Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Test Drive Unlimited 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38, 39  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
matu119
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2012 15:37:42 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
Indeed. Mul vahepeal kadusid autod garaažist ära ja teised mängijad laggivad räigelt.

Kuidas HV klubiga liituda saaks? Mingit search optionit ei ole üldse, ainult sirvi tuhandeid klubisid icon_eek.gif


Klubi soovitan otsida mõne sellise, kus on ka aktiivseid kasutajaid, sest olin ka algselt HV klubis, aga kui sul ei ole klubikaaslaseid kellega koos sõita siis ei ole midagi teha, hetkel siis sellises klubis nagu 3riders ja seal kahjuks kohad täis, proovi otsida siit: https://forums.testdriveunlimited2.com/forumdisplay.php?f=517 või pane siis sinna ülesse, et otsid klubi
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 10.03.2012 15:16:58 vasta tsitaadiga

Sai omale ka mäng uuesti peale lastud. Käib keegi veel sõitmas ka? icon_smile.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2012 23:07:26 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif aga jäin seisma Ibiza Cup 1-s, kus 1 000 000 peavõit aga sõidud on kõik kinni.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nitramra
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2003




sõnum 11.03.2012 15:51:08 vasta tsitaadiga

keegi rääkis midagi patchist mis pidi klubi sõidud ära parandama. HV klubi oli kuid sel pole mõtet väga kui sealne sõitmine ei tööta. teed mängu, invited aga kedagi oma meeskonnast mängima ei saa tulla.
Usun et mängijaid oleks küll kui asi normaalselt töötaks.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2012 23:34:09 vasta tsitaadiga

Just, ebanormaalselt buge on non-beta mängu kohta. Kui tdu foorumites kisasin, et mu autod kadusid ära siis saadeti perse ja öeldi, et enda viga kui backupi save-st ei teinud icon_eek.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.03.2012 23:35:23 vasta tsitaadiga

ei ole ühtegi bugi peale serverikatkestuse näinud icon_eek.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 17.03.2012 21:18:49 vasta tsitaadiga

Kas keegi on sellest Nat:Strict probleemist lahti saanud?

Pordid on lahti, ruuterist suunatud. UpNp on kasutusel ja ikka on Nat:Strict. icon_mad.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.03.2012 05:50:45 vasta tsitaadiga

c20xe, olen, täpselt ei mäleta kuidas, kuid kuskil siin olen selle vast ka välja öelnud
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 18.03.2012 13:08:15 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
c20xe, olen, täpselt ei mäleta kuidas, kuid kuskil siin olen selle vast ka välja öelnud


Kuskilt siit teemast leidsin ühe õpetuse.

5 suitsu ja 10 kadunud närvirakku hiljem sain tulemuseks Your Nat type is : Moderate:PortRestrictedCone ja asi toimis, kuid täna hommikul proovides on nüüd jälle punane Your Nat type is : Strict:Symmetric

icon_evil.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu119
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2012 20:31:37 vasta tsitaadiga

Drivers, start your engines! The latest round of Test Drive Unlimited 2 downloadable content will be released for play on the PC tomorrow morning! Yes, that means new bikes, new cars and more! Check out the full details in the forum! (stayed tuned for announcements about DLC2 on other platforms) http://bit.ly/HAODbD
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 11.04.2012 20:33:54 vasta tsitaadiga

matu119 kirjutas:
Drivers, start your engines! The latest round of Test Drive Unlimited 2 downloadable content will be released for play on the PC tomorrow morning! Yes, that means new bikes, new cars and more! Check out the full details in the forum! (stayed tuned for announcements about DLC2 on other platforms) http://bit.ly/HAODbD


Tundub väga huvitav! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.04.2012 20:50:09 vasta tsitaadiga

*Ducati Diavel Carbon icon_razz.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu119
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2012 21:06:32 vasta tsitaadiga

