|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
revo1
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2009
|
24.02.2012 22:41:41
|
|
|
MelesMeles, Ei kutsunud treiler isegi vaatama, liiga psühh vist.
Winterwind, Treiler meeldib.vaatama varsti.
Edit:
Winterwind, 75% filmist ma naersin (teadmatul põhjusel, vb selle, et kunstiinimesed ongi sellised omamoodi väärastunud(loodan, et kedagi ei solvanud), 25% oli tuju suht sitt.)- soovitan ikkagi vaadata filmi, mis Winterwind soovitas. Iga uus kogemus ei jookse ju külge mööda maha:)
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hemmar
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
revo1
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2009
|
25.02.2012 01:49:14
|
|
|
IMDB skoor saab usaldada ainult siis, kui ta on kinos hetkel.
Soovitan vaadata:
V for vendetta
Inception
The girl with the draggon tattoo
Morning Glory
The Sorcerer's Apprentice
The curious case with benjamin button
Slumdog millionaire
The Lincoln Lawyer
Bad Teacher
Zookeeper
Unstoppable
300
RED
She's Out Of My League
Life after people
Tron Legacy
Gulliver's Travels
Death At A Funeral
Salt
Megamind
Cars 2
Kung fu Panda 2
Battle: Los Angeles(esimene film, mida ma kinos vaatamas käisin)
Season of the Witch
Rapuntsel
Puss in boots
Adventure of Tintin: Secret of the Unicorn
Journey 2 The Mysterious Island
50/50
Momento
Death race( teist osa ei soovita kellegi.... Esimene on hea(Y))
Mis siin ikka, krõpsud ja ligi ja filmi nautima:)
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
25.02.2012 02:05:32
|
|
|
| revo1 kirjutas: |
IMDB skoor saab usaldada ainult siis, kui ta on kinos hetkel.
Soovitan vaadata:
V for vendetta
Inception
The girl with the draggon tattoo
Morning Glory
The Sorcerer's Apprentice
The curious case with benjamin button
Slumdog millionaire
The Lincoln Lawyer
Bad Teacher
Zookeeper
Unstoppable
300
RED
She's Out Of My League
Life after people
Tron Legacy
Gulliver's Travels
Death At A Funeral
Salt
Megamind
Cars 2
Kung fu Panda 2
Battle: Los Angeles(esimene film, mida ma kinos vaatamas käisin)
Season of the Witch
Rapuntsel
Puss in boots
Adventure of Tintin: Secret of the Unicorn
Journey 2 The Mysterious Island
50/50
Momento
Death race( teist osa ei soovita kellegi.... Esimene on hea(Y))
Mis siin ikka, krõpsud ja ligi ja filmi nautima:) |
Dragon mitte Draggon.
Samuti, Memento, mitte Momento.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
revo1
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2009
|
25.02.2012 02:09:35
|
|
|
sry. ma mõttest kirjutasin.
Nüüd väike unefilm käima (How it's made) ja magama ära.
Heineken, tahad lisada midagi sinna listile või ära võtta?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
25.02.2012 02:20:21
|
|
|
| Heineken kirjutas: |
Immortals - Kuigi sellel on omad üsna suured vead küljes, on tegemist ikkagi haigelt awesome filmiga.
300 on way better drugs and far more awesome on üsna hea kirjeldus selle kohta. Tarsem Singh on ikka tore tegelane, nagu ka teiste tema filmide puhul, selle filmi visuaalne külg on lihtsalt karpi maani avav.  |
Täpselt vastupidine arvamus kujunes mul sellest. 300le ei küündinud ligilähedalegi, kogu stoori käis nii kiirelt - hops siin, hops seal. Polnud mingid developmenti.
Spoiler 
algul oli tühine bastard, sis killiti ema ära, sis sai kauaotsitud vibu, trukkis oraaklit, kaotas vibu ära ja suri ära. Mingit lugu nagu ei olnudki, ainult CGI veri ja killimine. "Jumalad" olid ka suhteliselt kasutud, Zeus ei lasknud isegi elektrit kordagi...
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
25.02.2012 04:51:02
|
|
|
Spoiler 
Stoori antud juhul ongi suuresti ebatähtis, paraku. Eks siin tule ootused mängu... mida ma sellelt filmilt ootasin oli äärmiselt loominguliselt lahendatud äktsion ja äärmiselt ilus visuaalne külg.
