Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto IV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 279, 280, 281 ... 294, 295, 296  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 26.02.2012 21:30:11 vasta tsitaadiga

Youtube Tutorialid selleks...

Spoiler Spoiler Spoiler


Mina juhendusin nendest ja kõik sai väga hästi paika, ise tuleb palju katsetada ja proovida milline väärtus kõige rohkem meelt mööda!
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nitramra
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2003




sõnum 26.02.2012 21:50:10 vasta tsitaadiga

kas keegi siit kasutab icenhancer 2.0'i, Beter City Textures by 0hiena0 ja realistic car mod pack v4 korraga?
tegin clean installi, updatesin 1.0.4.0 peale ja kopeerisin scripthookdotnet + IV.FileCheckFix GTA IV root folderisse aga ikka mängu laadides paneb pildi tasku. lasin kõik seadistuse maha niiet savetud autod ei tohiks probleemiks olla.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
J_V
HV vaatleja
J_V

liitunud: 03.04.2011




sõnum 27.02.2012 09:41:30 vasta tsitaadiga

Kasutasin vahepeal icehanceri ja realistlic car packi korraga, töötas küll ilusti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 27.02.2012 10:49:33 vasta tsitaadiga

Olen proovinud gta4 käima saada koos ICenhacer2'ga, steam versioon. Sai proovitud ka värskelt installitud gta 4 puhul, kuid ei saa seda tööle. Loadimise lõpus viksab mängust välja lihtsalt.
Kuidas teie tööle saate selle? Proovinud ka 1.35 versiooni, sama tulemus.
Edit: vajalikud uuendused mängule said tehtud.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainisk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2012 12:58:44 vasta tsitaadiga

Kas see Icenhacer tahab palju ressursi arvutilt?

ja saab keegi mulle järgnevad originaal failid jagada.
(gta.dat, images.txt) common->data

_________________
( -_・) ︻デ═一 ▸
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2012 14:50:48 vasta tsitaadiga

Suht palju sööb jah. Endal high peal jookseb GTA4 normaalselt, kuid kui Icenhaceri peale lasin, tuli päris julm lag sisse.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2012 16:55:08 vasta tsitaadiga

rainisk, http://www.upload.ee/files/2114370/gta_failid.rar.html
Proovin ka selle icenhancer ära
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterGTX
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2009




sõnum 27.02.2012 21:32:45 vasta tsitaadiga

kuidas se icenhancer 2.0 korralikult tööle saada ?panin selle peale ja töötas ka aga pilt oli kuidagi läikiv ja varjud ei olnud paigas või ma ei oskagi seletada seda icon_biggrin.gif. kas pean kuskilt mingi graafika sätted maha võtma midagi ?ja kas se snow modiga ka töötab,kuna icenhancer 2.0 korralikult ei töötanud siis panin snow modi peale mis on päris äge icon_biggrin.gif .keegi teab kuidas neid savegame tööle saab?olen proovind igatpidi aga ei saa icon_sad.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fomoco.
HV vaatleja

liitunud: 25.10.2009




sõnum 28.02.2012 22:31:10 vasta tsitaadiga

Milline on parim crack ja millised path`id peale panna?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2012 22:58:01 vasta tsitaadiga

Tundub, et hakkas ka mul 1.0.7.0 patchiga lõpuks täitsa normaalselt tööle. Vb oli tõesti cracki viga, kuna susisin patchide ja crackidega seal üsna palju.

Igatahes kui soovid ka lives mängida, siis pead nii või naa 1.0.7.0-i peale toppima. Kui aga pelad offlines, siis eks ise mässa veidike nende patchidega ja vaata, millisega sul paremini jookseb, kuna olen tähele pannud siin teisigi HV-lasi, kellel ka mõned uuemad patchid ei taha hästi joosta.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2012 00:34:35 vasta tsitaadiga

1.0.4 oli pärishea, sellisel juhul oled ainult offline.
Küsiks seda, et keegi EFLC mängib võrgus?
Olen paaril õhtul proovinud, aga ei leia mitte ühtegi serverit. icon_sad.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sireq
HV kasutaja
sireq

liitunud: 20.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2012 00:50:43 vasta tsitaadiga

puik17 kirjutas:
1.0.4 oli pärishea, sellisel juhul oled ainult offline.
Küsiks seda, et keegi EFLC mängib võrgus?
Olen paaril õhtul proovinud, aga ei leia mitte ühtegi serverit. icon_sad.gif

mängin ja mängitakse , põhiliselt freeroami

_________________
Steam
Origin: EP1CNESSS
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2012 00:52:26 vasta tsitaadiga

