõtled sa mingi uue lolluse välja ja keeldud tunnistamast, et sa eksisid. Mis muud siis üle jääb?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KaarelK
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
12.03.2012 20:03:23
|
|
|
v6iks 2ra kustuda küll selle jama sit, sest minu abiratastega elektrimooriga ratas on t2nasest p2evast auto.
_________________ life is a bitch with 12inch strapon |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
12.03.2012 21:20:17
|
|
|
Kui keegi väidab, et ma halan siin sellepärast, et ma ei saa piraatida mängu, siis on olemas täiesti retail copy Diablo 2st ja ma mängin seda aastas korra vähemalt. Miks? Sest seal on modimis võimalus ja mõned modid viivad selle mängu täieti uuele tasemele(Median XL), Diablo 3 see võimalus kahjuks puudub(see ei tähenda et ma ei osta seda mängu) see on kogu minu hala põhjus, miks nad kurat ei võinud teha seda mängu nagu Diablo 2, singelplayer, multiplayer, igale oma.
Miks, miks kurat, raha?Ei usu, Blizzard on ju püha lehm ja teeb kõike meie mängijate heaks. Tasuta?Hm
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
12.03.2012 21:26:41
|
|
|
Kas mitte vahepeal ei räägitud, et mingi tasemeni on user generated content toetatud? Häguselt justkui miskit meenub.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ObNixilis
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
12.03.2012 21:29:10
|
|
|
| thargun kirjutas: |
Ma arvan et meil siin kipub asi käest ära minema, minu väide on, et Diablo 3 on samasugune MMO nagu Guild Wars 2(ja nad ilmuvad enavähem ühel ajal kah ) kui keegi tahab väita miskit erinevat, olen alati avatud, aga jätame debiiliks sõimamise välja. OK? |
Ükskõik mida sa väidad, aga ürita aru saada, et Diablo 3 ei kuulu MMO alla. Palun ära aja mingit jura siin ja tee endale kõigepealt teema, millest räägid, selgeks.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
12.03.2012 21:38:21
|
|
|
LOL veel kord mille poolest erineb Diablo 3 näiteks Drakesang Onliniest? Täitsa mitte MMOd mõlemad või mis? Või Path of Exile, õigus, õigus, tegemist ju puha mitte MMO mänguga, oota kas see kuradi Diablo 3 ei olnud online only, ei see teeb temast täiesti uut liiki mängu kes meist siin see DEBIILIK on?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
12.03.2012 21:44:43
|
|
|
Keri 2 lehekülge tagasi ja hakka lugema. Sulle on juba seda seletatud - ei hakka uuesti arutama selle üle.
Aga sinu viimasele küsimusele vastan rõõmuga. Sina oled debiilik.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
12.03.2012 21:46:09
|
|
|
| Te Diablo peded(mina kah) ei taha tunnistada fakti, et teie lemmik üllitisest on tehtud lihtlabane MMORPG, sest nii on parem(more money)
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ObNixilis
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
12.03.2012 21:53:43
|
|
|
D3 ja Poe kuuluvad minuarust sellisesse kategooriasse nagu "Dungeon Crawler" või siis "hack & slash". See, et kogu aeg online peab olema on justnimelt uus asi, millega üritatakse cheatimist vältida.
Mängud nagu LoL, HoN ja dota pole ju MMO kategooriasse kuuluvad. Samuti ei kuulu Diablo 2 MMO'de hulka. Väide, et kõik mängud mida sa ilma netiühenduseta mängida ei saa on MMO vale.
Mass Effect 3 ei saa ka vist ilma internetiühenduseta mängida? See on ka nüüd MMO?
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
12.03.2012 22:07:16
|
|
|
LOL, HON, DOTA kuuluvad täitsa MMO alla
http://mmohut.com/gamelist
Diablo 2te oli võimalik ilma ühenduseta mängida ja ma ei ole kunagi väitnud et ta MMO on, aga ma väidan jätkuvalt et Diablo 3 on tüüpiline MMO
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estplayer
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2008
|
12.03.2012 22:19:10
|
|
|
| Kas Assassins Creed 2 on ka siis sinu loogika järgi MMO? Ka seal peab kogu aeg onlines olema.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
12.03.2012 22:29:22
|
|
|
| And here we go again...
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
12.03.2012 22:30:31
|
|
|
MMO = Massively Multiplayer Online
Diablo 3 = 4 inimest korraga. Hull massive tõesti.
Minu silmade läbi algab MMO siiski sellest, kui on pm. piiramatu hulk mängijaid koos ühes maailmas mängimas. Ilmselgelt serveritel on oma piirid aga nö. serverite võimsuse piires. Drakensangis on korraga ühes serveris sadu ja sadu mängijaid samas maailmas ringi liikumas.
Diablos saab olla ainult 4. Seega on tegemist lihtsalt tavalise Multiplayer Featuriga.