300'ga võrdlus oli puhtalt visuaalse külje ja äktsioni suhtes. Selliste filmide puhul on "stoori" seal selleks, et tegevust edasi viia uutesse kohtadesse kohtadesse jms, ei midagi muud. Mis Immortals puhul probleemseks jäi oligi minu meelest just see act 2 esimene pool, kuna hakati näiliselt "stoorit edendama", kuigi see on antud juhul ebamõistlik, kuna sedatüüpi lihtsakoelise action filmi eesmärk ongi stoorit võimalikult lihtsana hoida, kuna see lihtsalt pole tähtis siinkohal.
300 on ilmselgelt traditsionaalses mõttes parem film(kuigi ka mõnede vigadega, aga need on vähem silmapaistvad ja neid lihtsalt on koguseliselt vähem), aga maailmas on ruumi mõlema jaoks ja mõlemad on selles mõttes nauditavad, et päris selliseid filme pole eriti tehtud, reaalsus on see et mis need kaks filmi eriliseks teeb ongi puhtalt äärmiselt ilus ja hästi komponeeritud visuaalne külg ja awesome looking action.
The Rum Diary - Nagu ilmselt korduvalt mainitud, siis erilist struktuuri selles filmis ei ole, samas antud juhul sobib see üsnagi hästi kokku sellega... üldiselt, väga mõnus vaatamine. Nö spirituaalne järg Fear and Loathing in Las Vegas'le, mõneti õigustatud tiitel... aga tegelikult üldine toon on üsna erinev. Fear and Loathing on tore film, seda soovitan ka vaadata.
Johnny Depp'il vist miskine portreemaal pööningul vananemas...
revo1, miks ka mitte...
Little Miss Sunshine
Panic Room
Chinatown
Babel
Forbidden Planet
Blowup
The Passenger (1975)
Adaptation
Casablanca
Vampire's Kiss
Amelié
Groundhog Day
Be Kind Rewind
Sideways
The Usual Suspects
Trainspotting
Sunshine
The Science of Sleep
High Fidelity
Fitzcarraldo
Aguirre: The Wrath of God
Four Lions
High Anxiety
Blazing Saddles
History of the World: Part 1
Spaceballs
Falling Down
A Serious Man
Doomsday
Juno
Splice
The Fisher King
O Brother, Where Art Thou
The Big Lebowski
Coffee and Cigarettes
Clerks
Clerks 2
Ed Wood
Event Horizon
Amores Perros
21 Grams
Praeguseks vast piisab?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
25.02.2012 11:50:23
|
|
|
| tsitaat: |
Spoiler 
|
| tsitaat: |
| Omamoodi film. Tänud soovitamast. (y) |
Võta heaks. Ma vaatasin seda omal ajal 2-3 korda vist :). Praegu mõtlen, et võiks äkki uuesti üle vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
revo1
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2009
|
25.02.2012 20:48:01
|
|
|
| Heineken, need nii vanad filmid, et süda läheb pahaks.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
25.02.2012 21:20:44
|
|
|
Ei olnud vahva... ma ei tea... imal film oli.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hemmar
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2007
|
25.02.2012 21:41:32
|
|
|
| revo1 kirjutas: |
| Heineken, need nii vanad filmid, et süda läheb pahaks. |
Ma olen olnud sunnitud kooli tõttu enamus vanu klassikuid ära vaatama. On tõesti mõned mis tänapäeva mõistes ikka meeletult venivad, kuid samas on ka palju suurepäraselt head kraami. Seega ainult respekt Heinekenile, et ta siia teemasse ka miskit mainstreami välist kirjutab. Õpiks veel IMDb linkide kasutamise ka ära, oleks kohe päris vinks-vonks värk.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
25.02.2012 22:14:10
|
|
|
| revo1 kirjutas: |
| Heineken, need nii vanad filmid, et süda läheb pahaks. |
Nii vanad filmid et süda läheb pahaks? Filmi vanus siis kuidagimoodi ajab südant pahaks? Miks siis nii? Kahju igatahes... jääd paljust heast ilma sellise mõtteviisiga, aga eks ise tead.
