Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 332, 333, 334  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2012 21:16:17 vasta tsitaadiga

50/50
http://www.imdb.com/title/tt1306980/

Väga hea film thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2012 21:24:26 vasta tsitaadiga

http://www.imdb.com/title/tt0341569/
Self Medicated

Täitsa ok.

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
revo1
HV kasutaja
revo1

liitunud: 22.06.2009




sõnum 24.02.2012 22:41:41 vasta tsitaadiga

MelesMeles, Ei kutsunud treiler isegi vaatama, liiga psühh vist.
Winterwind, Treiler meeldib.vaatama varsti.

Edit:
Winterwind, 75% filmist ma naersin (teadmatul põhjusel, vb selle, et kunstiinimesed ongi sellised omamoodi väärastunud(loodan, et kedagi ei solvanud), 25% oli tuju suht sitt.)- soovitan ikkagi vaadata filmi, mis Winterwind soovitas. Iga uus kogemus ei jookse ju külge mööda maha:)
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2012 00:34:06 vasta tsitaadiga

50/50 naljad olid jah päris head ja lugu südamlik.. aga samas see stsenaarium oli küll nii etteaimatav kui vähegi olla saab. 7/10
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
revo1
HV kasutaja
revo1

liitunud: 22.06.2009




sõnum 25.02.2012 01:49:14 vasta tsitaadiga

IMDB skoor saab usaldada ainult siis, kui ta on kinos hetkel.

Soovitan vaadata:
V for vendetta
Inception
The girl with the draggon tattoo
Morning Glory
The Sorcerer's Apprentice
The curious case with benjamin button
Slumdog millionaire
The Lincoln Lawyer
Bad Teacher
Zookeeper
Unstoppable
300
RED
She's Out Of My League
Life after people
Tron Legacy
Gulliver's Travels
Death At A Funeral
Salt
Megamind
Cars 2
Kung fu Panda 2
Battle: Los Angeles(esimene film, mida ma kinos vaatamas käisin)
Season of the Witch
Rapuntsel
Puss in boots
Adventure of Tintin: Secret of the Unicorn
Journey 2 The Mysterious Island
50/50
Momento
Death race( teist osa ei soovita kellegi.... Esimene on hea(Y))

Mis siin ikka, krõpsud ja beer_yum.gif ligi ja filmi nautima:)
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2012 02:05:32 vasta tsitaadiga

revo1 kirjutas:
IMDB skoor saab usaldada ainult siis, kui ta on kinos hetkel.

Soovitan vaadata:
V for vendetta
Inception
The girl with the draggon tattoo
Morning Glory
The Sorcerer's Apprentice
The curious case with benjamin button
Slumdog millionaire
The Lincoln Lawyer
Bad Teacher
Zookeeper
Unstoppable
300
RED
She's Out Of My League
Life after people
Tron Legacy
Gulliver's Travels
Death At A Funeral
Salt
Megamind
Cars 2
Kung fu Panda 2
Battle: Los Angeles(esimene film, mida ma kinos vaatamas käisin)
Season of the Witch
Rapuntsel
Puss in boots
Adventure of Tintin: Secret of the Unicorn
Journey 2 The Mysterious Island
50/50
Momento
Death race( teist osa ei soovita kellegi.... Esimene on hea(Y))

Mis siin ikka, krõpsud ja beer_yum.gif ligi ja filmi nautima:)

Dragon mitte Draggon.
Samuti, Memento, mitte Momento. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
revo1
HV kasutaja
revo1

liitunud: 22.06.2009




sõnum 25.02.2012 02:09:35 vasta tsitaadiga

sry. ma mõttest kirjutasin.
Nüüd väike unefilm käima (How it's made) ja magama ära. thumbs_up.gif
Heineken, tahad lisada midagi sinna listile või ära võtta?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2012 02:20:21 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Immortals - Kuigi sellel on omad üsna suured vead küljes, on tegemist ikkagi haigelt awesome filmiga. thumbs_up.gif
300 on way better drugs and far more awesome on üsna hea kirjeldus selle kohta. Tarsem Singh on ikka tore tegelane, nagu ka teiste tema filmide puhul, selle filmi visuaalne külg on lihtsalt karpi maani avav. icon_smile.gif

Täpselt vastupidine arvamus kujunes mul sellest. 300le ei küündinud ligilähedalegi, kogu stoori käis nii kiirelt - hops siin, hops seal. Polnud mingid developmenti.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2012 04:51:02 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


The Rum Diary - Nagu ilmselt korduvalt mainitud, siis erilist struktuuri selles filmis ei ole, samas antud juhul sobib see üsnagi hästi kokku sellega... üldiselt, väga mõnus vaatamine. Nö spirituaalne järg Fear and Loathing in Las Vegas'le, mõneti õigustatud tiitel... aga tegelikult üldine toon on üsna erinev. Fear and Loathing on tore film, seda soovitan ka vaadata.
Johnny Depp'il vist miskine portreemaal pööningul vananemas...

