Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 105, 106, 107 ... 235, 236, 237  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 09.03.2012 14:13:26 vasta tsitaadiga

RCC: Eksid tulevikku vaadates, kaablisse plaanitakse panna ikkagi Terabitt-ühendused ja Õhu-püsiühendustesse lähevad siis Gigabitised ühendused.

Ja ei saa küll aru, mis sul selle vastu on, kui Su rikas naabrimees endale 1 gigabitise püsiühenduse võtab, tänu True 4G-le. Ära kadetse icon_smile.gif , vaid võta kah siis, kui juba naabrimees võtab. icon_smile.gif
------------------------
Kunagi oli ka 1G olemas, siis käis samamoodi lärm, et pole paremat vaja. Siis tuli 2G ja käis kõva lärm, et 3G-d pole vaja...
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2012 14:39:27 vasta tsitaadiga

vahelduseks toredale möttevahetusele ka miskit küsimust.
paljud teist kasutab vodafone markeeringuga zte jne pulkasid? kas on asi softis või elisa süsteem teebki korra öösel ühenduste droppimise?

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2012 14:40:42 vasta tsitaadiga

Raudselt teeb seda elisa. Asuse tahvlis oleva elisa netiga kirun samuti...
_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2012 14:57:41 vasta tsitaadiga

tahanteada, arvestades seda et su juttude peale enamik tõstab käed ja annab alla, siis ei ole mõtet ulmet rääkida, näita mulle üks TOIMIV õhu ühendus hetkel gigabitisena. hea kui sa sajasegi lingi saad, sedagi patuga pooleks. ja ei võta see naabrimees seda true 4g 120 euro eest kuus, ei võta, nii et taaskord rahune.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pinnawaatluz
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002




sõnum 09.03.2012 15:15:06 vasta tsitaadiga

busse kirjutas:
vahelduseks toredale möttevahetusele ka miskit küsimust.
paljud teist kasutab vodafone markeeringuga zte jne pulkasid? kas on asi softis või elisa süsteem teebki korra öösel ühenduste droppimise?


ühenduste droppimine öösiti on elisa võrgus täiesti reeglipärane ja igapäevane nähtus ja on seda olnud selles firmas 3g alguspäevadest saati. kohati nusserdavad seal isegi mitmeid kordi öö jooksul ja harvad pole juhud, kus elisa 3g neti kasutamine hommikuni praktiliselt võimatu. veel üks põhjus, miks selle firma teenuseid mitte kasutada.
thumbs_down.gif
kusjuures nüüd on siginenud veel üks huvitav iseärasus. võibolla on see juba ammu olnud, pole enne testinud. nimelt, kui lasta liiklus läbi vpn tunneli, siis dropitakse ühendus mingi aja pärast. seega, ka vpn on elisa võrgus kasutamiskõlbmatu. jääb üle oodata kui ka tavapärast surfamist hakatakse blokeerima. kliendil jääb siis ainsana "teenusena" võimalus oma raha elisale ära anda. icon_biggrin.gif


viimati muutis pinnawaatluz 09.03.2012 15:16:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2012 15:15:33 vasta tsitaadiga

pinnawaatluz kirjutas:
busse kirjutas:
vahelduseks toredale möttevahetusele ka miskit küsimust.
paljud teist kasutab vodafone markeeringuga zte jne pulkasid? kas on asi softis või elisa süsteem teebki korra öösel ühenduste droppimise?


ühenduste droppimine öösiti on elisa võrgus täiesti reeglipärane ja igapäevane nähtus ja on seda olnud selles firmas 3g alguspäevadest saati. kohati nusserdavad seal isegi mitmeid kordi öö jooksul ja harvad pole juhud, kus elisa 3g neti kasutamine hommikuni praktiliselt võimatu. veel üks põhjus, miks selle firma teenuseid mitte kasutada.
thumbs_down.gif
kusjuures nüüd on siginenud veel üks huvitav iseärasus. võibolla on see juba ammu olnud, pole enne testinud. nimelt, kui lasta liiklus läbi vpn tunneli, siis dropitakse ühendus mingi aja pärast. seega, ka vpn on elisa võrgus kasutamiskõlbmatu.

ma olen täheldanud seda viimased kuu aega. alguses arvasin, et ultramoodne zte pulk välise antenni otsaga toodab mingit pska. proovisin nüüd teise zte'ga (soft vodafone oma sama) ja peale veateate muutuse toimub samasugune kala.

vb on mingit alternatiivset tarkvara, millega arvutis pulka jooksutada?

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pinnawaatluz
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002




sõnum 09.03.2012 15:25:40 vasta tsitaadiga

@busse

seadmetel ja kliendi tarkvaral pole selle asjaga mitte mingisugust pistmist. olen seda täheldanud igasuguste seadmetega alates huiawei b260-st, eri telefonidest ja lõpetades pulkadega. teiste teenuspakkujate puhul sarnast asja pole kohanud. seega puhtalt "elisa-only feature".
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2012 18:46:41 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
ma ei tea miks sa liivane end mitmuses nimetad ja alati teiste eest räägid, aga muu maailm ehk teised on ammmmmmu ammmmu läinud korralikele ühendustele vastu 10 gigaste linkidega mis asuvad kaablites ja teistes põnevates seadmetes. sina võid ainsana võtta oma modemid ja nendega koos tahanteadaga arutada. tekibjuba kahtlus et oled elisa hääletoru, huvitav palju nad sulle maksavad nende "olematu" teenuse reklaamimise eest.