Ettevaatlik tuleb olla hackidega, sest kasutusele võetakse ka uued meetmed nende tuvastamiseks. https://forums.testdriveunlimited2.com/showthread.php?t=62996
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rallih007
Kreisi kasutaja
Rallih007

liitunud: 01.06.2009




sõnum 11.04.2012 22:12:52 vasta tsitaadiga

Mis muidu on TDU2-s mootorattad või on see DLC-ga saadav?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.04.2012 22:19:57 vasta tsitaadiga

Rallih007 kirjutas:
Mis muidu on TDU2-s mootorattad või on see DLC-ga saadav?
tdu2's ei ole tsikleid, dlc'ga vaid tulevad
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 11.04.2012 23:32:28 vasta tsitaadiga

Kas see tuleb tasuta DLC või tasuline?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu119
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2012 00:11:04 vasta tsitaadiga

Access to the DLC2 will be comparable to that seen on past items. There will also be a nice selection of free content to come out with the DLC.

For PC: Atari Tokens. Players can buy them on the TDU2 website or directly in game using Atari Tokens on their Atari.com account.
For PS3: Through the PlayStation Store.
For X360: through X360 Market Place.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allsight
HV vaatleja
allsight

liitunud: 28.08.2004




sõnum 12.04.2012 09:32:22 vasta tsitaadiga

esimene osa oli parem icon_wink.gif ainult et MP tuksi keeratud thumbs_down.gif
_________________
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.04.2012 20:14:48 vasta tsitaadiga

DLC2 on üleval ja laeb juba surmaeglaselt alla yawn.gif thumbs_down.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu119
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2012 20:18:29 vasta tsitaadiga

kuskil kell 2 peaks mulle see alla tulema icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.04.2012 23:10:45 vasta tsitaadiga

mõttetu tirida, vaatab homme õhtul vms
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alec
HV kasutaja
alec

liitunud: 26.02.2003




sõnum 13.04.2012 11:23:42 vasta tsitaadiga

matu119 kirjutas:
Ettevaatlik tuleb olla hackidega, sest kasutusele võetakse ka uued meetmed nende tuvastamiseks. https://forums.testdriveunlimited2.com/showthread.php?t=62996
pole aastatki möödas icon_sad.gif
9 uut sõidukit ja kõik tasulised

_________________
You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.04.2012 17:02:07 vasta tsitaadiga

tsiklitega on päris hea mugav sõita, rooli pidin vaid 220° peale trügima thumbs_up.gif


Link

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nitramra
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2003




sõnum 13.04.2012 17:18:05 vasta tsitaadiga

Kas mp on nüüd korras ja saab normaalselt klubi sõite teha?
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu119
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2012 17:28:45 vasta tsitaadiga

saab teha
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.04.2012 19:32:47 vasta tsitaadiga

olen mitu uhket masinat ostnud juba, sl65 amg on aga äge icon_razz.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 13.04.2012 21:29:46 vasta tsitaadiga

nende siklitega saab noka peal ka sõita nagu esimeses osas ?
samas väga ei huvita sest peale esimese osa ostmist kui ta valja tuli ma teist osa enam ei tahtnud ka osta
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.04.2012 21:41:18 vasta tsitaadiga

lopes39, kuna sind ei huvita, siis ei vasta küsimusele, vaid niisama trollin thumbs_up.gif

selle pela jätsin mingil põhjusel varem pausile, võimalik, et tuju läks ära - kuid nüüd on taas põhjust jätkata icon_smile.gif
eelmise osa tegin peale klubisõitude lõpuni, soov ka see osa sedavõrd kaugele teha - ajaviitena on 5+ ja ei ole eelmisele osale omaseid frustreerivaid probleeme, nagu kehv sõidutee icon_cool.gif
see tühine raha, mis tolle pela peale kulus, teeb tunnihinnaks mingi <10 senti ja seda koos ostetud DLC'dega, mis kokku vist mingi $20

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2012 09:48:04 vasta tsitaadiga

Mingit häkki leidub, milega saaks selle ära kulunud naise hääle ära kaotada enne iga sõidu algust?
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu119
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2012 10:41:56 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Mingit häkki leidub, milega saaks selle ära kulunud naise hääle ära kaotada enne iga sõidu algust?