Kui vana on siis sinu jaoks liiga vana film? Mõned olid küll üsna vanad, aga enamus siiski 90ndatest pea tänapäevani.
Vaata ka selline film ära nagu Pan's Labyrinth.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaarta
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2008
|
25.02.2012 23:16:01
|
|
|
#
viimati muutis Kaarta 15.01.2016 19:47:02, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
revo1
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2009
|
26.02.2012 00:55:20
|
|
|
Betamax, ma ei tea, kas kell on hiline, või ma olen juba nii haigeks jäänud, et ei suuda sinu lausest midagi välja lugeda. Ma lihtsalt ei suuda vaadata eelmise sajandi filme:)
nohu on ja kurk on valus
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estplayer
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2008
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
revo1
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2009
|
26.02.2012 01:01:03
|
|
|
Mulle ka Hugo meeldis. Natukene etteaimatav sisu oli, kui ta unes seda rongi nägi...
nesta, Kuna kinodesse tuleb? suht põnev tundub:P
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
26.02.2012 01:34:58
|
|
|
| Heineken kirjutas: |
Vaata ka selline film ära nagu Pan's Labyrinth.  |
Paar korda olen näinud - täitsa hea, aga eelneva "reklaami" (ajakirjandus jm) põhjal lootsin paar-kolm korda rohkem sellest. Eks see kipu tihtipeale nii olema, aga see õnneks päris põhjalik pettumus ei olnud siiski, sest film on hea. Lihtsalt mu lootused olid liiga kõrged.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
26.02.2012 06:11:52
|
|
|
Nuh jah, ma üldiselt üritan kõiksugu haipi kui sellist ignoreerida, või siis vähemalt mitte vaatama hakata oodates midagi spetsiifilist. Küll aga otsin aktiivselt filme mis võiksid mulle meeldida...
Il Deserto Rosso (The Red Desert) - Veel üks Antonioni film ühtlasi ka tema kõige esimene värvifilm... ja ta on ikka kenasti vaeva näinud sellega, et värvi ka otseselt ära kasutada, kinematograafia on lihtsalt võrratult ilus.
Antonioni filmid mulle üldiselt meeldivad ja see on ilmselt üks parematest... väga meeldiv vaatamine.
Curse of the Golden Flower - pidasin tõenäoliseks et tegemist on väga muljetavaldava filmiga ja üllatusin - osutus isegi paremaks kui oskasin arvata. Sama tegelase poolt tehtud, kes tegi filmi House of Flying Daggers. Mõneti sarnane sellega, aga palju... palju keerukam, samuti teistsugune visuaalne üldine stiil mõneti. Aga kuramuse ilus film. Väga väärt vaatamist, eeldusel et subtiitrite lugemine ei sega.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaarta
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2008
|
26.02.2012 13:41:18
|
|
|
#
viimati muutis Kaarta 15.01.2016 19:46:39, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
26.02.2012 17:42:55
|
|
|
The Adventures of Tintin - väga ilus vaadata ja üsna hea lugu, mulle meeldis. Julgen soovitada.
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
revo1
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2009
|
26.02.2012 19:26:58
|
|
|
Sama siin. Soovitan soojalt.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
26.02.2012 21:50:42
|
|
|
Hugost siis: absurdne lugu, pool filmi käib selle roboti ymber ja kui roboti toimima saab, siis see storyline unustatakse ja algab uus lugu. Mahavisatud 12,8 eurot
Oskarit neti vahendusel ka näeb?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
26.02.2012 21:55:00
|
|
|
| carlking kirjutas: |
| Oskarit neti vahendusel ka näeb? |
Hallivuud ju, nemad on nii ajast maas et kunagi aasta pärast võid oskareid VHS peal poes näha.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
27.02.2012 00:33:19
|
|
|
The Shining ja sellele kohe järgi Kubrick's Odyssey on üsna huvitav vaatamine tõesti.
Tänud SKGle, kes seda soovitas.
Muidugi iseseisvana on The Shining ka äärmiselt märkimisväärne film, igas mõttes.
viimati muutis Heineken 27.02.2012 04:49:41, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
27.02.2012 06:55:06
|
|
|
Black Dynamite -
Naeruväärselt awesome blaxploitation spoof film.