Ma ju sinu eest ei rääkinud, sest sa oled patoloogiline mobiilse interneti vastane ning sul pole sellest sooja ega külma. Mulle on juba varem tundunud, et sina oled mingi "kõrgema kaabelfirma" esindaja, kes üritab kliente mobiilsest maapealseks tuua. Eriti arvestades su juttu, et sa oled ministrist kõrgemal kohal. icon_biggrin.gif Mis tegelane sa siis oled, et sind kummardama peaks?

"me" all pidasin silmas seda, mida Elisa ja teised sarnase teenuse pakkujad klientidele üritavad müüma hakata. Ei tahaks eriti uskuda, et nt Elisa küll võimaldab 4G ühendust, kuid salgab selle maha ja vastavaid seadmeid ei müü, et kliendid seda ühendust ei tarbiks. Minumeelest teeb konkurents oma töö.

Aga RCC, sa unustad järjekindlalt ära ühe olulise asja - nimelt teenuse hind. Kuumaksu ja selle ühenduse saamise kulu. Ma tean, et sa tead palju, aga ma ju tean, mida ma saan. Tundub, et sinul pole sellest halli aimugi ... icon_rolleyes.gif

16€ puhtalt interneti eest kuus maksta on minumeelest palju.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2012 19:00:29 vasta tsitaadiga

mina olen jumala asetäitja, 16 eurot interneti , ma rõhutan Interneti eest maksta ei ole palju, elisa , kordan veelkord elisa Internetti ei pakugi, see onanizmus ei ole Internet. küll aga sa hirmsasti tahad seda tarbida, ja kiidad veel takka kah, oled nagu meelis atonen , endine tikuvabriku partorg, kes sama fanaatiliselt koguaeg üritas midagi korraldada, midagi tõestada, midagi seletada.
mina tean seda, et 5 megabitise ühenduse optimaalne hind ongi 14 -16 eurot ja kas seda on siis palju? arvuta nüüd ise välja, et sama asja elisalt saada maksaksid sa kordades rohkem, sest 2 megabitine poolik ühendus on juba ise 6 eurot (jämedalt) 4 oleks 12 ja 8 - 24 euri, ja see on siis see mida suudetaks garanteerida. kuna sa seda aga ei saa, siis ongi tegelikkuses hind poole kallim. vaata kasvõi emt mega XL paketti. 24 eurot aga tegelik saadav kiirus ei ole pooltki lubatust. võta kasvõi älioni traadita neti paketid ja võrdle seda hinda.

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2012 19:14:19 vasta tsitaadiga

RCC, sa räägid maainimese suhtes ulmejuttu - elioni traadita paketid, 5 megane ühendus. Samuti on hinnavõrdlus täiesti väär - 2=6€, 4=12€, 5=15€. Siis oleks kasulik võtta juba 100 (teoreetiliseks hinnaks oleks 300€, tegelik palju väiksem). icon_biggrin.gif

Tegelikult piisab täiesti ka kahest megast, sest see on reaalne ja kättesaadav. icon_smile.gif

Ega ma ei viitsigi rohkem vaielda - sinu suhtumine on selge.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2012 19:52:03 vasta tsitaadiga

ei räägi mingit ulmet, mul on palju punkte maal, mis on türiga võrreldes nagu kiviaeg, ja sinna tõenäoliselt ei hakka kunagi tulema kaablit, AGA SEE EI TÄHENDA! et ma võtaks omale elisa ja nuumaks seda, ei ma ei võtagi midagi ja olen nendes punktides ILMA!
sa pead emalt endale selgeks tegema mismoodi reaalne Internet toimib, see ei ole üks vilets raadionlink sinu modemi ja elisa vahel, kus siis kõik räägivad, et see sõltub sellest sellest ja sellest ja tollest ja sa ei peagi saama ja sinu kiirus on KUNI
reaalne Internet toimb ka siis, kui tuleb maailmalõpu plahvatus ja seda samal kiirusel, kui sa mõelda suudad, ainult et veelgi kiiremini.
100 megabitti muide maksiski 300, küsida tuli õigest firmast lihtsalt. tänasel päeval nagu sa tead saad sa hüperkiire 25-euro eest. aga see hinnavõrdlus kehtis sinu palavalt armastatud elisa kohta. 100 megase eest maksaksidki sa elisas 300 euri,
ja selge ongi see, et sul lihtsalt pole raha, mitte teenus oleks kallis, või sa ei saaks omale kaablit, selles ongi asi. et alati on ju nii, et mitte hinnad ei ole kallid, vaid sul on vähe raha. samas on see kuldne kesktee ka lihtsalt välja arvutatav ja mul näiteks 12 eurot ei ole sugugi kallis.

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 09.03.2012 22:15:34 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
RCC kirjutas:
ma ei tea miks sa liivane end mitmuses nimetad ja alati teiste eest räägid, aga muu maailm ehk teised on ammmmmmu ammmmu läinud korralikele ühendustele vastu 10 gigaste linkidega mis asuvad kaablites ja teistes põnevates seadmetes. sina võid ainsana võtta oma modemid ja nendega koos tahanteadaga arutada. tekibjuba kahtlus et oled elisa hääletoru, huvitav palju nad sulle maksavad nende "olematu" teenuse reklaamimise eest.

