Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 294, 295, 296  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni?
Jah
52%
 52%  [ 171 ]
Ei
47%
 47%  [ 154 ]
hääli kokku : 325

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Clone^
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2003




sõnum 12.03.2012 16:28:58 vasta tsitaadiga

Kui keegi SK-st kaugemale waypointe tahab, võin jagada. Kert#2388
http://www.upload.ee/image/2154933/Siuzogg.jpg
http://www.upload.ee/image/2154945/wps.jpg
http://www.upload.ee/image/2154952/savage.jpg
http://www.upload.ee/image/2154967/theoldman.jpg
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Villemk2
HV veteran
Villemk2

liitunud: 10.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2012 16:42:22 vasta tsitaadiga

Alguses oli jutt, et healing potioneid ei tule ju icon_neutral.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2012 17:04:26 vasta tsitaadiga

Lordlesta kirjutas:
Samuti ka Guild Wars pole MMO, pigem mingi lobby stiilis mäng - kus saadakse linnas kokku stiilis "oh kle mängime koos" vms ja eraldutakse ühisest maailmast. Sellises stiilis mängimine toimub ka näiteks Starcraftis, kus otsitakse omale paarilisi kuskilt globaalsest jutukanalist, mis erineb ainult graafiliselt Guild Wars-i omast.

Nii see on ja ArenaNet ka ise Guild Warsi MMO-ks ei nimeta. Nende antud nimetus on CORPG ehk competitive online role-playing game. Guild Wars 2 tuleb aga puhas MMORPG.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 12.03.2012 17:30:18 vasta tsitaadiga

ObNixilis kirjutas:
Starcraft on ka MMO siis?


drinking.gif
male - Etturit suudab igamees liigutada. Etturiga millegi kasuliku ja mõistliku tegemine on palju raskem. Igamees juba sellega hakkama ei saa.
Starcraft 2 - Jalaväelast (marine) suudab igamees liigutada. Sellega millegi kasuliku ja mõistliku tegemine on palju raskem. Igamees juba sellega hakkama ei saa.

Järeldus
starcraft pole MMO , starcraft on MALE


Diablo 3 kvaliteedi pärast ma eriti ei muretse.
Järgmine on puhtalt minu isiklik arvamus. Siiamaani on Blizzard alati suutnud parema järje teha. Küll nad seekord ka parema teevad.
Kindasti peaks arvestama et mängu väljatulekul hakkab mingi seltskond diablo 3 kallal virisema. Foorumeid lugedes on jäänud mulje , et mõned on võtnud oma elu ülesandeks Blizzardi kritiseerimise. Lisage siia juurde veel kõik need pettunud lapsed kes ei saa diablo 3 piraatida ja valavad oma viha kuskil foorumis välja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2012 17:39:15 vasta tsitaadiga

Clone^ kirjutas:
Kui keegi SK-st kaugemale waypointe tahab, võin jagada. Kert#2388
http://www.upload.ee/image/2154933/Siuzogg.jpg
http://www.upload.ee/image/2154945/wps.jpg
http://www.upload.ee/image/2154952/savage.jpg
http://www.upload.ee/image/2154967/theoldman.jpg


On patchidega WPsid lisatud või said need mingi trikiga lahti?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clone^
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2003




sõnum 12.03.2012 17:45:53 vasta tsitaadiga

Mingi exploit on, ma sain public mängust nad lahti suure luckiga.
http://www.upload.ee/image/2155157/Scaros.jpg
http://www.upload.ee/image/2155162/Willa.jpg
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2012 18:29:41 vasta tsitaadiga

Kui keegi arvab et Diablo 3 ei ole Guild Wars 2 suurim konkurent, noh siis ta ei näe suurt pilti.
Torchlight 2 ja Diablo 3 ei ole konkurendid, sest üks on offline, modimis võimalustega, teine online only puhas MMO
Minu arvates Blizzard tehes Diablost ainult online mängu, mõtles konkreetselt Guild Wars 2le.
Hetkel ju on tulemas kaks suht sarnast mängu, mõlemad nõuvad online, actionrpgd, gear grinding, party
Ja nad ei ole MMOd???? icon_eek.gif jesus
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 12.03.2012 18:33:21 vasta tsitaadiga

uus p2ev ja juba j2lle jood esmasp2ev ka takkaotsa, sa peaks kuskile p88rduma, t6siselt paned muretsema juba...
_________________
life is a bitch with 12inch strapon
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2012 18:34:46 vasta tsitaadiga