Happy Feet - Üllatavalt äge film, esialgu ootasin toredat kuid pealiskaudset ajaviidet, aga tundub et on midagi enamat. Väga tore meeldiv vaatamine igatahes.
Muidugi see ka just paha ei tee, et see on pingviinidest.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
27.02.2012 09:39:27
|
|
|
| Oskarid on tänase showga küll end ise täielikult nurka mänginud. Võitjad olid juba ette teada + valikud on nii mõneski kategoorias enam kui kahtlased.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
28.02.2012 03:23:41
|
|
|
The Blues Brothers - Täielik komöödia klassika.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
28.02.2012 15:38:03
|
|
|
| uus ghost rider suht meh
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
revo1
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2009
|
28.02.2012 16:51:46
|
|
|
| Food inc- hariv film, kui Mc-is käite.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
01.03.2012 05:34:24
|
|
|
Office Space - tore filmiklassika.
Mõneti kartsin, et nüüd uuesti vaadates tundub halvem kui need korrad kui kunagi nähtud... aga tundub et mitte. Niiet see ka hea, et nö peab ajahambale vastu.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
revo1
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2009
|
03.03.2012 02:12:50
|
|
|
Jonny English reborn - Lihtsalt puhas inglise huumor.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
03.03.2012 07:24:15
|
|
|
After Hours - Veider komöödiataoline film Scorsese poolt. Väga veidralt huvitav vaatamine.
Absurdselt naljakas.
Soovitan väga.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
03.03.2012 13:51:38
|
|
|
Tomorrow, vaata paar postitust ülespoole
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
04.03.2012 05:04:44
|
|
|
| The Adventures of Baron Munchausen - Endiselt kuramuse äge film, nagu Terry Gilliami filmidel ikka kombeks...
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matti
HV veteran

liitunud: 24.01.2007
|
04.03.2012 05:48:21
|
|
|
| carlking kirjutas: |
Hugost siis: absurdne lugu, pool filmi käib selle roboti ymber ja kui roboti toimima saab, siis see storyline unustatakse ja algab uus lugu. Mahavisatud 12,8 eurot |
Meh, I liked it.
Lugu iseenesest oli tore ja see roboti-teema ilmselgelt ületähtsustatud. See polnudki ju filmi point.
Visuaalselt super teos, tavaliselt kutsuvad 3D-filmid minus esile okserefleksi...
_________________
Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
04.03.2012 22:31:14
|
|
|
The Third Man - Kurat kui hea film see on... ilmselt üks parimaid mida kunagi näinud. Visuaalne külg on minu maitsele ka väga meeltmööda.
Üldiselt võiks seda filmihuvilistele kohustuslikuks vaatamiseks nimetada, eriti kellele noir tüüpi filmid meeldivad. Kuna see on tõesti täielik meistriteos.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
05.03.2012 03:00:57
|
|
|
Tower Heist sai just vaadatud ja täitsa ok 7/10 ...kiire ja sujuv film,igav ei haka õnneks
eelpoolmainitud Real Steel oli kah täiesti vaadatav
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
05.03.2012 03:02:50
|
|
|
| Just Like Heaven - pretty good, as far as these things go.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draax
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
05.03.2012 15:26:39
|
|
|
| tont23, Tower Heist mulle ka meeldis. Stilleri filmid on viimasel ajal magedaks läinud, see oli päris hea ja omanäoline. Selline Stiller-meets-ocean-eleven. Annan ka 7/10
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Black66
HV Guru

liitunud: 17.11.2005
|
07.03.2012 14:51:47
|
|
|
What's Your Number? 5/10
Üsna imal komöödia/romantikafilm, ega ei oodanudgi midagi erilist. Ajaviiteks käib kah.
Johnny English Reborn 6/10
Keegi siin kiitis, et hea Inglise huumor. Ma ei ta, kas olen mina loll või mis värk on, aga mul oli siiani ikka tiba teistsugune arusaam Inglise huumorist olnud. Ehk et jällegi ei midagi erilist, polnud nagu kohtagi, mis naerma ajaks, samas siiski parem, kui What's Your Number.
Tower Heist 6,5/10
Üllataval kombel oli isegi päris vaadatav. Kartsin hullemat. Kuigi mulle E.Murphy pole kunagi näitlejana meeldinud.
|
|
| Kommentaarid: 419 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|