Mina vahete vahel igavusest pelan GTA4 MP, peamiselt EFLC-i TBoGT-d. Seal vist ongi kõige rohkem servereid (keskmiselt umbes 15 tükki on olnud alati, kui ma mängima olen läinud). TLAD-s ja tavalise GTA4 MP-s olen leidnud keskmiselt siiski märgatavalt vähem servereid ning mille tõttu ei raatsi eriti ka nendes pelada.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2012 11:06:11 vasta tsitaadiga

Müstika, ikka ei jookse mäng kohe üldse.
Sai oma masinasse pandud nüüd 8 Gb mälu, mõtlesin et prooviks gta'd uuesti. Multiplayerit mängides isegi kõik low settingutega on fps mingi 30 tuuri ja kogaeg kukub 20 kanti. No ei saa nii nõudlik see mäng ka olla.
Mingeid nõuandeid?

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 29.02.2012 11:10:33 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Müstika, ikka ei jookse mäng kohe üldse.
Sai oma masinasse pandud nüüd 8 Gb mälu, mõtlesin et prooviks gta'd uuesti. Multiplayerit mängides isegi kõik low settingutega on fps mingi 30 tuuri ja kogaeg kukub 20 kanti. No ei saa nii nõudlik see mäng ka olla.
Mingeid nõuandeid?


xbox ?

Sitt port. Jurada võid kaua ja ei saagi mingit head tulemust.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2012 15:20:56 vasta tsitaadiga

Tal on siiski arvuti, konsoolile teatavasti mälu juurde ei saa lisada.

Aga proovi mõnda muud patchi või siis teisi videodraivereid (s.h võib proovida ka vanemaid).
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2012 17:49:50 vasta tsitaadiga

Kuna gta oli rohkem siuke kõrvaline mõte, siis ei hakka drivereid küll vahetama selleks. Kas üldse muu patchiga MP toimib?
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2012 18:00:11 vasta tsitaadiga

painkillah, MP toimib ainult viimase pätsiga.
Isegi ma oma i3 , 4gb rammu ja HD5670 saan kõik seaded kõige kõrgema peal ca 35 fpsi kanti @ 1080p.
Kui mediumi peale panna, siis tuleb isegi rohkem, pole mõõtnud.
Samas AMD X3'ga oli mul ka probleeme.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2012 18:01:20 vasta tsitaadiga

Ainult 1.0.7.0 patchga töötab ka live jah... Seetõttu alati ei saa olla ka tegelikult see ainuke lahendus.
Aga no siiski võiksid videodraivereid üritada muuta. Ei usu, et mõned vanemad draiverid hakkavad nüüd teistele mängudele vms halvasti mõjuma. Endal ka AMD kaardil eelmise aasta suve oma, mis töötab laitmatult ja mitu korda paremini mängudes, kui uute draiveritega.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2012 18:05:30 vasta tsitaadiga

Peab vist viitsimise leidma siis. Praegu tuli meelde, et kui soetasin omale Athlon X2 asemel selle Phenom X3 (ja muutsin ta X4 neljatuumaliseks), sai 4 giga rammu ja 5770ga isegi vahepeal medium sätted mängitud miski 45 fps keskmiselt. Alla 30 ei dropinud. Peale seda on olnud üks wini reinstall uuele kettale. On siis tõesti videodraiver sellise paugu pannud, et ca 2x drop kuigi sätted täiesti nulli kistud?
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fomoco.
HV vaatleja

liitunud: 25.10.2009




sõnum 03.03.2012 21:53:30 vasta tsitaadiga

Kas veidi nihkes pilt on pachidega parandatav?
Paremast servas on ca 3cm must triip.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2012 21:58:07 vasta tsitaadiga

painkillah, on sul crack peal? Kui jah, siis ürita cracke muuta. Ning siiski võiksid ju ka proovida vanemaid videodraivereid peale lasta. Muidu ei saagi teada, kas selles probleem.