Jep aga juua on ju lahe, töö on lollidele ja hobustele
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2012 19:00:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Minu arvates Blizzard tehes Diablost ainult online mängu, mõtles konkreetselt Guild Wars 2le.
Kle MMO, sa võiksid ise asja vähe laiemalt näha. Blizzard on juba ammu rääkinud, et nad nõuavad internetiühendust selleks, et takistada piraatlust ja cheatimist. Eriti veel kui nad lubavad pärisraha eest mängusiseseid asju müüa. Kui kõik andmed salvestatakse Blizzardi serverisse, siis ei saa ka cheatida omale asju juurde.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 12.03.2012 19:05:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Minu arvates Blizzard tehes Diablost ainult online mängu, mõtles konkreetselt Guild Wars 2le.
Millise loogika järgi? Sa ikka mõistad, et online-only nõudmine tähendab, et nii mõnelgi inimesel jääb see ostmata?

Tahaks näha tonti kes tuleb välja plaaniga, et oh, piirame potentsiaalset turu suurust. It's going to be awesome! icon_rolleyes.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2012 19:06:22 vasta tsitaadiga

guild wars 2 ei saavuta midagi, sama žanri call of duty on juba ees...
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2012 19:22:23 vasta tsitaadiga

Ja kui rääkida konkurentsist, siis ma ei näe ühtegi konkurenti Blizzard'ile. Blizzard'il on lihtsalt NII PALJU suurem fanbase, ta võib ükskõik mida müüki paisata, seda lihtsalt ostetakse miljonite kaupa... Aga eks sellel ole ka oma põhjus, sest Blizzard'ilt on alati kvaliteetseid tooteid tulnud.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 12.03.2012 19:32:05 vasta tsitaadiga

Pole nii debiilset inimest kaua juba siin näinud, nagu seda on thargun. Muretsema paneb tõesti..
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2012 19:34:02 vasta tsitaadiga

gloom kirjutas:
Pole nii debiilset inimest kaua juba siin näinud, nagu seda on thargun. Muretsema paneb tõesti..


Trolls are not people...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 12.03.2012 19:37:11 vasta tsitaadiga

Vabanda väga aga see pole troll, vaid lihtsalt lammas.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2012 19:42:45 vasta tsitaadiga

Aga kui mõelda, et ei piraatlusele, no cheating(ooh im gonna misss that) siis ongi ju online only ainuke lahendus.
Online tähendab et meid(mina kah) püütakse konksu otsa, tulevaste patchidega ja muu juraga mis on võimalik siis välja anda, sest me oleme konksus niikuinii, kes see ikka tahab lõpetada oma hypersuper charriga mängimist, pärast uut patchi, expanonit ja iga kord pead sa jälle natuke pappi välja köhima
Äge argumendid said otsa ja sõimame debiilikuks, awsome, let it rock icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2012 19:44:54 vasta tsitaadiga

thargun kirjutas:
Kui keegi arvab et Diablo 3 ei ole Guild Wars 2 suurim konkurent, noh siis ta ei näe suurt pilti.
Torchlight 2 ja Diablo 3 ei ole konkurendid, sest üks on offline, modimis võimalustega, teine online only puhas MMO
Minu arvates Blizzard tehes Diablost ainult online mängu, mõtles konkreetselt Guild Wars 2le.
Hetkel ju on tulemas kaks suht sarnast mängu, mõlemad nõuvad online, actionrpgd, gear grinding, party
Ja nad ei ole MMOd???? icon_eek.gif jesus


Sa ikka tead, et Torchlight 2 omab multiplayerit? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2012 19:52:04 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
thargun kirjutas:
Kui keegi arvab et Diablo 3 ei ole Guild Wars 2 suurim konkurent, noh siis ta ei näe suurt pilti.
Torchlight 2 ja Diablo 3 ei ole konkurendid, sest üks on offline, modimis võimalustega, teine online only puhas MMO
Minu arvates Blizzard tehes Diablost ainult online mängu, mõtles konkreetselt Guild Wars 2le.
Hetkel ju on tulemas kaks suht sarnast mängu, mõlemad nõuvad online, actionrpgd, gear grinding, party
Ja nad ei ole MMOd???? icon_eek.gif jesus


Sa ikka tead, et Torchlight 2 omab multiplayerit? icon_biggrin.gif
Sellest võib siis küll aasta MMO kujuneda icon_eek.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2012 19:53:26 vasta tsitaadiga