Ma ju sinu eest ei rääkinud, sest sa oled patoloogiline mobiilse interneti vastane ning sul pole sellest sooja ega külma. Mulle on juba varem tundunud, et sina oled mingi "kõrgema kaabelfirma" esindaja, kes üritab kliente mobiilsest maapealseks tuua. Eriti arvestades su juttu, et sa oled ministrist kõrgemal kohal. icon_biggrin.gif Mis tegelane sa siis oled, et sind kummardama peaks?

"me" all pidasin silmas seda, mida Elisa ja teised sarnase teenuse pakkujad klientidele üritavad müüma hakata. Ei tahaks eriti uskuda, et nt Elisa küll võimaldab 4G ühendust, kuid salgab selle maha ja vastavaid seadmeid ei müü, et kliendid seda ühendust ei tarbiks. Minumeelest teeb konkurents oma töö.

Aga RCC, sa unustad järjekindlalt ära ühe olulise asja - nimelt teenuse hind. Kuumaksu ja selle ühenduse saamise kulu. Ma tean, et sa tead palju, aga ma ju tean, mida ma saan. Tundub, et sinul pole sellest halli aimugi ... icon_rolleyes.gif

16€ puhtalt interneti eest kuus maksta on minumeelest palju.


16 EUR neti eest ei ole palju, täitsa OK hind stabiilse teenuse eest. Eestis lihtsalt on mobla data jube ala pextud, küll ta tõuseb, ärge muretsege icon_wink.gif Või siis kannatage.... rahal ja kvaliteedil on alati seos icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PitBull
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2012 23:03:52 vasta tsitaadiga

Sattus kätte mingi ZEN stardikas, tasuta. Sellel on kirjas, et saad piiramatu interneti, kui laadid 15 EUR.

Mida see siis tegelikult tähendab? Kui laadida see 15 EUR, siis saab selle ettemaksu kehtivuse lõpuni (6 kuud) piiramatu interneti? See on siis internet 2,5€/kuus ning kõneaeg veel lisaks 15€ eest?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2012 23:30:11 vasta tsitaadiga

PitBull, ära võta zeni. Mul oli see ja see on kohutavalt kallis kõnekaart. Internet on üle 2 euri megabait, tavakõneminut on 20 senti jne. http://www.zen.ee/et/Hinnad/137/Konekaart

Nüüd mul Elisa kõnekaart. Sellel küll kõnealustustasu, kuid kõikidele Elisa numbritele on kõneminut tasuta ja perepakett ka täiesti tasuta. Peale Elisa kõnekaardi saamist langes mu kulu kõnedele mitmekordselt.

Sellegipoolest on mõlemad kõnekaardid interneti kasutamiseks kallid. Kui tahad internetti, siis uuri nutikaid kõnepakette -> http://elisa.ee/et/Eraklient/mint-mobiilis/564/Nutikad-k%C3%B5nepaketid Ise ma kursis nendega pole, kuna ei pea vajalikuks internetti mobiilis kasutada.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PitBull
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2012 23:54:54 vasta tsitaadiga

No selge. Mul nett tegelikult olemas, aga selle kingituseks saadud ZENi stardika interneti hind tundus nii ulmeliselt odav.
Nagu viidatud hinnakirjast selgub, siis see internet on vaid 30 päevaks.
tsitaat:
d) Piiramatus mahus 30 päeva jooksul andmesidet kuni 1Mb kiirusega

Minu meelest on see stardika tekst sellisel kujul sihilikult eksitav. See lisatingimus "...30 päeva jooksul..." mahuks ka sinna reklaamile ilusti ära.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2012 00:56:40 vasta tsitaadiga

Sellel zenil on veel mingi plingimise totrus jms asjad. Tuleb meelde ajad, kui sinule helistamisel said boonust ja sellega said soodsamaid kõnesid. Ei tea, miks selliseid totrusi ja mänge veel kasutatakse.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2012 00:58:26 vasta tsitaadiga

3g vajab töötamiseks seda plingi. ja 4g tahab veel lisaks plinnile veel ka plönni. nii et hoia alt icon_cool.gif
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2012 20:16:57 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
LiivaneLord: Need Sinu tulede muutumised näitavad, et Sinu modemit loobib Elisa 3,5G (HSPA) ja 3G (WCDMA) vahel.
Ja loobitaksegi, kui kahe allalaetava paketi vahe on rohkem kui a 3-4 sekundit.
-------------------
Nii, et kui tahad, et pidevalt toimub 3,5G toiming, siis pead tekitama pideva liikluse, ilma pausideta.
Minul teeb seda 3,5G püsihoidmist Netiraadio. Aga ma suur raadiokuulaja ning selliselt osutus ka netiraadio parimaks variandiks.

Krdi manual, mis kirjutab:
tsitaat:
* Roheline tuli põleb: netipulk on ühendatud 2G võrguga.
* Sinine tuli põleb: netipulk on ühendatud 3G võrguga.
* Helesinine tuli põleb: netipulk on ühendatud 3G+ võrguga.

Samas inglisekeelne kasutusjuhend ütleb:
tsitaat:
* Green: connected via EDGE
* Blue: connected via 3G
* Blue-green: connected via turbo 3G

Mina arvasin, et minu "helesinine" on "sinine" ehk 3G, kuid tegelikult pole see "helesinine" vaid "blue-green", mida pidasin n.ö "roheliseks". Tegelikult on see sinakas-roheline. Valesti rsk tõlgitud. icon_evil.gif

Ma saan nii aru, et kui tuluke on sinine, siis on ühendatud 3G võrku ja kui muutub sinakas-roheliseks, on ühendatud 3,5G võrku? Ja kui internetti parajasti ei tarbi, siis lülitub 3G peale tagasi?

