Indeed. Mul vahepeal kadusid autod garaažist ära ja teised mängijad laggivad räigelt.
Kuidas HV klubiga liituda saaks? Mingit search optionit ei ole üldse, ainult sirvi tuhandeid klubisid
Klubi soovitan otsida mõne sellise, kus on ka aktiivseid kasutajaid, sest olin ka algselt HV klubis, aga kui sul ei ole klubikaaslaseid kellega koos sõita siis ei ole midagi teha, hetkel siis sellises klubis nagu 3riders ja seal kahjuks kohad täis, proovi otsida siit: https://forums.testdriveunlimited2.com/forumdisplay.php?f=517 või pane siis sinna ülesse, et otsid klubi
keegi rääkis midagi patchist mis pidi klubi sõidud ära parandama. HV klubi oli kuid sel pole mõtet väga kui sealne sõitmine ei tööta. teed mängu, invited aga kedagi oma meeskonnast mängima ei saa tulla.
Usun et mängijaid oleks küll kui asi normaalselt töötaks.
Just, ebanormaalselt buge on non-beta mängu kohta. Kui tdu foorumites kisasin, et mu autod kadusid ära siis saadeti perse ja öeldi, et enda viga kui backupi save-st ei teinud
c20xe, olen, täpselt ei mäleta kuidas, kuid kuskil siin olen selle vast ka välja öelnud
Kuskilt siit teemast leidsin ühe õpetuse.
5 suitsu ja 10 kadunud närvirakku hiljem sain tulemuseks Your Nat type is : Moderate:PortRestrictedCone ja asi toimis, kuid täna hommikul proovides on nüüd jälle punane Your Nat type is : Strict:Symmetric
Drivers, start your engines! The latest round of Test Drive Unlimited 2 downloadable content will be released for play on the PC tomorrow morning! Yes, that means new bikes, new cars and more! Check out the full details in the forum! (stayed tuned for announcements about DLC2 on other platforms) http://bit.ly/HAODbD
Drivers, start your engines! The latest round of Test Drive Unlimited 2 downloadable content will be released for play on the PC tomorrow morning! Yes, that means new bikes, new cars and more! Check out the full details in the forum! (stayed tuned for announcements about DLC2 on other platforms) http://bit.ly/HAODbD
Access to the DLC2 will be comparable to that seen on past items. There will also be a nice selection of free content to come out with the DLC.
For PC: Atari Tokens. Players can buy them on the TDU2 website or directly in game using Atari Tokens on their Atari.com account.
For PS3: Through the PlayStation Store.
For X360: through X360 Market Place.
pole aastatki möödas
9 uut sõidukit ja kõik tasulised _________________ You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives
nende siklitega saab noka peal ka sõita nagu esimeses osas ?
samas väga ei huvita sest peale esimese osa ostmist kui ta valja tuli ma teist osa enam ei tahtnud ka osta
lopes39, kuna sind ei huvita, siis ei vasta küsimusele, vaid niisama trollin
selle pela jätsin mingil põhjusel varem pausile, võimalik, et tuju läks ära - kuid nüüd on taas põhjust jätkata
eelmise osa tegin peale klubisõitude lõpuni, soov ka see osa sedavõrd kaugele teha - ajaviitena on 5+ ja ei ole eelmisele osale omaseid frustreerivaid probleeme, nagu kehv sõidutee
see tühine raha, mis tolle pela peale kulus, teeb tunnihinnaks mingi <10 senti ja seda koos ostetud DLC'dega, mis kokku vist mingi $20 _________________ ☠
Mingit häkki leidub, milega saaks selle ära kulunud naise hääle ära kaotada enne iga sõidu algust?
Häkk selline, et tee need sõidud lihtsalt ära ja peale seda sa enam ei kuule
Mulle meeldib uus Ferrari F599XX - selle auto hääled on ikka võimsad. 1$ auto kohta ei ole palju ja kui autot osta ei taha, siis test runi saad ikka nendega teha.
Sikliga noka peal sõita... pead proovima kas on võimalik. Hea asi peale uuendust on The Official Racing Center - tasub kindlasti järele proovida ja enda sõiduoskusi tõestada
Sai ka peale 2 päeva tõmbamist see uus update kohale saadud. Tegin mõned tiirud ja G25 jaoks paistis oli force feedback paremaks läinud küll, mitte midagi imelist aga parem kui varem . Mõtlesin, et otsiks Hinnvaatluse klubi ka üles aga see oli päris lootusetu ettevõtmine. 3 korda lihtsalt hangus otsimine nimekirjast, ei jõudnud ma ära skrollida sinna ei tähestiku ega riikide järgi sordituna. Masendav, tahaks joinida aga asi on väga raskeks tehtud
HV klubi on alles aga hetkel täis, peaks mitteaktiivsed mängijad välja viskama ja aktiivsemad asemele võtma, saaks klubi sõite teha siis võiks klubi ka laiendada ja member listi pikemaks saada..
edit:
karm, sõitsin lõpuks mõlema saare kõik teed läbi
DLCst SL65 black editioniga sain sellest 900km sõita - kahe päevaga kokku 1500km _________________ ☠
HV klubi on alles aga hetkel täis, peaks mitteaktiivsed mängijad välja viskama ja aktiivsemad asemele võtma, saaks klubi sõite teha siis võiks klubi ka laiendada ja member listi pikemaks saada..
Võid mind ka liikmeks panna kui saad. Nimeks Equ. Ma eile üritasin joinida aga see on hullumeelsus sealt 10k pikkusest nimekirjast seda ühte ainumast nime kätte saada. Palju siis hetkel see liikmete arv klubis ka on?
kuna unustasin enne formatti selle KEY revokida ja nüüd ei saa ka unlock code abil avada kuna liiga palju kordi üritanud
Aa, läbi supporti saab ikka key lahti tagasi või ongi asjaga ühelpool? Kas siis näiteks ennem arvuti upgrade-i ütleme, peab selle pelaga mingeid liigutusi tegema, et muidu ei saagi pärast enam uue masina peal mängida?
Aga kas sa saad lisada ise mängust? Või peab selleks mingit muud hookuspookust tegema, sealt Club Housest minnes joinima on ikka täiesti võimatu. Sooviks ka muidu liituda.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.