revo1, miks ka mitte...
Little Miss Sunshine
Panic Room
Chinatown
Babel
Forbidden Planet
Blowup
The Passenger (1975)
Adaptation
Casablanca
Vampire's Kiss
Amelié
Groundhog Day
Be Kind Rewind
Sideways
The Usual Suspects
Trainspotting
Sunshine
The Science of Sleep
High Fidelity
Fitzcarraldo
Aguirre: The Wrath of God
Four Lions
High Anxiety
Blazing Saddles
History of the World: Part 1
Spaceballs
Falling Down
A Serious Man
Doomsday
Juno
Splice
The Fisher King
O Brother, Where Art Thou
The Big Lebowski
Coffee and Cigarettes
Clerks
Clerks 2
Ed Wood
Event Horizon
Amores Perros
21 Grams

Praeguseks vast piisab?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2012 11:50:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Spoiler Spoiler Spoiler

tsitaat:
Omamoodi film. Tänud soovitamast. (y)
Võta heaks. Ma vaatasin seda omal ajal 2-3 korda vist :). Praegu mõtlen, et võiks äkki uuesti üle vaadata.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
revo1
HV kasutaja
revo1

liitunud: 22.06.2009




sõnum 25.02.2012 20:48:01 vasta tsitaadiga

Heineken, need nii vanad filmid, et süda läheb pahaks.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2012 21:20:44 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Võtsin homseks piletid: http://www.forumcinemas.ee/Event/296869/

Tundub vahva olevat.

Spoiler Spoiler Spoiler


Ei olnud vahva... ma ei tea... imal film oli.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2012 21:41:32 vasta tsitaadiga

revo1 kirjutas:
Heineken, need nii vanad filmid, et süda läheb pahaks.


Ma olen olnud sunnitud kooli tõttu enamus vanu klassikuid ära vaatama. On tõesti mõned mis tänapäeva mõistes ikka meeletult venivad, kuid samas on ka palju suurepäraselt head kraami. Seega ainult respekt Heinekenile, et ta siia teemasse ka miskit mainstreami välist kirjutab. Õpiks veel IMDb linkide kasutamise ka ära, oleks kohe päris vinks-vonks värk.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2012 22:14:10 vasta tsitaadiga

revo1 kirjutas:
Heineken, need nii vanad filmid, et süda läheb pahaks.

eusa_think.gif
Nii vanad filmid et süda läheb pahaks? Filmi vanus siis kuidagimoodi ajab südant pahaks? Miks siis nii? Kahju igatahes... jääd paljust heast ilma sellise mõtteviisiga, aga eks ise tead. icon_smile.gif
Kui vana on siis sinu jaoks liiga vana film? Mõned olid küll üsna vanad, aga enamus siiski 90ndatest pea tänapäevani.

Vaata ka selline film ära nagu Pan's Labyrinth. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2012 23:12:55 vasta tsitaadiga

revo1 kirjutas:
Heineken, need nii vanad filmid, et süda läheb pahaks.

Saan sust täiesti aru. Need filmid on nii 5 minutit tagasi.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2012 23:16:01 vasta tsitaadiga

#

viimati muutis Kaarta 15.01.2016 19:47:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
revo1
HV kasutaja
revo1

liitunud: 22.06.2009




sõnum 26.02.2012 00:55:20 vasta tsitaadiga

Betamax, ma ei tea, kas kell on hiline, või ma olen juba nii haigeks jäänud, et ei suuda sinu lausest midagi välja lugeda. Ma lihtsalt ei suuda vaadata eelmise sajandi filme:) thumbs_up.gif

nohu on ja kurk on valus icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estplayer
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2008




sõnum 26.02.2012 00:57:33 vasta tsitaadiga

Käisin Hugot vaatamas, tõeliselt vinge film heade näitlejatega thumbs_up.gif
http://www.imdb.com/title/tt0970179/
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
revo1
HV kasutaja
revo1

liitunud: 22.06.2009




sõnum 26.02.2012 01:01:03 vasta tsitaadiga

Mulle ka Hugo meeldis. Natukene etteaimatav sisu oli, kui ta unes seda rongi nägi...
nesta, Kuna kinodesse tuleb? suht põnev tundub:P
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2012 01:07:19 vasta tsitaadiga

revo1 kirjutas:
Betamax, ma ei tea, kas kell on hiline, või ma olen juba nii haigeks jäänud, et ei suuda sinu lausest midagi välja lugeda. Ma lihtsalt ei suuda vaadata eelmise sajandi filme:) thumbs_up.gif

nohu on ja kurk on valus icon_rolleyes.gif

Seal on selle sajandi filme ka päris palju.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2012 01:34:58 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:

Vaata ka selline film ära nagu Pan's Labyrinth. thumbs_up.gif

Paar korda olen näinud - täitsa hea, aga eelneva "reklaami" (ajakirjandus jm) põhjal lootsin paar-kolm korda rohkem sellest. Eks see kipu tihtipeale nii olema, aga see õnneks päris põhjalik pettumus ei olnud siiski, sest film on hea. Lihtsalt mu lootused olid liiga kõrged.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2012 06:11:52 vasta tsitaadiga

Nuh jah, ma üldiselt üritan kõiksugu haipi kui sellist ignoreerida, või siis vähemalt mitte vaatama hakata oodates midagi spetsiifilist. Küll aga otsin aktiivselt filme mis võiksid mulle meeldida...

Il Deserto Rosso (The Red Desert) - Veel üks Antonioni film ühtlasi ka tema kõige esimene värvifilm... ja ta on ikka kenasti vaeva näinud sellega, et värvi ka otseselt ära kasutada, kinematograafia on lihtsalt võrratult ilus.
Antonioni filmid mulle üldiselt meeldivad ja see on ilmselt üks parematest... väga meeldiv vaatamine.

Curse of the Golden Flower - pidasin tõenäoliseks et tegemist on väga muljetavaldava filmiga ja üllatusin - osutus isegi paremaks kui oskasin arvata. Sama tegelase poolt tehtud, kes tegi filmi House of Flying Daggers. Mõneti sarnane sellega, aga palju... palju keerukam, samuti teistsugune visuaalne üldine stiil mõneti. Aga kuramuse ilus film. Väga väärt vaatamist, eeldusel et subtiitrite lugemine ei sega.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2012 13:41:18 vasta tsitaadiga

#

viimati muutis Kaarta 15.01.2016 19:46:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2012 17:42:55 vasta tsitaadiga

The Adventures of Tintin - väga ilus vaadata ja üsna hea lugu, mulle meeldis. Julgen soovitada.
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
revo1
HV kasutaja
revo1

liitunud: 22.06.2009




sõnum 26.02.2012 19:26:58 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:
The Adventures of Tintin - väga ilus vaadata ja üsna hea lugu, mulle meeldis. Julgen soovitada.

Sama siin. Soovitan soojalt. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2012 21:50:42 vasta tsitaadiga

Hugost siis: absurdne lugu, pool filmi käib selle roboti ymber ja kui roboti toimima saab, siis see storyline unustatakse ja algab uus lugu. Mahavisatud 12,8 eurot icon_biggrin.gif

Oskarit neti vahendusel ka näeb?

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2012 21:55:00 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Oskarit neti vahendusel ka näeb?

Hallivuud ju, nemad on nii ajast maas et kunagi aasta pärast võid oskareid VHS peal poes näha.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2012 00:33:19 vasta tsitaadiga

The Shining ja sellele kohe järgi Kubrick's Odyssey on üsna huvitav vaatamine tõesti. thumbs_up.gif
Tänud SKGle, kes seda soovitas. icon_smile.gif

Muidugi iseseisvana on The Shining ka äärmiselt märkimisväärne film, igas mõttes.


viimati muutis Heineken 27.02.2012 04:49:41, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 27.02.2012 03:34:30 vasta tsitaadiga

Modern Times http://www.imdb.com/title/tt0027977/ väärt film. Üldse soovitan mõnda Chaplini filmi vaadata.
The Great Dictator on super film temalt: http://www.imdb.com/title/tt0032553/

Charlie Chaplin receiving an Honorary Oscar


Spoiler Spoiler Spoiler


originaalis pidavat see olema 12-minute standing ovation. vot selline mees oli
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2012 06:55:06 vasta tsitaadiga

Black Dynamite - rofl.gif thumbs_up.gif
Naeruväärselt awesome blaxploitation spoof film.

Happy Feet - Üllatavalt äge film, esialgu ootasin toredat kuid pealiskaudset ajaviidet, aga tundub et on midagi enamat. Väga tore meeldiv vaatamine igatahes. icon_smile.gif
Muidugi see ka just paha ei tee, et see on pingviinidest. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2012 09:39:27 vasta tsitaadiga

Oskarid on tänase showga küll end ise täielikult nurka mänginud. Võitjad olid juba ette teada + valikud on nii mõneski kategoorias enam kui kahtlased.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2012 03:23:41 vasta tsitaadiga