Kui avan mingi veebilehe ja on ühendatud 3G-ga, siis leht avaneb aeglasemalt, kui parajasti on ühendatud 3,5G-ga. Räägi, kas netipulka pole võimalik lukustada 3,5G võrku? Ja kuidas teada, kas olen ühendatud 3,5G võrku või on see 3,7G vms? Mis programmi sa ühenduse kohta teabe lugemiseks kasutad?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 10.03.2012 22:01:25 vasta tsitaadiga

LiivaneLord: Eks originaal-manuaal annabki kõige täpsema informatsiooni.
Minul on 3,5G lukustumine lihtsalt netiraadio kaasabil, mis taustaks mängib. Aga ma olen nii ehk naa üsna suur raadiokuulaja. Nii, et 2 asja on ühendatud.
--------------------------
Et näha, kuidas modem töötab 3,75G võrgus - juhul, kui seda modem toetab, siis on tarvis, et ISP-l oleks olemas MIMO toega kuni 42 megabitti võrk (3,75G võrk).
See jutt oli siis sellise modemi kohta, mille 3,75G andmetes on samuti see saladuslik MIMO kirjas.
Näitena siis Huawei E1820.
Aga senini ma Elisalt pole veel kuulnud, et neil oleks olemas MIMO-toega kuni 42 megabitti (3,75G) võrk. Tele2 väidab, et neil on olemas kuni 42 megabitti kiirusega võrk, katsetamine pole õnnestunud kuna siinkandis on Tele2 totaalselt ülekoormatud.

PS: MIMO tähendab siis topelt-kanalite kasutust. 21+21=42. Ja modem peaks reaalselt siis andma 14+14=28 megabitti kiiruse. Ja ilma MIMO-toeta võrgu korral siis endiselt kuni 21 mega kiirus ehk reaalselt kuni 14 megabitti.
--------------------------------
Edit: Üks pikema infoga link kah, kus lammutatakse, ehitatakse ja jahitakse Huawei modemite baasil kõikvõimalikke maksimaalkiiruseid ja tänu MIMO-le pole tulemused pahad, kiirused üle 20 megabiti. thumbs_up.gif
Ehk on sobiv ka mõnele siinsele huvilisele, iseehitajale, kiiruste-fännile.

Edukat ehitamist. icon_cool.gif beer_yum.gif
Thread: E1820 External Antenna Connector
http://mybroadband.co.za/vb/showthread.php/276198-E1820-External-Antenna-Connector
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DarkSky
HV kasutaja
DarkSky

liitunud: 06.01.2008




sõnum 14.03.2012 22:12:23 vasta tsitaadiga

Olen ka sunnitud üle minema mobiilsele internetile kuna praegune teenusepakkuja Elion otsustab mäkra mängida ja vana amortiseerunud õhuliini enam uuega mitte asendada. Pealegi kavatseb Eesti Energia õhuliini postid maha võtta (Elion kasutas neid samu poste oma kaabli vedamiseks). Ühesõnaga, õhuliin läheb igal juhul demonteerimisele ja maakaablit Elion mulle vedama hakata ei kavatse, kuna hind läheks põhjendamatult kalliks vaid ühele kliendile vedamiseks. Seega tuleb mul loobuda Elioni netist. Siit küsimus mis mobiilset internetti keegi kasutab ja milliseid seadmeid soovitaksite. Mul oleks netti vaja mitmele arvutile ja senine netijagamine käis läbi Thomson TG 784 ruuteri kaudu. Nagu ma asjast olen õigesti aru saanud läheb mul sellele lisaks nüüd vaja USB netipulka toetavat ruuterit millest tuleks kaabel vedada Elioni karpi? Kas vajalikuks osutuks ka väline suundantenn? Signaali tugevus (HSPA) mul kodus kõigub -70...-90 dB vahel (Elisa võrgus oleva mobiiltelefoni andmeil). On kellegi soovitusi mis 3G ruuteri ma hankima peaks või oleks kasulikum vaadata muude tehnoloogiate poole (Kõu, WiMax jt.)?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 14.03.2012 22:15:33 vasta tsitaadiga

DarkSky kirjutas:
Olen ka sunnitud üle minema mobiilsele internetile kuna praegune teenusepakkuja Elion otsustab mäkra mängida ja vana amortiseerunud õhuliini enam uuega mitte asendada. Pealegi kavatseb Eesti Energia õhuliini postid maha võtta (Elion kasutas neid samu poste oma kaabli vedamiseks). Ühesõnaga, õhuliin läheb igal juhul demonteerimisele ja maakaablit Elion mulle vedama hakata ei kavatse, kuna hind läheks põhjendamatult kalliks vaid ühele kliendile vedamiseks. Seega tuleb mul loobuda Elioni netist. Siit küsimus mis mobiilset internetti keegi kasutab ja milliseid seadmeid soovitaksite. Mul oleks netti vaja mitmele arvutile ja senine netijagamine käis läbi Thomson TG 784 ruuteri kaudu. Nagu ma asjast olen õigesti aru saanud läheb mul sellele lisaks nüüd vaja USB netipulka toetavat ruuterit millest tuleks kaabel vedada Elioni karpi? Kas vajalikuks osutuks ka väline suundantenn? Signaali tugevus (HSPA) mul kodus kõigub -70...-90 dB vahel (Elisa võrgus oleva mobiiltelefoni andmeil). On kellegi soovitusi mis 3G ruuteri ma hankima peaks või oleks kasulikum vaadata muude tehnoloogiate poole (Kõu, WiMax jt.)?