fomoco., Kuid proovi teisi patche? Vb viga ka videodraiverites.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henryKI11
HV kasutaja
henryKI11

liitunud: 03.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2012 22:23:55 vasta tsitaadiga

kui keegi veel ei tea siis siit saab häid mode
http://modmygta.com/
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainisk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2012 12:58:46 vasta tsitaadiga

henryKI11 kirjutas:
kui keegi veel ei tea siis siit saab häid mode
http://modmygta.com/


Seal peab registreerima ju :S

_________________
( -_・) ︻デ═一 ▸
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2012 14:19:00 vasta tsitaadiga

rainisk kirjutas:
henryKI11 kirjutas:
kui keegi veel ei tea siis siit saab häid mode
http://modmygta.com/


Seal peab registreerima ju :S


Nii? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2012 17:31:35 vasta tsitaadiga

GTA4 jaoks seal küll suurt midagi polnud, mõni auto ja paar relva.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ProTec
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2012 21:38:37 Asiloader vasta tsitaadiga

Keegi viitsib AsiLoaderi Uploadi panna (1.0.4.0 jaoks)
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heikz
HV kasutaja
Heikz

liitunud: 10.07.2010




sõnum 04.03.2012 21:51:04 vasta tsitaadiga

Kõige asjalikum koht GTA modide jaoks on ikkagi http://www.gtainside.com/en/news.php icon_wink.gif. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fomoco.
HV vaatleja

liitunud: 25.10.2009




sõnum 12.03.2012 17:57:03 vasta tsitaadiga

fomoco. kirjutas:
Kas veidi nihkes pilt on pachidega parandatav?
Paremast servas on ca 3cm must triip.



Dual monitor ajas pildi nihkesse.
Mängimiseks pean ühe monitori tagant ära võtma.

Mul on suht lahja arvuti, kuigi minimum on täidetud.
Mafia2 jookseb paremini ja näeb ilusam välja.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2012 00:06:20 vasta tsitaadiga

Küsimus laiale ringile, nimelt mingiaeg tahtsin oma mängule car-packi selga ajada, mis loomulikult ebaõnnestus, sai mäng maha lastud ja uuesti installides lööb installides ette error ja catastrophic failure..

Olen juba proovinud mängu teisse kohta installida ja registrit puhastada CCleaner-iga, samuti ka kõik failid arvutist eemaldada gta 4-ga seoses, ikka pole edu.

Tegemist originaal plaadiga ja teises arvutis installis asi ilusti ära ilma probleemideta.

Kas sellele on lahendust ?
Googlis tuulates on paljudel see mure kuid lahendust nagu väga pole märgitud, windows-i ei soovi kohe mitte maha ja peale lasta, kuna clean install toimus ligi kuu tagasi, arvuti on pahalastest puhas ja soft legaalne.

Tervitades.
Silver
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2012 00:56:11 vasta tsitaadiga

RKsilver, tuleta vana head ütlust meelde "kui ei ole rauas asi, siis on ikka format abiks" icon_wink.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
UnknowFunk

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2012 17:21:54 vasta tsitaadiga

Mängust siis hetkel 58% läbi tehtud, üldiselt alles avastasin, et mul see on ikka arvutis, nüüd on mäng paelunud mind arvuti taha.
_________________
Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heikz
HV kasutaja
Heikz

liitunud: 10.07.2010




sõnum 22.03.2012 12:55:07 vasta tsitaadiga

Sain kah uue arvuti ostuga hakkama, esimese asjana läks GTA IV peale.
Olen kusagil 52% läbinud ja jõhker kopp on ees sellest mängust.
Mõni missioon on küll päris hea, aga tegelikult see väga põnev ei ole, kui pead sõitma ühest punktist teise, et seal umbes 10 meest teise ilma saata.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2012 13:05:28 vasta tsitaadiga

Heikz kirjutas:
Sain kah uue arvuti ostuga hakkama, esimese asjana läks GTA IV peale.
Olen kusagil 52% läbinud ja jõhker kopp on ees sellest mängust.
Mõni missioon on küll päris hea, aga tegelikult see väga põnev ei ole, kui pead sõitma ühest punktist teise, et seal umbes 10 meest teise ilma saata.