Jah tean aga ma saan seal ka ilma offline mängida
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 12.03.2012 19:53:38 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
Sa ikka tead, et Torchlight 2 omab multiplayerit? icon_biggrin.gif
Varem juba sai selgeks, et kõik flashimängud on MMO'd kuna neid tuleb netis mängida.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2012 19:54:05 vasta tsitaadiga

thargun kirjutas:
Aga kui mõelda, et ei piraatlusele, no cheating(ooh im gonna misss that) siis ongi ju online only ainuke lahendus.
Online tähendab et meid(mina kah) püütakse konksu otsa, tulevaste patchidega ja muu juraga mis on võimalik siis välja anda, sest me oleme konksus niikuinii, kes see ikka tahab lõpetada oma hypersuper charriga mängimist, pärast uut patchi, expanonit ja iga kord pead sa jälle natuke pappi välja köhima
Äge argumendid said otsa ja sõimame debiilikuks, awsome, let it rock icon_biggrin.gif


Sinu ainuke järeldus on, et inimesel said argumendid otsa? Oeh sind... icon_smile.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2012 19:58:09 vasta tsitaadiga

pmst on siin 2 lehekylge sitta ja hala kirjutatud, keegi v6ix selle saasta 2ra kustutada siit ja tore oleks rohkem infot D3 kohta n2ha kui see millega teda v6rrelda. icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2012 20:00:53 vasta tsitaadiga

Ma arvan et meil siin kipub asi käest ära minema, minu väide on, et Diablo 3 on samasugune MMO nagu Guild Wars 2(ja nad ilmuvad enavähem ühel ajal kah icon_smile.gif) kui keegi tahab väita miskit erinevat, olen alati avatud, aga jätame debiiliks sõimamise välja. OK?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2012 20:03:15 vasta tsitaadiga

thargun kirjutas:
Aga kui mõelda, et ei piraatlusele, no cheating(ooh im gonna misss that) siis ongi ju online only ainuke lahendus.
Online tähendab et meid(mina kah) püütakse konksu otsa, tulevaste patchidega ja muu juraga mis on võimalik siis välja anda, sest me oleme konksus niikuinii, kes see ikka tahab lõpetada oma hypersuper charriga mängimist, pärast uut patchi, expanonit ja iga kord pead sa jälle natuke pappi välja köhima
Äge argumendid said otsa ja sõimame debiilikuks, awsome, let it rock icon_biggrin.gif
Kõiki sinu väiteid on võimalik ümber lükata ja tõestada, et see ei ole nii. Aga iga kord kui sulle selgeks midagi tehakse, mõtled sa mingi uue lolluse välja ja keeldud tunnistamast, et sa eksisid. Mis muud siis üle jääb?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 12.03.2012 20:03:23 vasta tsitaadiga

v6iks 2ra kustuda küll selle jama sit, sest minu abiratastega elektrimooriga ratas on t2nasest p2evast auto.
_________________
life is a bitch with 12inch strapon
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2012 21:20:17 vasta tsitaadiga

Kui keegi väidab, et ma halan siin sellepärast, et ma ei saa piraatida mängu, siis on olemas täiesti retail copy Diablo 2st ja ma mängin seda aastas korra vähemalt. Miks? Sest seal on modimis võimalus ja mõned modid viivad selle mängu täieti uuele tasemele(Median XL), Diablo 3 see võimalus kahjuks puudub(see ei tähenda et ma ei osta seda mängu) see on kogu minu hala põhjus, miks nad kurat ei võinud teha seda mängu nagu Diablo 2, singelplayer, multiplayer, igale oma.
Miks, miks kurat, raha?Ei usu, Blizzard on ju püha lehm ja teeb kõike meie mängijate heaks. Tasuta?Hm
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 12.03.2012 21:26:41 vasta tsitaadiga

Kas mitte vahepeal ei räägitud, et mingi tasemeni on user generated content toetatud? Häguselt justkui miskit meenub.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ObNixilis
HV kasutaja
ObNixilis

liitunud: 02.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2012 21:29:10 vasta tsitaadiga

thargun kirjutas:
Ma arvan et meil siin kipub asi käest ära minema, minu väide on, et Diablo 3 on samasugune MMO nagu Guild Wars 2(ja nad ilmuvad enavähem ühel ajal kah icon_smile.gif) kui keegi tahab väita miskit erinevat, olen alati avatud, aga jätame debiiliks sõimamise välja. OK?