Kõige ennem soovitaks võtta iga teenusepakkuja käest nädalaks prooviks netti, et kindlaks teha mis on sinu asukohas parim.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2012 22:36:13 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
Kõige ennem soovitaks võtta iga teenusepakkuja käest nädalaks prooviks netti, et kindlaks teha mis on sinu asukohas parim.

+1
Ja kui see selge, siis soovitaks EMT või Elisa kõige kallimat paketti, millel ka reaalselt mahupiirang puudub.
Täna nägin Selveris Elisa "müügiagente" Minti propageerimas/müümas icon_smile.gif . Aga juba praegu on tänu ülekoormusele võrgus asi üsna hull. Järelikult läheb tulevikus veelgi hullemaks...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2012 22:46:11 vasta tsitaadiga

Mina jälle soovitan Tele2 Like KÕNEKAARTI, millel 10€ laadides on 30 päeva reaalselt piiranguteta nett.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2012 22:59:05 vasta tsitaadiga

lkits kirjutas:
Mina jälle soovitan Tele2 Like KÕNEKAARTI, millel 10€ laadides on 30 päeva reaalselt piiranguteta nett.

Kiirused ka piiramata?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2012 23:05:29 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:

Kõige ennem soovitaks võtta iga teenusepakkuja käest nädalaks prooviks netti, et kindlaks teha mis on sinu asukohas parim.

ma iga poole aasta tagant teen nii. No mida ei ole, seda ei ole. Võta üks ja viska teist. Kõik ülemüüdud. Isegi pingid ei lähe kohale, joutuubist ei unistagi isegi kopp.gif
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DarkSky
HV kasutaja
DarkSky

liitunud: 06.01.2008




sõnum 14.03.2012 23:39:06 vasta tsitaadiga

Oh, need jutud mobiilse interneti aeglusest hirmutavad ikka ära. Ei teagi kohe mida teha. Koli või linna elama et siis optika otsas stabiilse interneti saaks. Aga jah paraku pole asi nii lihtne. Eks teenusepakkujad tuleb ükshaaval ikka üle proovida. Loodetavasti siin väikelinna külje all 3,5 G netti ikka väga kooma ei aeta ka tulevikus. Läbi mobiiltelefoni mobiilset internetti kasutades on vähemalt Elisa 1 MBit/s nett siin hetkel talutava kiirusega. Aga 3 G (või 3,5 G) ruuterit läheb mul igal juhul vaja. Uurisin netist nende kohta juba. Kas Huawei B260 oleks hea valik või on veel parema hinna/kvaliteedi suhtega ruutereid? Põhiline oleks et toetaks välist antenni, et see omaks vähemalt ühte ethernet porti. Wifit pole vaja kuna olemasolev Elioni ruuter jääks mul edasi koos oma wifi levialaga. Peaks toetama vähemalt 7,2 MBit/s interneti allalaadimiskiirust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 14.03.2012 23:42:43 vasta tsitaadiga

DarkSky kirjutas:
Oh, need jutud mobiilse interneti aeglusest hirmutavad ikka ära. Ei teagi kohe mida teha. Koli või linna elama et siis optika otsas stabiilse interneti saaks. Aga jah paraku pole asi nii lihtne. Eks teenusepakkujad tuleb ükshaaval ikka üle proovida. Loodetavasti siin väikelinna külje all 3,5 G netti ikka väga kooma ei aeta ka tulevikus. Läbi mobiiltelefoni mobiilset internetti kasutades on vähemalt Elisa 1 MBit/s nett siin hetkel talutava kiirusega. Aga 3 G (või 3,5 G) ruuterit läheb mul igal juhul vaja. Uurisin netist nende kohta juba. Kas Huawei B260 oleks hea valik või on veel parema hinna/kvaliteedi suhtega ruutereid? Põhiline oleks et toetaks välist antenni, et see omaks vähemalt ühte ethernet porti. Wifit pole vaja kuna olemasolev Elioni ruuter jääks mul edasi koos oma wifi levialaga. Peaks toetama vähemalt 7,2 MBit/s interneti allalaadimiskiirust.


Oh, ei tasu peljata. Foorumis on koos alati kõige hullemad fruktid icon_wink.gif

Tulemuse annab ise proovimine, mitte hirmujuttude kuulamine. Kindlasti on jamasid ka,
aga tondijutte ei tasu tõsiselt võtta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2012 23:58:25 vasta tsitaadiga

Võimalus on enne proovida. icon_wink.gif Siis näed ära, milline on olukord tegelikult.

Mulle kui Minti ja Elisa kõnekaardi kasutajale tuli eile SMS:

tsitaat:
Tere! Vajad m-internetti arvutis kasutamiseks? Kuni 18.03 saad Elisa esinduses selle smsi esitamisel mint medium paketi 1. augustini 2012 tasuta! Sinu elisa

Huvitav, kas mulle kui olemasolevale Minti kasutajale ka seda võimaldatakse, et 1. augustini saan internetti kuumaksuvabalt? icon_razz.gif Mul on kahe-aastane leping.