+1
Ise sain ka eelmine aasta soetatud võimekama arvuti, mis ka uusimaid mänge välja veab ning tahe mängida GTA4 oli ikka tohutult suur ning see sai ka esimesena peale lastud. Vaikselt hakkas juba varsti ära jah tüütama. Aga kuna soov oli kõik GTA4 osad läbi teha, siis kuidagi venitasin ära ja sain tehtud icon_biggrin.gif
Multiplayer ka eriti ei tõmba... Oleks GTA4 MP aktiivsem ning hulgi ja huvitavaid servereid (nt kas või roleplay mode), siis oleks GTA4-ga tegevust siiani vast.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterGTX
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2009




sõnum 22.03.2012 13:54:29 vasta tsitaadiga

servereid on jah vähe,paar päeva tagasi kui mängida tahtsin siis oli vist 6 serverit ainult ja kõik free mode ja serverites maksimum 5 inimest ja kuidagi väga igav ja nigel on se mp
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henryKI11
HV kasutaja
henryKI11

liitunud: 03.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2012 18:47:01 vasta tsitaadiga

hiljaks olete jäänud GTA IV mp oli populaarne 2~3 aastat aga BOGT võib veel kedagi olla aga originaal gta mp on kõige parem minuarust
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kratt1123
HV kasutaja
kratt1123

liitunud: 19.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2012 13:05:33 vasta tsitaadiga

pole kordagi seda mp proovinud ja hetkel pole mängu ka enam peal,mis seal teha saab.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 23.03.2012 13:10:34 vasta tsitaadiga

Heikz kirjutas:
Sain kah uue arvuti ostuga hakkama, esimese asjana läks GTA IV peale.
Olen kusagil 52% läbinud ja jõhker kopp on ees sellest mängust.
Mõni missioon on küll päris hea, aga tegelikult see väga põnev ei ole, kui pead sõitma ühest punktist teise, et seal umbes 10 meest teise ilma saata.


Mängi Mafia 2-te ja leiad, et GTA4 on tegelikult päris huvitav.

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2012 13:17:48 vasta tsitaadiga

Olen Mafia2 läbi teinud. Eks seal ka suhteliselt palju killimist, kuid minu arust oli Mafia 2 ikkagi parem. Aga eks igalühel oma maitse. Oleks tegelikult soovinud, et story oleks olnud pikem aga jah...
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterGTX
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2009




sõnum 23.03.2012 15:40:39 vasta tsitaadiga

minu arvates mafia 2 siiani kõige etema stooriga mäng ja kõige huvitavam,aga se minu arvamus icon_wink.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2012 19:37:14 vasta tsitaadiga

masterGTX kirjutas:
minu arvates mafia 2 siiani kõige etema stooriga mäng ja kõige huvitavam,aga se minu arvamus icon_wink.gif

Ma loodan, et sa olid purjus kui sa selle teksti siia kirjutasid. icon_eek.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2012 20:25:51 vasta tsitaadiga

Olaf kirjutas:
masterGTX kirjutas:
minu arvates mafia 2 siiani kõige etema stooriga mäng ja kõige huvitavam,aga se minu arvamus icon_wink.gif

Ma loodan, et sa olid purjus kui sa selle teksti siia kirjutasid. icon_eek.gif


ning kõrge palavikuga icon_neutral.gif

või siis sa oled väga väga väga vähe mänge mänginud ja ei oska inglise keelt ja ei keskendu kunagi story ja gameplay elementide koos toimise peale ning skippid kõik videod/tekstid mängus.

Isegi gta yo yo nico läts drink and play darts on parem kui see mafia 2 ookse okse.gif

Mafia 1 kui originaal teos on aga über alles igast otsast beer_yum.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 24.03.2012 20:54:00 vasta tsitaadiga

mafia 2 pakkus parema elamuse kui gta4. kordades etem atmosfäär
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2012 21:25:14 vasta tsitaadiga