Ükskõik mida sa väidad, aga ürita aru saada, et Diablo 3 ei kuulu MMO alla. Palun ära aja mingit jura siin ja tee endale kõigepealt teema, millest räägid, selgeks.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2012 21:38:21 vasta tsitaadiga

LOL veel kord mille poolest erineb Diablo 3 näiteks Drakesang Onliniest? Täitsa mitte MMOd mõlemad või mis? Või Path of Exile, õigus, õigus, tegemist ju puha mitte MMO mänguga, oota kas see kuradi Diablo 3 ei olnud online only, ei see teeb temast täiesti uut liiki mängu icon_biggrin.gif kes meist siin see DEBIILIK on?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2012 21:44:43 vasta tsitaadiga

Keri 2 lehekülge tagasi ja hakka lugema. Sulle on juba seda seletatud - ei hakka uuesti arutama selle üle.
Aga sinu viimasele küsimusele vastan rõõmuga. Sina oled debiilik.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2012 21:46:09 vasta tsitaadiga

Te Diablo peded(mina kah) ei taha tunnistada fakti, et teie lemmik üllitisest on tehtud lihtlabane MMORPG, sest nii on parem(more money)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ObNixilis
HV kasutaja
ObNixilis

liitunud: 02.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2012 21:53:43 vasta tsitaadiga

D3 ja Poe kuuluvad minuarust sellisesse kategooriasse nagu "Dungeon Crawler" või siis "hack & slash". See, et kogu aeg online peab olema on justnimelt uus asi, millega üritatakse cheatimist vältida.
Mängud nagu LoL, HoN ja dota pole ju MMO kategooriasse kuuluvad. Samuti ei kuulu Diablo 2 MMO'de hulka. Väide, et kõik mängud mida sa ilma netiühenduseta mängida ei saa on MMO vale.

Mass Effect 3 ei saa ka vist ilma internetiühenduseta mängida? See on ka nüüd MMO?
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2012 22:07:16 vasta tsitaadiga

LOL, HON, DOTA kuuluvad täitsa MMO alla
http://mmohut.com/gamelist
Diablo 2te oli võimalik ilma ühenduseta mängida ja ma ei ole kunagi väitnud et ta MMO on, aga ma väidan jätkuvalt et Diablo 3 on tüüpiline MMO
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estplayer
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2008




sõnum 12.03.2012 22:19:10 vasta tsitaadiga

Kas Assassins Creed 2 on ka siis sinu loogika järgi MMO? Ka seal peab kogu aeg onlines olema.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2012 22:29:22 vasta tsitaadiga

And here we go again...
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2012 22:30:31 vasta tsitaadiga

MMO = Massively Multiplayer Online

Diablo 3 = 4 inimest korraga. Hull massive tõesti.


Minu silmade läbi algab MMO siiski sellest, kui on pm. piiramatu hulk mängijaid koos ühes maailmas mängimas. Ilmselgelt serveritel on oma piirid aga nö. serverite võimsuse piires. Drakensangis on korraga ühes serveris sadu ja sadu mängijaid samas maailmas ringi liikumas.
Diablos saab olla ainult 4. Seega on tegemist lihtsalt tavalise Multiplayer Featuriga.


Seega MMO = sajad, tuhanded mängijad korraga samas maailmas ringi liikumas. Käputäie inimestega piiratud multiplayer ongi lihtsalt multiplayer. Simple as that.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2012 22:32:45 vasta tsitaadiga

Diablo 3 teeb MMO=online only, party forced game
Seda on ka mängu loojad ise öelnud, et mängijat suunatakse rohkem partys mängima, plus real money AH, mis veel? Ikka teie arvates ei ole MMO?What im only debill here?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2012 22:41:44 vasta tsitaadiga

http://www.eteknix.com/news/no-pvp-in-diablo-3-at-launch/

Kui pole veel olnud.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ObNixilis
HV kasutaja
ObNixilis

liitunud: 02.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2012 22:54:54 vasta tsitaadiga

thargun, LoL ja HoN on MOBA mängud (multiplayer online battle arena) mitte MMO. See, et sa pead online olema et mängu mängida ei tee mängust MMO'd.Kahju, et sa oled kunagi tõmmanud võrdusmärgi MMO ja online mängimise vahele ja nüüd ei suuda sa aktsepteerida, et oled asjast valesti aru saanud. Oma vigade tunnistamine pole häbiasi - palju hullem on valesid fakte tuima näoga edasi kuulutada
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 12.03.2012 23:02:59 vasta tsitaadiga

thargun kirjutas:
party forced game
Wat?
thargun kirjutas:
What im only debill here?
Dunno, kuidas tunne on see ainus olla?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2012 23:03:32 vasta tsitaadiga

thargun kirjutas:
Diablo 3 teeb MMO=online only, party forced game
Seda on ka mängu loojad ise öelnud, et mängijat suunatakse rohkem partys mängima, plus real money AH, mis veel? Ikka teie arvates ei ole MMO?What im only debill here?