Homme lähen Paidesse, võiks pulli pärast Elisast läbi käia. icon_razz.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterGTX
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2009




sõnum 15.03.2012 00:09:14 vasta tsitaadiga

ja kui saadki siis maksad ome kõnekaardi eest ja mint arvutis eest ka veel icon_lol.gif peale seda tasuta aega !
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2012 00:10:45 vasta tsitaadiga

masterGTX, mul on mint arvutist, aga ma vajan seda tasuta 1. augustini 2012. icon_razz.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2012 09:09:54 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
lkits kirjutas:
Mina jälle soovitan Tele2 Like KÕNEKAARTI, millel 10€ laadides on 30 päeva reaalselt piiranguteta nett.

Kiirused ka piiramata?
Jah.

Ja kui Like kõnekaart ei sobi, siis võta Smart kõnekaart, aga laadima pead 12€.


Väikesed arvutused Like kõnekaardi puhul:
10€ eest saad 30 päeva tasuta netti. Kui 30 päeva läbi saab, siis saad kasutada 1€ päevas ehk 10€ eest 10 päeva - kokku 40 päeva 10€ ehk 30 päeva 7.5€

Smart kõnekaart:
12€/30 päeva. Samuti, kui 30 päeva läbi, siis 1€ päevas - 12 päeva juurde. 42 päeva 12€ ehk 30 päeva ~8.57€

Praegu maksab Smart stardikas R-Kioskis vist 0.5€ kah - veidi odavam, kui tavapäraselt.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 15.03.2012 09:15:59 vasta tsitaadiga

Põnev, kuidas Elisa all Tele2-le promot ja reklaami tehakse. icon_cool.gif
Minul näiteks pole Tele2 kaartidest mingit kasu, maksan rohkem, kui Mint Light ja saan reaalselt kätte keskmiselt poole aeglasema kiiruse. Reaalselt järgi kontrollitud, et minu piirkonnas kujuneb kuu keskmiseks 1-1,5megabitti kiirus Tele2-l.

Seega läheb Tele2 biti hind mul a 4x kallimaks, kui on see Elisa Minti korral.
Ja kui Tele2 ei soovi mahtu suurendada ja neid otsib, kes kallist bitti osta tahab, siis nende hulka mina kahjuks ei kuulu.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2012 09:51:34 vasta tsitaadiga

ot:
Einojah - kuna Tele2 pole mind (väga) alt vedanud, siis julgen soovitada. Mainin ära, et ei tööta Tele2.
Sellegipoolest - kõnekaardi osas (kiirus/maht) on Tele2 kindlasti liider.

Need kiirused - no ma ei tea. Mul Like kõnekaardiga tõmbas korralikult 5+Mbit/s alla.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2012 10:46:44 vasta tsitaadiga

Mõttetu teema mingit kiirused - kõik sõltub ju asukohast. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2012 14:10:38 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Mõttetu teema mingit kiirused - kõik sõltub ju asukohast. icon_rolleyes.gif


Nii on. Kõik sõltub:
- Kasutusajast päeva lõikes (inimesed käivad päeval tööl ja õhtul on vaba aeg, kõik korraga kasutamas)
- Kasutusajast aasta lõikes (Pärnus suvel tõenäoliselt hullumaja, talvel ulub tuul tühjal tänaval ning nett lippab hästi)
- Asustustihedusest (üksikus metsatalus pole tõenäoliselt superkiirust, kuid on stabiilne see mis on)
- Operaatori kampaaniatest (kui tarbijaid tuleb piirkonda juurde või kolib teise operaatori masti külge)
- Operaatori poliitikast (kui kergekäeliselt keeratakse kraani kinni või lahti, kui palju ollakse valmis investeerima)

Minu 2 senti operaatori valikust, rämedalt üldistades, eelmise suve seisuga:
- Tele2 vs Elisa pole suurt vahet, mõlemad kõiguvad tugevalt, tõenäoliselt siiski Elisat eelistaks sisetunde järgi nõksu rohkem, kuna Tele2 üritab väga hinnaga lüüa, siis voolab sinna kliente rohkem peale ja paratamatult tekib rohkem "kuivale jäämist"
- EMT ei sära parimate kiirustega, kuid Sideameti suvine test näitas, et suvalises punktis Eesti piires on just EMT võrgus võimalik kõige suurema tõenäosusega saada kasutatav kiirus (2Mb/s kanti)
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2012 14:56:40 vasta tsitaadiga

DarkSky kirjutas:
...senine netijagamine käis läbi Thomson TG 784 ruuteri kaudu. Nagu ma asjast olen õigesti aru saanud läheb mul sellele lisaks nüüd vaja USB netipulka toetavat ruuterit millest tuleks kaabel vedada Elioni karpi?
DarkSky kirjutas:
Kas Huawei B260 oleks hea valik või on veel parema hinna/kvaliteedi suhtega ruutereid? Põhiline oleks et toetaks välist antenni, et see omaks vähemalt ühte ethernet porti. Wifit pole vaja kuna olemasolev Elioni ruuter jääks mul edasi koos oma wifi levialaga. Peaks toetama vähemalt 7,2 MBit/s interneti allalaadimiskiirust.

2 ruuterit asjatult üksteise sappa panna on mõttetu. Osta kohe 4 LAN pordiga 3G pulka toetav ruuter ja viska Thomson koerale närida. Või müü maha, kui koeratoiduks liiga kallis tundub.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 15.03.2012 15:08:09 vasta tsitaadiga

rex: Oleneb, mis kiirust Sul jagada vaja on. Nendest kallihinnalistest 3G-ruuteritest suurem enamus suudab töötada kuni kiirusteni 7,2 megabitti ja mitte enamat.
Samas on moodsad kiirused ikkagi juba, kas kuni 21 megabitti (3,5G) või siis ka juba kuni 42 megabitti (3,75G). Nii, et sellises olukorras vajad ikkagi juba moodsamaid ruutereid ja nendest odavamad kipuvad veel esialgu sellised ikkagi olema, kus 3,5G / 3,75G USB-modem käib ruuterile külge.