No nt mina siis võin sama hästi teile öelda, et olid vast arvatavasti purjus ja kõrge palavikuga, kui kirjutasid?: "Isegi gta yo yo nico läts drink and play darts on parem kui see mafia 2 ookse"
Minu arust oli Mafia 2 igati etem. Aga no eks igalühel ka oma maitse ja arvamus.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2012 22:16:44 vasta tsitaadiga

nu vähemalt oli gta 4 full mäng, korraliku füüsikaga, tervikliku mapiga ja ei olnud rämedaid buge ja vigu a'la tüüp telepordib end minema istmelt, tüüp ei oska teist vanti istme eest ära tõsta kui kaaperdab ära auto sisenedes kõrval uksest, rahvas ei reageeri sellele kui sa linnas autoga ringi lased pasundades ja kõmmutades (isegi autost tulistada ei saanud) jne. Parim missioon oli see kui kästi kedagi taga ajada autoga aga keeldusid ning jäid lihtsalt ootama... tuli kiri - vastane põgenes ja mine kõrval putkasse ja helista bossile (sama lahendus kui oleks üritanud taga ajada ühte skriptitud crappi mida ei olnud võimalik peatada ja oli kuulikindel, Mafia 1 oli sellise pasa asemel tehtud mitu lahendust missioonile kus ise otsustasid kas said ta kätte või mitte) Väga vigane tech demo oli koos pooliku sisuga mida pärast isegi dlc'de lahti lukustamisega plaadilt ei suudetud täita. Ehk siis asi ei olnud isegi valmis tehtud icon_rolleyes.gif Asi lasti ka kiirelt odav müüki. Gameplay'd ja side queste ei olnud ollagi. Üks nüri story mille kirjutas vist valmis algklassi õpilane kiiruga ühe õhtuga.

Selline lihtsa inimese mäng kellele keerukamad ja raskemad asjad peale ei lähe ja soovivad ühe õhtuga asja läbi teha ehk siis.. .lühike, lihtne, kerge.

Atmosfööri oli seal mafia 2 sama palju kui mafia 1 oli kokku terves autos, füüsikas, detailides icon_rolleyes.gif Mafia 1 detailsusele ei jõutud isegi ligilähedale.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2012 22:20:50 vasta tsitaadiga

Kahjuks ei olnud GTA 4-s loodust, mägesid, lennukeid ega korralikke hüpekaid. icon_sad.gif

Mulle meeldivad ka mängud, mis ei ole äärmiselt rasked, kuid kus on pikk story ja palju missioone, mida mängida. icon_razz.gif GTA San Andreas oli selles suhtes suurepärane mäng. San Andreas sai nii kapsaks mängitud, et enam ei taha mängida. Ainult graafika ning autode liikumine kiirteel oli selle mängu peamised miinused.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2012 22:23:17 vasta tsitaadiga

Taheti ehk tõsisemat mängu teha vahelduseks? See oligi asja viga ju et asi oli liiga "tõsine" kohati. Aga expansion täitis osad kohad ära, ballad of gay tony oli küll siga lahe vaheldus ja liikumine tagasi õigesse suunda icon_rolleyes.gif

Kui ajuvabadust ja palju missioone soovid siis saints row 2 ja 3 on selleks mõeldud. Seal kammib asi vahest ikka päris jaburaks (heas mõttes) kätte icon_lol.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 24.03.2012 22:41:39 vasta tsitaadiga

saints row 3 oli küll üks kõige debiilsemaid mänge mida proovinud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2012 23:00:09 vasta tsitaadiga

ot

asi on viidud gamaplay, ajuvabaduse ja funni peale. a'la nagu gta kunagi oli ja kuhu suunas gta 4 dlc'd liikusid. Mäng ei võtnud ennast tõsiselt ning missioonide, side questide, tegevuse rohkus oli suht muljet avaldav. Kuigi 3 osas läks asi natuke dlc maiguliseks. Aga vähemalt komöödiat sai ning selleks see mäng olgi loodud.

kus veel saad sa pantvange autos võtta, auto peal surfata, pargis liputada või valida ise tegelase vastavalt ama jaburuse järgi jne icon_lol.gif ... autosid sai ka tuunida a'la tuunid oma tänavapuhastus masina ära ja lähed linnale laamendama... coop'ist rääkimata.

Vähemalt ei olnud igav ning tegevust jätkus.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2012 23:46:03 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
saints row 3 oli küll üks kõige debiilsemaid mänge mida proovinud

esimene tund to 2 oli ok, edasi tüütu, peale seda tahtsin midagi juba lõhkuma hakata icon_mad.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto IV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 279, 280, 281 ... 294, 295, 296  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.