Seega MMO = sajad, tuhanded mängijad korraga samas maailmas ringi liikumas. Käputäie inimestega piiratud multiplayer ongi lihtsalt multiplayer. Simple as that.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
12.03.2012 22:32:45
|
|
|
Diablo 3 teeb MMO=online only, party forced game
Seda on ka mängu loojad ise öelnud, et mängijat suunatakse rohkem partys mängima, plus real money AH, mis veel? Ikka teie arvates ei ole MMO?What im only debill here?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ObNixilis
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
12.03.2012 22:54:54
|
|
|
| thargun, LoL ja HoN on MOBA mängud (multiplayer online battle arena) mitte MMO. See, et sa pead online olema et mängu mängida ei tee mängust MMO'd.Kahju, et sa oled kunagi tõmmanud võrdusmärgi MMO ja online mängimise vahele ja nüüd ei suuda sa aktsepteerida, et oled asjast valesti aru saanud. Oma vigade tunnistamine pole häbiasi - palju hullem on valesid fakte tuima näoga edasi kuulutada
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
12.03.2012 23:02:59
|
|
|
| thargun kirjutas: |
| party forced game |
Wat?
| thargun kirjutas: |
| What im only debill here? |
Dunno, kuidas tunne on see ainus olla?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
12.03.2012 23:03:32
|
|
|
| thargun kirjutas: |
Diablo 3 teeb MMO=online only, party forced game
Seda on ka mängu loojad ise öelnud, et mängijat suunatakse rohkem partys mängima, plus real money AH, mis veel? Ikka teie arvates ei ole MMO?What im only debill here? |
Öeldi juba ju, et party ei ole võrdeline sõnaga massive. Millest sa aru ei saa? Kui mäng on online, siis ei tähenda, et ta on MMO.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
12.03.2012 23:08:25
|
|
|
Ei ma ei pea online only mänge automaatselt MMOks, veelkord Diablo 3 teeb MMO mõningad välja kuulutatud featurid(real money AH, online only, pvp arenad(mis tulevad patchiga), see 4 players only muutub veel) sa vajad mängimiseks netti, sa pead enamus aega mängima partys, end game nõuab full geared partyt? Möh? Ei tundu tuttav?
Ja ei ma ei pea Assisns asja mmoks ega muud samasugust jura mmoks, enamus aega ma saan täitsa aru mida räägin(mitte et ma kindel olen et praegust )
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
12.03.2012 23:16:23
|
|
|
Millises mängus on veel real-money AH?
online-only on lõpmata hulgal singleplayer mängudel
pvp arenad samuti on vääääga paljudel mängudel, võta kasvõi igihaljas quake 3
Endiselt, sõnasta endale lahti mida MMO iga täht tähendab
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiwefak
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2010
|
12.03.2012 23:20:55
|
|
|
Kus on öeldud, et sa pead enamus aega partys mängima ning endgame vajab kah full geared partyt.
Tundub, et sulle ei suuda seda selgeks teha. Pole mõtet nikastada kah, las ta olla sinu jaoks MMO.
OT: Osad mängjad said sinna field of miserysse. Uued kollid jne, samuti uus NPC, kes myys neid Dye potione. Need kellel oli field of misery waypoint olemas, peaks pärast seda hooldust need ära kaotama. Kui kellelgi huvi selle uue ala kohta, soovitan youtubest vms videosi vaadata.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
12.03.2012 23:24:26
|
|
|
| thargun kirjutas: |
Ei ma ei pea online only mänge automaatselt MMOks, veelkord Diablo 3 teeb MMO mõningad välja kuulutatud featurid(real money AH, online only, pvp arenad(mis tulevad patchiga), see 4 players only muutub veel) sa vajad mängimiseks netti, sa pead enamus aega mängima partys, end game nõuab full geared partyt? Möh? Ei tundu tuttav?
Ja ei ma ei pea Assisns asja mmoks ega muud samasugust jura mmoks, enamus aega ma saan täitsa aru mida räägin(mitte et ma kindel olen et praegust ) |
"Real money AH" järgi pole näiteks WoW ja paljud teised mängud MMO-d, kuna nendes puudub selline asi.
Party'is ei sunni sind keegi mängima, võid terve mängu üksinda läbi teha - kui arvad, et üksinda on lõbusam mängida kui koos sõpradega. Ja see, et sul peab hea gear olema "end game'i" jaoks, see on RPG tunnusjoon.
Proovi uuesti.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
12.03.2012 23:31:15
|
|
|
Okei, okei teie võit ma tunnistan oma viga, Diablo 3 ei ole MMO, tegemist on kõige singelplayer sõbralikuma mänguga ever. Mea culpa
let me go under rock and die
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
13.03.2012 00:01:21
|
|
|
Lihtsalt et punkt panna ja loota et sa tõesti said aru mis lolli ila sa ajasid:
| tsitaat: |
Diablo III is an upcoming dark fantasy/horror-themed action role-playing game in development by Blizzard
Genre(s) Action role-playing, hack and slash, dungeon crawl, dark fantasy/horror |
Uus area tundus epic. Üldse tundub epic, päris open betast pole veel kuulda olnud midagi?
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
13.03.2012 00:15:45
|
|
|
| Blizzard ei korralda open betasid, vähemalt senimaani pole korraldanud.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|