Tõsi on olemas ka maailmas juba sisseehitatud 3,75G toega ruutereid, mis ei vaja USB-modemit eraldi enda külge. Iseasi, kas keegi sellist, kuni 42 megabitti kiirusega, 3,75G imelooma ka osta jõuab. icon_cool.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinnawaatluz
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002




sõnum 15.03.2012 15:22:07 vasta tsitaadiga

hetke seisuga huiavei b260 ostmine jah suhtkoht kahtlase väärtusega diil. tuleb varsti jälle üks kopsik koerale närimiseks visata. mõistlikum on osta openwrt'd toetav usb pesa/pesadega ja sobiva arvu lan portidega ruuter ja sinna mingi netipulk järgi lükata. sel juhul hakkaks koera närimisesine edaspidi piirduma netipulkadega. icon_lol.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DarkSky
HV kasutaja
DarkSky

liitunud: 06.01.2008




sõnum 15.03.2012 21:35:23 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
DarkSky kirjutas:
...senine netijagamine käis läbi Thomson TG 784 ruuteri kaudu. Nagu ma asjast olen õigesti aru saanud läheb mul sellele lisaks nüüd vaja USB netipulka toetavat ruuterit millest tuleks kaabel vedada Elioni karpi?
DarkSky kirjutas:
Kas Huawei B260 oleks hea valik või on veel parema hinna/kvaliteedi suhtega ruutereid? Põhiline oleks et toetaks välist antenni, et see omaks vähemalt ühte ethernet porti. Wifit pole vaja kuna olemasolev Elioni ruuter jääks mul edasi koos oma wifi levialaga. Peaks toetama vähemalt 7,2 MBit/s interneti allalaadimiskiirust.

2 ruuterit asjatult üksteise sappa panna on mõttetu. Osta kohe 4 LAN pordiga 3G pulka toetav ruuter ja viska Thomson koerale närida. Või müü maha, kui koeratoiduks liiga kallis tundub.


Mul eraldi ruuterit vaja selleks et tõenäoliselt tuleb mul Elisa ruuter panna maja teise otsa kus leviga asjad paremad (jääb mobiilimastide poolsesse ossa), sealt tooks siis lan kaabliga maja teise otsa kus asuv Elioni ruuter jagab neti laiali arvutitele ja ka meediamängijale. Ei taha hakata sellepärast kogu neti kaabeldust ümber tegema. Mitme kaabli ümbertõstmise asemel piirdun vaid ühe lisakaabli vedamisega ühest majaotsast teise. Aga jah ma esialgu veel Elisa ruuteriga ei kiirustaks ka väga kuna ootaks parema meelega ka mõnd veelgi asisemat 3 G ruuterit mis toetaks ka 7,2 MBit/sek suuremaid kiiruseid. Eks seni ajan siis läbi oma nutitelefoni wifi võrguga, seega päris ilma internetita ma õnneks peale Elioni ühenduse kadumist ma ei jäägi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2012 21:37:15 vasta tsitaadiga

DarkSky, kui peaks juhtuma, et tõesti ei saa, siis lennutan sulle linnulennult oma interneti sinu õuele. icon_wink.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DarkSky
HV kasutaja
DarkSky

liitunud: 06.01.2008




sõnum 15.03.2012 22:37:39 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
DarkSky, kui peaks juhtuma, et tõesti ei saa, siis lennutan sulle linnulennult oma interneti sinu õuele. icon_wink.gif icon_biggrin.gif


No sul ju Elisa Mint, samahästi võin ju ise ka selle võtta.
Tegelt nõme küll et mingi 400 m eemal külakeskuse majadesse jookseb korralik vasktelefoniliin ja sealt edasi peab Elion paljuks uut kaablit minuni vedada :S
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 15.03.2012 23:00:18 vasta tsitaadiga

DarkSky kirjutas:
LiivaneLord kirjutas:
DarkSky, kui peaks juhtuma, et tõesti ei saa, siis lennutan sulle linnulennult oma interneti sinu õuele. icon_wink.gif icon_biggrin.gif


No sul ju Elisa Mint, samahästi võin ju ise ka selle võtta.
Tegelt nõme küll et mingi 400 m eemal külakeskuse majadesse jookseb korralik vasktelefoniliin ja sealt edasi peab Elion paljuks uut kaablit minuni vedada :S


Mitte paha pärast - aga kas ta ei või seda vaadata äriprojektina - tasub/ei tasu.
Kui ei, siis ei tee.
See pole halvustamine, kõlab reaalsus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 16.03.2012 05:31:41 vasta tsitaadiga

DarkSky kirjutas:
LiivaneLord kirjutas:
DarkSky, kui peaks juhtuma, et tõesti ei saa, siis lennutan sulle linnulennult oma interneti sinu õuele. icon_wink.gif icon_biggrin.gif


No sul ju Elisa Mint, samahästi võin ju ise ka selle võtta.
Tegelt nõme küll et mingi 400 m eemal külakeskuse majadesse jookseb korralik vasktelefoniliin ja sealt edasi peab Elion paljuks uut kaablit minuni vedada :S

mnjah... oleks endal see liitumispunkt sedasi lähedal. paneks ise kaabli
mul lähim 5,1 km
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2012 10:10:04 vasta tsitaadiga

DarkSky kirjutas:
LiivaneLord kirjutas:
DarkSky, kui peaks juhtuma, et tõesti ei saa, siis lennutan sulle linnulennult oma interneti sinu õuele. icon_wink.gif icon_biggrin.gif


No sul ju Elisa Mint, samahästi võin ju ise ka selle võtta.
Tegelt nõme küll et mingi 400 m eemal külakeskuse majadesse jookseb korralik vasktelefoniliin ja sealt edasi peab Elion paljuks uut kaablit minuni vedada :S


kelle maa see 400m on? kui sinu enda, milles probleem, vea ise ära.

