Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Samsung S22A350H horisontaalsed jooned ekraanil märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
MartW
HV vaatleja

liitunud: 17.06.2011




sõnum 09.03.2012 11:35:31 Samsung S22A350H horisontaalsed jooned ekraanil vasta tsitaadiga

Sai hiljuti hangitud just pealkirjas nimetatud uus monitor, kuid juba esimese paari päeva kasutamise juures on üks asi hakanud hirmsalt häirima, nimelt jooksevad terve ekraani ulatuses tihedalt üle ekraani sellised hallikad jooned, näha neid väga kerge ei ole, aga nad on siiski olemas. Näeb neid jooni just valgel ja heledal taustal, muidu mitte. Natuke sai ka googeldatud ning jäi kuskilt kõrva, et need jooned tingitud antud monitori Magic Angle funktsioonist.. Siiski imelik, ei tahaks seda väga uskuda, eelmised monitorid olnud kõik puhta pildiga ning sellel nüüd mingid jooned. Ehk oskab keegi midagi kommenteerida, kas see ongi lihtsalt selle monitori paratamatus või võib siin siiski olla tegemist mingisuguse defektiga ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 09.03.2012 15:43:00 vasta tsitaadiga

Vähemalt osa uut tüüpi (odav)monitorid kipuvad tundlikud olema küll igasugu puuduvate maanduste ja kehvade varjestuste suhtes.
Enda tuttaval oli sarnane probleem mingi odava ViewSonicuga ja siis oli hästi näha, kuidas ühe arvuti taga olid mürad peal ja teise taha mitte. Ning siis lõppeski asi sellega, et monitor jäi sellise külge, millega mürasid ekraanile ei tekkinud ja pere vanem monitor kolis siis omakorda ringi teise arvuti külge.
-------------------------------
Tuttav käis ka Euronicsis uurimas, sealt öeldi kohe, et need mürad on mingi kasutajapoolne jama ja et nemad seda ostetud monitori ringi ei vaheta.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MartW
HV vaatleja

liitunud: 17.06.2011




sõnum 09.03.2012 17:18:46 vasta tsitaadiga

niisiis sai nüüd proovitud ka seda monitori sülearvuti taga nii VGA kui ka HDMI ühendustega, kuid ei midagi, samamoodi need jooned olemas. Elekterivõrk peaks olema maandatud kodus.
Huvitav oleks just kuulda, et kas kellelgi on veel sama monitor ning kuidas teil pilti on.. Võibolla ongi tegemist lihtalt niivõrd kehva monitoriga, et siin polegi mõtet loota korralikku pilti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.03.2012 17:50:15 vasta tsitaadiga

Mul sama monitor ning on ka neid jooni näha, kui lähemalt uurida...
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MartW
HV vaatleja

liitunud: 17.06.2011




sõnum 09.03.2012 21:45:23 vasta tsitaadiga

Sai nüüd käidud mitmes poes ning uuritud samasuguseid monitore ning ei leidnud ühtegi, millel oleks sama asi olnud, nii et ikkagi oli minu monitori puhul tegemist defektse tootega ning sai pöörtutud tagasi poodi ja vahetatud ta välja ühe teise mudeli vastu.
Igaljuhul teistele siis soovituseks kui sama monitori lähete ostma, siis ei teeks paha kui teda juba poes kontrollida. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Samsung S22A350H horisontaalsed jooned ekraanil
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.