The Blues Brothers - Täielik komöödia klassika. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 28.02.2012 15:38:03 vasta tsitaadiga

uus ghost rider suht meh
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
revo1
HV kasutaja
revo1

liitunud: 22.06.2009




sõnum 28.02.2012 16:51:46 vasta tsitaadiga

Food inc- hariv film, kui Mc-is käite.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2012 22:35:18 vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:
Modern Times http://www.imdb.com/title/tt0027977/ väärt film. Üldse soovitan mõnda Chaplini filmi vaadata.
The Great Dictator on super film temalt: http://www.imdb.com/title/tt0032553/

Charlie Chaplin receiving an Honorary Oscar


Spoiler Spoiler Spoiler


originaalis pidavat see olema 12-minute standing ovation. vot selline mees oli

http://www.imdb.com/title/tt0103939/
Eluloofilm oli ka päris hea.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2012 05:34:24 vasta tsitaadiga

Office Space - tore filmiklassika. thumbs_up.gif
Mõneti kartsin, et nüüd uuesti vaadates tundub halvem kui need korrad kui kunagi nähtud... aga tundub et mitte. Niiet see ka hea, et nö peab ajahambale vastu. icon_smile.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 01.03.2012 13:35:01 vasta tsitaadiga

Avengers Assemble: http://youtu.be/NPoHPNeU9fc
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2012 23:32:05 vasta tsitaadiga

This Must Be the Place
http://www.imdb.com/title/tt1440345/

Päris huvitav vaatamine..
Hea muusika, ilus loodus ja omamoodi stoori..
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
revo1
HV kasutaja
revo1

liitunud: 22.06.2009




sõnum 03.03.2012 02:12:50 vasta tsitaadiga

Jonny English reborn - Lihtsalt puhas inglise huumor. icon_razz.gif beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2012 07:24:15 vasta tsitaadiga

After Hours - Veider komöödiataoline film Scorsese poolt. Väga veidralt huvitav vaatamine. thumbs_up.gif
Absurdselt naljakas.
Soovitan väga.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.03.2012 11:58:10 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 03.03.2012 13:51:38 vasta tsitaadiga

Tomorrow, vaata paar postitust ülespoole icon_razz.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2012 05:04:44 vasta tsitaadiga

The Adventures of Baron Munchausen - Endiselt kuramuse äge film, nagu Terry Gilliami filmidel ikka kombeks...
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2012 05:48:21 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Hugost siis: absurdne lugu, pool filmi käib selle roboti ymber ja kui roboti toimima saab, siis see storyline unustatakse ja algab uus lugu. Mahavisatud 12,8 eurot icon_biggrin.gif
Meh, I liked it.
Lugu iseenesest oli tore ja see roboti-teema ilmselgelt ületähtsustatud. See polnudki ju filmi point.
Visuaalselt super teos, tavaliselt kutsuvad 3D-filmid minus esile okserefleksi... icon_razz1.gif

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2012 22:31:14 vasta tsitaadiga

The Third Man - Kurat kui hea film see on... ilmselt üks parimaid mida kunagi näinud. Visuaalne külg on minu maitsele ka väga meeltmööda.
Üldiselt võiks seda filmihuvilistele kohustuslikuks vaatamiseks nimetada, eriti kellele noir tüüpi filmid meeldivad. Kuna see on tõesti täielik meistriteos.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2012 22:36:32 vasta tsitaadiga

The Rum Diary
http://www.imdb.com/title/tt0376136/

Paras möga. Kaks tundi mittemidagi.
Depp on ka igas filmis täpselt samasugune.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2012 03:00:57 vasta tsitaadiga

Tower Heist sai just vaadatud ja täitsa ok 7/10 ...kiire ja sujuv film,igav ei haka õnneks icon_smile.gif

eelpoolmainitud Real Steel oli kah täiesti vaadatav icon_wink.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2012 03:02:50 vasta tsitaadiga

Just Like Heaven - pretty good, as far as these things go.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2012 15:26:39 vasta tsitaadiga

tont23, Tower Heist mulle ka meeldis. Stilleri filmid on viimasel ajal magedaks läinud, see oli päris hea ja omanäoline. Selline Stiller-meets-ocean-eleven. Annan ka 7/10
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2012 14:51:47 vasta tsitaadiga

What's Your Number? 5/10
Üsna imal komöödia/romantikafilm, ega ei oodanudgi midagi erilist. Ajaviiteks käib kah.

Johnny English Reborn 6/10
Keegi siin kiitis, et hea Inglise huumor. Ma ei ta, kas olen mina loll või mis värk on, aga mul oli siiani ikka tiba teistsugune arusaam Inglise huumorist olnud. Ehk et jällegi ei midagi erilist, polnud nagu kohtagi, mis naerma ajaks, samas siiski parem, kui What's Your Number.

Tower Heist 6,5/10
Üllataval kombel oli isegi päris vaadatav. Kartsin hullemat. Kuigi mulle E.Murphy pole kunagi näitlejana meeldinud.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 332, 333, 334  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.