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2012 10:20:06 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
DarkSky kirjutas:
LiivaneLord kirjutas:
DarkSky, kui peaks juhtuma, et tõesti ei saa, siis lennutan sulle linnulennult oma interneti sinu õuele. icon_wink.gif icon_biggrin.gif


No sul ju Elisa Mint, samahästi võin ju ise ka selle võtta.
Tegelt nõme küll et mingi 400 m eemal külakeskuse majadesse jookseb korralik vasktelefoniliin ja sealt edasi peab Elion paljuks uut kaablit minuni vedada :S


kelle maa see 400m on? kui sinu enda, milles probleem, vea ise ära.

meil on elioni jagamispunkt 100m kaugusel. suht otse öeldi, et ise vöid omal maal kraavi kaevata, aga see ei tähenda, et nad lubavad ka kaabli sellesse paigaldada. samas jookseb ka ee postid ja vöimalus sinna kaabel panna, jälle ei lubata.

elion tahaks ise pakkuda täisteenuse jaamast koduni kaabli kraavi kaevamise koos kaabli sisse panekuga ja siis kasseerida raha icon_razz.gif

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2012 10:29:09 vasta tsitaadiga

Oled mõelnud, et äkki sellel on mingi point taga? Kui nemad ise teevad kõike, siis nad isiklikult saavad garanteerida kõige eest ka kvaliteeti ja korrasoleku garantii.
Kui osa tööd teeb klient ja pärast midagi katki peaks minema, siis Elion kehitab õlgu, et nemad ei tea midagi, sest kliendi süü - sitasti tegi, kohale kutsutakse VõsaPets ja möllu jätkub kauemaks.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2012 10:36:18 vasta tsitaadiga

lkits kirjutas:
Oled mõelnud, et äkki sellel on mingi point taga? Kui nemad ise teevad kõike, siis nad isiklikult saavad garanteerida kõige eest ka kvaliteeti ja korrasoleku garantii.
Kui osa tööd teeb klient, siis Elion kehitab õlgu, et nemad ei tea midagi, kohale kutsutakse VõsaPets ja möllu jätkub kauemaks.

Võsa Petsi vajavad need, kes tahavad kuulsust saada. Kasvõi 10 minutit teletähe staaritamist. Ma tahaks lihtsalt Elioni vötta, aga kuna ise kraavi ei tohi kopaga kaevata ja kaablit vedada jääb üle vaid alternatiivne internet. Nagunii alati enne kaabli kraavi kinni ajamist ja ühendamist tuleks testida asja toimivus üle. Seda pakub ka elion ise.

Pigem on asi siin see, et Elion ei viitsi paari kliendi pärast end ise liigutada, kui olemas on suured asulad. Alati saad ju pakkuda maal elavale vanamemmele EMT netipulka icon_smile.gif

OT: Eesti regionaalpoliitika näeb nagunii ette, et elu maal on vaid hulludele icon_smile.gif

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 16.03.2012 10:42:19 vasta tsitaadiga

Elion ja Eesti Energia nõuvad projekte ja kooskõlastusi jms. Ning projektid peavad olema tehtud ametlike, pädevate firmade / ettevõtjate poolt.
See kõik tehakse selleks, et mingi jama korral, kas EE-le või Elionile, turja ei kargataks mingi jama korral.
Tavapärane riskide maandamine, muud ei midagi.
-------------------------------------
Elisa teemasse kah, huvitav, kas suvel saab suurema peo ka Elisa poolt, kuna Elisa Mobiilinternet alustas oma lendu Eesti kohal 5 aastat tagasi. icon_cool.gif
Ja 5 aastat vastu pidanutele võiks Elisa teha küll kingituse, näiteks, aastase tasuta, piiramatu kiirusega interneti näol. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2012 10:44:03 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Elisa teemasse kah, huvitav, kas suvel saab suurema peo ka Elisa poolt, kuna Elisa Mobiilinternet alustas oma lendu Eesti kohal 5 aastat tagasi. icon_cool.gif
Ja 5 aastat vastu pidanutele võiks Elisa teha küll kingituse, näiteks, aastase tasuta, piiramatu kiirusega interneti näol. icon_biggrin.gif


Üldiselt on kingitused vaid uutele klientidele, vanad maksavad oma igakuist tasu ja sjo. Ma avastasin ka mingid ajad tagasi, et Elisa Mint Light on soodsamaks aastaga muutunud, aga ma maksan ikka eelmise hinnakirja järgi.

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2012 10:46:09 vasta tsitaadiga

Üks nali, mis oli, oli seoses Elisa kõnekaardiga. Kui selle soetasin, oli kõneminut 5 senti. Mingi aeg tuli sõnum, mis teatas, et nüüd on kõneminut 4 senti. Üsna uskumatu ja samas meeldiv oli seda näha. icon_razz.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 105, 106, 107 ... 235, 236, 237  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.