Öeldi juba ju, et party ei ole võrdeline sõnaga massive. Millest sa aru ei saa? Kui mäng on online, siis ei tähenda, et ta on MMO.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2012 23:08:25 vasta tsitaadiga

Ei ma ei pea online only mänge automaatselt MMOks, veelkord Diablo 3 teeb MMO mõningad välja kuulutatud featurid(real money AH, online only, pvp arenad(mis tulevad patchiga), see 4 players only muutub veel) sa vajad mängimiseks netti, sa pead enamus aega mängima partys, end game nõuab full geared partyt? Möh? Ei tundu tuttav?
Ja ei ma ei pea Assisns asja mmoks ega muud samasugust jura mmoks, enamus aega ma saan täitsa aru mida räägin(mitte et ma kindel olen et praegust icon_smile.gif )
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 12.03.2012 23:16:23 vasta tsitaadiga

Millises mängus on veel real-money AH?
online-only on lõpmata hulgal singleplayer mängudel
pvp arenad samuti on vääääga paljudel mängudel, võta kasvõi igihaljas quake 3

Endiselt, sõnasta endale lahti mida MMO iga täht tähendab icon_rolleyes.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiwefak
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2010




sõnum 12.03.2012 23:20:55 vasta tsitaadiga

Kus on öeldud, et sa pead enamus aega partys mängima ning endgame vajab kah full geared partyt. icon_biggrin.gif
Tundub, et sulle ei suuda seda selgeks teha. Pole mõtet nikastada kah, las ta olla sinu jaoks MMO.

OT: Osad mängjad said sinna field of miserysse. Uued kollid jne, samuti uus NPC, kes myys neid Dye potione. Need kellel oli field of misery waypoint olemas, peaks pärast seda hooldust need ära kaotama. Kui kellelgi huvi selle uue ala kohta, soovitan youtubest vms videosi vaadata.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2012 23:24:26 vasta tsitaadiga

thargun kirjutas:
Ei ma ei pea online only mänge automaatselt MMOks, veelkord Diablo 3 teeb MMO mõningad välja kuulutatud featurid(real money AH, online only, pvp arenad(mis tulevad patchiga), see 4 players only muutub veel) sa vajad mängimiseks netti, sa pead enamus aega mängima partys, end game nõuab full geared partyt? Möh? Ei tundu tuttav?
Ja ei ma ei pea Assisns asja mmoks ega muud samasugust jura mmoks, enamus aega ma saan täitsa aru mida räägin(mitte et ma kindel olen et praegust icon_smile.gif )
"Real money AH" järgi pole näiteks WoW ja paljud teised mängud MMO-d, kuna nendes puudub selline asi.
Party'is ei sunni sind keegi mängima, võid terve mängu üksinda läbi teha - kui arvad, et üksinda on lõbusam mängida kui koos sõpradega. Ja see, et sul peab hea gear olema "end game'i" jaoks, see on RPG tunnusjoon.

Proovi uuesti.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2012 23:31:15 vasta tsitaadiga

Okei, okei teie võit ma tunnistan oma viga, Diablo 3 ei ole MMO, tegemist on kõige singelplayer sõbralikuma mänguga ever. Mea culpa
let me go under rock and die
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 13.03.2012 00:01:21 vasta tsitaadiga

Lihtsalt et punkt panna ja loota et sa tõesti said aru mis lolli ila sa ajasid:
tsitaat:
Diablo III is an upcoming dark fantasy/horror-themed action role-playing game in development by Blizzard
Genre(s) Action role-playing, hack and slash, dungeon crawl, dark fantasy/horror


Uus area tundus epic. Üldse tundub epic, päris open betast pole veel kuulda olnud midagi?

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2012 00:15:34 vasta tsitaadiga

Open betat ei tule. Mäng peaks juba 1.5 kuu pärast väljas olema. icon_smile.gif
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2012 00:15:45 vasta tsitaadiga

Blizzard ei korralda open betasid, vähemalt senimaani pole korraldanud.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 294, 295, 296  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.