Häkk selline, et tee need sõidud lihtsalt ära ja peale seda sa enam ei kuule icon_lol.gif

Mulle meeldib uus Ferrari F599XX - selle auto hääled on ikka võimsad. 1$ auto kohta ei ole palju ja kui autot osta ei taha, siis test runi saad ikka nendega teha.
Sikliga noka peal sõita...icon_biggrin.gif pead proovima kas on võimalik. Hea asi peale uuendust on The Official Racing Center - tasub kindlasti järele proovida ja enda sõiduoskusi tõestada icon_cool.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.04.2012 11:01:29 vasta tsitaadiga

krt ma ostsin endale selle 599fxx ära, kuid mänguraha pole, et sellega sõita ka saaks icon_lol.gif icon_mad.gif

muide tg784 ruuteri ja elioni interneti kasutajatele sai väike õpetus esimesse posti lisatud - peale seda on Open:FullCone

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2012 11:04:36 vasta tsitaadiga

matu119 kirjutas:
gan3b kirjutas:
Mingit häkki leidub, milega saaks selle ära kulunud naise hääle ära kaotada enne iga sõidu algust?


Häkk selline, et tee need sõidud lihtsalt ära ja peale seda sa enam ei kuule icon_lol.gif

Teist korda alustan algusest, ning tõesti ei ole tuju.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2012 19:24:00 vasta tsitaadiga

Tre,

Sai ka peale 2 päeva tõmbamist see uus update kohale saadud. Tegin mõned tiirud ja G25 jaoks paistis oli force feedback paremaks läinud küll, mitte midagi imelist aga parem kui varem thumbs_up.gif . Mõtlesin, et otsiks Hinnvaatluse klubi ka üles aga see oli päris lootusetu ettevõtmine. 3 korda lihtsalt hangus otsimine nimekirjast, ei jõudnud ma ära skrollida sinna ei tähestiku ega riikide järgi sordituna. Masendav, tahaks joinida aga asi on väga raskeks tehtud icon_evil.gif

Equ

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.04.2012 19:27:09 vasta tsitaadiga

mul oli varem force feedback pmst välja lülitatud, nüüd aga on täitsa normaalne

update tirisin ma torrentist

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2012 20:53:55 vasta tsitaadiga

Asetasin läpakale uue puhta windowsi peale ja kõik vajalikud asjad, direct x 9 jms proged

ning kui kõik oli valmis mängude installimiseks, siis esimene oli TDU2

installisin ära ja siis peale installimist automaatselt hakkas uuendusi tõmbama.....

keset tõmbamist viskab errori ette - "If you are seeing this message for the first time please relaunch this program or reinstall this game"

mul jäi ainult 18% veel tõmmata uuendustest ja jälle viskas näkku!

Kas keegi oskab öelda, milles point? icon_confused.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.04.2012 22:46:08 vasta tsitaadiga

metallika,
tsitaat:
delete the UpLauncher.localdb file from your TDU2 installation folder. This will give you an immediate fix for the problem.

faili ära kustutad, siis jätkab samast, kus pooleli jäi
http://forums.testdriveunlimited2.com/forumdisplay.php?f=95

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nitramra
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2003




sõnum 15.04.2012 12:24:47 vasta tsitaadiga

HV klubi on alles aga hetkel täis, peaks mitteaktiivsed mängijad välja viskama ja aktiivsemad asemele võtma, saaks klubi sõite teha siis võiks klubi ka laiendada ja member listi pikemaks saada..
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.04.2012 19:45:59 vasta tsitaadiga

pole üldse neid klubisõite teinud, mis seal üldse on?

m6mmix, eile märkasin korra, kui sisse logisid

edit:
karm, sõitsin lõpuks mõlema saare kõik teed läbi
DLCst SL65 black editioniga sain sellest 900km sõita - kahe päevaga kokku 1500km icon_lol.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2012 21:54:09 vasta tsitaadiga

Tre,

m6mmix kirjutas:
HV klubi on alles aga hetkel täis, peaks mitteaktiivsed mängijad välja viskama ja aktiivsemad asemele võtma, saaks klubi sõite teha siis võiks klubi ka laiendada ja member listi pikemaks saada..

Võid mind ka liikmeks panna kui saad. Nimeks Equ. Ma eile üritasin joinida aga see on hullumeelsus sealt 10k pikkusest nimekirjast seda ühte ainumast nime kätte saada. Palju siis hetkel see liikmete arv klubis ka on?

Edit: Mul keeras Caterham-il just 900km ette icon_smile.gif

Equ

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 16.04.2012 10:06:21 vasta tsitaadiga

Sai ka siis DLC peale lastud. Tundub parem. icon_smile.gif

Aga HV klubilistega paugutaks meeleldi võidu.
Kes tahab, siis kasutajanimi on dinks ja võib sõbraks ka lisada. icon_smile.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2012 11:13:15 vasta tsitaadiga

mina ei saa mängida nii pea veel

kuna unustasin enne formatti selle KEY revokida ja nüüd ei saa ka unlock code abil avada kuna liiga palju kordi üritanud

et mängida saaks kiiremas korras, tuleb vist põrutada Rocca-al Mare keskusesse seda ostma minema icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2012 11:38:09 vasta tsitaadiga

Tre,

metallika kirjutas:
mina ei saa mängida nii pea veel

kuna unustasin enne formatti selle KEY revokida ja nüüd ei saa ka unlock code abil avada kuna liiga palju kordi üritanud


Aa, läbi supporti saab ikka key lahti tagasi või ongi asjaga ühelpool? Kas siis näiteks ennem arvuti upgrade-i ütleme, peab selle pelaga mingeid liigutusi tegema, et muidu ei saagi pärast enam uue masina peal mängida?

Equ

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2012 12:18:25 vasta tsitaadiga

Equinox,

ei usu hetkel veel, et asjaga jokk on!

Lihtsalt enda kannatamatuse tõttu ei saa aktiveerida muud moodi, kui ainult support poole pöördudes (SecuRom vist oli)

aga kes teab, kaua neil sellega veela ega minna võib?! icon_confused.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nitramra
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2003




sõnum 16.04.2012 21:17:16 vasta tsitaadiga

võiks kokku leppida mingi aja millal mängima minna, kordineeritult saaks vast parema tulemuse
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.04.2012 21:22:14 vasta tsitaadiga

m6mmix kirjutas:
võiks kokku leppida mingi aja millal mängima minna, kordineeritult saaks vast parema tulemuse
thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu119
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2012 10:13:48 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
m6mmix kirjutas:
võiks kokku leppida mingi aja millal mängima minna, kordineeritult saaks vast parema tulemuse
thumbs_up.gif


Kahe käega poolt(in game matu119) kuidas täna kell 20:00 oleks ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nitramra
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2003




sõnum 17.04.2012 15:12:28 vasta tsitaadiga

ma usun et korraldatav, sa klubis oled?
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2012 15:14:59 vasta tsitaadiga

Tre,

m6mmix kirjutas:
ma usun et korraldatav, sa klubis oled?


Aga kas sa saad lisada ise mängust? Või peab selleks mingit muud hookuspookust tegema, sealt Club Housest minnes joinima on ikka täiesti võimatu. Sooviks ka muidu liituda.

Equ

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nitramra
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2003




sõnum 17.04.2012 16:14:22 vasta tsitaadiga

saatsin sulle kutse kohe peale seda kui sa küsisid. tule täna kella 8 paiku online ja proovime uuesti.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2012 17:25:34 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on veel jamasid TG784 ruuteriga?

Minul ikkagi on strict.... see netiühenduse tekst!

Ometi PS3 peal on NAT TYPE 2 ja UNIVERSAL PLUG AND PLAY kah peal

EDIT: Kas minu Atari konto all võib olla ka mitu nt PC versiooni aktiveeritud? - ma mõtlen, et näiteks vene keelne mäng ja ka siis inglise keelne icon_question.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Test Drive Unlimited 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38, 39  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.